Uniek samenwerkingsverband tussen BOVAG en LBO jmm i "i 1 Twee concerten in de Grote kerk van Veere Familie Jansen van Rosendaal op reis op kosten van Cevaal het weten waard Echte Bakker Dick Bunt opent zaak in Middelburg Super Robijn-beer 'valt' bij Albert Heijn in Vlissingen L {JT Il'li Videotheek 'Dauwendaele' viert haar eerste lustrum Orgelconcert Uitslag van raadwedstrijd Foto de Grave SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 29 JUN11988 305 Domburg centraal bij fotografen HUISARTSEN KRUISWERK KRUISVER. TANDARTSEN APOTHEEK DIERENARTSEN Automonteur heeft weer toekomst VLISSINGEN - Met het instorten van de automarkt in 1973 leek het vak automonteur op sterven na dood. Nauwelijks vijf tien jaar later kampen de garagehouders met een groot tekort aan goed opgeleide mensen. Om daarin verandering te brengen worden her en der kortlopende opleidingen gegeven om in re cordtijd de achterstand op de arbeidsmarkt weg te werken. Veel meer dan een lapmiddel zijn deze opleidingen echter niet. Het onderwijzend personeel van de LBO-scholen op Walcheren en de onder de vlag van BOVAG opererende garagebedrijven heb ben de problematiek onderkend. Gezamenlijk werken zij aan een structurele oplossing van het probleem. Het vak automon teur heeft -in ieder geval op Walcheren- weer toekomst. Een gouden toekomst zo lijkt het. Op Walcheren is een uniek samenwerkingsverband gebo ren om aan het schrijnende te kort aan goed opgeleide auto monteurs een einde te maken. Het bedrijfsleven en het on derwijs hebben elkaar gevon den in een werkgroep die de doorstroming van aspirant- monteurs naar de garagebe drijven moet bevorderen. „Het vak automonteur is veel te lang ondergewaar deerd. Dat komt vooral omdat er direct na de oliecrisis in 1973 nogal wat minder goede ver halen over het vak de ronde deden. Door het instorten van de markt was er in onze bran che überhaupt weinig werk, daarnaast werd de automon teur slecht betaald. Een baantje op kantoor werd als meer aantrekkelij k ervaren dan het sleutelen aan auto's. Die gedachtengang is inmid dels geheel achterhaald. Door de lage benzineprijzen, de aantrekkende economie en overheidsingrijpen is de vraag naar geschoolde monteurs groter geworden dan het aan bod. Terwijl in de 'witte-boor- den-sector' de werkloosheid enorm is gestegen, kampen de garagehouders met een tekort aan goed personeel. Dat maakt een herwaardering van het vak automonteur reëel. Daar bij komt dat binnen het gara gebedrijf enorm veel is veran derd. Door de technologische ontwikkelingen houdt het werk van een automonteur niet op bij het sleutelen onder de motorkap. Er wordt in de garages gewerkt met de meest geavanceerde apparatuur, de meeste moderne computer technieken. Dat alles gekop peld aan de zekerheid van een goede baan na het voltooien van de opleiding maakt het vak opnieuw interessant", al dus Karei Hofman, secretaris van de werkgroep BOVAG- LBO en zelf eigenaar van een garage. De grote vraag naar ge schoold personeel vraagt ook de nodige aanpassingen van de betrokken onderwij s-in- stanties. Omdat het vak auto monteur lange tijd bepaald niet in trek was en het aantal leerlingen voor deze opleiding niet erg groot hebben de scho len de opleiding enigszins uit het oog verloren. Weliswaar wil men binnen het onderwijs niet echt erkennen dat onvol doende is geanticipeerd op de ontwikkelingen binnen de autobranche, wel wordt toege geven dat het bedrijfsleven en het onderwijs de laatste jaren wat te ver uit elkaar zijn ge groeid. „Dat is ook precies de reden waarom we twee jaar geleden met elkaar rond de tafel zijn gaan zitten", zo weet Jos Geerts, adjunct-directeur van SGBO De Wellinge. „Het bij stellen van het onderwijspak ket is noodzakelijk geworden. Daar willen wij uiteraard graag aan meewerken. Met de werkgroep hebben we bewust gekozen voor een structurele aanpak. Te lang is met kunst grepen -bedoeld wordt kortlo pende opleidingen- gepro beerd om aan het tekort aan opgeleide mensen een eind te maken. Dat geeft wel aan dat het tekort aan de voet van de berg ligt. Dat proberen we door goed overleg tussen on derwijs en bedrijfsleven te veranderen." Om aspirant-automonteurs goed beslagen ten ijs te laten komen heeft de werkgroep BOVAG-LBO een aantal ini tiatieven ontwikkeld. De eer ste concrete stap was het uit reiken van een zogenaamde snuffelpas. Met deze pas kun nen de aspirant-automonteurs zich vrijblijvend oriënteren bij 29 aangesloten BOVAG- garagebedrijven, sfeer proe ven binnen de garage en rui ken aan de bedrijfsdiscipline. De nieuwe zaak van Dick Bunt in Middelburg MIDDELBURG - De Echte Bakker Dick Bunt uit Goes, heeft zich nu ook gevestigd in Middelburg. Aan het Damplein heeft hij de Broodboetiek overgenomen en daarmee zijn vijfde filiaal geopend. Dick Bunt, die zijn brood en banket bakt in de bakkerij in Goes-Zuid heeft in Goes twee zaken, verder vestigingen in Ka- pelle, 's-Heer Arendkerke en nu dan ook in Middelburg. Specialiteiten van Dick Bunt zijn de 'Roggeknarren' en 'Rogge Teunissen' volgens oud recept gebakken. In de nieuwe zaak aan het Damplein brengt Bunt ook stokbrood met diverse gezonde lekkernijen belegd. Wekelijks brengt Dick Bunt flitsende aan biedingen die in deze krant onder de aandacht zullen worden gebracht. De werkgroep BOVAG-LBO timmert inmidels stevig aan de weg. Zo is onlangs de zogenaamde snuffelpas geïntroduceerd en werd bij Autobedrijf Poppe een informatiedag gehouden. Daar toerden alle facetten van het garagebedrijf getoond. Verder hebben de garagebe drijven keihard toegezegd om de komende jaren steeds twin tig leerling-monteurs per leer jaar in dienst te nemen. Daar naast wordt eens per jaar een informatiedag gehouden en wordt zoveel mogelijk speci fieke kennis doorgesluisd naar de onderwijsgevenden. Binnen de scholen kan zodoende het leerpakket voortdurend wor den aagepast, de leerkrachten blijven eveneens keurig op de hoogte van de ontwikkelingen binnen de branche. Hoewel zo wel de betrokken opleidings instituten voor LBO -in dit ge val De Swanenburgh en De Wellinge- als de BOVAG-be- drijven geheel autonoom blij ven, is het duidelijk dat beide partijen kunnen profiteren van het samenwerkingsver band. Populair gezegd snijdt het mes dus aan twee kanten. „Enerzijds wordt het vakge richt onderwijs uitgebreid, daarnaast kan het op school geleerde aan de praktijk wor den gestaafd. Een school heeft nu eenmaal haar beperkingen. De garagehouders worden daar nu ook veel directer mee geconfronteerd zodat er een wederzijds begrip ontstaat. Gezamenlijk wordt gezocht naar de beste weg om zo snel mogelijk tot een haast ideale leersituatie te komen. We be seffen terdege dat we elkaar bijzonder hard nodig hebben. De inspanningen die de werk groep zich getroost komt alle betrokkenen ten goede: de ga ragehouders, de onderwij s-in- stituten, maar vooral de toe komstige automonteurs." i-J;r V J '3"» IJ 'iii I MIDDELBURG - De Videotheek Dauwendaele bestaat vijf jaar. Om het bereiken van deze eerste mijlpaal te vieren heeft men een unieke stunt bedacht. De videotheek in het winkelcen trum Dauwendaele en de videotheek in het Shell-zelftanksta- tion aan de President Rooseveltlaan 743 in Vlissingen bieden in de periode van 1 tot en met 14 juli een collectie van 6000 films aan tegen een prijs van slechts een rijksdaalder per film per dag. Een aanbieding waarvan de echte filmliefhebbers moeten watertanden. Om het feest helemaal compleet te maken kan iedere huurder (of klant van het pompstation) meegenieten van een zonnige aanbieding. Om de zomer goed door te komen bieden Videotheek Dauwendaele en de videotheek en Shell-station 'Roosevelt' haar klanten een zonnebril aan voor een vriendenprijs. Deze bril kost normaal 14,95, maar kan nu verkregen worden voor de feest- prijs van 4,95. VEERE - Op vrijdag 1 juli en zaterdag 2 juli staan er op het zomerprogramma van de Grote Kerk Veere (Stichting Delta Cultureel), twee concer ten die beiden de moeite van het luisteren waar zijn. Vrij dag concerteert Veere's Ge noegen, zaterdag treedt het Middelburgs Kamerkoor op. In de reeks concerten en manifestaties heeft het optre den van Veere's Genoegen een vaste plaats gekregen. Het or kest, in fanfarebezetting, brengt een avondvullend pro gramma met veel afwisseling in de muziek. Vóór de pauze is er het wat serieuzere werk waarbij gekozen is voor de „Suite Symmetrique" van Ja cob de Haan en enkele arran gementen in de klassieke sfeer, zoals de Serenata van Dvorzak. Direct na de pauze treedt de slagwerkgroep op met elk bestaand slagwerk voorhanden zowel solo, als in samenspel met de melodie-in strumenten, de xylofoon en het klokkespel. Hierna volgt er een wat luchtiger optreden van het hele orkest waarbij er voor arrangementen uit de amusementswereld gekozen is zoals „Music" van John Miles en „Patsy" van Dizzy Strat ford. Het concert op zaterdag wordt verzorgd door het Mid delburgs Kamerkoor, onder VLISSINGEN - Uit handen van afdelingschef Van Moolen- broek mocht mevrouw J.E. van Loon bij Albert Heijn in Vlissin gen een Super Robijn-beer in ontvangst nemen. Het pluizige ge vaarte was de hoofdprijs in een landelijke wedstrijd van Robijn. De superzachte reus hing geruime tijd in de winkel van Albert Heijn, de klanten werd gevraagd het gewicht van de super teddy te raden. Mevrouw Van Loon bleek daarin het meest be dreven. Zij mocht de Super Robijn-beer dan ook mee naar huis nemen. DOMBURG - Fotografen uit De Moor exposeren tussen 1 juli en 1 augustus in de het Badhotel in Domburg. Het projekt is dit jaar toegespitst op Domburg. Het uitgangs punt was 'een fotografisch plan'. Dit resulteerde in een rijke verscheidenheid aan in valshoeken. De expositie is van woensdag tot en met vrij dag geopend van 10.00 en 12.00 uur en tussen half 8 en half 10 I 's avonds. Zaterdag en zondag is de expositie geopend tussen 14.00 en 17.00 uur. MIDDELBURG - In de zo meravondserie die door de Stichting Orgelcentrum in de Nieuwe kerk in Middelburg wordt gehouden vindt op dins dag 5 juli het tweede orgelcon cert plaats. Uitvoerende is de organist Charles J. de Wolff. Deze internationaal be kende musicus, die vorig jaar 40 jaar organist en 25 jaar di rigent was, werd dit jaar we gens zijn verdienste voor de Franse orgelcultuur door de Société Academique D'educa- tion en d'encouragement „Arts-Sciences-Lettres" te Parijs een onderscheiding ver leend. Op het programma staan: Passacaglia, koraal en fuga over gezang 194; Koraalfanta sie over „Wachet auf, ruft uns die stimme", Max Reger; Pas sacaglia op. 29, Dimitri Schstakowitsch; Preludium en Fuga c moll; Orgelkoraal -O Mensch, bewein dein Sünde gross" en Fantasia en Fuga g moll, Johan S. Bach. Het orgelconcert begint om acht uur. VLISSINGEN - Toyota- dealer Autobedrijf Cevaal - gevestigd in Middelburg en Vlissingen- heeft twee van haar klanten bijzonder geluk kig gemaakt. Niet alleen met een perfecte auto, maar ook met een vakantiereis ter waarde van 3500 gulden. Vo rige week werd in de Middel burgse vestiging de heer J. Minnaard op een luxe vakan tie getrakteerd, afgelopen vrijdag werd de familie Jan sen van Rosendaal in het auto bedrijf in Vlissingen in het zonnetje gezet. Onder het motto 'Op vakan tie op kosten van Cevaal, dat willen we toch allemaal' heeft de Walcherse Toyota-dealer de afgelopen weken een opval lende klantenactie gehouden. Bij aankoop van een goede oc casion kregen de klanten voor iedere drieduizend gulden be steding een gratis lot. Twee van die loten gaven recht op een aantal reischeques ter waarde van 3500 gulden elk. Helemaal naar eigen inzicht te besteden. De eerste reis werd gewonnen door de heer J. Minnaard, de tweede reis ging naar de familie Jansen van Rosendaal. Beter had de prijs niet kunnen vallen. De familie Jansen van Rosendaal had na melijk besloten maar eens niet op vakantie te gaan om zo doende een goede auto aan te kunnen schaffen. Autobedrijf Cevaal zorgde er voor dat het gezin alsnog de koffers kan gaan pakken. Een fantastische geste die bij de familie Jansen van Rosendaal de nodige emo ties teweeg bracht. Niet geheel onbegrijpelijk werd vrijdag middag dan ook stiekem een traantje weggepinkt toen de vierjarige 'Heer Cevaal Jr.' aan mevrouw Jansen van Ro- Gegevens voor deze rubriek moeten de vrijdag voor plaatsing uiterlijk om 11.00 uur op het kan toor aan de Torenstraat 5 te Vlis singen binnen zijn. leiding van Peter Arts. Het Aurelia Saxofoon Kwartet uit Amsterdam verleent hieraan haar medewerking. Er wordt in het kader van de William en Mary herdenking een Engels repertoire gebracht waarbij veel a capella muziek, hierin speeialiseert het koor zich, naar voren komt. Het kwartet speelt tijdens het concert het „Saxophone Quartet" van Cordon Jacob. Na dit optreden brengt het Middelburgs Kamerkoor een gevarieerd Gerswin-Rhap- sody in Blue en Summertime- en verder Three nonsense songs (limmericks), Oh Peter, een negro spiritual, en de En gelse liederen The Shower en Good Morrow (getoonzette ge dichten) en The long day clo ses. Het programma wordt af gesloten met Pastime with Good Company: King Henry in een arrangement van Ward Swingle voorafgegaan door vijf songs uit de twintigste eeuw waarvan twee garant staan voor humor en de an- j dere drie in close harmony ge- bracht worden. De entree van deze avond is j zes gulden. Het concert begint om acht uur. Pas 65 en CJP- j houders krijgen 25% korting. Informatie betreffende beide avonden bij mevrouw J. Bostelaar, telefoon 01182-829. Vlissingen - 2 juli E. Kant, Saba- laan 3, tel. 71017. 3 juli W.v. Ouwerkerk, Gerbrandystr. 6, tel. 65498. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30-13.00 en van 17.30- 18.00 uur (zonder afspraak). Huis bezoek aanvragen voor 10.00 uur. Middelburg - 2 juli P.F. de Doel- der, Bellinkplein 1tel. 11721. 3 juli S.A. v.d. Haak, Rouaanse Kaai 47, tel. 12637. Spreekuur voor spoedgevallen (zonder afspraak) 12.30-13.30 uur en 17.30-18.00 uur. Huisbezoek aanvragen voor 10.00 uur. Souburg, Middelburg-Zuid, Ar- nemuiden en Nieuwland - 2 juli J.F.M. Bergen, Kanaalstr. 89, Oost-Souburg, tel. 01184-61500, 3 juli A.G. Bouwmeester, Stations plein 1, Arnemuiden, tel. 01182- 1308. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Spreekuur voor dringende geval len: 12.30 - 13.00 uur, 17.30 - 18.00 uur. Oostkapelle, Serooskerke, Grijpskerke en Veere - 2 en 3 juli G.C.M. Rullens, Dorpsstr. 12, Oostkapelle, tel. 01188-1276. West- en Midden-Walcheren - 2 en 3 juli A. Stutterheim, Beukel- manstr. 8, Meliskerke, tel. 01186- 1760. Domburg, Aagtekerke, Westka- pelle -1 juli (vanaf 18.00 u.), 2 en 3 juli (tot 24.00 u.) B. Vaandrager, Weststraat 7, Domburg, tel. 01185- 1271, Zoutelande, Meliskerke, Big- gekerke en Koudekerke 1 juli (vanaf 18.00 u.) 2 en 3 juli (tot 24.00 u) A. van der Male, Duinweg 59, Zoutelande, tel. 01186-1282. Verloskundigen Middelburg - 2 en 3 juli C.S.M. de Corm, tel. 27325. Vlissingen - Vr. 18.00 uur tot ma. 8.00 uur 1-4 juli A. Gaay, tel. 71768. Groepspraktijk voor alternatieve geneeswijzen: Van vr. tot en met zo. voor dringende gevallen tel. 01184-65200 van 9.00 tot 10.00 uur. Kruisvereniging Walcheren-Oost (middelburg, Arnemuiden, Nieuw en St.-Joosland): bereik baarheid avond- en weekenddienst via alarmcentrale, tel. 01184- 14444; Kruisvereniging Vlissingen/ Souburg (Vlissingen, West- en Oost-Souburg en Ritthem): be reikbaarheid avond- en weekend dienst via alarmcentrale, tel 01184- 14444. De openingstijden van de magazijnen voor uitleenartikelen en verpleegartikelen zijn: op werk dagen van 10.00 tot 12.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. Kruisvereniging Platteland Wal cheren: bereikbaarheid avond- en weekenddienst via alarmcentrale, tel. 01184-14444. Voor heel Walcheren - 2 juli C. Westveer, Loskade 21, Middel burg, tel. 01180-26694, 3 juli N.J.M. Kootstra, Korenbloemlaan 1a, Arnemuiden, tel. 01182-2929. Spreekuren voor spoedgevallen van 11.00 tot 12.00 uur. Een blij verraste familie Jansen van Rosendaal mag uit handen van Cevaal-bedrijfsleider Maljers een reischeque ter waarde van 3500 gulden in ontvangst nemen. 'Heer Cevaal Jr.' verhoogt de feestvreugde door het overhandigen van een bosje bloemen. sendaal een bosje bloemen uit- jers de waardevolle reische- reikte en bedrijfsleider Mal- que overhandigde. Middelburg - 1-8 juli (17.30 u), apotheek Hummelen, Markt 69. Vlissingen - 1-8 juli apotheek Pa pegaaienburg, Papegaaienburg, 24-26, tel. 66345. Kleine huisdieren - 2 en 3 juli Mw. Th. J. Driehuis, Vlissingen, tel. 01184-66548. Dierenartsenpraktijk Middelburg - Grote huisdieren 01180-33803. Visites aanvragen van 8.00 - 9.00 uur. Praktijk Oostkapelle - Oude Domburgseweg 33a, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. MAATSCH. DIENSTVERL. Gezinsverzorging Valkenisse en Vlissingen: Brou- wenaarstraat 4, Vlissingen, tel. 17810 Middelburg en Arnemui den: Loskade 29, Middelburg, tel. 26951 Westkapelle, Mariekerke, Domburg en Veere: Molenwater 33, Middelburg, tel. 11255. Maatschappelijk werk VLISSINGEN - Afgelopen weekend hebben Kees en Bets de Grave van Foto de Grave in de Walstraat in Vlissingen de prijswinnaars bekendge maakt van een onlangs gehou den wedstrijd. De prijsvraag werd in de eerste weken van juni gehouden in het kader van een driedubbel jubileum feest. Allereerst werd het 60-jarig bestaan van Minolta Japan gevierd, daarnaast het tienja rige bestaan van Minolta Ne derland. Derde reden voor de nodige festiviteiten bij Foto de Grave was het „25-jarig hu welijk" van de Vlissingse Mi nolta-specialist met het Ja- panse topmerk. Tijdens de voorbije actieweken werden vele tientallen deelnamefor mulieren bij Foto de Grave af gehaald. Op deze formulieren dienden de klanten van Foto de Grave vier eenvoudige vra gen te beantwoorden. Daar naast werd gevraagd naar het juiste aantal films dat Foto de Grave in de etalage in een vo gelkooi had gestopt. Deze laat ste opdracht leverde de meeste deelnemers de nodige proble men op. Het juiste antwoord was 349. S. Wage uit Terneu- zen kwam het dichtst bij dit aantal in de buurt. Het levert hem een Minolta compact-ca mera ter waarde van 299 gul den op. De tweede prijs, een Minolta attachékoffer is ge wonnen door J. Kruidenier uit Vlissingen. Ina Wisse uit Mid delburg krijgt een gratis kleu renfilm, inclusief ontwikkelen en afdrukken. De prijswin naars krijgen nog deze week persoonlijk bericht. Regio Walcheren - Zuid (Vlissin gen en Valkenisse) Brouwenaarstraat 4, Vlissingen, tel. 19820. Regio Walcheren, Noord: Molenwater 33, Middel burg, tel. 11255. Voor crisissituaties buiten kantoor tijd is de dienstdoende maatsch. werker bereikbaar via het door het antwoordapparaat gegeven tele foonnummer. NVSH MIDDEN-ZEELAND Tel. 01100-21724. Landelijke tele fonische hulpdienst. 076-600010. Ma. vr. geopend van 10-22.30 uur. Bureau Sociaal Raadslieden: Brouwernaarstraat 4, Vlissingen, tel. 17810, openingtijden: ma., di., wo., do., vr. 9.00-12.30 uur. Di. en do. 13.30-15.30 uur. „Opvang voor mensen in crisis-si tuaties" dag en nacht bereikbaar onder telefoonnummer 01184- 83700 of 01180-13181. Patiëntenplatform Zeeland: V.d. Spiegelstraat 4, Goes (achter ingang van „De Villa") tel. 30911. Bereikbaar op ma. en do. van 09.00-12.30 uur en na telefonische afspraak. Stichting „Blijf van m'n lijf" Zee land: Dag en nacht telefonisch be reikbaar 01184-14645. KERKDIENSTEN R.K. kerk Walcheren: Souburg Zoute Viever zat. 9.00 uur. Souburg, Martinuskerk, zo. 10.00 uur, Parochiekoor; Pauwen burg, Open Hof, zo. 11.00 uur eigen zanggroep; Vlissingen, Ter Reede, Za. 17.00 uur. Vlissingen, Lieve Vrouwekerk, zat. 19.00 uur; Lambertuskoor, zo. 9.30 uur, da meskoor, Bethesda St.-Josephzie- kenhuis, zo. 11.15 uur. Middelburg Petrus en Pauluskerk, zon. 10.00 uur; Hoeksteen, za. 19.00 uur. Domburg Badhuisweg, zat. 19.00 u. zo. 10.00 uur. Zoutelande, zat. 19.00 u. zo. 10.00 uur; Vrouwenpolder, za. 19.00, zo 10.00 u.; Dishoek, zo. 10.00 uur. Oostkapelle zat. 19.00 u. ProL Ziekenhuispastoraat Streekziekenhuis Walcheren - 3 juli 10.00 uur Ds. C.F.H. Tuyll v. Serooskerke. Evang. Gem. de Wijngaard, Mid delburg - aula LTS-Klarenbeek, aanvang 09.30 uur broeder A. Baak te Soest. Geref. Kerk Vrijgemaakt, De Lannoystraat, Vlissingen - 3 ju- Ii9.30, en 16.30 uur Ds. G. Zomer. Klein Vlaanderen Middelburg 9.30 uur en 16.30 uur ds. W. Pouwelse te Zeist. Anglicaanse Kerk - Zeemanshuis Scheldepoort: 10.30 Morning Prayer, 19.30 uur Holy Commu nion. Zevende Dags Adventisten: Mid delburg in Doopsgezinde kerk Lange Noordstraat 69, zaterdag 2 juli 10.00 u. bijbelstudie, 11.00 eredienst, dir. M.K. Peroti. Kristen Zuldmolukse Kerk in Ne derland - Zo. 3 juli Oost-Souburg om 10.00 u. Pdt. S. Waisapy, Kou dekerke om 12.00 u. idem. Herv. Gem. en Ger. Kerk te Vlis singen - zon. 3 juli St. Jacobskerk 10.00 ds. Glashouwer. Petruskerk 9.30 uur, ds. Veen, Johanneskerk, 9.30 uur, ds. de Boer om 19.00 u. dhr. de Nooij, Open Hof Dhr. Heemskerke, De Schaapskooi, 9.30 uur ds. de Nooij, H.A. 17.00 u ds. Kalksma. Ev. Lutherse kerk. Middelburg. 10.00 u. ds. Buissing-van Beers H.A. Vlissingen: geen dienst. Hervormd Middelburg - Nieuwe- kerk, 10.00 uur ds. van PutteKoor- kerk 10.15 uur dr. Goud. Oostkerk 9.30 ds. Kuin, 11.00 u. kand. Luijk (G.B.), 18.30 u. ds. Veldhuizen (G.B.). Ontmoetingskerk 10.00 u. ds. Elseman. Thomaskapel 9.30 u. Dhr. Jorritsma, Getuigeniskerk 19.00 u, mevr. drs. Spaans-Moole- naar, Sow-dienst. Leger des Hells Vlissingen - Hei ligingssamenkomst 10.00 uur en 19.00 uur avondsamenkomst. Evangelische Baptisten Ge meente Damplein 12, Middel burg. - zo. 10.00 u. Br. Lok. Baptisten Gemeente Middel burg, Bree 8, dienst 10.00 u. ds. M. Ezinga. Sion Gemeente Oost-Souburg - Zo. 10.00 u. Lofprijzingsdienst. Ned. Ger. Kerk. Middelburg, Simpelhuisstraat 10, geen opga ve. Kerkdiensten Babbelaar, ds. C. Simons. De Christengemeenschap Zee land, 10.30 u.kapel van St. Maar ten te Hoogelande. Doopsgezinde Gemeente Vlis singen, 9.30 ds. Postema. Middelburg - 11.00 u. M.C. Pos tema. Pinkstergemeente - Emmastraat 10 Vlissingen Zo. 14.30 u. ge meentedienst. Oecumenisch avondgebed. Zij kapel Singelkerk - Di. 19.00 u. avondgebed. Bethel Pinksterkerk, Vrijdomweg I, Vlissingen - Wo. 19.30 u., vr. 19.30 u., zo. 14.30 u. Lofprijzings dienst. Christelijk Ger. kerk Vlissingen - Zo. 09.30 u. en 17.00 u ds. A. Brons. Ger. en Ned. Herv. kerk. - Oost- Souburg, Kanaalstraat 9.30 uur ds. G. Kalksma, kerkgebouw Oranje plein 09.30 u. ds. R.C.A. v. Voorst- vader te Breda 19.00 ds. O. Else man te Middelburg Bethesda St.- Josephziekenhuis, 10.00 uur Mw. ds. C.F.H. v. Tuyll v. Serooskerke. Bejaardenhuis Zoute Viever, 19.00 uur, ds. J.B. van Borbe. De Ark, vakantie kinderkerk. Ger. Gem. Nederland. - Arnemui den. zo. 09.30 u., Ds. Verhoeks,. 14.00 u., leesdienst 19.00 u. ds. Verhoeks. Koorkerkgemeenschap Middel burg, vrijzinnig hervormden en remonstranten, zo. 10.15 uur ds. J.F. Goud te Eindhoven. Vrijzinnig Protestants Centrum 'Ophir', Badhuisstraat 186, Vlissin gen, 3 juli geen dienst. I

Scheldebode | 1988 | | pagina 5