Rhythm and blues valt in de smaak Pieters meest regelmatige prof Nova-certificaat Bovag Autobedrijf Goedbloed Maak gerecht met rijst en win mooie prijzen In jaarklassement Anton Komejan Muziekavond UIT HET ZEEUWSE ZAKENLEVEN Antiek, kunst en curiosa beurs in Goese 'Prins van Oranje' Tekenwedstrijd van Rabobank Campagne Jongerenbeweging Benefiet Kerstconcert voor kinderen in de Derde Wereld Tweejarige planten, wat zijn dat ook al weer? Sinterklaas SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 30 NOVEMBER 1988 309 „Bij Hock 'n roll muziek denken de mensen gaüw aan het begin van de zesti ger jaren en vetkuiven. Dat is bij ons de Callboys, dus niet zo. De stijl draagt die naam nog wel, maar wij brengen het vol komen op een eigentijdse manier. De term „rhythm and blues" is er beter op van toe passing. En ook bij die blues moet je niet aan de oude negerblues denken. De basis ligt in het ritme. Toch gebruiken we best wel eens oude nummers. We nemen soms zelfs jazzcovers uit de dertiger jaren, maar maken die klaar voor de negentiger jaren. Je kunt die oude liedjes best toegankelij ker maken door het ingewikkelde er af te halen. Tenslotte is muziek geen studie, maar entertainment". Mini Hitpotentie film: *jiL Callboys laten zich afroepen De formatie van The Call boys vormt op dit terrein één van de nieuwste sterren aan het Nederlandse muziek-fir- mament. Dit betekent trou wens niet dat ze nog maar net komen kijken. Ieder van de vijf muzikanten heeft al een ervaring van ruim tien jaar spelen. Hun gemiddelde leef tijd ligt dan ook rond de der tig. Voorheen hebben ze ieder in andere bandjes gespeeld of bij gelegenheid op sessies bij andere muzikanten opgetre den. Pas sinds ongeveer twee ënhalf jaar heeft het vijftal eikaar gevonden. Sindsdien Hebben ze al vele malen in Zeeland en elders in het land hun toehoorders aangenaam bezig gehouden. Chris Sibbald en Bob Roga- novic spelen elektrische gi taar, Norman Verhagen, drums, Jeffry Bakx, bas, en de zang klinkt uit de mond van Dim Dijkgraaf. Behalve de muziek bindt hen ook het feit dat ze allen wat met Zeeland te maken hebben. Ze zijn in Goes of Vlissingen geboren en grotendeels daar nog steeds woonachtig. Ze gaan er'prat op om als vertolkers van de rhythm and blues tot de beste spelers in deze streek te beho ren. Dat blijkt wel uit de grote vraag die er hier al naar hen bestaat. Als de Callboys in een café gespeeld hebben, zal de ^igenaar zeker vragen om nog een keer te komen. Hun optre dens trekken volk. Er bestaat MIDDELBURG - Autobe drijf Goedbloed in Middelburg heeft van de Bovag een zoge naamd Nova-certificaat ge kregen. Dat gebeurde als af sluiting van een kwaliteits zorgproject, waarbij zeventig Nederlandse garagebedrijven werden doorgelicht. De onder neming van de twee Middel burgse broers was een van de twee bedrijven in Zeeland die aan een test werden onder worpen. Onder begeleiding van het Bureau Berenschot is de Bo vag zo'n twee jaar geleden be gonnen met het Nova-project. Centraal daarbij stond de kwaliteitsverbetering als waarborg voor de groei van de onderneming. Autobedrijf Goedbloed heeft volgens de heer P. Goedbloed veel geleerd van het project. „Onder meer dat we door zeer punctueel en systema tisch te werken minder fouten kunnen maken. Daarnaast leerden we om meer vanuit de klant te denken. Nu waren we al bezig om met dit soort za ken de puntjes op de i te zet ten, maar door het project ver ruimden onze inzichten." De beide eigenaren van het bedrijf hebben samen met het personeel lijsten samenge steld. Met de checklist in de hand wordt de auto pas afge leverd als echt alles is inge vuld. „Dat lijkt nogal bureaucra tisch, maar dat is het beslist niet. Bij veiligheidskeuringen werk je tenslotte ook met lijs ten. De nieuwe lijst wordt al leen gebruikt om ook kleine zaken als het legen van de as bak of het wegvegen van een oliestreepje niet te vergeten." De reparatie- of onder- houdswerkzaamhden worden met de nieuwe lijsten ook functioneler uitgevoerd. Stap voor stap dient de monteur de klus te klaren. Goedbloed werkt ook aan een geavan ceerd administratiesysteem, waarmee de klanten kunnen worden gewaarschuwd. De garagehouder noemt als voor beeld het verlopen van een ga rantietermijn. „Stel iemand koopt bij ons een auto met drie maanden garantie. Veertien dagen voor het verstrijken van die ter mijn sturen we de klant een briefje waarin wij vragen eventuele mankementen nu te melden. Datzelfde geheugen steuntje kan ook worden gege ven bij de APK, de verplichte jaarlijkse autokeuring." Callboys: nieuwe ster aan het firmament vraag onder de kroegbezoe kers naar dit soort muziek. Dikwijls spelen de muzikan ten ook in op de sfeer onder het publiek en schromen niet mensen te laten dansen of meezingen. „We hebben die inzet alsvan zeventienjarigen. Het vuur is niet uitgeblust. We beginnen helemaal opnieuw met jeug dige moed. Het lijkt wat op een spannend jongensavontuur", vindt Dim Dijkgraaf. Hij vormt samen met Chris Sib bald de kern van de band. Christ draagt zorg voor de muziek, terwijl Dim de tek sten voor zijn rekening neemt. „Ik leef alleen voor de mu ziek", bekent Chris, „het is voor mij alles of niets. Je ver dient er heel weinig mee. Ik heb het dan maar minder dan een ander, als ik maar kan zeggen dat ik leef. Ik heb geen andere inkomsten. Ik zoek vriendinnen op die auto's heb ben en me kunnen helpen. Vrouwen en drank heb ik een hoop gehad in mijn loopbaan. Maar aan drugs ben ik nooit verslaafd geraakt. Moet ik kiezen tussen mijn gitaar en een vrouw, dan neem ik uit eindelijk toch de eerste. Overi gens neem ik het andere muzi kanten uit de band niet kwa lijk als ze wel een goedbe taalde baan hebben. Had ik die kans, dan deed ik het ook". De Callboys zijn in beginsel geen coverband. Ze brengen eigen werk, dat ze in de loop van hun afzonderlijke tien- of vijftienjarige loopbaan zelf hebben opgebouwd. Dit neemt niet weg dat ze wel eens num mers van anderen bewerken. Het is muziek voor iedereen, geschikt voor alle bezoekers van clubs en cafés, ofschoon uiteraard geen dansorkest. Door het vele spelen is oefenen voor de band vrijwel niet no dig. Alleen voor nieuwe num mers komen ze wel eens sa men. Die zitten dan direct in elkaar. Dim zingt alle teksten in het Amerikaans/Engels: „Het is een veel betere taal om je gevoel in uit te drukken. Een nummer moet niet langer dan drie of vier minuten du ren, dus de tekst moet kern achtig zijn". Tussendoor blijven de mu zikanten wel los van elkaar el ders optreden, dat houdt het leven er in. Norman Verhagen en Dim Dijkgraaf hebben en kele jaren geleden in de for matie Chivy een langspeel plaat gemaakt. De band is ook als een gelegenheidsformatie begonnen, rond de bassist Freddy Cavalli. Deze bege leidde Herman Brood, in wiens stijl de Callboys zelf op treden. De naam „Callboys" is niet alleen een alliteratie op „Cavalli", maar ook uit de praktijk geboren; als ze elkaar nodig hadden dachten ze in het Engels: „Let 's call the boys". De groep blijft flexibel en nodigt soms gastmuzikan ten als een saxofonist, een trompettist of een zangeres uit. De mannen treden op in eenvoudige kleding, soms met zonnebrillen. Op de achter grond zingen een paar dames in minirokjes. Na gelegenheidoptredens in plaatsen als Breda en Amster dam willen de Callboys meer vaste bekendheid buiten de provinciegrenzen verwerven. Met het oog hierop hebben ze sinds kort een manager in de arm genomen. Voor de Goese- naar Jacco de Koene (telefoon 01100-31464) is het een uitda ging om optredens in Rotter dam of Haarlem voor hen te organiseren. Ook heeft de band een demonstratie-cas sette met vier nummers uitge bracht. Hierop staan bewer kingen van „Dead flowers" van de Rolling Stones en „Night Cat" van saxofonist Bertus Bogers, maar ook de volledig eigen nummers „Wasting" en „Fire Down Be low". Muzikanten en manager zijn ervan overtuigd dat hun eigen nummers de potentie van hits te worden in zich dra gen. Ze willen ze opsturen naar de VARA. Ondertussen blijft de groep liever in cafés (zoals vrijdagavond 18 novem ber ter gelegenheid van het tweejarig bestaan van Pub bles op de Grote Markt in Goes) spelen dan in Ahoy „al willen we dat wel overwegen". GOES - Op vrijdag 2, zaterdag 3 en zondag 4 december vindt in het cultureel centrum 'Prins van Oranje' te Goes een grootse kunst, antiek en curiosa beurs plaats onder auspiciën van Cock Vromans 'antiekbeurzen uit Vlissingen. Aan deze beurs zullen een zestiental gerenommeerde antiquairs deelnemen uit het ge hele land. Cock Vromans heeft dit maal een groot aantal antiquairs be reid gevonden om deel te nemen aan deze beurs, welke geheel gericht zal zijn op de meubelbranche. Zo zal er een grote keuze worden aangeboden van meubels uit de 19de en begin 20e eeuw. Tevens is er een stand aanwezig met hedendaagse schilderijen, vervaardigd in de periode 1930 tot heden. Daarnaast is er een grote variëteit in kristal, zilver en siera den. Ook het Oudhollandse koperwerk ontbreekt niet. Kande laars vervaardigd van koper of brons zijn, zeker gezien de ko mende kerstdagen, de moeite van het aanschaffen waard. Om een idee te geven waar de deelnemers vandaan komen: Dick Hageman uit Heino, Van der Berg uit Schijndel, R. van Peer uit Breda, 't Inboedeltje uit Teteringen en Marcel Winnen uit Sas van Gent. Daarnaast nog kleingoedstands uit het gehele land. Opvallend is en zijn de zilveren voorwerpen welke aan te treffen zijn bij de stand van Cock Vromans Antiek uit Vlissin gen. Naast een groot aantal zilveren voorwerpen, heeft hij ook een prachtige collectie porcelein en andere kleine voorwerpen. Uit alles blijkt dat de komende antiekbeurs, vlak voor St. Ni- colaas en Kerstmis, veel heeft te bieden. De openingstijden zijn als volgt: Vrijdag 2 december van 16.00 tot 21.00 uur. Zaterdag 3 december van 11.00 tot 18.00 uur en zondag 4 december van 11.00 tot 17.00 uur. KRUININGEN - Peter Pie ters was in het afgelopen wie- Ierseizoen de regelmatigste in de Nederlandse criteriumwed strijden voor profs. Dit werd vastgesteld door Anton Kome jan uit Kruiningen die in het door hem opgemaakte jaarklassement uitging van de volgende puntenhonorering: 10 punten voor een le plaats en daarna aflopend tot 1 punt voor een 10e plaats. Hoewel Peter Pieters (die onder an dere twee overwinningen boekte) de meeste punten scoorde komen de meeste ze gepralen op naam van Jean- Paul van Poppel en Steven Rooks, die elk vier keer met de bloemen reden. De Zeeuw Patrick Tolhoek bereikte in het klassement de 37e plaats met 22 punten en diens provinciegenoot Peter Hoondert eindigde als 33e met 13 punten. Eindstand van de eerste tien: 1. Peter Pieters 120 pun ten; 2. Adrie van der Poel 118; In de week van 10 tot en met 14 oktober organiseerde de Rabobank Vlissingen een wedstrijd voor de jeugdige spaarders van de bank. Er was een groot aantal inzendingen. De inzendingen van de jeugdige deelnemers werden beoordeeld op grond van hun fantasie, kleurkeuze en vla- kinvulling. Aan de hand hier van werden de winnaars vast gesteld. De hoofdprijs, een fiets, werd gewonnen door Olaf Keur, Oost-Souburg. Een su per-soundmachine ging naar Ramon de Bruijn uit Vlissin gen, terwijl Ingrid Meulmees- ter uit Koudekerke een hor loge in de wacht sleepte. Daarnaast werd nog een luxe Rabo-sporttas gewonnen door Bart Dekker, Shila Don- ze, Michel de Groot, Henny Kallemein, Anja Ovaa, Tineke Rouw, Roald Sijp en Niels Vis ser. 3. Mathieu Hermans 108; 4. Jean-Paul van Poppel 101; 5. Steven Rooks 95; 6. Jelle Nij- dam 95; 7. Gert-Jan Theunisse 77; 8. Eric Breukink 73; 9. Theo Smit 61; 10. Jac. van der Poel 60. Ook heeft Anton Komejan in samenwerking met Bert van Gils uit Vlissingen even als vorig jaar een boekje laten verschijnen waarin opgeno men zijn de uitslagen (eerste tien) van alle gehouden wed strijden in Zeeland in 1988. Be halve criteriumwedstrijden zijn daarin dus ook verwerkt klassiekers, districtskam pioenschappen en clubkam pioenschappen. De uitslagen lijsten betreffen alle catego rieën die de KNWU kent, met uitzondering van recreanten. Eveneens is in dit boekje opge nomen een regelmatigheids klassement van de Zeeuwse amateurwedstrijden (criteria) waarin Heddie Nieuwdorp de meeste punten scoorde en een biografie van de vijfvoudige Tour de France-winnaar Jac ques Anquetil. Het boekje is verkrijgbaar bij de samenstellers: Anton Komejan (telefoon 01130-1839) en Bert van Gils 01184-18360. VLISSINGEN - Op vrijdag 2 december houdt buurthuis „Scheldebuurt" een muziek avond „Back to the sixties", terug naar de zestiger jaren. Een en ander gebeurt in het buurthuis aan de Verk. Quak- kelaarstraat 95. Tevens zal er een muzikale kwis worden gehouden. De toegang tot deze muzikale kwis is geheel gratis. De aan vang is 20.00 uur. MIDDELBURG - De jonge renbeweging verbonden met de FNV start een campagne voor de rechten van het win kelpersoneel. De campagne is gericht tegen de slechte rechtspositie van het winkel personeel. Deskundige mede werkers van de jongerenbe weging helpen het winkelper soneel bij het nakijken van het loonstrookje en het oplossen van klachten op de volgende spreekuren: woensdag 7 en 14 december van 19.00 tot 21.00 uur en maandag 12 december van 9.00 tot 17.00 uur. Volgens de jongerenbewe ging nemen sommige winke liers het niet zo nauw met de rechten van het winkelperso neel. De CAO's worden lang niet altijd nageleefd. Het win kelpersoneel ontvangt te wei nig loon. Overwerk en werk op de zaterdagmiddag en koop avond worden slecht gecom penseerd. Aan het einde van de cam pagne presenteert de Jonge renbeweging een rapport over de binnengekomen klachten en aanbevelingen voor verbe teringen. Men kan terecht bij de jongerenbeweging, Dam 12- 14 in Middelburg. Telefoon 01180-38318 MIDDELBURG - Op woensdag 7 december zijn er in de Concert- en gehoorzaal twee benefietconcerten in het teken van de Kerst. De op brengst van deze concerten is bestemd voor projecten van dakloze kinderen in Belo Ho- rizonte en Nairobi. Op deze woensdagmiddag zijn er dia's te zien over het werk in Belo Horizonte waar met name te zien is hoe ge werkt wordt aan ruimten om kinderen op te vangen die met Aids besmet zijn. Aan het middag- en avondconcert werken tal van artiesten gra tis mee. De onkosten voor het concert zelf worden door de organisatoren betaald. Voor de kinderen is er om vier uur een kerstspel met muziek, dans. en dia's. De ar tiesten tijdens het avondcon cert zijn: Renate Heemskerk, Het Zeeuws Mannenkoor, Ju nior Malipaard, Matthijs en Mark van de Feen met piano improvisatie, Jeugdgroep De Rank, Theo van Teylingen, Nickey Robinson met kerst zang, Marianne Wendt met luisterliedjes, Claudia en Chris Wagemakers met liede ren uit Young Messiah en Linda Bolier, Marja Regelink, Gerben Mol op piano, dwars fluit en trompet. De toegang is gratis. ALHAMBRA 1: Bright Lights, Big City. Jamie Con way heeft twee mensen verlo ren van wie hij heel veel hield. Zijn vrouw Amanda is wegge lopen en werkt in Parijs aan een carrière als model, zijn moeder is gestorven. Jamie kan de realiteit niet aanvaar den. Hij wordt geobsedeerd door het verlies. Hij wil zich voor zijn verlies laten troos ten. Door iets of iemand. Hij wil zijn verdriet niet delen, hij wil troost en raakt verslaafd aan de cocaïne. De film is ge baseerd op de gelijknamige bestseller van Jay Mclnerney. Do. 20.00 uur, vr., za., zo. 19.00, 21.30 uur, ma., di. en wo. 20.00 uur. Zondag draait om 14.00 uur De Laatste Eenhoorn. ALHAMBRA 2: Action Jackson. Do. 20.00 uur, vr., za. en zo. 19.00 en 21.30 uur. Zon dag ook om 14.00 uur. Ma., di. en wo. om 20.00 uur. ELECTRO. Die Hard. Do. 20.30 uur, vr. en za. 19.00 en 21.30 uur, zo. 14.00 en 20.30 uur, ma., di. en wo. om 20.30 uur. SCHUTTERSHOFTHEA TER. A World Apart. Do. 20.30 uur, vr. en za. 20.00 uur, zo., ma. en di. 20.30 uur. Bagdad Café. Vr. en za. 22.30 uur. Zo. Achtervolging op de rivier. 14.00 uur. Wo. 15.00 uur Pop pentheater Parabel. BIBLIOTHEEKTHEATER. Blow Up. 20.30 uur. Wie maakt het lekkerste oudejaarsavond-gerecht met rijst? Oudejaarsavond is een avond van lekker eten en drin ken. Het is echter vooral een avond van optimale gezel ligheid waarin men niet al te veel in de keuken wil staan. Gerechten die ruimschoots van te voren zijn klaar te ma ken, zoals salades, ovenschotels en stoofpotten zijn daarom in toenemende mate favoriet. De redactie van deze krant nodigt u qit uw „lekkerste gerecht met rijst" voor Oudejaarsavond in te sturen en mee te dingen naar 3 prijzenpakketten, bestaande uit het nieuwe fraaie kookboek „RIJST" en een handige roer- bak-pan geschikt voor gas en electra (wadjang). Stuur uw recept binnen 2 weken naar de redactie van deze krant en u zult nog voor Kerst horen of u de geluk kige winnaar bent. om u op weg te helpen; een voorbeeld van een rijst schotel: „Rijstschotel met salami en ham": Benodigd: 300 g. snelkookrijst, 100 g. gerookte rauwe ham (2 plakken), 250 g. salami of kruidige rookworst, 4 kleine uitjes, 1 teentje knoflook, 1 winterwortel (200 g.), 1 courgette, 2-3 el. reuzel of olijfolie, 3 el. vleesbouillon, 2 theelepels gehakte peter selie, 2 theelepels olijfolie, 1 doosje tuin- of waterkers. bereiding: Kook de rijst volgens aanwijzingen op het pak. Snijd de ham in reepjes, de salami in halve schijfjes, pel de uitjes en laat ze heel. Snipper de knoflookteen, schrap de winterwortel en snijd hem in reepjes. Was de courgette en snijd deze ongeschild eveneens in reepjes. Smelt de reuzel in een ovenvaste schaal. Bak de ui en knoflook enkele minuten en voeg dan wortel en courgette toe. Bak alles, even omscheppend, ca. 3 minuten op matig vuur. Meng' de gekookte rijst met het gesneden vlees de groentemassa en de stukjes vlees, voeg de bouillon en de peterselie toe en druppel er nog wat olijfolie over. Schuif de schaal ca. 20 minuten voor gebruik, afgedekt met folie, in een verhitte oven van 200 graden Celcius. Garneer het gerecht bij het opdienen met tuin- of waterkers. Rijst steeds belangrijker in Nederlandse keuken. In Nederland wordt steeds meer rijst gegeten. Met name snelkookrijst, hiervan is het gebruik, de laatste vijf jaar met ruim 21% toegenomen. Rijst heeft hiermee, na aardappelen, de tweede plaats ingenomen op de ranglijst van basis-produkten voor de dagelijkse warme maaltijd. In Nederland is de toenemende aandacht voor rijst op gang gebracht door de intrede van de Indische Keuken. Maar de echte stroomversnelling in het rijstgebruik is pas ontstaan na de introductie van Lassie Toverrijst in de beginjaren '60. Op dit moment wordt in 93% van alle Nederlandse ge zinnen gemiddeld één keer per week een rijstmaaltijd klaargemaakt. Naast de talloze variatiemogelijkheden en het berei dingsgemak worden ook smaak en licht verteerbaarheid als belangrijke redenen genoemd. Verwacht wordt dat de populariteit van rijst nog ver der toe zal nemen. Immers rijst is door zijn neutrale smaak een ideale basis voor de meest uiteenlopende ge rechten. Daarbij komt dat rijst gemakkelijk en snel te be reiden is, wat vooral in kleine huishoudingen en gezinnen met twee werkende partners een uitkomst is. Naast de traditionele rijstgerechten als nasi en rijstta fel zullen ook risotto, paella, rijst-salades en dergelijke steeds geliefder worden. Een tuin is niet alleen in de zomer, zelfs het kleinste 'hofje' kan ook in de wintermaanden veel te bieden heb ben. Ook vraagt een tuin in deze periode van het jaar zo nu en dan uw aandacht. Waarom Dat wordt in deze ru briek uitgelegd door de heer Wagenaar, eigenaar van het gelijknamige tuincentrum in Meliskerke. Vanaf vandaag geeft de heer Wagenaar in de Scheldebode regelmatig 'handige tips en nuttige wenken'. Over de tuin in het al gemeen, wat groeit en bloeit in het bijzonder. Onder tweejarige planten verstaan we bloemenplanten die in het eerste jaar (groeisei zoen) worden gezaaid, en uit groeien tot al min of meer forse planten, (afhankelijk van het soort), het tweede jaar bloeien ze, geven zaad en ster ven af. Het zaad komt weer op juli, augustus) enzovoorts en zovoorts. Plant dus de tweeja rige planten in het najaar, ok tober, november en december, voor vroege bloei in het voor jaar. Het fijne van deze plantjes is dat u ze onder nog gunstige weersomstandighe den in de herfst kunt planten en in het vroege voorjaar, (als uw buren nog niet eens aan tuinieren denken), staat bij u ineens de tuin in bloei. Wacht dus niet tot het voorjaar als de planten al bloeien en tot het ook voor de planter mooi weer wordt, ze zullen dan zeker niet meer zo tot volle ontwikkeling komen als de in het najaar ge plante exemplaren. De kwe kers die u dus in het najaar aansporen om 'Winterviolen' te planten, zijn dus gewoon bezig om u op normale tijd een tweejarige plant te verkopen, een loffelijk streven waaraan u hopelijk gehoor zult geven. Deze zogenaamde wintervio len zijn dan ook de meest doodgewone violen die er be staan en ze moeten als het even kan, (en als de planning bij de kweker goed verlopen is), zo in de loop van de maand december hun eerste bloe metje produceren, als u dan een zachte winter treft zullen ze gewoon blijven bloeien en zodra de temperatuur in het voorjaar maar iets stijgt, mas saal gaan bloeien. Plant zeker geen te grote bossen violen in de herfst, (dit zijn meestal te vroeg gezaaide planten), de winterhardheid van deze planten kan wel eens tegen vallen, bovendien hebben zij als het winter wordt al een bloeiperiode achter de rug en kand de bloei in het voorjaar te wensen overlaten... Een greepje uit het assorti ment tweejarigen: Duizend schoon (hoge voor snijbloe men, lage voor de border, heerlijk geurend), muurbloe men of muurflieren (ook heer lijk geurend), Vergeet-mijn- nietjes (ook in rose en wit ver krijgbaar), Madeliefjes, Tuin- primula's of bakkeruutjes op z'n Zeeuws (eigenlijk vaste planten die als tweejarigen worden behandeld), Viooltjes..., IJslandse Papaver (worden wel als vaste plant aangeboden maar zijn tweeja rig). Ook sommige hele grote planten zijn tweejarig bij voorbeeld Onopordon of Ezelsdistel, Dipsacus of Kaar- debol, Althaea Rosea of Sto krozen (een beetje kweker heeft ze keurig op kleur), Ar tisjokken en andere. En kope dajer wat wiezder van hore bin.... MIDDELBURG - Deelne mers van het Activiteiten Centrum Middelburg houden op woensdag 30 november een Sint Nicolaasavond in het cen trum aan de Vrijlandstraat 51. Sint, vergezeld van Pieten, brengt deze avond een bezoek aan het ACM. De avond begint om 20.00 uur en van iedere deelnemer wordt verwacht dat hij of zij een pakje ter waarde van vijf gulden met zich meebrengt.

Scheldebode | 1988 | | pagina 9