k HYPOTHEKEN SCHRIJVER-VERSLUYS B.V. WALCHEREN BEVELANDEN BEDRIJFSOBJECTEN SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 21 JUNI 1989 HÉB I mÊ in- en verkoop en bemiddeling onroerend goed Goes Middelburg Ossendrecht Piet Heinstraat 10 Segeersstraat 15 Peeberg 16 Tel. 01100-23946 Tel. 01180-11339 Tel. 01647-4101 Fax 11710 Fax 25321 Fax 3452 322 onroerend goed midden zeeland NW. ST. JOOSLANO. Veerstraat 19 Hoekwoning met berging, garage (beide spouwmuur), zonnig gelegen achterplaats, tuintje en vrije achterom. Geheel voorzien van c.v., ged voorzetramen, ged. isolatie. Ind.: entree, toilet, gang, ruime eetkeu- ken, woonkamer (ca. 30 m2). hal/werkkamer. 1e Verd.: Overloop, 3 slaapkamers (10, 12,17 m2), badkamer met toilet, ligbad, douche. 2e Verd.: Ruime bergzolder. Ruime bergvliering boven garage en ber ging. VraagprijsJ l45.000.-k.lt. ARNEMUIDEN. Woonboot ..Pimm's" sou de Arnestraat 5 Goed onderhouden woonboot met ligplaats, schuur, garage en grote tuin (huur), gelegen in het kanaal door de Oude Arne. Het stalen casco is in polyester gekapseld en de houten opbouw is met kunststof schroten betimmerd. De opbouw is geïsoleerd. Het geheel is aangesloten op water en elektra. Ind.: Hal, ruime woonkamer met open keuken en balkon deuren naar een overdekt balkon, 2 slaapkamers, badkamer met douche en toilet. Vraagprijs--50.000 - v.o.a. Inruil na uw eigen woning is mogelijk VLISSINGEN. Joost de Moerstraat 40 Aan de achterzijde van het ziekenhuis, in rustige straat gelegen een gezinswoning met grote zonnige achtertuin, schuur en vrije achter om. De woning verkeert in goede staat van onderhoud en is direct leeg te aanvaarden. Het geheel wordt verwarmd d.m.v. gaskachels. Indeling: Hal met meterkast, toilet, ruime woonkamer met halfopen keuken afgescheiden dmv. bar, serre, van binnenuit bereikbare schuur, ruime douche. 4 slaapkamers. Vraagprijsf 119.000.-Ul Inruil vso uw eigen woning is mogelijk MIDDELBURG. Nederstraat 20 Monumentenpand genaamd „Groot Brittangié". Bouwjr. va. 1670, in 1978 geheel onder toezicht gerestaureerd. Ligging nabij: jachthaven, binnen oude stadswallen, korte afstand van (winkel)-centrum. Grondopp. ca. 145 m2. Besloten achter tuin. Geheel voorzien van: c.v., beg. gr. antieke plavuizen, hardh. deuren. Indeling: Gang, toilet, meterkast, ruime keuken (ca. 3x3,6), ruime woonkamer (ca. 8,4x4,1) met antieke schouw en open haard. 1e Verd.: Overloop, luxe badkamer met ligbad, aparte douche, toilet, wastafel, 2 slaapkamers (ca. 4x3,5 en ca. 7,4x3,4). 2e Verd.: 2 Slaapkamers, over loop, dakterras (ca. 7,8x3,4). Vraagprijs235.000, k.k. Vraat) de uitgebreide informetie ARNEMUIDEN. Molenweg 20 Keurige halfvrijstaande woning met schuur, volière en bloemenkas op totaal ca. 832 m2 grond. Voorzien van c.v., ingebouwde allesbran- der, balkenplafonds, en geheel in de oude stijl gerestaureerd. Ind.: Hal, toilet, douche, zij/slaapkamer, woonkamer, eetkeuken. Verd.: 3 Slaapkamers, 2e toilet, ruim dakterras, bergzolder. Het geheel ver keert in goede staat van onderhoud. Oplevering na overleg Vraagprijsf 169.000-k.k. Inruil ven uw eigen woning mogelijk OOST-SOUBURG, ven Teijliogenstrsst 9 Keurige halfvrijstaande woning met achtertuin op de zonkant, vrij nieuwe schuur en vrije achterom. Deze woning biedt veel ruimte en privacy. Oplevering kan eventueel snel. Indeling: Hal, ruime woonkamer, halfopen keuken, toilet/douche, bergkast. Verdieping: 3 Ruime slaapkamers, overloop Deze woning wordt aangeboden voor een betaalbare prijs en is beslist een bezichtiging waard. Vraagprijsf 92 500, k.k. VUSSIN6EN. Glacisstraat 160 Nabij het centrum gelegen middenwoning met achtertuin op het zuiden. Ind.: Halletje, keurige woonkamer met schoon- metselwerk, open keuken en barretje, portaal, toilet/douche, bergruimte. Verd.: 2 Slaapkamers, overloop. De elektrische install, is vernieuwd Vraagprijs-69.000, k.k. Inruil ven uw eigen woning is mogelijk MEUSKERKE. Torenstrsst I Open huis: Bel voor meer informatie ons kantoor. In de kern van het dorp gelegen herenhuis met dubbele garage op totaal ca. 705 m2 eigen grond. Aan de achterzijde is een besloten, keurig aangelegde achtertuin met vijverpartij gelegen op het zuid-westen. Het geheel biedt een zee van ruimte en is keurig onderhouden. Momenteel is het pand in gebruik als woonhuis, maar het is ook te gebruiken in combinatie met kantoor, praktijk, atelier enz. Inruil ven uw eigen woning is mogelijk VLISSINGEN. Glscisstrset 147 Nabij het centrum van de stad gelegen middenwoning met achtertuin op ca. 100 m2 eigen grond. Deze woning wordt binnenkort geheel ge renoveerd in een gemeentelijk project, met interessante overdraag bare subsidie. De binnenzijde is opgeknapt Ind.: Hal, ruime woonka mer met open haard en balkjesplafond, halfopen keuken, toilet, bad kamer met ligbad. Verd.: 2 Slaapkamers, overloop. Het geheel is voorzien van c.v. Vraagprijs-89.000, k.k. Inruil ven uw eigen woning is mogelijk MIDDELBURG. Noordsingel 36 Op een van de mooiste plekjes van Middelburg bieden wij te koop aan een royale middenwoning met vrije achterom, voor- en achter tuin en garage. Vrij uitzicht over het bolwerk. Deze woning is op korte termijn te aanvaarden. Lokale verwarming. Ind.: Ruime hal, kelderkast, toilet, royale woonkamer, serre, keuken, portaal, bijkeu ken. 1e Verd.: 3 Slaapkamers met bergkasten, overloop, badkamer. 2e Verd.: slaapkamer, ruime zolder. Vraagprijsf 169 000, k.k. Inruil ven uw eigen woning is mogelijk OOST-SOUBURG. VUssingsestrsst 175 Uitstekend onderhouden halfvrijstaande woning met voor- en achter tuin en terras op het zuiden. De woning is geheel voorzien van c.v. en gedeeltelijk van dubbele beglazing. Ind.: Hal, toilet, bergkast, woon kamer, keuken, portaal, douche. 1e Verd.: 3 Slaapkamers, overloop met ruime bergkast. 2e Verd.: Ruime bergvliering. Vraagprijs135.000, k.k. Inruil ven uw eigen woning is mogelijk WALCHEREN Vrijstaande bungalow op ca. 587 m2 met buitenberging en garage Het geheel is royaal en luxe afgewerkt met kwaliteitsmaterialen. Lig ging: Ca. 10 min. van strand en duinen. Blijvend vrij uitzicht over polderlandschap richting duinen, tuin op het Z-ZW. Ind.: Ruime hal met vide, slaapkamer, toilet, ruime woonkamer, luxe eetkeuken, bij keuken. Verd.: 4 royale slaapkamers, overloop, ruime badkamer met 2e toilet en douche, bergvliering. VraagprijsJ 335.000, k.k. Inruil ven uw eigen woning is mogelijk m ZOUTELANDE (Kustlichtj. Branding 15. vakantiewoning In het recreatiepark „Kustlicht" op ca. 500 m van de duinen en Noordzeestrand, gelegen vakantiebungalow op ca. 500 m2 eigen grond. Deze bungalow is ingericht voor 6 personen. Het geheel is voorzien van c.v. Indeling: Entree, bergkast, doucheruimte met toilet, royale woonkamer met openschuivende pui naar het terras, in de woonkamer een open haard, open keuken, 3 slaapkamers, van bui tenaf bereikbare berging, overdekt terras. Vraagprijs175.000, lek. Inruil van uw eigen (vakantiejwoning is mogelijk WESTKAPELLE. Duinweg 53. vakantiewoning Bij het bekende recreatiepark „Joossesweg" gelegen vakantie-appartement op de begane grond. De erfpacht is afge kocht. Dit appartement is ca. 800 m van duinen en strand gelegen, op ca. 50 m van verwarmd zwembad (toegang gratis) met kinderbad, en ca. 50 m van tennisbaan. Voorzien van c.v. Ind.: Entree, ruime douche met toilet, 3 slaapkamers, woonkamer met terrasdeur, open keuken. Inrichting voor 6 personen. Vraagprijs89.000, k.k. Inruil van uw eigen (vakantiejwoning is mogelijk MIDDELBURG Seïsweg 38 Aan de rand van Middelburg, in rustige straat gelegen halfvrijstaande woning met achtertuin en vrije achterom. Het geheel biedt een zee aan ruimte. Ind.: Hal, kamer en suite (ca. 40 m2), keuken, bijkeuken, schuur, toilet. Verd.: 4 Slaap kamers, badkamer, overloop met mogelijkheid voor vaste trap naar 2e verd. 2e Verd.: Mog. voor 2 slaapkamers. Vraagprijs147.500, k.k. Inruil van uw eigen woning is mogelijk VLISSINGEN. Vd. Manderestraat 2a Nabij het centrum van de stad, in rustige straat gelegen ruime mid denwoning met achtertuin op de zonkant en vrije achterom. Het ge heel is voorzien van c.v. Er bestaat de mogelijkheid om dit pand met 2 gezinnen te bewonen. Indeling: Hal met garderobe, gang, toilet, douche, royale woonkamer, keuken, eetkamer 1e Verdieping: 4 Slaapkamers w.v. 1 met balkon, overloop, 2e toilet, opbergkast. 2e Verdieping: 3 Slaapkamers, overloop, c.v.-kast, bergvliering. Vraagprijs105.000, Ut. VLISSINGEN. Kogelpark straat II In rustige straat (woonerf) gelegen middenwoning met achterplaats op het zuidwesten nabij de „Oranjemolen" en de dijk langs de Westerschelde. Deze woning is geheel voorzien van c.v., ged. kunststof kozijnen, ged. dubbel glas, ged. rollui ken. Grondopp. ca. 90 m2. Ind.: Hal, ruime woonkamer met open trap en mog. voor open haard, keuken, toilet, badka mer, ligbad en wastafel, schuur. Verd.: 3 Slaapkamers, overloop. Vraagprijsf a.a.t.k. Inruil van uw eigen woning is mogelijk GOES. 's-Heer Hendrikskinderendijk 34 Aan de rand van het centrum gelegen eengezinswoning met zonnige tuin, schuur en vrije achterom. Indeling: hal, toilet, kamer met open keuken, bijkeuken en douche. Verdieping: 3 slaapkamers en een ruime overloop. Het geheel is in goede staat van onderhoud. Vraagprijsn.o.t.k. WILHELMINADOBP. Langeweg 6 In de polder gelegen eengezinswoning met garage en schuur en zon nige tuin (271 m2 erfpacht). Indeling: Gang, ruime kamer met open haard, ruime bergkast, open keuken, slaapkamer, badkamer met lig bad, toilet, douche en wastafel. Verdieping: 2 Slaapkamers en een ruime overloop. Veel bergruimte. Deze woning is in uitstekende staat van onderhoud en geheel voorzien van c.v. en ged. dubb beglazing Vraagprijs97.500, k.k. LEWEDORP. Nieuwe Kraaiersedijk 27 Vrijstaande woning met garage (60 m2) en schuur staande op 746 m2 eigen grond. Indeling: Kamer met balkenplafond en half-open keuken met plavuizen, badkamer, hal. Verdieping: 3 Slaapkamers en een overloop. Deze woning is voorzien van ged. dubbele beglazing en een moestuin. Vraagprijs.f 127.500, k.k. WOLPHAARTSDUK. Burg. Hackstraal 19 Vrijstaande woning met voor- en achtertuin op 321 m2 eigen grond en mogelijkheid voor garage. Indeling: Gang, voorkamer, achterka mer, keuken, bijkeuken, douche, toilet, schuur. Verdieping: 3 Slaap kamers, diepe bergkast, overloop. Deze woning is in keurige staat van onderhoud en voorzien van lokale verwarming en heeft een diepe achtertuin (25 m) met houten schuur. Vraagprijsf 117.000, k.k. HEINKENSZAND. JuUanastraat 5 In keurige staat zijnde, jonge semi-bungalow met mooi aangelegde zonnige tuin. Het geheel staat op ca. 648 m2 grond, en is in zeer goede staat van onderhoud. Indeling: Hal, toilet, ruime L-vormige ka mer, open keuken, bijkeuken, garage. Verdieping: Vide, overloop, badkamer met ligbad, douche en wastafel. 3 slaapkamers waarvan 1 met balkon, c.v.-ruimte. Vraagprijs240.000.- k.k. LEWEDORP. Damstraat 24 Op goede stand gelegen 2 onder 1 kap woning met garage en schuur en beschutte zonnige tuin. Totale grondopp. ca. 300 m2. Indeling: Hal, toilet, trapkast, kamer met allesbrander, keuken, ruime bijkeuken. 1e Verd.: 3 Ruime slaapkamers, badkamer met douche. 2e Verd.: Ruime bergvliering. Het geheel is in goede staat van onderhoud en geheel voorzien van c.v., dubbele beglazing en ruime garage. Vraagprijs160.000 - k.k. Inruil eigen woning mogelijk I! rente variabel7,4% rente 1 jaar vast7,4% rente 5 jaar vast7,7% rente 7 jaar vast7,9% rente 10 jaar vast7,7% rente 12 jaar vast8,2% rente 15 jaar vast7,8% WISSENKERKE. Voorstraat 18 Halfvrijstaande woning met zonnige achterplaats. Indeling: Gang, ka mer, woonkeuken, badkamer met ligbad. Verdieping: 3 Slaapkamers, overloop, ruime bergvliering. Deze woning is geheel geïsoleerd en voorzien van c.v. en dubb. begl. Vraagprijs69.000 -k.k. WOLPHAARTSDUK. Noorddijk 24 Leuke kleinere woning aan de rand van het dorp gelegen met blijvend vrij uitzicht en een zonnige tuin. Indeling: Hal, woonkamer, slaapka mer, keuken, bijkeuken, douche, toilet. Verdieping: Slaapzolder. Deze woning mag zowel voor recreatie als permanente bewoning. Vraagprijs49.000.- k.k. WOLPHAARTSDUK. Dooldijk 9 Halfvrijstaande woning met houten schuur en tuin aan de rand van het dorp gelegen. Indeling: Serre, woonkeuken, douche, toilet, woon kamer met open haard, balkjesplafond, terras op de zonkant. Verdie ping: 2 Zolderslaapkamers en grote overloop. Uniek uitzicht over pol derlandschap. Deze woning is in goede staat van onderhoud. Vraagprijsf 87.500 -k.k. WOLPHAARTSDUK. Papeweg 3 Op goede stand gelegen hoekwoning met ruime garage en flinke tuin op het zuiden. Totale grondopp. 325 m2. Indeling: Ruime hal, L-kamer met mog. voor open haard, woonkeuken, portaal, toilet, bijkeuken met bergzolder, ruime garage met kanteldeur. 1e Verd.: 4 Slaapka mers met vaste kasten en 2 met vaste wastafels, balkon, douche, overloop. 2e Verd.: Ruime bergvliering. Het geheel is voorzien van c.v,, hardhouten kozijnen en ged. dubb. beglazing en is in keurige staat van onderhoud. Vraagprijs140.000 - k.k. S HEER ARENDSKERKE. Arendsstraat 9 Halfvrijstaande woning met nieuwe stenen garage en schuur staande op ca. 360 m2 eigen grond. Indeling: Hal, kamer met balkenplafond, nieuwe keuken (eiken), bijkeuken, nieuwe badkamer met ligbad, toilet en wastafel. Verdieping: 3 Slaapkamers, overloop, bergkast. Het ge hele pand is in keurige staat van onderhoud en geheel voorzien van c.v. Vraagprijsf 139.000 -k.k. Inruil eigen woning mogelijk I S-HEER ARENDSKERKE. Nieuwe Rijksweg 34 Tussen 's-Heer Arendskerke en Lewedorp gelegen geheel vrijstaande woning met ruime garage en tot. 1070 m2 eigen grond. Indeling: Hal, tuinkamer, woonkeuken, zitkamer met open haard, toilet, douche. Verdieping: Ruime overloop en 2 slaapkamers. Het geheel is voorzien van c.v. en in redelijke staat van onderhoud. Vraagprijsf 139.000.- k.k. BAARLAND. Landingsweg 34 Vrijstaande recreatiebungalow staande op ca. 300 m2 grond (erfpacht) met tuinschuurtje. Ind.: Hal, kamer, keuken, 2 slaapkamers en een complete inventaris voor 4 tot 6 personen. Het geheel is in keurige staat van onderhoud. Deze woning is gelegen op een rustig bungalowpark waar nog ca. 100 andere bungalows staan. Op de naast het park gelegen camping zijn zwembad en speeltuin en verdere recreatiemogelijkheden. Vraagprijs48.000.- k.k. BAARLAND. Landingsweg 46 Vrijstaande recreatiewoning staande op ca. 246 m2 eigen grond en een tuinschuurtje. Indeling: Gang, toilet met douche, woonkamer met schoorsteen, keuken, slaapkamer met wastafel, 2 kleinere slaapkamers met stapelbed. Het geheel is voorzien van gas, nieuwe riolering, dakbedekking en deuren. Complete inventaris inbegrepen, ook wat schuur betreft met o.a 4 fietsen, tuinmeubelen e.d. Het geheel is in keurige staat van onderhoud en heeft een tuin op het zuiden. Vraagprijsf 66.000 - k.k. i woning mogelijk BORSSELE. Zuidsingel 42 Vrijstaand herenhuis met schuur gelegen op totaal 447 m2 eigen grond. Indeling: Hal, portaal, woonkamer, woonkeuken met inbouw- apparatuur, bijkeuken, toilet, kantoor of slaapkamer. 1e Verdieping: 4 ruime slaapkamers, badkamer. 2e Verdieping: Grote ruime berg vliering geheel bevloerd. Deze woning is in keurige staat van onder houd en geheel voorzien van c.v. Door kleine ingreep is een garage mogelijk. Vraagprijs158.000 -k.k. BORSSELE. Noordstraat I Op goede stand gelegen hoekwoning met zonnige tuin en schuur op ca. 327 m2 eigen grond. Indeling: Hal, toilet, keuken, woonkamer met balkenplafond. Verdieping: Ruime slaapzolder, badkamer met douche, veel bergruimte. Deze woning is in goede staat van onderhoud en voorzien van lokale verwarming. Vraagprijs51.000.- k.k. GOES. Trumanstede 91-33 In rustige straat gelegen, goed onderhouden middenwoning. Bouw jaar 1980, rustige beschutte tuin met vrije achterom. Mogelijkheid voor overdraging subsidie. Grondopp. 120 m2. Indeling: Hal, toilet met fonteintje, L-kamer met kurkvloer, mooie open haard, tochtsluis bij achterdeur, open trap. 1e Verd.: 3 Slaapkamers, mooie badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel, aansluiting voor wasmachine. 2e Verd.: Grote bergzolder met mogelijkheid voor grote slaapkamer. Schuur met elektriciteit. Vraagprijs115.000.- k.k. KWADENDAMME. Kerkeboomgaardslraat 38 In rustige straat gelegen vrijstaande woning met garage, voor- en achtertuin. Indeling: Hal, kelderkast, voor- en achterkamer (samen 8.5x4) met schuifdeuren en mog. voor open haard, keuken, bijkeu ken, toilet. 1e Verd.: 3 Slaapkamers waarvan 1 met balkon, hobbyka mer of mog. voor badkamer. 2e Verd.: Ruime bergvliering. Dit pand is in goede staat van onderhoud en geheel voorzien van c.v. Vraagprijs120.000- k.k. Inruil eigen woning mogelijk HOEDEKENSKERKE Kerkstraat 39 Leuke woning met tuin op het zuidoosten en vrije achterom. Indeling: Hal, toilet, voor- en achterkamer, keuken, bijkeu ken. Verdieping: Ruime slaapzolder. Vraagprijsin prijs verlaagd Inruil eigen woning mogelijk HOEDEKENSKERKE. Kerkstraat 33 Eengezinswoning met ruime tuin op het zuiden. Totale grondopp. 192 m2. Indeling: Gang, voorkamer met ruime bergkasten/bedstede, ach terkamer, woonkeuken, portaal, badkamer met toilet, wastafel, dou checabine en aansl. wasm. Verdieping: Ruime slaapzolder met veel bergruimte. Vraagprijs59.000.- k.k. S-GRAVENPOLDER. Ambachtstraat 21 Halfvrijstaande woning met ruime garage en grote tuin, in rustige straat gelegen. Totale grondoppervlak 315 m2. Het geheel is in keu rige staat van onderhoud en heeft een tuin op de zonkant. Indeling: Hal, toilet, kamer, woonkeuken, serre, garage met ruime bergzolder, ruime slaapkamer. 1e verd.: 3 slaapkamers, douche, ruime bergkast. 2e Verd.: Ruime bergvliering. Vraagprijs119.000- k.k. Inruil eigen woning mogelijk WISSENKERKE. Boom dijk 2 Ruime vrijstaande woning met vakantiewoning en grote schuur, staande op ca. 1550 m2 eigen grond. Indeling: Hal, kamer, terras, keuken, douche, bijkeuken. 1e Verd.: 3 Slaapkamers, overloop, douche, 2e toilet, bidet. 2e Verd.: Grote zolder met mogelijkheid voor meer slaapkamers. Het geheel is voorzien van c.v. (nieuwe ketel). Molenhuis, (vakantiewoning) Indeling: Kamer, open keuken, toilet. Verdieping: 4 Slaapkamers, overloop, 2 douches, 2 toiletten. Deze woning heeft ged. c.v. en gevelkachels en kan voor recreatie verhuurd worden voor 12.000 - tot 15.000.- p.j. Vraagprijsn.o.t.k. Inruil eigen woning mogelijk VLISSINGEN. Hobeinstraat 91. Te koop/te huur Nabij het centrum van de stad gelegen winkelpand (aparte opgang) en achterplaats met laad- en losmogelijkheden. De winkel, deels be tegeld, is ca. 50 m2 groot, met keuken en toilet. Dit pand mag zowel npyj voor horeca als detailhandel gebruikt worden. De indeling van de wo ning is: Opgang, overloop, ruime woonkamer met halfopen keuken, M achter/slaapkamer, ruime douche met toilet, 2 ruime slaapkamers, MK fSgnf overloop. Vraagprijs132.500.- k.k. lAfli j Huurprijsop aanvraag Inruil woning/winkel/bedrijfspand mogelijk MIDDELBURG, te huur Aan de rand van Middelburg bieden wij op een goed in het oog lopend punt te huur aan een bedrijfsloods met bovenwo ning. De loods is ca. 40 meter lang en ca. 6 meter breed. De vooringang is via een elektrisch te bedienen hefdeur. Er bestaat een mogelijkheid om hier een glazen pui in te zetten. Boven een gedeelte van de loods is een opslagzolder van ca. 80 m2. De bijbehorende bovenwoning heeft een aparte opgang. Huurprijsop aanvraag MIDDELBURG, te huur bedrijfsloods Aan de rand van de stad bieden wij te huur aan een voormalige timmermanswerkplaats. De totale oppervlakte is ca. 100 m2. Het geheel is voorzien van: water elektrisch 220 Volt elektrisch 380 Volt riolering. De aanvaarding van dit object is eventueel op korte termijn. Huurprijsop aanvraag MIDDELBURG. Segeersstraat In drukke winkelstraat in het centrum van de stad gelegen winkelpand met royale bovenwoning, gewelfkelder, achter plaats en achterom. Bebouwde oppervlakte is ca. 80 m2. Ind.: winkel, magazijn, kitchenette, toilet. Bovenwoning: Woon kamer (ca. 30 m2), royale woonkeuken (ca. 18 m2) met balkonnetje, toilet, slaap/hobbykamer/bijkeuken. Verd.: 3 slaap kamers, overloop met bergkast, luxe badkamer met o.a. ligbad, aparte douche, toilet en wastafel. Boven het geheel is een royale bergzolder. Vraagprijs385.000 k.k. GOES, te huur Aan de doorgaande weg gelegen winkelruimte met glazen pui, kitchenette en toilet te huur aangeboden. Het geheel wordt centraal verwarmd. Winkeloppervlakte ca. 40 m2. Huurprijsop aanvraag GOES, te huur Op de eerste verdieping van een uitstekend in het oog springend kantoorpand te Goes bieden wij nog kantoorruimte te huur aan. De oppervlakte is bespreekbaar. Het geheel wordt verwarmd d.m.v. c.v. Huurprijsop aanvraag MEUSKERKE Royaal kantoorpand c.q. praktijkruimte midden in het dorp. HEINKENSZAND Aan de rand van het dorp gelegen stenen loods (ca. 40x25) op ca. 1625 m2 grond met de mogelijkheid om meer grond bij te kopen. Het geheel is goed geïsoleerd en in gebruik geweest voor de opslag van aardappelen en uien. Inrijhoogte 4 meter. Vraagprijsn.o.tk. HEINKENSZAND Vrijstaand woon-/winkelpand annex loodgietersbedn|f. werkplaats/ magazi|ti staande op 289 m2 m de kern van het dorp Indeling Win kelruimte (40 m2). magazijn, werkplaats/magazijn Woonhuis Hal. woonkeuken, portaal met toilet en douche, woonkamer met open haard (8,5x4,5)..1e Verd.: 5 Slaapkamers, overloop met bergkasten. Zonneterras. 2e Verd.: Ruime bergvliering. Dit pand is in keurige staat van onderhoud en geheel voorzien van c.v. Vraagprijsn.o.tk. mmmInruil eigen woning mogelijk II WOLPHAARTSDUK. Hoofdstraat 49 In het centrum van het dorp gelegen cafetaria met bovenwoning, tuin en schuur en complete inventaris. Indeling: Portaal (voor afhalen snacks), cafèruimte met bar en complete muziekinstall., gescheiden f dames- en herentoiletgroep, werkkeuken, douche. Verdieping: Gang, woonkamer, 3 slaapkamers en bergruimte. Zeer geschikt pand voor i ffc f de horeca c.q. cafetaria maar is ook voor andere doeleinden ge- ,1 j| schikt. Het pand is voorzien van lokale verwarming. Vraagprijs100.000 - k.k. HANSWEERT. Kanaalstraat 3-5 In het centrum van het dorp gelegen woon/winkelpand, dat een zee van ruimte biedt. Indeling: Hal, woonkamer, keuken, gang, w.c„ douche, achterplaats, magazijn (26 m2), winkel (74 m2). Verdieping: Overloop, 3 slaapkamers, badkamer, douche. Dit pand is uitermate geschikt voor verkoopdoeleinden (bijv. supermarkt) of dubbele bewo ning. Vraagprijs105.000 -k.k.

Scheldebode | 1989 | | pagina 22