SIMON QE SCHELDEBODE JjJj T Jjil 06-350.222.38 DE AFSPREEIOIONTAKTLIJN DE AFSPREEIOIONTAKTLIJN OPRUIMING BIJ DE RODE PILAREN Nieuw: OPRUIMING BIJ Glechomal Complex: snel verlichting bij problemen met luchtwegen Glechomal Complex: Het natuurrecept voor lucht Uw voordeel: GLECHOMAL COMPLEX Schriftelijke reaktie op kontakt- advertenties is niet mogelijk SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 19 JULI 1995 Astma-Bronch Itis Luchtwegen brandschoon Levensperspectieven Door haor zeer krachtige samenstelling opent Glechomal Complex niet alleen de luchtwegen, maar ook nieuwe levensperspectieven voor met name astma- en bronchitispatiënten. WAARDEBON rtom muveetno van tutzt »oh ontvangt u 100 ml. van 24.95 voor 19.95 MIDDELBURG - LANGE DELFT 121 TEL. 01180-39905 VLISSINGEN - OUDE MARKT 18 TEL. 01184-30250 Introduktie-aanbieding REAGEREN OP EEN KONTAKTADVERTENTIE ZELF EEN ADVERTENTIE PLAATSEN 312 Klokstraat 21Goes Lange Delft 8 Middelburg In Nederland kampen naar schatting enige honderd duizenden mensen met problemen aan de luchtwegen. Door vernauwing van de longblaasjes of een overmatige slijm- produkde leven zij voortdurend in een toestand van adem nood. Mensen die leiden aan astma of bronchitis moeten bij elke ademhaling vechten voor misschien wel het enige wat nog op deze wereld vrij verkrijgbaar is: lucht. Glechomal Complex is een nieuw fytotherapeudsch preparaat, dat een einde kan maken aan dat verstikkende gevoel van 'als door een rietje ademhalen'. Astma is het gevolg van een zwelling van het slijm vlies, waardoor de long blaasjes overmatig geprikkeld worden. Tijdens het in- en uitademen trekken ze zich krampachtig samen, zodat er een te nauwe opening ontstaat. De lucht wordt hier als het ware doorheen 'ge perst', wat de zo kenmer kende gierende ademhaling bij astma-patiënten veroor zaakt. Bij chronische bronchi tis is er sprake van een ont steking van de slijmvliezen in de luchtwegen, waardoor er een sterke overproduktie van slijm plaatsvindt. Dit taaie slijm laat zich ondanks de zware en veelvuldige hoest buien niet zo gemakkelijk verwijderen en blijft achter in de keel vastzitten. Dat gevoel van benauwdheid kan alleen nog maar versterkt worden als ook de long blaasjes zich tijdens het in- en uitademen niet voldoende openen. We spreken dan niet meer van chronische bronchi tis, maar van astmatische bronchitis. In de bronchiën ontstaan alle problemen. LEVEN LANG LUCHT Om snel weer verlichting te krijgen bij problemen met de luchtwegen, is het openen van de longblaasjes en het verwijderen van het over tollige slijm een keiharde voorwaarde. De werking van Glechomal Complex is dan ook tweeledig. Ten eerste heeft deze unieke formule een positieve uitwer king op de zwelling van het slijmvlies. Daarmee wordt bereikt dat de longblaasjes niet langer meer worden geprikkeld en zich tijdens het in- en uitademen weer volledig kunnen ontplooien. Astma- en astmatische bron- chitispatiënten zullen tot hun grote opluchting constateren, dat het ademhalen een stuk gemakkelijker gaat en dat het benauwde gevoel sterk afneemt. De tweede werking van Glechomal Complex is het normaliseren van de slijmproduktie in combinatie met het afvoeren van het taaie, vastzittend slijm uit de luchtwegen. De fytotherapeutische drup pels bevatten ontstekings- en allergieremmende planten extracten, die een gunstige Glechomal Complex is één van de tien fytothe rapeutische produkten uit de nieuwe Saredro Quality- lip. Het is onder apothekerstoezicht samengesteld uit planten- en krmdentincturen waarvan de werking aan de hand van literatuurstudies en praktijkervaringen is vastgesteld. Glechomal Complex heeft geen bijwer kingen en is alleen verkrijgbaar als druppels, waar door het produkt zeer gemakkelijk in gebruik is. De actieve ingrediënten in Glechomal Complex zijn: Hondsdraf: Kleine Bevemeh Smalbladige Weegbree: Heelkruid: Zeepkrnid: Ereprijs: vermindert overmatige slijmproduktie in de luchtwegen, vergemakkelijkt het ophoesten van taai slijm, bevat ontstekings- en allergieremmende stoffen, werkzaam tegen schadelijke bacteriën en schimmels, lost taai slijm in de luchtwegen op vermindert de krampachtige samentrekking van de longblaasjes. invloed uitoefenen op de ontsteking van het slijmvlies en tevens voor een langdurige bescherming zorgen. Tenslotte zorgt Glechomal Complex ervoor, dat het taaie slijm wordt opgelost en zodoende heel eenvoudig kan worden opgehoest. Dit maakt de luchtwegen brandschoon en geeft bronchitis-patiënten de mogelijkheid om weer frank en vrij adem te halen. Glechomal Complex is een unieke formule voor iedereen, die regelmatig kampt met problemen aan de luchtwegen. Daarom wordt het ook aanbe volen bij astma, astmatische bronchitis en chronische bronchitis. Maar ook bij langdurig vastzittend hoest, hooikoorts en steeds terugkerende ver koudheid wordt gebruik van dit natuurlijke preparaat sterk aangeraden. EXCLUSIEF VERKRIJGBAAR BIJ DE AFSPREEIOIONTAKTLIJN Vanaf deze week is er een nieuwe efficiënte manier om via de telefoon lijn snel in kontakt te komen met leuke vrouwen en mannen. Op de kontaktlijn 06-350.222.38 kunt u anoniem luisteren naar talloze serieus ingesproken advertenties van lezers die een leuke, nieuwe partner of gewoon een vriend of vriendin zoeken. U kunt direkt reageren op de ingesproken advertenties door reaktie in te spreken. uw Uiteraard kunt u via 06-350.222.38 ook zelf - anoniem - een gratis kontaktadvertentie inspreken, welke u via de advertentiebon op deze pa gina ook in dit blad kunt plaatsen. U krijgt, nadat u de advertentie heeft ingesproken, automatisch een box nummer en pincode van de belcom- puter. Hiermee kunt u later de reak- ties op uw eigen advertentie beluiste ren. Ter introduktie wordt uw advertentie deze maand voor slechts 10.- ge plaatst in Huis-aan-Huis-Bladen in heel Zuid-West Nederland, met een totale oplage van 556.800 exemplaren. Uw advertentie komt dan onder de aan dacht van ruim een half miljoen le zers Probeer het direktVeel adver teerders hebben op deze wijze al bin nen één of twee dagen leuke kontak ten met anderen gekregen I Romantisch, eerlijk en mooi portret van 27 wil samen creatieve dingen ondernemen met een leuke meid tot 30 die ook graag tekent, schildert, danst, enz. Wie weet te kenen we later nog voor elkaar. Boxnummer 971726 Alleenst. vr. 58 jr. vut zoekt vlotte vriendin, beslist niet lesbisch om wat leuke dingen te doen. Liefst Papendrecht of direkte om geving. Boxnummer 970405 Hoi, ik ben een topsporter 22 jr. Ben op zoek naar vrouw leeft. 22-28 jr.intelligent en lief. Who can give me that honey love - geen twijfel I am the one for you. Boxnummer 963099 Hallo ik ben een 19 jarig meisje en heet Femke, wat ik zoek is een aardige vriend om gezellig eens mee te gaan stappen. Ik heb donkerblond haar en groene ogen. Ook zou ik graag brieven met je willen schrijven, maar dan moet je eerst telefo nisch reageren. Boxnummer 963509 Ik ben een 28-jarige ram en geniet abso luut van alles wat het leven biedt. Zou je met me mee willen genieten zonder direct aan een vaste relatie te denken reageer dan direct! Boxnummer 954521 Beste jongemannen, ik ben Linda een leuke en spontane meid van 21 jaar. Zkm met een leuke vent die niet jaloers is en van gezellig kletsen houdt net als ik. Uiter lijk vind ik bij jou niet het belangrijkste. Boxnummer 971264 Cabrio-rijder zoekt dame om er eens ge zellig op uit te trekken. Liefst naar strand, zee of bossen. Reageer je? Boxnummer 385766 Hubert Jan student van 23 jaar 1.85 mtr. zkm leuke en spontaan jonge dame. Mijn hobby's zijn golf, muziek en uitgaan. Boxnummer 929294 Ben je toe aan een goed gesprek en kun je genieten van grote maar vooral ook van kleine dingen? Reageer dan direct en kies voor mijn boxnummer en we springen sa men in het diepe!! Ik ben benieuwd naar je reactie. Boxnummer 968482 Mijn naam is Frank, een ietwat verlegen type, ik ben 36 jaar, 185. en heb een nor maal postuur. Zoek een aardige vrouw om samen leuke dingen mee te ondernemen. Evt. later een serieuze relatie. Eventuele kinderen zijn geen bezwaar. Boxnummer 969917 Hoi, ik ben een niet-rokende en niet- drinkende jongeman van 23 jaar. Ik ben op zoek naar een gezellige meid die zin heeft in een avondje bios. Boxnummer 968788 Hallo heren, ik ben een wild kreeften vrouwtje van 56 jaar. Ik ben op zoek naar een weduwnaar of ongebonden man die mij kan temmen. Bel me en ik vertel meer, wie durft reageert nu! Boxnummer 967513 Hallo heren ik ben een dame van 55 jaar die het alleen zijn zat is, ik zoek een se rieuze vriend dus niet zomaar een flirt maar echt iemand met serieuze bedoelin gen. Boxnummer 956317 Radiomaker met eigen studio, van 43 1 88 HBO niveau, zkm speelse vrouw. Ikzelf ben speels, creatief en ruimdenkend. Zie er mannelijk en toch jongensachtig uit. Spreekt het je aan reageer dan snel! Boxnummer 921274 Misschien ben ik op zoek naar jou.Ik ben Piet en ben op zoek naar een lieve meid met een romantische inslag. Ik zou om te beginnen willen voorstellen om 1 x per week eens uit te gaan voor een etentje waarbij we gezellig kunnen praten. Boxnummer 928533 Hoi, ik ben Margo en 48 jaar jong. Ik ben het alleen zijn moe vandaar dat ik adver teer!! Ik wil weer gaan genieten van het le ven, lekker gaan stappen en uit eten gaan. Ben jij die leuke man waar dat mee kan? Reageer dan direct! Boxnummer 971255 Ongebonden man van 48 jaar zoekt ken nismaking met een leuke en vooral spon tane vrouw voor ondermeer een gezellige vakantie. Kinderen vind ik geen handen binders. Sleutelbegrippen zijn bij mij be trouwbaarheid en wederzijds respect. Spreekt dit je aan bel me dan eens. Boxnummer 360949 Welke lieve en spontane jongen heeft zin om eens gezellig met mij te gaan stappen of gewoon een gezellig gesprek te voeren? Boxnummer 970239 Dag mannen, ik ben Sjan, 45 jr. en onge bonden. Ik zou graag eens contact leggen met een spontane en eerlijke man die net als ik van stijldansen houdt. Boxnummer 971113 Kostbaarheden zijn niet bij voorbaat alleen mooi. De waarde zit ook in persoonlijkheid en karakter. Ben je het hiermee eens en hou je van wederzijds respect, vertrouwen reageer dan. Boxnummer 970436 Hallo ik ben een gescheiden vrouw van 45 met een dochter van 15 jaar. Wil je meer weten reageer dan op m'n box. Boxnummer 313320 Brabantse of Limburgse dame gezocht voor gezellige bourgondiër om te genieten van de leuke dingen in het leven. Ik ben een welgestelde academicus van 56 jaar. Boxnummer 937952 Ik ben Wilma, ben 38 en kom uit het zui den, ik zou graag in contact willen komen met heren tot 45 jaar. Boxnummer 971269 Ik ben Piet, 41 jaar en gescheiden. Wat ik zoek is een huiselijke vrouw om eens ge zellig mee uit te gaan. Tot horens! Boxnummer 971314 Ik Pascal 25 jr. 80 kg met lang donkerbruin haar zoek gezelschap van een aardige vent die van stappen, rare en gewaagde dingen houdt. Boxnummer 967120 Gezocht een man die niet van vragen houdt maar wel interesse heeft in mij. dus heren reageer! Boxnummer 971172 Beste heren ik ben een charmante vrouw en zie er niet verkeerd uit. Ben jij die forse, lieve en sympathieke knuffelbeer even tueel ook nog eens met een snor? Neem snel contact met me op ikzelf ben 38 jaar jong. Boxnummer 947863 Ik gescheiden vrouw uit de omgeving van Oss zoek langs deze weg een sympa thieke vriend om gezellige dingen mee te doen. Spreekt het je aan reageer dan di rect op mijn boxnummer. Boxnummer 970943 Deze 27-jarige donkerharige aantrekkelij ke. beetje mollige meid zoekt op deze wijze kennismaking met een spontane vent om gezellige dingen mee te doen. Boxnummer 970402 Dames die van exotische vakanties hou den, opgelet voor de kans van je leven!!! Hallo ik ben Nico een welgestelde en aan trekkelijke jongeman van 35 jaar. Ik zou graag kennis willen maken met een leuke aantrekkelijke spontane meid die met mij op vakantie wil gaan eind augustus-begin september op de Antillen. Wie wil??? Boxnummer 958107 Niet onknappe zuiderling van 29 zoekt da mes voor een gezellig gesprek dus rea geer direct. Boxnummer 970873 Ik ben een leuke 31-jarige slanke man, op academisch niveau. Ik hou van een ter rasje pikken, een gezellig etentje, een fietstochtje maken of gezellig een stukje muziek beluisteren. Spreekt dit je aan en ben je een vrouwelijke vrouw, lief en intro vert en op zoek naar een LAT relatie rea geer dan snel. Boxnummer 943215 Hallo dames, ik ben Johan en nog steeds op zoek naar de ware. Hou jij net als ik van dieren en de natuur spreek dan eens een reactie in op mijn boxnummer. Ik wacht op die reactie waar we samen later aan terug denken. Boxnummer 512146 Dag heren, ik een spontane meid met 2 Brabantse kids zoek op deze originele wijze een vriendelijke man voor vriend schap. Misschien klikt het tussen ons. Heb je brede schouders en zie je er goed uit, dan hoor ik graag van je. Houdoeü! Boxnummer 938799 Ik hou van paardrijden en voetbal en ben 37 jaar. Ik ben woonachtig in de omgeving van Eindhoven. Wat ik zoek is een vrolijke meid die met beide benen op de grond staat om samen leuke dingen mee te doen. Groeten van Rinus! Boxnummer 971353 Ben je spontaan en hou je van stappen en later eventueel een relatie aarzel dan niet en reageer op onze advertentie. Wij zijn 2 jongens van 17 en 19 en hebben als hobby het africhten van politiehonden. Boxnummer 968756 Ik ben Anke wat ik zoek is een dominant contact voor een spannende LAT relatie. Lijkt dit je wat bel me dan alsjeblieft snel. Boxnummer 955888 Ik Linda van 27 jaar zoek een zeer zeld zaam exemplaar. Liefst een stevig, gezellig en leuk stekelvarken die een knuffelbeer kan imiteren. Hij moet ook humor hebben lief en romantisch zijn. Ik hoop dat jullie me kunnen helpen. Boxnummer 904812 Attentie!!! Spannend, gezellig, verrassend en misschien romantiek zijn de trefwoor den die een avondje stappen met mij het best omschrijven. Boxnummer 400965 Hoi, heren ik ben Sandy een spontane en lieve meid. Wat ik zoek is een dito man misschien van een andere cultuur. Als het klikt maken we een gezellige, avontuurlijke en spannende afspraak. Boxnummer 939124 35-jarige lange vrouw zoekt een leuke 34 tot 39 jarige man om van het leven te ge nieten. Ik vind het fijn om op vakantie te gaan, lekker uit te gaan eten of om rustig te fietsen of te wandelen. Heb jij ook se rieuze bedoelingen reageer dan snel. Boxnummer 970477 Ben je rond de 28 jaar en zou je net als ik dit weekend gezellig eens willen fietsen. Reageer dan op mijn advertentie. Ik ben een vlotte Brabantse en het lijkt me leuk iets met je af te spreken Boxnummer 977952 Dat kan nu heel simpel, snel en discreet, 24 uur per dag. Wat moet je doen kies een leuke advertentie bel met 06-350.222.38 en toets in het hoofdmenu een 4 toets nu het boxnummer in en luister naar de advertentie van je keuze spreek een boodschap in en wacht op een reaktie Voor de introduktieprijs van 10.- komt je advertentie onder de aandacht van ruim een half miljoen lezers van Huis-aan-Huis-Bladen in heel Zuid-West Nederland. Wat moet je doen - Bel 06-350.222.38 en toets een 2 in het hoofdmenu. - Spreek een eigen advertentietekst in. - De computer geeft je nu een boxnummer en een pincode. - Stuur onderstaande coupon met het ingevulde boxnummer en de cheque van 10.- naar De Afspreekkontaktlijn. - Na verschijning van dit blad bel je 06-350.222.38 en kun je de ingesproken reakties op jouw advertentie afluisteren. Vul hieronder de korte samenvatting van de kontaktadvertentie in, die je hebt inge sproken via 06-350.222.38. Vul hieronder het unieke 6-cijferige boxnummer in dat je na het inspreken van jouw adver tentie van de belcomputer hebt gekregen. Het boxnummer is: Het gedeelte hieronder wordt niet afgedrukt en absoluut vertrouwelijk behandeld. Naam: Adres: Postcode/Plaats: Let op Alleen advertenties die eerst ingesproken zijn op nummer 06-350.222.38 en waarbij ook het juiste boxnummer is vermeld worden geplaatst. Stuur de ingevulde bon naar: DE AFSPREEKKONTAKTLIJN, Postbus 3229, 4800 MB Breda. Vergeet niet een cheque van 10.- bij te sluiten. Voor een uitgebreide handleiding: bel 06-350.222.38 en toets 8 in het hoofdmenu.

Scheldebode | 1995 | | pagina 12