Zeeuws Orkest brengt een stroom van muziek DAS start met inschrijvingen Zomerbeelden in Goes Scharrelslager Muilwijk opent filiaal Middelburg Schaaksnookertitel naar Dordrecht Fietsen door het Zeeuwse landschap Oranjekoorts slaat toe BUROVOOR RECHTSHULP Een avondje uit via de VVV De gebruikte motorfiets en het kentekenbewijs SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 22 JUNI 1994 Rode lijn Kaarten MEAO Maatwerk Adverteren in DE SCHELDEBODE geeft een verbluffend effect CERA-toertochten op zondag 2 juli 'Kassen' 'The Corridor' 'De Cilinder' 'Framework 315 VEERE - De muziek van Sme- tana's Moldau roept allerlei landelijke beelden op. De rivier slingert zich door het land schap en vertelt als het ware wat zij tegenkomt, van een bruiloft tot en met een jacht. Het Zeeuws Orkest voert dit werk uit tijdens de zomer con certserie en brengt de toehoor ders zo een stroom van muziek. Het orkest treedt deze keer maar driemaal op, maar heeft een uitgekiend programma sa mengesteld en zet een Zeeuwse soliste in de schijnwerper. Ma rianne Boer is geboren in Vlis- singen en vervolgde haar pia nostudie na een opleiding aan de Zeeuwse Muziekschool bij Jan Wijn aan het Sweelinck Conservatorium in Amsterdam. Zij bouwt momenteel een aar dige carrière op. Zij vormt een vast duo met Maurice Heugen (dwarsfluit) en won reeds vele prijzen. Dit jaar werd zij win nares van de Zilveren Vrien denkrans van het Concertge bouw. Zij trad reeds eerder op met het Zeeuws Orkest. Het orkest staat onder leiding' van Ernst van Tiel, de vaste dirigent en artistiek leider van het Amsterdams Promenade Orkest. Ook hij werkt al enkele jaren samen met de Zeeuwse musici. Marianne Boer. Het programma kent een rode lijn: volksmuziek als onderdeel van de compositie. Zowel de volksmuziek van Denemarken als Oost Europa komt aan bod. Het concert wordt geopend met de Nachtklange von Ossian van N. Gade en daarna speelt Ma rianne Boer de solopartij in het derde pianoconcerto van L. van Beethoven. Dit werk biedt alle mogelijkheden aan de so list om zich te profileren. Het vergt een grote technische vaardigheid. De solist is hier niet zoals in andere pianocon certen de alleenheerser. Naast de solopassages met virtuose trekjes, dialogeert de solist met het orkest. Na de pauze speelt de Zeeuwse formatie de Siegfried Idylle van Wagner, een gelegenheids werk dat Wagner schreef na de geboorte van zijn zoon. Hij ontleende het thematische ma teriaal aan de opera Siegfried. Van de Tjechische componist Smetana wordt Die Moldau uit Ma Vlast (mijn Vaderland) ge speeld en het concert wordt besloten met de Polowetser Dansen uit Prins Igor van Bor odin. De concerten vinden plaats in Zierikzee op donderdag 23 juni om 20.00 uur in de Nieuwe Kerk; Goes vrijdag 24 juni om 20.00 uur in de Grote Kerk en Veere zaterdag 25 juni om 20.30 uur in de Grote Kerk. De toegangskaarten kosten ƒ22,50; (CJP/Pas 65 20,-; jeugd tot 16 jaar 10,-. Deze kaarten zijn verkrijgbaar bij de VW-kantoren, het Muziekcen trum Goes en voor aanvang van het concert in de kerk. VLISSINGEN De sector Dag en Avond Scholen (DAS) van het Zeeland College is ge start met het informeren en inschrijven van cursisten voor het cursusjaar 1994-1995. De DAS biedt vele mogelijkheden om een opleiding MAVO, HA VO, VWO, MEAO te starten of te voltooien, in een of twee jaar, afhankelijk van instroom niveau. Ook schakelcursussen behoren tot de mogelijkheden. In de vestigingen Goes, Zierik zee en Vlissingen kunt u te recht om vrijblijvend informa tie in te winnen over de aange boden opleidingen. Bij de DAS kunt u per vak studeren, dus hoeveel tijd u voor uw studie vrij kunt maken kunt u zelf bepalen. Iedereen kan instappen waar hij vroeger met leren is gestopt. Dat betekent, dat u dus niet van voren af aan moet begin nen. Bovendien geldt voor het MEAO dat de behaalde mo- duultoetscijfers geldig blijven, dus ook al stopt u tijdelijk, u kunt later de studie weer op pakken. Het onderwijs is er op gericht mensen zo zelfstandig mogelijk te laten studeren en zoveel mogelijk duidelijkheid te verschaffen over de studie, werkwijze en eindtoetsen. Alle MAVO-vakken worden bijvoorbeeld aangeboden in een 2-jarige cursus. De lesstof is verdeeld in blokken en per blok krijgt de cursist een boek, waarin alle te behandelen stof, het huiswerk en de eisen ge steld aan de eindtoets staan. Deze werkwijze maakt het ge makkelijk om de studie zelf goed in te delen en in geval van bijzondere omstandigheden zo als ziekte, de studie toch voort te zetten. De 2-jarige MEAO-opleiding_ wordt in 8 blokken, aangebo den. De stof is overzichtelijker geworden en het feit dat elke moduul wordt afgesloten met een moduultoets, betekent dat mensen niet meer hoeven op te zien tegen een eindexamen. De MEAO-cursisten leggen via de moduultoetsen examen af. Aan het eind van het eerste leerjaar kunt u de helft van het certifi caat op zak hebben. De cursisten en docenten zijn enthousiast over deze werkwij ze. Het succes van de 2-jarige dagopleiding in Goes heeft er toe geleid, dat er nu ook een 2-jarige dagopleiding in Zie rikzee gevolgd kan worden. De 2-jarige MEAO-opleiding wordt ook 's avonds gegeven in Goes en Vlissingen. Wanneer uw vooropleiding vol doende is kunt u de MEAO- dagopleiding ook in 1 jaar vol tooien in Goes. Deelnemers aan dagopleidingen kunnen in aan merking komen voor studiefi nanciering WSF 18+. In Vlissingen, Goes en Zierik zee biedt de DAS intensieve cursussen Nederlandse taal aan. De inhoud en het tempo van deze cursus zijn afgestemd op mensen die in hun eigen land al een middelbare school opleiding gevolgd hebben. Cur sisten kunnen deelnemen aan de landelijke NT-2 examens. De cursisten worden ingedeeld in niveaugroepen en er is veel oefenmateriaal beschikbaar waarmee zij zelfstandig kun nen oefenen op de computers. De lessen kunnen zowel 's avonds als overdag gevolgd worden. Wanneer u uw kennis weer wilt opfrissen, kunt u een van de schakelcursussen volgen, als opstap naar de arbeidsmarkt of naar een vervolgopleiding. Speciaal voor bedrijven en in stellingen kunnen cursussen samengesteld worden die afge stemd zijn op de wensen van de geïntersseerde. Tijd, plaats en inhoud kunnen in overleg wor den vastgesteld. Of het nu gaat om administratieve cursussen, zakelijke communicatie, notu leren, boekhouden of opleidin gen op het gebied van compu tergebruik, informeren bij Zee land College sector DAS is al tijd zinvol. Het Zeeuws Orkest. OOST-SOUBURG Twintig teams van twee personen had den zich zaterdag in de Karo- lingenburcht verzameld om deel te nemen aan de derde editie van de Schaak Snooker Masters, een toernooi, waarin zowel geschaakt als gesnook erd moest worden. Deze combi natie ontmoet elk jaar veel en thousiasme, zowel van Zeeuw en als van spelers buiten de provincie. Het team uit Dordrecht, Goze- wijn van Laatum en Remco van Vaalen werd voor aanvang van het toernooi getipt als kanshebber voor de eindzege. De snookercapaciteiten waren weliswaar niet bekend, maar het schaakniveau was met ELO's van 2400 en 2200 hoog te noemen. Van Laatum is al op weg naar de meestertitel. Dat het met snookeren ook wel goed zat, bleek al na de eerste ronde, waarin de tegenstanders compleet weggespeeld werden. De eerste twee rondes wonnen Van Laatum/Van Vaalen het maximale aantal rondepunten en al na de derde ronde ston den ze een matchpunt los van de rest van het veld. Deze voor sprong bouwden ze in de vierde ronde uit tot twee matchpun- ten door een overwinning op Johan de Wolf/Cees de Wolf. In de laatste ronde hield het Dordse team de voorsprong vast door het duo Bart West- strate /Stephan Patemotte te verslaan. De tweede plaats op twee matchpunten achterstand was voor het duo Peter de Poorte/ Ben Mulder, die in de tweede en derde ronde gelijke spelen behaalden en hierdoor in de subtop meedraaiden. Dit had tot gevolg dat ze de uiteindelij ke winnaars van het toernooi niet tegenkwamen en door in de laatste ronde flink uit te halen tegen Rogier van Ge- mert/Bas Rouw vielen ze in de prijzen. De derde plaats was voor Jo han de Wolf/Cees de Wolf, die zeven matchpunten uit vijf wedstrijden haalden, evenals Rik van Drie/Ben Snepvangers. Het duo De Wolf/De Wolf mocht zich door een voor sprong van vier rondepunten echter op het erepodium hijsen. Eindstand: 1. Van Laatum/Van Vaalen; 2 De Poorte/Mulder; 3. De Wolf/ De Wolf; 4. Van Drie/Snepvan gers; 5/6. Westrstrate/Pater- notte en Uytdewilligen/Boog- aard; 7. Kamminga/Van Rooi jen; 8. Tiggelman/Van Dij- ke; 9. Van Gemert/Rouw; 10. Roelse/Nuyten; 11. Snepvan gers/Snepvangers; 12. Boelhou wer/Koolhoven; 13. Mantel/ Van Saane; 14/15 Desodt/Tack en Steijn/Vermue; 16/17 Gom- mers/Gemaert en van Gemert/ Van Klooster; 18. Van Boven/ De Bock; 19. De Koeijer/Boon- man; 20. Barentsen/De Boks 'S-HEERENHOEK - Toerfiet- sers kunnen hun hart ophalen tijdens de CERA-tochten op zondag 2 juli, die jaarlijks veel deelnemers trekken. In deze ze ventiende editie heeft organi sator Cees Raas vier gevarieer de tochten door het mooie Zeeuwse landschap op het pro gramma staan. De deelnemers kunnen kiezen uit de volgende afstanden: 33, 48, 74 of 120 kilometer. Start en finish zijn in 's-Heerenhoek. Daar kan worden ingeschreven in cafe 'De Kroon' aan de Hee renstraat vanaf 9.00 uur. De controle sluit om 15.30 uur. De CERA-toertochten, waarvoor behalve veel Zeeuwen, maar ook genoeg anderen van buiten de provincie warm lopen, zijn zogenaamde 'vrije tochten'. Dat betekent dat iedereen zijn eigen tempo bepaald. Onge dwongen kan men dus onder weg genieten van het natuur schoon. De kleinste tocht over 33 kilo- meter is uitermate geschikt om er in familie-verband op uit te trekken. Soms gebeurt dat met het hele gezin en dat verhoogt uiteraard de gezelligheid. De route voert langs de mooiste plekjes in de 'Zak van Zuid-frBeveland', via Elle- woutsdijk, Oudelande, Kwa- dendamme en Nisse. Ook tijdens de tocht van 48 kilometer pakken de deelne mers de 'Zak van Zuid-Beve land' mee, trekkep daarna door het 'Poelbos' naar 's Heer Arendskerke en keren vervol gens lang Lewedorp, Nieuw- dorp en de Borsselsedijk terug naar 's-Heerenhoek. De rit van 74 kilometer vraagt al wat meer uithoudingsvermo gen van de deelnemers, maar is voor wat geoefende fietsers toch goed te doen. Via Elle- woutsdijk en Hoedekenskerke loopt de route langs de Zeedijk naar richting Kapelle, waar men bij 'De Caisson' de Rijks weg oversteekt, waarna passa ges volgen in Wemeldinge, Wil- helminadorp en Wolphaarts- dijk. Langs het Veerse Meer en het vliegveld Midden-Zeeland wordt tenslotte afgestevend op het eindpunt in 's-Heerenhoek. De deelnemers aan de tocht over 120 kilometer moeten ui teraard wat in hun mars heb ben, zoals souplesse bijvoor beeld, terwijl zij ook wat moe ten kunnen 'afzien'. In deze rit over de lange adem wordt eerst koers gezet naar de richting vliegveld Midden-Zeeland en dan wordt via Veere en Vrou wenpolder de Veerse Dam be reikt. Een stukje Noord-Beve land wordt meegenomen en vervolgens keert men weer op Zuid-Beveland terug. Na Wil- helminadorp en langs Kloetin- ge duiken de fietsers 'De Poel' in en komen via Heinkenszand in 's-Heerenhoek, waar na 82 kilometer een controle volgt. Het laatste stuk voert door El- lewoutsdijk, Oudelande, Baar land, Hoedekenskerke, ^☆Gravenpolder en Ovezande en wanneer dan tenslotte het eindpunt wordt bereikt bij cafe 'De Kroon' in 's-Heerenhoek zal bij de meesten de accu wel leeg zijn. Maar dat is ook de bedoeling van deze unieke tocht waarin de lichamelijke conditie eens echt getest kan worden. Tenslotte nog dit: deelname aan alle tochten is op eigen risico. VLISSINGEN Is het de Oranjefans in de bol geslagen? De voetbalkoorts neemt soms zorgwekkende vormen aan. De uitdos sing van Oranjefans wordt met de dag gekker en sommige supporters lijkt het letterlijk in de bol geslagen, zoals deze liefhebber die we op een zonnig terras signaleerden. Als de WK-koorts wat zakt, is een kijkje in de spiegel van de kapper misschien geen overbodige luxe. Bij de VVV-kantoren aan de Nieu- wendijk in Vlissingen, aan de Duinweg in Oostkapelle en aan de Ooststraat in Zoutelande is het mogelijk kaarten te reserveren voor concerten (pop en klassiek) en theatervoorstellingen in het hele land. Van ma. tot en met za van 9 to 17 uur kunt u bij het VW een voucher kopen waarmee u bij de kassa van het theater uw toegangs kaart kunt ophalen. Hieronder ziet u een deel van de voorstellingen die nu in de voorverkoop zijn. ROTTERDAM 30-6 Johnny Cash; 9-7 It mega house party (Energiehal); 20-8 Rave World; 20,21-9 Roxette; 27-9 Joe Cocker (VV 16-6); 28-9 Patrick Bruel; 1-10 Santana;'10-10 André Hazes; 2-12 Chris de Burgh; AMSTERDAM t/m 28-8 '94 Cy rano; 12-6 Byrds; DIVERSEN 2-7 Beachpop, Burghsluis (Radio's, Herman Brood, 2 Unlimited); 6-7 Womad festival (Peter Gabriel, Galliano); 8 t/m 10-7 North Sea Jazz Festival, Den- Haag; 15-7 Eros Ramazotti, Eindhoven; 16/17-7 Belgium Rhy thm 'n Blues Festival, Peer; 30-7 Bryan Adams, Nijmegen; 5 t/m 14-8 Theaterfestival, Den Bosch; 18 t/m 21-8 Flevo Totaal, terrein Walibi-Flevo; 26 t/m 28-8 A cam- pingflight to lowlands paradise, Biddinghuizen; 26 t/m 28-8 For mule I Grand Prix, België; 2-9 Pink Floyd, Werchter België; 3-9 Taptoe Breda (w 13-07); 22-9 J.J. Cale, Den Haag; GOES - 'Zomerbeelden' een samenwerkingsverband van de Culturele Raad Goes, de stich ting 'First Floor' en 'Trechter 5' is een kunstmanifestatie die van 18 juni tot en met 16 juli in Goes gestalte krijgt. De Culturele Raad Goes pre senteert het project 'Kassen'. De beeldend kunstnaars Wido Blokland (Dreischor), Tom Claassen (Amsterdam) en Raf- fael Rheinsberg (Berlijn) is ge vraagd om in de broeikassen van de afdeling beplanting aan de rand van de stad, onder de TV-toren, één of meerdere wer ken te realiseren in relatie met de specifieke ruimte. De openingstijden zijn dinsdag tot en met zondag van 12.00 tot 17.30 uur. In 1923 werd het steegje naast het huidige Gemeentearchief (Wijngaardstraat 3) een over kapte gang die leidde naar de in de tuin gelegen inpendance van de Vakschool voor Meisjes. Later werd deze dependance in gebruik genomen door de Ge meente Goes. Na de sloop van dit gebouwtje enkele jaren ge leden werd de steeg in oor spronkelijke staat hersteld en kan nu functioneren als door gang naar het parkeerterrein Bleekveld. De deur naar de gang naar de dependance is nu vervangen door een hekwerk. Rubber, aarde, laarzen, een kunstwerk van Wim Blokland uit Dreischor dat te zien is in de kweekkassen van de afdeling Stadsbeheer van de gemeente Goes. Tot op heden is het hekwerk gesloten. Dit is de lokatie waar beeldend kunstenaar Thorval- dur Tjiorsteinsson (Reykjavik) een werk zal realiseren in rela tie tot de historie van de plek. Schetsen van Thorvaldur Thorsteinsson voor 'The Corri dor' zijn van woensdag tot en met zaterdag te zien bij galerie Van den Berge, Wijngaard straat 3 in Goes van 13.00 tot 17.00 uur. 'The Corridor' is te bezichtigen tussen zonsopgang en zonsondergang. De organi satie heeft de stichting First Floor. Trachter 5 geeft vorm aan twee kunstobjecten. 'De Cilinder' is een mobiele tentoonstellings- ruime, geschikt voor de open bare ruimte. De gele stalen ci linder heeft een hoogte van 3 meter, een doorsnede van 3 meter en weegt 4 ton. De Cilin der is 'de kluis' waarin beel dende kunst wordt opgesteld. De mensen kunnen door 'pa trijspoorten' het kunstwerk aanschouwen. De Cilinder, het instantmuseum is te zien aan de J.A. van der Goeskade bij de St. Maartensbrug. De Cilinder is een kunstwerk van Maria Roosen. Invitation' Trechter 5 plaats vier stalen constructies als casco's voor beeldende kunst in de openba re ruimte aan het Molenplein en J.A. van der Goeskade. De vier stalen constructies zijn vormgegeven door vier kusnte- naars van Trechter 5 en wor den door vier andere kunste naars benut als dragers voor een werk. De kusntenaars zijn: Florette Dijkstra constructie van Wim Bakker, Marry Over toom constructie Ronald van Dokkum, Marian Langerak constructie van Ineke Otte, Ka ren Oude Alink constructie van Gerard Marinus Verkerke. MIDDELBURG - „Een gat in de markt opvullen", noemt 'scharrelslager' Muilwijk het. En dus opende Muilwijk, die een goed lopende slagerij aan de Scheldestraat in Vlissingen heeft onlangs zijn tweede sla gerij aan de Korte Delft IB in Middelburg waarin eveneens uitsluitend diervriendelijk ge produceerd vlees wordt ver kocht. De dagelijkse leiding van de Middelburgse vestiging is in handen van zijn volledig vak bekwame dochter Evelien die geassisteerd wordt door twee winkelmeisjes. „We hadden veel klanten uit Middelburg", verklaart Muilwijk zijn tweede vestiging. „En verder vinden wij dat er toch zeker in elke stad een slager moet zijn die 'scharrelvlees' verkoopt. In Middelburg was nog niets, er kwam op een gunstige plaats een winkel vrij en dan spring je in dat gat". „Het grootste ver schil tussen 'normaal' en schar relvlees is de manier waarop scharreldieren zijn gehuisvest", doceert Muilwijk. „Scharrel dieren kunnen naar buiten, krijgen ruwvoer, vers water, veel stro en absoluut geen groeibevorderende stoffen en andere chemische middelen. Een totaal ander beeld dan in de mesterijen dus. Het resul taat is ouderwets sappig, smaakvol en mals vlees". Naast de verkoop van scharrelvlees hebben beide zaken van Muil wijk legio specialiteiten zoals pompoentjes, Griekse steaks, croissantjes, kwartetjes, maal tijden al dan niet gedeeltelijk bereid en verzorgen zij sublie me schotels en hapjes met ui teraard alleen scharrelvlees. Ook Middelburg heeft nu een scharrelslagerij. V.l.n.r Kathelijn Goedvree, Evelien Merks-Muilwijk en Suzanne Wisse. FOTO HARRY DE LANGE De heer Verhulst bezocht onlangs het spreekuur in Middel burg. Dit voorjaar wilde hij zijn destijds tweedehands gekochte motorfiets inruilen voor een ander exemplaar. De heer Verhulst was er stellig van overtuigd, dat het bouwjaar van zijn motor 1990 was, "want dit stond toch op zijn kentekenpapieren". Hij keek dan ook raar op, toen de garagehouder hem vertelde, dat het hier om een motorfiets uit 1988 ging. De dealer wees naar een code in het framenum mer. De heer Verhulst begreep er niets van. Wat is hier aan de hand? Doordat de vraag naar motorfietsen de afgelopen jaren soms groter was dan het aanbod, zijn grote aantallen motoren buiten de officiële importeurs naar Nederland verscheept. Deze motoren zijn met name afkomstig uit Amerika en Canada, al dan niet gefabriceerd in de daar aanwezige fabrieken van de vier bekende Japanse merken. Deze import buiten de officiële importeur wordt wel "grijze import" genoemd. Op zich is er niets mis met deze grijs ingevoerde motorfiet sen. Toch is enige oplettendheid vereist wanneer u de aanschaf van een dergelijke motor overweegt. Er kan name lijk onenigheid komen over het bouwjaar van deze motoren. Om het bouwjaar te kunnen vaststellen dient u Kentekenbe wijs Deel I te bekijken. Op dit papier staat onder meer aangegeven om welk merk en type motor het gaat en hoe het kenteken luidt. In de praktijk denken vervolgens veel men sen, dat zij het bouwjaar van dit papier kunnen aflezen door te kijken naar de stempel onderaan, waarop bijvoorbeeld staat: "Afgegeven de 21 februari 1990". Men denkt dan dat het bouwjaar 1990 is. Dit laatste blijkt helaas niet altijd waar te zijn. De stempel geeft alleen maar aan op welke datum er in Nederland voor het eerst een kenteken voor deze motor fiets is afgegeven. U zult begrijpen dat, een motor die in februari 1990 op kenteken wordt gezet niet dezelfde maand is geproduceerd. Dat deze motor echter misschien al in 1988 is geproduceerd, zal u vreemder in de oren klinken, maar het kan wel reëel zijn. Nieuwe motorfietsen blijken soms jaren in pakhuizen te zijn opgeslagen, voordat ze op de weg komen. Hier wringt de schoen! De heer Verhulst had zijn motorfiets gekocht ervan uitgaande dat het bouwjaar 1990 was. Immers, zo dacht hij, dit stond op de stempel op het kenteken Deel I (en zo stond de motor in de showroom ook aangeprezen). Nu de garagehouder hem tegen werpt, dat het feitelijke bouwjaar 1988 is, kreeg de heer Verhulst er een (veel) lagere inrujlprijs voor terug dan hij had verwacht. Dergelijke problemen kunt u voorkomen door het kenteken bewijs Deel I nader te onderzoeken. Fabrikanten in Amerika en Canada zijn namelijk verplicht om het produktiejaar in het framenummer te verwerken. Helaas gebeurt dit niet als jaartal, maar door middel van een code. Zo staat de letter J bijvoorbeeld voor produktiejaar 1988, de K voor 1989, de L voor 1990 enz. Deze codeletter is de tiende letter uit de cijfer/letterreeks van het framenummer. Op het Kentekenbewijs Deel I staat naast het framenummer ook nog een code. Indien deze code begint met de cijfers "00", dan betekent dit dat de motor nieuw was, toen hij in Nederland werd ingevoerd. In ons voorbeeld betekent dit dat de motor is gefabriceerd in 1988, vervolgens twee jaar is opgeslagen en in 1990 voor het eerst op kenteken is gezet. Begint de code niet met een dubbele nul, maar bijvoorbeeld met de cijfers "88", dan betekent dit, dat de motor in 1988 in het buitenland op kenteken is gezet. Als de motor vervolgens op 10 maart 1992 in Nederland wordt ingevoerd, staat op het kentekenbewijs: "Afgegeven de 10 maart 1992". Een niet goed oplettende koper denkt in dit geval (onterecht!) een motor met bouwjaar 1992 te hebben gekocht, terwijl deze in feite al vier jaar in het buitenland is bereden. Sterker nog, wellicht dat deze motor repds in bijvoorbeeld 1986 is geproduceerd! Het gaat te ver om in dit stukje alle details te bespreken. Indien u overweegt om binnenkort een grijs geïmporteerde motor te kopen en u twijfelt aan het feitelijke bouwjaar of u heeft op dit moment reeds onenigheid hierover met uw dealer, komt u dan voor juridisch advies eens langs op het spreekuur van het Buro voor Rechtshulp. Uiteraard is bovenstaande slechts een voorbeeld. Heeft u vragen naar aanleiding van dit artikel of andere vragen van juridische aard, dan kunt u altijd voor gratis advies en hulp terecht op het spreekuur van ons Buro: In Middelburg: Vlasmarkt 28, iedere maandagmiddag en donderdagavond, uitsluitend volgens afspraak. Afspraken maken elke werkdag tussen 9.00-12.00 uur via 01180-37120. In Vlissingen: "Open Hof", A. Gogelweg 59, iedere dinsdag 09.00-11.00 uur i

Scheldebode | 1994 | | pagina 15