Nieuws ideeën De eerste gezichts verzorgingslijn voor de rijpere huid Schoon en verzorgd in één stap Een lijfwacht voor uw lichaam Voordelig vakantieplezier voor de hele familie op Klein Vink Nieuw. BlanX, schoonheid voor een gezond gebit De ideale reisgenoot voor uw vakantiewas Voorkomen en genezen huiduitslag door de zon Vlooienplaag goed te voorkomen Smetteloos blijven met nieuwe vlekkendoekj es SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 21 JUNI 1995 321 Roxasect helpt met effektieve produkten Zo bestrijdt u het beste vlooien: Nivea Vital is de eerste gezichtsverzorgingslijn voor vrouwen met een rijpere huid. Dit nieuwe huidverzor gingsconcept voorziet in de specifieke behoeften voor reiniging en verzorging voor de rijpere huid en omvat produkten die de huid zacht en soepel maken en vi taal houden. Rond het vijftigste levensjaar verandert de huidstructuur van vrouwen ondermeer door hor monale invloeden. Een speciale verzorging is dan ook noodzakelijk. Kenmerken De kenmerken van de rijpere huid zijn: een verminderde celvernieuwing, waardoor de huid snel veroudert; opeenho ping van dode huidcellen, wat tot een doffe teint leidt. Maar ook een droge huid door ver minderde lipideproduktie; een slappe huid door verhes van collageen en elastine ve zels en vergrote kans op huid- irritaties door verminderde immuniteit. Al deze veranderingen vragen om produkten met verzor gende ingrediënten en vitami nes, die het herstellend ver mogen van de rijpere huid sti muleren. Juist daarvoor ont wikkelde Nivea een nieuwe lijn: Nivea Vital. Nieuwe lijn Aan de introductie van deze nieuwe lijn ging vijf jaar on derzoek vooraf. De lijn bestaat uit vijf aanvullende produk ten. De Vitaliserende Reini gingsemulsie reinigt de op perhuid van dode huidcellen en onzuiverheden. Meervou dig onverzadigde vetzuren (vitamine F) voorkomen het uitdrogen van de rijpere huid. Oliezuur zorgt tevens voor de optimale werking van de na volgende verzorgingsproduk- ten. Het Vitaminecomplex van de Activerende Dagcrème ac tiveert het celvernieuwings proces en zorgt voor de be scherming en regeneratie van de rijpere huid. De Natuurlijk Getinte Dagcrème is voorzien van micropigmenten die voor een matzijde teint zorgen. De Regenerende Nachtcrème be vat zowel verzorgende als hy- draterende ingrediënten die de vochtbalans verbeteren. En het Actief Herstellend Serum zorgt voor een aanvullende verzorging van de rijpere huid. Het stimuleert het na tuurlijk herstel van de huid, waardoor ook de elasticiteit toeneemt. Uit onderzoek is ge bleken dat de rijpere huid door gebruik van Nivea Vital merkbaar zachter wordt. De doffe teint verdwijnt, de huid wordt soepel en krijgt een frisse uitstraling. Voor meer informatie: Bei- ersdorf Cosmed, tel.: 036- 5389100. Na een vermoeiende dag is niets zo ontspannend als een lekker bad. Breng het water op de voor u ideale temperatuur en leg een opgerolde handdoek als steuntje in de nek. Als u ook nog ongestoord kunt ge nieten van het bad, krijgt u vanzelf nieuwe energie. Om de huid niet te week te la ten worden, is tien minuten in bad zitten lang genoeg. Maar de behaaglijke warmte en de lekkere geur van het bad- schuim brengt menigeen er toe langer in bad te blijven. Het gevolg is dan een droge huid, die trekkerig voelt en soms zelfs jeukt. In de badlijn van Fa is er een nieuw pro- dukt voor mensen die uitge breid van een bad willen ge nieten zonder dat de huid er onder lijdt. Fa Bath Crème 2-in-l combineert de verfris sende werking van een bad- schuim met huidverzorgende bestanddelen van een bodylo tion. Lipiden Het crèmige en fris geparfu meerde schuim reinigt op milde wijze en beschermt de huid tegen uitdrogen door de hydraterende bestanddelen. Belangrijk zijn vooral de lipi den (vetten) die qua samen stelling overeenkomen met de lipiden in uw huid en daarom goed worden opgenomen. Sa men met Pro-vitamine B5 zor gen zij ervoor dat uw huid na het bad net zo zacht aanvoelt als na het aanbrengen van een body lotion. Die hebt u dus eigenlijk niet meer nodig. Wascrème Naast de nieuwe badcrème is er ook een nieuwe zeep ver schenen. De Fa Soap Cream 2-in-l is alkalivrij en bestaat voor een kwart deel uit ver zorgende hydrocrème. Die verzorgt uw huid tijdens het wassen op milde wijze en houdt haar soepel. Door de superzachte werking kunt u zelfs de kwetsbare huid van uw gezicht en het tere, gevoe lige huidje van kleine kinde ren, er veilig mee wassen. Tip Gebruik de eerste helft van de tijd in bad voor pure ontspan ning, laat armen en benen 'drijven'. Masseer daarna uw lichaam met een badborstel of spons. Neem tot besluit een snelle, koele douche. De nieuwe Fa 2-in-l produkten zijn verkrijgbaar bij de meeste supermarkten en dro gisten en zijn tijdelijk ter in troductie extra voordelig ge prijsd. Voor meer informatie: Henkei Cosmetic, tel.: 03402-73215. BATH k CREAM Mc.wf Je gezond en fit voelen: dat willen we allemaal graag. Je kunt daar zelf veel aan doen: gezond eten, vol doende slaap, regelmatig bewegen... En zorgen voor een evenwichtige darmflora. Actimel van Danone is een fris zuiveldrankje met eiwit ten, calcium en een groot aan tal goede bacteriën. Het bevat naast yoghurtbacte- riën ook de Lactobacillus ca- sei Imunitass; dit is een goede bacterie, die van nature in kleine hoeveelheden aanwezig is in de menselijke darmflora. Het zuiveldrankje bevordert het evenwicht in de darmflora en helpt bovendien de natuur lijke weerstand te versterken. Voor een optimaal effect is het wel belangrijk Actimel regel matig te gebruiken. Afwisseling Vanaf 22 mei 1995 is naast Actimel Drink ook Actimel Yoghurt in een vierpak ver krijgbaar. Actimel Yoghurt is een zachte yoghurt met een frisse, licht zoete smaak. Het heeft een iets bruinige kleur, die op natuurlijke wijze is ontstaan door caramellisatie van de melksuiker. Actimel Yoghurt bevat slechts 3% sui ker en géén kleurstoffen, aroma's of conserveermidde len. Met een bekertje Actimel Yoghurt of een flesje Actimel Drink per dag geeft u zichzelf een dosis natuurlijke bescher ming. Vandaar dat we Acti mel gerust 'uw lijfwacht' kun nen noemen. Bel gratis voor meer informa tie met Danone; tel.nr.: 06-0221200 (tussen 9.00 - 17.00 uur). Een verblijf op Rekreatiepark Klein Vink in Noord Limburg is volop genieten voor een zeer betaalbare prijs. Voor gasten zijn de meeste activiteiten hele maal gratis. Het grote, overdekte zwembad bijvoor beeld. Of de sjoel-, tafeltennis-, volleybal en badmin- tonzaal. De vele sportvelden en de grote vijver voor heerlijk vissen, surfen en roeien. En 's avonds is het oergezellig in het Grand Café met biljart. Kinderen vervelen zich geen veel u daarvoor betaalt? Heie moment. Het clownsbad is speciaal voor hen gereser veerd. Net zoals het pony rij den en het kinderhofje. Hoe- maal niks! Uitermate vriendelijk ge prijsd zijn ook de comforta bele 4/6-persoons bungalows en de ruime plaatsen op de tent- en caravancamping. Alle moderne voorzieningen treft u aan. Zelfs TV-aansluitin gen. En de supermarkt heeft een uitgebreide versafdeling. Drie restaurants bieden dag menu's aan met voorafje en dessert. Al vanaf 22,50. Voor nog meer vermaak zijn er tennisbanen, een minigolf- baan, speeltuinen en vele wandel- en fietsroutes. Thermaalbad Arcen Thermaalbad Arcen ligt op hetzelfde terrein. Heerlijk ontspannen in geneeskrach tig water van 892 meter diepte. U verhoogt de stress weerstand en bevordert uw gezondheid. Een sportmas sage of totale lichaamsmas sage kan ook. Of een uitge breide schoonheidsbehande ling. Verwen uzelf maar eens lekker met een intensieve ge zichtsbehandeling, een pedi cure of manicure. Sinds kort is een geheel nieuwe formule tandpasta aan het Nederlandse mondverzorgingsassortiment toegevoegd: BlanX, de eerste echt cosmetische tand pasta. Het bijzondere van deze tandpasta is dat deze er niet alleen voor zorgt dat de tanden weer hun oor spronkelijke kleur krijgen, maar ze tegelijkertijd de noodzakelijke bescherming tegen cariës en tandplak biedt. BlanX heeft de bijzondere ei genschap, bij dagelijks ge bruik, tanden op natuurlijke wijze weer hun oorspronke lijke kleur terug te geven. Met behulp van de BlanXome- ter die bij elke handige do- seerflacon is meeverpakt, kan voor de spiegel worden gecon troleerd hoe het witter wor den van de tanden verloopt. Cosmetisch ideaal Mooie witte tanden zijn syno niem voor de gezondheid, goede hygiëne en verzorging van de trotse bezitter. De hel den en heldinnen van het witte doek werden bij voor keur afgebeeld met een brede glimlach, waarin blikkerend witte tanden de aandachttrek kers bij uitstek waren. Zij zijn daarom sinds lang het schoonheidsideaal van velen. Tanden mooi wit houden is met het moderne leefpatroon waartoe roken en wijn, koffie en thee drinken behoren be paald geen sinecure. Het ge bruik van polijstmiddelen is wegens de extra slijtage van het tandglazuur een riskante en daarom te ontraden behan deling. BlanX biedt hiervoor nu de juiste oplossing. Arctisch korstmos Zoals bij veel eigentijdse cos metische preparaten het geval is, werd ook voor BlanX inspi ratie opgedaan in de welvoor ziene schatkamers van de na tuur. Onderzoekers in het poolgebied was het meerdere malen opgevallen hoe wit en gezond de tanden van de au tochtone bevolking er uit za gen. Uit onderzoek bleek dat zij de gewoonte hadden hun gebit te reinigen met het uit sluitend in de poolstreken voorkomende Arctisch Korst mos. Dit bescheiden plantje bleek een ingrediënt te bevat ten dat door de onderzoekers Odontoblanxina werd ge noemd en verantwoordelijk bleek te zijn voor het wit hou den van de tanden. Deze bij zondere werkstof werd als uitgangspunt gekozen voor de formule van BlanX, waar aan bovendien Natriummono- fluorofosfaat en Natriumfluo- ride tegen cariës en tandplak werden toegevoegd. BlanX is verkrijgbaar bij de betere drogist. Voor meer in formatie kunt u bellen met In- tec B.V., tel.: 08385-61933. Als onze overgrootmoeders een kijkje konden nemen in ons moderne huishouden, zouden ze verbaasd staan over al het gemak. Warm en koud stromend wa ter, electrische keukenapparatuur en een wasma chine. De was die men vroeger in een wastobbe waste, gaat nu rechtstreeks in de wasmachine. Hoewel... Ondanks de automatisering in het huishouden worden sommige wasjes nog altijd met de hand gedaan. Het geldt vooral voor de kleine tussendoor-wasjes, die be staan uit een paar kleding stukken. Want een wasma chine laten draaien voor een half gevulde trommel is ver spilling van energie en water. En door een krachtig en vei lig handwasmiddel te gebrui ken is het wasje dan zelfs sneller schoon. Vlekgevaar Omdat op de vakantiebestem ming meestal een wasma chine of warm water ont breekt, is ook hier een hand wasmiddel onmisbaar. Zeker als er kleine kinderen in het spel zijn. In elk moment van de dag schuilt er wel een 'vlekgevaar'. Van buitenspe len word je nu eenmaal smeri ger dan op de schoolbanken. Een reep chocola tijdens die urenlange autorit kan eigen lijk niet zonder vlekken gege ten worden. En een vanille- ijsje op het strand is vragen om vlekken. Maar ook alle daagse vlekken zoals transpi ratie, vet, chips, bloed, yog hurt en melk kunnen de kle ding bevuilen. En dat geldt niet alleen voor kinderen. Ook in koud water Voor al deze vlekken is Wipp Express de aangewezen oplos sing. Niet voor niets kent dit produkt al vele jaren zoveel tevreden gebruikers. Wat het nu zo bijzonder maakt is het gemak. Wipp Express is in staat heel snel in te werken op de vlekken in kleding. Het is zelfs in koud water direct ac tief, spoelt makkelijk uit en verwijdert moeilijke vlekken zonder te wrijven. Dus ideaal voor uw vakantiewasjes of tussen-door-wasjes. Omdat Wipp Express geen bleekmid del bevat, is het veilig voor alle textiel. Uw kleding wordt stralend schoon en de kleuren blijven behouden. Dus, pret tige vakantie met mooi weer en een stralend schone was. Wipp Express is verkrijgbaar in uw supermarkt. Voor meer informatie: schrijf onder ver melding van uw telefoonnum mer naar Henkei Consumer Service, Antwoordnummer 2525, 3430 VB Nieuwegein (postzegel niet nodig). fjJBi 25 55- Zonlicht en huiduitslag gaan voor veel mensen sa men. Een dagje aan het strand of onder de zonnebank betekent voor hen: jeukende blaasjes, pukkeltjes of andere vormen van uitslag. Sinds enige tijd is er een homeopathisch geneesmiddel, dat op natuurlijke wijze deze huid-irritaties voorkomt en bestrijdt: Urti- zon Complex. Dit beproefde homeopathische geneesmiddel bestaat uit piep kleine korreltjes die u in neemt en dat de huid van bin nenuit beschermt tegen zon licht en ander u.v.-licht. Be halve tegen uitslag, gaat Urti- zon ook te snelle verbranding Gratis toegangskaarten Iedereen, jong en oud, beleeft dus volop pret tijdens een ver blijf op Klein Vink. En dat kan al vanaf 12,50 per per soon per dag. Aarzel daarom niet maar reserveer nu me teen, want als u binnen twee weken boekt krijgt u twee kaarten voor het thermaalbad cadeau. Bel voor informatie en reser vering: Klein Vink Rekreatie park, tel.: 04703-2525. door zonlicht tegen. Iemand die snel verbrandt, zal daar minder last van hebben, ter wijl verbrandingen sneller ge nezen. Wel blijft het nodig om normale beschermende zon nebrandmiddelen te gebrui ken. Tijdig beginnen Het beste kan men tijdig met Urtizon beginnen, bijvoor beeld zo'n drie dagen voordat men gaat zonnen. Maar ook als er al sprake is van zonne- allergie dan kan men dat met dit homeopathische genees middel snel genezen. Verkrijgbaar bij drogist, apo theek en reformzaak. Voor meer informatie: tel.: 03410- 27626. Vlooien. Bij het woord alleen al lopen de kriebels over onze rug. En we gruwelen bij voorbaat bij het idee dat komplete vlooienplagen onze huiskamer na een zor geloze vakantie kunnen teisteren. Met de juiste aan pak en effektieve bestrijdingsmiddelen, is dit typi sche zomerse ongemak te voorkomen. Vlooien kunnen honderden eitjes leggen. Na verloop van tijd worden deze eitjes larven en de larven vervellen op hun beurt weer tot pop. Poppen zoeken een rustig en stil plekje in de kamer op en pas bij voldoende trillingen en ge noeg warmte besluiten ze vlo te worden. Dat kan binnen een paar dagen gebeuren, maar een pop kan ook gemak kelijk een paar weken of zelfs maanden zonder eten en drin ken blijven liggen. Vandaar dat vlooienplagen vaak bij te rugkomst van vakantie ont staan. Het is een paar weken stil geweest in huis en vaak is er in die periode niet gestof zuigd. Door het plotselinge la waai, schrikken de poppen wakker en worden direkt vlo. Soms met honderden tege lijk... Bestrijding Effektieve vlooienbestrijding begint bij regelmatig en in- ling toch nog vlooien worden aangetroffen, dan zijn deze waarschijnlijk afkomstig uit poppen die al aanwezig wa ren. Poppen zijn met bestrijdings middelen moeilijk aan te pak ken. De behandeling zal in zo'n geval moeten worden herhaald. Bij gebruik voor de vakantie moet de Roxasect Vlooienkiller wel ruim van te voren worden toegepast. Nieuw: Roxasect Vlooienbanden Voor effektieve vlooienbestrij ding is het van essentieel be lang dat het huisdier vlo-vrij blijft. Roxasect introduceert daarom nu de Vlooienband voor Honden en de Vlooien band voor Katten. De werk zame stof van beide banden werkt vier maanden effektief tegen vlooien, luizen en teken en is waterbestendig. Plezie rig is te weten dat de Vlooien band voor Katten een speciale Effektieve Roxasect-produkten Vlooienbanden zijn nieuw. tensief stofzuigen, met name ook op stillere plaatsen in huis. Ook moet onze hond of kat zeer goed op vlooien wor den gekontroleerd. Vlooien leggen huh eitjes meestal op het huisdier of rond de slaap plaats van het dier. Daarnaast kunnen het beste Roxasect produkten worden toegepast. tegen vlooien. De Roxasect Vlooien èn vlooienlarven Het meest effektief is de Roxa sect Vlooienkiller. Dit pro dukt bestrijdt zowel vlooien als vlooienlarven. Daarmee wordt de cyclus eitje - larve - pop onderbroken en kunnen er geen nieuwe vlooien ont staan. Deze Vlooienkiller werkt zo'n tien dagen tegen volwassen vlooien en vier maanden te gen vlooienlarven, zonder ge vaar voor mens of huisdier. Het produkt werkt het beste bij regelmatig gebruik. Moch ten er na de eerste behande- veiligheidssluiting heeft. Samen met de Roxasect Spuit bus tegen Kruipende Insek- ten en Roxasect Poeder tegen Kruipend Ongedierte (die beide alléén tegen volwassen vlooien werken) zijn ge noemde produkten uitslui tend verkrijgbaar bij uw dro gist. Voor meer informatie: Vemedia B.V., tel.: 02940- 65905. 1) Intensief en regelmatig stofzuigen 2) Huisdier regelmatig op vlooien kontroleren 3) Omgeving behandelen met Roxasect anti- vlooien produkten 4) Hond of kat vlo-vrij houden met Roxasect Vlooienband In de pauze van een spannende film eet u een ijsje om af te koelen. Het ijsje smelt sneller dan u denkt en valt in pareltjes op uw kleding. Moet u de rest van de film nu missen of zegt u de beloofde borrel na de film maar af? Allemaal drukte om niks. Met de nieuwe Vlekkendoekjes van Shout is de vlek in een handom draai verdwenen zonder gebruik te maken van was machine, water of kledingborstel. De Vlekkendoekjes zitten hy giënisch verpakt in aparte sa chets en zijn speciaal ge maakt om verse vlekken ef fektief en direkt te laten ver dwijnen. Door het kleine for maat kunt u ze makkelijk meenemen in een tas of zak. Hierdoor heeft u direkt een oplossing bij de hand voor de meest voorkomende vlekken. U verwijdert de vlekken door ronde bewegingen met het doekje te maken, waarbij u aan de buitenkant van de vlek begint en langzaam naar het midden toe werkt. Shout Vlekkendoekjes zijn verkrijg baar bij supermarkt en dro gist. Voor meer informatie: SC Johnson, tel. 02979- 92535.

Scheldebode | 1995 | | pagina 27