ALDI informeertALDI informeertALDI informeert ^-BIKE26 INCH Elk artikel de béste keus, let bij vergelijk op prijs kwaliteit en inhoud Collectanten Nierstichting gehuldigd Derde plaats bowlers Zeedo Agressieve winkeldieven Amerikaanse scholier zoekt gastgezin op Walcheren Stuur een kaa t naar je oma SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 24 APRIL 1996 320 Snelkookrijst eerste soort langgraan- Aardappelpuree Sauzen om te roerbakken golden Tomatenketchup table 0.5 ltr. Mandarijnen hele partjes itst cm >cc<r'*v/*rcM Delicato snelkook-zilvervliesrijst Rijstmaaltijd (kant en klaar) 1 0Q Rijstdessert met vanille Breukrijst b 00 gö^iSurinaamse rijst 70 Spaghetti CC Macaroni Honey Hitters Albona 7- granen energieontbijt Krokant müsli bevat o.a. OjP n n Lasagne Bolognaise Lasagne Bolognaise Windjack voor dames en heren Toaster/ Sandwichmaker "Exclusiv" A L I T E I T S Valli Frizzante Heren lycra-slips Delicato mix voor macaroni of spaghetti 59 gr Tabouret met opbergvak Satésaus Ketjap Benteng manis 1 IC Nasi-groenten IQ Zilveruitjes Augurken middelfijn 1 IC Perkplanten 10 stuks Opvouwbare paraplu Brouw meester pils Karlsquell Premium Carlsberg bier Tuborg bier Schuiten Brau Edelpils 0Q Mouwloos jeanshemd Dames zomerset MIDDELBURG De Ko ninklijke Nederlandse Doven Sport Bond organiseert voor de mensen die slecht horen, diver se sportwedstrijden. Zo is er voor de bowlers in het land een echte landelijke bowling com petitie, met een hoofdklasse, een eerste klasse en nog enkele andere klassen. Suzette Meul- meester, Wim Vetter en Jan Verstraate zijn de drie spelers die het team van Zeedo Bow ling Club vertegenwoordigen. Het afgelopen seizoen hebben zij gespeeld tegen de teams uit Breda, Utrecht, Rotterdam en Eindhoven. Dat de Zeedo Bow lers goed mee kunnen komen in de landelijke competitie voor doven, bewijst wel de score van Suzette Meulmeester, met op de eerste en tweede speeldag een hoogste serie, en op de volgende speeldagen een hoogste game. Op de laatste speeldag in bow ling Maaspoort te 's-Hertogen- bosch moesten de Zeedo Bow lers drie punten halen om op de derde plaats te eindigen. Dit was nog even heel spannend, daar Rotterdam 3 goed op dreef was, en de achterstand van vier punten op Zeedo aan het weg erken was. Maar door het goede spel van onder andere Suzette Meulmeester, met een gemid delde van 138.16 was zij de bes te van het team, Wim Vetter met zijn 73 jaar bewijst dat bowling voor alle leeftijden is, hij speelt nog maar enkele jaren bowling, maar heeft er steeds veel plezier in. Jan Verstraate is na Wim Vetter met bowlen be gonnen, maar gaat steeds beter, en heeft er veel plezier in. Eindstand van de le klasse: 1. Eindhoven 2 36 punten 2. Utrecht 2 30 punten 3. Zeedo Middelburg 22 punten 4. Rotterdam 3 21 punten 5. Breda 2 20 punten 6. Utrecht 3 6 punten Zoals het er nu naar uit ziet, spelen er volgend seizoen weer acht teams in deze klasse, Rijs wijk zal dan weer van de partij zijn. Heeft u belangstelling in de Bowlingsport voor doven, neem dan eens contact op niet Suzette Meulmeester Gandhls- traat 33 Middelburg. VLISSINGEN Een ver koopster van een winkel aan de Lange Zelke heeft woensdag een klap in haar gezicht gekre gen toen zij een paar winkeldie ven aansprak op hun gedrag. Om ongeveer half drie kwamen er vijf personen de winkel bin nen, vier vrouwen en een man en ook een klein meisje. Terwijl de verkoopster aan de praat werd gehouden verliet de man hardlopend de winkel, waar schijnlijk met een paar sanda len. Ook de vrouwen gingen er daarop vandoor. Toen de verkoopster even later op straat de man en de vrouwen aansprak op hun gedrag kreeg ze van een van de vrouwen een klap in haar gezicht. De 17-jarige Andrew Keller uit de Verenigde Staten verblijft deze zomer zes weken in Zee land in het kader van een AFS- uitwisselingsprogramma. And rew zal samen met een aantal andere Amerikaanse jongeren naar Nederland komen om ken nis te maken met onze cultuur en die van Zeeland in het bij zonder! Maar Andrew heeft nog geen gastgezin. Het zomerprogramma wordt georganiseerd door AFS Inter culturele Programma's. AFS is een internationale uitwisse lingsorganisatie die zich zonder winstoogmerk inzet voor de be vordering van het begrip tussen verschillende culturen. De or ganisatie is actief in bijna 60 landen en vertegenwoordigd in alle werelddelen. AFS Neder land bestaat sinds 1947 en heeft in de loop der jaren een geva rieerd pakket aan uitwisse lingsmogelijkheden opge bouwd, waarvan het zomerpro gramma er één is. Andrew is een zelfverzekerde en volwassen jongen. Hij is cul tureel ingesteld, nieuwsgierig en open. Zijn hobby's zijn mu ziek maken en tennis. AFS zoekt nog een familie in Mid delburg of omgeving die deze zomer het huis wil openstellen voor deze leuke jongen. Met Andrew in huis krijgt de kijk van gastgezin op Nederland, gezien door de ogen van een Amerikaanse tiener, gegaran deerd een verrassende wending. Bovendien is het 'in huis halen van de wereld' voor alle betrok kenen bij uitstek een manier om andermans cultuur te leren waarderen. Bent u enthousiast geworden en lijkt een tijdelijke gezinsuit breiding u een uitdaging? Bel dan voor meer informatie naar Joke Sedee, Sportlaan Middel burg, tel. 627748. VLISSINGEN Vanaf 23 april zijn de nieuwe ouderen- postzegels weer te koop. Na de thema's van de afgelopen drie jaar is dit jaar het thema 'Maat schappelijke participatie'. Dat wil zeggen een actieve betrok kenheid van ouderen bij het le ven van alledag, want tenslotte ben je nooit te oud om mee te doen. Om dit voor meer ouderen mo gelijk te maken en te houden worden bijvoorbeeld in wijk centra koffiemiddagen georga niseerd en er kan gezamenlijk worden gegeten. Of er wordt een geheugenspreekuur gehou den waar men tercht kan met vragen over dementie. Ook worden er bezoek- en klussen- diensten voor ouderen opgezet. En meer mensen krijgen de ge legenheid te gaan wonen in een groepswoning voor ouderen. Maatschappelijke participatie heeft ook alles te maken met contacten tussen jongeren en ouderen. Daarom zijn speciaal in het kader van deze nieuwe serie ouderenpostzegels prent briefkaarten gemaakt. Jonge ren worden opgeroepen zo'n kaart naar hun grootouders te sturen. Op deze manier wil het fonds solidariteit tussen de ge neraties bevorderen en uiter aard komt de opbrengst van de ze actie ten goede aan het wel zijn van ouderen. Ouderenpostzegels zijn postze gels die gewoon te gebruiken zijn. Van deze bijslag die u bo ven op de frankeerwaarde be taald worden projecten voor ouderen gefinancierd die zo hard nodig zijn. Naast de oude renpostzegels is er jaarlijks een assortiment wenskaarten te koop. Een deel van de netto-op brengst van de wenskaarten mag de plaatselijke afdeling be steden aan een zelf uit te kiezen project voor ouderen in de eigen woonomgeving. De plaatselijke afdeling Vlissingen heeft dit jaar gekozen voor spelmateria len voor de Soos van het Theo van Doesburg-centrum. De speciaal ingerichte verkoop stands kunt u vinden in de hal van het ziekenhuis Walcheren op 23, 24 en 30 april, 1, 7 en 8 mei en in het Miro-winkelcen- trum op 26 en 27 april, 3, 4, 10 en 11 mei. VLISSINGEN Een oorkonde en efen bos bloemen waren er voor mevrouw Haerkens uit Driewe gen en de heer Kambier uit Koudekerke. Dit omdat zij al tien jaar de collecte voor de Nierstichting in hun woonplaats verzorgen. En voor mevrouw De Jong uit Lewedorp en mevrouw Nieuwenhuijse uit Kattendijke, die al vijftien jaar de organisatie van de collecte op zich nemen, was er een legpenning en een boeket bloemen. Ook personen die al tien jaar met een collectebus van de Nierstichting langs de deuren trekken werden in het zonnetje gezet tijdens een vergadering van de Nierstichting in het Ziekenhuis Walcheren. FOTO PIET DAVIDSE rijst uit tropische gebieden met van nature reeds droogkokende eigenschappen, 400 gr., slechts 8 minuten koken. 2x150 gr. babi-pangang of hawaï zoetzuur, 400 gr. op lichte siroop, 314 ml. het belangrijke voedzame zilvervlies zit er nog omheen, 3 keer zoveel voedingsvezels, mineralen en vitamine B 1 J(j als andere rijst, pak 375 gr. In/ kip-curry/ kip-zoetzuur/ chop suey of nasi goreng, 375 gr. m 07 "Albona", blik 425 gr. grof gebroken, kilo%07 droogkokend, 10 lbs. 4536 gr. U7 Deegwaren uit zachte en harde tarwe samengesteld Harde tarwe bevat weinig zetmeel en veel gluten en heeft een hoog eiwitgehalte waardoor de pasta stevig van structuur wordt en niet plakkerig afkookt. 500 gr. ",JJ kilo gepofte tarwe met honing en caramel, 375 gr. uit de graansoorten rogge, gierst, haver, tarwe, maïs, gerst en rijst, 225 gr. kokos, honing, amandelen en hazelnoten, 454 gr. uit de diepvries kant en klare pasta maaltijd met tomaat, zuiver rundvlees en kaas, 0Q 400 gr.LmJ uit de koeling Een kwaliteitsprodukt met een uitgebalan ceerde samenstelling: Een bolognaise saus met veel vlees en pittige Italiaanse tomaten, j een romige bèchamelsaus en laagjes deeg j. van harde tarwe. Geraffineerd gekruid en afgedekt met een laag J geraspte kaas, j vQ llulo ƒ,07 - kapuchon in kraag - katoenen voering - maten S t/m XL - diverse dessins en kleuren - 750 watt - anti-aanbaklaag - thermostaat - slagvast kunststof - VDE/TÜV-keurmerk -1 jaar garantie ^7 Xcf t*1- - 95% supergekamde katoen/ 5% elasthan - maten 4 t/m 8 - perfekte pasvorm door elastische kwaliteit - 3 verschillende modellen in wit, zwart, licht- en donkergrijs Wist u dat u bij Aldi probleemloos kunt kopen, als een artikel niet bevalt kunt u dit teruggeven en u krijgt uw geld terug. Om wat voor reden dan ook, zelfs als de verpakking is aangebroken. Een unieke garantie... tot uw dienst -afm.: 34.5 x37x42.3 cm. -kleur: wit/grijs 1* Throphy". 250 gr. 400 ml.it Ld 2x50 gr. ,/7 zoetzuur, 370 ml. zoetzuur, 720 ml. 1»«J - Begonia's, Salvia's, Petunia's e.a. - bespanning 8-dlg. - stanglengte 53 cm. - greep met koord - in div. dessins - geëpoxeerd metaal, geplastificeerd - granietgrijs of petroleumblauw "Goldhorn". per fles -.42, krat 24 flesjes Q Q0 a0.3 Itr. 7,70 pils bereid met zuiver Limburgs water uit eigen bron, per fles -.66, krat a 24 flesjes blik. 0.5 Itr.1*5» blik, 0.5 ltr. pilsnerbier, blik 0.5 ltr. ,"07 18 versnellingen Shimano TY 22 schakeling in handvat "Gripshift" aluminium cantilever remmen "Trelock" veiligheidsslot aluminium velgen bagagedrager banden ATB-profiel spatbord bel BSA trapas standaard oversized-frame 3-delig spieloos crancstel Shimano derailleurs met index inlichtingen. Aldi Drachten 0512-589200 Aldi Zaandam 075-6517411 Albrecht Culemborg 0345-472911 JuAktueel artikelen verkopen wij tijdelijk, mochten zij ondanks zorgvuldige planning te snel uitverkocht zijn, viagen wij uhienrooi uw begrip. Aldi Best 0499-398885 Albrecht Ommen 0529-459308 De verpakkingen van de afgebeelde artikelen kunnen afwijken, zet- en druktouten voorbehouden -100% katoen - met drukknoopjes - 7 ounce maten M t/m XXL kleuren: donker-, midden- en lichtblauw - longshirt van 100% katoen - legging of caprilegging van 96% katoen/ 4% elasthan - maten St/m XL - diverse dessins en kleuren Meer dan 300Aldi-markten in Nederland

Scheldebode | 1996 | | pagina 20