UIT HET ZAKENLEVEN Kunst in Souburgse watertoren Singer in Vlissingen Utopia houdt foto- en ontwerpwedstrijd Nieuwe verfafdeling voor 'De Bezige Hand' Opnieuw feest bij Bolle Eva van der Lee exposeert in Vlissingse koffieshop A ÜSF Vis Cash en Carry naar koopcentrum Groenendijk Eremedaille Toeristendag in Veere in teken van mode 305 HUISARTSEN KRUISWERK TANDARTSEN APOTHEEK DIERENARTSEN DIVERSEN film! KERKDIENSTEN oontLUtöODc VAIM WOENSDAG 6 JUL11988 MIDDELBURG - Bij Ster-kaasshop Bolle aan het Damplein in Middelburg was het zaterdag opnieuw feest voor een groot aantal vaste klanten. Zaterdagmorgen namelijk reikte de ver swinkelier wederom een groot aantal prijzen uit in het kader van een onlangs gehouden stempelactie. Voor de klanten die de leukste slagzin hadden weten te verzinnen had de Ster-kaas- shop een aantal superhandige picknick-sets in petto. Daarbij werd zaterdagmorgen meteen de belofte ingelost dat alle win naars gezamenlijk op de foto mochten. Eva van der Lee met haar dochtertje Thalia. VLISSINGEN - Tot het eind van volgende maand zijn in koffieshow Sweety in de Wal- straat werken te zien van de plaatselijke kunstenares Eva van der Lee. De Vlissingse ex poseert zestien werkstukken waarvan enkele zijn voorzien van een begeleidend gedicht. De tentoonstelling is gratis te bezoeken tijdens de normale openingstijden van de koffie shop. Eva van der Lee is volledig autodidact. Ze laat zich inspi reren door de natuur en haar gedachten over het leven na de dood. Een enorme brok sym boliek is terug te vinden in een aantal Mandala's, oersymbo- VLISSINGEN - Boetiek Utopia in de Badhuisstraat houdt de komende zomer maanden een leuke foto- en ontwerpwedstrijd. Iedereen die geïnteresseerd is in mode, graag tekent of graag fotogra feert kan aan de wedstrijd deelnemen. De beste inzendin gen in beide categorieën wor den beloond met een waarde volle prijs. Hoewel Utopia zowel in de categorie fotografie als in de categorie ontwerpen een kle- dingcheque ter beschikking stelt ter waarde van 150 gul den, is meedoen aan de wed strijd belangrijker dan win nen. De wedstrijd biedt de deelnemers immers alle ruimte om zich op een crea tieve manier uit te leven. Enige voorwaarde is dat een len van de eenheid afkomstig uit India. Een grote drang naar vrijheid is terug te vin den in schilderijen van zwer mende vogels. Daarnaast ex poseert Eva van der Lee een aantal kijkkasten en werken van papier. Ondanks de grote verschei denheid aan technieken en on derwerpen hebben alle wer ken van Eva van der Lee een ding gemeen: een overmatig kleurgebruik. Kleuren doe door de kunstenares zelf wor den gemaakt. De gemaakte kleuren worden in een be paalde vorm gegoten, de ver schillende vormen worden tot een kunstwerk geformeerd. VLISSINGEN - Vanaf za terdag 9 juli zal de Souburgse watertoren aan de Vlissingse- straat eenmalig dienstdoen als zomertentoons tellingsruimte voor de Eindhovense kunste naar Alex Vermeulen. De openstelling van de waterto ren (1938) voor het publiek, biedt Alex Vermeulen de mo gelijkheid om over drie ver diepingen van elk 100 vier kante meter een bijzondere expositie in te richten. De oude entourage van de watertoren zal een extra dimensie geven aan Vermeulens objecten, fo to's, tekeningen en de geensce- neerde situaties waarin zijn personen en objecten een eigen verhaal vertellen. De tentoonstelling geeft een overzicht van het werk van Vermeulen over de afgelopen negen jaar. Alex Vermeulen, die hiervoor acht weken in het Eindhovense Van Abbe Mu seum exposeerde, werkt even eens met boeken. Zijn objecten die duidelijk in verband zijn te brengen met machines van be gin 19e eeuw, spelen in deze kunstboeken een belangrijke rol. Zowel in foto's en tekenin gen, als in de diverse verhalen voeren deze objecten en de meespelende figuren, de lezer naar Vermeulens wereld vol fantasie en verwondering. Tij - dens de tentoonstelling in de watertoren zal tevens het kunstboek 'Alleen Onno True- man' gepresenteerd worden. Om het publiek extra attent te maken op de tijdelijke ex positieruimte zal een op dertig meter hoogte wapperend ba nier (naar ontwerp van Alex In geënsceneerde situaties vertellen de personen van Alex Vermeulen hun eigen verhaal. Vermeulen) de aandacht vra gen. Tevens zal er vandaag, woensdag, een halsbrekende toer moeten worden worden uitgehaald om aan de water toren een tien meter groot bord te bevestigen. De man die hiervoor verantwoordelijk zal zijn, is Wilfried van de Boom, bergbeklimmer en speleoloog. Als beeldend kunstenaar/fo tograaf maakt hij deel uit van de selectiecommissie zomer- tentoonstellingen. Nu sinds twee jaar het bergbeklimmen en het afdalen in grotten zijn aandacht heeft, wilde hij deze watertorenbeklimming als testcase benutten. Hij zal hier bij geassisteerd worden door Rob Jansen. Met de opening van de ten toonstelling, die zaterdag om 15.00 uur door wethouder Bruinooge verricht wordt, gaat het programma 'zomer- tentoonstellingen heden daagse beeldende kunst' van de Vlissingse Culturele Raad en Bellamy 19 van start. De tentoonstelling van Alex Ver meulen duurt tot zondag 21 augustus en is van 11.00 uur tot 18.00 uur geopend, met uit zondering van de maandag. Het nieuwe Singer Naaimode Centrum in Vlissingen. VLISSINGEN - Afgelopen donderdag opende Adriaan van Ouwerkerk de deur van zijn Singer-filiaal in de Schel- destraat. „Deze zaak is op de zelfde manier opgezet als het Singer Naaimode Centrum in Middelburg en we brengen in grote lijnen hetzelfde assorti ment. De betere kwaliteits- stoffen geven we extra aan dacht", vertelt Van Ouwer kerk. „In Middelburg ben ik ruim zes jaar bedrijfsleider geweest en heb daar vorig jaar de zaak overgenomen. En ik zie er brood in om te starten in Vlis singen. Dit pand hier is gun stig gelegen en hier was tot nu toe geen enkele speciaalzaak in fournituren. Wat voor de mensen belangrijk is: je hoeft bijvoorbeeld hier niet een be- directe link met de mode wordt gelegd. De deelnemers die kiezen voor het ontwerpen van een eigen creatie kunnen op een vel papier op A4-formaat hun visie op de mode geven. Het spreekt voor zich dat origina liteit in deze categorie een hoog goed is. De ingezonden fotowerken -op het formaat 13 bioj 18 centimeter- worden te vens beoordeeld op compositie en het feit of het begrip mode daadwerkelijk in de productie tot uiting komt. Werkstukken kunnen wor den ingezonden tot 15 septem ber. Dan worden de foto's en de ontwerpen beoordeeld door fotograaf Zelco Savic, Jos Brouwers en een vertegen woordiger van deze krant. Alle ingezonden werken wor den in Boetiek Utopia geexpo- seerd. de klanten geleid, omdat zij deze merken kennen, door eigen ervaring of van de re clame op televisie en radio of van de kranten. Daar kun je als winkelier je voordeel mee doen", vervolgt de heer Van Maldegem. „Vooral ook de kracht van de Sikkens organi satie, die ons ondersteunt, is van groot belang. Onze zaak staat vooral bekend als ad vieszaak. Iedereen wordt per soonlijk geholpen. Mochten er op de een of andere manier problemen zijn, dan zoeken we gezamenlijk naar een oplos sing. Komen we er samen niet, dan kunnen we altijd terug vallen op Sikkens." Van dat merk verkoopt men in "De Be zige Hand" bijvoorbeeld een transparante beits, die ook bij beroepsschilders bekend is, TGL plus. „Het neusje van de zalm voor uw eigen woning, garage, schuur of wat ook maar", zo beveelt de ervaren zakenman aan. OOST-SOUBURG - Bij de Doe Het Zelf zaak "De Bezige Hand" in de Buteuxstraat 12 te Oost-Souburg is de verfafde ling verbouwd en opnieuw op gezet. Het geheel is veel lichter geworden en werkt daardoor ruimer. De schappen zijn op een andere manier ingedeeld, hetgeen nodig was door het veel bredere assortiment. Eigenaar W. van Maldegem, die de in Oost-Souburg en ver daarbuiten bekende speciaal zaak al ruim 30 jaar drijft, vertelt graag waarom die ver nieuwing nodig was. „Ik verkocht een goede verf, maar de onbekendheid van dat merk tegenover begrippen als Flexa, Cetabever en Sik kens hebben mij tot deze stap gezet. Maar vooral opname van deze produkten binnen de Keurgroep- inkooporganisa tie, waarbij ik ben aangeslo ten. De verandering heeft al tot enthousiaste reakties van VLISSINGEN - Vis Cash en Carry heeft een nieuwe locatie gekregen, in het koopcentrum Groenendijk, Mercuriusweg 23 in Vlissingen. De zaak is zeer praktisch in gedeeld en bij het zien van al dat zeebanket op de ruime toonbank loopt het water in je mond. Eigenaar Jacques Toet vertelt dat zijn familie al „ge neraties in de vis zit, ja eigen lijk al zolang de vis in het wa ter zwemt. Nu woon ik al ruim wel anders. Op de gemeente lijke vismijn in Vlissingen koop ik zelf in. Kwaliteit staat voorop, is mijn parool. Nog uit de tijd dat ik in Vlissingen be gon, in de Hobeinstraat, heb ik nog vaste klanten. En ik kan er bij veel van hen de klok op gelijk zetten wanneer ze ko men. Wanneer zij met vakan tie gaan, laten ze dat vaak we ten. Ja, een goede band met de mensen vind ik heel belang rijk. paald aantal knoopjes te ko pen. Als je er maar één nodig hebt, heb je aan een doosje met zes toch vijf te veel. De klant bepaalt zelf de hoeveelheid, groot of klein. We zijn ruim gesorteerd in allerlei naaima chines, maar ook in stoffen, voeringen, knopen, ritsen, band, lint en andere kleinoden. Omdat we gericht zijn op mo de, hebben we momenteel lichtgevende ritsen en lint, dat fluoriseert. Heeft iemand nog een lap stof liggen, kan men altijd hier terecht voor de fournituren. En mochten er zich onverhoopt problemen voordoen, geven we graag ad vies. Verder voeren we kledin- greparaties uit: vermaken, rit sen inzetten, rokken inkorten en dergelijke. Ons personeel beschikt behalve over vakken nis óók over ruime ervaring". Vis Cash en Carry is verhuisd naar de Groenendijk. 27 jaar in Vlissingen. Doordat "De Schelde" een grondruil met de gemeente heeft gedaan, moesten we uit het vorig pand. Ik moet er wel even aan wen nen dat de ruimte hier kleiner is, maar zowel de klanten als wij staan hier tenminste droog en dat was in onze vorige zaak Behalve aan particulieren leveren we ook aan hotels en restaurants. Ons assortiment bestaat uit: mosselen, garna len en vis op allerlei manieren: vers, gerookt, gestoomd, ge zouten en/of gefrituurd. Verse vis is onze specialiteit", besluit de visspecialist. VEERE - In totaal worden in Vee re dit zomerseizoen vijf toeristendagen gehouden. Op dinsdag 12 juli is de eerste in de serie van vijf. De openings dag staat geheel in het teken van de mode. De afgelopen twee jaar is de modeshowdag steeds succes vol geweest. Hoewel er slechts drie bedrijven in Veere kle ding verkopen, waren de be langstelling en de reacties van het publiek steeds enorm. In opzet is de modeshowdag van dinsdag aanstaande dan ook NIEUW-EN SINT JOOS- LAND - G.B. Schoenmakers, loco-burgemeester van Mid delburg, heeft vrijdag jongst leden een eremedaille in zilver verbonden aan de Orde van Oranje Nassau uitgereikt aan P.J. Reinoudt uit Nieuw- en Sint Joosland. De heer Rei noudt kreeg de eervolle onder scheiding naar aanleiding van zijn veertigjarig lidmaatschap van de muziekvereniging Oefening na den Arbeid. Gegevens voor deze rubriek moeten de vrijdag voor plaatsing uiterlijk om 11.00 uur op het kan toor aan de Torenstraat 5 te Vlis singen binnen zijn. Vlissingen - 9 juli v. Pelt, Juliana- laan 7, tel. 12225. 10 juli G. de Greet, Willem Klooslaan 1, tel. 68021 Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30-13.00 en van 17.30- 18.00 uur (zonder afspraak). Huis bezoek aanvragen voor 10.00 uur. Middelburg - 9 juli F.L. Berghau- ser Pont, Bellinkplein 1tel. 37393. 10 juli J.K. Dominicus, Dam 30, tel. 12830. Spreekuur voor spoedgevallen (zonder afspraak) 12.30-13.30 uur en 17.30-18.00 uur. Huisbezoek aanvragen voor 10.00 uur. Souburg, Mlddelburg-Zuld, Ar- nemuiden en Nieuwland - 9 juli Th. Bloos, Kanaalstr. 70, Oost- Souburg, tel. 01184-61212. 10 juli J. Visser, Wachttoren 19, Middel burg, 01180-37431 Visites aanvragen voor 10.00 uur. Spreekuur voor dringende geval len: 12.30 - 13.00 uur, 17.30 - 18.00 uur. Oostkapelle, Serooskerke, Grljpskerke en Veere - 9 en 10 juli E. Gunst, Torenstraat 46, Se rooskerke, tel. 01189-1212. West- en Mldden-Walcheren - 9 juli B. Bouwense, Biggekerke, tel. 01185-2190. 10 juli A. Stutterheim, Beukelmanstr. 8, Meliskerke, tel. 01186-1760. Domburg, Aagtekerke, Westka- pelle - 8 juli (vanaf 18.00 u.), 9 en 10 juli (tot 24.00 u.) F. van Eede, Westkapelle, tel. 01187-1234. Zoutelande, Meliskerke, Bigge kerke en Koudekerke 8 juli (vanaf 18.00 u.) 9 en 10 juli (tot 24.00 u) P.K. Noorlander, Koudekerke, tel. 01185-1231. Verloskundigen Middelburg - 9 en 10 juli J. Drij- dijk, tel. 26045. Vlissingen - Vr. 18.00 uur tot ma. 8.00 uur 8-11 juli H. Klompe, tel. 71140. GroepspraktIJk voor alternatieve geneeswijzen: Van vr. tot en met zo. voor dringende gevallen tel. 01184-65200 van 9.00 tot 10.00 uur. Kruisvereniging Walcheren-Oost (middelburg, Arnemuiden, Nieuw en SL-Joosland): bereik baarheid avond- en weekenddienst via alarmcentrale, tel. 01184- 14444; Kruisvereniging Vlissingen/ Souburg (Vlissingen, West- en Oost-Souburg en Ritthem): be reikbaarheid avond- en weekend dienst via alarmcentrale, tel 01184- 14444. De openingstijden van de magazijnen voor uitleenartikelen en verpleegartikelen zijn: op werk dagen van 10.00 tot 12.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. Kruisvereniging Platteland Wal cheren: bereikbaarheid avond- en weekenddienst via alarmcentrale, tel. 01184-14444. Voor heel Walcheren - 9 juli en 10 juli R.P. Reddingius, Bad- huisstr. 183, Vlissingen, tel. 01184- 12644. Spreekuren voor spoedgevallen van 11.00 tot 12.00 uur. niet veel anders dan voor gaande edities. Het pro gramma begint om tien uur 's morgens en duurt tot laat in de middag. Naast de optredens van de mannequins zijn er verschillende demonstraties te zien op deze dag. Zo zullen een kopersmid en een modeteke naar in Veere aanwezig zijn. Middelburg - 9-15 juli (17.30 u), apotheek L. v.d. Boogert, Vrij- landstr. 79. Vlissingen - 9-15 juli apotheek De Singel, Singel 9, tel. 127310. Kleine huisdieren - 9 en 10 juli A. Ruys, Middelburg, tel. 01180- 13118. Dierenartsenpraktijk Middelburg Grote huisdieren 01180-33803. Visites aanvragen van 8.00 - 9.00 uur. Praktijk Oostkapelle - Oude Domburgseweg 33a, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. MAATSCH. DIENSTVERL. Gezinsverzorging Valkenisse en Vlissingen: Brou- wenaarstraat 4, Vlissingen, tel. 17810 Middelburg en Arnemui den: Loskade 29, Middelburg, tel. MIDDELBURG/ VLISSIN-GEN - In de bioscopen in Middel burg en Vlissingen deze week opnieuw een aantrekkelijk filmaanbod. In Alhambra in Vlissingen gaat de avonturen film Crocodile Dundee II in première. Crocodile voelt zich al xvat meer op zijn gemak in New York. Onverwacht komen hij en zijn vriendin Sue echter in de drugscène terecht. Sue wordt ontvoerd maar Croco dile iveet haar te bevrijden. Terstond vertrekt het tweetal naar Axistralië waar zij tn de ruige binnenlanden -Crocodi les terrein- de leden van de drugsbende warm onthalen. In Alhambra is ook de film Police Academy 5 te zien. Een prima film voor de liefhebbers van platvloerse typisch Ameri kaanse humor. Een film die in houdelijk maar weinig om het lijf heeft en waarin vrij door zichtig wordt doorgeborduurd op eerdere successen in deze se- rie. Wel een film voor een paar uurtjes lollige ontspanning. In Electro in Middelburg be gint iedere dag om half negen de film 'Cry Freedom', het in- drukwekkende verhaal rond de Zuidafrikaanse vrijheids strijder Steve Biko. De film wordt ook zondagmiddag ver toond. Dan begint de voorstel ling om twee uur. In het Bi bliotheek Theater is dagelijks, behalve op zondag de film The Last Emperor te zien, de verfil ming van de opkomst en on dergang van het jongste Chi nese keizerrijk. De voorstellin gen beginnen steeds om half negen. In het Schuttershoftheater krijgt het Zomerfilmfestival een vervolg. Het festival dat momenteel in 21 steden wordt gehouden blijkt prima aan te slaan bij de echte filmliefheb bers. Donderdag wordt de film 'Una Gionata Particulara' ver toond, een film met Loren en Mastroiani in de hoofdrollen. Vrijdag wordt 'Birdy' van Alan Parker gedraaid, zaterdag de film 'The French Luitenant Woman' met Meryl Streep. Alle drie de voorstellingen be ginnen om negen uur. Zondag ■wordt de wereldberoemde Franse film 'Les Enfants du Paradis' gedraaid, maandag is Meryl Streep opnieuw te zien maar dan in 'Sophy's Choice'. Op zondag en maandag begin nen de voorstellingen om acht uur. Dinsdag kunnen de lief hebbers naar de vertoning van 'Rosa von Luxemburg', woens dag wordt op veler verzoek de Nederlandse film 'Abel' nog maals wrtoond. Voor de kin deren draait op zaterdagmid dag in het Schuttershoftheater de film 'Pinkeltje'. 26951 Westkapelle, Marlekerke, Domburg en Veere: Molenwater 33, Middelburg, tel. 11255. Maatschappelijk werk Regio Walcheren - Zuid (Vlissin gen en Valkenisse) Brouwenaarstraat 4, Vlissingen, tel. 19820. Regio Walcheren, Noord: Molenwater 33, Middel burg, tel. 11255. Voor crisissituaties buiten kantoor tijd is de dienstdoende maatsch. werker bereikbaar via het door het antwoordapparaat gegeven tele foonnummer. NVSH MIDDEN-ZEELAND Tel. 01100-21724. Landelijke tele fonische hulpdienst. 076-600010. Ma. vr. geopend van 10-22.30 uur. Bureau Sociaal Raadslieden: Brouwernaarstraat 4, Vlissingen, tel. 17810, openingtijden: ma., di., wo,, do., vr. 9.00-12.30 uur. Di. en do. 13.30-15.30 uur. „Opvang voor mensen in crisis-si tuaties" dag en nacht bereikbaar onder telefoonnummer 01184- 83700 of 01180-13181. Patiëntenplatform Zeeland: V.d. Spiegelstraat 4, Goes (achter ingang van „De Villa") tel. 30911 Bereikbaar op ma. en do. van 09.00-12.30 uur en na telefonische afspraak. Stichting „Blijf van m'n lijf" Zee land: Dag en nacht telefonisch be reikbaar 01184-14645. R.K. kerk Walcheren: Souburg Zoute Viever zat. 9.00 uur. Souburg, Martinuskerk, zo. 10.00 uur, Parochiekoor; Pauwen burg, Open Hof, zo. 11.00 uur eigen zanggroep; Vlissingen, Ter Reede, Za. 17.00 uur. Vlissingen, Lieve Vrouwekerk, zat. 19.00 uur; Lambertuskoor, zo. 9.30 uur, da meskoor. Bethesda St.-Josephzie- kenhuis, zo. 11.15 uur. Middelburg Petrus en Pauluskerk, zon. 10.00 uur; Hoeksteen, za. 19.00 uur. Domburg Badhuisweg, zat. 19.00 u. zo. 10.00 uur. Zoutelande, zat. 19.00 u. zo. 10.00 uur; Vrouwenpolder, za. 19.00, zo 10.00 u.; Dishoek, zo. 10.00 uur. Oostkapelle zat. 19.00 u. ProL Ziekenhuispastoraat Streekziekenhuis Walcheren - 10 juli 10.00 uur Ds. P. Joosse Evang. Gem. de Wijngaard, Mid delburg - aula LTS-Klarenbeek, aanvang 09.30 uur broeder D. Louws. Gerei. Kerk Vrijgemaakt, De Lannoystraat, Vlissingen —10 ju- N9.30, en 16.30 uur Ds. G. Zomer. Klein Vlaanderen Middelburg 9.30 uur en 16.30 uur ds. J. Huygen te Harkstede. Anglicaanse Kerk - Zeemanshuis Scheldepoort: 10.30 Holy Commu nion, 19.30 uur Evening Prayer. Zevende Dags Adventisten: Mid delburg in Doopsgezinde kerk Lange Noordstraat 69, zaterdag 9 juli 10.00 u. bijbelstudie, 11.00 eredienst, dir. L. Joosse. Kristen Zuidmolukse Kerk in Ne derland - Zo. 10 juli Koudekerke om 11.45 uur Pdt. S. Waisapy, Oost-Souburg om 13.00 idem. Herv. Gem. en Ger. Kerk te Vlis singen - zon. 10 juli St. Jacobs- kerk 10.00 ds. de Boer. Petruskerk 9.30 uur, ds. Poppe, H.A., Johan- neskerk, 9.30 uur, ds. de Jong om 19.00 u. ds. de Boer, Open Hof ds. Kalksma, De Schaapskooi, 9.30 uur dhr. Jorritsma, 17.00 u ds. van Bork. Ev. Lutherse kerk. Middelburg: geen dienst. Vlissingen: 10.00 u ds. Buissing- van Beers. Hervormd Middelburg - Nieuwe- kerk, 10.00 uur kand. Olde, Sow- dienst, 10.00 uur ds. Hendrikse, Oostkerk 9.30 mevr. van Grondel- Emmen, 11.00 u. kand. van der Aa, 18.30 u. ds. Korporaal. Ont- moetingskerk 10.00 u. ds. Nauta, 19.00 u mevr. v.d. Neut Sow- dienst, Thomaskapel 9.30 u. ds. El- seman. Leger des Hells Vlissingen - Hei ligingssamenkomst 10.00 uur en 19.00 uur avondsamenkomst. Evangelische Baptisten Ge meente Damplein 12, Middel burg.-zo. 10.00 u. Br. Lok. Baptisten Gemeente Middel burg, Bree 8, dienst 10.00 u. ds. M. Ezlnga. Slon Gemeente Oost-Souburg - Zo. 10.00 u. Lofprijzingsdienst. Ned. Ger. Kerk. Middelburg, Simpelhulsstraat 10, 9.30 u dhr. Blijdorp en 17.00 u ds. R. Brands. Kerkdiensten Babbelaar, ds. E. Coppoolse, Middelburg. De Christengemeenschap Zee land, 10.30 u.kapel van St. Maar ten te Hoogelande. Doopsgezinde Gemeente Vlis singen, 9.30 geen dienst. Middelburg - 11.00 u. geen dienst. Pinkstergemeente - Emmastraat 10 Vlissingen Zo. 14.30 u. ge meentedienst. Oecumenisch avondgebed. Zij kapel Singelkerk - Di. 19.00 u. avondgebed. Bethel Pinksterkerk, Vrijdomweg 1, Vlissingen - Wo. 19.30 u„ vr. 19.30 u-, zo. 14.30 u. Lofprijzings dienst. Christelijk Ger. kerk Vlissingen - Zo. 09.30 u. en 17.00 u ds. A. Brons. Ger. en Ned. Herv. kerk. - Oost- Souburg, Kanaalstraat 9.30 uur ds. R.E.R. van Buizen, kerkgebouw Oranjeplein 19.00 ds. G. Kalksma, Bethesda St.-Josephziekenhuis, 10.00 uur ds. P. Joosse. Bejaar denhuis Zoute Viever, 19.00 uur, dhr. P. Trimpe. De Ark, vakantie. Ger. Gem. Nederland. - Arnemui den. zo. 09.30 u„ Leesdienst. 14.00 u., leesdienst 19.00 u. lees dienst. Koorkerkgemeenschap Middel burg, vrijzinnig hervormden en remonstranten, zo. 10.00 uur ds. K. Hendrikse, Zierikzee. Vrijzinnig Protestants Centrum 'Ophir', Badhuisstraat 186, Vlissin gen, 10.00 u ds. J.B. van Bork.

Scheldebode | 1988 | | pagina 5