BAAN BELICHT Ji HAVENWERK VOORZITTER (m/v) Open dag HTS/HL0 Training en Opleiding DE SCHELDEBODE Woonconsumenten Platform Goes tempo-team uitzendbureau THEATERTECHNICUS (m/v) arbeidÉSbureau WERKEN IN EN OM DE HAVEN Havenwerkers Vorkheftruckchauffeurs Onderhoudsmedewerkers w 4 ff 1 LEDERMODE VERKOOPSTER LEDERMODE "Winkelen" in het Beroepen Informatie Centrum Assistent bedrijfsleider UITZENDBUREAU HAVENWERK ZUIDLANDTHEATER assistent-aktiviteitenbegeleid(st)er Donderdag 12 oktober is.oo-21.oo__ Bedrijfstechniek (BT)* f SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 4 OKTOBER 1995 310 d0°r Naam: Leeftijd: Linda van Belzen 21 jaar Opleiding: Mavo, meao-secretariële richting Functie: assistent bedrijfsleider supermarkt Salaris: CAO Levensmiddelenbranche Uitzendbureau Uitzendbureau HAVENWERK is op zoek naar: Minimumleeftijd 18 jaar, flexibel inzetbaar en niet bang voor hard werken. Inschrijven tussen 13.00 tot 17.00 uur bij: Paul Krugerstraat 292, 4381 WR Vlissingen, tel. 0118-415919. Op zoek naar werk Kom donderdag naar onze banenmarkt, voor werk in de TECHNIEK. TERNEUZEN Stichting Zorg Lichamelijk Gehandicapten voor 24 uur per week. S E C T O R M T O Opleidingen Post-HBO 4461 DC GOES - Kolveniershof 17-19 Hogeschool Informatie: 0118 489229 sldsvoor*e<^9 In de arbeidsbureaus van Middelburg. Goes en Ter- neuzen is een Beroepen Informatie Centrum gevestigd. Ze zijn speciaal opgezet om informatie te geven over beroepen en opleidingen. Eén van de medewerkers is Marja Hootsmans. Zij noemt haar werkplek 'net een winkel', waar mensen makkelijk over de drempel stap pen. Ze beantwoordt vragen als: 'Hoe zien de werk zaamheden van een drukker eruit, of van een medisch analist?' Welke opleiding heb je er voor nodig en waar kun je die volgen'. Is er in Zeeland wel werk in die richting te vinden?' "Maar ook als je niet precies weet wat je wilt, kun je bij ons terecht", legt Marja uit. "Scholieren komen hier vaak om er achter te komen wat er allemaal mogelijk is. Voor je een vervolgoplei ding of een beroep gaat kiezen, moetje natuurlijk wel weten wat er te koop is. "Geen wonder dat ze regelma tig scholieren op bezoek krijgt, die hun vakkenpakket voor het examen moeten kiezen of die voor de keuze staan van een vervolgopleiding. Ook mensen die al werk hebben, maar naar iets anders op zoek zijn kun nen in het Beroepen Informatie Centrum terecht. Mar ja: "Ik ben op de hoogte van veel cursussen. Dus ik kan in ieder geval vertellen wat je nodig hebt voor een an der beroep. Er komen hier ook veel vrouwen die een tijd met werken zijn gestopt om voor de kinderen te zorgen. Die willen niet altijd in het zelfde werk terug dat ze vroeger hadden. Sommige beroepen, zoals pon stypiste, bestaan zelfs niet eens meer. Dan wordt beke ken of het arbeidsbureau eventueel kan meebetalen aan de kosten van omscholing. Dat moet dan wel voor een beroep zijn waar werk in te vinden is. Als je bij voorbeeld een opleiding voor schoonheidsspecialiste wilt volgen, zullen we daar meestal niet aan meebeta lend In die branche is het nu eenmaal niet eenvoudig om werk te vinden." Marja Hootsmans kent de Zeeuwse arbeidsmarkt op haar duimpje. Wat ze allemaal doet? Linda gaat er eens even goed voor zitten. „Inkoop, werkstaten maken, ontvan gen van vertegenwoordi gers. zorgen dat de bezet ting van de kassa's zo loopt dat de klanten zo min mo gelijk hoeven te wachten, opmaken van de kas, als het nodig is zelf invallen, ei genlijk alles wat je maar kunt bedenken en natuur lijk de bedrijfsleider vervangen als die er niet is". Hoe wel haar opleiding absoluut niet in de richting van een supermarkt wijst heeft ze er in de praktijk toch het no dige profijt van. „Door die opleiding kan ik vlug dingen overzien en op een prettige manier oplossen", zegt ze. Bijna twee jaar begon ze na de nodige sollicitaties op administratieve banen als hoofdcasière bij de Golff Su permarkt in Arncmuiden. Toen de functie van assistent bedrijfsleider vrijkwam heb ik gewoon gesolliciteerd en ben aangenomen. Eerst heb ik stage gelopen bij diverse andere Golff-supermarkten en heb de nodige interne opleidingen gevolgd. Het leukste van haar baan vindt Linda het omgaan met mensen en dat iedere dag an ders is. „Je weet in deze branche nooit echt van te vo ren wat de dag gaat brengen en er iedere dag weer voor zorgen dat de klanten bij ons lekker hebben gewinkeld is gewoon leuk werk. Ik heb er tenminste nooit spijt van gehad dat ik uiteindelijk voor de supermarkt heb gekozen". Voor ons platform vragen wij een Ons platform heeft de volgende doelstellingen: - gevraagd en ongevraagd adviezen geven aan burgemeester en wethouders; - overleg met de sociale verhuurders om de belangen van de woonconsument te behartigen en een gesprekspartner te zijn voor partijen op volkshuisvesting en ruimtelijke ordening; - instellingen benaderen in het belang van de woonconsument; - een platform te zijn voor andere groeperingen t.w. ouderen advies kommissie (OAK) vrouwen advies commissie (VAC) - de kamerverhuur in onze gemeente, vooral voor jongeren, steunen; - leefbaarheid en groenvoorziening is voor ons een prae. Wij werken met vrijwilligers en worden financieel door de gemeente gesteund in de vorm van een jaarlijkse subsidie. Sollicitaties schriftelijk aan: Postbus 2118, 4460 MC Goes t.a.v. José Janssens-Pouls Tempo-Team Uitzendbureau houdt op donderdag 5 oktober een banenmarkt voor werk in de TECHNIEK. U kunt dan terecht van 9.00 tot 20.00 uur op één van onderstaande vestigingen voor een baan in de technische sector. Wij hebben vacatures op alle niveaus in diverse richtingen, verspreid over de gehele regio. Kom langs en we ondernemen direct actie voor u. Indien u verhinderd bent, staan de deuren van de Tempo-Team vestigingen ook op andere dagen voor u open. Oosterhout Breda Etten-Leur Roosendaal Bergen op Zoom Goes Raamsdonksveer Leijsenhoek 19 0162-423520 Nwe. Ginnekenstraat 38 076-5222737 Bisschopsmolenstraat 125a 076-5018500 Laan van België 31 0165-540248 Koevoetstraat 47 0164-259542 Piet Heinstraat 3 0113-252505 Oeverkruid 15 01625-17887 486 zitplaatsen, circa 120 professionele voorstellingen en circa 100 verhuringen. In de maand september: Festival van Zeeuwsch-Vlaanderen - klassieke muziek in de kerken van de streek. Op korte termijn wordt gezocht naar een Functie-informatie: - begeleiden van theaterevenementen en verhuringen; - verrichten van onderhouds- en overige werkzaamheden. Functie-eisen: - ruime ervaring in een theater is beslist noodzakelijk; - kennis van elektro-, geluids- en belichtingstechniek; - bereidheid om op onregelmatige tijden, 's avonds en gedurende de weekeinden te werken; - het vermogen om zowel in teamverband als zelfstandig te kunnen werken; - goede contactuele eigenschappen; - leeftijd tot circa 35 jaar. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de toneelmeester dhr. E. Gardien, telefoon 01150-94900. Sollicitaties met vermelding van persoonlijke gegevens, ervaring en referenties dienen voor 15 oktober 1995 te worden gericht aan: Zuidlandtheater, Zuidlandstraat 111, 4532 CK Terneuzen, t.a.v. mevr. Y. Mergler. 1 De Stichting Zorg Lichame lijk Gehandicapten verleent zorg, in de vorm van aktivi- teitencentra en woonvor men, aan mensen met een lichamelijke handicap die op dagbesteding en/of wo nen aangewezen zijn. De Stichting beheert daar toe de volgende voorzie ningen: het Aktiviteitencen- trum Goes met een depen dance in Kloetinge, „de Schalken", het Aktiviteiten- centrum „Zeeuwsch- Vlaanderen" alsmede de woonvormen „de Schans" en „de Ganzeveste" in Goes, „de Wale" in Mid delburg en „de Cavalier" in Terneuzen. Het Aktiviteitencentrum „Zeeuwsch-Vlaanderen" is een voorziening in de op startfase. Het gaat een aangepaste en zinvolle dagbesteding bieden aan mensen met niet- aangeboren hersenletsel en meervoudig gehandi capten. In onze zorgvisie staan centraal: zorg op maat, kwaliteit van zorg, zorg- coördinatie en het bieden van sociaal-agogische be geleiding. - vraagt voor het Aktiviteitencentrum „Zeeuwsch-Vlaanderen" op korte termijn een Wat de funktie inhoudt: U wordt als assistent ingezet bij het begeleiden van zowel individuele als groepsgerichte aktiviteiten. Van u verwachten wij met name (praktische) bijdragen op technisch gebied zoals houtbewerking. Daarnaast verleent u (noodzakelijke) verzorging en hulp en neemt u (aktief) deel aan overleg en besprekingen. Om voor deze functie in aanmerking te komen verlangen wij van u: - een afgeronde technische opleiding op lager niveau zoals LTS; - betrokkenheid met en geduld bij het begeleiden van lichamelijk gehandicapte deelnemers; - dat u in samenspraak met en onder leiding van een aktiviteitenbegeleid(st)er zelfstandig vorm en uitvoering geeft aan, met name, aktiviteiten van technische aard. Gezien de samenstelling van het team gaat onze voorkeur uit naar een mannelijke kollega. Op deze funktie is de C.A.O. Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten van toepassing. De funktie van assistent-begeleid(st)er wordt ingeschaald in schaal 4 (minimaal 2.450.- en maximaal 3.421.-) bruto per maand bij een full-time dienstverband. Wilt u meer weten over deze funktie en onze organisatie dan kunt u, tijdens kantooruren, telefonisch kontakt opnemen met de heer R.J. Masclé (telefoon 0115-611330). Indien u vindt dat u degene bent die wij zoeken, dan hopen wij uw schriftelijke sollicitatie, vóór 10 oktober 1995, te ontvangen. Uw sollicitatie graag richten aan de sollicitatiekommissie van het Aktiviteitencentrum „Zeeuwsch-Vlaanderen", p/a Beatrixlaan 24, 4461 PN in Goes. ZEELAND COLLEGE Voorlichtingsrondes: 15.30, 16.30, 19.30 uur bUltfifl Werktuigbouwkunde (W) Elektrotechniek (E) Civiele techniek (CT) Bouwkunde (B) Laboratorium Techniek (L) Aquatische Ecotechnologie (AE) Commercieel ing.W, E, CT, B Algemeen: startende ondernemers in het installatiebedrijf kunnen zich vanaf 1 januari 1996 vestigen indien zij voldoen aan de eisen die gesteld worden op het gebied van Algemene Ondernemers vaardigheden (AOV) en Bedrijfstechniek (BT). Startdatum: 24 oktober 1995 Examen: juni 1996 Tijden/dagen: 18.30 -21.15 uur op dinsdag- en donderdagavond Opleidingsplaats: Zeeland College, Marconiweg 1Vlissingen Cursuskosten: 1.975 incl. koffie/thee, excl. examen- en boekenkosten Toelatingsvoorwaarden: Voorbereidend beroepsonderwijs (VBO) niveau B Opmerking: Ook bestemd voor startende ondernemers in het elektrotechnische installateursbedrijf, die bovendien moeten voldoen aan de eisen van "Vaktechniek". Informatie: Zeeland College, sector MTO, R. Schoevers, coördinator Contractactiviteiten, J.C.F. Goedemondt, coördinator Installatie techniek, Marconiweg 1, 4382 NE Vlissingen, tel. 01184-78400, fax 01184-65788. Het Zeeland College is een scholengemeenschap voor Middelbaar Beroepsonderwijs en MAVO, HAVO, VWO voor volwassenen met vestigingen in Vlissingen, Middelburg, Goes en Zierikzee. Een instituut, waar ca. 5500 leerlingen een opleiding volgen in één van de sectoren Techniek, Nautisch, Economie, Dienstverlening en Gezondheidszorg en dag-avondonderwijs voor volwassenen. Avondopl. o.a. M.Sc./ Comm. ing./HTS-W, E. -§ CU <ii vraagt voor haar filiaal een representatieve Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Edisonweg 4 Vlissingen -fr doo" ARUEIDW^BUREAU Wilt u meer informatie over deze opvallende pagina of advertentie-ruimte voor de volgende uitgave reserveren? Wij staan u graag te woord! Telefoon 0118-442720 i

Scheldebode | 1995 | | pagina 10