06-350.222.38 DE AFSPREEKMONTAKTLIJN DE AFSPREEKMONTAKTLIJN NIEUWSBLAD VAN FORMAAT NIEUWSBLAD VAN FORMAAT NIEUWSBLAD VAN FORMAAT Nieuw: SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 24 APRIL 1996 307 Introduktie-aanbieding Schriftelijke reaktie op kontakt- advertenties is niet mogelijk REAGEREN OP EEN KONTAKTADVERTENTIE ZELF EEN ADVERTENTIE PLAATSEN Niet dringen s.v.p. DE SCHELDEBODE DE SCHELDEBODE DE SCHELDEBODE DE AFSPREEKMONTAKTLIJN Vanaf deze week is er een nieuwe efficiënte manier om via de tele foonlijn snel in kontakt te komen met leuke vrouwen en mannen. Op de kontaktlijn 06-350.222.31 kunt u anoniem luisteren naar tal loze serieus ingesproken adverten ties van lezers die een leuke, nieuwe partner of gewoon een vriend of vriendin zoeken. U kunt direkt reageren op de ingesproken advertenties door uw reaktie in te spreken. Uiteraard kunt u via 06-350.222.38 ook zelf - anoniem - een gratis kontaktadvertentie inspreken, welke u via de advertentiebon op deze pa gina ook in dit blad kunt plaatsen. U krijgt, nadat u de advertentie heeft ingesproken, automatisch een boxnummer en pincode van de bel- computer. Hiermee kunt u later de reakties op uw eigen advertentie be luisferen. Ter introduktie wordt uw advertentie deze maand voor slechts 10.- ge- Catst in de huis-aan-huis-bladen in I Zuidwest-Nederland, met een to tale oplage van 556.800 exemplaren. Uw advertentie komt dan onder de aandacht van ruim een half miljoen le zers Probeer het direktVeel adverteerders hebben op deze wijze al binnen één of twee dagen leuke kontakten met ande ren gekregen Boxnummer 989542 Boxnummer 900836 Wie gaat er naar de Erotiekbeurs in de Leysdream- hal te Roosendaal. Op 27 april treed Gerard Joling op om 15.00 uur. Ik sta vooraan te strippen. Ralph. Bexnummer 212142. Hallo! Ik ben Wilhelmien en ben 54 jaar. Ik heb kort donkerblond haar en blauwe ogen. Langs deze weg ben ik op zoek naar een vriendin (lesbisch). Bel mijn boxnummer en reageer! Bexnummer 381206 Ik lijk heel veel op Jessica van Goeden Tijden, Slechte Tijden! Mijn naam is Sandra en ik ben 18 jaar en woon in Venlo! Ik weeg 51 kg en heb lange benen en zie er goed uit! Zij er nog leuke jongens die op mij willen reageren? Tot gauw! Boxnummer 356467 Ik ben Bianca van 21 jaar en woon samen met mijn zoontje van 10 maanden! Ik zoek een leuke jongen iri de leeftijd van 21-28 jaar! Reageer op mij, wie weet wat er verder uit bloeit! Laat wat van je horen op mijn boxnummer! Daag! Boxnummer 361511 Hallo leuk jongens van Nederland! Ik ben Monique, 20 en heb blauwe ogen! Mijn hobby's zijn paardrij den en zwemmen! Welke leuke jongen wil met mij een relatie aangaan? Ik zit in een rolstoel en als dat voor jou geen bezwaar is, reageer! Boxnummer 351668 Ik ben een 22 jarige meid en heb blond haar en blauwe ogen en een normaal figuur! Ik zoek een leuke jongen om mee te gaan stappen en een rela tie op te bouwen! Lijkt het jou wat en ben jij nieuwsgierig hoe ik eruit zie ot ben, bel me dan! Boxnummer 320344 Ik heb het ontzettend druk en daarom is deze lijn misschien iets voor mij! Mijn hobby en mij werk nemen veel tijd in beslag, waardoor ik weinig con tacten kan maken! Heb jij interesse? Ik kom uit Vught en ben 1.70 lang en heet Carla! Boxnummer 394176 Ben jij degen die spontaan, eerlijk en betrouwbaar is en ben jij serieus en net als ik op zoek naar een vaste relatie? Dan hoop ik dat jij degene bent die een leuk bericht op mijn box achterlaat! Boxmimmer 390813 Hallo! Hier met een lekkere, blonde gabbermeid uit Eindhoven! Wie met mij in contact wil komen moet snel iets inspreken op mijn boxnummer! Dan ma ken we samen een leuke afspraak! Wel snel doen hoor! Ik wacht met smart op jouw reactie! Doei! Boxmimmer 328925 Hoi, je spreekt met een Limburgse meid, die nog in Limburg woont, maar wil gaan verhuizen! Ik weet alleen niet waarheen! Ik zoek een leuke vriend! Jij soms? Ik hou niet van drinken en house muziek! Wil jij mijn vriend worden? BoMwmmer 350905 Wie van jullie, leuke jongens is op zoek naar een leuke meid uit de omgeving van Bergen op Zoom! Om lekker gezellig mee te gaan stappen? Lijkt dit jullie leuk, laat dan een leuk bericht achter op mijn boxnummer! Bellen hoor! B«mummer 933261 Hoi. met Laura uit Eindhoven! Ik ben 18 jaar en zoek een jongen uit de omgeving van Eindhoven die een paar jaar ouder is en het liefst iemand die uit een ander land komt! Denk jij dat jij degene bent die ik zoek? Bel me dan snel op mijn box! Bnnummer 329306 Ben jij een spontane jongeman tussen de 30-40 jaar en kom jij uit de regio Tilburg-Eindhoven? Heb jij een goed niveau en ben jij in het bezit van werk? Ben jij net als ik op zoek naar een levenspartner om samen leuke dingen te doen? Bel dan! r 979616 Ik ben een gebonden vrouw van 30 jaar en mijn naam is Marianne! Ik heb lang blond haar en blauwe ogen en weeg 62 kg! Ik zoek iemand om iets spannends mee te beleven! Heb jij een Itali aans uiterlijk of spreek jij Italiaans? Bel mij dan snel! Boxnummer 330368 Hoi! Ben jij een mooie jongen tussen de 25-30 jaar? Ben jij groter dan 1.80? Heb jij donker haar en een goed figuur? Zie jij er goed uit? Dan moet je bellen! Ik ben Kim en zie er zeker goed uit! Ik ben 26 jaar en heb lang krullend haar! Boxnummer 344495 Ik ben impulsief. 33.1.65, 56 kg en heb bruin haar! Welke fijne, vooral goed in zijn vel zittende man, heeft zin m een open en gelijkwaardige vriendschap? Kusjes... Bexnuwner 913026 Hallo! Hier met een 35 jarige alleenstaande vrouw! Wil jij meer van mij weten, bel me dan! Op jou reactie vertel ik je meer over mezelf! Pak dus je te lefoon en ben me snel op mijn boxnummer! Echt doen hoor, je weet niet wat je mist! Boxmimmer 918361 Ik ben Ineke, 32 jaar en heb geen kinderen! Ik zoek een iets oudere, lange, slanke, donkerharige man! Je mag een beetje verlegen zijn! Zelf ben ik slank, heb lange benen en hou van sporten! Ik zie er leuk uit! Reageer gewoon op mijn box! Boxnommer 997166 Hallo! Ik ben een lieve, knappe, slanke leeuwin die dit jaar begint met een goed begin! Wil jij meer over ons weten, dan moet jij ons telefoonnummer zeker niet vergeten! Pak dus je telefoon en bel ons op ons boxnummer! Doen hoor! Boxnummer 947938 Ik ben Ingrid en kom uit Vught! Ik ben 28 jaar en heb kort bruin haar en blauw-groene ogen! Mijn hobby's zijn wandelen, fietsen en muziek! Ik zoek een lieve, leuke, aardige man tot 35 jaar uit de om geving van Den Bosch! Heb jij interesse? Boxnummer 358868 Hallo lieve, leuke, eerlijke, vrolijke, maar vooral in tegere mannen! Ik ben een zelfstandig onderneem ster en moeder van 35 lentes en 2 opgroeiende zoonsllk ben geen Miss Holland, maar wel good- looking! Wil jij met ons de wereld rondzeilen? Boxnummer 350477 He hallo! Wie is er genteresseerd in een Blind-Date met bijbedoelingen! Wil jij weten wat die bijbedoe lingen zijn, spreek dan even een leuke boodschap in op mijn boxnummer! Dan kom je er vanzelf wel achter! Doen dus! Groetjes van Anita! Boxnummer 344564 Hallo! Ik heb de stoute schoenen aangetrokken om te bellen! Ik ben Connie. 50 jaar, 1.76 lang, slank en ik zoek een gezellige vriend om samen leuke dingen te gaan doen! Ik hou van wandelen, babbe len, eten, fietsen en autorijden! Bel je me? Boxnummer 979060 Uiterlijk vind ik niet belangrijk, het is het innerlijk waar ik naar kijk! Veel te bieden heb ik niet, daar ik een uitkering geniet! Ik ben 50+ en woon in Zee land! Dus! Dit is serieus en aan jou nu de keus! Wie reageert er op mij? Boxnummer 394095 Hallo leuke mannen uit Zeeuws Vlaanderen en om geving! Hier is een leuke lady die op zoek is naar een leuke vlotte vent, die net als ik houdt van het leven! Wordt jij mijn maatje en toeverlaat? Reageer dan snel op deze lady! Goedendag! Ik ben een dame tussen de 50-60 jaar en ik zoek een hele leuke, vlotte man! Wat moet ik daar meer over vertellen? Een beetje representa tief! Ik zoek gewoon een heel leuk contact, een leuke babbel, een leuke afspraak! Bel je me? Boxnummer 350635 Hallo! Ik ben en levenslustige, opgewekte en opti mistische vrouw van 45 jaar! Ik ben 1.75 lang en heb bruin haar en blauwe ogen, zonder kinderen! Ik hou van alle leuke dingen in het leven! Heb jij zin om met mij iets te ondernemen? Boxnummer 926115 Hoi, met Annemarie! Ik ben 60 jaar en ben 1.65 lang en heb blond haar! Mijn horoscoop is kreeft, hond en ik zit ongeveer 20 jaar in de paranormale wereld! Ik hou van dansen, betrouwbaarheid, ge zelligheid en ga graag uit eten! Ga je mee? Boxnummer 316803 Welke nette heer van goed niveau wil even naar mij luisteren! Ik ben Marian,1.72 lang. heb donker haar en groene ogen en ben 49 jaar! Wil je net als ik gezelligheid uit en thuis, een arm om je heen en hou jij van eerlijkheid en trouw? Bel dan! Boxnummer 973090 Dag met Anke! Ik ben 44 jaar en ik zoek een leuke afspraak! Maakt niet uit wat: gezellig wat doen. lek ker winkelen, maakt verder niet uit! Wil je reageren op mij. spreek dan iets in op mijn box en ik vertel je wat meer over mezelf! Daag! Boxnummer 997368 Hallo met mij! Ik ben een 45 jarige, gescheiden vrouw en heb een dochter van 16 jaar! Ik ben woonachtig in Tilburg! Wil je meer over me te we ten komen, laat dan ie telefoonnummer achter en dan bel ik je zo spoedig mogelijk terug! Boxnummer 947418 Hallo ik ben Susan! Ik ben een vrouw van 49 jaar en ben heel creatief en als beroep kok! Ik hou van buiten, van wandelen, tuinieren, op reis gaan en veel meer! Ik wil iemand ontmoeten die echt eerlijk is. voor het opbouwen van een relatie! Boxnummer 348862 Ik ben Patrick. 24 jaar, 1.85 lang en heb blond haar en blauwe ogen! Mijn hobby's zijn muziek maken, films, stappen, uit eten en leuke dingen in het le ven! Ik zoek een leuke, spontane meid omgeving Eindhoven voor een leuke afspraak! JIJ? Boxnummer 329954 Hallo met Jan! Ik ben 23 jaar en ik zoek een leuke meid tussen de 18-28 jaar! Ik hou van uitgaan, top 40 muziek, mellowhouse en gabberhouse! En ik hou van houseparty's! Maar ik ben geen echte gabber! Ik hoop een leuke afspraak te maken! Boxnummer 391967 Ik zoek een zeer sportieve meid die vooral van bui ten sporten houdt van ongeveer 1.80 lang! Ik ben Gerrit en kom uit Vught en ben 24 jaar en bijna 2 meter lang! Ik heb blauwe ogen en kort donker bruin haar! Ik studeer nog steeds, en jij? Boxnummer 965286 Ik ben Rene, ben 19 jaar en kom uit Gemert! Ik ben 1.85 lang en heb kort stekeltjeshaar! Als jij zin hebt om een keer met mij uit te gaan, dan moet jij rea geren op deze advertentie! Laat je telefoonnummer achter en ik bel je zeker terug! Boxnummer 391606 Ik kom uit Eindhoven en mijn naam is Maurice! Ik ben 1.85 en heb groen haar en blonde ogen! Ik be doel eigenlijk andersom! Ik ben een normale so ciale tongen die houd van de natuur, wandelen, uit gaan, sporten, gezelligheid en een goed gesprek! Boxnummer 957248 Hallo! Zijn er nog leuke kippen die een 21 jarige haan wil! Nou! Ik zoek een leuke kip. de leeftijd maakt niet uit, je moet wel lief, betrouwbaar en leuk zijn en er redelijk uitzien! Spreekt dit je aan, meld je dan snel! Groetjes, haan! Boxnummer 369361 Ben jij een leuke, sportieve meid van rond de 25 jaar, dan ben ik misschien wel op zoek naar jou! Ik ben sportief, heb grijs-groene ogen en blond haar en zoek jou! Wil je meer van me weten, laat dan een leuk bericht achter op mijn box! Doen hoor! Hallo met Evert! Ik ben 1.86 lang. weeg 86 kg en ben 39 jaar! Ik hou ervan om te wandelen in het park of op een terrasje te zitten! Misschien wel sa men met jou! Heb jij hier ook zin in. reageer dan op mijn advertentie' Tot ziens! Boxnummer 329585 Ik ben een leuke, jongeman en af en toe een beetje verlegen! Ik heet Geert-Jan. ben 27 jaar en kom uit de omgeving van Tilburg! Ik heb donker haar en ben brildragend! Mi|n hobby s zijn strandwandelin gen en af en toe uitgaan! En jij? Boxnummer 369241 Goedendag! Ik ben een 35 jarige man, een sympa- tieke gozer, en ik zoek leuke meiden voor in eerste instantie een toffe vriendschap met veel humor en gezelligheid en later eventueel een relatie! Ben jij betrouwbaar en eerlijk? Bel me dan! Boxnummer 942720 Hallo meiden! Ik ben een 28 jarige jongen en ik zoek een leuk meisje om een gezellige afspraak mee te maken! Denk jij dat jij degene bent die ik zoek? Bel me dan! Boxnummer 353231 Ik ben een goed verzorgde, sportieve jongeman van 40 jaar! Ik ben gescheiden en zou graag via deze weg in contact willen komen met een hele, leuke, spontane meid. die net als ik op zoek is naar een maatje! Mis jij ook een knuffel? Boxnummer 982414 Limburg: Ik zoek een leuke vriendin om leuke din gen mee te ondernemen! Heb jij interesse en wil jij mij beter leren kennen, reageer dan op mijn box nummer! Mijn naam is Peter en ik ben 31 jaar en heb zwart haar en bruine ogen! Boxnummer 368977 Ik ben 31,1.83 lang en heb een atletisch figuur en donker haar! Als dit jou aanspreekt moet je zeker contact met mi| opnemen! Boxnummer 363524 Ik ben Dave! Een jeugdige, goed uitziende 52 jarige horeca ondernemer! Ik wil graag kennismaken met een goed uitziende, spontane, eerlijke vrouw voor het opbouwen van een eerlijke relatie! Laat iets van je horen op mijn boxnummer! Doei! Boxnummer 320607 Ik ben Sjaak, een aardige jongeman van 50 jaar met donker haar en met een lengte van 1.82. Ik zoek een leuke relatie, een LAT relatie die wellicht uit kan groeien tot een vaste relatie! Zullen wij el kaar ontmoeten? Geef een reactie! Boxnummer 394003 Welke lieve, betrouwbare vrouw wil met mij een nieuwe toekomst opbouwen? Omgeving zuiden van het land! Zie jij dat wel zitten, bel me dan op mijn box! Ik ben een man van 53 jaar, 1.87 lang en ben gescheiden en heb 2 kinderen! Boxnummer 935426 Hoi! Langs deze weg wil ik eens proberen of er vrouwen zijn die een serieuze relatie op willen bou wen! Zelf ben ik 46 jaar! Ben jij een vrouw tussen de 30-45 jaar? Ik ben eerlijk en je kunt mij vertrou wen! Mijn hobby is koken en sporten! Boxnummer 345400 Ik ben een man van 60 jaar en ben 1 85 lang. Ik heb hobby's en heb veel letters gegeten! Ik heb een buikje en heb een goede ontwikkeling! Je naam en telefoonnummer worden vertrouwelijk be handeld als jij mij belt! Ik maak er geen spelletje van! Boxnummer 969372 Omgeving Tilburg-Breda: Mijn naam is Jacq en ik ben 43 jaar! Ik ben 1.73 lang en heb blond krullend haar en een jong uiterlijk! Ik ben op zoek naar een jonge slanke vrouw die net als ik van alles mee ge maakt heeft! Heb jij humor? Boxnummer 332965 Wat ik serieus zoek is een vriendin waarbij een typering past van niet alledaags qua smaak en inte resses! Vindt jij elkaar goed aanvoelen, respect en diepgang belangrijk voor een diepgaande relatie? Bel me dan snel! Groetjes Tom! Boxnummer 376629 Dat kan nu heel simpel, snel en discreet, 24 uur per dag. Wat moet je doen kies een leuke advertentie bel met 06-350.222.38 en toets in het hoofdmenu een 4 toets nu het boxnummer in en luister naar de advertentie van je keuze spreek een boodschap in en wacht op een reaktie Voor de introduktieprijs van 10.- komt je advertentie onder de aandacht van ruim een half miljoen lezers van huis-aan-huis-bladen in heel Zuidwest-Nederland. Wat moet je doen - Bel 06-350.222.43 en toets een 2 in het hoofdmenu. - Spreek een eigen advertentietekst in. - De computer geeft je nu een boxnummer en een pincode. - Stuur onderstaande coupon met het ingevulde boxnummer en de cheque van 10.- naar De Afspreekkontaktlijn - Na verschijning van dit blad bel je 06-350.222.38 en kun je de ingesproken reakties op jouw advertentie afluisteren. Vul hieronder de korte samenvatting van de kontaktadvertentie in, die je hebt inge sproken via 06-350.222.38. Vul hieronder het unieke 6-cijferige boxnummer in dat je na het inspreken van jouw adver tentie van de belcomputer hebt gekregen. Het boxnummer is: Het gedeelte hieronder wordt niet afgedrukt en absoluut vertrouwelijk behandeld. Naam: Adres: Postcode/Plaats: Let op Alleen advertenties die eerst ingesproken zijn op nummer 06-350.222.48 en waarbij ook het juiste boxnummer is vermeld worden geplaatst. j cv Stuur de ingevulde bon naar: o AFSPREEKKONTAKTLIJN. Postbus 3229, 4800 MB Breda. Vergeet niet een cheque van 10.- bij te sluiten. Voor een uitgebreide handleiding: bel 06-350.222.38 en toets 8 in het hoofdmenu.

Scheldebode | 1996 | | pagina 7