HE SCHELDEBODE Cabaretier Marcel Boon komt met 'Sjampoo in de ruimte' DE SCHELDEBODE Dierenspeciaalzaak Poppe heeft een nieuw interieur Keser wordt Adia Keser Keukenbrigade Rustenburg wint prijs met kerstmenu Parker brengt nieuwe serie Eerste vestiging van Pet's Place in Zeeland Will's Motivation Aerobics start vrijdag met lessen Verkoop van zomerzegels gaat dinsdag van start UIT HET ZEEUWSE ZAKENLEVEN SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 10 APRIL 1991 305 HUISARTSEN TANDARTSEN APOTHEEK KRUISWERK DIERENARTSEN ALGEMENE INFORMATIE KERKDIENSTEN Week 25 Aktie zuinig stoken Tabel voorde week van 31-03-1991 t/m 06-04-1991 Het echtpaar Poppe in hun nieuwe winkel - foto: harry de lange VLISSINGEN - Dierenspe ciaalzaak Poppe aan de Aagje Dekenstraat heeft een grondige verbouwing achter de rug. Zes weken lang moesten eigenaar en klanten zich behelpen in een container op de stoep. Nu de verbouwing achter de rug is en de klanten weer in de winkel te recht kunnen zijn de reacties eensluidend 'wat is het mooi ge worden, en zo overzichtelijk!'. Tijdens de vier wekende du rende verbouwing werd de trap weggehaald die altijd zo promi nent midden in de winkel stond. Om te beginnen een sta in de weg, maar het kwam ook regel matig voor dat artikelen die achter de trap stonden, en dus uit het zicht van de balie, zon der betalen werden meegeno men. Aan dit euvel is nu een einde gekomen hoopt eigenaar Piet Poppe. De nieuwe ruimte is geheel uitgevoerd in lichte kleuren. Voordat de nieuwe witte tegels gelegd konden worden moesten er eerst drie verschillende be- tonvloeren uitgebikt worden. Dit omdat er in de loop der ja ren steeds ruimtes bij de winkel zijn getrokken. De bouwvakkers namen ook de gevel onder handen. Dit laat ste op aanraden van de gemeen te. De vernieuwde gevel met lui fel past straks goed bij het nieuwe winkelcentrum aan de overkant. Om hun aanrader kracht bij te zetten beloofde de gemeente subsidie te geven. Voor Poppe, die vier jaar ge leden de zaak van z'n ouders overnam komt het beest op de eerste plaats. "En daarom komt het ook wel eens voor dat we 'nee' verkopen. Onlangs kwam er iemand om een vogelkooi om daar een valkparkiet in te hou den. Daar willen wij niet aan mee werken, want zo'n vogel hoort niet in zo'n kooitje. Dan zeggen wij 'ga maar bij een an der een kooitje kopen'. Ook te genover kinderen stellen we ons wat terughoudend op. Soms ko men ze met een rijksdaalder naar de winkel om een muis te kopen en na een kwartiertje ko men ze dan weer terug omdat het niet mag van ma. Maar zo'n muis wordt niet meer geaccep teerd door z'n soortgenoten om dat er een ander luchtje aan zit. Daarom sturen we kinderen meestal eerst naar huis om een briefje". Door deze voorkeursbehan deling van dieren verkoopt Poppe ook geen papegaaien meer. "Meestal gaat dat toch fout" zegt hij en zijn vrouw voegt er aan toe "wij laten eer der ons hart spreken dan ons zakelijk gevoel". Naast dierenvoeders en aller lei artikelen voor dieren ver koopt Poppe ook knaagdieren, vogels en vissen en hengelsport artikelen. En sinds zijn dochters fanatiek aan paardrijden doen heeft Poppe ook ruitersportarti kelen in zijn winkel die met recht een allround dierenspe ciaalzaak genoemd kan worden. VLISSINGEN - Uitzendbu reau Adia Keser, voorheen uit zendbureau Keser heeft met drie vestigingen in Zeeland een stevige vinger in de uitzendpap. Sinds 1979 maakt Keser uit zendbureau deel uit van de Adia-organisatie die met 1500 vestigingen in 22 landen een van de grootste diensverleners ter wereld op het gebied van tij delijk werk is. Vanaf 18 januari 1991 heet Keser Adia Keser. De naamsverandering gaat gepaard met een nieuwe huisstijl. Een huisstijl met een ander moder ner vignet en een gewijzigde kleurstelling. De huisstijl is veranderd maar het dienstbetoon blijf het zelfde. Namelijk een persoonlijke be langstelling en een enthousiaste inzet. De kracht van de organ- satie schuilt vooral in de per soonlijke benadering van de medewerkers Van Adia Keser. Zeeland is sinds kort een apart commercieel Adia Keser gebied. De vestiging in VLissingen draait al enkele jaren mee in de Zeeuwse markt maar is sinds kort verhuisd naar een groter pand in het hart van de stad, in de Walstraat 113. In Middel burg opende Adia Keser in de cember 1990 een nieuwe vesti ging in de Gravenstraat 12. De vestiging in Goes draait inmid dels ook alweer een jaar. Adia Keser: uitnodigende kan toren in frisse kleuren, een grote solide organisatie op de achter grond, professionele uitstraling, ondersteuning en enthousiaste medewerkers. Want een uit zendbureau is zo goed als de mensen die er zitten. MIDDELBURG - De keuken brigade van bejaardencentrum Rustenburg heeft vrijdag 5 april een internationale prijs gewon nen met het kerstmenu dat de bewoners van Rustenburg vorig jaar kregen voorgeschoteld. De wedstrijd werd georgani seerd door Temp-rite Interna tional, een bedrijf dat is gespe cialiseerd in voedselverdeelsys- temen voor instellingen in de gezondheidszorg. Er deden 27 bedrijven uit Nederland en Bel- gie mee aan de wedstrijd. Bij de beoordeling werd gelet op het gebruik van het Temp-rite pla teau, de kleursamenstelling, de portiegrootte, de totale presen tatie, het gebruik van seizoen gebonden produkten en de maaltijdopbouw. Of de bejaar den de maaltijden ook lekker vonden vermeldde het persbe richt van de Temp-rite organi satie niet. Op het kerstmenu van Rusten burg stond onder andere paling in gelei, kalfsmedaillon op artis jokbodem met druivesaus en een frambozen-walnoten bava rois. DE SCHELDEBODE Verschijnt wekelijks gratis huis-aan-huis op Walcheren. 38e jaargang. Oplage: ed. Vlissingen 24.000 ex. Gemeenten: Valkenisse, Vlissingen en Westkapelle. Oplage: ed. Middelburg 23.100 ex. Gemeenten: Amemuiden, Domburg, Mariekerke, Middelburg, Veere. Kantoor: Scheldestraat 7-9, 4381 RP Vlissingen tel. 01184-19910 Openingstijden kantoon 08.30-12.30 en 13.30-17.00 uur. tel. privé 01184-60369 tel. privé 01195-379 Advertentie-exploitatie: J. van Emden Jos Rentmeester Redactie-adres: Scheldestraat 7-9, 4381 RP Vissingen, tel. 01184-19910 Redacteur: Johanna Brouwer Correspondenten: Andrien Smeels Jaap Klein Yvonne de Jonge Fotograaf: Harry de Lange tel. privé 01182-2295 tel. privé 01180-39719 tel. privé 01180-25185 tel. privé 01180-24113 tel. privé 01180-25195 VLISSINGEN - De kleur zwart heeft toegeslagen in de pennenwereld. Hoewel het nog niet zo is als in de tijd van Henry Ford („De consument mag iedere kleur kiezen, zolang het maar zwart is".) is er duide lijk sprake van een trend, nu vrijwel alle fabrikanten met een zwart model komen. Zoals gebruikelijk geeft Par ker de trend aan. De grootste producent van de wereld heeft zelfs een compleet nieuwe serie geïntroduceerd. De bekende Vector-serie is nu te verkrijgen in een mat zwarte uitvoering (de Vector Matte Black) en in alle schrijfwijzen: vulpen, rol- lerball, balpen en vulpotlood. Een aantrekkelijke pen voor jong en oud tegen aantrekke lijke prijzen tussen 37,50 en 27,50. Houder en dop zijn ver vaardigd van staal en epoxy. De penpunt van de vulpen is van edelstaal. Voor het eerst wordt de vulling van de rollerball aan geboden in twee penpunten. Een medium van 0,8 mm (in de kleuren zwart, groen en blauw) was er al geruime tijd. De nieuwe finepunt van 0,5 mm (zwart en blauw) schrijft meer dan twee kilometer duidelijke scherpe lijnen, mede door de ge lijkmatige inkttoevoer. Het vul potlood wordt gevuld met pot- loodstiften, die automatisch worden vervangen. Op het pot lood bevindt zich een gum. De Parker 88-serie is uitge breid met de Parker 88 Black (zowel in een mat als een laqué uitvoering). Deze succesvolle vulpen was al verkrijgbaar in contrastkleuren zoals blauw, groen, bordeaux, goud- en zil verkleurig. De twee schrijfwij zen (vulpen en balpen) zijn los verkrijgbaar. De vulpen wordt bij voorkeur gevuld met Parker Quink-inkt en Quink-inktpatro- nen in een veelheid van kleuren. De penpunt is verkrijgbaar in ongeveer tien schrijf dikten, van extra fine tot een breedte die kalligrafen doorgaans gebrui ken. De balpen bezit een af neembare dop. Parker pennen en accessoires zijn o.a. verkrijgbaar bij Van der Hoeven aan het Spuiplein en bij De Ruiter in de Paul Kru- gerstraat in Vlissingen. En in Middelburg bij Loek's boekhan del aan de Burgpromenade, bij Gezan in de Geerepassage en bij Van Sparrentak in de Lange Delft. De nieuwe Vector-serie van Parker. Peter Zuidijk in zijn nieuwe zaak Pet's Place - foto: harry de lange MIDDELBURG - Een nieuwe dierenwinkel. Vorige week don derdag gingen de deuren van Pet's Place in het winkelcen trum aan de Vrijlandstraat voor de eerste keer open voor het pu bliek. De dierenzaak van Peter Zuidijk is de eerste Zeeuwse vestiging van Pet's Place dieren speciaalzaken, een onderdeel van Vendex. Pet's Place, wat letterlijk 'huisdierenplaats' betekent, is als onderdeel van een landelijke keten herkenbaar aan een rood/wit interieur. Ook het as sortiment is in iedere Pet's Place zaak hetzelfde. Op het logo van Pet's Place staan een hond, een kat en een konijn met een strikje afgebeeld. Wie bij Pet's Place om dieren- voedsel komt mag dit zelf afwe gen en inpakken. Dat is voor de klant even wat meer werk maar het is direct merkbaar in de portemonnee. Door een bespa ring op de arbeidskrachten kan de prijs van het dierenvoedsel laag gehouden worden. Pet's Place heeft in het assortiment ook artikelen die normaal ge sproken alleen in de supermarkt verkocht worden. Deze artike len worden voor dezelfde prijs, en soms nog voor een lagere, verkocht. Dit komt vooral door de gezamenlijke inkoop van Pet's Place Nederland. "Hier door zijn ook de zogenaamde 'dierenspeciaalzaakgebonden' artikelen goedkoper dan bij an dere zaken" zegt eigenaar Peter Zuidijk. Zuidijk is geen onbekende in het vak. Samen met zijn vrouw heeft hij al zeven jaar een die renspeciaalzaak in Arnemuiden. 'De trouwe vriend' heet die zaak. Pets's Place zou geen speciaal zaak zijn als er niet ook levende have werd verkocht. Vogels, vis sen en knaagdieren worden ver kocht door vakbekwaam perso neel. Verder heeft Pet's Place een groot assortiment accessoi res, geneesmiddelen en boeken in voorraad. De dierensupermarkt is dage lijks geopend vanaf 9.00 uur. De eerste 250 klanten krijgen een linnen tas met een lekkernij voor hun huisdier mee naar huis. Vanaf vrijdag iedere week aerobic bij Will's Motivation Aerobics. - fotp harry de lange WEST-SOUBURG - De zo mer is in aantocht. Het wordt weer tijd om eens iets extra's aan ons figuur en onze conditie te doen. Dat kan bij Will's Moti vation Aerobics. Will Gommers heeft een paar jaar geleden een opleiding voor jazz-dansen gevolgd. Het leren kennen van de spieren en de rest van het lichaam speelt hier bij een grote rol. „Het is een zware opleiding, maar ik wilde graag les gaan geven. Jazz-dan- sen was vroeger ook al een hobby van mij. Tijdens de oplei ding wordt alles je geleerd wat nodig is om verantwoord les te geven", aldus Will. Na deze op leiding heeft Will nog een er kende cursus aerobic gevolgd. Will geeft al jaren les in jazz- dansen voor een aantal vereni gingen. Deze lessen vinden plaats in de sportzaal in de Van Doomlaan in West-Souburg. Nu begint Will daar ook haar eigen aerobicgroep. Op vrijdag 12 april aan staande geeft Will haar eerste aerobicles. Zowel dames als he ren zijn welkom. De lessen vin den plaats van 9.15 tot 10.15 uur. In de toekomst ontstaan hoogstwaarschijnlijk variërende lestijden. De kosten zijn gering. Er is een „strippenkaart" ver krijgbaar voor tien lessen. Deze kaart kost vijftig gulden. Losse lessen zijn zes gulden. Een les aerobic bestaat uit een war- ming-up om de spieren goed te laten doorbloeden. Daarna be gint het stretchen van onder an dere de kuitspieren. De oefenin gen beginnen dan en deze wor den langzaam opgebouwd. Langzaam worden ze ook weer afgebouwd. Hierna volgt de cool-down. Er wordt weer ge- stretchd om de spieren te ver sterken en tot slot wordt er ge- relaxed. Will zet alle lessen/ oefeningen zelf in elkaar. De muziekkeuze is ook van haar afkomstig. Uiteraard wordt aerobic gedaan op vlotte mu ziek. Aerobic heeft tot resultaat dat je je fitter gaat voelen, je houding wordt beter en je li chaam gaat er op den duur strakker van uitzien. Belangrijk is dat je dan toch wel elke week minstens één lesje aerobic volgt. Wat u nodig heeft zijn een paar losse kleren en goede verende schoenen. De rest wordt u op verantwoorde wijze bijgebracht door Will. Voor informatie kunt u Will bereiken op het volgende telefoonnummer: 01184-66831. MIDDELBURG - Een reis naar keuze ter waarde van 2.500,- is de hoofdprijs in de fotowedstrijd die het Fonds Zo- merpostzegels in samenwerking met het fotovakblad Foto Doka organiseert rond de jaar lijkse verkoopactie. De op brengst uit de wedstrijd is be stemd voor de restauratie van een historische wasserij/blekerij in het Openluchtmuseum in Arnhem. Het Fonds kent meer dan 300 plaatselijke afdelingen, via welke de actie grotendeels loopt. De stand van de afdeling Middelburg staat tot 12 mei in de hal van het postkantoor aan de Lange Noordstraat. Deze stand wordt op 16 april officieel geopend door mevrouw C. Rut- ten-Bovendeerd. De zomerpost- zegels zijn vanaf 16 april in de postkantoren verkrijgbaar. Ze hebben een frankeerwaarde van 55 cent (plus 30 cent bijslag), 65 cent (plus 35 cent) en 75 cent (plus 35 cent). De plaatselijke afdelingen verkopen naast de zomerpostze- gels, zomerpostzegelmapjes, - boekjes en maximumkaarten, en hebben verder aardige arti kelen die allemaal iets te maken hebben met postzegels en post. Elke afdeling mag een derde deel van de netto-opbrengst van de artikelen (behalve van die van de postzegels) besteden aan een plaatselijk project op het gebied van cultuur of maat schappelijk welzijn. De bijdrage van de afdeling Middelburg gaat dit jaar naar de kinder boerderij De Klepperhoeve aan het Meiveld. De fotowedstrijd heeft als on derwerp 'het leven op en om de boerderij'. Dit sluit aan bij het thema van de zomerpostzegels van 1991: 'Nederlandse boerde rijen'. Folders over de wedstrijd liggen 'klaar in de stands van de plaatselijke afdelingen. De deelnemers aan de foto wedstrijd dingen mee naar vier grote landelijke prijzen. Be halve de hoofdprijs maken de deelnemers onder meer kans op een bijzondere dag met familie leden of vrienden in het Open luchtmuseum ter waarde van 1.750,-, een driedaags arran gement voor vijf personen in vijf-sterren hotel "Chateau Marquette" in Heemskerk (waarde 1.250,-) en een luxe leren schrijfmap ter waarde van 500,-. Voor iedere provincie zijn nog eens zes extra prijzen beschikbaar, waaronder prach tige fotocamera's. Het Fonds Zomerpostzegels in Bunnik is een landelijke, par ticuliere stichting. Het Fonds geeft jaarlijks drie miljoen gul den aan instellingen voor pro jecten op het gebied van cultuur en maatschappelijk welzijn. MIDDELBURG - Cabaretier Marcel Boon brengt vrijdag avond 12 april zijn eerste avondvullende programma 'Sjampoo in de ruimte' op de planken in jongerencentrum Midgard aan de Kuiperspoort. De Groninger Marcel Boon won in 1990 de publieksprijs van het Leids Cabaret Festival. Een ontwapenende indruk en de directe uitstraling naar het pu bliek toe zorgden hiervoor. Te vens kreeg Boon uitstekende re censies in de media. De titel van zijn programma geeft vooral een indicatie van wat het publiek niet te wachten staat. Is hij soms op zoek naar haar Ge föhnde nonchalante humor Boon is iemand die alles een keer gedaan wil hebben in zijn leven. Lukt hem dat Anderen hebben altijd commentaar, niets is meer te organiseren en overal is weer een antwoord op. Hij praat gevarieerd over brade rieën, cabaret en zwetsen. Hoe groot de zalen ook zijn, Marcel brengt het terug tot de intimi teit van de kerst bij je schoonfa milie, maar dan anders 'Sjam poo in de ruimte' is kortom geen woord teveel. De voorstelling begint om 20.45 uur. De toe gangsprijs bedraagt zes gulden, CJP-ers betalen vier gulden. Vlissingen - 13 april dr. Van de Berg, Giessenburg 12, tel. 65253, 14 april dr. Van Pelt, Julianalaan 7, tel. 12225. Spreekuur voor dringende geval len van 12.30-13.00 en van 17.30-18.00 uur (zonder af spraak). Huisbezoek aanvragen voor 10.00 uur. Middelburg - 13 april P.F. de Doelder, Bellinkplein 1tel. 39933, 14 april R.R. Lankhorst, Seisweg 29, tel. 39933. Spreekuur voor spoedgevallen (zonder afspraak) 12.30-13.30 en 17.30-18.00 uur. Huisbezoek aan vragen voor 10.00 uur. Tijden van de diensten: vrijdagavond 17.00 u. tot zaterdag 23.00 u. en zater dag 23.00 u. tot zondag 23.00 uur. Souburg, Middelburg-Zuid, Ar nemuiden en Nieuwland - 13 april J. Visser, Wachttoren 19, Middelburg-Zuid, tel. 01180- 37431, 14 april J.F.M. Bergen, Kanaalstraat 89, Oost-Souburg, tel. 01184-61500. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Spreekuur voor dringende geval len: 12.30-13.00 uur en 17.30- 18.00 uur Oostkapelle, Serooskerke, Grijpskerke, Veere en Vrouwen polder - 13 en 14 april R.A.D. v. Tol, p/a Markt 12, Veere, tel. 01181-1271. Spreekuur na tel. overleg 11.00 u. en 17.00 uur. Domburg, Aagtekerke, Westka pelle, Zoutelande, Meliskerke, Biggekerke en Koudekerke - 12 april (vanaf 18.00 uur), 13 en 14 april B. Vaandrager, Weststraat 7, Domburg, tel. 01188-1271. West- en Midden-Walcheren - 13 en 14 april B. Bouwense, Val- kenisseweg 14, Biggekerke, tel. 01185-2190. Voor heel Walcheren - 13 en 14 april J.W.A. v.d. Heijden, Londen- sekaai 29, Middelburg, tel. 01180-12738. Spreekuur voor spoedgevallen van 11.00 tot 12.00 uur. Middelburg - Van vrijdag 12 april tot 19 april Apotheek Ringeling, Lange Delft 133. Vlissingen - Van vrijdag 12 april tot 19 april Apotheek Souburg, C. v. Perestraat 1, tel. 61593. Kruisverenigingen van geheel Walcheren: Bereikbaarheid avond- en weekenddienst via alarmcentrale, tel. 01184-14444. VERLOSKUNDIGEN Middelburg - 13 en 14 april S.K. Boot, Segeersingel 120, tel. 39865. Vlissingen - 13 en 14 april H.J. Klompe, tel. 71140. Kraamhulp - 24 uur bereikbaar op nummer: 01100-49222. Kleine huisdieren - 13 en 14 april mw. Th.J. Driehuis-van Ha- selen, Vlissingen, tel. 01184- 66548. TELEFONISCHE HULPDIENST KINDER- EN JEUGDTELEFOON ZEELAND 01180-38080, elke dag bereikbaar van 14.00 tot 20.00 uur, óók in het weekend en in de vakantie. SOS TELEFONISCHE HULP DIENST ZEELAND - voor een gesprek van mens tot mens dag en nacht bereikbaar 01180- 15551. Rooms-Katholieke Kerk Domburg - H. Willibrorduskerk, elke 1e, 3e en 5e zaterdag van de maand 19.15 uur. Koudekerke - Der Boede, elke 2e, 4e en 5e zaterdag van de maand 10.30 uur. Middelburg - Petrus en Paulus- kerk, Lombardstraat 2, Zondag 10.00 uur en elke 2e en 4e zater dag 19.00 uur. De Hoeksteen, Roozenburglaan 22, zondag 11.30 uur. Oost-Souburg - Bejaardentehuis "De Zoute Viever", elke 1e en 3e zaterdag van de maand 9.00 uur. Martinuskerk, Kerklaan 19, zon dag 10.00 uur. Vlissingen - Open Hof, Alexan der Gogelweg 59, zondag 11.15 uur. Ter Reede, Koudekerkseweg 81, zaterdag 17.00 uur. Lieve Vrouwekerk, Singel (nabij het stadhuis), zaterdag 19.00 uur en zondag 9.30 uur. Streekzieken huis, Koudekerkseweg 88, zon dag 11.15 uur. Nederlands Hervormde kerk Kleverskerke - 9.30 uur A. Spaans-Moolenaar. Koudekerke - 9.00 uur en 10.30 uur ds. B. de Haan (SOW-dienst in Geref. kerk). Middelburg - Koorkerk, 10.00 uur ds. E. Laman Trip-Kleinsta- rink. Nieuwland - 9.30 uur ds. H. v. Oostende. Ritthem - 11.00 uur ds. H. v. Oostende. Oost-Souburg - Oranjeplein, 9.30 uur ds. R.E.R. v. Buiren, 19.00 uur ds. P. Melse. Veere - 11.00 uur ds. Lukasse. Vlissingen - St.-Jacobskerk, 10.00 uur ds. Van Boven, Johan- neskerk, 9.30 uur dhr. A. Jorrits- ma, 17.00 uur ds. J. Schoorel. Streekziekenhuis, 10.00 uur dienst. Open Hof, 9.30 uur ds. J. Schoorel. De Schaapskooi, 9.30 uur ds. A.V. de Nooij. Ophir, 10.00 uur ds. J.B. v. Bork. Ter Reede, 19.00 uur dhr J. v.d. Put te. Vrouwenpolder - 9.30 uur ds. J. Lukasse (gez. dienst). Gereformeerde Kerk. Koudekerke - 9.00 uur ds. B. de Haan (SoW-dienst), 19.00 uur ds. R.G. v.d. Zwan. Meliskerke - 10.00 uur ds. R.G. v.d. Zwan (SoW-dienst), 19.00 uur ds. E.V.E. Wijnands. Serooskerke - 10.00 uur ds. H.W.J. Faassen (SoW-dienst), 19.00 uur kand. mevr. A.C. Jil- derda (SoW-dienst in herv. kerk). Vlissingen - Petruskerk, 9.30 uur ds. G. Kalksma. Oost-Souburg - Kanaalstraat- kerk, 9.30 uur ds. D.W. Dondorp. Christelijk Gereformeerde Kerk Middelburg - 9.30 uur en 16.30 uur kand. G.M. Bijkerk. Nederlands Gereformeerde Kerk Middelburg - In de Engelse Kerk, 9.30 uur ds. R. Brands, 17.00 uur ds. H. de Jong. Vlissingen - 9.30 en 16.30 u. dienst. Hoogelande Kapel van Sint-Maarten, 10.30 uur Mensenwijdingsdienst. Doopsgezinde Gemeente Vlissingen - 9.30 uur mevr. Gor ter Pinkstergemeente Middelburg - wo. 19.30 uur Bij belstudie, Dam 6, zo. 15.30 uur Baarsjesstraat 42. Vlissingen - Emmastraat 10, wo. 19.30 uur, zo. 14.30 uur. MARCEL BOON BRENGT "SJAMPOO IN DE RUIMTE"/ - foto: martin kamstra bij een jaarverbruik van: 800 ma 1000 ms 1200 m3 1400 m3 1600 m3 1800 ms 2000 m3 2200 ms 2400 ms 2600 ms 2800 ms 3000 m3 3300 ms 3600 ms 3900 ms 4200 ms 4500 ms 5000 ms 5500 ms 6000 ms h r\r\r+ t\nn en een totaal streefverbruik sinds 14 oktober 1990 Het werkelijke streefverbruik wordt bepaald aan de hand van de gemiddelde etmaaltemperatuur en enkele andere gegevens.

Scheldebode | 1991 | | pagina 5