DE RODEIIBjPILAREN TEL. OH84-30250 06-350.222.38 DE AFSPREEKMONTAKTLIJN DE AFSPREEKHONTAKTLIJN Stichting DATE i Partnerkeuze Mens en Relatie DJS Nieuw: Glechomal Complex: snel verlichting bij problemen met luchtwegen Glechomal Complex: Het natuurrecept voor lucht GLECHOMAL COMPLEX 1996: Samen gezelliger Cupido 1 l Snuffelmarkt Goes Zeelandhallen Tissink Elektronica Service Aannemersbedrijf Reproba Schildersbedrijf Snel Verbouwings plannen? SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 17 JANUARI 1996 Relatiebemiddeling Van uitstekend maatschappelijk niveau Vermist/Ge\T| Kamers Uitgaanswijzer zaterdag 27 januari 9-17 u zondag 28 januari 10-17 u Tot uw dienst Bel voor gratis offerte: 0118-629686. Aann.bedrijf Belfroid Onderhoud en klussenbedrijf Diversen trouwreportage Chinees-lnd. Rest. Man Sing As t ma-Bron ch itis Luchtwegen brandschoon Zeepkrnid: Levensperspectieven 100 ml. van 24.95 voor 19.95 MIDDELBURG - LANGE DELFT 121 TEL. 01180-39905 VLISSINGEN - OUDE MARKT 18 Introduktie-aanbieding Schriftelijke reaktie op kontakt- advertenties is niet mogelijk REAGEREN OP EEN KONTAKTADVERTENTIE ZELF EEN ADVERTENTIE PLAATSEN 322 U kiest zelf met wie u kontakt legt d.m.v. ons partnerboek vele duizenden ingeschrevenen méér dan 80.000 geslaagden in ruim 27 jaar bel nu: Middelburg, mevr. de Bruijne 0118-643526. Niet zonder reden Nederlands gróótste relatieburo. Ruim 75% vindt een levenspartner, via unieke PERSOONLIJKE bemiddeling. Bel vrijblijvend één van de 55 consulenten: Middelburg e.o.: 0118-643054 Mw. de Jonge. Breda e.o.: 076-5876211 Mevr. ter Berg. GRATIS BROCHURE: Postbus 44, 4330 AA Middelburg, Postbus 95214801 LM Breda. Erkend AVR, een branchevereniging met vertrouwen van het Ministerie van VWS! brengt u bij elkaar! Indien gewenst reeds binnen 1 week uw eerste contact. Vraag gratis en vrijblijvend de folder aan. 0345-611486 (automatisch) of 0345- 631364 (telefoniste). 24 uur per dag, 7 dagen per week. Cupido: erkend, voordelig en één van Nederlands grootste relatie organisaties. VERLOREN zilverkleurige armband. Zie verder rubriek t.k. aang. tel. 0118-571358. Algemeen KAMERS te huur, centrum Vlissingen. Tel. 06- 53312797. Braderie Dl Huur een kraam op deze gezellige vlooienmarkt 45,-. Bel 0164-257521. |D Algemeen Scherminkelstraat 30-32, Vlissingen. Tel. 0118-41 05 37 Specialisten op het gebied van reparatie aan KTV, video en audioapparatuur. Bel voor gratis offerte! Tel. 0118-46 90 61 of 41 89 32. Bel 0118-46 47 30 Diversen vraagt werk in en om het woning-bedrijf. Door heel Zeeland. 0113-614000. Profiteer nu van aanbieding inclusief mooi fotoalbum, gratis mini-poster. Dit alles voor maar 675,-. Bel nu Arjan Nefs Fotografie Tel: 0164-259041. Maak van uw mooiste dag niet uw duurste dag! Euromarkt 8-10, 4334 ER Middelburg, tel. 0118-638902, gaat op vakantie van 11 t/m 18 januari. Op 19 januari zijn we weer geopend. Div.contacten HOI, ik ben Marcel en ben op zoek naar een lieve, warme vriendin van mijn leeftijd, 35 jr, en reacties van schoonheden, met kind of kinderen zeker voorrang. Hobby's: Astrologie en New Age. Dus eigenlijk alles wat betreft het Universum. Ik hoop op iemand die ook al zoveel heeft meegemaakt Br.o.nr. 4135 v.d.bl. Als u wilt reageren op advertenties met brieven onder num mer, gelieve u links boven op de enve loppe duidelijk het briefnummer uit de advertentie te ver melden en uw brief te adresseren aan: De Stem, postbus 3229 4800MB Breda Indien U Foto's e.d. terug wenst te ont vangen van de ad verteerder, is het verstandig een aan Uzelf gerichte en gefrankeerde enve loppe bij uw reactie te voegen. In Nederland kampen naar schatting enige honderd duizenden mensen met problemen aan de luchtwegen. Door vernauwing van de longblaasjes of een overmatige slijm- produktie leven zij voortdurend in een toestand van adem nood. Mensen die lijden aan astma of bronchitis moeten bij elke ademhaling vechten voor misschien wel het enige wat nog op deze wereld vrij verkrijgbaar is: lucht. Glechomal Complex is een nieuw lytotherapeudsch preparaat, dat een einde kan maken aan dat verstikkende gevoel van 'als door een rietje ademhalen'. Astma is het gevolg van een zwelling van het slijm vlies, waardoor de long blaasjes overmatig geprikkeld worden. Tijdens het in- en uitademen trekken ze zich krampachtig samen, zodat er een te nauwe opening ontstaat. De lucht wordt hier als het ware doorheen 'ge perst', wat de zo kenmer kende gierende ademhaling bij astma-patiënten veroor zaakt. Bij chronische bronchi tis is er sprake van een ont steking van de slijmvliezen in de luchtwegen, waardoor er een sterke overproduktie van slijm plaatsvindt. Dit taaie slijm laat zich ondanks de zware en veelvuldige hoest buien niet zo gemakkelijk verwijderen en blijft achter in de keel vastzitten. Dat gevoel van benauwdheid kan alleen nog maar versterkt worden als ook de long blaasjes zich tijdens het in- en uitademen niet voldoende openen. We spreken dan niet meer van chronische bronchi tis, maar van astmatische bronchitis. In de bronchiën ontstaan alle problemen. '<X. H v-; - - Om snel weer verlichting te krijgen bij problemen met de luchtwegen, is het openen van de longblaasjes en het verwijderen van het over tollige slijm een keiharde voorwaarde. De werking van Glechomal Complex is dan ook tweeledig. Ten eerste heeft deze unieke formule een positieve uitwer king op de zwelling van het slijmvlies. Daarmee wordt bereikt dat de longblaasjes niet langer meer worden geprikkeld en zich tijdens het in- en uitademen weer volledig kunnen ontplooien. Astma- en astmatische bron- chitispatiënten zullen tot hun grote opluchting constateren, dat het ademhalen een stuk gemakkelijker gaat en dat het benauwde gevoel sterk af neemt. De tweede werking van Glechomal Complex is het normaliseren van de slijmproduktie in combinatie met het afvoeren van het taaie, vastzittende slijm uit de luchtwegen. De fytotherapeutische drup pels bevatten ontstekings- en allergieremmende planten extracten, die een gunstige Glechomal Complex is één van de tien fytothe rapeutische produkten uit de nieuwe Saredro Quality- liin. Het is onder apothekerstoezacbt samengesteld uit planten- en kruidentincturen waarvan de werking aan de hand van literatuurstudies en praktijkervaringen is vastgesteld. Glechomal Complex heeft geen bijwer kingen en is alleen verkrijgbaar als druppels, waar door het produkt zeer gemakkelijk in gebruik is. De actieve ingrediënten in Glechomal Complex zijn: Hondsdr* Kleine BeverneL Smalbladige Weegbree: Heelkruid: Ereprijs: vermindert overmatige slijmproduktie in de luchtwegen, vergemakkelijkt het ophoesten van taai slijm, bevat ontstekings- en allergieremmende stoffen, werkzaam tegen schadelijke bacteriën en schimmels, lost taai slijm in de luchtwegen op. vermindert de f samentrekking van longblaasjes. invloed uitoefenen op de ontsteking van het slijmvlies en tevens voor een langdurige bescherming zorgen. Tenslotte zorgt Glechomal Complex ervoor, dat het taaie slijm wordt opgelost en zodoende heel eenvoudig kan worden opgehoest. Dit maakt de luchtwegen brandschoon en geeft bronchitis-patiënten de mogelijkheid om weer frank en vrij adem te halen. Glechomal Complex is een unieke formule voor iedereen,' die regelmatig kampt met problemen aan de luchtwegen. Daarom wordt het ook aanbe volen bij astma, astmatische bronchitis en chronische bronchitis. Maar ook bij langdurig vastzittende hoest, hooikoorts en steeds terugkerende ver koudheid wordt gebruik van dit natuurlijke preparaat sterk aangeraden. Door haar zeer krachtige samenstcöing opent Glechomal Complex niet alleen de luchtwegen, maar ook nieuwe levensperspectieven voor met name astma- en feranchitispatiënten. TtQtN tNLCV(BtHa VAN OiZt $ON ONTVANGT U EXCLUSIEF VERKRIJGBAAR BIJ DE AFSPREEKXONTAKTLIJN ƒ1,- per min. Vanaf deze week is er een nieuwe efficiënte manier om via de tele foonlijn snel in kontakt te komen met leuke vrouwen en mannen. Op de kontaktlijn 06-350.222.38 kunt u anoniem luisteren naar tal loze serieus ingesproken adverten ties van lezers die een leuke, nieuwe partner of gewoon een vriend of vriendin zoeken, U kunt direkt reageren op de ingesproken advertenties door uw reaktie in te spreken. Uiteraard kunt u via 06-350.222.38 ook zelf - anoniem - een gratis kontaktadvertentie inspreken, welke u via de advertentiebon op deze pa gina ook in dit blad kunt plaatsen. U krijgt, nadat u de advertentie heeft ingesproken, automatisch een boxnummer en pincode van de bel- computer. Hiermee kunt u later de reakties op uw eigen advertentie be luisteren. Ter introduktie wordt uw advertentie deze maand voor slechts 10.- ge plaatst in de huis-aan-huis-bladen in heel Zuidwest-Nederland, met een to tale oplage van 556.800 exemplaren. Uw advertentie komt dan onder de aandacht van ruim een half miljoen le zers I Probeer het direktVeel adverteerders hebben op deze wijze al binnen één of twee dagen leuke kontakten met ande ren gekregen slank en ben 1.72 lang! Ik zoek een betrouwbare vriend om samen gezellige dingen te ondernemen! Je moet wel 1.80 ot groter zijn. Als jij me belt, vertel ik je meer over mezelf! Tot horens! Boxnummer 339970 Ik ben Berty, ben 46 jaar en heb een dochter! Ik wil graag een gezellig avondje uit! Ik hou van dansen en gezelligheid! Wie '.vil er mei mij mee, dan maken we er een leuke avond van! Als het maar gezellig en hu moristisch is! Boxnummer 339743 Ik ben een jonge vrouw van 45 jaar en ik zoek se rieuze kennismaking met een man tussen de 40-45 jaar! Liefst een Antilliaan die van dansen houdt! Mis schien kunnen we dan. als hel klikt, samen van de zo mer op vakantie gaan! Wie weet! r339677 Boxnummer Hallo, ik ben een jongen van 25j bruin haar en 1,74. Durl je iets in te spreken reageer dan snel misschien kunnen we iets leuk gaan doen. Boxnummer 357252 Hallo, ik ben Johanna Wed.54 jaar en zoek nette man tot 65 jaar beslist geen caf-type Boxnummer 341588 Hoi, ik ben Mario 37 jaar en zoek een leuke meid om door het leven te gaan. Lijkt het je iets en ben je het al leen zijn beu, bel mij dan. Boxnummer 356787 Hallo, ik zoek een rustige vriendin voor een lijne en be- touwbare relatie! Ben zelf 32 jr. blond haar blauwe ogen en heb een leuke baan. Heb je interesse Bel me! Boxnummer 354944 Ik ben een jonge vrouw van 44 jr uit Dordrecht. Een moeder van drie kinderen, waarvan n op zichzelf woont. Ik zoek een man lol 48 |r die ook van kinderen houdt Kinderen geen bezwaar Boxnummer 354691 Ik ben een Fransman van 48 jaarIk zoek een vrouw van 4(K45 jaar. Ik woon in Zeeland Boxnummer 336915 Hoi ik ben een eerlijke spontane meid, van 32 lentes jong. Ik zou graag kennismaken met een oprechte en eerlijke jongeman die net als ik van hel leven kan genie ten Wil je oud worden met mij en ben je in voor een vaste relatie en draag je Helst geen bril dan moet je ze ker reageren. Mijn naam is Anita en heb twee echte schatten van kinderen. Boxnummer 317572 Zoek jij voor het nieuwe jaar een maatje voor het leven? Ben jij een lieve, eerlijke betrouwbare man en heb ge voel voor humor en ben je toevallig ook nog lussen de circa 40 en 45 en 1.80 mtr ot groter? (wat een wensen pakket hé). Reageer direct als ie weer wal geluk en lielde wilt vinden Boxnummer 307BO9 Hallo mannen uit Zuid-Nederland, ik heel Barbara en ben een gescheiden vrouw van 36 jaar met 2 kinderen. Ik Den op zoek naar een lieve man die samen met mij weer leuke dingen wil gaan doen. Boxnummer 338445 Ik wens bij deze iedereen een heel vrolijk nieuwjaar en dat we met trisse moed op zoek kunnen gaan naar een betrouwbare, eerlijke en spontane wederhelft. Ik ben een 26 jarige spontane meid die op zoek is naar een lieve man tot circa 1.75 groot! Boxnummer 336063 Ik ben een half Indische van 33 jaar oud en groene ogen Al zeg ik hel zelf, ik zie er goed en verzorgd uil. Ik zoek een leuke vriend van 30» voor serieuze relatie. Ik hou ervan om gezellig thuis op de bank te zitten, maar ook van hele spannende dingen. Lijkt dat jou ook leuk dan moet je beslist reageren op deze advertentie Wie weet beginnen we het nieuwe jaar samen met de relatie van ons leven! Boxnummer 338140 ik op wacht! Boxnummer 395473 Hallo leuke mannen, ik ben Angelica 1.75 en zoek via deze weg een man van circa 3u jaar voor een span nende afspraak! Boxnummer 338025 Hoi. ik heet Trudy en ben een stevig gebouwde meid van 27 jaar met groene ogen Ben je ongeveer van mijn leeftijd ot ouder en heb je eens zin om gezellig op stap te gaan, dan moet je nu die telefoon pakken en reageren! 0 ja .je uiterlijk vindt ik eigenlijk mei zo belangrijk als je innerlijk maar in orde is, daar draait het tenslotte om! Boxnummer 312835 Ik hou van de goede dingen in het leven. Ik heet Karin en ben een liet, betrouwbaar en interessant halfbloed je Ik zoek een man van minimaal 1 80 en liefst geen baardaap- of bierbuik type! Ben je ongeveer midden 30 en heb je stijl, humor en pit in ie lift dan moet je nu bellen en mijn slem eens horen. Ik weet zeker dat je daarna reageert en een leuke reactie voor me in spreekt! Boxnummer 976148 Ik ben Annel en heb een dochter. Ikzelf ben 33 en zoek via deze advertentie een spontane jonge man van 30» die met ons beide het nieuwe jaar wil ingaan. Kom op lieve mannen en bel ons nu direct! Boxnummer 336997 Hallo mannen die houden van een sportieve dame! Ik heet Eva heb een mooi en slank postuur en ben slechts 38 lentes jong. Ik zoek een man tot circa 45 jaar, voor een lijne vriendschap of wie weet een rela tie! Mocht dit je aanspreken, bel me dan eens Bye! Boxnummer 336273 Ik heet Jolanda en ben een volslanke gezellige meid. Ik heb donker haar en hou er van om eens uit te gaan eten en andere gezellige dingen te doen zoals gezellig stappen Ik hoop dat er leuke heren zijn die om mijn advertentie willen reageren zodat we snel iets kunnen afspreken! Boxnummer 329604 Welke leuke jonge man van 30+ zou met mijn twee kindjes en mij weer een nieuw gezinnetje willen stich ten? Ikzelf ben 1 64 en 34 jaar, ik heb donker haar en bruine ogen en zou jou graag eens ontmoeten! Boxnummer 306557 Welke serieuze man tussen de 40-45 jaar die eerlijk en spontaan is, zoekt contact mei een leuke vrouw? Denk jij dal jij dat bent, reageer dan op mi|n boxnummer en ik bel je zo snel mogelijk lerug! Boxnummer 340863 Hallo! Hier is Lady Jane. Ik ben 50+ en ik zoek een leu ke. vlotte Tarzan! Een met humor en met een vlotte babbel! Dus een maatje door dik en dun! Ik zoek een eerlijke Tarzan. Wie belt mij? Groeties van Jane! Boxnummer 340810 Hoi, ik ben Rial Ik zoek een man als jij interesse hebt! Ik ben een leuke, vlotte vrouw van 46 jaar en zoek een leuke, vlotte man die er ook leuk uitziet! Ik ben 1.60 lang. weeg 60 kg. en ik hou van bioscoop, wandelen, ui eten en uitgaan! Boxnummer 384838 Hallo deze advertentie is van Truus! Een alleenstaande vrouw van 48 jaar Ik vraag me at ot en nog eerlijke mannen zijn die bet serieus bedoelen! Ik hoop dat ik op deze advertentie eerlijke reacties krijg! Boxnummer 370809 Hallo! Ik ben een jonge vrouw van 52 jaar en ik zoek langs deze weg een leuke, serieuze man die samen met mi| een toekomst op wil bouwen Een man die kinderen geen bezwaar vindt! Meen jij het ook heel eerlijk? Bel me dan op mijn box! Boxnummer 340206 Hallo met Esther! Ik wil hel langs deze weg toch nog eens proberen! Ik zoek een leuke, serieuze man om sa men iels van het leven le maken! Ik hou van dansen, zwemmen en nog veel meer! Ik ben 42 jaar en ben 1.80 lang! Ben |ij dat ook minimaal! Bel me dan! Boxnummer 340064 Hallo! Ik ben een vrouw van nel 50 jaar. Ik ben blond. Hallo, met Mariet! Ik ben 56 jaar. gescheiden, heb grijs haar. ben 1 74 lang en volslank! Ik heb een brede interesse! Ik zoek een eerlijke, betrouwbare, se rieuze vriendschap met een man tussen de 50-60 êar! heb jij net als ik gevoel voor humor? oxnummer 339330 Hallo! Ik ben op zoek naar een leuke man tussen de 40-50 jaar! Liefst zonder kinderen en niet rokend! Wie reageert! Boxnummer 909931 Hoi, ik ben Claudia, een leuke spontane meid van 20 jaar. Ik zoek een leuke, spontane jongen! Iemand die alles met mij durft te doen! Denk jij dat jij dat bent? Reageer dan op mijn boxnummer en ik bel je! Boxnummer 341162 Hallo mefMiranda! Ik ben 21 jaar en mijn hobby's zijn uitgaan, fitnessen en op vakantie gaan! En mis schien ben Ik wel op zoek naar jou! Denk jij dat ook? Pak dan die telefoon en bel mei Boxnummer 998177 Dag! Waar ik op zoek naar ben is niet een afgezaagd iemand' Maar een leuk iemand die war leuks over zichzelf kan vertellen en mij hiermee kan boeien! Ik wil graag een gezellige avond uit met jou als het klikt! Dus. reageer maar! Boxnummer 378720 Hallo met Sandra! Ik zal nu thuis zonder mijn moeder en ik dacht: Kom. spreek een advertentie in' Reageer a.u.b. op mijn advertentie! Hopelijk tot gauw! Doei! Boxnummer 339993 Hoi. lange ns! Ik ben Lianne, een 18 jarige meid mei haren en blauwe ogen! Ik zoek een leuke jongen om mee uit te gaan en om veel lol mee te ma ken! Ik wil graag mijn vriendenkring uitbreiden en Ik hoop dat jullie snel reageren! Boxnummer 340461 Ik ben Mariska. 24 jaar en zoek een leuke jongen die spontaan, betrouwbaar en eerlijk is en die van kinde ren houdt! Ben jij tussen de 30-35 jaar? Ik zoek een vaste relatie! Ik heb zwart haar en bruine ogen! Welke leuke jongen belt mij? Boxnummer 340262 Welke grote donkere jonge man voelt zich aangespro ken? Ik heel Chantal en ben een jonge en spannende vrouw, slank en 1.80! Ik ben in voor een afspraak, wie belt mij vandaag nog? Boxnummer 335905 He stop jij daar, als wij voor elkaar bedoelt zijn dan moeten wij elkaar maar eens ontmoeten. Ik ben een blonde 30 jarige gezellige vrouw van 1 86lang en wacht op een ontmoeting met jou! Boxnummer 36B943 Ben jij ook op zoek naar een serieuze vaste relatie? Waar eerlijkheid en betrouwbaarheid voorop staan! Reageer dan! Misschien ben jij wel de persoon waar Ik ben Hans, 27 jaar en heb een snor en ben slank en sportief! Mijn hobby's zijn paardrijden, voetbal en zwemmen en ik zoek een leuke dame ot meisje tussen de 20-30 jaar! Ik ga graag op stap met een sportieve meid! Bel je me? Tk reageer zo snel mogelijk terug! Boxnummer 341221 Hallo dames, Ik ben Bert een donkerblonde stevig ge bouwde man met blauwe ogen. Ik ben op zoek naar een leuke vrouw voor gezelligheid en plezier in het le ven. Spreekt ditje aan reageer dan eens! Boxnummer 373264 Ik ben een 27 jarige tweeling mei donker haar en groenbruine ogen! Ik zoek een lieve en spontane meld, de leeftijd vindt ik niet zo heel belangrijk. Je moei er wel van houden om eens gezellig op stap te gaan! Heb jezelf ook een leuk idee dan sla ik daar voor open dus dames bel me gerust! Boxnummer 930193 Ik ben een lieve, eerlijke en charmante zuiderling van 33 jaar, een echte knuffelbeer met donker baar. Kies je ervoor om nu die telefoon te pakken en te reageren, dan maak je de kans om kennis te maken met de we reld van de romantiek die voor je open zal gaan! Boxnummer 337570 Welke lieve, vlotte en spontane dame van enig niveau tussen circa 25 en 35 jaar, slank, mooi en representa tief. zou graag met mij kennis maken? Ik ben een goed geklede goed uitziende man, met een normaal postuur en een eigen bedrijf. Ik houd van luxe dingen en vakanties Ik hou ervan om te verwennen en ver wend te worden heb je interesse gekregen? Bel en rea geer. wie weet bloeit er iets moois op tussen ons! Boxnummer 305683 Hallo dames, ik ben een mannelijke schorpioen en zie er goed uit! Ik meet 1.85 en heb geen snor ot baard. Ik hou van gezelligheid maar ook van actie! In het dage lijkse leven verdien ik de kost als manager. Bel eens en luister naar mijn advertentie, je zult er geen spijt van krijgen! Boxnummer 930751 Ik ben een 32 jarige man en heet André. Ik zou graag in contact komen met leuke dames ol meisjes om te cor responderen per brief of telefoon. Wie weet wordt het daarna nog iets tussen ons! Boxnummer 340830 Hou jij net als ik van leesten en motorrijden? Dan moet je direct die telefoon pakken en reageren op mijn adver tentie! Ik ben 32 jaar oud en een lief en meegaand type met lang haar tot op de schouders! Boxnummer 340752 Midden Brabander van 34 jaar, 1 80 en 78 kg met don ker haar. Ik zou graag in contact komen met een dame die dezelfde hobby s heeft als ik! Ik hou ervan om naar de sauna te gaan. een goede film kijken en eens lekker uit te gaan eten Ben jij een leuke slanke vrouw en voel je je aangetrokken lol deze advertentie, dan moet je ze ker eens reageren! Boxnummer 340622 Mijn naam is Tee ik ben 40 joar. donkerblond en 1.72 ik kom graag in contact met een dame uit het zuiden. Ver sta je dialect luister dan maar eens naar mijn adverten tie! Boxnummer 322439 Ik ben een 40 jarige waterman, mijn hobby's zijn onder meer muziek. Zit je net als ik niet graag 7 dagen per week voor de TV? Reageer als je jonger bent dan circa 45 jaar, op deze advertentie mits je net als ik een brede Interesse hebt! Boxnummer 33991B Wil jij hel nieuwe jaar beginnen met de droomprins van 1996! Reageer dan voor een afspraak met mij. Ik wil wedden dat je er geen spijt van zult krijgen! Boxnummer 313104 Ik ben een weduwnaar van midden 50 en zou graag in contact komen met een dame van ongeveer dezeltde leeftijd. Heb je net als Ik een liet en zacht karakter en zoek je een aardige man om lief en leed mee te delen, dan kan het geen kwaad om het nieuwe jaar eens te starten met een reactie op mijn advertentie. Niet ge schoten is altijd mis! Boxnummer 341230 Ik ben een jonge man van 46 jaar en zoek een leuke dame die verwend wil worden met een ontspannen massage met verwarmde olie! Dit is een serieus aanbod dus ook graag uitsluitend serieuze reacties! Boxnummer 927761 Hallo dames. ik. Carlos, ben een 56 jarige alleenstaande niet onknappe man. Ik zou graag in contact komen met een goed uitziende dame die misschien wel mijn gezel lige levenspartner zou kunnen worden! Ik zou graag lief en leed met jou willen delen ik heb een sportief uiterlijk! Boxnummer 340511 Ik ben 60 en lijk 50 en voel me 40! Ik ben arm, jong van geest en heel handig. Ik ben op zoek naar eerlijke warmte! Spreekt dit je aan luister dan naar mijn slem op het 06 nummer en ik wil wedden dat je gaat reage ren op deze oproep! Boxnummer 340459 Ik heb een normaal postuur, ben 1.82 heb bruin haar en draag geen bril. Ik zou graag eens gaan slappen mei een meisje dat misschien na verloop van tijd ook in is voor een relatie. Ben je een meisje tussen circa 18 en 24 jaar dan moet je maar eens bellen' Boxnummer 338763 Hallo meisjes, ik heet Adriaan en zoek een aardig meisje voor een vriendschappelijke relatie. Je hoeft echt geen fotomodel le zijn hoor, ik vindt het uiterlijk toch veel be langrijker als de verpakking! Ben je 20+ hou ie van uit gaan. een bioscoopje en dieren dan moet je beslist rea geren! ledereen die een leuke reactie inspreekt krijgt ze ker een reactie terug! Boxnummer 349197 Dat kan nu heel simpel, snel en discreet, 24 uur per dag. Wat moet je doen kies een leuke advertentie bel met 06-350.222.38 en toets in het hoofdmenu een 4 toets nu het boxnummer in en luister naar de advertentie van je keuze spreek een boodschap in en wacht op een reaktie Voor de introduktieprijs van 10.- komt je advertentie onder de aandacht van ruim een half miljoen lezers van huis-aan-huis-bladen in heel Zuidwest-Nederland. Wat moet je doen - Bel 06-350.222.43 en toets een 2 in het hoofdmenu. - Spreek een eigen advertentietekst in. - De computer geeft je nu een boxnummer en een pincode. - Stuur onderstaande coupon met het ingevulde boxnummer en de cheque van 10.- naar De Afspreekkontaktlijn - Na verschijning van dit blad bel je 06-350.222.38 en kun je de ingesproken reakties op jouw advertentie afluisteren. Vul hieronder de korte samenvatting van de kontaktadvertentie in, die je hebt inge sproken via 06-350.222.38. Vul hieronder het unieke 6-cijferige boxnummer in dat je na het inspreken van jouw adver tentie van de belcomputer hebt gekregen. Het boxnummer is: Het gedeelte hieronder wordt niet afgedrukt en absoluut vertrouwelijk behandeld. Naam: Adres: Postcode/Plaats: Let op Alleen advertenties die eerst ingesproken zijn op nummer 06-350.222.48 en waarbij ook het juiste boxnummer is vermeld worden geplaatst. Stuur de ingevulde bon naar: AFSPREEKKONTAKTLIJN, Postbus 3229, 4800 MB Breda. Vergeet niet een cheque van 10.- bij te sluiten. Voor een uitgebreide handleiding: bel 06-350.222.38 en toets 8 in het hoofdmenu.

Scheldebode | 1996 | | pagina 22