Dé ontknoping: Sparta-PSV 06-350.222.38 DE AFSPREEKXONTAKTLIJN DE AFSPREEKMONTAKTLIJN Nieuw: De laatste kans voor PSV op een hoofdprijs Sparta na dertig jaar rijp voor de Amstel Cup Kantje boord voor FC Utrecht in '85 Hoofdrol voor Limburg in eerste betaalde finale Bekerfinale NAC-NEC om in te lijsten De gouden jaren van AZ De weg naar de finale om de Amstel Cup kende menig spektakel. De grootste sensatie was de uitschakeling van wereldkampioen Ajax door de eerste divisie club Cambuur. Zinderend was ook de winst van Sparta op stadsgenoot Feyenoord. Nu dan de finale Sparta-PSV op Hemelvaartsdag. Een volle Kuip en miljoenen voor de buis wacht een spectaculaire strijd met de Amstel Cup en Europees voetbal als inzet. Introduktie-aanbieding Schriftelijke reaktie op kontakt- advertenties is niet mogelijk REAGEREN OP EEN KONTAKTADVERTENTIE ZELF EEN ADVERTENTIE PLAATSEN FC Utrecht was in 1985 de grote favoriet voor het winnen van de bekerfinale in het eigen Galgenwaard-stadion. Eerste divisie- dub Helmond Sport mocht geen probleem zijn. Maar dat werd het wel en hoe! De Brabanders gingen geen meter opzij, stre den alsof hun twen ervan afhingen en René van Tilburg kreeg kort voor tijdeen unieke kans om Jan-Willem van Ede te passeren. Maar hij miste. Dat deed John van Loen, zijnboofd onder^debahwmakte het enige doelpunt van de spannende wedstrijd. Al wat Helmond Sport was, zeeg op de gras mat ineen en bleef vele minuten uitgeput liggen. 'FC Utrecht plaatste zich al valeer voor Europees voetbal, maar dit keer was voor mij het absolute hoogtepunt Ik heb er een foto van een vierkante meter van. Hoe we later in het stadion met zijn allen op het bordes de beker kregen uitgereikt het was fantastisch', aldus Jan-Willem van Ede, nog steeds doelman van FC Utrecht .(i.../.dr&i. vijftiger jaren een be rd in het voedbal. In 1954 gaf de populaire bestuurder Egilius Joosten de aanzet tot de oprichting van het vader landse profvoetbal. En drie jaar later trok Fortuna'54, het vreemdelingenlegioen van Joosten, naar Rotterdam-Zuid om er Feyenoord met 4-2 af te drogen. De eer ste bekerfinale in het betaalde voetbal ein digde in een onvervalst spektakelstuk. Het 'kanon' Bram Appel schoot voor Fortuna'54 de laatste twee treffers bij el kaar en beroemdheden als Henk Angenent Frans de Munck, Cor van der Hart gingen helemaal uit hun dak. Mooier kon niet Jan Notermans, nóg scout voor Fortuna, prijst de dag dat hij tussen al die voetballegöides mocht rondlopen. 'Ik ben er apetrots op.' De bekerfinale NAC - NEC in 1973 was er eentje om in te lijsten. Vooral vanwege de topprestatie van oe Brabanders. Stanley Bish maakte in de vijfde minuut het eerste doel punt Daarna bleef NAC sterker. Niet de uit blinkende Bertus Quaars of Frans Bouw meester jr stelden orde op zaken maar de onopvallende Ad Brouwers besliste een kwartier voor het einde het spannende duel. Het historische hoogtepunt voor NAC was verdiend. Wie achtereenvolgens Ajax, het toen nog gerenommeerde FC Den Haag en Sparta ervan langs geeft en NEC ook nog van zich afschudt kan tevreden terugblik ken. Dat (toet Martin Vreijsen. de huidige directeur van NAC dan ode 'Zo af en toe denk ik er nog wel eens aan. zo'n bekerfi nale is iets onvergetelijks', stelt Vreijsen. NAC lootte slecht in de Europa Cup. Ondanks heldhaftig verzet van de Bra banders ging FC Magdeburg, de geöliede DDR-trein, verder. AZ'67 won de beker voor het eerst in 1978. De zege op Ajax was minimaal door een treffer van Henk van Rijnsoever. Maar de smalle marge werd in 1981 uitgebouwd. AZ'67 won toen weer van Ajax met 3-1. Ook in 1982 trok de Alkmaarse ploeg aan het langste eind. FC Utrecht niekfvoor het eerst in een dubbele bekerfinale tegen AZ'67 de spanning erin door het thuis voordeel met een 1 -0 zege uit te bui ten. Maar in de return gleed FC Utrecht kansloos met 5-1 onderuit Het waren aansprekende jaren voor het voetbal in Alkmaar, dat in de broers Mofenaar twee hartstochtelijke geldschieters had. Pier Tol, een van de gangmakers uit die tijd: 'Het was absoluut de mooi ste tijd uit mijn voetballoopbaan.' delijk moreel zo sterk dat het zich niets aantrok van het onheilspellende gedoe met talrijke spelers. Hun contracten liepen af en zij fokten elkaar op in de kleedkamer. Want stuk voor stuk beweerden zij na het afschaffen van het transfersysteem elders bergen geld te kunnen verdienen. 'Ik lachte me rot. Doorgaans zie je geen kip op de training. Door al die zogenaamde belangstelling van buitenlandse clubs lie pen de cameraploegen van allerlei tv-sta- tions dwars over het veld. Ik heb ze er af moeten schoppen om met mijn oefenstof door te kunnen gaan. Het was hier echt af en toe een gekkenhuis', aldus Ten Cate. PSV heeft geen grote repu tatie in het Nederlandse be kervoetbal. De afgelopen vijf seizoenen struikelde de Eindhovense ploeg steeds op weg naar de finale van de Amstel Cup. Pas daar voor, in het seizoen '89-'90 leverde PSV een bekerprestatie die tot de verbeelding sprak. Vitesse werd in de Rotterdamse Kuip moeizaam met 1-0 ver slagen. PSV zal er alles aan doen om de toenmalige bekertriomf nieuw leven in te blazen. Want de ploeg van trainer Dick Ronaldo. Maandenlang was de Brazilaan uit de roulatie door een blessure, maar zijn terugkeer in het PSV stadion ontlokte een hartverwarmend applaus. Het Zuid-amerikaanse wonderkind brak de strijd tegen de Limburgers helemaal open. Het was alleen jammer dat maar kort van het optreden van Ronaldo te genieten viel. Hij werd door de Roda verdediging twee keer hard aangepakt. Daarna moest hij met een schouderblessure weer snel de kleedkamer Advocaat, al geplaatst voor Europees voetbal, wil het succesvolle seizoen mooi afsluiten. Dat heeft PSV nu in eigen hand. 'Ik ben trots op het bereiken van de be kerfinale', zei Advocaat. 'Maar we zijn er nog niet, als je zover komt in een alles of niets competitie moetje het karwei ook af maken. PSV is dat aan zijn stand verplicht.' Advocaat doelde met deze opmerking op de competitie resultaten. PSV was het voorbije seizoen succesvoller dan was ver wacht. Maar winnen van Ajax, waardoor het landskampioenschap binnen bereik zou komen, was nog niet weggelegd voor de Eindhovenaren. Daarom kwam het be reiken van de eindstrijd om de Amstel Cup als geroepen. Het veroveren van de be ker is, zeker nu de competitie steeds aan trekkelijker wordt gemaakt door de spon sor, een bijzonder alternatief. Bovendien lonkt de Europa Cup II, die meer aan spreekt dan de strijd om de UEFA Cup. Hoewel het spel van PSV moeizaam op gang kwam en Roda JC met 0-1 een voor sprong nam werd het Eindhovense publiek in de enerverende halve finale tegen Roda JC niet teleurgesteld. Treffers van Cocu, Nilis en Eijkelkamp zorgden voor een pas sende omlijsting van de knappe solo's van John Veltman wil met de Amstel Cup afscheid nemen van Sparta. Luc Nilis loodste zijn ploeg naar de finale, nu rest nog het winnen van de Amstel Cup. opzoeken. Het is te hopen voor PSV dat Ronaldo fit is voor de finale op Hemel- vaartdag tegen Sparta. Als het aan René Eijkelkamp ligt speelt hij óók een hoofdrol in de finale tegen Sparta. Toen Sparta op eerste paasdag tegen Feyenoord wist door te dringen tot de fi nale van het Amstel Cup-toernooi en een oorverdovend gejuich opsteeg van het Kasteel, kwamen talloze herinneringen aan het succesvolle verleden bovendrij ven. Op de kop af dertig jaar geleden won de Spangen-ploeg voor het laatst de KNVB-beker, zonder de Engelse trainer Bill Thompson die na ruzie met het be stuur over de samenstelling van het elftal op vakantie was gestuurd. Het winnende doelpunt kwam van de onvergetelijke Deen Ole Madsen in het duel met ADO. Na het winnen van hetzelfde kleinood in 1958 en 1962 door spelers als Tonny van Ede, Tinus Bosselaar, Hans de Koning, Piet de Vries en andere legendari sche generatiegenoten was de naam van Sparta als be ruchte cupfigther gevestigd. Op Hemelvaartsdag (16 mei) kunnen de tijden van weleer voor Sparta in de Rotterdamse Kuip herleven. Nog één zo'n onvergetelijke en beslissende actie van spits Dennis de Nooijer als in de hectische halve eindstrijd tegen Feyenoord en een voettocht van de fans naar de Coolsingel staat op het pro gramma. Het lijkt ondenkbaar dat het Rotterdamse gemeentebestuur dit keer af ziet van een huldiging op het bordes van het stadhuis. Iets wat vorig jaar met Feyenoord wel gebeurde. Het werd té ge woon. Het was al de derde keer sinds 1990 dat Feyenoord de beker won. Sparta kan nu al terugkijken op een pracht seizoen. Topprestaties tegen vooral Feyenoord (3-2) en Ajax (3-3) gaven het homogene team van de bescheiden trainer Henk ten Cate een karaktervol aan zien. De opmars in de strijd om de Amstel Cup ver sterkte de indruk alleen maar. Sparta was na de sportieve successen uitein- DE AFSPREEKXONTAKTLIJN Vanaf deze week is er een nieuwe efficiënte manier om via de tele foonlijn snel in kontakt te komen met leuke vrouwen en mannen. Op de kontaktlijn 06-350.222.38 kunt u anoniem luisteren naar tal loze serieus ingesproken adverten ties van lezers die een leuke, nieuwe partner of gewoon een vriend of vriendin zoeken. U kunt direkt reageren op de ingesproken advertenties door uw reaktie in te spreken. Uiteraard kunt u via 06-350.222.38 ook zelf - anoniem - een gratis kontaktadvertentie inspreken, welke u via de advertentiebon op deze pa gina ook in dit blad kunt plaatsen. U krijgt, nadat u de advertentie heeft ingesproken, automatisch een boxnummer en pincode van de bel- computer. Hiermee kunt u later de reakties op uw eigen advertentie be luisteren. Ter introduktie wordt uw advertentie deze maand voor slechts 10.- ge plaatst in de huis-aan-huis-bladen in neel Zuidwest-Nederland, met een to tale oplage van 556.800 exemplaren. Uw advertentie komt dan onder de aandacht van ruim een half miljoen le zers Probeer het direktVeel adverteerders hebben op deze wijze al binnen één of twee dagen leuke kontakten met ande ren gekregen Hallo, ik ben een jongeman van 36 jaar. Ik wil graag kennismaken met een jonge vrouw uit Zeeland of West-Brabant om een relatie op te bouwen. Wie bel? Boxnummer 418082 Jongeman zoekt een lieve behaarde teddybeer die dit knuftelbeertje wilt vertroetelen en verwennen, leeftijd tussen 26 en 40 jaar. Boxnummer 423285 Mijn naam is Fred en heb 2 kinderen. Na 2 mislukte huwelijken hoop ik toch nog eens de ware vrouw en moeder voor mij en mijn kinderen tegen te komen. Ik kom zelt uit Bergen op Zoom. Boxnummer 432069 Ik ben een 30 jarige jongeman met blond haar, blauwe ogen en 1.89 lang. Ik zoek een vriendin om een leuke tijd mee te hebben. Ben jij die vriendin. Boxnummer 425610 Elisa, een 50-jarige weduwe, die representatief, slank, vrouwelijk, creatief en sportief is en houdt van dieren, reizen, muziek, etc., zoekt kennismaking met een 50+ man met een bourgondische instelling. Boxnummer 425207 Breda! Mijn naam is Judith en ik ben 19 jaar! Ik zit op de MEAO en mijn ouders hebben een camping en daar werk ik heel de zomer! Ik hou van sporten en lol ma ken en van uitgaan! Heb jij zin om met mij een keer uit te gaan. reageer dan! Boxnummer 403228 Studente Margo (20), is op zoek naar een leuke af spraak. Margo houdt van sport en van uitgaan. Boxnummer 356073 Hoi met Anne! Ik ben een 23 jarige, spontane zelfver zekerde meid uit het zuiden van Limburg! Ik ben 1.63, heb blond haar en blauw-grijze ogen! Wat Ik zoek Is een spontane, eerlijke jongen die aantrekkelijk is en op zoek is naar een relatie! Boxnummer 310028 Ik ben spontaan en gezellig en op zoek naar een leuke babbel! Ik ben half Indisch en ben 20! Boxnummer 378884 Hallo met Brenda! Ik ben 20 en kom uit Brabant! Ik heb lang blond haar en blauwe ogen en ben slank! Ik zoek een leuke jongen tussen de 20-26 jaar waar ik gezellig mee kan babbelen en een leuke afspraak mee kan maken! Ben jij absoluut niet slank? Boxnummer 304314 Ik ben Rosemary en heb donkerbruin haar en bruine ogen en ben 21 jaar! Mijn hobby's zijn fitness, dan sen, wandelen, fietsen en at en toe uitgaan! Ik zoek een lieve, leuke, mooie donkere jongen die met mij iets leuks wil gaan doen! Boxnummer 422282 Maastricht: Ik ben Susan en ben 22 jaar! Ik doe veel aan sport en heb dus een goed figuur! Ik ben 1.70 lang en heb middel lang blond haar en bruine ogen! Wat ik zoek is een eerlijke, spontane jongen die met mij uit wil! Heb jij interesse? Boxnummer 346769 Hallo met Pamela! Ik ben 19 jaar en kom uit de omge ving van Eindhoven! Wat ik zoek is een leuke, aantrek kelijke jongen uit de regio Eindhoven! Ben jij die leuke, spontane jongen, laat dan een boodschap achter op mijn boxnummer! Groetjes! Boxnummer 956854 een iets oudere, lange, slanke, donkerharige man! Je mag een beetje verlegen zijn! Zeil ben Ik slank, heb lange benen en hou van sporten! Ik zie er leuk uit! Reageer gewoon op mijn box! Boxnummer 997368 Wat dacht je van een keer gezellig kletsen of fietsen met een aardige, soms chagrijnige meid van 38 jaar? Want daar zoek ik een leuke longen voor. Interesse? Boxnummer 393986 Ik ben een hartstikke gekke meid van 18 jaar en ik ben 1.60 en heb donker blond haar en grijs-blauwe ogen! Ik doe veel aan sport en zoek een leuke jongen die misschien wel interesse heeft in mij! Misschien kun nen we iets afspreken! Boxnummer 389929 Mijn naam is Francis en ik ben 32 jaar! Ben jij zorg zaam, met inlevings-vermogen, trouw en eerlijk ais een hond? Ben jij zachtaardig en liet? En ook nog Christen? Ik ben excentriek en schrijf sprookjes en ge dichten! Wil je mij leren kennen? Boxnummer 395493 Hallo met Karin! Ik ben 21 jaar en heb blauwe ogen en een slank postuur! Ik heb blond haar en ben 1.80 lang! Ik zoek een leuke gozer die met mij uit wil gaan en misschien een relatie wil beginnen! Doei! Ik hoop dat jij op mij reageert! Boxnummer 349926 Noord Brabant:lk ben een 44 jarige, donker harige, groenogige vrouw en ik zie er best goed uit! Ik heb 3 kinderen! Ik zou graag willen weten wie er met mij een relatie aan zou durven? Ik ben spontaan en eerlijk van karakter! Wie belt? Boxnummer 366199 Hoi met Karin! ik ben een leuke vrouw van 32 jaar! Ik zoek een leuke man tussen de 30-45 jaar! Je mag ro ken, drinken, als het maar gezellig is! Je kunt mij altijd bellen! Ik ben zelf slank en heb donker haar en ben 1,74 lang! Doei! Boxnummer 362459 Hallo! Ik ben een goed uitziende vrouw van 44 en ik ben het alleenzijn beu! Ik heb veel hobby's en hou van allerlei soorten muziek! Ik ben ook gek op dansen! Ben jij die leuke man tussen de 44-48 en ook toe aan een relatie? Bel me dan! Boxnummer 408410 Hallo met Lia! Ik ben een spontane, gezellige, slanke meid van 37 jaar en ik hou van grapjes maken, lekker uit eten, Zuidamerikaanse muziek en van huisdieren! Ik rook! Ik heb een hele mooie warme vriendschap in gedachten, misschien met jou! Boxnummer 362655 Hallo met Katrien! Ik ben een leuke, ongebonden, se rieuze, trouwe en sportieve vrouw! Ik ben in de 50 en ik wil graag een relatie met jou aangaan! Heb jij hier Ik ben een jonge vrouw van 32 jaar met een dochtertje van 3 jaar! Wij wonen in het zuiden van het land! Ik zoek een leuke, maar vooral serieuze relatie! Lijkt het jou leuk om ons beter te leren kennen, spreek in en ik bel je snel terug! Boxnummer 926248 hallo, hier is Sylvia. Ik ben 29 jaar donkerblondkort haar uit het zuiden van het land. Ik ben 1.62 meter en weeg 50 kilo. Ik zoek een man die mij lekker wil ver wennen. Je moet het wel lang vol kunnen houden. Reageer dus snel!! Boxnummer 940882 Ben jij een leuke, vlotte, spontane vrijgezel tussen de 25-30 en lijkt het je wat om via deze lijn een afspraak te maken? Dan zou ik, als ik jou was, zeker reageren! Boxnummer 361828 He hallo! Wie is er genteresseerd in een Blind-Date met bijbedoelingen! Wil jij weten wat die bijbedoelin gen zijn, spreek dan even een leuke boodschap in op mijn boxnummer! Dan kom je er vanzelf wel achter! Doen dus! Groetjes van Anita! Boxnummer 344564 Ik ben Ineke. 32 jaar en heb geen kinderen! Ik zoek interesse in? Bel me dan even op mijn box en wij spreken iets at! Doen hoor! Boxnummer 406473 Hoi! Ik ben een gescheiden vrouw van 45 jaar! Ik zoek een vlotte en moderne man die voor mij en mijn 3 kin deren een vriend wil zijn! Ik hou van gezelligheid en een avondje stappen en een fijne wandeling! Spreekt jou dit aan, bel dan! Boxnummer 364789 Deze 25 jarige jongen uit de omgeving van Den Bosch zoekt spontane dames waar eerlijkheid en betrouw baarheid voorop staan, voor eventueel vriendschap of relatie! Denk jij dat jij degene bent, reageer dan gauw! Groetjes en liets. Frans! Boxnummer 905342 Ik doe een oproep aan wie dan ook! Een lieve man die mij gelukkig kan maken voor altijd! Ik zoek een lieve man tussen de 44-50 jaar met auto! Ik woon in Bra bant en ben 49 jaar en heb blond haar en ben bril dra gend en weeg 94 kg! Wie belt mij? Boxnummer 986067 Hallo! Ik ben en levenslustige, opgewekte en optimis tische vrouw van 45 jaar! Ik ben 1.75 lang en heb bruin haar en blauwe ogen, zonder kinderen! Ik hou van alle leuke dingen in het leven! Heb jij zin om met mij iets te ondernemen? Boxnummer 926115 Je luistert nu naar de stem van een ongebonden, re presentatieve vrouw met lang blond verzorgd haar! Ik ben 1.70 lang en slank en modieus gekleed! Ik ben be slist niet wanhopig op zoek, maar zoek een leuke, vlotte man! Groetjes van Henny! Boxnummer 408343 Welke leuke man durft er te reageren op mijn oproep? Ik ben een vrouw van 51 jaar en mijn naam is Toos! Ik hou van de natuur, van wandelen en romantisch sa menzijn! Welke man reageert op mijn advertentie en belt mij? Boxnummer 362665 Heb jij ook wel eens behoefte aan iets anders? Ik wel! Ik zoek iemand, een man van boven de 35 jaar, die er goed uitziet en van goede afkomst is en die netjes is! Je mag me verwennen! Denk jij dat jij dat mij kan bie den? Reageer dan snel! Boxnummer 319467 Hallo! Zijn er nog leuke kippen die een 21 jarige haan willen! Nou! Ik zoek een leuke kip, de leeftijd maakt niet uit, je moet wel lief, betrouwbaar en leuk zijn en er redelijk uitzien! Spreekt dit je aan, meld je dan snel! Groetjes, haan! Boxnummer 369361 Hallo leuke meiden uit zuid Nederland en omgeving! Ik ben Marco, 22 jaar en ik heb hele leuke hobby's zoals uitgaan, naar de disco gaan, bioscoop, restaurant, muziek, fietsen, zwemmen en nog veel meer! Heb jij ook zo een leuke hobby's? Boxnummer 319545 Ik ben Rene, ben 19 jaar en kom uit Gemert! Ik ben 1.85 lang en heb kort stekeltjeshaar! Als jij zin hebt om een keer met mij uit te gaan, dan moet jij reageren op deze advertentie! Laat je telefoonnummer achter en ik bel je zeker terug! Boxnummer 391606 Hallo leuke meiden! Welke meid heelt er zin om met mij een keer gezellig op stap te gaan? Reageer dan op mijn advertentie en spreek een leuk berichtje in op mijn box! Jan is mijn naam en ik ben 18 jaar en ben 1.85 lang! Bel je me? Boxnummer 407931 Ik ben Rob, 23 en kom uit Eindhoven! Ik heb blond haar en blauwgroene ogen en ben 1.78! Ik heb gevoel voor humor, ben gek op muziek, uitslapen, lekker eten en uitgaan en ik hoop dat jij gauw reageert als jij uit omgeving Einhoven komt! Boxnummer 401457 Ben jij een leuke, sportieve meid van rond de 25 jaar, dan ben ik misschien wel op zoek naar jou! Ik ben sportief, heb grijs-groene ogen en blond haar en zoek jou! Wil je meer van me weten, laat dan een leuk be richt achter op mijn box! Doen hoor! Boxnummer 900836 Hallo met Daniel! Ik ben een jongen van 19 jaar en kom uit de buurt van Breskens! Ik zoek iemand uit Zeeuw Vlaanderen! Ik zoek gezellige, leuke meisjes die met mij dit weekend willen gaan stappen! Ik heb blauwe ogen! Bel je me snel? Boxnummer 352258 Ik ben Hans! Ik ben een ongehuwde Limburgse man van 36 jaar en ik zie er veel jonger uit en voel me ook zo! Ik ben 1.82 lang en heb een normaal postuur en geen baard ot snor! Ik zoek een vrouw tussen de 22- 33 die van kinderen houdt! Boxnummer 395692 Ik ben een jonge spontane man die lachend door het leven gaat! Ben jij ongeveer 30 jaar? Boxnummer 363076 Hallo, met Leon! Omdat de meeste van mijn vrienden en vriendinnen inmiddels gebonden zijn, zoek ik via deze weg een leuke meid om eens wat mee at Ie spre ken! Ik hou van de leuke dingen in het leven zoals zweefvliegen, motorrijden, lekker eten een bioscoopje ot eens winkelen! Boxnummer 923659 Hallo dames! Ik ben een sportieve, ondernemende jongeman uit West Brabant! Ik zoek een leuke, gezel lige vriendin die een positieve kijk op het leven heelt om lekker samen terrasjes te pikken, te gaan stappen en nog veel meer! Heb jij zin? Boxnummer 409151 Met Tom! Wat ik serieus zoek is een vriendin die zo wel innerlijk als uiterlijk vrouwelijk is, maar die ander zijds ook dominant kan zijn! Vindt jij respect en diep gang belangrijk voor een relatie? Reageer dan op mij! Boxnummer 376629 Stop dames! Luister naar mij! Ik ben Alfred. 29 jaar en woon in hel zuiden van het land! Ik ben 1.85 lang en heb donkerblond kort haar! Wie heeft er zin om met mij een babbeltje te maken of om uit Ie gaan? Bel me dan! Groetjes van Alfred! Boxnummer 408028 Omgeving Limburg! Hallo, hier is Theo! Ik zoek een vrouw tussen de 33-45 jaar om een relatie mee op te bouwen! Eventuele kinderen zijn geen bezwaar! Ik ben 44 jaar en ben 1 82 lang en ben een huiselijk type en ga af en toe uit! Interesse? Boxnummer 408928 Hallo lieve en leuke dames! Dit is de box van Bert! Als jij je telefoon pakt en een leuk berichtje achterlaat op mijn boxnummer, dan bel ik jou zo spoedig mogelijk terug! Wel echt doen hoor! Wie weet wat we over el kaar te weten komen! Groetjes! Boxnummer 985217 Hoi! Ben jij een lieve vrouw tot 42 jaar en zoek jij een lieve vriend en ben jij net als ik betrouwbaar, eerlijk en spontaan? Mag ik me dan in een gesprekje nader voorstellen? Kom jij uit Midden ot Zuid Limburg? Ik ben een nette man van 42! Boxnummer 394350 Na 5 jaar alleen te zijn, ben ik weer op zoek! Ik ben gek op zeilen, strand en zee. Ik rij graag motor en auto en heb een brede algemene belangstelling! Hou jij net als ik ook van een wijntje aarzel dan niet! Boxnummer 915348 Omgeving Tilburg-Breda: Mijn naam is Jacq en ik ben 43 jaar! Ik ben 1.73 lang en heb blond krullend haar en een jong uiterlijk! Ik ben op zoek naar een jonge slanke vrouw die net als ik van alles mee gemaakt heeft! Heb jij humor? Boxnummer 332965 Als je echt van iemand houdt, iemand alles toever trouwd, iemand die echt weet wie je bent, en je zwakke plekken kent, die je bijstaat en vergeeft, en naast je staat en in je leeft, dan voel je pas wat leven Is, en dat liefde geven is! Boxnummer 958439 Dit is een jongeman van 43 jaar met donker blond haar en bruine ogen! Ik ben romantisch en kom uit een goed milieu en heb een goede baan! Ik zoek een leuke vrouw tussen de 30-41 jaar die het leuk vindt om ongedwongen met mij te gaan stappen! Boxnummer 940529 Ik ben Henk en ik zou graag met iemand in contact willen komen tussen de 40 en 50 jaar voor een relatie! Lietst iemand uit de omgeving van Maastricht! Ik ben zelt 50 jaar en ik hoop echt dat er iemand reageert op mijn boxnummer! Doei! Boxnummer 386936 Dat kan nu heel simpel, snel en discreet, 24 uur per dag. Wat moet je doen kies een leuke advertentie bel met 06-350.222.38 en toets in het hoofdmenu een 4 toets nu het boxnummer in en luister naar de advertentie van je keuze spreek een boodschap in en wacht op een reaktie Voor de introduktieprijs van 10.- komt je advertentie onder de aandacht van ruim een half miljoen lezers van huis-aan-huis-bladen in heel Zuidwest-Nederland. Wat moet je doen - Bel 06-350.222.43 en toets een 2 in het hoofdmenu. - Spreek een eigen advertentietekst in. - De computer geeft je nu een boxnummer en een pincode. - Stuur onderstaande coupon met het ingevulde boxnummer en de cheque van 10.- naar De Afspreekkontaktlijn - Na verschijning van dit blad bel je 06-350.222.38 en kun je de ingesproken reakties op jouw advertentie afluisteren. Vul hieronder de korte samenvatting van de kontaktadvertentie in, die je hebt inge sproken via 06-350.222.38. Vul hieronder het unieke 6-cijferige boxnummer in dat je na het inspreken van jouw adver tentie van de belcomputer hebt gekregen. Het boxnummer is: Het gedeelte hieronder wordt niet afgedrukt en absoluut vertrouwelijk behandeld. Naam: Adres: Postcode/Plaats: Let op Alleen advertenties die eerst ingesproken zijn op nummer 06-350.222.48 en waarbij ook het juiste boxnummer is vermeld worden geplaatst. I Stuur de ingevulde bon naar: o AFSPREEKKONTAKTLIJN, Postbus 3229, 4800 MB Breda. Vergeet niet een cheque van 10.- bij te sluiten. 5 Voor een uitgebreide handleiding: bel 06-350.222.38 en toets 8 in het hoofdmenu. i

Scheldebode | 1996 | | pagina 13