B B K 11THALATTA FITNESS SOUBURG BASISCURSUS STEP Be-fit 06-350.222.38 DE AFSPREEIOIONTAKTLIJN DE AFSPREEIOIONTAKTLIJN O Nieuw: VAN ONZE ADVERTEERDERS Samen met uw gediplomeerd personal trainer werken aan uw conditie en/of figuur 1e LES GRATIS Cera Sport Cera Sport Cera Sport - Cera Sport Verwen uzelf en bezoek eens een Beautydag(en) Power Step Reebok bij Sandra's Aerobics Fitness Souburg Nieuw: Personal Training bij Thalatta m 0113-372732 SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 17 APRIL 1996 CTZ] PERSONAL TRAINING ÉÉN OP ÉÉN Bij u thuis, bedrijf of in onze studio is eindelijk klaar met de verbouwing FITNESS AEROBICS STEPS BODYFIT Kom vrijblijvend voor een proefles en De gehele maand mei onbeperkt trainen CO LU Voor een nieuwe fiets naar Cera Sport Cera Sport De fiets- en racespecialist Fitnesscentrum Be Fit start op woensdag 1 mei 1996 weer een Fitnesscentrum HET ADRES HAARHOEVE VERMAAT Introduktie-aanbieding Schriftelijke reaktie op kontakt- advertenties is niet mogelijk REAGEREN OP EEN KONTAKTADVERTENTIE ZELF EEN ADVERTENTIE PLAATSEN 318 ij veel schoonheidsinstituten kunt u. buiten de standaardbehandelingen, tegenwoordig ook terecht voor een uitgebreider programma. Eén van die extra programma's vindt u op een beautydag(en). Wat dacht u van een uitgebreide gelaats-, hals- en decolletébehandeling, lichaamspeeiing. ge combineerd met lichaamsmassage en lichaams pakking. Pedicure met een ontspannende voet massage en manicure met speciale handenpak- king. U ontspant in sauna, zwembad of stoombad en bovendien zorgt de professionele zonnebank voor een zonnig kleurtje. Voor meer informatie kunt u terecht bij Studio Esthetique, Zwanenburgseweg 11. Vlissingen, tel. 472500. ij Sandra's Aerobics houden wij de nieuwste trends in de gaten. Daarom kunnen wij nu de nieuwste rage intro duceren: Power Step Reebok, een in tensieve en dynamische step work out die je uitdaagt in spierkracht en uithou dingsvermogen. In basis steppatronen worden krachtige bewegingen toegevoegd, die een hoge kracht en uithoudingsvermogen vereisen.... So take the next step and call us.... Sandra's Aerobics. 0118-411108 pende in okt. '95 zijn deuren. Inmid dels is bewezen dat dit een prima zet was. Nu april '96 is de verbouwing compleet en kunt u in dit centrum te recht voor Fitness, Steps, Aerobics en Bodyfit. Omdat het centrum niet zo groot is. is er altijd veel tijd voor persoonlijke begeleiding. En wat beslist uniek is: mannen en vrouwen met kleine kinderen kunnen gerust komen trai nen. Er wordt voor kinderopvang gezorgd. Fitness Souburg. Oranjeplein, Oost-Souburg, tel. 461308. uurstudio Thalatta in Kamperland is begonnen met het geven van per soonlijke fitnesstrainingen aan huis en op de werkplek. De uit de V.S. overgewaaide dienst wordt reeds in eigen studio verleend en geniet inmiddels veel belangstelling. Dat kan omdat men bijvoor beeld niet herkend wil worden in 'n sportschool vanwege een maatschappelijke functie of van wege overmatig overgewicht. De training wordt individueel gegeven, zonder andere pottenkijkers, met eenvoudige sportat- tributen, door gediplomeerde trainers van Tha latta. Een eigen coach dus die samen met de klant traint, binnen of buiten. Als de klant het wenst gaat de „P.T." mee hardlopen of zwem men. Thalatta kuurstudio verleent naast de in dividuele trainingen ook groepstrainingen zoals aerobics en bodytoning in de plaatselijke gym nastiekzalen van Wissenkerke en Vrouwenpol der en groepstrainingen bij bedrijven. Binnen kort wordt gestart met „Bodywalking", een nieuwe vorm van wandelen op het terrein van camping „De Schotsman". Voor meer info: Thalatta, Eikenlaan 13, Kamperland, 0113-372732. II KUUR STUDIO SPORTIN- STRUCTIE De juiste tijd voor een start van een fietssei- zoen met veel fietsplezier. U beleeft nog meer plezier met een fiets uit onze collectie. We hebben fietsen in vele modellen, kleuren met vele technische verbeteringen. Neem nu een start met die fiets die u past. Koop die fiets, reeds vanaf 749.-. Molendijk 24, 'sHeerenhoek - Tel. 0113-351638 Deze cursus is bedoeld voor mensen die nog nooit gestept hebben en willen kennismaken met deze populaire sport. Tijdens de cursus, die acht weken zal duren, leren de deelnemers op een verantwoorde manier de basistechnieken van steptraining, de basispassen en de terminologie. De kosten van de cursus bedragen slechts 47.50. Er is plaats voor maximaal 20 personen, dus bel snel naar Be Fit, telefoonnummer 0118-633193. Informeer ook naar de vervolgcursus Step en de andere lessen die bij Be Fit worden gegeven Domburgs Schuitvloet 23 4331 NE Middelburg Tel. 0118-633193 voor uw onzichtbaar gedragen pruik en vele andere natuurlijk uitziende haartoevoegingen. De laatste ontwikke lingen worden op de voet gevolgd: o.a.: cyber hair, een haarunit voor de jonge kritische man 100% PRIVACY EN 24 UUR BEREIKBAAR Onze info is u minstens een postzegel of belletje waard. Stuur de bon in: BON MAN VROUW Stuur mij informatie Naam: mmmm -- mmmmhhhimsmm Melanenweg 6 4661 RZ Halsteren Tel. 0164-247130-234324 Rondweg Noord N-259 Halsteren-Oost N-zby Haisterer Adres: Postc./Plaats. Telefoon: Bon in gesloten envelop sturen naar bovenstaand adres. DE AFSPREEIOIONTAKTLIJN Vanaf deze week is er een nieuwe efficiënte manier om via de tele foonlijn snel in kontakt te komen met leuke vrouwen en mannen. Op de kontaktlijn 06-350.222.38 kunt u anoniem luisteren naar tal loze serieus ingesproken adverten ties van lezers die een leuke, nieuwe partner of gewoon een vriend of vriendin zoeken. U kunt direkt reageren op de ingesproken advertenties door uw reaktie in te spreken. Uiteraard kunt u via 06-350.222.38 ook zelf - anoniem - een gratis kontaktadvertentie inspreken, welke u via de advertentiebon op deze pa gina ook in dit blad kunt plaatsen. U krijgt, nadat u de advertentie heeft ingesproken, automatisch een boxnummer en pincode van de bel- computer. Hiermee kunt u later de reakties op uw eigen advertentie be luisteren. Ter introduktie wordt uw advertentie deze maand voor slechts 10.- ge plaatst in de huis-aan-huis-bladen in neel Zuidwest-Nederland, met een to tale oplage van 556.800 exemplaren. Uw advertentie komt dan onder de aandacht van ruim een half miljoen le zers Probeer het direktVeel adverteerders hebben op deze wijze al binnen één of twee dagen leuke kontakten met ande ren gekregen Hallo, ik ben een jongeman van zuideuropese af komst en zoek een vriendin voor een spannende re latie. Boxnummer 361336 Ik ben een vrouw van 48 par, 1.62 lg., 57 kg. Ik zoek een leuke, serieuze man voor vriendschap en gezelligheid Ben jij ca. 1.80 en MBO-nivo bel dan!. Boxnummer 3632W Hallo leuke jongens en mannen! Mijn naam is Patri cia en ik ben 21 jaar jong! Welke leuke longen wil een keer gezellig met mij uit! Wil jij dat. bel me dan snel op mijn boxnummer en we spreken samen iets leuks af! Kies voor mij! Boxnummer 302818 Ik ben een spontane, spannende meid van 19 jaar en ik zoek een lekkere spontane jongen! Ben jij op zoek naar een date ot wil je gewoon even lekker kletsen, bel mij dan op mijn boxnummer en ik bel je zo snel mogelijk terug! Doen hoor! Bel mij! Boxnummer 966187 Ik ben spontaan en gezellig en op zoek naar een leuke babbel! Ik ben halt Indisch en ben 20! Boxnummer 378684 Tilburg: Hoi, met Evelien! Ik ben 20 jaar en heb bruin haltlang haar en bruine ogen! Ik ben 1.76 lang en heb een normaal postuur! Ik zoek jongens onder de 24 jaar1 Mijn grootste hobby is lol maken! Ben jij er ook zo een reageer snel terug! Boxnummer 357971 Ik ben Jaq! Een lekkere meid! Ik woon op mezelf! Heb jij zin om met mij een lekker weekend tegemoet te gaan? Bel mij dan snel en reageer op mijn adver tentie! Wie weet hoe leuk wij het hebben! Ik ben 24 en heb blond haar en blauwe ogen! Kusjes! Boxnummer 330363 Hoi, met Linda1 Ik ben op zoek naar jou! Ik zoek ie mand die niet bang is om zich te binden aan ie mand! Ben jij en knappe longen en kan ik gekke dingen met jou beleven? Reageer dan heel snel! Ik ben 24 en kom uit de omgeving van Den Bosch! Boxnummer 936060 Hoi met Anne! Ik ben een 23 jarige, spontane zelf verzekerde meid uit het zuiden van Limburg! Ik ben 1.63, heb blond haar en blauw-grijze ogen! Wat ik zoek is een spontane, eerlijke jongen die aantrekke lijk is en op zoek is naar een relatie! Boxnummer 310028 Maastricht: Ik ben Susan en ben 22 jaar! Ik doe veel aan sport en heb dus een goed figuur! Ik ben 1.70 lang en heb middel lang blond haar en bruine ogen! Wat ik zoek is een eerlijke, spontane jongen die met mij uit wil! Heb jij interesse? Boxnummer 346769 Hallo leuke jongens uit Brabant! Ik ben Bianca, heb een normaal postuur en blond haar en bruine ogen! Wil je mij beier leren kennen en spreekt dit je aan, laat dan een leuk bericht achter op mijn box! Dan maken we samen een leuke afspraak! Boxnummer 951672 Hallo met Maike! Ik ben een meisje van 19 jaar en ik zoek een leuke jongen die gezellig met mij wil klet sen! Ik kom uit Breda, ben slank en ben 1 80 lang en heb donkerblond haar! Ik hou van uitgaan en stappen en heb zin om met jou te kletsen! Boxnummer 316059 Dag prettig gestoorde heren van Nederland! Ik ben Christa. een moeder van een zoontie van 3 jaar! Ik ben zelf 26 jaar en zoek een jongen uit de omgeving van Tilburg, Eindhoven! Als jij mijn geheimpjes wil weten, reageer dan snel! Groetjes! Boxnummer 949844 Hallo! Hier met een 35 jarige alleenstaande vrouw! Wil jij meer van mij weten, bel me dan! Op jou reac tie vertel ik je meer over mezelf! Pak dus je telefoon en ben me snel op mijn boxnummer! Echt doen hoor, je weet niet wat je mist! Boxnummer 918361 Je spreekt met Anke! Ik woon in weert en heb 2 kin deren! Ik ben 26 jaar en zoek een jongen die groter is de 1 80 en die heel veel van kinderen houdt! Ik ben kapster en ben blond en ben 1.75 lang en mis schien wel op zoek naar jou! Boxnummer 965665 Hallo leuke mannen in Zeeland! Je spreekt met Li sa! Ik zou graag een leuke man willen ontmoeten! Heb jij een lengte vanaf 1.80 en heb jij donker haar? Dan mag jij reageren op mijn boxnummer! Dan hoor ik hel wel op mijn box! Boxnummer 377295 De lente staal weer voor de deur! Aan de ene hand heb ik mijn dochter en aan de andere hand zou ik graag een goed uitziende jongeman willen hebben! Heb jij zin om met ons samen een frissen strand wandeling te maken? Bel dan! Groetjes van Liza! Boxnummer 913048 Hallo heren, met Marian! Ik ben een spontane meid van 34 jaar met blauw-groene ogen! Ik zoek een leuk maatje om samen gezellige dingen te onderne men! Ik hou van stappen en veel meer! Ben jij ook nog die lekkere knuffelbeer, bel dan! Boxnummer 328588 Omgeving Breda: Hallo mannen! Mijn naam is Car ta, ik ben een vrouw van 37 jaar! Ik zoek kennisma king met een leuke man! Wie weet heb ik op deze manier succes! Welke leuke man reageert er op mijn advertentie' Jij soms? Boxnummer 317671 Ben jij een leuke, vlotte, spontane vrijgezel tussen de 25-30 en lijkt het je wat om via deze lijn een af spraak te maken? Dan zou ik, als ik jou was, zeker reageren! Boxnummer 361828 Op straat of in mijn vriendenkring kom ik je niet te gen! Wie weet lukt het op deze manier wel! Heb jij die uitstraling voor mij, bel me dan! Ik heb 2 kids, ben 42 jaar en woon in de omgeving van midden Brabant! Kom op. waar zit jij? Boxnummer 958342 Hoi! Ik ben een leuke, spontane meid van 28 jaar met blond haar en bruine ogen! Ik zoek een leuke, spontane man om gezellige dingen mee te onderne men! En als het klikt eventueel een vaste, serieuze relatie op te bouwen! Zoek ik jou? Reageer! Boxnummer 344488 Ik ben Maria en ben 47 jaar! Ik kom uit het zuiden van Limburg en ik zoek een lieve, vriendelijke man die van gezellig wandelen houdt en lekker thuis zit ten! Mijn kinderen zijn de deur uit, dus wie weet wat het wordt! Bel je me? Boxnummer 985784 Hallo heren! Hier is een vrouw van 50* Boven aan op mijn verlanglijstje staat nog altijd een man. een leuke, vlotte man met een warm hart en een vlotte uitstraling! Wil jij samen met mij uit je dak gaan, helemaal uit je bol gaan? Boxnummer 957930 Dag met Anke! Ik ben 44 jaar en ik zoek een leuke afspraak! Maakt niet uit wat: gezellig wat doen, lek ker winkelen, maakt verder niet uit! Wil je reageren op mij, spreek dan iets in op mijn box en ik vertel je vrat meer over mezelt! Daag! Boxnummer 997368 Hallo! Ik ben Paulien en ik ben 43 jaar! Ik ben we duwe en heb een dochter van 15 jaar, die nog thuis woont! Ik woon in Zeeland en ik zoek een leuke man! Eerst voor vriendschap en later eventueel een LAT relatie! Kom jij ook uit Zeeland? Boxnummer 381621 Hallo! Ik ben een vrouw van 50+, 1.60 lang, 56 kg. en ik heb halflang rood haar! Ik ben financieel onaf hankelijk en heb brede interesses' Ben jij een man, goodlooking, minimaal 1.80 lang? Ben jij-een za kenman ot van minimaal HBO niveau? Bel! Boxnummer 317339 Hallo! Ik heb de stoute schoenen aangetrokken om te bellen! Ik ben Connie, 50 jaar. 1.76 lang, slank en ik zoek een gezellige vriend om samen leuke dingen te gaan doen! Ik hou van wandelen, babbelen, eten, fietsen en autorijden! Bel je me? Boxnummer 979060 Hallo heren! Ik ben een charmante, sportieve, jon gedame van begin 50 en ik ben slank! Ik zoek de juiste partner die bij mij past! Ben jij van goed ni veau, ongebonden, tussen de 48-52? Dan mag jij op mijn box reageren! Groetjes van Petra! Boxnummer 359983 Hallo met Gabrielle! Ik zoek een man voor een vriendschap en heel veel gezelligheid! Ik ben een spontane vrouw en heb kastanje bruin haar en bruine ogen! Wie heeft er zin om met mij een hele leuke tijd te beleven? Reageer dan snel! Boxnummer 951111 Welke goed uitziende man met prachtbaan, beetje apart maar wel gezellig, reageert op mijn adverten tie! Ik hou ondermeer van zeilen! Boxnummer 913048 Nog iets origineels verzinnen is heel moeilijk! Dus ik ga voor opgewekt, charmant, aantrekkelijk, ik ben 45 jaar en heb geen financiële of maatschappe lijke problemen! En wie ben jij? Ik vind je levensin stelling en je humor belangrijk! Boxnummer 959269 He hallo leuke meiden van Zuid Limburg! Mijn naam is Mark en ik ben 24 jaar! Ik heb bruin haar en blauwe ogen en ben ongeveer 1.72 lang! Mijn hobby s zijn fitness en uitgaan! Ik zoek een leuke, lieve meid voor vriendschap en als het klikt een re latie! Boxnummer 365589 Tilburg: Ik ben een jongen van 20 jaar en mijn naam is Arno! Ik zoek een leuke meid uit deze omgeving die van uitgaan houdt en die op zoek is naar een vaste relatie! Voel jij hier iets voor, bel me dan snel! 0 ja, ik heb bruin haar! Boxnummer 341380 Ik ben een jongen van 18 jaar en ik kom uit Middel burg! Ben jij die leuke dame die met mij een keer een leuke atspraak wil maken ot met mij een leuke relatie aan wil gaan? Bel me dan snel op mijn box en dan maken we een afspraak! Boxnummer 317092 Hoi met Alexander! Ik ben 24 jaar en ik zoek een leuk meisje uit de omgeving van Limburg voor een leuke atspraak ot leuke relatie! iets voor jou soms? Bel mij dan op mijn boxnummer en dan maken wij een leuke afspraak' Doen dus! Boxnummer 330187 Ik zou graag eens met je stappen, en wie weet wat er tussen ons ontstaat! Ik ben spontaan, 21 jaar en kom uit hel Zuiden' BEL JE?? Boxnummer 914507 Ben jij een leuke, sportieve meid van rond de 25 jaar, dan ben ik misschien wel op zoek naar jou! Ik ben sportief, heb grijs-groene ogen en blond haar en zoek jou! Wil je meer van me weten, laat dan een leuk bericht achter op mijn box! Doen hoor! Boxnummer 900836 Dag lieve, leuke, gezellige meid! Heb jij zin in een leuke atspraak met deze lieve jongen van 1.85, ƒ1,- per min. blond en slank? Mijn hobby is gitaar spelen en sporten! Ik hou van gezelligheid, humor, dieren en een leuk gesprek! Bel je? Groetjes van John! Boxnummer 913244 Dames opgelet! Deze lange, slanke knuffelbeer is op zoek 1 van jullie, om samen een leuke, span nende relatie op te bouwen. Boxnummer 347189 Ik ben Jos. 38 jaar en ben 1.83 lang en heb een normaal postuur! Ik hou van gezelligheid en leuke dingen doen, zoals lekker eten, stappen en op va kantie gaan! Ik zoek een vrouw tot 40 jaar met don kere lange haren uit de omgeving van Venlo! Boxnummer 953290 Ik ben 31,1.83 lang en heb een atletisch figuur en donker haar! Als dit jou aanspreekt moet je zeker contact met mij opnemen! Boxnummer 363524 Ik ben een jonge spontane man die lachend door het leven gaat' Ben jij ongeveer 30 jaar? Boxnummer 363076 Limburg: Ik zoek een leuke vriendin om leuke din gen mee te ondernemen! Heb jij interesse en wil jij mij beter leren kennen, reageer dan op mijn box nummer! Mijn naam is Peter en ik ben 31 jaar en heb zwart haar en bruine ogen! Boxnummer 368977 Ik ben Hans. 33 jaar en ik kom uit Noord-Oost Bra bant! Ik zoek een leuke vriendin om een leuke rela tie mee op te bouwen! Ik hou van uit eten, muziek en leuke films en mijn sport is voetbal en autorace! Ik hoop dat jij interesse hebt! Boxnummer 323552 Ik ben 25 jaar en heb blond haar en blauw-groene ogen! mijn karakter is eerlijk, ondernemend en een tikkeltje verlegen! Ik hou van uitgaan, tennis en ski vakanties! Boxnummer 370878 Hallo lieve en leuke dames! Dit is de box van Bert! Als jij je telefoon pakt en een leuk berichtje achter laat op mijn boxnummer, dan bel ik jou zo spoedig mogelijk terug! Wel echt doen hoor! Wie weet wat we over elkaar te weten komen! Groetjes! Boxnummer 985217 Een glaasje wijn bij kaarslicht zou ik met jou eens willen drinken! Ik ben Henk, 50 jaar en heb blond haar en ben sportief! Spreekt dit je aan aarzel dan niet langer, pak die telefoon en bel het 06 nummer! Boxnummer 926195 De zon verblindt mijn ogen! Ik knijp ze samen, want ik zie niets! He, mijn zonnebril! De warme zon be looft een mooie zomer, maar ik mis iets! Ja, ik mis jou! Zullen we er samen iets moois van maken? Wil jij dat ook? Bel me dan heel snel! Boxnummer 988627 Ik ben Sjaak, een aardige jongeman van 50 jaar met donker haar en met een lengte van 1.82. Ik zoek een leuke relatie, een LAT relatie die wellicht uit kan groeien tot een vaste relatie! Zullen wij elkaar ont moeten? Geet een reactie! Boxnummer 394003 Dit is een jongeman van 43 jaar met donker blond haar en bruine ogen! Ik ben romantisch en kom uit een goed milieu en heb een goede baan! Ik zoek een leuke vrouw tussen de 30-41 jaar die het leuk vindt om ongedv/ongen met mij te gaan stappen! Boxnummer 940529 Ik ben een man van 60 jaar en ben 1.85 lang. Ik heb hobby's en heb veel letters gegeten! Ik heb een buikje en heb een goede ontwikkeling! Je naam en telefoonnummer worden vertrouwelijk behandeld als jij mij belt! Ik maak er geen spelletje van! Boxnummer 969372 Hallo dames met Jan! Ik ben een gebonden man van 61 jaar en woon in Midden Limburg! Ik zoek een leuke, vlotte vrouw tussen de 50-60 jaar voor een moderne relatie! Wel graag serieuze reacties op mijn box' Graag bedankt! Boxnummer 351670 Dat kan nu heel simpel, snel en discreet, 24 uur per dag. Wat moet je doen kies een leuke advertentie bel met 06-350.222.38 en toets in het hoofdmenu een 4 toets nu het boxnummer in en luister naar de advertentie van je keuze spreek een boodschap in en wacht op een reaktie Voor de introduktieprijs van 10.- komt je advertentie onder de aandacht van ruim een half miljoen lezers van huis-aan-huis-bladen in heel Zuidwest-Nederland. Wat moet je doen - Bel 06-350.222.43 en toets een 2 in het hoofdmenu. - Spreek een eigen advertentietekst in. - De computer geeft je nu een boxnummer en een pincode. - Stuur onderstaande coupon met het ingevulde boxnummer en de cheque van 10.- naar De Afspreekkontaktlijn - Na verschijning van dit blad bel je 06-350.222.38 en kun je de ingesproken reakties op jouw advertentie afluisteren. Vul hieronder de korte samenvatting van de kontaktadvertentie in, die je hebt inge sproken via 06-350.222.38. Vul hieronder het unieke 6-cijferige boxnummer in dat je na het inspreken van jouw adver tentie van de belcomputer hebt gekregen. Het boxnummer is: Het gedeelte hieronder wordt niet afgedrukt en absoluut vertrouwelijk behandeld. Naam: Adres: Postcode/Plaats: Let op Alleen advertenties die eerst ingesproken zijn op nummer 06-350.222.48 en s waarbij ook het juiste boxnummer is vermeld worden geplaatst. j Stuur de ingevulde bon naar: S AFSPREEKKONTAKTLIJN, Postbus 3229, 4800 MB Breda. Vergeet niet een cheque van 10.- bij te sluiten. Voor een uitgebreide handleiding: bel 06-350.222.38 en toets 8 in het hoofdmenu. I

Scheldebode | 1996 | | pagina 18