Fiets mee met De Scheldebode en Terre des Hommes en win een fiets het h el e j a ar door feest bij GROEN Goed tuingereedschap is het halve werk r. Parade Tuingereedschap Flymo NU 379. Laserspel is moderne variant van 'indiaantje spelen' SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 26 APRIL 1995 323 VLISSINGEN Wie jarig is trakteert en dat geldt natuurlijk ook voor de Scheldebode. Wie ja rig is krijgt ook kadootjes en kaarten en laat dat nou ook voor de Scheldebode gelden. Wat is het ge val. De Scheldebode is jarig en heeft 24 kaartjes weg te geven om eens te gaan 'laser shooten' in het laserdoolhof bij Cosmo aan de Voltaweg. Om na af loop de dorst te lessen hebben we ook 24 consump- tiekaarten in de aanbieding. Die kaartjes geven we natuurlijk niet zomaar weg. Je moet er wel iets voor doen! We hebben het niet al te moeilijk gemaakt. Maak of koop voor ons een leuke verjaardagskaart en stuur die op naar: De Scheldebode, Laser Action wed strijd, Postbus 5051, 4380 KB in Vlissingen. De leukste, mooiste of origineelste inzenders winnen een toegangkaart en een consumptiekaart. Deze kaarten kunnen ingewissels worden op zaterdag 13 mei, om 14.00 uur. Je krijgt dan eerst een uitgebrei de instructie en daarna kun je je eens lekker uitle ven. Scores Personeelsfeest 1500 Mg MET ALLES VOOR TUIN EN DIER! Kantjes eraf lopen Paradepaardjes van Wolf 899,- Jubileum Prijsvraag ƒ25.00 Turbo Compact 300 Permanente tuinmeubelshow Win een kaartje voor Laser Action En uitleven kun je je zeker. De redactiemedewerkers van De Stem Weekbladen, zes mannen en zes vrouwen, werden tijdens de jaarlijkse bijeenkomst in Breda losgelaten in een Laser Action doolhof. Op de tonen van een pittig muziekje slopen we in het halfduister achter el kaar aan, links en rechts schie tend met het laserpistool. De chef werd opvallend vaak ge raakt en uiteindelijke wonnen de vrouwen het spel. De vrou wen schepten daar de rest van de avond over op en de mannen vertelden thuis stoer dat ze ach terna gezeten waren door een horde vrouwen. Laser Action is een futuristisch gezelschapsspel dat kan wor den gespeeld door groepen van minimaal 2 tot maximaal 24 personen. Deze personen wor den meestal gesplitst in twee groepen (de 'roden' en de 'groe nen') die tegen elkaar spelen in het zogenaamde Laserdoolhof. Elk persoon wordt uitgerust met een kunststof vest en een speelgoed laserpistool. Het spel speelt zich af in het Laser dool hof met grote obstakels, decors tukken en nissen die subtiel worden verlicht en waar wat rook en achtergrondmuziek voor een mysterieuze en futu ristische sfeer zorgen. Gehuld in een vest, waar een laserpis tool aan gekoppeld zit, betreedt men het doolhof en kan het spel beginnen. Met het laser-pistool kan worden 'gevuurd' op spe lers van de tegenpartij of op ob jecten in de ruimte, zoals de thuisbasis van rood of groen. Deze basis is een grote robot die tegen je spreekt, maar ook terug kan vuren. Het vuren is zicht baar in de vorm van een laser straal die door de ruimte heen- flitst. Deze laserstraal is van zeer lage intensiteit en is feite lijk alleen een lichteffect. Wan neer een tegenstander wordt geraakt, dan wordt dat merk baar doordat zijn vest (waarop zich de sensoren bevinden) en kele seconden trilt. Ben je ge raakt, dan is je pistool voor en kele seconden uitgeschakeld. Het laserpistool geeft de speler door middel van een spraakchip constant informatie over de hoeveelheid schoten die nog ge bruikt kunnen worden en of de tegenstander is geraakt. Doel van het spel is het behalen van zoveel mogelijk punten, zo wel voor je team als voor jezelf. De meeste punten worden ver kregen wanneer de basis van het andere team wordt geraakt. Om hier te komen moet men be hoedzaam vanaf de thuisbasis door het doolhof heen lopen, daarbij de tegenstanders ver mijdend. Ook kan men punten verdienen door een tegenstan der met een laserstraal te raken. In het doolhof hangen ook zoge naamde mijnen, door op deze mijnen te schieten kan men ex tra punten verdienen, maar ook hier moet je weer oppassen, want deze mijnen kunnen je ook tijdelijk uitschakelen. De apparatuur registreert voor elk team en elk individu de sco- De redactrices van De Stem Weekbladen vlak voor aanvang van het laserspel. fototannie de jonge res. Aan het eind van het spel schakelt de apparatuur uit en worden de resultaten aan iedere speler door een computeruit draai kenbaar gemaakt. In de doolhoven die reeds geopend zijn worden zelfs hele competi ties georganiseerd. Sommige mensen komen iedere dag even een spelletje spelen. Voor men het doolhof in kan gaan volgt een korte uitleg door een instructeur die ook iedereen op de spelregels wijst. De in structeur is af en toe ook in het doolhof aanwezig om er op toe te zien dat iedereen zich aan de regels houdt. Het spel is totaal ongevaarlijk en is puur en al leen ontspanning. Het in alle opzichten een behendigheids spel met de onschuld van een waterpistool en moet volgens de spelregels gespeeld worden. In Europa is het spel op grote schaal en met groot succes voor het eerst geïntroduceerd in En geland, waar nu reeds circa 200 laser-doolhoven zijn geopend. In Nederland zijn inmiddels 8 laserdoolhoven die vooral in de grote steden te vinden zijn, zo als Utrecht, Breda en Amster dam. H&J Horeca is de eerste onderneming die Laser Action in Zeeland heeft introduceerd. Het Laserspel is niet alleen leuk voor de jeugd, maar kan door iedereen gespeeld worden tus sen 8 en 80 jaar. Want wie vindt het niet leuk om weer een keer tje terug te gaan naar de kin dertijd. Om Laser Action te spelen, hoeft men niet per se met een groep te komen. Als in dividu word je gewoon inge deeld bij de anderen die op dat moment ook willen spelen. Zeker voor bedrijven die weer eens wat anders willen dan bowlen is het laserspel een aan gename afwisseling. Gekoppeld aan een barbecue of buffet in De Foyer, (naast Laser Action) kan een perfect personeels- avondje worden georganiseerd. Laser Action is iedere dag ge opend van 13.00 uur tot 23.00 uur, op vrijdag en zaterdag zelfs tot 01.00 uur. Een kaartje kost 12.50. Met Laser Action heeft Vlissin gen er een leuke en spannende slecht-weer-accommodatie bij die een bezoekje zeker waard is. Wie het spel één keer speelt, komt zeker terug. Escape into the 21st century en speel het spel van de toekomst. Voor onze sportieve lezers hebben wij deze zomer een fietstocht in petto. Op 8 augustus wordt de Elfdorpentocht verreden en daar doet De Scheldebode dit jaar ook aan mee. Tegen die tijd verschijnt er in De Scheldebode een puzzel die onderweg opge lost kan worden. Voor de winnaar van de puzzel is er een Bata- vus fiets die beschikbaar is gesteld door De Rijwielcentrale aan de Koudekerkseweg in Vlissingen. Op de foto zie je mevrouw Van Limbergen van De Rijwielcentrale bij monteur Marco Oreel achterop de te winnen fiets, een degelijke Batavus - goed voorja ren fietsplezier.De Elfdorpentocht fietstocht wordt dit jaar voor de tiende keer georganiseerd. „En al die tochten zijn verreden onder goede weersomstandigheden zegt Ruud van Leerzem van de organisatie. „Een belangrijk principe van onze fietstocht is dat er allerlei ideële organisaties aan meewerken, in ruil daar voor krijgen zij ongeveer drieduizend mensen 'op bezoek' en zo kunnen zij wat reclame maken voor hun organisatie. een natuurlijke zaak GR0ENLEER een natuurlijke zaak maandag t/m vrijdag 8 30-12.00 13 00-18 00 uur ralerdag 8.30-12.00 13 00-16.00 uur RUIME GRATIS PARKEERGELEGENHEID een natuurlijke zaak Wilgenhoekweg 13a, 4353 EA Serooskerke (W) Telefoon 01189-2820. Fax 01189-2443 Wolf draadmaaier RQ 205 Probleemloos graskant onderhoud voor een gunstige prijs. 250 Watt elektromotor RQ 205 f99," Cap*) ktmhtof HÉM model 'Comfort* Door de slytef Hedt den boeit eenre* comfortabele rt. Ungtt 150 im. 275.00 '■j&i'tikiieiKomploot mot AfmoknolW* J20i20« 119.00 I STICHTING AARENTEST Betrouwbare 42 cm benzinemaaiers van Wolf. Wolf 4.42 B Motor: 4-takt, max. vermogen 2,6 kW (3,5 PS) 40 cm maaibreedte Centrale maaihoogte-instelling Perfect maaien en vangen zelfs bij nat gras Aktie/inruilprijs een natuurlijke zaak Er is een maandelijkse trekking met vele prijzen, die in de winkel uitgestald zijn. De trekkingen zijn op zaterdag 29 april. 3 juni. 1 en 29 juli, 2 september om 14.00 uur in de winkel. De grote trekking, waar alle ingeleverde formulieren aan meedoen, is op 30 september om 14.00 uur. Prijzen hiervoor zijn: 1. Weekend voor twee personen 2. Hartman Tuinmeubelset 3. Zibro Kantin Jubileum Kachel 4. Flymo turbo compost 300 elektr. luchtkussenmaaier 5. Homelite Motorwaterpomp 6. Wedstrijd Dartbord 7. Vele andere mooie prijzen Prijsvraag: bij aankoop van krijgt iedereen een deelnameformulier. Wat een hark! TURBO COMPACT 300 Maaibreedte: 30 cm Maaihoogten: 4, 12 tot 32 mm Motorvermogen: 1250 watt Motorrem: Ja Gewicht onverpakt: 10.5 kg Inhoud grasvangbak: 28 liter Gazongrootte: medium

Scheldebode | 1995 | | pagina 23