UIT HET ZAKENLEVEN Gouden ANWB-leden Tankstation Paul Kruger feestelijk geopend Zomerzotheid in kelder en serre van Willems's Winkel Voshart, De Nooyer en Groen genomineerd voor Zeeuwse Sportman Nieuwe locatie Caravancentrum Gorter Plantjes ruilen op de natuurtuinmarkt Wie brouwt lekkerste drankje Statenpraat Kwaal of symptoom? het zoeten zvaard Vive la France in Verspassage Geen kramen in Scheldestraat SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 17 APRIL 1996 305 Oranjezon Piet Daane Bellamy Voorjaarsshow Bakker Ad Visser Bolusbakker Primera Verdachte situatie Door Mr. C.M. de Graaf, Statenlid L MIDDELBURG Twee zwa luwen maken nog geen zomer, maar de Franse weken in de Verspassge aan de Langeviele wel. Vijf weken lang kunnen de klanten genieten van Franse producten en liederen. De hele Verspassage ademt Franse sfeer uit en op zaterdag kunnen de bezoekers de Franse sfeer proe ven met Franse hapjes die gra tis door de ondernemers van de Verspassage worden aangebo den. In samenwerking met restau rant De Eetkamer start er van daag een smakelijke Spaar Me- Nu actie in de Verspassage. Klanten ontvangen een gratis Verspassage stempel bij elke vijf gulden die besteed is bij Slager Wijffels, De Groentehal, Vis Cash en Carry, Bakker Boer, Kaatje Jans of Da Pierro. Een volle spaarkaart geeft recht op vijf gulden korting in de Verspassage. Bij inlevering van twee volle spaarkaarten krijgt de klant een dinerbon van 35,00 voor restaurant De Eet kamer. Om de vier weken wordt er on der de ingeleverde volle spaar kaarten een extra dinerbon ver loot. De Spaar MeNu actie duurt tot 12 juni. MIDDELBURG Met het weer wil het nog niet zo lukken, maar bij Willem's Winkel, An tiek en Interieur, luiden ze de zomer alvast in met een 'Zo merzotheid'. Want wat wil Willem Jobse, de eigenaar van de zaak? Hij wil mensen met het natuurlijke le ven en wonen in contact bren gen. De serre en de kelder van de zaak aan de Dam 61 zijn vol gende week helemaak in 'Zo- merzotheidstijl' ingericht. Wil je gaan picknicken in de dui nen, een tuinfeest geven voor de hele familie of eten met vrien den op het balkon? Bij Willem's Winkel vind je er de spullen voor. De meubels, het servies en de accessoires. En natuurlijk in een natuurlijke sfeer, met ver schillende houtsoorten en groendecoraties. De Zomerzotheid kan bezocht worden op donderdag 18 en vrijdag 19 april, tussen 10.00 en 21.00 uur en zaterdag 20 april tussen 10.00 en 17.00 uur. VLISSINGEN De heer en mevrouw Hesselink uit Vlissin- gen werden vorige week in het zonnetje gezet door de ANWB omdat zij al vijftig jaar lid zijn van de vereniging. Uit handen van Paul Broekaert van de ANWB ontvingen zij een bos bloe men. De stichting Educatief Toeris me Oranjezon begint op 6 mei met een cursus Kleur en Stijl. Een cursus voor iedereen die graag goed gekleed gaat maar het moeilijk vindt om uit het enorme aanbod een keuze te maken. De lessen worden gege ven in het gebouw van Oranje zon aan de Schoolstraat in Oostkapelle, vanaf 19.00 uur. Bij Echte Bakker Piet Daane kunt u sparen voor korting op een toegangskaartje voor de Ef- teling. Bij aankoop van een Laafse Mik, een robuust meer- granenbrood, ontvangt u een zegel. Vijf zegels zijn goed voor vijf gulden korting. Piet Daane heeft winkels aan de Sint Ja- cobspassage en de Paauwen- burgweg in Vlissingen. De demonstratrice van Anne- marie Börlind komt vrijdag 19 april langs bij natuurvoedings- zaak Bellamy aan het Bel- lamypark in Vlissingen. Tussen 13.00 en 19.00 geeft zij gratis huidadviezen. Op de Middelburgse Markt wordt zaterdag de nieuwe voor jaarsmode gepresenteerd. Om 12.30; 13.40; 14.50 en 16.00 uur laten de volgende zaken hun nieuwste modellen zien: Hans Knuyt, Dimarelle, Bruidshuis Fiësta, Kreymborg, Jan Jonge- pier, Cotton Coutnry, 't Gab- bertje, Pompidoe, Out Fit, Jo- ziasse, Eriks Intersport en Le dermode. Bakker Ad Visser uit Oostka pelle viert komend weekend zijn vijftig-jarig bestaan. Het Wereld Natuur Fonds is aanwe zig met de Panda-kraam die boordevol artikelen van het WNF zit. Bakker Bliek heeft een houdba re bolus ontwikkeld. Eigenlijk moet je een bolus nog dezelfde dag opeten, maar J.A.P. Bliek van de Zeeuwse Bolusbakkerij uit Middelburg is er in geslaagd om een bolus te bakken die en kele weken vers blijft. De bo lussen zijn vanaf zaterdag te koop bij de winkels van bakke rij Bliek. Bij Primera Van 't Westende aan de Vrijlandstraat in Mid delburg zijn tweeling-sigaret- ten te koop. De sigaretten zitten met de filters aan elkaar en moeten doormidden gebroken worden. Ze zijn dan iets korter dan een gewone sigaret. verschijnt in een oplage van 47.700 exemplaren elke woensdag huis-aan-huis in de gemeenten Arnemuiden, Domburg, Mariekerke, Middelburg, Valkenisse, Veere, Vlissingen, Westkapelle Kantoor Scheldestraat 7-9,4381 RP Vlissingen, Postbus 50514380 KB Vlissingen Tel.nr.: 0118-442720, Fax: 0118-442721 Openingstijden: ma, wo, do, vrij. 9.00-12.30 uur en van13.30- 16.15 uur, dinsdag 9.00-12.00 uur, 's Middags gesloten Advertentieverkoop tijdens kantooruren tel.: 0118-442720 Jos Rentmeester (vertegenwoordiger), tel. privé: 0113-655379 Yolanda Krijger (vertegenwoordiger), tel. privé: 0118-411351 Sonja Broeders (vertegenwoordiger).tel. privé: 0118-479084 Mini's (rubrieksadvertenties), tel.: 076-5312313 Afsluittijd advertenties: maandag 12.00 uur Redactie tijdens kantooruren tel.nr 0118-442720, fax 0118-442721 Johanna Brouwer, tel. privé: 0118-640113 Afsluittijd redactie: maandag 14.00 uur Correspondenten Andrien Smeets, tel. privé: 0118-639719, Jaap Klein, tel. privé: 0118-625185, Ad Roos, tel. privé: 0118-602860 Fotografen Harry de Lange, tel.: 0118-625195 Piet Davids, tel.: 0118-623594 Bezorging voor klachten over bezorging tijdens kantooruren bellen: 0118-442720 De Scheldebode is een uitgave van De Stem Weekbladen. I Copyright c 1996 Uitgev^rjmMttchaePi Of Sttm B v Breda J VLISSINGEN - Een feestelijke opening daar zaterdag van het tankstation Paul Kruger aan - hoe kan het ook anders- de Paul Krugerstraat 237 in Vlissingen. Een ballonnenshow waar in een razend tempo hele dierentuinen en feestmutsen in elkaar wer den gedraaid, gratis poffertjes, muziek, gratis zegels en op de foto met Ko Kasse, de Europees kampioen rallycros. Het tankstation met Total als 'huismerk', mag er wezen. Ge zellig met frisse kleuren en een uitgebreide shop met daarin voor elk wat wils. Voor de ver geten boodschappen tot nuttige zaken voor de auto. De pomp is zelfbediening, maar wie te ken nen geeft daar toch enige hulp bij te willen hebben, wordt op zijn of haar wenken bediend. Is het tankstation volledig veran derd en aangepast aan de huidi ge tijd, ook de eigenaar is an ders. Was het voorheen De Muijnck, sinds vorig jaar is Oliehandel Dekker uit Aagte- kerke/Axel de nieuwe eigenaar. „Om aan de komende milieuei- sen te kunnen voldoen moet er over pak weg twee jaar een enorme investering worden ge daan", legt Elwin de Muijnck uit, die samen met broer Michel en nichtje Bianca het tanksta tion runt. „Het was een kwestie van rekenen en wij kwamen tot de slotsom dat het voor ons in 1 Elwin de Muijnck (links) en zijn broer Michel de Muijnck. ieder geval niet haalbaar was. Aan de andere kant had Olie handel Dekker wel behoefte aan 'wat extra liters' en zo kwamen we tot en bij elkaar". Voor de drie De Muijncken is er dus wei nig veranderd, want ze verhuis den gewoon mee. Voor de klanten van Paul Kru ger valt er de komende weken nog genoeg te beleven. Tot en met 20 april nog prettig FOTO HARRY DE LANGE geprijsde shopartikelen en voor de overige dagen, weken, maan den en jaren een plezierige be diening en een gezellig tanksta tion waar een auto graag even stopt om zich te laven. MIDDELBURG - De Zeeuwse Sportraad organiseert al enkele jaren achtereen het Zeeuwse Sportgala waarop de sport- man/-vrouw, de sportploeg en de sportvrijwilliger van het jaar worden gekozen. Voor de derde achtereenvolgende keer be hoort een korfballer/ster tot de genomineerden. Twee jaar gele den was dat Astrid Koole, vorig jaar Dennis Voshart en dit keer is het opnieuw Voshart die een plaats voor zich opeist bij de laatste drie. Moest hij het vorig jaar opne men tegen Irma Heeren en Nel lie Fiere-Cooman, die respec tievelijk eerste en tweede wer den, nu zijn de mededingers voor Voshart Dennis de Nooyer en Erwin Groen. Voetballer Dennis de Nooyer speelt evenals zijn tweeling broer Gerard al vanaf zijn jeugd bij het Rotterdamse Sparta en heeft inmiddels een stevige reputatie opgebouwd. Hij stond in de belangstelling van diverse profclubs in bin nen- en buitenland, maar ver lengde kortgeleden zijn con tract bij Sparta. HEINKENSZAND - Caravan centrum Gorter is in november 1995 neergestreken in Hein- kenszand. Het bedrijf is gemak kelijk te vinden, langs de Drie weg op de hoek van de Daniëls- weg en het Clara's Pad. Eigenaar Siewert Gorter ver telt over zijn bedrijf: „Dit is een pracht lokatie. Ik handel nu vijf jaar in caravans en ben gestart op de Goesestraatweg in 's-Gravenpolder. We groei den daar uit ons jasje en het feit dat de grond rondom een agrarische bestemming had, maakte het onmogelijk om uit te breiden. En daarom is Cara vancentrum Gorter naar Hein- kenszand verhuisd. Op Paasza terdag was de officiële inge bruikname en hebben burge meester Mandos en de impor teur van de Adria-caravans sa men de openingshandeling verricht. Wij voeren hier mer ken zoals Adria, LMC Mun sterland en Elldis. Paarden trailers van het merk Weyer en aanhangwagens van Hapert en Riske. Naast nieuw doen we natuurlijk ook aan inruil, oc casion-verkoop en verhuur. We zijn een van de weinigen die nog caravans verhuren en als zodanig door de ANWB erkend zijn. Buiten en in de showroom staan een aantal caravans op gesteld. In de showroom is bo vendien een caravan-accessoi- res-shop waar allerlei beno digdheden zijn te vinden. „We verkopen vanzelfsprekend ook allerlei maten voortenten. In de loop der tijd zijn we flink gegroeid en daarom hebben de zaak opnieuw op poten gezet. Dat heeft ook te maken met het zo goed mogelijk helpen van de mensen, aandacht voor de klant. Een goede service bie den zodat je klanten na twee, drie jaar bij je terugkomen. Dat merken wij ook in de an dere onderdelen van ons be drijf, onderhoud en reparatie. Vooral onderhoud wordt steeds belangrijker." Caravan centrum Gorter geeft, in sa menwerking met een rijschool, instructie in het met-een-cara- van-rijden. De klant die wil er varen hoe het is om met een ca ravan te rijden kan een cara van die wij beschikbaar stel len, achter zijn eigen auto of achter die van de rijschool koppelen en rijden. Of, een sport apart, het achteruit rij den met de caravan. Siewert en Ans Gorter en medewerkster Nelleke voor de entree van Caravancentrum Gorter te Heinkenszand. FOTOTANNIE DE JONGE VLISSINGEN In het Mi lieu-educatiecentrum De Kloek aan de Korenbloemlaan wordt zaterdag een natuurtuinmarkt gehouden. Op en om het plein tje in de natuurtuuin staan in formatiestands met allerlei mo gelijkheden om in de tuin reke ning te houden met natuur en milieu, 's Middags wordt het tweede deel van de educatieve natuurtuin in gebruik genomen. Zo is er informatie over het aanleggen en onderhouden van een natuurtuin, het gebruik van milieuverantwoord hout en de toepassing van zonne- energie en regenwater in de tuin. Verder zijn er folders en boe ken van De Kleine Aarde, planten die vlinders en insek- ten lokken, zuivere Zeeuwse compost en hoogstamfruitbo- men. Heb je zelf tuinplanten te veel dan kun je die tussen elf en twaalf uur ruilen. En er is ook een vrijmarkt voor tweede hands tuinmeubilair en voor tuinplanten. Leden van de Werkgroep Landschapsbeheer Walcheren geven een demon stratie over het verwerken van snoeihout. Je kunt er bijvoor- beel een vogelwigwam van bouwen, De natuurtuinmarkt wordt verder aangekleed met een op treden van de big band So What en een terras met biosap en ecobroodjes. Om 13.30 uur wordt het tweede en laatste deel van de educatieve natuur tuin ingewijd. De natuurtuinmarkt gaat om tien uur open en kan tot vier uur bezocht worden. VLISSINGEN De jaarlijkse kraampjesdagen in de Schelde straat zijn verleden tijd. De winkeliersvereniging uit de Scheldestraat heeft de markt om financiële redenen afgebla- De gemeente heeft de staan gelden verhoogd van acht gul den naar vierendertig gulden per kraam. Omdat huurders van een kraam ook nog de hele dag geld in de parkeermeter moe ten gooien, wordt de huur van een kraam zo hoog dat het vol gens de winkeliersvereniging voor buitenstaanders niet meer interessant is om in de Scheldestraat met een kraam te staan. Helemaal zonder activiteiten komt de winkelstraat op 11 mei niet te zitten. De ringrij- derij in de Kasteelstraat gaat gewoon door en ook trekken er looporkestjes door de straat. Bij iedere aankoop krijg je een lot waarmee je nog een leuke prijs kunt winnen. En in sa menwerking met de Schelde bode zorgen de winkeliers nog voor een aantal spetterende acties. Welke dat zijn wordt te zijner tijd in deze krant bekend ge maakt. Erwin Groen timmert als bow ler ook flink aan de weg. Groen is tweevoudig wereld kampioen en eindigde bij de verkiezing van beste Neder landse bowler driemaal op de tweede plaats. Dennis Voshart kwam via het Goese TOGO bij overgansklas- ser/hoofdklasser Swift in Mid delburg terecht. Enkele jaren geleden stapte hij over naar de hoofdklasser DKOD uit Heel- sum. Daar ontwikkelde hij zich tot een uitstekende speler, werd in 1995 Nederlands korf baller van het jaar en kreeg ui teraard ook een plaats in het nationale team dat vorig jaar wereldkampioen werd in In dia. Alle drie genomineerden heb ben dus wat in hun mars en het ziet er dan ook naar uit dat de verkiezing van Zeeuws sport man van het jaar een spannend verloop zal krijgen. Het Sportgala wordt op vrij dag 10 mei gehouden in Sas van Gent. MIDDELBURG Vorige week woensdag kwam om kwart voor zeven 's ochtends een melding binnen bij de poli tie dat een vrouw een ruit had ingeslagen bij de kindercrche aan het Veerse Bolwerk. Bij nader onderzoek bleek het een werkneemster te zijn die op de kinderen moest passen. Om dat het slot in de deur stuk was moest zij een 'ruit inslaan om binnen te komen, zodat de kin deren op tijd opgevangen kon den worden. OOST-SOUBURG Het Walchers Wijnmakers-, Bier brouwers- en likeurbereiders- gilde WWBLG houdt ook dit jaar het Open Walchers Kam pioenschap voor wijn, bier en likeur. Een jury van gediplo meerde keurmeesters oordeelt zaterdag 20 april over de inzen dingen van amateurs. Dat ge beurt in wijkcentrum De Schuur in Oost-Souburg. Inge zonden zijn 50 wijnen, 30 bie ren en 15 likeuren. De winnaars wacht een wisselbeker. De keuring begint om 13.00 uur. De jury-uitslag is om streeks 18.00 uur bekend. De inzenders hebben dan de gele genheid om met de jury van gedachten te wisselen over de beoordeling. De officiële uit slag en prijsuitreiking zijn tij dens een feestavond die om 20.00 uur begint. De avondbijeenkomst is ook voor publiek toegankelijk. Het is mogelijk om deel te nemen aan een publiekskeuring van de ingezonden wijnen. Verder zijn er met de hobby verband houdende attracties en krijgt de bezoeker informatie over het maken van wijn (zowel van vruchten als van wijndruiven), het brouwen van bier en het bereiden van likeuren. Ook zijn de resultaten van gevor derde en beginnende amateurs te proeven. Het maken van wijn, het brou wen van bier en het creëren van likeuren is een hobby die een groeiend aantal mensen blijkt te boeien. Het WWBLG is sinds kort aangesloten bij de Federatie van Amateur Gil den, een overkoepelende orga nisatie die landelijk wedstrij den op poten zet. Het open karakter van de WWBLG-wedstrijd houdt in dat ook niet-leden van een gil de hun wijntje, biertje of li keurtje aan experts kunnen voorzetten voor een beoorde ling. T~\ Stel, u loopt op een late en donkere winteravond gehaast naar huis. Het is koud. Het sneeuwt zelf nog een beetje en de wind is ook al snijdend. Diep kruipt u nog eens weg in de bescher mende kraagwarmte van uw jas. Door die beweging ontgaat het u dat een paar voeten vanuit een portiek naar buiten ste ken. U struikelt en valt. Welke gedachte zal er op dat moment bij u overheersen? Een ingehouden krachtterm? Ingehouden, vanwege het feit dat u te fatsoenlijk bent om een dergelijke term te slaken. Verontwaar diging omdat iemand zijn benen zover uit het portiek laat ste ken? Of wellicht een gedachte waarbij u zich afvraagt hoe ie mand zo ver gekomen is dat hij zijn nachtrust in dat portiek moet zoeken? Ik kan het niet met het één of ander wetenschappelijk rapport onderschrijven. Toch heb ik de gedachte dat veel mensen ver ontwaardigd weer opkruipen. Daarbij de veroorzaker van het ongerief kwaad aankijken en waarschijnlijk ook nog een lelij ke opmerking zijn richting op laten gaan. De kwestie is natuurlijk of het niet van werkelijkheid zou ge tuigen indien in een dergelijke situatie je voor je zelf de vraag stelt: "wat doet die daar en hoe krijg je hem voor altijd weg?" Het kan en mag niet ontkend worden dat de gemeente Temeu- zen heel veel overlast heeft van druggebruikers. Gebruikers die af en toe binnenwandelen, zich voorzien van het nodige spul en weer afreizen. Maar er zijn ook gebruikers die de weg in onze maatschappij volkomen zijn kwijtgeraakt. Die wezen loos hun verdere leven doorbrengen met nog maar één doel. Hoe kom ik aan mijn volgend gerief? Alle grenzen worden daarbij overschreden. Wij hebben wij daar collectief en indivi dueel last van. Bestolen worden is een hele nare ervaring. Steeds opnieuw dealende figuren voor je deur, overlast is er een te klein woord voor. Nu mag in Temeuzen het gemeentebestuur zich de openbare orde aantrekken. Volksgezondheid is echter mede een provin ciale taak. Aan provinciale staten is nu een voorstel voorge legd om 50.000 gulden ter beschikking te stellen. Het ligt in de bedoeling mee te betalen aan de opvang van een groeiende groep mensen. Mensen die meerdere problemen hebben. Zij zijn dakloos, verslaafd en hebben veelal ook nog eens psychia trische problemen. In feite vallen zij tussen alle wallen en schepen die te bedenken zijn. En via die val komen zij dan 's nachts terecht in het portiek waar u langs loopt en even niet goed oplette in uw haast naar de warme kachel. Dat sociale pension in Terneuzen lijkt dan ook nuttig. Ter voorkoming van uw val, voor de openbare orde in het algemeen en voor de ge moedsrust van de portiekeigenaar in het bijzonder. Ik gebruik echter met nadruk 'lijkt dan ook nuttig'. Met nadruk, omdat hier sprake is van een opvang waarbij de achterliggende pro blematiek buiten de discussie blijft. Een manco dat zich al ja ren voor doet. De commissie Van Traa legt, evenals de C.I.D., bloot dat er in Kennemerland van harte lust drugs werden doorgevoerd. Iedereen wijst naar elkaar als de verantwoorde lijkheid aan de orde komt. De oplossing blijft echter uit. Cof feeshops al of niet? En zo ja, hoeveel? Wie controleert? Wie neemt de verantwoording? Het feit alleen al dat een verkoop plaats van drugs een koffiewinkel wordt genoemd! Een sociaal pension lijkt een vorm van mededogen. Het is ech ter de opvang van slachtoffers. Slachtoffers die wij blijkbaar in Nederland niet kunnen voorkomen. Een oplossing voor het probleem zelf lijkt dan ook meer op zijn plaats. Dat principe blijft in het voorstel echter jammerlijk onbesproken. En intussen zitten diegenen die het grote geld aan deze slachtoffers verdienen achter een nog warmere kachel dan die van u of mij. Daar kunt u verzekerd van zijn! Evenals van het feit dat zij geen duit aan welk sociaal pension dan ook zullen bijdragen. HUISARTSEN Vlissingen - Za F. Legemate, Troel- straweg 411tel. 468021 Zo J. Roe- broeck en E. van Russen Groen, Singel 11 tel. 412225 Middelburg - Za C. Albers, Bellink- plein 3, tel. 639933 Zo M. de Vries en K. Prins, Herenstraat 18, tel 639933 Souburg, Gezondheidscentrum Middelburg-Zuid, Arnemuiden en Nieuwland - Za J. Visser, Wachtto ren 19 Middelburg, tel 627664 Zo N. Kapteijn, Lekstraat 6 Oost-Sou burg, tel. 461630 Spreekuren 12.30-13.00 en 17.30-18.00 uur. Veere, Gapinge, Serooskerke, Oostkapelle en Vrouwenpolder - R. van Tol, Markt 12, Veere, tel. 501271 Domburg, Aagtekerke, Westka pelle, Koudekerke, Meliskerke, Biggekerke en Zoutelande - Za en zo W. Spekhorst, Schuurmanstraat 6, Domburg, tel. 581271 Midden-Walcheren - Za en zo A. Stutterheim, Sivertstraat 40, Melis kerke, tel. 561760 VERLOSKUNDIGEN Vlissingen - vr vanaf 9 uur tot ma 9 uur S. van der Kaaden tel. 471140. Middelburg - do vanaf 20 uur tot zo 20 uur Karin Boot, tel. 639865 TANDARTSEN Vr en za H. Steunenberg, Wester- baan 18 West-Souburg, tel. 460104 Spreekuur van 11 tot 12 uur. Za en zo P. van Malland, (alleen eigen pa tiënten) Tobagolaan 6 Vlissingen, tel. 478290. APOTHEEK Middelburg - Vr. 19 april tot vr. 26 april Apotheek Stromenwijk 't Zand, Maasstraat 58 Vlissingen - Vr. 19 april tot vr. 26 april Apotheek Papegaaienburg, Papegaaienburg 24, tel 466345 DIERENARTSEN Za en Zo A. Ruys, Stadsschuur 1 Middelburg, tel. 613118 Dierenart senpraktijk Oostkapelle, Oude Domburgseweg 33a tel. 581443. Vogelopvang Midden Zeeland, tel. 628288. POLITIE Noodhulp, als elke seconde telt: 06- 11. Overige assistentie aanvragen 633333. Voor alle andere aangele genheden zijn de bureaus in Mid delburg en Vlissingen 24 uur per dag geopend. KERKDIENSTEN Rooms-katholieke kerk. Der Boe- de 2e, 4e en 5e zaterdag 10.30 Ter Reede za 17 uur. Onze Lieve Vrouwekerk za 21 uur, za. 19 zo. 9.30 en 19 uur, Open Hof zo 11.15 uur Souburg Martinuskerk zo 19 uur Zoute Viever 1 e en 3e za 9 uur Mid delburg Petrus en Paulus kerk zo. 10 uur Hoeksteen zo. 18.30 en 20.30 uur Sint Willibrord za 17 uur, Domburg Sint Willibrordkapel za 19 uur Nederlands Hervormde kerk. Aagtekerke 10 en 19 uur Domburg 10 en 19 uur Gapinge 10 uur Grijps- kerke 10.30 en 19 uur. Kleverskerke 9.30 uur Koudekerke 9,10.30 en 19 uur Middelburg Koorkerk 10 en 16.30 Ontmoetingskerk (bond) 10 en 18.30 uur Nieuwland 9.30 uur Ritthem 11 uur. Oostkapelle 10 uur Oost-Souburg 9.30 en 19 uur Zoute Viever 19 Serooskerke 10 uur Veere 9.30 uur. Vlissingen St. Jacobskerk 9.30 uur. Open Hof 9.30 uur Schaapskooi 9.30 uur Ter Reede 19 uur Vrouwenpolder uur Westka pelle 9.30 en 19 uur Ziekenhuis Walcheren 10 uur Gereformeerde kerk. Gapinge uur Grijpskerke uur Koudeker ke uur Meliskerke 10 en 14.30 Oost-Souburg 9.30 uur Seroosker ke uur Vlissingen Petruskerk uur. Veere uur Vrouwenpolder 10 uur Gereformeerde Gemeente Vlissin gen 9.30 en 16 uur, Gereformeerde Kerk Vrijge maakt. Middelburg 9.30 en 16.30 Vlissingen 9.30 en 16.30 uur Ned. Gereformeerde Kerk Middelburg 9.30 uur. Zevendedagsadventis ten Middelburg za 11 uur Vlissingen za 9.30 uur Doopsgezinde Ge meente Middelburg —uur Vlissin gen 9.30 uur Kristen Zuidmolukse kerk Oost-Souburg 10 uur, Koude kerke 12 uur Anglicaanse Kerk Vlissingen-Oost 10.30 uur. Pink stergemeente Middelburg 11.30 uur. Vlissingen e.o. 15.00 Pinkster gemeenschap Sjaloom West- Souburg 14.30 uur. Bethel Pink sterkerk Vlissingen wo 19.30, vr 19.30, zo. 11.30 Christelijk Cen trum Zeeland Vlissingen 10.30. Nieuw Apostolische kerk West- Souburg wo. 20 9.30 en 17 Evan geliegemeente Middelburg 9.30 Oost-Souburg 10 Volle Evangelie gemeente Arnemuiden do. 20 zo. 10 Serooskerke do. 19 West-Sou burg zo. 10 Middelburg Thomaska pel wo 20, zo 10 uur. Filadelfia Ge meente Vlissingen wo 19 uur, zo 10 uur Vrije Evangelische Gemeente Westkapelle 9.30 Eglise Wallone Middelburg 10.45 uur De Christen gemeenschap Hoogelande uur Rafaël gemeenschap Eleos Mid delburg 9.30 uur. Leger des Heils Vlissingen 10 uur, Middelburg 19 en 10 uur (Hoeksteen)

Scheldebode | 1996 | | pagina 5