Inschrijftermijn tennistoernooi van Sprint Photo nadert einde La Gare aanwinst voor Souburg HE SCHELDEBODE GEWICHTSVERUES ZONDER RISICO'S Kleur bekennen bij Brilliant Colouring het weten waard HE SCHELDEBODE Filmavond over reizen naar de VS en Canada Cursus 'Fijne Vleeskeuken' Meidenavond ASB Uitzendbureau schenkt klare wijn in Stadsschuur UIT HET ZEEUWSE ZAKENLEVEN SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 22 FEBRUAR11989 INTENSIEF LIJNEN LICHAAMSREINIGING t&iA HUISARTSEN KRUISWERK KRUISVER. TANDARTSEN APOTHEEK DIERENARTSEN DIVERSEN KERKDIENSTEN Actie zuinig stoken Tabel voor de week van 13 februari 1989 t/m 19 februari 1989 305 GOES - De organisatoren van het Sprint Photo Tennis toernooi dat op 25, 26 en 27 maart in Goes wordt gehou den, kunnen over enkele da gen beginnen aan het indelen van de verschillende poule's. Op 26 februari om 20.00 uur sluit namelijk de inschrijfter mijn van het grootste dubbel- toernooi in Zeeland. Het organiserende Tennis en Squash Promotions is tot op heden erg tevreden over de belangstelling die vanuit de regionale tenniswereld voor het toernooi is getoond. Toch worden ook deze week nog de nodige inschrijfformulieren verwacht. „We hebben drie volle da gen de beschikking over de tennishal Scheldesport Inter national. Dat betekent dat we niet minder dan 190 koppels kunnen plaatsen", aldus Dick Waasdorp van de wedstrijd leiding. Naast Waasdorp bestaat de wedstrijdleiding uit planner Pim van Ginkel en wedstrijd leider Gerard Dingemans. Hij is ook verantwoordelijk voor het aantrekken van sponsors voor het driedaagse evene ment. „Dat is ook nodig, omdat we een professioneel en goed ge organiseerd toernooi willen draaien. Zowel voor de spelers als voor de sponsors moet alles tot in de finesses zijn geregeld. Een dergelijk streven naar perfectie brengt een wat duur dere huishouding met zich mee." Bij de perfecte organisatie hoort de aanbieding van een uitgebreid programmaboekje. Voor de samenstelling daar van tekent Richard Hol. "Het boekje is vanaf 20 maart af te halen bij de filialen van Sprint Photo in Goes, Vlissingen, Bergen op Zoom en Roosen daal. De deelnemers krijgen dus geen persoonlijk bericht over de aanvangstijd van hun eerste wedstrijd. Om de eigen naam alsnog in het programmaboekje te krij gen moeten tennissers die aan het toernooi willen deelnemen nog deze week hun inschrijf formulier inleveren. Inschrijf- kaarten zijn nog te verkrijgen in de diverse Sprint Photo-za- ken, bij Sporthuis Pieterse in Goes en in de verschillende tennishallen in Zeeland en West-Brabant. Telefonisch zijn inschrijfkaarten te bestel len bij Roeland Appels, tele foon 01650 - 41659. OOST-SOUBURG - De Ka naalstraat in Oost-Souburg is sinds kort een petit-restaurant rijk. Het is 'La Gare', ver noemd naar het nabijgelegen station, en wordt gerund door Fred Tanihatu en Joan Schip per. „Omdat bij het station geen restauratie aanwezig is ver wachten we veel aanloop van reizigers. Daarbij kende Oost- Souburg nog geen a la carte- restaurant, zodat een vesti ging in Souburg mogelijkhe den biedt", aldus Fred Taniha tu. Zowel hij als Joan Schipper kunnen inmiddels bogen op een aantal jaren ervaring in de restaurant- en hotelwereld. Beiden waren werkzaam bij Hotel Terminus in Goes. „We liepen al enige tijd met de gedachte rond om voor ons Fred. Tanihatu en Joan Schipper, dik tevreden met hun nieuwe restaurant *La Gare'. - foto harry de lange zelf te beginnen. Toen we dit pand leeg zagen staan, zijn we meteen gaan informeren. Aanvankelijk was het de be doeling dat in het pand een amusementshal zou komen. Buurtbewoners boden echter veel weerstand, de plannen werden meteen ingetrokken. Vanaf januari huren we het pand van onze buurman, eige naar van café De Vriendschap. Veel hoefden we niet te veran deren, want het zag er goed uit. Alleen de keuken was te klein, die hebben we wat uit gebreid en voorzien van mo derne apparatuur." Joan Schipper: „Behalve reizigers bieden we ruime mo gelij kheid om te lunchen aan vertegenwoordigers, winkel en bankpersoneel, of om op koopavonden a la carte te ko men eten. Ons restaurant biedt ruimte voor party's en recepties. Voor ouderen, die vaak klein behuisd zijn, heb ben we hier gelegenheid om verjaardagen en jubilea te vieren. Daarnaast hebben we plannen om in het zomersei zoen het terras te openen. DE SCHELDEBODE Verschijnt wekelijks gratis huis-aan-huis op Walcheren. 36e jaargang. Oplage: ed. Vlissingen 23.600 ex. Gemeenten: Valkenisse, Vlissingen en Westkapelle. Oplage: ed. Middelburg 22.200 ex. Gemeenten: Arnemuiden, Domburg, Mariekerke, Middelburg, Veere. Kantoor: Torenstraat 5, 4381 ET Vlissingen tel. 01184-19910 Openingstijden kantoon 08.30-12.30 en 13.30-17.00 uur. Advertentie-exploitatie: J. van Emden Jos Rentmeester Redactie: Mare Molenaars Correspondenten: Ronald Hagen Tosca Houtstra tel. privé 01184-60369 tel. privé 01195- 379 tel. privé 01640-53031 tel. privé 01184-67954 tel. privé 01184-71672 MIDDELBURG - Het Bedrijf schap Slagersbedrijf start op dinsdag 14 maart een cursus 'Fijne Vleeskeuken' in Middel burg. De lessen worden gege ven in scholengemeenschap De Wellinge aan de Kruisweg. De cursus 'Fijne Vleeskeu ken' bestaat uit acht lessen. Tijdens de lessen wordt zowel aandacht besteed aan theorie als praktijk. Tijdens het theo riegedeelte wordt onder meer aandacht besteed aan alge mene vlees- en vleeswaren kennis, gehakte en gemalen vleessoorten, worstsoorten en de verschillende soorten pluimvee. Nadruk ligt even wel op de praktische vaardig heden: het maken van mari nades, de bereiding van kal koenvlees. koude voorgerech ten, lasagna, koude sauzen, het bakken van biefstuk en het bereiden van entrecote. De eerste les op dinsdag 14 maart begint om acht uur. De kosten voor deelname bedra gen 130 gulden. Meer informa tie is te verkrijgen bij het Be drijfschap Slagersbedrijf, me vrouw A. van der Marei, tele foon 070-906802. MIDDELBURG - In jonge- rengebouw Poortershove in Middelburg wordt woensdag 22 februari voor de eerste keer een meidenavond gehouden. Uitgenodigd worden jongeda mes van veertien jaar en ouder. De meidenavond begint om halfacht. Tijdens de meidenavond kunnen de bezoekende meisjes ideeen spuien voor de activi teiten in de loop van het jaar. Ook wordt samen bekeken hoe deze ideeen kunnen worden uitgewerkt. Deelname is gra tis. Inlichtingen zijn telefo nisch te verkrijgen onder nummer 16083. ADVERTENTIE Afslanken is niet alleen een modeverschijnsel. Uit medisch onderzoek blijkt steeds duidelij ker dat mensen met overgewicht ook meer gezondheidsrisico's lopen. De veelheid van aan geboden afslankprodukten maakt de keuze van het juiste dieet echter niet gemakkelijk. Een deskundige die zich heeft toegelegd op afslankkuren die volledig voldoen aan deze strenge samenstellingseisen is drs. H. Hampsink van het voe dingsbedrijf GLN. Dit bedrijf heeft zich in de afgelopen ja ren gespecialiseerd in kalorie- arme maaltijdvervangers, waarmee je op een verant woorde manier overtollig ge wicht kunt kwijtraken. „En daarbij staat de vetverbran- ding voorop" verzekert drs. Hampsink. „Bij veel produkten wordt slechts een tijdelijke ge wichtsvermindering veroor zaakt door verlies van vocht. De kilo's die je daardoor kwijt raakt zijn maar van tijdelijke aard en dat is natuurlijk niet de bedoeling". Inmiddels zijn door Hampsink en zijn mede werkers een heel assortiment maaltijdvervangers ontwik keld, variërend van een kalorie-arm ontbijt of lunch tot komplete afslankkuren voor één of meerdere weken. Bo vendien heeft het bedrijf een diëtiste in vaste dienst, als ser vice voor iedereen die naast zo'n kuur nog extra hulp nodig heeft. Voor degene die maar een paar pondjes hoeft af te vallen en er een weekje intensief lij nen voor over heeft, is door GLN een speciale Minikuur ontwikkeld. Deze Minikuur be vat maaltijdvervangers voor het ontbijt, lunch en de warme maaltijd van in totaal slechts 500 kalorieën per dag. Dat is zo weinig dat het lichaam van zelf wordt gedwongen de eigen vetreserves aan te spre ken. Omdat Minikuur alle noodzakelijke voedingsstoffen bevat, blijf je je ook fit voelen. Extra vitamine-pillen zijn daar om niet nodig. Ook word je niet futloos, wat nogal eens voorkomt bij intensief lijnen. Een ander voordeel van zo'n intensieve Minikuur is de reini ging van het lichaam. Doordat NIEUW Ook voor een weekje makkelijk lijnen waarbij de warme maaltijd gehandhaafd kan blijven, heeft GLN-voeding een primeur. Onder de naam BALANS zijn onlangs nieuwe maaltijdvervangers voor ontbijt en lunch ontwikkeld. BALANS bevat voor 's och tends een laagkalorisch muesli-ontbijt met havervlokken, rozijnen, gedroogde appel en banaan. Als lunch bevat BA LANS 2 kalorie-arme hazelnootrepen. Met een wanne maaltijd van 500 600 kalorieën is BALANS een praktische 1000-kalorieënkuur die je ook langere tijd zonder enig risiko mag blijven ge bruiken. Uit praktijktesten kwam naar voren dat juist personen die de warme maaitijd graag wilden handhaven, veel baat hadden bij een weekje lijnen met BALANS. En natuurlijk is ook BALANS samengesteld volgens de richtlijnen van het ministerie van Volksgezondheid. Balans Is eveneens verkrijgbaar bij de betere drogist, reform zaak en alle apotheken In de re gio (eventueel op bestelling). het vet verdwijnt, worden ook de afvalstoffen die zich in het vet hebben opgehoopt, verwij derd. Hampsink: „Je wordt dus ook als het ware van bin nen schoongemaakt. Na zo'n Minikuur merk je ook dat je niet alleen lichter bent gewor den, je voelt je ook een stuk gezonder door het reinigings proces". Minikuur is volledig medisch verantwoord en verkrijgbaar bij de betere drogist, apotheek en reformzaak. MIDDELBURG - De sa menwerkende ANVR Reisbu- ro's in Zeeland en de reisorga nisatie Holland Overseas Tra vel houden op vrijdag 24 fe bruari een informatie-avond over reizen naar de Verenigde Staten en Canada. De film avond wordt gehouden in de Stadsschouwburg in Middel burg. Aanvang acht uur. Tijdens de USA Canada informatie-avond krijgen de aanwezigen twee schitterende multi-diashows van de be kende reiscineast Jan van der Zwaard voorgeschoteld. Te vens presenteren de Zeeuwse reisburo's een speciaal voor de Zeeuwse toeristen samenge stelde 'Califomië-reis'. De twee verre reizen-experts van de ANVR Zeeland, Ollie Ber- revoets van AMZ in Vlissin gen en Peter Borghart van Holland International in Mid delburg, bezochten het afgelo pen jaar de Verenigde Staten en stelden daar een unieke rondreis samen. De Zeeuwse Califomië-trip telt 21 dagen en geldt ongetwijfeld tot de meest complete op de Neder landse markt. Naast grote ste den als San Francisco en Los Angeles worden ook bezoeken gebracht aan unieke natuur reservaten als Yellowstone Park, de Grand Canyon, Lake Tahoe en het grote wijngebied van Califomië. Tijdens de filmavond in de Stadsschouwburg worden twee bezoekers getrakteerd op een gratis vliegticket. Een be zoeker mag met Martinair naar de Verenigde Staten, een bezoeker mag met Canadian Airlines naar Canada. GOES - De ASB uitzendbu- reau's van Midden-Zeeland onthaalden hun relaties vorige week op een wijnproeverij in restaurant De Stadsschuur te Goes. Vele representanten vanuit overheid, instellingen en be drijfsleven waren in het sfeer volle restaurant aanwezig om nader kennis te maken met collega's en de medewerkers van ASB Uitzendbureau. Zij werden welkom geheten door de manager van ASB, Rob Is raël. Wijnen uit verschillende landen hadden elk een eigen plaats gekregen en vonden evenals de hartige hapjes gre tig aftrek. Cor van de Zandt, eigenaar van restaurant De Stads schuur, had voor deze gelegen heid een primeur in huis ge haald. Het was de tiende Cru de Beaujoulais Régnié, een wijn die pas op 1 april officieel aan de negen grote 'crus' zal worden toegevoegd. Het wijngebied Bourgogne is onderverdeeld in verschil lende districten. Eén van deze, het meest zuidelijke district is de Beaujoulais. Men kent in dit gebied verschillende appel lations: 1. de algemene appel lation Beaujoulais contrölée; 2. de algemene appellation Supé rieur contrölée; 3. de appella tion Beauloulais-Villages con trölée; 4. de crus van de Beau- loulais. De top van de Beauloulais- wijnen komt uit de negen dor pen die recht hebben op een eigen appellation. Men spreekt ook doorgaans van de negen grote 'crus'. Van noord tot zuid zijn de negen crus van de Beauloulais: Saint-Amour, Juliénas, Chénas, Moulin-a- Vent, Fleurie, Chiroubles, Morgon, Brouilly en Cöte de Brouilly. De tiende cru de Beaulou lais Régnié zal hier per 1 april 1989 aan worden toegevoegd. De plaats Régnié ligt tussen Morgon en Cöte de Brouilly. Wat smaak betreft zit de Rég nié tussen de Chiroubles en de Fleurie in. De sommelier van De Stads schuur, Ronald Saaman was zeer gelukkig deze primeur uit te kunnen schenken op de bij eenkomst van het ASB Uit zendbureau. j S: r Restaurateur Cor van de Zandt, overhandigd namens ASB Uit zendbureau enkele flessen Beauloulais Régnié aan de burgemees ter van Goes, Mr. T.R. Seinstra. - foto: tannie de jonge de kleurentheorie en het bepa len van het kleurenpalet krijgt je een kleuren waaier met circa 60 kleuren in je eigen pa let, een handleiding voor kle ding, make-up en haarverzor- ging. „Zo'n kleurenwaaier moet je eigenlijk altijd in je tas hebben", vertelt Janny Muller, „want dan koop je kle ding in de goed kleurtoon. Het is toch jammer om een mooi kledingstuk in prachtige stof uitgevoerd en met de juiste snit in de kast blijft hangen, omdat de kleur net niet hele maal dat is. Kleuren kosten niets, dus koop in de passende kleurtoon om miskoop te voor komen. We hebben al contact met enkele modezaken, waar van we het personeel uitleg geven over de werking van kleuren. Onze leuze is „Bril liant Colouring", omdat een briljant alle facetten van de mogelijkheden weergeeft. Het maken van kleurenanalyses staat in Nederland nog in de kinderschoenen, mijn collega Hilly en ik zijn de eerste gedi plomeerd in Zeeland". Voor meer inlichtingen kunt u con tact opnemen met: Hilly Har- tog tel. 01184-16654 en Janny Muller, tel. 01184-70099. VLISSINGEN - De dames Hilly Hartog en Janny Muller, beiden gevestigd als gediplo meerd schoonheidsspecialis- te/visagiste, hebben hun praktijk uitgebreid met het geven van kleuradviezen. Door de uitgebreide persoon lijke kleurenanalyse kan wor den vastgesteld welke kleuren bij je passen; sterker nog-dat je er in je eigen kleuren zelfs beter uitziet Deze kleurenanalyses wor den na afspraak gemaakt. Dat gebeurt meestal in groepjes van vier. Individueel kan ook, maar is minder leuk, vooral ook omdat je van voorbeelden van elkaar leert. Dan volgt de indeling in één van de seizoe nen. Je bent een lente, zomer, herfst of winter (type). Alle primaire kleuren komen in iedere seizoen terug, genuan ceerd naar de blauwe of gele kant. Nadat er vastgesteld is tot welke groep je hoort, merk je al gauw dat je minder kle ding nodig hebt en meer com binaties kunt maken, omdat de kleuren op elkaar zijn afge stemd. Verrassend is het te ontdekken dat de juiste kleu ren het gezicht sprekender maken. Behalve de uitleg van is Vlissingen - 25 febr. E. Kant, Salvalaan 3, tel. 71017, 26 febr. dr. Pelt, Julianalaan 7, tel. 12225. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30-13.00 en van 17.30-18.00 uur (zonder afspraak). Huisbezoek aanvragen voor 10.00 uur. Middelburg - 25 febr. R.R. Lankc- horst, Seisweg 29, tel. 13456, 26 febr. J.K. Dominicus, Dam, 30, tel. 12830. Spreekuur voor spoedgevallen (zon der afspraak) 12.30-13.30 uur en 17.30-18.00 uur. Huisbezoek aanvra gen voor 10.00 uur. Souburg, Middelburg-Zuid, Arne muiden en Nleuwland -18 febr. P. Kodde, Oude Vlissingseweg 13, Mid delburg, tel. 01180-15810, 26 febr. A. G. Bouwmeester, Stationsplein 1, Arnemuiden, tel. 01182-1308. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Spreekuur voor dringende gevallen: 12.30-13.00 uur, 17.30-18.00 uur. Oo8tkapelle, Serooskerke, Grljps- kerke en Veere - 25 en 26 febr. G.C.M. Rullens/M.J.M.E. Mol, Dorp straat 2, Oostkapelle, tel. 01188- 1276. West- en Mldden-Walcheren - 25 en 26 febr. A. Stutterheim, Beukei- manstraat 8, Meliskerke, tel. 01186- 1760. Domburg, Aagtekerke, Westka pelle, Zoutelande, Meliskerke, Blg- gekerke en Koudekerk® - 24 febr. (vanaf 18.00 u.) 25 en 26 febr. B. Vaandrager, Weststraat 7, Dom burg, tel. 01188-1271. Verloskundigen Middelburg - vr. 24 febr. (18.00 u.) tot zo. 26 febr. (24.00 u.) mevr. Drijdijk, Grootmede 62, tel. 26045. ls22Vlissingen - Vr. 24 febr. (18.00 u.) tot ma. 27 febr. (8.00 u.)H.J. Klompe tel. 71140. GroepspraktIJk voor alternatieve geneeswijzen: van vr. tot en met zo. voor dringende gevallen tel. 01184- 65200 van 9.00 tot 10.00 uur. Kruisvereniging Walcheren-Oost (Middelburg, Arnemuiden, Nieuw en SL-Joosland): bereikbaarheid avond- en weekenddienst, via alarm centrale, tel. 01184-14444. Kruisvereniging Vlissingen/Sou burg (Vlissingen, West- en Oost- Souburg en Rltthem): bereikbaar heid avond- en weekenddienst via alarmcentrale, tel. 01184-14444. De openingstijden van de magazijnen voor uitleenartikelen en verpleegarti- kelen zijn: op werkdagen van 10.00 tot 12.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. Kruisvereniging Platteland Wal cheren: bereikbaarheid avond- en weekenddienst via alarmcentrale, tel. 01184-14444. Voor heel Walcheren - 25 en 26 febr. W. v.d. Heijden, Noordstraat 12, Westkapelle, tel. 01187-2182 Spreekuur voor spoedgevallen van 11.00 tot 12.00 uur. Middelburg - 24 febr, tot 3 maart apotheek Hummelen, Markt 9, Vlissingen - 24 febr. tot 3 maart Apotheek Souburg, C. v. Perestraat 1tel. 61593. Kleine huisdieren - 25 en 26 febr. Mw. C.J. Brink, Middelburg, tel. 01180-11011. Dierenartsenpraktijk Middelburg - Grote huisdieren 01180-33803. Visi tes aanvragen van 8.00-9.00 uur. Praktijk Oostkapelle - Oude Dom- burgseweg 33a, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. Maatschappelijk werk regio Wal- cheren-Zuid (Vlissingen en Valke nisse) - Brouwenaarstraat 4, Vlissin gen, tel. 19820. Regio Walcheren, Noord: Bree- straat 15, Middelburg, tel. 01180- 84000. Voor crisissituaties buiten kantoortijd is de dienstdoende maatsch. werker bereikbaar via het door het ant woordapparaat gegeven telefoon nummer. „Opvang voor mensen In crisissi tuaties" dag en nacht bereikbaar on der telefoonnummer (Leger des Heils) 01180-12000 of 01180-13181 Bureau voor rechtshulp: Middel burg. Vlasmarkt 28, tel. 01180- 37120. Spreekuur ma. 13.30-15.30 uur do. 17.00-19.00 uur. Vlissingen: Badhuisstraat 104, spreekuur di. 9.30-11.30 uur. Vrouwen bellen vrouwen, afd. Zee land, tel. 01100-32233. R.-k. kerk Walcheren: Souburg; Zoute Viever. Za. 9.00 u. Souburg, Martlnuskerk, zo. 10.00 uur, Paro chiekerk, Pauwenburg, Open Hot, zo. 11.00 uur eigen zanggroep. Vlissingen Ter Reede, za. 17.00 uur, Vlissingen, Lieve Vrouwekerk, zat 19.00 uur. Dameskoor, zo. 9.30 uur, jeugdkoor, Be'hesda SL-Jo- sephzlekenhuls, zo. 11.15 uur. Middelburg Petrus en Pauluskerk, 2e en 4e zat 19.00 u, Iedere zon. 10.00 uur, Hoeksteen zo. 11.30 uur. Domburg Badhuisweg elke 1e en 3e zaterdag 19.15 u. Prot Ziekenhuispastoraat Streek ziekenhuis Walcheren - 10.00 uur, ds. P. Joosse. Evang. gem. De Wijngaard, Mid delburg - aula lts-Klarenbeek, aan vang 9.30 uur br. C. v.d. Zanden. Gerei. Kerk Vrijgemaakt, De Lan- noystraat, Vlissingen - 9.30 uur en 16.30 u. leesdienst. Klein Vlaanderen Middelburg 9.30 uur en 16.30 uur ds. A. de Snoo. Anglicaanse Kerk - Zeemanshuis Scheldepoort, 10.30 u. Holy Commu nion, 19.30 uur Evening Prayer. Herv. Gem. en Ger. Kerk te Vlissin gen - St. Jacobskerk 10.00 u. drs. Hiemsch, Petruskerk 9.30 uur ds. Makkinga, Johanneskerk 9.30 u. ds. Glashouwer, 17.00 u. ds. de Boer, De Schaapskooi 9.30 ds. de Nooyte, Open Hof 9.30 uur ds. Kalksma. Leger des Heils, korps Vlissingen -10.00 en 19.00 u. Br. C. Vader. Korps Middelburg -10.00 en 19.00 o.l.v. kapt B. de Heer Christelijk Ger. kerk Vlissingen - 9.30 u.en 17.00 u. ds. A. Brons. Ger. en Ned. Herv. Kerk - Oost- Souburg, Kanaalstraat 9.30 uur, dhr. R. Heemskerk, Oranjepleinkerk, 9.30 u. ds. R.E.R. van Buiren, 19.00 u. Bejaardenhuis Zoute Viever, 19.00 uur dhr. J. v.d. Putte. Gr. Gem. Nederland - Arnemuiden 9.30 u Ds. Verhoeks, 14.30 u lees dienst, 19.00 u Ds. Verhoeks. Koorkerk 10.00 u. ds. J.B.v. Bork. Middelburg - Zevende Dags Ad ventisten - Zat. 25 febr. Middelburg 10.00 uur Bijbelstudie 11.00 uur, dhr A. Engler. Vlissingen 9.15 uur, dhr A. Engler. 10.15 u. Bijbelstudie. Slon Gemeente - Oost-Souburg, zo. 10.00 uur. Baptisten Gemeente - Middelburg, zo. 10.00 uur, Drs. A. Spaans-Moole- naar. Kerkdiensten Babbelaar - Der Boe- de, Koudekerke 10.30 uur ds C. Si mons Ned. Ger. Kerk, Middelburg - 9.30 u dhr. Riemens en 17.00 u. ds. R. Brands. Evangelische Baptisten Gemeente, Middelburg 10.00 uur, br. Lok. Doopsgezinde Gemeente Vlissin gen-9.30 u ds. P. Messie. Doopsgezinde Gemeente, Middel burg, 11.00 u. ds. Rijken. Pinksterkerk, Vlissingen, woensdag en vrijdag 19.30 uur, zondag: lof. pr. dienst, 14.30 uur. De Christengemeenschap - Kapel van SL Maarten te Hoogeiande bij Middelburg geen dienst. Kristen Zuid Molukse Kerk In Ne derland - Koudekerke, 11.45 uur Pdt. S. Waisapy, Oost-Souburg 13.00 u. idem. Hervormd Middelburg - geen op gave ontgaveGeref. Kerk, M'burg - geen opgave ontvangenProt Cen trum „Ophir" Vlissingen geen dienst. Pinkstergemeente: Vlissingen - Emmastr. 10, iedere woensdag 19.30 u, iedere zondag 14.30 u. Middelburg - Baarsjesstr. 42, zo. 15.30 u dienst iedere woensdag 19.30 u. Bijbelstudie, Dam 6. Gereformeerde Gemeente Vlissin gen - 9.30 u en 16.00 u ds. C.G. Vruegendhil. Hilly Hartog en Janny Muller (rechts) - foto harry de lange bij een hoorteen en een totaal jaarverbruik van: streefverbruik voor streefverbruik sinds de afgelopen week 9 oktober 1988 van: 800 m3 22 400 1000 m3 28 500 1200 m3 33 600 1400 m3 39 700 1600 m3 44 800 1800 m3 50 900 2000 m3 55 1000 2200 m3 61 1100 2400 m3 66 1200 2600 m3 72 1299 2800 m3 77 1399 3000 m3 83 1499 3300 m3 91 1649 3600 m3 99 1799 3900 m3 108 1949 4200 m3 116 2099 4500 m3 124 2249 5000 m3 138 2499 5500 m3 152 2749 6000 m3 166 2999 Het werkelijke streefverbruik wordt bepaald aan de hand van de gemiddelde etmaal-temperatuur en enkele andere gegevens

Scheldebode | 1989 | | pagina 5