Pleegzorg zoekt dringend nieuwe adressen Crisisopvang voorziet in behoefte Extra's voor patiënten PZZ CBB weer wat groter Toneel in Biggekerke Gezondheid en ouder worden I Echtpaar Meulmeester zestig jaar getrouwd Café Fatal in Vestzaktheater SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 29 MAART 1989 309 VLISSINGEN - Veel kinderen kunnen voor on bepaalde tijd niet meer thuis wonen. Er zijn tal van redenen. Zo kunnen de ouders bijvoorbeeld huwe lijksproblemen hebben, of moeilijkheden met de opvoeding of de gezondheid. Maar wat voor reden er ook is, het komt nogal eens voor dat de situatie in een gezin zo veranderd dat een kind de zorg van zijn ouders voor korte of langere tijd moet missen. Voor die kinderen worden pleegouders gezocht die tijdelijk de rol van de eigen ouders waarnemen. Een tijdelijk thuis, voor een paar weken of maan den, soms alleen voor een weekend. Iemand die 's avonds nog eens lekker komt kletsen. Iemand die jou van een schoolfeest haalt, maar dan wel om de hoek wacht. Iemand die jouw liefdesverdriet heel serieus neemt. Iemand die snapt datje schreeuwt als je eigenlijk moet huilen. Iemand die weet hoe 't voelt als bij je vriendin alles wèl 'gewoon' is. Iemand die begrijpt dat je iets kapot wilt smijten als je vader gebeld heeft. Iemand die voor jou wil zorgen. Iemand die sterk genoeg is om je ook weer los te laten. Iemand die pleegouder wil zijn. film: Tip van de week Annemarie en Johan van Pelt uit Vlissingen zijn van die ouders. In augustus is het drie jaar geleden dat hun eerste pleegkind tijdelijk bij hen in huis kwam. Het idee om een pleegkind in huis te nemen is niet van de ene op de ander dag geboren. „Het is langzaam gegroeid" zegt Annemarie hierover. „Je hoort er eens wat over en je leest eens wat. Van mijn man Johan, die maatschappelijk werker is, hoorde ik wel eens hoe zeer de dienstverlening soms omhoog zat om een tijde lijk gezin te vinden waar kin deren in crisissituaties tijde lijk ondergebracht konden worden. Op een gegeven mo ment waren we er aan toe om naar een voorlichtingavond te gaan. Toen we besloten had den dat we wel tijdelijk pleeg ouder wilden zijn stonden ze de volgende dag al op de stoep. Zo hoog is de nood. Het gaat vaak om kinderen die om de een of andere reden niet meer door hun eigen ouders ver zorgd kunnen worden. Omdat die ouders ernstig ziek zijn en er geen familie in de buurt woont die de kinderen in huis kan nemen. Of in geval van opvoedingsproblemen; dan kan de situatie soms een eind opklaren als kinderen tijdelijk uit huis geplaatst worden. Zulke situaties ontstaan vaak plotseling. De situatie loopt uit de hand en dan is direkte op vang nodig. Daarom spreken we ook van krisisopvang. Ge durende de tijd dat een kind bij ons in huis woont wordt er naarstig gezocht naar een an dere oplossing. Soms gaan kinderen weer terug naar huis als daar de lucht een beetje is opgeklaard of de ouders weer hersteld zijn. Of ze gaan naar een pleeggezin dat kinderen voor langere tijd in huis neemt. Maar zulke gezinnen zijn er ook niet zo veel en bo vendien kost het enige tijd om een passend pleeggezin te vin den. Als het om wat oudere kinderen gaat, zeg maar boven de achttien, komt het ook wel voor dat ze zelfstandig gaan wonen". „Het is beslist niet zo dat we van onszelf vinden dat we zo goed kunnen opvoeden. Veel mensen denken dat je een bij zonder gezin moet zijn om pleegouder te worden. Dat je een huis met veel kamers moet hebben, een hogere opleiding en veel ervaring met kinderen. Datis zeker niet zo". Mensen zonder veel scholing en met een gewoon huis kun nen ook pleegouder worden. Net als mensen met een be perkt inkomen, met of zonder eigen kinderen, alleenstaand of samenwonend. Het belang rijkste is dat je warmte kunt geven, dat je een beetje flexi bel bent en dat je doorzet tingsvermogen hebt. Want een pleegkind zoekt een plaats waar het gewoon kan aan schuiven en zich thuisvoelen kan. Waar het kan rekenen op de steun van de volwassenen, ook als het fout gaat. De crisisopvang betreft meestal kinderen in de leef tijdscategorie van twaalf tot achttien jaar. „In de eerste in stantie dachten we aan kinde ren in de leeftijd van onze eigen kinderen, die toen res pectievelijk acht en zes jaar oud waren. Maar dat werd ons afgeraden" zegt Johan. „Je eigen kinderen vragen op die leeftijd erg veel aandacht tus sen vier uur 's middags, als ze uit school komen en zeven uur, als ze naar bed gaan. Als je pleegkind dan ook net in die leeftijdsgroep zit valt het niet mee om dat kind het extra stukje aandacht te geven dat het juist zo nodig heeft. Met wat oudere kinderen kun je 's avonds nog eens wat praten of een spelletje doen. Je kunt je aandacht beter verdelen". „Het gaat helaas ook wel Het tekort aan pleegouders is groot. Via de Aktie Pleegzorg -een wervingscampagne op nationaal niveau- probeert men dit tekort weg te werken. eens mis. Sommige kinderen zijn van huis weggelopen om dat ze zich niet aan de regels van hun ouders konden hou den. Maar wij hebben hier in huis wel bepaalde regels waar ze zich aan moeten houden. Als ze zich dan helemaal niet kunnen aanpassen dan moet er een ander huis gezocht wor den. Wij zijn bijvoorbeeld een heel open gezin. Dat houdt in dat er bij ons geen deuren op slot gaan en dat iedereen overal bij kan. Maar daar mag geen misbruik van gemaakt worden." „Wij onderhouden nauwe contacten met het maatschap pelijk werk. Van hen krijgen we een soort toelichting op het kind dat bij ons in huis ge plaatst wordt. En als dat een kind is met problemen waar van wij vinden dat ze in ons gezin niet passen dan weiger je zo'n kind. Dat kind is er im mers zelf ook niet mee gebaat als het in een gezin terecht komt dat zijn problemen niet aan kan. Maar als de nood echt heel erg hoog is dan proberen we het toch altijd voor de tijd die nodig is om een ander ge zin te vinden. Als een kind een definitieve plaats heeft gevonden nemen we altijd even de tijd om weer op adem te komen. Meestal twee weken. We gaan ook zo veel mogelijk met ons eigen gezin op vakantie. Kijk als je een kind in huis hebt zet je dat natuurlijk niet op straat, maar als je van te voren weet wan neer je op vakantie gaat dan kun je de komst van een nieuw kind wel een tijdje uit stellen. Ook toen we er twee jaar gele den nog een baby bij kregen hebben we bewust een tijdje geen pleegkind in huis gehad. Onze eigen kinderen hebben er trouwens nooit moeite mee dat we af en toe een pleegkind in huis hebben. Ze nemen het gedrag niet over. Je hebt wei eens kinderen die een vreselijk grote mond opzetten of ge wend zijn om altijd te schreeuwen. Onze eigen kin deren kijken dan wel even vreemd op maar meer ook niet." „Al met al is het erg leuk om te doen. Het geeft veel voldoe ning als je later hoort dat ze goed voor zichzelf kunnen zor gen of dat ze zich weer prima voelen in hun eigen gezin. We hebben ook altijd contact met het schoolhoofd of de decaan. Al je dan na verloop van tijd hoort dat een kind in positieve zin is veranderd gedurende de periode dat het bij ons in huis was, dan weet je toch dat je het niet voor niets hebt ge daan." „Van de kinderen zelf moet je nooit dankbaarheid ver wachten Om te beginnen ligt het niet in de aard van een pu ber om zoiets te doen, boven dien hebbben ze wel andere dingen aan hun hoofd. Maar als ze later nog eens bij je langs komen, dat is toch ook een soort van dank-je-wel zeggen. Soms komen er nog wel eens langs van wie je dat helemaal niet verwachtte, die altijd keet schopten. Achteraf hebben ze het dan toch wel naar hun zin gehad." De Centrale voor Pleegzorg werkt in principe voor jonge ren van 0 tot 18 jaar. Het pleegouderschap vraagt heel wat van ouders. Maar voor ve len is het juist daarom een bij zondere uitdaging. Wie meer wil weten over pleeggezinnen en crisisopvang kan contact opnemen met de Centrale voor Pleegzorg in Middelburg, tele foon 01180- 14955. Op 4 april wordt een speciale voorlich tingsavond over crisisopvang gehouden. Het Middelburgse Schutters hoftheater pakt volgende week uit met een imposant spekta kel. De film 'Het Rode Koren veld' van de Zhang Yimou vormde op het Festival in Rot terdam een van de hoogtepun ten. 'Het Rode Korenveld' is een indrukwekkende film met oogverblindende beelden en roodgetinte kleuren. Het ver haal speelt zich af in de jaren dertig, met de Japanse inval in China op de achtergrond, met veel humor en veel drama. Deze film is te zien van don derdag 30 maart tot en met woensdag 5 april. Vrijdag en zaterdag is de aanvang acht uur en half elf. De overige da gen is het aanvangstijdstip op half negen gezet. Van donderdag tot en met za terdag staat om twee uur Lucky Luke op het program ma. Tenslotte wordt het theater op woensdagmiddag drie uur) vereerd met de aanwezigheid van poppentheater Parabel, dat een Moluks sprookje brengt. In Elektro is het in diezelfde week lachen geblazen met 'A Fish called Wanda' van John Cleese. Van donderdag tot en met zondag is de aanvang vast gesteld op twee; zeven uur en half tien. Maandag dinsdag en woensdag begint de pret om half negen. Woensdag is er nog een extra voorstelling om half negen. BIGGEKERKE - De Oranje Vereniging Biggekerke houdt op 31 maart een toneelavond in het Dorpshuis. Deze avond, die zowel voor leden als voor niet-leden toegankelijk is, be gint om acht uur. Voor de toneelavond is de toneelclub 'Tot Leringhe ende Vermaeck' uit Veere uitgeno digd. Zij spelen die avond een klucht in drie bedrijven met de opmerkelijke titel 'Sjonge- jonge Jonge'. In de pauzes zullen mooie prijzen worden verloot, die be schikbaar zijn gesteld door de Middenstand van Valkenisse en de inwoners van Biggeker ke. Na de voorstelling is er ge legenheid om onder het genot van een drankje een hapje nog wat gezellig samen te zijn. GOES - De Stichting Aan vullende Patiëntenzorg van het Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland start een campagne onder de Zeeuwse bevolking. Het motto van de campagne is 'Extra's'. Doel van de actie is het werven van contribuan ten. Met hun bijdragen wordt een fonds gevormd waaruit de stichting voorzieningen en ac tiviteiten voor de patiënten van het PZZ betaalt, die niet via bestaande regelingen wor den vergoed. Sinds 1981 staat in Kloeting het algemeen psychiatrisch ziekenhuis Zeeland. Het zie kenhuis heeft vestigingen in Goes, Middelburg en Terneu- zen. De financiering geschiedt op grond van de Algemene Wet Bijzondere Ziektekosten. De bezuinigingen in de ge zondheidszorg hebben de ex ploitatie echter in toenemende mate onder druk gezet. De be schikbare gelden gaan daar door geheel op aan verzorging en behandeling van de patiën ten. Voor zaken in de sfeer van met name de leefbaarheid is geen geld. Om daar verandering in te brengen is de Stichting Aan vullende Patiëntenzorg opge richt. Deze stichting onder houdt nauwe banden met het PZZ. De stichting beschikt niet over een eigen kapitaal, geld ontrekken aan het budget van het PZZ is niet mogelijk. Vandaar dat de stichting op zoek gaat naar contribuanten. Die moeten zorgen voor de jaarlijkse inkomsten. De con tribuanten zorgen voor een basiskapitaal, van de rente kunnen activiteiten worden georganiseerd. De eerste paal voor de aanbouw van het CBB MIDDELBURG - Het Cen trum voor Beroepsoriëntatie en Beroepsoefening Zeeland, in Papisland 1 in Middelburg, is uit zijn jas gegroeid. Woens dag 22 maart werd de eerste paal geslagen voor de aan bouw, waarin de praktijklo kalen voor tekstverwerking, typen en de opleiding verzor gende beroepen worden ge huisvest. Het CBB verzorgt al enkele jaren beroepsopleidingen voor volwassenen uit heel Zeeland. De cursussen zijn in principe overdag, enkele ervan worden 's avonds gegeven. Het be staande gebouw is in 1984 in gebruik genomen en dient als lokaliteit voor 60 cursisten verdeeld over vijf opleidings richtingen: kantoorpraktijk, tekstverwerking, brugdiploma verzorgende beroepen, bouw- hout, metaal algemeen en las sen. Vooral door het actieve beleid van de overheid is het aantal cursussen fors toegeno men en zijn er nieuwe ontwik keld als opleiding elektro- of installatietechniek en ver- kooptraining. Door deze uit breiding van activiteiten is meer ruimte nodig, zodat het CBB moest uitbreiden. Woens dagmiddag is hiervoor de eer ste paal geslagen. De heer A.W.A. Verdaasdonk, project leider van het CBB, verwacht dat de nieuwbouw medio mei in gebruik kan worden geno men. De bouw wordt uitge voerd door S. en W. uit Mont- fort en wordt begeleidt door de dienst gemeentewerken van de gemeente Middelburg. 'Juist voor mensen die zijn aangewezen op voorzieningen binnen de geestelijke gezond heidszorg, zijn extra's onmis baar. Ze voegen wat plezierigs en zinvols toe aan het bestaan. Met name voor patiënten die langdurig zijn opgenomen is dat erg belangrijk. Gedacht wordt aan voorzieningen als een stiltecentrum, logeerfaci- liteiten voor familieleden, de opbouw van een bibliotheek en een discotheek. Ook wil de stichting mogelijkheden scheppen voor vakanties voor langdurig opgenomen patiën ten', aldus de stichting in een wervend schrijven. Omdat deze dingen alleen haalbaar zijn met de steun van de Zeeuwse bevolking, be drijven, kerkgenootschappen en andere oragnisaties of in stellingen doet de stichting een beroep op de samenleving. De uitgaven van de stichting worden door een speciale com missie bewaakt, contribuan ten krijgen jaarlijks bericht over de werkzaamheden van de stichting. De wervingscam pagne van de Stichting Aan vullende Patiëntenzorg wordt onder meer ondersteund door CdK dr. C. Boertien, deken J. Aarts, ploegleider Jan Raas en de burgemeesters van Terneu- zen, Mariekerke en Midden- schouwen. Contribuanten kunnen zich melden bij het se- kretariaat van de stichting, te lefoon 01100 - 37723. VLISSINGEN - In het kader van het Zuidnederlands Mime Festival speelt het Pantomi men Ensemble van het we reldberoemde Deutsches Theater uit Oost-Berlijn za terdag 1 april in het Vestzak theater in Vlissingen. Uitge voerd wordt 'Café Fatal', een van de grote successen op het Keulse Gaukler Festival. De voorstelling begint om half negen. In Café Fatal spelen vier personen de hoofdrol. Mensen met totaal verschillende ach tergronden, maar met het zelfde verlangen om maar niet alleen te hoeven zijn. Zij ont moeten elkaar op het terras van Café Fatal, daar ontspint zich een spel van afwachten en toenaderingen. De personages zijn een nar liefde hunkerende alkoholiste, een verstoten bruid, een melancholieke pas sant en een beminnelijke ober. MIDDELBURG - Vanuit het Middelburgse asiel niets dan goed nieuws. Maar liefst vier van de zes oudjes vonden een nieuwe baas. De bastaard Zorba en het bastaard-pinchertje Nicky zijn de achterblijvers. Voor Zobra zijn er in de deze rubriek al her haalde oproepen geweest maar steeds mag het niet baten. Daarom een extra poging. Deze lieve bastaard-bouvier is te zien op zaterdag 1 april bij de dierenmanifestatie in de sporthal van de zeevaartschool. Samen met zijn verzorgster zet hij daar z'n beste pootje voor. En, hopelijk dit keer meer succes want deze lieverd verdient echt een baas. Deze week is de keuze gevallen op Sammy. Sammy treft het niet in z'n pas drie jaar oude hondeleventje. Van baas naar asiel, weer naar baas, weer naar asiel, 't zit hem echt niet mee. Deze kleine (ca. 35 cm) bastaard fox, wit/bruin van kleur, kwam twee maanden geleden aan zijn lot overgelaten terug in het asiel. Nu is de reu weer helemaal boven Jan en toe aan een nieuw thuis. Belangrijkste kenmerk van Sammy is: heel aanhankelijk en lief wat verborgen wordt onder een drukke, felle mantel en dan met name in de richting van andere dieren. Toch is Sammy eigenlijk gewoon probleemloos. Wie durft? De volgende wetenswaardigheden hebben allemaal betrek king op de operatie-patiënt. - De patiënt wordt altijd voor de operatie onderzocht waarbij speciaal het hart en de longen aandacht krijgen. I.v.m. anaesthesie moet de patiënt nuchter gehouden worden afhankelijk van de operatie varieert dit van zo'n twaalf uur tot bij sommige operaties drie tot vijf dagen. Drinken mag altijd al leen de laatste uren niet meer' - De narcose bestaat uit diverse middelen of gassen die elk een zorgvuldige narcose verzorgen. Wanneer de dieren bijko men kunnen ze soms gedesoriënteerd zijn of janken, dit is een bijwerking van de narcose. - Eén a twee dagen niet eten na de operatie is niet verontrus tend, drinken is belangrijker. - Na de operatie wordt vaak antibiotica gebruikt gedurende vijf tot zeven dagen. Som^ wordt er een langwerkend middel in gespoten. - Indien er huidhechtingen aanwezig zijn dienen deze na zo'n tien dagen verwijderd te worden (soms langer, advies dieren arts). - Wanneer de hond naar huis gaat zal deze in ieder geval bij bewustzijn zijn. Leg uw hond op een rustig plekje bij een ka mertemperatuur van zo'n 20 graden. - Geluid is voor genarcotiseerde dieren een prikkel tot reage ren, vermijdt daarom extreme geluiden. Wie geïnteresseerd is in Sammy kan contact opnemen met de verzorgster van asiel Mid delburg, telefoon 01180-13579. GEVONDEN - Bij de ge meentepolitie in Vlissingen zijn in de periode van 15 tot en met 22 maart de volgende ge vonden voorwerpen aangege ven: een bankbiljet, een lees bril, een dwergkonijn, dart pijltjes, een etui met sleutels, acht sleutels in een etui, een tas met inhoud, een damestas en een wieldop. AMERICAN - In Bar Ame rican aan het Plein 1940 in Middelburg treedt vrijdag 31 maart de Goese formatie Sjol- mord. De hardcore-formatie staat garant voor stevige mu ziek. Op het repertoire staat een flink aantal nieuwe num mers. Het optreden begint om half negen. De entree is gratis. ANBO - De afdeling Mid delburg van de Algemene Ne derlandse Bond voor Ouderen houdt dinsdag 4 april een con tactmiddag. De bijeenkomst wordt gehouden in gebouw De Schakel aan de Bachtensteene. Voor de pauze krijgen de aan wezigen uitgebreide informa tie over homeopathie. Na de pauze wordt een spelletje bingo gespeeld. De contact middag begint om twee uur. DIAPORAMA - De Diapo- ramaclub houdt maandag 3 april haar maandlijkse bijeen komst in buurthuis De Para plu aan de Alexander Gogel- weg. De contactavond begint om acht uur. De heer J. Smit uit Vlissingen toont een serie in overvloeiprojectie over zijn reis naar Indonesië. De club avond begint om acht uur. SPEELTREINTJE - Peuter speelzaal 't Speeltreintje houdt zaterdag 8 april een spelgoed- en zomerkledingbeurs. De beurs wordt gehouden in het Hervormd Gemeente Centrum aan de Dorpsstraat. De beurs is open van 10.00 tot 11.30 uur. Kinderkleding en speelgoed kan worden ingeleverd op maandag 3 en dinsdag 4 april tussen 11.00 en 11.30 uur bij de peuterspeelzaal. Vijftig pro cent van de opbrengst gaat naar de organiserende peuter speelzaal. ACM - De deelnemers van het Activiteiten Centrum Mid delburg houdt donderdag 30 maart een deelnemersoverleg. De bijeenkomst wordt gehou den in Ontmoetingscentrum Dauwendaele. Aanvang half twee. VROUWENGROEP - De vrouwenwerkgroep 'Kom uit je huis' houdt woensdag 5 april een informatie-ochtend. De bijeenkomst wordt gehou den in het Zuiderbaken aan de M. de la Palmastraat. Infor matie wordt gegeven over de diverse activiteiten die binnen de vrouwenggroep worden ge houden. Het betreft activitei ten als de hobbygroep, de ex- cursiegroep, timmeren, kant klossen, Indisch koken en de hand werkgroep. De informa tie wordt gegeven van half tien tot half twaalf. Kinderop vang is aanwezig. ROOKVRIJ - De afdeling Walcheren van het Neder lands Astma Fonds houdt woensdag 5 april een rookvrije voorlichtingsavond. De bij eenkomst wordt gehouden op het adres Bosweg 7 in Vlissin gen. Gastspreker is fysiothe rapeut J. Tissink. Hij vertelt het een en ander over het be lang van sporten. De bijeen komst begint om half acht. HCC - Op maandag 3 april houdt de Regio Zeeland van de HCC haar maandelijkse bij eenkomst in De Pit in Goes. Deze keer wordt aandacht be steed aan 'Muziek en Compu ter'. In de praathoek wordt het programma van de Lotus 123 behandeld. Demaandelijkse computeravond begint om acht uur. Voor HCC-leden is de toegang vrij, niet-leden be talen twee gulden. KLEDINGBEURS - In het kerkcentrum De Schaapskooi in de Vlissingse wijk Papa gaaienburg wordt vrijdag 7 april een kleding- en speel goedbeurs. De helft van de op brengst is bestemd voor het goede doel. De beurs begint om half tien. Tot elf uur kunnen belangstellenden in het kerk centrum terecht. Kleding en speelgoed kunnen op 4 en op 5 april worden ingeleverd tus sen negen en tien uur 's mor gens. SOOS - De soos voor alleen staande ouderen, de Soos 55- plus, kan nog een aantal da mes en heren gebruiken voor de babbel- en spelletjesavon den. De bijeenkomsten worden gehouden op dinsdagavond van 19.00 tot 21.45 uur in de Bachten Komme. VLAAMS - In buurthuis Scheldebuurt kunnen de lief hebbers van spelletjes zich 31 maart uitleven met een groot aantal Vlaamse volksspelen. Op het programma staan on der meer spelletjes doppen, toppen en het hamertjesspel. Deelname is gratis. De Vlaamse avond begint om acht uur. FRANSE LES - Bij vol doende deelname start in buurthuis Scheldebuurt op 11 april een korte cursus Frans. Deze cursus is speciaal be doeld voor hen die naar Frankrijk op vakantie gaan en hun schoolfrans weer een beetje op peil willen brengen. De cursus bestaat uit zes les sen. Opgeven is mogelijk in het buurthuis of telefonisch onder nummer 01184 - 11458. ROMMELMARKT - Buurt huis Scheldebuurt houdt op 8 april een grote rommelmarkt Snuffelaars kunnen die dag tussen 09.00 en 13.00 uur in het buurthuis terecht. Spulletjes voor de rommelmarkt kunnen dagelijks bij het buurthuis worden afgegeven. Moeten de spullen aan huis worden opge haald dan kan dat telefonisch worden gemeld onder nummer 01184 - 11458. ARNEMUIDEN - Voor de inwoners van Arnemuiden die heb ben deelgenomen aan de cursus "gezondheid en ouder worden" zullen vier vervolgbijeenkomsten worden gehouden op de vol gende data: Op zes april houdt de heer J. Dingemanse een inleiding over hulpverlening aan slechtzienden en blinden. Op 13 april vertelt notaris P. Matthijssen van het notariskantoor Janse de Jonge en Van Wouwe iets over onderwerpen als testament en opname in het bejaardenhuis. Mevrouw Bommelje, leidster van de ge zinsverzorging, zal op 20 april iets vertellen over het hulpaanbod van de gezinsverzorging. Meneer de Haan van het verzorgings tehuis "Swerfrust" vertelt die middag iets over opname in het verzorgingstehuis. Op 27 april houdt dr. Bakker van het RIAGG een inleiding over 'dementie'. De middagen worden gehouden van twee tot vier uur in het verenigingsgebouw De Ame. Verdere informatie wordt ver strekt op telefoonnummer 01187 - 1514. £!llllllimilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllHIIIIIIHIIIIIIIIIIIIIIIIillllllllllllllllllllltt s VLISSINGEN - Feest vandaag -woensdag 29 maart- in verzorgingstehuis Ter Reede. Middelpunt van de fees te- S lijkheden is het echtpaar Meulmeester. De heer Jan Meulmeester en zijn echtgenote Grietje Meulmeester- van Eenennaam vieren vandaag hun diamanten huwe- lijksfeest. De heer en mevrouw Meulmeester zijn allebei geboren en getogen Vlissingers. Ze werden in 1907 in de Schelde- stad geboren, leerden elkaar in Vlissingen kennen en wo- nen daar nog steeds. Momenteel woont het echtpaar Meulmeester in Ter Reede. In de recreatiezaal van het verzorgingstehuis kreeg het jubilerende echtpaar van- middag een feest aangeboden. Een van de genodigden 5 was burgemeester J. van der Doef. Hij kwam het echt- f paar namens het gemeentebestuur de gelukwensen over- brengen. ?uiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiMiiiiiiiimiiiitiiiiiiiimiiiiiiiimmiiiNiiiiiniiHiiiimiMiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit?

Scheldebode | 1989 | | pagina 9