De Verenigde Spaarbank doet meer. c L \°oX°<%\ 'm Vrijdag 25 mei Open Huis De bank met "safe" kluisloketten iÉzüHf Mogen wij u even voorstellen Muzikale omlijsting: De bank als reizenadviseur Kleurwedstrijd voor kinderen t/m 12 jaar Hoofdprijs: een radio cassetterecorder Grandioze reizenkwis Zeven dagen per week Nog even ons adres en openingstijden Zo'n bijdetijds klokje gratis of f 7,50 premie BON 1 SCHELDEBODE VAN DINSDAG 22 ME11990 320 Op maandag 21 mei 1990 heeft de Verenigde Spaarbank haar geheel vernieuwde kantoor aan de Lange Delft 32-36 te Middelburg in gebruik genomen. Dit hypermoderne kantoor is helemaal afgestemd op de wensen die u vandaag de dag aan een moderne bank stelt. Wij vinden deze opening een feest waard. De feestperiode start op vrijdagmiddag 25 mei 1990 om 16.30 uur. Dan zal de burgemeester van Middelburg, de edelachtbare heer mr. C.G.J. Rutten, het vernieuwde kantoor officieel openen. Maar er is meer, leest u even mee? Hoe is het geworden? Wij nodigen u graag uit een kijkje te komen nemen achter de coulissen van een hypermodem Verenigde Spaarbankkantoor. Op vrijdag 25 mei ho den wij Open Huis van 18.00 tot 20.00 uur. Er is iets lekkers voor u om het alle maal nog gezelliger te maken. sÉfta TTTT Ook voor de gezellige noot zullen wij zor gen. In en om ons kantoor zal een Jazzband tijdens het Open Huis voor u optreden. U wilt op vakantie? Naar het buitenland of dicht bij huis? Geen probleem! In het ver nieuwde kantoor is een speciale reizenbalie ingericht. Dat biedt u de mogelijkheid om op uw gemak uw vakantie uit te zoeken. En u krijgt daarbij uiteraard advies van onze deskundige reizenmedewerker. Door middel van de meest geavanceerde apparatuur kunnen wij direct kijken of uw bestemming nog vrij is. En als u wilt, uw bestemming a la minute boeken. Ook voor last-minute aanbiedingen. U ziet, voor boe king van of informatie over uw vakantiereis bent u bij de Verenigde Spaarbank aan de Lange Delft 32-36 aan het juiste adres. Uiterlijk 8 juni 1990 moet u uw deelname formulier inleveren op ons vernieuwde kan toor. Veel succes! Ter gelegenheid van de feestelijke heropening organiseert de Vere nigde Spaarbank een leuke kleur wedstrijd. Op een groot aantal scholen zijn de kleurplaten inmiddels uitgedeeld. ma&m, Heb jij nog geen kleur- -kJA plaat? Kom er dan snel één halen op ons kantoor Lange Delft 32-36. V Ter gelegenheid van de feestelijke herope ning organiseert de Verenigde Spaarbank een grandioze reizenkwis. Doe mee en maak kans op f 500,- aan reischeques. Deel nameformulieren liggen voor u klaar vanaf maandag 28 mei 1990 op de Lange Delft 32-36. U hoeft alleen maar 5 vragen te beantwoorden en de slagzin af te maken. Bij onze Geldautomaat kunt u zeven dagen per week contant geld opnemen. Ook na kantoortijden. Als extra service wordt er binnenkort in het vernieuwde kantoor aan de Lange Delft óók een Geldautomaat geplaatst. Dit betekent dat eventuele wachttijden om contant geld op te nemen tot een minimum beperkt worden. Ook cliënten van andere banken kunnen bij onze Geldautomaten contant geld opnemen. De enige voorwaarde is dat op uw pas het bekende "VIA DE BANK" vignet staat. Verenigde Spaarbank N.V., Lange Delft 32- 36, 4331 AP Middelburg. Telefoon (01180) 28751. Onze openingstijden zijn van maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 16.30 uur. Bovendien op donderdagavond van 18.00 tot 20.00 uur. verenigde spaarbank uisloketten zijn er in verschillende maten beschikbaar. En van groot tot klein electro- nisch beveiligd. In de kluisruimte is grote aandacht besteed aan uw privacy. Voor een Igüttel bedrag per jaar huurt u bij ons al een uisloket. Dit eigentijds ogende klokje is voor u als u tenminste f 500,- inlegt op een nieuwe spaarrekening. Of als u automatisch gaat sparen op een bestaande spaarrekening. Een maandelijkse inleg van f 50,- is dan al vol doende. Spaart u al automatisch? Dan kunt u natuurlijk ook dat fraaie klokje krijgen. Het enige dat u daarvoor hoeft te doen is uw maandelijkse spaarbedrag verhogen met tenminste f25,-. Nieuwe spaarders kunnen ook kiezen voor f 7,50 spaarpremie. De actieperiode loopt van 28 mei tot en met 8 juni 1990. van 18.00 tot 20.00 uur. Pr Ter gelegenheid van de feestelijke her opening van het Regio-hoofdkantoor van de Verenigde Spaarbank aan de Lange Delft 32-36 in Middelburg ontvang ik na inlevering van deze bon een leuke vulpen gratis*. Deze bon is geldig van 28 mei t/m 8 juni 1990 en uitsluitend inwissel baar bij bovenstaand kantooradres. Naam Adres m/v Postcode Woonplaats L Cliënt van de Verenigde Spaarbank: Ja/ Neen** Zolang de voorraad strekt. Doorhalen wat niet van toepassing is. Gefeliciteerd Middelburg! U krijgt het modernste kantoor van de \ferenigde Spaarbank. Dit zijn de medewerk (st)ers van het vernieuwde kantoor Lange Delft Middelburg Staand van links naar rechts: J. Geervliet, A. de Nooijer, A. Lilipaly, C.P.F. de Waard (kantoorleiderl, C. Nieuwesteeg, A. Verstelle, J. Priester, J. de Visser, A. van Leerdam, H. Hack. Zittend van links naar rechts: C. den Beer, A. Manassen, D. Waisapy Zij ontvangen u met veel plezier, en staan u graag met raad en daad ter zijde. Of het nu gaat over de Privé-rekening, de Visa Voor deel-rekening, een verzekering, een lening, een hypotheek, beleggen of over sparen.

Scheldebode | 1990 | | pagina 20