Nieuwjaarsreceptie Kamer van Koophandel Filmnieuws Alhambra Komedie 'Mooi Bruin' in het Mini Theater Lustrumiaar filmtheaters Ontwikkelingsdag voor de fruitteelt Van Amen in de Basket Jubilarissendag ZWN bijzonder geslaagd Gevonden in T refcenter Oprichting vereniging Thriation Sint Willibrordcollege doet mee aan actie voor Unicef CDA bespreekt milieubeleid Bestrating Westerbaan De beste films „Mooi bruin in minitheater SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 4 JANUAR11989 318 GOES - In het najaar van 1988 is de scholenactie 'Kunst voor een kind' gestart. De bedoeling van deze actie is, dat jongeren aangezet worden tot beeldvorming over de problematiek van het kind in de derde wereld. Het enthousiasme op veel scholen is dermate groot dat de actie is verlengd tot 31 maart 1989. In Zeeland is het Sint Willibrordcollege tot nu toe de enige school die op de actie inhaakt. Kaal Theo Middelkamp stelt renners voor Middernacht Zeeuwse Sportraad kiest voorzitter KAPELLE - De Kring/Zeeland/West-Noord- Brabant van de Nederlandse Fruittelers Organisa tie (NFO) houdt in samenwerking met drie CLO's op vrijdag 13 januari haar jaarlijkse Ontwikke lingsdag voor de fruitteelt in Kapelle. Als onder deel van deze dag wordt er in de veilinghal van de Centrale Veiling Zeeland in Kapelle een mechani- satiebeurs gehouden, die voor het publiek geopend zal zijn van negen uur 's morgens tot twaalf uur 's middags en van halfvijf 's middags tot halfnegen 's avonds. Machines Manifestatie: 'Kunst voor een kind' 'Kunst voor een kind' staat zoals de naam al doet vermoe den in het teken van de kunst De scholieren worden dan ook opgeroepen tot het maken van kunst. Óf dat nu tekeningen, beeldhouwwerken, schilde rijen of uitingen via podium kunst als ballet, toneel, mime of door middel van muziek, sport, kleding of make-up ge beurt is van ondergeschikt be lang. Unicef richt zich met name op de jongeren; zij bepalen de toekomst. Actie is hard nodig als men bedenkt dat er dage lijks nog 40.000 kinderen ster ven van de honger. Veel hulp komt niet op de goede plaats terecht door onwil, oorlog, ontwetenheid, gebrek aan ver voer, etc. Unicef is echter van mening dat deze problemen met de inzet van velen opge lost kunnen worden. Een juiste beeldvorming van jon geren over de derde wereld problematiek is hierbij nood zakelijk. De Tros-televisie geeft via het programma 'Linda' iedere dinsdag informatie over het verloop van de actie. Door 123 scholen is vaak op ludieke wijze uiting gegeven aan de actie. Iedere school die een bedrag overmaakt op de rekening van Unicef, ontvangt een bronzen replica van een speciaal voor deze actie ontworpen beeld van Eric Claus. Scholen die een bedrag van 5000,- of meer overmaken, ontvangen dit beeld zelfs in een extra groot formaat voor de school- hal. Op het St. Willibrord Col lege is de actie erg enthousiast ontvangen. In eerste instantie werd in de lessen maatschap pijleer en tekenen aandacht aan het project beteed. Al gauw verspreidde het ontsto ken vuur zich over de gehele school. Nadat Ruud Verstraa- ten, een van de leerkrachten van de school die in het Uni- cef-comité zitting heeft, bereid bleek zich voor 2000,- kaal te laten knippen, kwam de actie pas goed op gang. Een groot aantal leerlingen en docenten zijn hard aan het werk om de Unicef-actie op het St Willi- VUSSINGEN/GOES - Op maandag 9 januari houdt de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden- en Noord-Zeeland haar nieuw jaarsreceptie in de 'Prins van Oranje', Nieuwstraat 14 te Goes. Van 17.00 tot 19.00 uur zijn alle geïnteresseerden van harte welkom. Deze nieuwjaarsreceptie is een uitstekende gelegenheid om in een informele sfeer goede wensen met elkaar uit te wisselen. De voorzitter van VLISSINGEN - Dinsdag 10 januari spreekt op een geza menlijke bijeenkomst van het CDA, afdeling Vlissingen en het CDA Vrouwenberaad, drs. Mieke Boers-Wijnberg, lid van de CDA-Tweede Kamer fractie, over het 'Milieu'. Dit onderwerp staat bij alle poli tieke partijen in het middel punt van de belangstelling. Gesproken zal worden over het mogelijk samengaan van economische en ecologische doelstellingen. Tevens wordt gepraat over de gevolgen die ons handelen, hier en nu, heeft voor de positie van de ontwik kelingslanden. Hae groot is onze verantwoordelijkheid ten aanzien van het omgaan met de schepping met betrekking tot de komende generaties? De bijeenkomst, die voor iedereen toegankelijk is, wordt gehouden in het Vereni gingsgebouw bij de Petrus- kerk, Dr. Ottestraat en begint om 20.00 uur. Voorafgaand aan deze bij eenkomst houdt de CDA-afde- ling Vlissingen een nieuw jaarsreceptie in het Vereni gingsgebouw van 19.30 uur tot 20.00 uur. Ook hier is iedereen van harte welkom. BIGGEKERKE - De Zeeuwse Ren- en Tourclub „Theo Middelkamp" houdt de ploegenvoors telling van ama teurs en dames op donderdag 12 januari in „De Kaasboer" te Biggekerke. Bovengenoemde categorieën worden voor drie achtereen volgende jaren gesponsord door de Algemene Zeeuwse Verzekering Maatschappij N.V. in Middelburg. In tegen stelling tot voorgaande jaren zal deze ploegenvoorstelling plaatsvinden tijdens de avonduren. De bijeenkomst begint om halfacht met de ontvangst van de genodigden. Tussen acht en negen uur zullen de rensters en renners worden voorge steld. Zij zullen zich zoals ge woonlijk presenteren in ren nerstenue. de Kamer zal tijdens deze re ceptie zijn Nieuwjaarsrede uitspreken. Tevens vindt bij deze gelegenheid de uitreiking plaats van de prijs voor Crea tief Ondernemerschap 1989. MIDDELBURG - De be kende kunstenaar Woody van Aamen zal van 7 januari tot en met 4 februari exposeren in galerie de Basket in Middel burg. Van Amen heeft voor zijn expositie de titel 'De gete kende ruimte' gekozen. De opening van de expositie zal plaatsvinden op vrijdag 6 ja nuari tussen 16.00 en 18.00 uur. Galerie De Basket is te vin den aan de Schuitvlotstraat 32, 4331 SZ in Middelburg. Het te lefoonnummer is 01180-29405. De galerie is geopend van 13.00 tot 17.00 uur. VLISSINGEN - Om streeks 11 januari zal een begin worden gemaakt met het definitief aanleg gen van de straten bij de nieuwe woningen aan de Westerbaan en omge ving. Het plan omvat onder andere het aanleggen van de bestrating, het maken van parkeervakken en het maken van een huis- vuilverzamelingplaats. Het groen zal in het voor jaar van 1989 worden aangeplant Het nieuwe woon- wijkje zal een 30-kilome- ter-per-uurgebied wor den. Gelijktijdig zal ook van de Noorderbaan een 30-kilometer-per-uurge- bied worden gemaakt. De in- en uitrit van dit gehele 30 kilometerge- bied zal worden aangege ven met borden en een wegversmalling op de hoek van de Westerbaan en de Noordbeekseweg. MIDDELBURG - Traditie getrouw is het weer mogelijk om de 5 beste films van het vo rige jaar te raden. Uit alle 212 filmtitels die het vorige jaar in de Middelburgse bioscopen hebben gedraaid, kan men de beste vijf samenstellen. De lijst van films hangt in de Middelburgse bioscopen. De actie loopt tot en met 31 janua ri. Onder de goede inzenders worden 5 bioscoopbonnen ver loot. VLISSINGEN - In Alhambra in Vlissingen draaien in de week van 5 tot en met 11 januari de volgende films. In Alhambra 1: Roger Rabbit Do., vr„ za. en zo. om 14.00, 19.00 en 21.30 uur. Ma. en di. om 20.00 uur en woensdag om 14.00 en 20.00 uur. Op zondag draait om 11.00 uur Bioscopera il Barbiere dl siviglia. In Alhambra 2 Frank en Frey, do. vr., za. en zo. om 14.00 uur. Moon- walker met Michael Jackson. Do., vr., za. en zo. om 19.00 uur, woensdag om 14.00 uur. Big. do., vr., za. en zo. om 21.30 uur. Ma., di. en wo. om 20.00 uur. brord tot een gigantische ma nifestatie te maken. De commissaris van de ko ningin in de provincie Zee land, Dr. C. Boertien, zal op vrijdag 20 januari het actie weekend openen. Tijdens dit weekend zullen de door de leerlingen gemaakte kunst werken worden geveild. Te kenleraar Tom Goosen vertelt dat er op dit moment al zeer veel fraaie werkstukken inge leverd zijn. Op het gebied van podium kunsten worden er op vrijdag en zaterdag een aantal leerlin genproducties vertoond. Tij dens de muzieklessen zal er de komende weken druk gerepe teerd worden. Een groep leer lingen uit 4 atheneum en 5 havo brengt een cabaretpro gramma. „Actuele ontwikke lingen in de samenleving zul len op indringende wijze aan de kaak worden gesteld", laat Anne-Rachel van der Horst weten. Een andere groep leer lingen verzorgd samenwer king met enkele Goese kle dingzaken een modeshow. Ook oud-leerlingen zijn in geschakeld: Karin van As en Tom Stobbelaar, die beiden hun sporen al hebben ver diend in de theaterwereld, ge ven tijdens het actie-weekend eveneens acte de presence. Ka rin speelde onlangs nog in de musical 'Cats' en Tom oogst landelijk succes met zijn pro gramma 'Kijken kost niets'. Tijdens de manifestatie wordt zowel op vrijdag als op zaterdag een programma ge boden van 12 uur 's middags tot middernacht. Naast de po diumkunsten zullen er in de diverse accommodaties van de school stands worden inge richt en kan tegen betaling van een klein bedrag worden deelgenomen aan workshops. Zo is er speciaal voor deze ge legenheid onder meer een ca baretworkshop van Ans Schil ders. De leerlingenvereniging 'Elan' is actief betrokken bij de Unicef-manifestatie. Door het organiseren van een aan tal popconcerten in het week end, verwacht het bestuur van 'Elan' een flink wat geld bij een te krijgen. Er zijn concer ten te verwachten van lande lijk bekende groepen als: VOF de Kunst, de Gigantjes en de Skyblasters. De lerarenband 'The Willies', die al een grote bekendheid geniet in Goes en wijde omgeving, zal op zater dagavond de actie afsluiten met een concert. De sportcommissie van het St. Willibrord zorgt eveneens voor groot spektakel in het ac tieweekend. Voor beide dagen staat een sponsortoemooi op het programma, zodat leerlin gen hun sportieve prestatie omgezet zien in een financiële bijdrage voor Unicef. Zater dag 21 januari zal om 13.00 uur het startschot klinken voor een prestatieloop in Goes- Zuid. De inschrijving staat open voor ieder die een aantal sponsors weet te verzamelen. Later komt de sportcommissie met meerdere activiteiten in het kader van deze actie. De Goese Koorschool onder leiding van Evert Heijblok en de volksdansgroep 'Folklorite' uit Heinkenszand hebben voor deze actie een speciaal pro gramma opgezet. De Koor school verzorgde in het verle den al een reeks van twaalf optredens voor een project in Nepal en nam in 1979 deel aan een Unicef-gala in samenwer- ZEELAND - Onlangs heeft het streekvervoerbedrijf Zuid-West-Nederland zijn jubilarissen van 1988 in het zonnetje gezet. Vier medewerkers verlaten het bedrijf na 40 jaar trouwe dienst. Tien medewerkers vieren hun 25 jarig dienstjubileum. Dertien medewerkers nemen af scheid omdat zij gebruik maken van de VUT of wegens arbeidsongeschiktheid het bedrijf moeten verlaten. De volgende medewerkers die het bedrijf in 1988 heb ben verlaten wegens pensionering, VUT of arbeidsonge schiktheid werden in het zonnetje gezet: A.W. Bruinooge te Borssele, 40 jaar in dienst, M.Vader te Middelburg, 40 jaar in dienst, M.C. de Smidt te Scharendijke, 40 jaar in dienst, J.C. Cappendijk te Boschkapelle, 40 jaar in dienst. In de Vut gingen ook: C. Meul polder te Kapelle, C. Schot te Kruiningen, F.A. van Beveren te Spijkenisse, A.A. Kik te Middelburg, M.W. van de Linde te Oud-Beij- erland, mevrouw G.Oole-Goudswaard te Zierikzee, W.P. Varekamp te Oostvoome, J.I. Meesen te Axel, W. Stolk te Hellevoetsluis en W. Maijers te Piershil. In de WAO gingen: H.A. Mattheus te Strijen' W. Veer man te Spijkenisse en R.R. Tydeman te Den Haag. De volgende medewerkers zijn 25 jaar in dienst: G.H. Geensen te Axel, H.A. Jonker te Numansdorp, A. Veer man te Numansdorp, A. Davidse te Westkapelle, P.F. Walhout te Heinkenszand, J.E. Corthals te Aardenburg, O.H. de Ridder te Sas van Gent, M.A. Kosten te Zoutelan- de. R.E.H. Herrewegh te Heikant, W.Jobse te Koudekerke en K.W. de Buck te Ridderkerk. De Gigantjes, zij treden binnenkort op in het St. Willibrordcollege. MIDDELBURG - Op zater dag 14 januari vindt in het Middelburgs Mini Theater de première plaats van de muzi kale komedie 'Mooi Bruin'. Deze muzikale komedie werd in hoofdlijnen geschreven door de Zeeuwse auteur Ans Schilders. De liedjes zijn, be halve van haar, ook van Leo nard van den Berge en werden getoonzet door Willem-Jan Gevers, Jo den Hollander en Peter Adriaanse. Het betreft dus een voorstelling, die voor een groot gedeelte in de schoot van het Middelburgs Theater is ontstaan. king met Danny Kay. Op 20 januari zal het koor in aange paste kleding een reeks volks liedjes uit de hele wereld brengen. Het eerste bedrag voor Uni cef is reeds binnen. De brugklassers van het St. Willi brordcollege hebben door ver koop van zelfgemaakte kerst stukjes al een aanzienlijk be drag ingezameld. Ruud Verstraate, coördina tor van de Unicef-actie op het St. Willibrordcollege, hoopt zeker een bedrag van 10.000,- bijeen te krijgen. Volgende week volgt in het Nieuwsblad het volledige pro gramma van de manifestatie. GOES - De Zeeuwse Sport raad zal tijdens een buitenge wone vergadering op woens dag 18 januari in hotel Termi nus in Goes een nieuwe voor zitter kiezen. Kandidaat voor deze functie is de heer J. Krui ze uit Oostburg. De sportorganisaties in Zee land krijgen nog de mogelijk heid eveneens kandidaten te stellen. De definitieve keuze zal uiteindelijk op 10 januari worden gemaakt. Aansluitend op deze buiten gewone vergadering, die om 19.15 uur begint, biedt het be stuur van de Zeeuwse Sport raad aan haar leden en geno digden een nieuwjaarsreceptie aan. Zo mogelijk zal die om 20.30 uur beginnen. Tijdens deze receptie bestaat dan te vens de gelegenheid om nader kennis te maken met de nieuwe voorzitter van de Zeeuwse Sportraad. MIDDELBURG - De Mid delburgse filmtheaters starten het jaar goed met twee nieuwe films die hun Zeeuwse pre mière beleven in zowel Electro als het Schuttershoftheater. Bovendien bestaan de Middel burgse filmtheaters dit jaar 5 jaar, reden om in dit lustrum jaar een aantal extra activi teiten te organiseren. In januari 1984 werd de Stichting Filmtheaters Mid delburg opgericht. Het zag er naar uit dat Middelburg ver stoken zou blijven van film vertoningen na het sluiten van het City-theater in '83. Daar kwam verandering in door de oprichting van de Stichting. In februari '84 werd een film- week georganiseerd in Mec cano die bijzonder goed werd bekocht. Inmiddels is de stich ting uitgegroeid tot drie zalen (Electro, Schuttershof en het bibliotheektheater) en onder vind de stichting veel waar dering. Dat betekent echter niet dat men geheel tevreden is. Ge tracht zal worden om in Elec tro nog sneller grote films in première te vertonen zodat een groter publiek kan worden bereikt. Ook zal men aandacht blijven vragen voor bijzondere filmprodukties, festivals en filmcolleges. Voor dit jaar zijn in principe weer een groot aantal activi teiten gepland, onder meer het Zomerfestival, colleges en talkshows met gasten uit het filmbedrijf. De komende maanden zul len regelmatig in het Schut tershoftheater hoogtepunten van de afgelopen vijf jaar ver toond worden. De entree voor de films zal telkens slechts 7,50 bedragen. Als eerste film uit deze serie hoogtepunten zal de komende vrijdag en zater dag de film Witness vertoond worden, door het publiek ge kozen als Beste film van 1985. Harrison Ford en Kelly McGilles spelen de hoofdrollen in deze spannende en originele thriller, die zich grotendeels afspeelt bij de Amish, een streng gelovige secte in Ame rika. De muziek bij de film van Maurice Jarre is een lust voor het oor. De voorstelling van aanstaande vrijdag is ge heel uitverkocht. In Electro: De nieuwe avon turen van Pippi Langkous, do., vr., za. en zo. en wo. om 14.00 u. Midnight run do., vr., za. en zo. om 19.00 u. The white Mischief, do., vr., za. en zo. om 21.30 u. Ma., di. en wo. om 20.30 u. The white Mischief is we derom (na Out of Africa) een film die in Kenia is opgeno men. Michel Radford ver filmde een waargebeurde ge schiedenis in het Kenia van de jaren veertig. De komst van Jock en Diana Broughton is het begin van een schandaal, dat de decadente, aristocrati sche Britse kolonie op zijn grondvesten doet schudden. In het Schuttershoftheater: Bambi, do., vr., za., zo., en wo. om 14.00 uur. Mauvais Sang, do., zo., ma., di. en wo. om 20.30 u., vr. 22.30 u. en za. om 20.00 uur. Vele bezoekers van de film The Unbearable Lightness of Being zullen goede herinne ringen hebben aan de actrice Juliette Binoche. In Mauvais Sang, de tweede film van de jonge Franse regisseur Leos Carax, speelt zij een hoofdrol, volgens de pers zelfs nog klas sen beter dan in The Unbeara ble. Overigens wordt door de pers deze film beschreven met alle superlatieven die er te vinden zijn. De film Witness draait op vrijdag 20.00 uur en op zaterdag om 22.30 uur. MIDDELBURG - De muzi kale komedie „Mooi bruin", geschreven door de Zeeuwse auteur Ans Schilders en gere gisseerd door Gerard Baijens wordt opgevoerd in het Mid delburgs Minitheater. Men vindt het theater aan de Ver- weijstraat 53. De voorstellin gen worden gegeven op zater dag 14, 21 en 28 januari en op de zaterdagen 4,11,18 en 25 fe bruari. De aanvang van alle voorstellingen is om 20.30 uur. De liedjes zijn behalve van Ans Schilders ook van Leo nard van de Berge en werden getoonzet door Willem-Jan Geevers, Jo den Hollander en Peter Adriaanse. Het betreft dus een voorstelling die voor een groot gedeelte in de schoot van het Middelburgs theater is ontstaan. Liedjes en voor drachten worden opgevoerd door bovengenoemde spelers en verder door Kees Baijens, Ans Schilders, Anke Tanihatu en Marjo de Wispelare. Tijdens het middagpro gramma in het gemeenschaps- en dienstencentrum "De Vroone", dat duurt van half- twee tot halfvijf, zullen di verse sprekers het woord voe ren. Deze bijeenkomst wordt geopend door de voorzitter van de NFO Kring Zeeland/ West Noord-Brabant de heer W. de Jager. 'Van keerpunt tot bloei' wordt behandeld door de secretaris van het NFO ir. M. Gerritsen en P.D. Goddrie van het R.I.V.R.O. zal spreken over 'Rood en resistent, de toe komst'. Na de pauze richt E. Truffi- no, hoofd reclame C.B.T. de schijnwerper op 'Afzet bevor dering en reclame voor fruit', waarna nog gelegenheid zal zijn tot het stellen van vragen aan de inleiders. Op de fruitteelt mechanisa- tiebeurs is alles op het gebied van machines, werktuigen et cetera in een hal bijeen ge bracht. Diverse instanties en organisaties zullen aanwezig zijn op de stands. Daarnaast zal de handel eventueel nieuwe ontwikkelingen van machines en werktuigen de monstreren. De inschrijving voor de beurs door de hande laren/standhouders gaven er duidelijk blijk van dat ook dit keer alles in het werk wordt gesteld om een goede voorlich ting te geven, met namen voor wat betreft spuitmachines, fruitsortering, verhardings middelen voor paden en wen dakkers, drainage enzovoort. Bij de NFÓ-stand hoopt men ook een demonstratie te kunnen geven met een appa raatje dat binnenkort in de handel komt en waarmee men leeg materiaal van bestrij- Beregening in de fruitteelt. dingsmiddelen kan reinigen. Zeer zeker interessant omdat in de naaste toekomst de vei ligheidsvoorschriften worden aangescherpt. Ook zal de beurs op het ge bied van fruitteeltmechanisa- tie, materialen voor schuur- bouw, koelhuisregelappara- tuur, bevloeiing etcetera al datgene bieden dat ieders aan dacht vraagt. Hetzelfde geldt voor kleinfruitrassen onder glas en plastic, terwijl ook de - FOTO PROEFSTATION VOOR DE FRUITTEELT. boomkwekers hun licht kun nen opsteken. De comfortabele tentoon stellingsruimte sluit aan bij het veilingrestaurant, zodat ook de inwendige mens aan zijn trekken kan komen. De weduwe Vermeulen trekt in bij haar zoon en schoondochter. Deze schoon dochter is in een zogenaamde 'witte periode'. Alles is wit, tot en met de hond. Mevrouw Vermeulen voelt zich in deze witte sfeer niet op haar ge mak. Sjors, een door Vermeu len ingehuurde klusjesman, brengt één van de twee gara ges in gereedheid om als wo ning voor Mevrouw Vermeu len te dienen. Het huwelijk tussen de jonge Vermeulens is ook al niet zoals het zijn moet, met alle gevolgen van dien- Het familierelaas wordt af en toe onderbroken door liedjes en voordrachten. Spelers zijn: Peter Adriaan se, Roelie van de Velde, Ann Gillissen en Judith Straver. Behalve de spelers doen voor zang en voordrachten mee: Ans Schilders, Anke Tanihatu en Cees Bayens. De regie is in handen van Gerard Baijens. De voorverkoop vindt plaats bij de VW Middelburg en bij Loeks boekhandel, Nieuwe Burg 19 in Middelburg. De toe gangsprijs bedraagt 8,50. Mensen met een CJP of een pas 65 kunnen voor 6,50 de voorstelling bijwonen. MIDDELBURG - In de maanden november en decem ber werden in het Trefcenter Middelburg de volgende voor werpen aangetroffen: lbiblio- theek pasje, 1 schoolpas met foto en adres van de Oranje Nassauschool, 1 kinderspeel goed (olifantje), een groen plu che popje, 1 beertje, 1 kinder tasje (edelmyr), 1 kinderbe kertje (rose met een leeuwtje), 1 kinderbekertje (bruin met geel dekseltje), 1 kindermuts je, 1 kindersjaal, 1 kinder wantje, 1 kinderschoentje (grijs met rode hiel en klitten bandsluiting), 1 kinder schoentje (donker blauw lin nen), diverse sjaals, 1 halsdoek (Afghaanse sjaal), 1 zwarte ijsmuts, 1 beige ijsmuts met rode strepen, 1 briletui, 1 sleu teletui (zwart met sleutels), 1 sleuteletui (rood met sleutels), 1 tabaketui, 1 make-up doos, 2 fietssleutels, 1 bos huissluitels, 1 oorbel (zilverkleurig), 1 oor bel (goud en zilverkleurige strepen), 1 goudkleurig met zwarte kralen gedraaide lange ketting, 1 halsketting, 1 jon genshorloge, zonnebril (zilver montuur), diverse paraplu's, 1 giro-rekening voor NCRV- teksten, 1 suede herenjas, 1 he ren nylon want (donkerbruin), I kinderwant, 1 handschoen (beige met zwarte ster), een grijze herenhandschoen, 1 le ren dameshandschoen en een paar dames wollen hand schoenen (rood). VLISSINGEN - Op zater dag 14 januari vindt de op richtingsbijeenkomst plaats van de Thriation Vereniging Zeeland. In het clubhuis van Zeelandsport kan men zich vanaf 10.30 uur inschrijven voor de nieuwe thriatlonvere- niging. Eerst kan er op zaterdag 14 januari vanaf 9.00 uur 's mor gens getraind worden in het sportfondsenbad te Vlissingen onder leiding van Stormvogel trainer P. Hietbrink. Alle triatleten in Zeeland zijn van harte welkom bij deze eerste gratis activiteit van de TVZ. Daarna volgende de vol gende centrale trainingen: fe bruari looptraining in Ter- neuzen, maart fietstraining in Goes en in april een fietsloop- training op Schouwen-Duive- land.

Scheldebode | 1989 | | pagina 8