.in Heinkenszand, in het mooiste en grc ?ro veM6 open huis 'n keuken kopen is een kwestie van vertrouwen vanaf vrijdag 22 t/m zaterdag 29 december a.s. keukens - inbouwapparatuur - aanrechtblac Dan wordt namelijk in Heinkenszand het 18® Keiler Keukencentrum geopend. En dat is niet zomaar een keuken centrum, neen. In Heinkenszand komt op een oppervlakte van 600 m2 werkelijk het laatste wat Keller u op het gebied van keukens te bieden heeft, en dat is heel wat. 't Keiler keukenprogramma heeft een scala aan mogelijkheden, van modern wit tot nostalgisch eiken of high tech grijs en legio toepassingsgebieden in kleur en maatvoering. Of uw budget nu ƒ.3000,- of 30.000,- bedraagt, bij Keiler slaagt u altijd! Laat u eens vrijblijvend informeren, wij ontwerpen voor u, geheel gratis, uw nieuwe keuken. Het sukses van Keller Keukenfabriek in Nederland is geen toevalstreffer. Vooral de laatste jaren heeft men zich in Roosendaal terdege gerealiseerd dat de fabrikage en het design van een keuken, twee heel belangrijke aspekten zijn. Daarmee is voor een flink deel het grote sukses verklaard. Keiler heeft ruimschoots bewezen dat de kwaliteit van een Keiler keuken doorslaggevend is voor de Nederlandse konsument. Want, als je in de afgelopen jaren ruim 750.000 keukens hebt geleverd dan moet de kwaliteit wel uitmuntend zijn. Kwaliteit, die z'n geld dubbel en dwars waard is!!! Keiler Keukencentrum, Noordlandseweg 3, 4451 RM Heinkenszand 'n keuken wondt nu eig In vijf frontkleuren leverbaar. Een exclusieve keuken waarvan de deuren rondom soft zijn afgewerkt. Gelakt in één van de vijf kleuren, waaronder ook twee metallic lakken, en gekombineerd met een strakke handgreep, geven dit model zeer veel design mogelijkheden. In één frontkleur leverbaar. Een traditionele deuruitvoering van massief eiken, antiek gepatineerd en afgewerkt met speciale scharnieren en grepen. Een warme klassieke keuken met een geheel eigen karakter. In drie frontkleuren leverbaar. Subtiele messing strippen maken van dit model, waarvan de deuren vertikaal zijn afgerond, een uiterst moderne keuken, die in menig interieur goed tot zijn recht zal komen. geopend maandag van 13.30 - 17.30 uur, dinsdag t/m vrijdag van 9.30 - 17.30 uur, vrijdag koopavond van

Scheldebode | 1989 | | pagina 26