Middelburg onder stoom Moluks zomerfeest Zaterdag hoogtijdag in Arnemuiden Mars rond Veerse Meer Stoomdag in teken van William en Mary Keukenservice van de bovenste plank! SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 10 AUGUSTUS 1988 307 ARNEMUIDEN - Zaterdag worden aan de Muidenweg in Arnemuiden de provin ciale Zeeuwse kampioenschappen voor paarden gehouden. De organisatie van dit evenement is in handen van de Landelijke Rij vereniging en ponyclub Walcheren. „We zijn er klaar voor. Natuurlijk gaat er in een dergelijk evenement organiseren veel tijd zitten, maar dat hebben we er graag voor over", aldus het eensluidende antword van de organisatoren. Voorwedstrijd film! KRUISWERK TANDARTSEN APOTHEEK DIERENARTSEN DIVERSEN In de grote Keukenstudio (zo'n 1.000 m2!) van Eleveld in Etten Leur krijgt u alle sendee, die u zich maar wensen kunt. En die service stopt niet, wanneer uw keuken geplaatst is. Want ook dan kunt u rekenen op Eleveldfmtl f\ MIDDELBURG - Begin volgende week staat Middel burg weer onder stoom. Op initiatief van de plaatselijke Ceremoniemeesters, de evene mentencommissie van de VW, strijken dinsdag 16 augustus zeventien oude stoommachines neer op de Markt in Middelburg. Het me rendeel is afkomstig uit Enge land. Reden voor de Ceremo niemeesters om de vierde Middelburgse stoomdag in het kader van de William en mary-herdenking te plaatsen. De stoommachines die dins dag in Middelburg te zien zijn, worden door de Olau Line vanuit Sheerness naar Vlis- singen getransporteerd. Van uit het havengebied worden de machines getransporteerd naar Hellevoetsluis, het Zuid hollandse vestingstadje dat internationaal bekendheid ge niet door het jaarlijks terug kerende stoomweekend. Op initiatief van de Ceremonie meesters maakt de karavaan in Middelburg echter een langdurige tussenstop. De Engelse gasten en hun stoommachines worden dins dagmorgen onder escorte Mid delburg binnengebracht. Na een korte rondrit via de Sta- tenlaan, de Schroebrug, Tan gent, Volderij laagte, Stadhuis straat en de Lange Noord straat hoopt de stoet rond de klok van tien uur op het marktplein te arriveren. De Markt moet plaats bieden aan een aantal straatlocomotieven, stoomtractoren, kermistracto- ren, stoomvrachtauto's, en ballastrekkers. Daarnaast ko men vanuit Engeland een aan tal oude woonwagens over. Voor de vrolijke noot zorgt een Engels straatorgel van het merk Key Gasparini. De Engelse gasten worden op gepaste wijze in Nederland begroet. Na met vlagvertoon op de Markt te zijn ingehaald wordt het gezelschap om elf uur ontboden op het gemeen tehuis. Daar worden de eige naren van de machines en een aantal genodigden begroet door het voltallige gemeente bestuur. Tijdens een rondgang over het marktplein krijgen de gasten een bakje koffie met Zeeuwse bolussen aangebo den. Alle deelnemers ontvan gen tevens een aandenken aan hun verblijf in Middelburg. Voor belangstellenden - evenals in voorgaande jaren worden weer vele duizenden bezoekers verwacht - is er dinsdag de gehele dag heel wat te beleven op en rond het marktplein. Voor de kinderen rijdt van elf tot zes uur de stoomtrein Hercules rondjes op een 150 lang traject. De kin deren kunnen gratis instappen op een station dat speciaal voor deze gelegenheid wordt gebouwd. De wat oudere be zoekers kunnen hun licht op steken bij de Promotieteams van Olau Line en Hellevoet- sluis. Daarnaast kunnen de bezoekers niet alleen de oude stoomvoertuigen van dichtbij aan het werk zien, er kan ook een kijkje worden genomen bij de wagen van de Middel burgse brandweer die tijdens de stoomdag de machines van het benodigde water voorzien. De Fowler kraan-straatlocomotief uit 1929 is dinsdag aanstaande ook te zien tijdens de vierde Middelburgse Stoomdag. Tenslotte rijden drie minia- tuur-stoomtreintjes voortdu rend over de Middelburgse Markt. De oude Engelse stoommachines vertrekken omstreeks een uur richting Hellevoetsluis. Alle andere ac tiviteiten gaan door tot aan het eind van de middag. Zeeuwse titelstrijd paarden En de dames en heren die ales vooraf in goede banen - en natuurlijk hopen dat tij dens de wedstrijddag zaterdag dat ook gebeurt - zijn Karei Hofman, Matty Oranje, Ma rina de Fouw, Ruud Evertse, Sam Klaasse. Het bestuur van de organi serende vereniging koos dit jaar voor een concours hippi- que in plaats van een samen gestelde wedstrijd. Die samen gestelde wedstrijd stond in middels al tien jaar op de agenda en de paardesportlief- hebbers houden van de nodige afwisseling. „Het is een nieuwe uitda ging die we met beide handen aangrijpen." De wedstrijden worden gehouden op het ter rein van de familie Van 't We steinde die de terreinen be schikbaar heeft gesteld. Een sportief gebaar. Aan het eind van de kam pioenschappen moeten drie in dividuele en twee vereni- gingsprijzen toegekend wor den. Na twee verreden voorse lectiewedstrijden staan er twee combinaties aan de lei ding. Dat zijn Kees Steendijk met zijn Boy en Eppo Roovers met Aaron. Ook mag men Centrien Krijger met haar paard Urgento niet kansloos achten voor een hoge zoniet de hoogste klassering. Bij het springen zal er een hevige strijd losbranden. Grootste kanshebber is Sandy den Exter met Tristan. Een paard dat al heel wat prijzen in de wacht heeft gesleept. Piet Huige met Waldon en Stefan Vetter met Wonny-H staan allemaal op scherp om zo mogelijk Sandy terug te wijzen. Bij het mennen steekt op dit moment Cees Schout met kop en schouders boven de rest uit. Zijn pony Tamara is momen teel in een geweldige vorm. Er worden zoals gebruike lijk in twee klassen vereni gingskampioenschappen ver reden. Hiervoor zijn geen voorselecties gehouden. Favo riet in de L-klasse is Gouwe Rijers uit Serooskerke en na tuurlijk de Oranjeruiters uit Axel en de Zwinruiters uit Nieuwvliet. In de Z-klasse zal Oranjezon uit Vrouwenpolder De organisatoren op rij. V.Ln.r. voorzitter Sam Klaasse. weinig moeite hebben de con currentie te verslaan, want tot nu toe is dat de enige deelne mer. Het ochtendprogramma be- MIDDELBURG - De wan delsportvereniging 't Zand uit Middelburg en de wijkvereni- ging Zanddijk-Veere houden op zaterdag 13 september hun In het Bibliotheektheater in Middelburg beleeft de film 'Maurice', het jongste product van James Ivory, zijn Zeeuwse première. De film is vanaf donderdag 10 augustus te zien. Donderdag, vrijdag en zater dag,maandag, dinsdag en woensdag beginnen de voor stellingen om half negen. 'Maurice' is de verfilming van het gelijknamige boek van E.M. Forster. De schrijver heeft de publicatie van het boek altijd tegengehouden. Pas na zijn dood -in 1971- is het verhaal op de markt ge bracht. In het boek -en dus ook in de film- wordt het verhaal verteld van de homosexuele student Maurice. Omwille van zijn sexuele geaardheid wordt hij verwijderd van de univer siteit. Hij belandt in een zware identiteitscrisis, maar waar zijn homosexuele vrienden on der maatschappelijke druk af haken, vecht hij door. Uitein delijk proeft hij de smaak van de morele overwinning. Een tijdsdocument. In Electro is de komende week dagelijks de film 'Salsa' te zien. In het Schuttershof theater worden in het kader van het Filmzomerfestival da gelijks kwaliteitsfilms aange boden tegen gereduceerd ta rief. Op donderdag 11 augus tus om half negen wordt de film 'La Terrazza' vertoond, een film van Ettore Scola met Marcello Mastroianni in de hoofdrol. Een satirische film met zelfkritiek, schitterende dialogen en goede acteerpres taties. Vrijdag 12 augustus wordt in Schuttershof aandacht ge vraagd voor '9 Vt Weeks' met Kim Basinger en Mickey Rourke. De film, balancerend op de grens van hartstocht en haat, handelt over een mooie jonge vrouw die slavin wordt in een SM-relatie. De voorstel ling begint om negen uur. Za terdag 13 augustus begint op dezelfde tijd de film The Un touchables', de bekende actie film van Brian de Palma met onder meer Robert de Niro en Sean Connery. Op zondag 14 augustus, weer om negen uur, wordt The Glenn Miller Story' ver toond. Maandag 15 augustus staat de film 'Ghandi' van Ri chard Attenborough op de rol. Een sterk aansprekend ver slag van het leven enw erken van Ghandi, de eenvoudige advocaat die zich ontpopt tot een nationaal leider en mon diaal symbool van vrede en verdraagzaamheid. Een film die enkele jaren geleden maar liefst acht Oscars opleverde. Op dinsdag 16 augustus ver tolkt Tom Waits een hoofdrol in de film 'Down by Law'. Een humoristische film over twee warrige types die in de bak te recht gekomen en daar gezel schap krijgen van een al even warrige Benigni. De laatste helpt de andere twee te ont snappen. De voorstelling be gint om negen uur. Op woens dag 17 augustus tenslotte wordt Fons Rademakers' De Aanslag vertoond. Een nauw keurige verfilming van het ge lijknamige boek van Harry Mulish, terecht beloond met een Oscar voor de beste bui tenlandse productie. Voor de kinderen wordt zaterdagmid dag om twee uur de tekenfilm 'My Little Pony' gedraaid. In Alhambra in Vlissingen zijn drie films te zien die het grote publiek zullen aanspre ken. Op de rol staan 'Rambo III', 'Crocodile Dundee II' en de Nederlandse film 'Honne- ponnetje'. Voor de kinderen draait de film 'Bambi'. eerste mars rond het Veerse Meer. De route voer over ver harde en onverharde wegen en ook over grasdijken. De minimum leeftijd voor deelname is zestien jaar. Men mag geen honden op deze tocht meenemen. De afstand is 60 kilometer en de start is om negen uur 's morgens vanuit 't Praetuus, Frans Naerebout- straat 1 in Veere. Het inschrijfgeld bedraagt vijftien gulden als men een herinnering wil ontvangen. Zonder herinnering betaalt men zeven gulden vijftig. Een lunchpakket is niet inbegre pen bij het inschrijfgeld. gint om 9 uur. Vooral dres- suurwedstrijden is dan de hoofdzaak. Tevens wordt een begin gemaakt met het sprin gen klasse B en L. 's Middags wordt gestreden om de indivi duele titels. De officiële opening van dit kampioenschap vindt plaats om 13.30 uur en zal worden verricht door burgemeester Markusse van de gemeente Arnemuiden. Het middagpro gramma zal ook veel showele menten omvatten. Zo zal de Bevelandse aan spanning acte de presence ge- MIDDELBURG - De Mo lukse Welzijnsstichting Ese Palaloi houdt vrijdag aan staande een eendaagse zomer- activiteit. Het zomerfeest wordt gehouden op het trap veld in de Rijnstraat en in de Ontmoetingskerk. In de ochtenduren worden allerlei spelletjes georgani seerd voor kinderen op het trapveld. Om drie uur worden de activiteiten voortgezet in de Ontmoetingskerk. Er is in de kerk een fototentoonstelling ingericht en er worden video beelden over de Molukken vertoond. Op het programma staat verder een optreden van de Amsterdamse theatergroep Delta. Deze Molukse groep geeft twee voorstellingen. In de pauze worden Molukse hapjes geserveerd. Een Mo luks kinderkoor brengt enkele liederen ten gehore. Daar naast kunnen de bezoekers een kansje wagen bij het kie nen. Sportschool J. Malawauw geeft demonstraties karate. De zomeractiviteit wordt in de GEVONDEN - Bij de gemeentepolitie in Vlis singen zijn in de periode van 27 juli tot en met 3 augustus de volgende ge vonden voorwerpen af gegeven: een zonnebril, een pen, een vlieger, een koelbox met inhoud, een kinderjack, een herencol bert, een plastic kinder schoentje, een ring, een babyarmbandje met in scriptie en diverse sleu tels. MIDDAGCONCERT - Tijdens de weekmarkt wordt vrijdag aan staande een pauzeconcert gehouden in de St. Ja- cobskerk. Het concert wordt gegeven door Eleo- nora G. Sluyter uit Eind hoven. Tussen twaalf uur en half een speelt zij wer ken van Bach, Böhm en Peeters. De Jacobskerk is vrijdagmiddag gratis toegankelijk. HUISVLIJT-Op 10, 11 en 12 augustus wordt in het Hervormd Centrum in de Dorpsstraat in Oostkapelle de jaarlijkse Creativiteitsmarkt ge houden. Twintig deelne mers tonen belangstel lenden onder meer teken en schilderwerk, zelfge maakte poppen,op schaal gebouwde vrachtwagens, pijlen en bogen en zelfs de nodige electronica. De tentoonstelling is woens dag en vrijdag geopend vanaf zeven uur 's avonds, donderdag vanaf twee uur 's middags. STRATENLOOP - De atletiekvereniging Dy namo uit Middelburg houdt donderdag 18 augustus haar jaarlijkse stratenloop in Veere. Deelname aan deze pres tatieloop staat open voor iedereen. De deelne mende atleten, trimmers en recreanten kunnen zelf bepalen welke af stand zij lopen. Zij heb ben daarbij de keuze uit een ronde van 2750 meter, een afstand van 5,5 kilo meter, 8250 meter of 11 kilometer. Start en finish zijn op het Oranjeplein in Veere. Inschrijven is mo gelijk op de dag van de wedstrijd vanaf 18.45 uur. De prestatieloop begint om half acht. De kosten voor deelname bedragen drie gulden per persoon. Inlichtingen vooraf zijn te verkrijgen bij John Vermeulen, telefoon 01180 - 28917. AF ASIESOOS - Op donderdag 18 augustus nemen de deelnemers aan de Afasiesoos Wal cheren een kijkje in de kwekerij Het Moesbosch. Bij slecht weer worden de deelnemers getrak teerd op een gezellig sa menzijn. De bijeenkomst begint om half tien in het Koetshuis op het terrein van verpleeghuis Der Boede in Koudekerke. NIEUWE KERK - De Stichting Orgelcentrum houdt op dinsdag 16 augustus weer een con cert in de Nieuwe Kerk. Uitgenodigd is deze keer de talentvolle organist Gerrit de Gier uit Groe- nekan. Op het pro gramma staan werken van Widor, Bach en Vi valdi. Het concert wordt besloten met een impro visatie. De uitvoering be gint om acht uur. Karei Hofman, Matty Oranje, Marina de Fouw, Ruud Evertse, Chrisien Haegens, Gerard Kloet en ven met hackney-demonstra- ties, verschillende aanspan ningen zoals vierspannen, tan dem, klavertje drie en een vierspan mini-shetlanders. Aan het einde van het con cours wordt een parade ge houden waaraan alle deelne mers deelnemen. avonduren besloten met een optreden van een Molukse su- priseband. De spelactiviteiten op het trapveld in de Rijnstraat be ginnen vrijdagmorgen om tien uur. Kinderen kunnen gratis aan de spelletjes deelnemen. De entree voor de Ontmoe tingskerk bedraagt drie gul den. Kinderen jonger dan vijf jaar mogen gratis naar bin nen. Gegevens voor deze rubriek moeten de vrijdag voor plaatsing uiterlijk om 11.00 uur op het kan toor aan de Torenstraat 5 te Vlis- Patiëntenplatform Zeeland: V.d. Spiegelstraat 4, Goes (achter ingang van „De Villa") tel. 30911. Bereikbaar op ma. en do. van 09.00-12.30 uur en na telefonische afspraak. Stichting „Blijf van m'n lijf" Zee land: Dag en nacht telefonisch be reikbaar 01184-14645. Bureau voor rechtshulp: Middel burg. Vlasmarkt 28, tel. 01180- 37120. Spreekuur ma. 13.30- 15.30 uur do. 17.00-19.00 uur. Vlissingen: Badhuisstraat 104. Spreekuur di. 9.30-11.30 uur. Vlissingen - 13 aug. G. de Greef, Willem Klooslaan 1, tel. 68021. 14 Aug. Dr. Van Dijk, Koudekerkse- weg 52, tel. 13459. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30-13.00 en van 17.30- 18.00 uur (zonder afspraak). Huis bezoek aanvragen voor 10.00 uur. Middelburg - 13 aug. F.L. Berg- hauser Pont, Bellinkplein 1, tel. 37393. 14 Aug. J. de la Hayze, Bellinkplein 3, tel. 28574. Spreekuur voor spoedgevallen (zonder afspraak) 12.30-13.30 uur en 17.30-18.00 uur. Huisbezoek aanvragen voor 10.00 uur. Souburg, Middelburg-Zuid, Ar nemuiden en Nieuwland - 13 aug. Th. Bloos, Kanaalstr. 70, Oost-Souburg, tel. 01184-61212. 14 Aug. R.G.G. Groot, Dr. v.d. Moerstr. 15, Arnemuiden, tel. 01182-1308. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Spreekuur voor dringende geval len: 12.30 - 13.00 uur, 17.30 - 18.00 uur. Oostkapelle, Serooskerke, Grijpskerke en Veere - 13 en 14 aug. J.W. Oosterhof, Markt 10, Veere, tel. 01181-271 West- en Midden-Walcheren - 13 en 14 aug. B. Bouwense, Big- gekerke, tel. 01185-2190. Domburg, Aagtekerke, Westka- pelle - 12 aug. (vanaf 18.00 u.) 13 aug. (tot 24.00 u.) 14 aug. B. Vaandrager, Weststraat 7, Dom burg, tel. 01188-1271. Zouteiande, Meliskerke, Bigge- kerke en Koudekerke 12 aug. (vanaf 18.00 u.), 13 en 14 aug. (tot 24.00 u.) A. van der Male, Duin weg 59, Zouteiande, tel. 01186- 1282. Verloskundigen Middelburg 13 en 14 aug. C.S.M. de Crom, tel. 27325. Vlissingen - Vr. 18.00 uur tot ma. 8.00 uur 12-15 aug. A.M. de Gaay, tel. 71768. Groepspraktijk voor alternatieve geneeswijzen: Van vr. tot en met I zo. voor dringende gevallen tel. 01184-65200 van 9.00 tot 10.00 uur. Kruisvereniging Walcheren-Oost (Middelburg, Arnemuiden, Nieuw en St.-Joosland): bereik baarheid avond- en weekenddienst via alarmcentrale, tel. 01184- 14444; Kruisvereniging Vlissingen/ Souburg (Vlissingen, West- en Oost-Souburg en Ritthem): be- reikbaarheid avond- en weekend dienst via alarmcentrale, tel 01184- 14444. De openingstijden van de magazijnen voor uitleenartikelen en verpleegartikelen zijn: op werk dagen van 10.00 tot 12.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. Kruisvereniging Platteland Wal cheren: bereikbaarheid avond- en weekenddienst via alarmcentrale, tel. 01184-14444. Voor heel Walcheren - 13 en 14 aug. W. v.d. Heijden, Kon. Wilhel- minastraat 32, Westkapelle, tel. 01187-2181. Spreekuren voor spoedgevallen van 11.00 tot 12.00 uur. Middelburg - 12-19 aug. apo theek Stromenwijk-'t Zand, Maas straat 56. Vlissingen - 12-19 aug. apotheek De Singel, Singel 9, tel. 127310. Kleine huisdieren -13 en 14 aug. Ruys, Middelburg, tel. 01180- 13118. Dierenartsenpraktijk Middelburg - Grote huisdieren 01180-33803. Visites aanvragen van 8.00-9.00 uur. Praktijk Oostkapelle - Oude Domburgseweg 33a, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. MAATSCH. DIENSTVERL. Gezinsverzorging Valkenisse en Vlissingen: Brou- wenaarstraat 4, Vlissingen, tel. 17810. Middelburg en Arnemui den: Loskade 29, Middelburg, tel. 26951Westkapelle, Mariekerke, Domburg en Veere: Molenwater 33, Middelburg, tel. 11255. Maatschappelijk werk Regio Walcheren - Zuid (Vlissin gen en Valkenisse) Brouwenaarstraat 4, Vlissingen, tel. 19820. Regio Walcheren, Noord: Molenwater 33, Middel burg, tel. 11255. Voor crisissituaties buiten kantoor tijd is de dienstdoende maatsch.- werker bereikbaar via het door het antwoordapparaat gegeven tele foonnummer. NVSH MIDDEN-ZEELAND Tel. 01100-21724. Landelijke tele fonische hulpdienst. 076-600010. Ma. vr. geopend van 10-22.30 uur. Bureau Sociaal Raadslieden: Brouwernaarstraat 4, Vlissingen, tel. 17810, openingtijden: ma., di., wo., do., vr. 9.00-12.30 uur. Di. en do. 13.30-15.30 uur. „Opvang voor mensen In crisis situaties" dag en nacht bereik baar onder telefoonnummer 01184-83700 of 01180-13181. R.K. kerk Walcheren: Souburg Zoute Viever zat. 9.00 uur. Souburg, Martinuskerk, zo. 10.00 uur, Parochiekoor; Pauwen burg, Open Hof, zo. 11.00 uur eigen zanggroep; Vlissingen, Ter Reede, Za. 17.00 uur. Vlissingen, Lieve Vrouwekerk, zat. 19.00 uur; Lambertuskoor, zo. 9.30 uur, da meskoor. Bethesda St.-Josephzie- kenhuis, zo. 11.15 uur. Middelburg Petrus en Pauluskerk, zon. 10.00 uur; Hoeksteen, za. 19.00 uur. Domburg Badhuisweg, zat. 19.00 u. zo. 10.00 uur. Zouteiande, zat. 19.00 u. zo. 10.00 uur; Vrouwenpolder, za. 19.00, zo 10.00 u.; Dishoek, zo. 10.00 uur. Oostkapelle zat. 19.00 u. ProL Ziekenhuispastoraat Streekziekenhuis Walcheren - 14 aug. 10.00 u. Ds. C. Simons. Evang. Gem. de Wijngaard, Mid delburg - aula LTS-Klarenbeek, aanvang 09.30 uur broeder A. Baak, Soest. Geref. Kerk Vrijgemaakt - 14 aug. ds. A. de Snoo. Klein Vlaanderen Middelburg 9.30 uur en 16.30 uur. Anglicaanse Kerk - Zeemanshuis Scheldepoort: 10.30 uur Holy Communion, 19.30 uur Evening Prayer. Zevende Dags Adventisten: Mid delburg in Doopsgezinde kerk Lange Noordstraat 69, zaterdag 13 aug. 10.00 u. bijbelstudie, 11.00 u. eredienst ds. C.E. v.d. Ploeg. Kristen Zuidmolukse Kerk in Ne derland - Zo. 14 aug. Oost-Sou burg 10.00 uur Pdt. S. Waisapy, Koudekerke om 12.00 uur idem. Herv. Gem. en Ger. Kerk te Vlis singen - zon. 147 aug. St. Ja cobskerk 10.00 ds. Fagel. Petrus- kerk 9.30 uur, ds. Kakes, Johan- neskerk, 9.30 uur, ds. Glashouwer. Om 19.00 u. ds. Kerssen, Open Hof, 9.30 uur dhr. Hondius. De Schaapskooi, 9.30 uur ds. de Nooij. Ev. Lutherse kerk. Middelburg: Vlissingen: Hervormd Middelburg - Nieuwe- kerk, 10.00 uur ds. Allewijn, Oost- kerk 9.30 u. ds. Paulus, 11.00 u. ds. Hoornaar en 18.30 u. drs. De Groot. Ontmoetingskerk 10.00 u. mevr. Brok, Thomaskapel 9.30 u. dhr. Dubbink. Leger des Hells Vlissingen - Hei ligingssamenkomst 10.00 uur en 19.00 uur avondsamenkomst. Evangelische Baptisten Ge meente Damplein 12, Middel burg.-zo. 10.00 u. Br, Kruit. Baptisten Gemeente Middel burg, Bree 8, dienst 10.00 u. ds. M. Ezinga. Sion Gemeente Oost-Souburg - Zo. 10.00 u. Lofprijzingsdienst. Ned. Ger. Kerk. Middelburg, Simpelhuisstraat 10, 9.30 u ds. J. Horsman, Dordrecht. Kerkdiensten Babbelaar, 10.30 ds. P. Joosse, Vlissingen. De Christengemeenschap Zee land, 10.30 u.kapel van St. Maar ten te Hoogelande. Doopsgezinde Gemeente Vlis singen, geen dienst. Middelburg - 11.00 u. ds. M.C. Postema. Oecumenisch avondgebed. Zij kapel Singelkerk - Di. 19.00 u. avondgebed. Bethel Pinksterkerk, Vrijdomweg 1, Vlissingen - Wo. 19.30 u., vr. 19.30 u., zo. 14.30 u. Lofprijzings dienst. Christelijk Ger. kerk Vlissingen - Zo. 09.30 u. en 17.00 u ds. P. van Dolderen. Ger. en Ned. Herv. kerk. - Oost- Souburg, Kanaalstraat 9.30 uur ds. P. Melse, Kerkgebouw Oranjeplein 09.30 u. dhr. S.T. Sies uit 's Gra venpolder, 19.00 u. ds. L.J.G. IJkel uit Middelburg. Bethesda St.-Jo- sephziekenhuis, 10.00 uur ds. C. Simons. Bejaardenhuis Zoute Vie ver, 19.00 uur, ds. ds. A. van de Ban. De Ark, vakantie. Ger. Gem. Nederland. - Arnemui den. zo. 09.30 u„ ds. Verhoeks. 14.00 u., leesdienst 19.00 u. ds. Verhoeks. (ADVERTENTIE) Mon Phtisir 19 - Etten Leur- Tel. 01608-13850.

Scheldebode | 1988 | | pagina 7