De hogesnelheidslijn in Zuid-Holland HSL 06-350.222.38 DEAFSPREEKMONTAKTLIJN DE AFSPREEIOIONTAKTLIJN Nieuw: SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 13 DECEMBER 1995 Q NI Introduktie-aanbieding Schriftelijke reaktie op kontakt- advertenties is niet mogelijk REAGEREN OP EEN KONTAKTADVERTENTIE ZELF EEN ADVERTENTIE PLAATSEN 306 Onlangs heeft u in de media kunnen vernemen dat er sprake is van een subvariant van een tracé voor de hogesnelheidslijn zuid (HSL). Dit zogeheten WB3-tracé (ook wel het Bos-tracé genoemd) is een alternatieve tracévariant voor de hogesnelheidslijn tussen Amsterdam-Schip- hol-Rotterdam. Tracéva riant WB3 bundelt met de rijkswegen A4 en A13. Om ook deze variant in de besluitvormingsprocedure mee te nemen is een aan vulling op het Milieu- EffectRapport (MER) noodzakelijk In deze advertentie wordt aange geven hoe WB3 wordt meegenomen in de besluitvorming, waar en wanneer er uitleg over dit tracé wordt gegeven en op welke wijze u kunt reageren. De Nieuwe HSL-Nota In 1994 heeft het kabinet in de Nieuwe HSL-Nota (PKB deel 1) een voorstel gepresenteerd voor de aanslui ting van Nederland in zuidelijke rich ting op het Europese net van hogesnel heidslijnen. Dit spoorwegnet is speciaal geschikt voor treinen met snelheden tot 300 km/uur. In de Nieu we HSL-Nota zijn voor het traject Amsterdam-Schiphol-Rotterdam 3 tracés geselecteerd: tracé Al/Alv, tracé B3 en het BBLN-tracé dat bundelt met de bestaande spoorlijn. Het tracé dat ten oosten van Zoetermeer loopt, tracé Al/Alv, is het voorkeurstracé in het beleidsvoornemen van het kabinet. Wat is er allemaal gebeurd? Het voorstel voor een hogesnel heidslijn doorloopt onder andere de besluitvormingsprocedure Planolo gische KernBeslissing (PKB), met daar aan gekoppeld een m.e.r.-procedure. Ten behoeve van deze procedures heeft vorig jaar een uitgebreide inspraak ronde plaatsgevonden. Op basis van de reacties en in overleg met gemeenten zijn op diverse lokaties de voorstellen aangepast. Hierover zijn de betrokken gemeenten en inwoners inmiddels geïnformeerd. Daarnaast hebben diverse wettelijk ingestelde adviesorganen adviezen uitgebracht. Zowel vanuit de inspraak als door diverse advies organen is er verzocht nog eens te kijken naar de mogelijkheden van bundeling met de rijkswegen A4 en A13 (variant WB3). Eveneens is dit verzocht voor de mogelijkheden van bundeling met de bestaande spoorlijn (tracé BBLN). De resultaten van dit laatstgenoemde onderzoek geven geen reden tot het maken van een aanvulling op het Milieu- EffectRapport. Tracévariant WB3: een aanvulling op het Milieu- EffectRapport Door voor tracévariant WB3 een aanvulling op het Milieu-EffectRapport te maken kan deze variant volwaardig in de besluitvorming worden meege nomen. Deze aanvulling, Studie tracé WB3, zal ter inzage worden gelegd. Reageren hierop is mogelijk. De Com missie voor de milieu-effectrapportage zal daarna haar aanvullend toetsings advies uitbrengen. Dit advies en de inspraakreacties zullen te zijner tijd ter inzage worden gelegd. Voorlichting over tracé variant WB3 Om alle betrokkenen zo goed mogelijk te informeren over de hoge snelheidslijn en tracévariant WB3 zul len informatiebijeenkomsten worden georganiseerd. De data en lokaties waar de informatie bijeenkomsten worden gehouden zijn: maandag 8 januari Rotterdam Rotterdam Airport Hotel 16.00 - 20.00 uur Vliegveldweg 59-61 dinsdag 9 januari Leiderdorp Cultureel Centrum Muzenhof 16.00 - 20.00 uur Cor Gordijnsingel 4 woensdag 10 januari Delft Zalencentrum Delftstede 16.00 - 20.00 uur Phoenixstraat 66 donderdag 11 januari Leidschendam Het Veurs College 17.00-21.00 uur Burg. Kolfschotenlaan 5 Hoe kunt u reageren op de aanvulling opJiet Milieu- EffectRapport? Vanaf maandag 18 december 1995 ligt de aanvulling op het Milieu- EffectRapport, Studie tracé WB3, ter inzage. Tot en met vrijdag 26 januari 1996 kunt u hierop schriftelijk reageren. Uw reactie kunt u sturen naar: Inspraak aanvullend MER HSL-Zuid Postbus 97611 2509 GA DEN HAAG Als u alleen mondeling wilt reage ren op het rapport Studie tracé WB3, aanvulling op het Milieu- EffectRapport kan dat ook. Deze reacties worden op eenzelfde manier behandeld als de schrifte lijke inspraakreacties. Hiervoor kunt u van 19.00 tot 21.00 uur terecht op de volgende data in dezejfde lokaties: maandag 15 januari Rotterdam Rotterdam Airport Hotel dinsdag 16 januari Leiderdorp Cultureel Centrum Muzenhof woensdag 17 januari Delft Zalencentrum Delftstede donderdag 18 januari Leidschendam Het Veurs College Tijdschema besluitvorming Nadat de aanvulling is afgerond kan het kabinet in april 1996 het definitieve besluit nemen over de hogesnelheidslijn (PKB deel 3). Zowel de reacties op de Nieuwe HSL- Nota als de reacties op de WB3- tracévariant zullen in de besluit vorming worden meegenomen. Het kabinetsbesluit zal aansluitend ter behandeling worden aangeboden aan de Tweede en Eerste Kamer (PKB deel 4). Na de PKB-procedure volgt er nog een tracéprocedure. Indien er wordt beslo ten voorde aanleg van een'hogesnel- heidslijn zal in 1998 worden begonnen met de bouw. Het is de bedoeling dat de hogesnel heidslijn in 2003 gereed is. - het Ministerie van Verkeer en Waterstaat, Plesmanweg 1 - 6, Den Haag, - het Ministerie van Volkshuis vesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer, Rijnstraat 8, Den Haag. Op bovenstaande lokaties ligt gelijktijdig met Studie tracé WB3, aanvulling op het Milieu-Effect Rapport ook het onderzoeksrap port van de Studie bundeling Bestaande Lijn Amsterdam-Rotter dam ter inzage. Tijdens de infor matiebijeenkomsten wordt hier aan ook aandacht besteed. Besteladres onder zoeksrapporten Studie tracé WB3, aanvulling op het Milieu-EffectRapport 25,- per stuk) Studie bundeling Bestaande Lijn Amsterdam-Rotterdam 25,- per stuk) SDU Servicecentrum Uitgeverijen Postbus 20014 2500 EA DEN HAAG de gemeentehuizen van de (deel)- gemeenten Alkemade, Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek, Bleiswijk, Delft, Den Haag, Haarlemmermeer, Jacobswoude, Leiden, Leiderdorp, Leidschendam, Lisse, Nootdorp, Oegstgeest, Pijnacker, Rijnwoude, Rijswijk, Roelofarendsveen, Rotter dam, Sassenheim, Schiedam, Voor burg, Voorschoten, Warmond, Wassenaar, Zoetermeer en Zoeter- woude, de andere gebruikelijke locaties voor terinzagelegging in boven staande gemeenten, provinciehuis Noord-Holland, Dreef 3, Haarlem, provinciehuis Zuid-Holland, Prinses Beatrixlaan 15, Den Haag, de vestigingen van Rijkswa terstaat in Haarlem, Toekanweg 7, Rotterdam, Boompjes 200, Voor informatie over de hogesnel heidslijn-zuid kunt u contact opnemen met: Ministerie van Verkeer en Waterstaat Projectorganisatie Hogesnelheids lijn-Zuid Coördinatie Voorlichting Postbus 20903 2500 EX DEN HAAG Telefoon 070 - 351 77 15 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer nr nablua Or. dos.» DE AFSPREEKMONTAKTLIJN ƒ1,- per min. Vanaf deze week is er een nieuwe efficiënte manier om via de telefoon lijn snel in kontakt te komen met leuke vrouwen en mannen. Op de kontaktlijn 06-350.222.38 kunt u anoniem luisteren naar talloze serieus ingesproken advertenties van lezers die een leuke, nieuwe partner of gewoon een vriend of vriendin zoeken. U kunt direkt reageren op de ingesproken advertenties door uw reaktie in te spreken. Uiteraard kunt u via 06-350.222.38 ook zelf - anoniem - een gratis kontaktadvertentie inspreken, welke u via de advertentiebon op deze pa gina ook in dit blad kunt plaatsen. U krijgt, nadat u de advertentie heeft ingesproken, automatisch een box nummer en pincode van de belcom- puter. Hiermee kunt u later de reak- ties op uw eigen advertentie beluiste- Ter introduktie wordt uw advertentie deze maand voor slechts 10.- ge plaatst in Huis-aan-Huis-Bladen in heel Zuid-West Nederland, met een totale oplage van 556.800 exemplaren. Uw advertentie komt dan onder de aan dacht van ruim een half milioen le zers Probeer het direktVeel adver teerders hebben op deze wijze al bin nen één of twee dagen leuke kontak ten met anderen gekregen Boxnummer 955484 Ik ben Ingrid. ik ben 28 jaar en ik zoek een leuke jon gen. Ik heb blond haar en blauwe ogen! Welke leuke longen spreekt iets leuks in op mijn boxnummer? Boxnummer 983618 Deze jonge vrouw van 35 jaar wil graag kennismaken met een leuke donkerharige man van ongeveer 36 jaar! Welke leuke man wil met mij een relatie begin nen? Wie durft het aan en pakt die telefoon en belt mij? Ik reageer altijd terug! Boxnummer 981732 Jonge vrouw van 40 jaar zoekt een vriend! Een jon geman van rond de 40-45 jaar om samen leuke din gen te ondernemen! Wel overdag, want s avonds heb ik daar geen tijd voor! Laat me niet in de steek en bel me op mijn boxnummer! Doen hoor! Boxnummer 983498 Deze 29 jarige vlinder is op zoek naar een maatje om samen door het leven te fladderen! Ben jij spontaan, open, eerlijk en betrouwbaar? Heb jij gevoel voor hu mor en heb jij een eigen mening? Hou jij ook van uit dagingen, dan ben jij misschien wel degene die ik zoek! Boxnummer 383677 Hallo! Ik ben Tilly! Ik ben 38 jaar en heb een zoon van 15 jaar! Ik heb een beetje een flink postuur, don ker haar en grijs-groene ogen! Ben jij het alleen zijn moe en ben jij een leuke begripsvolle man? Denk jij dat je wat in mij ziet? Boxnummer 982854 Ik ben een 38 jarige jonge meid! Ik ben sportief, slank en 1.62 lang! Ik houd van stijldansen, de na tuur, de regen wind en hagel maar het liefst de zon! Spreekt dit je aan? Bel me dan! Boxnummer 982714 Leuke katachtige vrouw van 30 jaar met lange benen en blond haar en groene ogen en met een sterke wil zoekt een uitdagende man van de wereld die haar kan omtoveren tot een speelse aanhankelijke poes' Wie durft dit aan? Boxnummer 368548 Hallo met Patricia! Ben jij die jongen waar ik op zoek naar ben? Bel me dan! Je moet wel ruimdenkend en niet jaloers zijn. want daar kan ik niet tegen! Groetjes van Patricia! Boxnummer 329974 Ik ben Jolanda. ik ben 30 jaar en ik zoek een jongen van dezelfde leeftijd die met mij lekker wil gaan stap pen! Misschien zien we elkaar dan wel zitten! Ik zie er best leuk uit en ben een beetje klein! Heb je zin in een leuke afspraak, bel me dan! Boxnummer 982068 Deze pittige, zelfstandige en interessante blonde vrouw is zeer krities wat haar partner betreft! Durf jij die uitdaging te weerstaan, bel dan op haar boxnum mer! Boxnummer 869722 Hoi met Chantal! Ik ben een leuke, vlotte meid! Ik ben 1 70 lang, heb bruin haar! ik zou zeggen, rea geer! Ik zoek een vaste, leuke relatie! Groetjes en misschien tot horens! Boxnummer 317572 Hallo met Melissa! Ik ben een leuke, vlotte meid van 27 jaar. Via deze weg zoek ik een Antiliaanse of Suri naamse jongen voor een leuke Blind-Date! Spreekt dit jou aan. reageer dan op mijn boxnummer! Ik ben benieuwd naar jullie reacties! Groetjes en kusjes van Melissa! Boxnummer 909310 Hallo met Katja! Ik zoek een leuke jongen voor te stappen en uit te gaan eten en om iets leuks te gaan doen! Heb jij hier ook zin in en wil jij dit ook? Rea geer dan op mijn box! Groetjes van Katja! Boxnummer 338433 Ik ben Anneke. 39 jaar en ik heb 3 kinderen! Mijn hobby's zijn fietsen, zwemmen, wandelen en zelf kle ding maken! Ik rook niet! Ik zoek iemand die het se rieus meent en die het geen bezwaar vindt dat ik 3 kinderen heb! Wie reageert op mij? Boxnummer 980802 Hoi! Ik ben een slanke, sportieve vrouw van 40-r.lk zou graag met goeduitziende, zeer verzorgde man nen een afspraak willen maken! Ik wil graag een se rieuze relatie om lief en leed mee te delen! Trefwoor den: eertijk.oprecht en vertrouwen! Ben jij benieuwd wie er achter deze advertentie schuilgaat, bel me dan! Boxnummer 983590 Dag! Ik ben Willy. Ik ben een mooie vrouw van 44 jaar! Ik heb blond haar en blauwe ogen! Ik ben 1,75 lang en zou graag in contact willen komen met een leuke man! Wie reageer op mij? Boxnummer 983524 Ik ben Corry, 43 jaar, en ik zoek iemand van mijn leeftijd! Ik heb een zoontje van 11 jaar! Ik zoek ie mand met een baan. die lief is en een goed karakter heeft' Zullen we samen iets leuks van het leven ma ken? Want alleen is maar alleen! Boxnummer 981521 Ria, 46 jaar, zoekt een vaste relatie om een goede toekomst op te bouwen! Ik zoek een vlotte man, net als ik! Ik zie er goed uit, ben 60 kg., 1 60 lang. don kere haren en groen-bruine ogen! Als jij mij wilt, spreek dan iets leuks in op mijn box! Boxnummer 384838 Een sinterklaas surprise gezocht!!! Goedlachse, leu ke, vlotte, charmante vrouw van 57 jaar, 1.67 lang en oma! Gezocht! Een leuke, gezellige vriend die bourgondisch is ingesteld! Zullen we er voor elkaar zijn? Boxnummer 945762 Jonge vrouw van 45 jaar zoekt een leuke, serieuze man die eerlijk en betrouwbaar is! Je kunt reageren op mijn boxnummer als je wilt! Boxnummer 980711 Hallo leuke mannen! Ik zoek een leuke afspraak voor het weekend! Wie durft deze Blind-Date aan en belt mij op mijn box? Boxnummer 980560 Ik zoek mannelijke mannen met uitstraling en charme en die ook romantisch en sportief zijn! Een man die weet wat kameraadschap, trouw, respect en een goede communicatie is! voor het opbouwen van een fijne relatie! Ik hou van tennissen en muziek! Boxnummer 988735 Hallo jonge heren! Zijn jullie rond de 40 jaar en zien jullie er redelijk goed uit? Hebben jullie zin in een leuke afspraak of samen mts leuks ondernemen? Reageer op mijn box en ik neem zo spoedig mogelijk contact met jullie op! Welke heer van ongeveer 40 jaar staat in het nieuwe jaar voor mij klaarlHij hoeft met knap te zijn, maar we lief! Dan ben jij mijn hartedief! Trekt dit alles jou aan, trek dan die stoute schoenen aan! Boxnummer 379744 Hallo heren! Hier spreekt een vrouw van 40 jaar, 1.62 lang, 58 kg bruin haar! mijn karakter is lief. spontaan en kordaat! Mijn hobby's zijn muziek, na tuur, uitgaan, dansen en wandelen! Ik heb een zoon! Ik zoek een leuke, betrouwbare man! Ben jij dat? Boxnummer 958471 Jonge, volslanke vrouw van 42 jaar zoekt een leuke man om leuke avondjes op stap te gaan! Wie rea geert? Boxnummer 980433 Hoi. mijn naam is Natasja! Ik ben 19 jaar. spontaan, vrolijk en ik woon op mezelf! Laat snel een leuke reactie achter op mijn boxnummer! Ik ben heel be nieuwd welke leuke mannen er allemaal op deze box zitten! Pak die telefoon en bel mij! Boxnummer 983325 Hallo! Ik ben een leuke, vlotte meid van 1.71 lang! Ik ben 18 jaar en ik heb groene ogen en ik zoek een leuke sportieve jongen! Denk jij dat jij degene ben die ik zoek? Bel me dan op mijn box! Doe hoor! Doei! Boxnummer 983051 Hallo! Ik ben 24 jaar, heb donker haar en donkere ogen! Ik ben slank en 1,74 lang! Ik hou van alle ge zellige dingen in het leven! Ik ben spontaan en on dernemend en werklustig! Ik ben niet bang om vieze handen te krijgen! Ik zoek iemand met dezelfde inte resses! Denk jij dat jij die hebt. reageer dan heel snel! Boxnummer 973708 Hallo leuke jongens, dit is Diana! Ik ben 24 jaar. heb blond haar en groene ogen! Vindt jij het leuk om eem keer met mij uit te gaan? Ik vind het heel leuk om lekker wild te dansen! Maf doen is mijn levenstaak! Ben jij net zoals mij. wacht dan niet langer en bel! Boxnummer 974124 Wendy zoekt een leuke jongen tot 28 jaar, die groter is dan 1 80! Ben jij modern en hou jij van uitgaan en leuke dingen doen? Dan moet je heel snel reageren! Ik bel je heel snel terug! Doen hoor! Zo een kans krijg je maar 1 keer! Boxnummer 982074 Ik ben een halfbloedje en ik heet Tamara! Ik wil graag een gezellige, buitenlandse jongen ontmoeten, waar ik mee kan stappen en praten! Ik ben 20 jaar! Als het je wat lijkt, hoor ik graag van je! Boxnummer 957156 Ben jij een spontane en sportieve meid en hou je van de leuke dingen in het leven, dan ben ik op zoek naar jou! Ik ben zelf 32 jaar, sportief, ik heb grijs-groene ogen en blond haar! Wil je meer over me weten, rea geer dan snel op mijn box! Groetjes! Boxnummer 900836 Ben jij tussen de 30-40 jaar en heb jij interesse in een nieuwe relatie, reageer dan op mijn boxnummer t en dan praten we wel verder! Boxnummer 546918 Goedendag prinses van Nederland! Deze 29 jarige kikker zoekt een prinses die hem om kan toveren tot een prins! Beloning te gekke tijden en eeuwige trouw! Ben jij die prinses die dit aandurft, bel me dan op mijn boxnummer! Groetjes van een kikker! Boxnummer 983532 Hallo! Ik ben Richard! Ik ben 26 jaar en een van mijn hobby's is motorrijden! Ik ga ook graag de natuur in en ik ben een echte dierenvriend! Ik zoek een gewo ne, leuke meid. Bel me, dan gaan we samen een avondje op stap' Boxnummer 983480 Hallo dames! Ik ben Arie. 38 jaar, donkerblond, blauwe ogen, 1.89 lang! Ik zoek een leuke, spontane, eerlijke, oprechte jonge vrouw voor een serieuze re latie! Ik hou van humor en gezelligheid en van reizen! Heb jij interesse en spreekt dit |e aan, bel me dan! Boxnummer 977164 Ik ben 1.85 lang. heb bruin haar en bruine ogen en zie er goed uit! Ik heb een goede, drukke baan en ik zoek ontspanning in de vorm van vriendschapük zoek nog geen relatie, maar wie weet wat de toe komst brengt! Ik zoek eem lange, slanke vrouw van rond de 30 jaar die knap en elegant is! Boxnummer 948642 Hallo schoonheid! Dit is voor die speciale schoonheid die romantisch is en houdt van leuke dingen! Kun jij de kleine positieve dingen in het leven waarderen? Laat dan iets van je horen! Groetjes en kusjes! Boxnummer 356249 Dames tussen de 25-35 jaar opgelet! Ben jij ook het type dat vindt dat problemen er zijn om opgelost te worden en zit je met als ik lekker in je vel? Geloof je niet in wonderen, maar wel in jezelf? Ik ben John, 33 jaar en spontaan en vrolijk! Boxnummer 360987 Hallo dames! Wie wil er reageren op mijn boxnum mer? Ik ben 47 jaar. heb 2 kinderen en doe aan fit ness! Misschien zitten we met de kerst wel met zijn allen aan tafel' Boxnummer 390047 Hallo! Zoek jij iemand die lief, teder, betrouwbaar, warm.eerlijk. gevoelig en begripsvol, mooi en rijk is, dan zoek jij iemand die niet bestaat! Ik heb van alles een beetje, maar ik ben niet rijk! Ik ben 45 jaar, slank en ik hou van tennis en honden! Boxnummer 968946 Hallo! Hier met Toon! Een 45 jarige, snordragende, sportieve man met een lengte van 1.90! Ik ben inte ger en heb HBO niveau! Ik ben spontaan en heb ge voel voor humor! Ik zoek geen vaste relatie, maar een vriendin om leuke dingen mee te ondernemen! Boxnummer 368195 Ben jij tussen de 40-60 jaar en wil je ook weer eens een keer contact met een man? Reageer dan, dan praten we rustig samen verder! Boxnummer 454057 Ik ben Fred, een leuke, sportieve, slanke man van 43 jaar, 1.84 lang en 73 kg. Ik zoek een leuke slanke of met te mollige vrouw tot 40 jaar voor een leuke vriendschap Een vaste relatie wil ik niet helemaal uit sluiten! Laat het me weten, als je geïnteresseerd bent! Boxnummer 317546 Wandelen, fietsen, romantisch eten, muziek beluiste ren, samen TV kijken. Op een prettige manier samen dingen doen! Dat is wat ik wil! Jij bent tussen de 25- 50 en niet zwaarder dan 100 kg Ik ben Tony, 39 jaar en misschien wel de ideale persoon voor jou! Boxnummer 925567 Dag dames! Ik ben Jan! Een alleenstaande man van 52 jaar. gescheiden en van beroep vrachtwagen chauffeur! Ik hou van sport, muziek, natuur en thuis bij de open haard! Ik zoek een vrouw vanaf 45 jaar met een goed karakter! Boxnummer 962306 Hallo met John! Met rasse schreden komen de feest dagen op me af! Alleen zijn is dan niet leuk! Welke dame van 40+ met enig niveau wil ook niet alleen zijn en belt me? Boxnummer 980345 Hallo, ik ben Patrick! Ik ben een goeduitziende jonge man van 23 jaar! Mijn hobby's zijn boksen en motor rijden. Ben jij tussen de 17-27 jaar, reageer dan snel op mijn boxnummer! Doen hoor! Boxnummer 983257 Ik ben Sander en ik zoek een lief meisje voor een eventuele vaste verkering! Ik ben 23 jaar! Uiterlijk en leeftijd vind ik niet zo belangrijk, zolang je maar lief en eerlijk bent! Ik hoop gauw van je te horen op mijn box! Boxnummer 982626 Dat kan nu heel simpel, snel en discreet, 24 uur per dag. Wat moet je doen kies een leuke advertentie bel met 06-350.222.38 en toets in het hoofdmenu een 4 toets nu het boxnummer in en luister naar de advertentie van je keuze spreek een boodschap in en wacht op een reaktie Voor de introduktieprijs van 10.- komt je advertentie onder de aandacht van ruim een half miljoen lezers van Huis-aan-Huis-Bladen in heel Zuid-West Nederland. Wat moet je doen - Bel 06-350.222.38 en toets een 2 in het hoofdmenu. - Spreek een eigen advertentietekst in. - De computer geeft je nu een boxnummer en een pincode. - Stuur onderstaande coupon met het ingevulde boxnummer en de cheque van 10.- naar De Afspreekkontaktlijn. - Na verschijning van dit blad bel je 06-350.222.38 en kun je de ingesproken reakties op jouw advertentie afluisteren. Vul hieronder de korte samenvatting van de kontaktadvertentie in, die je hebt inge sproken via 06-350.222.38. Vul hieronder het unieke 6-cijferige boxnummer in dat je na het inspreken van jouw adver tentie van de belcomputer hebt gekregen. Het boxnummer is: Het gedeelte hieronder wordt niet afgedrukt en absoluut vertrouwelijk behandeld. Naam: Adres: Postcode/Plaats: Let op Alleen advertenties die eerst ingesproken zijn op nummer 06-350.222.38 en waarbij ook het juiste boxnummer is vermeld worden geplaatst. Stuur de ingevulde bon naar: S DE AFSPREEKKONTAKTLIJN, Postbus 3229, 4800 MB Breda. Vergeet niet een cheque van 10.- bij te sluiten. Voor een uitgebreide handleiding: bel 06-350.222.38 en toets 8 in het hoofdmenu.

Scheldebode | 1995 | | pagina 6