X I HAVENWERK Vedior Albany SCHELDEBODE DE SCHELDEBODE BAAN BELICHT WIJ BLIJVEN DE VOORDELIGSTE MOL 1995 MOL binnen buiten Havenwerkers Vorkheftruckchauffeurs Tugmaster chauffeurs Produktiemedewerkers 1600/ 1195. 1295/ Perfecte logeerkamer Close-in keukenboiler Haarden en kachels Tapijt en milieu ARBEID 'BUREAU De klachtenregeling van Arbeidsvoorziening Zeeland WERKEN IN EN OM DE HAVEN UITZENDBUREAU HAVENWERK ASB Badkameradviseur I nterieur SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 25 OKTOBER 1995 302 UITZENDBANEN VAN VEDIOR ASB Uitzendbureau Uitzendbureau HAVENWERK is op zoek naar: Minimumleeftijd 18 jaar, flexibel inzetbaar en niet bang voor hard werken. Inschrijvingen tussen 13.00 tot 17.00 uur bij: Paul Krugerstraat 292, 4381 WR Vlissingen, tel. 0118-415919. The flexible workforce BLIJVEND LAAG GEPRIJSD Naam: Coen Consemulder Leeftijd: 25 jaar Opleiding: Technisch praktijkervaring Functie: Badkameradviseur I nterieur I nterieur DEKBEDDEN EETHOEK SENIORENLEDIKANT Alle matrassen in alle maten (ook afwijkend) kunnen binnen 1 week worden geleverd. AANBIEDING MATRASSEN SLUIERGORDIJNEN GORDIJNEN Slaapkamer wit mdf nu compleet met beweegbare bodems en matrassen Wollen tapijt 4-sterrenkwaliteit met jute rug nu 269.- p/m gelegd (bij dit tapijt ondertapijt Vz prijs) Tapijt op jute rug 400 br. 139.- p/m nu met gratis ondertapijt STOFFEN BANKSTEL LEDERLOOK BANKSTEL TRAPPEN door Arbeidsvoora' eo'»og Xee\a°c De arbeidsbureaus, centra vakopleiding en sollicitatie centra in Zeeland vallen allemaal onder hetzelfde be stuur: het Regionaal Bestuur voor de Arbeidsvoorzie ning Zeeland. Alle diensten die er worden verleend, zijn er op gericht om werkgevers aan geschikt perso neel te helpen en werkzoekenden aan een passende baan. De medewerkers zullen dan ook al het mogelijke doen om klanten op een zorgvuldige manier te bemid delen, te (laten) bijscholen of te voorzien van informa tie en advies over ontwikkelingen op de arbeidsmarkt. Toch kan er wel eens iets misgaan. Voor die gevallen is een klachtenregeling ingesteld. Maar in de meeste ge vallen komt het'gelukkig niet tot een officiële klacht. De praktijk leert namelijk dat de kritiek of de klacht vaak berust op een misverstand, dat in een persoonlijk gesprek uit de weg geruimd kan worden. Daarom advi seren we iedereen die een klacht heeft eerst met de be trokken dienstverlener te gaan praten. Vaak blijkt het mogelijk een oplossing te vinden en de lucht te klaren. Blijft u echter ook na dit gesprek van mening dat u niet correct bent behandeld, dan kunt u gebruik maken van de klachtenregeling. Onze klachtencoördinator ver leent daarbij alle medewerking, want het is van groot belang om herhaling van gegronde klachten te voorko men. Welke klachten vallen onder de klachtenrege ling? Een klacht kan worden ingediend tegen gedrag of nalatigheid. Bijvoorbeeld: als u vindt dat u onjuiste of onvolledige informatie is verstrekt. Of: u meent dat u niet correct bent behandeld of te woord gestaan. Ook het niet beantwoorden van brieven of het verkeerd om gaan met wettelijke bepalingen bij aanvragen tot scho ling, subsidies en ontslag vallen onder de regeling. De klachtenregeling is niet van toepassing op besluiten rond ontslagvergunningen en subsidieregelingen en sancties tegen cursisten van het centrum vakopleiding. Hiervoor gelden aparte bezwaarschriften en beroeps procedures, die altijd bij het betreffende besluit ver meld staan. Over het indienen en afwikkelen van klachten leest u alles in de folder „Een klacht nemen wij serieus". Bij ieder arbeidsbureau staat deze folder duidelijk zichtbaar op de receptie. Werk bij Vedior asb Met 160 vestigingen vooruitzending, detachering en werving selectie kunt u (MA/) bij één van de organisaties van Vedior asb snel aan het werk. Hieronder vindt u ons banenaanbod in combinatie met de werkplek. Binnenkort hebben we mensen nodig voor functies in de genoemde plaatsen. Vanaf maandag kunt u de betreffende vestiging bellen. Ziekenverzorgende, Oudenbosch. (076) 5222777 Ziekenverzorgende, Oosterhout. (0162) 452824 Bijrijders (tot 22 jaar), Breda e.o. (076) 5222777 Schoonmakers, Oosterhout. (0162) 452824 Produktiemedewerkers, Hulst e.o. (0114) 316100 Produktiemedewerkers, Goes e.o. (0118) 623855 Verkoopster, Hulst e.o. (0114) 316100 Keukenhulp, Vlissingen. (0118) 623855 Havenmedewerkers, Vlissingen. (0118) 412620 Tugmaster chauffeur, Vlissingen. (0118) 412620 All.-r. produktiemedewerkers, Etten-Leur. (076) 5038040 Lassers, Goes e.o. (0113) 223220 Elektricien, Kanaalzone. (0115) 618600 Technisch personeel, Oosterhout. (0162) 452824 Onderhoudsmonteur, Breda. (076) 5225822 Metaalbewerkers, Etten-Leur. (076) 5038040 Secretaresse, Walcheren. (0118) 6233855 Schoonmaakster, Walcheren. (0118) 6233855 Datatypiste, Vlissingen. (0118) 412620 Q- o O c n o o d i-j e c >2 Z)£ Albany is één van Europa's grootste fabrikanten van binnen- zonwering, zoals lamellen en jaloezieën. Het brede assortiment van Albany wordt gekenmerkt door kwaliteit. Wij voldoen dan ook aan ISO 9002. Dankzij het unieke verkoopsysteem zijn wij in staat tegen zeer concurrerende prijzen te leveren. Vanwege de toenemende vraag naar onze produkten zijn wij op zoek naar: agenten m/v Wij bieden: - De mogelijkheid om op zelfstandige wijze uw inkomsten te verhogen, zonder dat u daar financieel in hoeft te investeren. - Zeer intensieve verkoop ondersteuning door middel van landelijke reclame campagnes. - Professionele ondersteuning. Wij vragen: - Een commerciële en praktische instelling. - Klantvriendelijkheid. - Eén van de partners moet een full-time baan hebben. - De andere partner dient optimaal telefonisch bereikbaar te zijn. - De wil om tijd en energie te steken in de werkzaamheden. - Een eigen auto is noodzakelijk. Wij zoeken: Enthousiaste en ondernemende mensen die voor de verkoop van binnenzonwering samen met hun partner een part-time agentschap in een eigen regio willen beginnen. Sollicitatieprocedure: Bel naar Albany Blinds Nederland, telefoon 013-446474. U ontvangt dan binnen 24 uur een compleet informatiepakket met een sollicitatieformulier. Albany Blinds Nederland: Nautilusstraat 167, 5015 AN Tilburg Postbus 10145, 5000 JC Tilburg. Stijl Kwaliteit in Raamdecoraties „Zee* ARBEID# .yiiUREAU Wilt u meer informatie over deze opvallende pagina of advertentie-ruimte voor de volgende uitgave reserveren? Wij staan u graag te woord! Telefoon 0118-442720 fi De winkel moet leeg! Alle Chesterfields moeten w< Let op.' .\sr~~ alleeri open op zaterdag 10.00 - 17.00 uur en zondag 13.30 - 17.30 uur House of England Crnl.riaiirl 1.3, KapelU-bnig/ llid-l (»rrn« Krlgië/M.) ld. 0IM-tt.1-i082K Wilt u meer informatie over deze opvallende pagina of advertentie-ruimte voor de volgende uitgave reserveren? WH staan u graag te woord! inn/mmsii'Mt Q£ Voor Coen is het iedere dag weer blij puzzelen. Sa men met geïnteresseerden de showroom van Baderie Saniluxe in Middelburg et telijke opstellingen van badkamers bekijken, mate rialen en accessoires uitzoe ken, het te besteden budget van de klant in de gaten houden en uiteindelijk moet dan alles resulteren in de badkamer van hun dro men. „Je staat ervan te kijken wat er allemaal met een bestaande badkamer kan worden gedaan", zegt Coen. „In de meeste badkamers staat de wasmachine, is er een plastic slangetje voor de douche en is er een tweede toilet. Da's alles. Met wat aanpassingen is daar een eii eloos mooie badkamer van te maken. Alleen zijn de meeste showrooms voor badkamers niet inge richt met kleine badkamers, maar met die grote zoals je die vaak in luxe tijdschriften ziet en is het voor de klan ten moeilijk om zich voor te stellen hoe hun badkamer er uit zou kunnen zien. Wij hebben opstellingen staan die regelrecht in iedere woning passen". Met het uit zoeken van de materialen en dergelijke is de klant er natuurlijk nog niet. „In de eerste plaats gaan we bij de mensen thuis kijken hoe de huidige situatie is en ma ken dan een globale schets hoe het veranderd zou kun nen worden. Met die tekening gaan we aan de slag en als de cliënt met dat ontwerp en natuurlijk het prijs kaartje accoord gaat wordt alles geplaatst en gemon teerd. Vaak ben ik daar zelf ook bij omdat we hier bij Baderie Saniluxe allemaal een technische opleiding hebben, ook van alles af weten en ook voor alles inzet baar zijn. Voor de klant is dat een stuk plezieriger. Die weet dan al bij de eerste gesprekken waarom iets wel of niet kan en als je zelf bij de montage bent betrokken kun je ter plekke probleemoplossend werken of kleine veranderingen aanbrengen. Bij ons is het nog echt 'samen maken we er iets moois van'. En dat is iedere dag weer leuk puzzelwerk. L. A 4 seizoenen 140x200 v.a. 'fM: (alleen in M'burg) van 1295.- nu UW WONING COMPLEET GESTOFFEERD Woonkamer 7 mtr., hal, trap over loop, 3 slaapkamers met kwaliteitsta pijt op jute rug. Keuken met 2 mtr. vi nyl van 4.00 mtr. breed, nu Compleet met bodem en matras (zon der nachtkastje) ,nu SC 25: 90x200159.- SG 25:140x200 259.- SC 40: 90x200 249.- SC 40:140x200 369.- Binnenvering 90 x 200 219.- Binnenvering 140x200 349.- VASTE LATTENBODEM In eigen atelier gemaakt naar uw wens. Ook vele mogelijkheden in draperieën Div. mooie dessins 3- 1- 1-ZitS 2- 2%-zits nu Compleet gelegd 13 treden stoot bord L. A Langeviele 52-54 (naast de Kijkshop) Middelburg 0118-638258 (maandag gesloten). Biezelingsestraat51, Kapelle 0113-342101 (maandag gesloten) Logeerkamers hebben vaak meer functies tegelijk. Normaal gesproken zijn het werkkamertjes, strijkkamertjes of staan er de fitnessspullen. Wanneer er gasten komen moet alles snel worden weggewerkt. Met als gevolg weer rommel in de rest van het huis. Waarom nog langer tobben? Hier zijn inbouw- kasten zeker op hun plaats. Ze worden op maat gemaakt van vloer tot plafond en van wand tot wand. Daardoor bieden ze ca. 30% meer ruimte dan conventionele linnenkasten. Allerlei storende elementen zoals deuren ot leidingen kunnen in het ontwerp worden geïntegreerd. Dus ook die kale wastafel in de hoek. Er is keus uit allerhande deursystemen: plaatsbespa rende schuifdeuren, maar ook vouw- of vleugeldeuren zijn ge liefd. Zo ontstaat een mulifunctionele kastenwand met legio ruimte voor (logeer)beddegoed, extra handdoeken, de koffer set en de kleding van uw gasten. Ook de strijkplank, naaima chine en de hometrainer kunnen eenvoudig worden weggebor gen. In een enkel programma is zelfs een opklapbed leverbaar dat onzichtbaar in zo'n kastenwand kan worden ingebouwd. Wanneer er in de keuken vraag is naar direct warm water heeft de Nederlandse fabrikant Daalderop hiervoor een passende oplossing met de compacte Close-in/Close-up keukenboilers. Na het opendraaien van de keukenkraan is er direct warm wa ter. Men hoeft nooit meer te wachten en verbruikt hierdoor ook minder water, water dat anders vaak nutteloos weg stroomt. Men bespaart dus tijd, water en energie. Deze Close-in/Close-up boilers van Daalderop worden direct bij het tappunt geplaatst. Boven het aanrecht of in het keuken kastje. Doordat ze dicht bij het tappunt te plaatsen zijn, is warm water direct beschikbaar. Doordat er geen leidingsver- liezen zijn, treedt er een besparing op. Voor extra zuinig ge bruik is er bovendien een speciale efficiency-stand, de zoge naamde E-stand. De Close-in/Close-up boilers zijn verkrijgbaar in een 10 of 15 liter uitvoering. De 10 liter uitvoeringen zijn geschikt voor nor maal gebruik, terwijl de 15 liter modellen bestemd zijn voor royaal gebruik. Zonder hak- en/of breekwerk zijn de boilers eenvoudig en snel te installeren. Er zijn geen gasleidingen en rookgasafvoer nodig, alleen een stopcontact en uiteraard een wateraansluiting. De consumentenadviesprijs bedraagt voor de 10 liter 320,- en voor de 15 liter 370,- exclusief BTW. De Close- in/Close-up boilers worden geleverd via de erkende installa teur, ook daar kan men terecht voor meer informatie. Sfeer en warmte in huis, dat zijn de twee belangrijkste argu menten voor het kopen van een haard of kachel. Met name aan dat tweede aspect wordt veel waarde gehecht. Open vuur en een levendig vlammenspel laten zich namelijk met niets vergelijken wat betreft warmte en behaaglijkheid. De huiska mer blijft daarbij de favoriete plek, maar steeds meer ook wordt lokale sfeerverwarming toegepast in andere ruimten in huis, bij voorbeeld als gezellige bijverwarming in de keuken of als onmisbare warmtebron 's winters in de serre. Welke plek men ook in gedachten heeft, de juiste verwarmingsbron is er altijd voor te vinden, want het aanbod van haarden en kachels is groot. Design bepaalt de trend, met als resultaat veel speelse ontwerpen, niet alleen in de functie van warmtebron, maar duidelijk ook bedoeld als opvallend interieurelement, veelal uitgevoerd in vrolijke kleuren. Daarnaast is er een opval lende hernieuwde aandacht voor klassieke vormen die zich met name uiten in de schouwen. De fraaiste exemplaren zijn er te koop, zowel antiek als nieuw gemaakt naar oud voorbeeld en uitgevoerd in traditioneel grenen, mahonie of marmer. Lokale sfeerverwarming op een rij Wie te weten wil komen wat goed stoken precies inhoudt, maar ook een compleet overzicht van het huidige aanbod in sfeerverwarming wil hebben, koopt nu de nieuwste editie van de Welke-gids Haarden Kachels. In deze 96 pagina's dikke gids ook voiop aandacht voor antieke kachels, schouwen, tegel- en speksteenkachels, elektrische kachels, rookkanaal en veiligheid en niet te vergeten milieubewust stoken met de juiste brandstof. Haarden Kachels bevat een schat aan infor matie over alles wat met lokale sfeerverwarming te maken heeft. Gewapend met deze informatie kan uit het grote aanbod een verantwoorde keuze gemaakt worden. Uiterst handig voor een goede oriëntatie zijn ook de diverse produkt- en prijsover- zichten en de uitgebreide merken- em leverancierslijst. De Welke-gids Haarden Kachels kost 5,95 en is verkrijgbaar in de tijdschriftenwinkel. Sisal en wol worden dikwijls aangeprezen als milieuvriende lijke natuurvezels. Dat is waar, maar om een echt eerlijk na- tuurprodukt te krijgen, moet er eveneens gekeken worden naar de produktiewijze van het tapijt. Voor een verantwoorde recy cling moeten niet alleen de vezels biologisch afbreekbaar zijn, maar ook de gebruikte verfstoffen en het rugmateriaal. Om die reden zijn de meeste fabrikanten overgeschakeld van een foamrug op het meer verantwoorde natuurlatex als onder grond. Het is slechts één van de voorbeelden van milieuvrien delijker fabricageprocessen waar de tapijtindustrie zich de laatste jaren voor heeft ingezet. Om te weten welke fabrikanten op een zo'n milieuvriendelijke manier tapijt produceren, vindt u het zogenaamde GuT-logo op de tapijtstalen. Tapijt in sisal- look is ook prima geschikt als karpet. Uw leverancier kan elke gewenste maat laten omzomen met een sterke textielboord van keperband. Ook een afwerking met gedessineerde bekle- dingsstof kan een bijzonder effect geven, zeker als u de stof laat terugkomen in kleine accessoires als kussentjes of passe menten.

Scheldebode | 1995 | | pagina 2