KWARTEEUW MINOLTA-SPECIALIST IN ZEELAND Foto de Grave viert driedubbel feest VAN DE MAAND Primeur voor Autobedrijf Renton Groot Valkenisse is aanwinst voor toeristen en lekkerbekken da I UITKNIPPER Jarige Parade Super trakteert op nieuwe vaatwasser van Bosch Ruytermars Concert in Zoutelande D.A. ZAKDOEKJES SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 15 JUN11988 305 VLISSINGEN - Foto de Grave in de Walstraat in Vlissingen viert deze maand feest. Groot feest zelfs want er is heel wat te vieren voor de Minolta-spe cialist van Zeeland. Allereerst bestaat Minolta-Ja pan zestig jaar, is Minolta-Nederland tien jaar zelfstandig en is Foto de Grave al een kwart eeuw officieel dealer van het momenteel zo succesvolle topmerk. Om al die mijlpalen niet onopgemerkt voorbij te laten gaan heeft Foto de Grave de ko mende dagen een aantal aardige activiteiten in pet to. Allereerst wordt een grote Minolta-show gehou den, daarnaast wordt de klantenkring getrakteerd op een leuke wedstrijd waarbij nog leukere prijzen te verdienen zijn. HUISARTSEN KRUISWERK KRUISVER. TANDARTSEN APOTHEEK DIERENARTSEN DIVERSEN KERKDIENSTEN Zacht en toch stevig. 18 pakjes 10 stuks nu van voor maar VI ONDERNEMER Foto de Grave verkoopt wel iswaar 25 jaar producten van Minolta, de zaak is inmiddels een heel stukje ouder. Bijna veertig jaar geleden begon Gerard de Grave, de vader van de huidige eigenaar Kees, als zelfstandig fotograaf aan het Bellamypark. Vader de Grave specialiseerde zich ge heel in de pure fotografie: het maken van portretten, bruids reportages, het vereeuwigen van communicantjes en het maken van pasfoto's. Het vak manschap van Gerard de Grave werd door de Vlissingse bevolking op juiste waarde geschat. In 1952 volgde de eer ste serieuze expansie, de ope ning van een luxe fotozaak op de huidige locatie in de Wal straat. In 1964 stapte Kees de Grave -door zijn vader 'besmet' met het foto-virus- in de zaak. Door studie aan de vakscholen leerde hij de verschillende technieken en bedrijfsorgani satorische zaken, in de prak tijk leerde hij de fijne kneep jes van het vak. In 1976 werd hij mede-firmant, in 1979 nam hij het roer in de zaak over. Foto de Grave was toen in middels al officeel dealer van het merk Minolta geworden. Een bewuste keuze in een pe riode dat Minolta lang niet zo succesvol was als nu. „Ook toen al kende de foto wereld vijf topmerken. Mi nolta werd echter een beetje ondergewaardeerd. Onterecht vonden wij, want vanuit Ja pan kwam kwalitatief hoog staande apparatuur. Omdat wij het er niet mee eens waren dat Minolta altijd werd gezien als het vijfde wiel aan de wa gen, zijn we het merk in Zee land gaan promoten. Met suc ces. Inmiddels is Minolta marktleider in Nederland", al dus Kees de Grave. Door zich geheel te richten op Minolta heeft Foto de Grave door de jaren heen een goede naam opgebouwd in Zeeland. Weliswaar zijn in de zaken in de Walstraat in Vlis singen en de Kanaalstraat in Oost-Souburg ook artikelen van andere merken te verkrij gen, alleen van Minolta heeft Foto de Grave echt alles in huis. Iets wat geen andere zaak hen na kan doen. „Als je ook andere merken in je assortiment voert is het niet mogelijk om alle camera's en alle bijbehorende accessoi res van ieder merk in huis te hebben. Door onze specialisa tie lukt het ons wel de gehele lijn van Minolta te brengen. Van de meest dure spiegelre flex tot het kleinste hulpmid deltje. En alles met drie jaar garantie en twee jaar verzeke ring. Een specialisatie die door MIDDELBURG - In de Parade Super in Winkelcen trum Dauwendaele werd het afgelopen weekend een be scheiden feestje gevierd. Deze keer werd niet stilgestaan bij het vijftienjarige bestaan van de supermarkt van de heer Maas, deze keer werd een feestje gevierd rondom een van de klanten. Vrijdagavond reikte eigenaar Maas aan de familie Hendrix uit Middelburg een gloednieuwe Bosch vaatwasser uit. Het kostbare hulpje in de huishouding was de eerste prijs in een wedstrijd die Parade Super in het kader van het vijftienjarige bestaan heeft gehouden. In het kader van de klantenactie kregen de trouwe bezoekers van de Parade Super gedurende enkele weken bij elke vijftien gulden aan boodschappen een spaarpunt. Vijftien spaar punten -goed voor een volle kaart- gaven recht op een slagroomtaart van een kilo. Daarnaast konden de klanten meedingen naar een van de elf superprijzen, een vaat wasser en tien waardebonnen van honderd gulden. Enige opdracht was op de volle kaart een leuke slagzin te note ren. De familie Hendrix uit de Buitenhovelaan deed dat het leukst. Zij krijgen de vaatwasser keurig thuis afgeleverd door Radio 't Westen. Installateurs van dat bedrijf sluiten de vaatwasser ook nog keurig aan. De tien andere prijs winnaars zijn M. Egas Ritmeester, J.P. Kroon, Y.S. Mens, familie Van de Waal, mevrouw Hartman, J. ten Hacken, P. Haegens-Spruyt, J. van Heemskerken, mevrouw Trimpe en de familie Klok. De winnaars van de tien eerste prijzen kunnen hun waardebon besteden in een geheel gerenoveerde Parade Super. De heer Maas heeft de 800 vierkante meter win kelruimte nog efficiënter ingericht en nog wat gezelliger gemaakt. Zo is gekozen voor een nieuwe kleurstelling, is een nieuwe koeltoonbank in de versslagerij geplaatst, is een nieuwe vrieswand in gebruik genomen en is een zelf- schepafdeling ingericht. Ook de brood- en kaasboetiek en de groente-afdeling hebben een heel nieuw gezicht ge kregen. De komende twee weken is het feest bij Foto de Grave. Tijdens de jaarlijkse Minolta-show worden de allernieuwste snufjes van het Japanse topmerk getoond. Meeste aandacht gaat daarbij uit naar de met software geladen Minolta Dynax 7000i. onze klanten wordt gewaar deerd." Dat Kees de Grave geen holle woorden bezigt blijkt wel uit het feit dat hij als eer ste in Zeeland de nieuwe Mi nolta Dynax 70001 aan de foto liefhebbers kan presenteren. De Minolta 70001 geldt als de meest intelligente en meest creatieve autofocus reflexca mera van de wereld. De eerste camera met een uitgebreid en verwisselbaar computerpro gramma is weliswaar pas vanaf juli leverbaar, de ko mende dagen wordt er bij Foto de Grave uitgebreid mee gede monstreerd. Daarnaast intro duceert Minolta tijdens de ca merashow bij De Grave ook nog vijf nieuwe zoomobjectie- ven, een aantal systeem-ac cessoires en een nieuwe com pact-camera, de AF tele-su- per. Een dergelijke compact-ca mera is te winnen met de prijsvraag die Foto de Grave tijdens de showdagen houdt. In de zaak in de Walstraat kan iedereen een wedstrijdformu lier afhalen waarop vier een voudig te beantwoorden vra gen zijn afgedrukt. De ant woorden zijn in dit stukje en in de advertentie elders in deze krant terug te vinden. Daarnaast wordt gevraagd hoeveel fotorolletjes er zijn opgeslagen in een vogelkooi in de etalage van de jubilerende Minolta-specialist. De win naar van de wedstrijd wacht een compact-camera, de num mer twee kan een Minolta at taché-koffer tegemoet zien. De derde prijs is een kleurenfilm van 36 opnamen, inclusief ont wikkelen en afdrukken. Dat afdrukken gebeurt uiteraard in de Agfa Top-centrale, de fo tovakcentrale waarbij Foto de Grave is aangesloten. Voor de echte liefhebbers en de verzamelaars heeft Foto de VLISSINGEN - Wandel sportvereniging 'Willen is Kunnen' houdt zaterdag 18 juni de 'De Ruytermars', een wandeltocht over vijf, tien vijftien of veertig kilometer. Start en finish zijn in de voor malige Willem Ill-kazeme aan de Oranjestraat in Vlis singen. Deelnemers aan de langste afstand starten tussen negen uur en half tien, deelne mers aan de overige afstanden kunnen vertrekken tussen tien en twee uur. Het inschrijfgeld bedraagt ƒ7,50 indien een herinnering wordt gewenst, ƒ3,50 zonder blijvend aandenken aan de De Ruytermars. Deze prijzen gel den voor de deelnemers aan de veertig kilometer. Voor de overige afstanden wordt vier gulden inschrijfgeld gevraagd indien men een herinnering wilt, twee gulden als er alleen gewandeld wordt. In alle ge vallen ontvangen leden van erkende wandelsportvereni gingen twee kwartjes reductie. De medische begeleiding is in handen van de afdeling Oost Souburg van het nederlandse Rode Kruis. ZOUTELANDE - Op 23 juni beginnen de zomeravondcon certen in de Hervormde kerk in Zoutelande. De serie opent met een concert door de plaat selijke muziekvereniging „Luctor et Emergo". Het korps behaalde onlangs de tweede prijs in de eerste afdeling van het KNF concours. De aan vang is acht uur, de toegang is gratis. Grave nog een aardigheidje in petto. De Minolta-specialist heeft beslag weten te leggen op een vergulde uitvoering van de Minolta 7000. Deze bij zondere camera -alle instel- toetsen, naam en logo zijn van een goudlaag voorzien- wordt bij opbod verkocht. Iedereen die in het bezit wil komen van dit collectors-item kan schrif telijk een bod doen. De mini mum inzet is vijfhonderd gul den. De opbrengst van de 'vei ling' is bestemd voor de Stich ting Zeilvaart Goes. De stich ting kan een financieel steuntje in de rug goed gebrui ken om de klipper Avontuur te voorzien van nieuwe zeilen. Bij Foto de Grave kan men natuurlijk niet alleen terecht voor de meest geavanceerde Minolta-apparatuur en het ontwikkelen en afdrukken van de zelfgemaakte foto's, ook alle andere zaken op foto- gebied komen op het adres Walstraat 74 aan bod. Foto de Grave beschikt over een uitge breid assortiment doka-mate rialen, video-camera's en aan verwante artikelen. „De klant kan altijd terecht voor een eerlijk advies. Vroe ger werd ieder fotootje door onszelf in eigen doka ver werkt. Uiteraard doen we dat niet meer, maar we maken nog wel gebruik van de des tijds opgedane ervaring. Om de ontwikkelingen in de foto branche te kunnen volgen, gaan we regelmatig op cursus of naar demonstratiedagen van de dealer. Ik weet abso luut niet hoe de binnenkant van zo'n moderne spiegelre flex in elkaar steekt, maar ik weet als de beste hoe een der gelijke camera werkt. Dat komt ook omdat ik zelf nog al tijd erg actief fotografeer. Voor een aantal hele grote be drijven verzorg ik de techni sche fotografie, daarnaast be leef ik nog altijd veel plezier aan het maken van pasfoto's, portretten en bruidsreporat- ge's." MIDDELBURG - Zaterdag middag mocht Henk Mooie naar van Autobedrijf Renton in Middelburg een Austin Maestro 700 L Diesel Van overhandigen. De allereerste in Zeeland. De ultramoderne, uiterst complete bedrijfsauto is aangeschaft door Zeilmake rij Clarijs. Een primeurtje dus. De Austin Maestro 700 L Diesel Van beschikt over een direct ingespoten 2,0 liter die selmotor. Deze geheel nieuwe dieselmotor is ontworpen en gebouwd in samenwerking met Perkins, een vooraan staande onderneming op het gebied van diesels. De motor geldt als de eerste snellopende dieselmotor met directe brandstofinspuiting en is uitermate geschikt voor lichte bestelwagens. De direct inge spoten diesel van Austin Rover heeft aan een minimaal onderhoud voldoende en is bo vendien uiterst zuinig in het verbruik van brandstof. Daar naast is de motor bijzonder stil. Bij het ontwerpen heeft Austin Rover alle aandacht besteed aan de geluidsisolatie. Daarbij komt dat door het sys teem van directe inspuiting en precisietechniek de motor bij stationair draaien aanzienlijk minder geluid produceert dan vergelijkbare diesels. Overi gens is voorgloeien bij de Mae stro 700 L Diesel Van verleden tijd. Gekoppeld aan het feit dat de nieuwe telf in de Aus- tin-familie beschikt over uit stekende rij-eigenschappen, een opvallend groot motorver mogen en een uitzonderlijke De eerste Austin Maestro 700 L Diesel Van wordt overgedragen aan Zeilmakerij Clarijs. -foto marleen savic- laadruimte, maakt de Maestro tot een kiene bestelauto. De Maestro 700 L Diesel Van heeft een laadruimte die niet alleen langer en breder is dan de meeste vergelijkbare auto's, ook het nuttig laadver mogen is indrukweekend: 2430 liter. Daarin kan de Maestro bijna achthonderd kilo vracht vervoeren.. De laadruimte is goed toegankelijk door grote openslaande deuren van dak tot laadvloer. Grote voorwer pen kunnen eenvoudig worden vastgezet met behulp van zes bevestigingspunten op de vloer. Omdat ook het oog nog al tijd wat wilt, is het interieur van de Maestro even luxueus als een doorsnee personenau to. De Maestro heeft het mooie dashboard van de Austin Rover Montego gekregen. De met stof beklede stoelen zijn voorzien van hoofdsteunen en hebben een handig kantel-me- chanisme, waardoor de berg ruimte onder de laadvloer eenvoudig te bereiken is. De Maestro beschikt over een dagteller en digitaalklok, een goed zicht rondom, binnenuit verstelbare buitenspiegels, een interval voor de ruitenwissers en ruime opbergmogelijkhe- den. Omdat de Austin Maestro 700 L Diesel Van toch maar 16.875,- kost (ex. BTW) is het beslist de moeite waard om het nieuwe paradepaardje van Austin Rover eens van dich terbij te bekijken. Dat kan in Middelburg bij Autobedrijf Renton aan de Noordmonster- weg. VALKENISSE - Sinds 9 juni heeft de gemeente Valke nisse er een culinaire attractie bij. Toen opende burgemeester drs. WJ. Plomp het „Eethuis Groot Valkenisse" van de fa milie J. Jobse. „Zo'n vijf jaar geleden kwa men we met plannen om een zaak te beginnen", vertelt Jos Jobse, "en Staatsbosbeheer, de grondeigenaar, was vanaf het begin positief. Er kwamen bouwplannen, maar door de gevaarlijke verkeerssituatie werden de plannen afgekeurd. Er werden nieuwe gemaakt en de kansen leken gunstig. Maar toen keerde de Zeeuwse Mi lieudefensie zich er tegen. Het kostte veel tijd en vooral ener gie, maar met steun van de ge- meete en provincie kwam in 1987 de bouwvergunning". De bouwopdracht werd in korte tijd gerealiseerd en af gelopen donderdag werd bur gemeester Plomp uitgenodigd om een voorproef te doen, waarna hij de openingsrede hield. Daarin refereerde hij dat „overheden moeilijk kun nen doen en ambtenaren ook, maar ze moeten hun werk doen. Belangrijk is ook", zo vervolgde de burgemeester „dat we als gemeente de na druk willen leggen op kwali teit, vooral ook omdat toe risme zo belangrijk is voor Walcheren. Meesterkok Sjaak Jobse liet een door hem vervaardigde valk de sleutel overhandigen aan de burgemeester, die toen letterlijk de opening van de zaak verrichtte, vergezeld met de beste wensen want Je hebt taai volgehouden en daardoor dit bereikt". De heer Koevoets, voorzitter van de VW in Zou telande, en John van der Voort, namens de midden stand heetten Jobse welkom als lid van ZOMID (Zouten- landse middenstand), die veel werk verzet, vooral in Duits land, om het toerisme in Zee land te promoten, 's Avonds was er gelegenheid om geluk te wensen voor vrienden, be kenden, onderleveranciers, collega's, middenstanders. Doordat het Eethuis vlak aan de grote camping „Vlake- nisse" is gelegen, werden de mensen van daar zaterdag ontvangen. Het Eethuis is niet alleen een aanbod voor de toe risten, maar zeker ook voor de vaste bewoners, want naast een heerlijke hap en een drankje, snacks en ijs is er het hele jaar de mogelijkheid feestjes en partijen in Groot- Valkenisse te houden. Gegevens voor deze rubriek moeten de vrijdag voor plaatsing uiterlijk om 11.00 uur op het kan toor aan de Torenstraat 5 te Vlis singen binnen zijn. Vlissingen - 18 juni A. v.d. Griek, Badhuisstraat 46, tel. 12950. 19 juni D.C. Bom, Badhuisstraat 81, tel. 12233. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30-13.00 en van 17.30- 18.00 uur (zonder afspraak). Huis bezoek aanvragen voor 10.00 uur. Middelburg - 18 juni P.F. de Doe- ler, Bellinkplein 1, tel. 11721. 19 juni J. de La Hayze, Bellinkplein 3, tel. 28574. Spreekuur voor spoedgevallen (zonder afspraak) 12.30-13.30 uur en 17,30-18.00 uur. Huisbezoek aanvragen voor 10.00 uur. Souburg, Mlddelburg-Zuld, Ar- nemuiden en Nieuwland - 18 juni M.M.L. Pennings, Amstelstraat 55, Oost-Soubrug, tel. 01184- 61630. 19 juni N. Kapteyn, Lekstraat 6, Oost-Souburg, tel. 01184-61630. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Spreekuur voor dringende geval len: 12.30 - 13.00 uur, 17.30 - 18.00 uur. Oostkapelle, Serooskerke, Grijpskerke en Veere - 18 en 19 juni G.C.M. Rullens, Dorpsstraat 2, Oostkapelle, 01188-1276. West- en Midden-Walcheren - 18 en 19 juni B. Bouwense, Valke- nisseweg 14, Biggekerke, tel. 01185-2190. Domburg, Aagtekerke, Westka- pelle, Meliskerke, Zoutelande, Koudekerke, Biggekerke - 17 juni (vanaf 18.00 u.), 18 en 19 juni (tot 24.00 u.) F. van Eede, de Ca- sembrootstraat 24, Westkapelle, tel. 01187-1234. Verloskundigen Middelburg - 18 en 19 juni C.S.M. de Crom, tel. 27325, van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 u. Vlissingen - Vr. 18.00 uur tot ma. 8.00 uur 17-20 juni A.M. de Gaay, tel. 71768. Groepspraktijk voor alternatieve geneeswijzen: Van vr. tot en met zo. voor dringende gevallen tel. 01184-65200 van 9.00 tot 10.00 uur. Kruisvereniging Walcheren-Oost (middelburg, Arnemulden, Nieuw en St.-Joosland): bereik baarheid avond- en weekenddienst via alarmcentrale, tel. 01184- 14444; Kruisvereniging Vlissingen/ Souburg (Vlissingen, West- en Oost-Souburg en Ritthem): be reikbaarheid avond- en weekend dienst via alarmcentrale, tel 01184- 14444. De openingstijden van de magazijnen voor uitleen-artikelen en verpleegartikelen zijn: op werk dagen van 10.00 tot 12.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. Kruisvereniging Platteland Wal cheren: bereikbaarheid avond- en weekenddienst via alarmcentrale, tel. 01184-14444. Voor heel Walcheren - 18 en 19 juni N.J.M. Kootstra, Korenbloem straat 1a, Arnemuiden, tel. 01182- 2929. Spreekuur voor spoedgevallen van 11.00 tot 12.00 uur. Middelburg - 17-24 juni apotheek Stromenwijk-'t Zand, Maasstraat 56. Vlissingen - 17-24 juni apotheek J.H.M. v.d. Sande, Badhuisstraat 30-34, tel. 12066. Kleine huisdieren - 18 en 19 juni E.F.M. v.d. Akker, Oost-Souburg, tel. 01184-60860. Dierenartsenpraktijk Middelburg Grote huisdieren 01180-33803. Visites aanvragen van 8.00 - 9.00 uur. Praktijk Oostkapelle - Oude Domburgseweg 33a, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. Gezinsverzorging Valkenisse en Vlissingen: Brou- wenaarstraat 4, Vlissingen, tel. 17810 Middelburg en Arnemui den: Loskade 29, Middelburg, tel. 26951 Westkapelle, Mariekerke, Domburg en Veere: Molenwater 33, Middelburg, tel. 11255. Maatschappelijk werk Regio Walcheren - Zuid (Vlissin gen en Valkenisse) Brouwenaarstraat 4, Vlissingen, tel 19820. Regio Walcheren, Noord: Molenwater 33, Middel burg, tel. 11255. Voor crisissituaties buiten kantoor tijd is de dienstdoende maatsch. werker bereikbaar via het door het antwoordapparaat gegeven tele foonnummer. NVSH MIDDEN-ZEELAND Tel. 01100-21724. Landelijke tele fonische hulpdienst. 076-600010. Ma. vr. geopend van 10-22.30 uur. Bureau Sociaal Raadslieden: Brouwernaarstraat 4, Vlissingen, tel. 17810, openingtijden: ma., di., wo., do., vr. 9.00-12.30 uur. Di. en do. 13.30-15.30 uur. „Opvang voor mensen in crisis-si tuaties" dag en nacht bereikbaar onder telefoonnummer 01184- 63700 of 01180-13181. Patiëntenplatform Zeeland: V.d. Spiegelstraat 4, Goes (achter ingang van „De Villa") tel. 30911. Bereikbaar op ma. en do. van 09.00-12.30 uur en na telefonische afspraak. R.K. kerk Walcheren: Souburg Zoute Viever zat. 9.00 uur. Souburg, Martinuskerk, zo. 10.00 uur, Parochiekoor; Pauwen burg, Open Hof, zo. 11.00 uur eigen zanggroep; Vlissingen, Ter Reede, Za. 17.00 uur. Vlissingen, Lieve Vrouwekerk, zat. 19.00 uur; Lambertuskoor, zo. 9.30 uur, da meskoor. Bethesda St.-Josephzie- kenhuis, zo. 11.15 uur. Middelburg Petrus en Pauluskerk, zon.10 10.00 uur; Hoeksteen, zo. 11.30 uur. Domburg Badhuisweg, zat. 19.00 u. zo. 10.00 uur. Catharinakerk Zoutelande, zat. 19.00 u. zo. 10.00 uur; Vrouwen polder, zo. 10.00 uur; Dishoek, zo. 10.00 uur. Prot. Ziekenhuispastoraat Streekziekenhuis Walcheren - 19 juni 10.00 uur Ltn. H, Putten- steyn. Evang. Gem. de Wijngaard, Mid delburg - aula LTS-Klarenbeek, 12 juni aanvang 09.30 uur. 19 juni samenkomst. Geref. Kerk Vrijgemaakt, De Lannoystraat, Vlissingen - 12 juni 9.30 Ds. G. Zomer, 16.30 uur Ds. G. Zomer. Klein Vlaanderen Middelburg 9.30 uur en 16.30 uur ds. H. Hidding te Bunschoten. Anglicaanse Kerk - Zeemanshuis Scheldepoort: 10.30 Holy Commu nion 19.30 uur Evening Prayer. Zevende Dags Adventisten: Mid delburg in Doopsgezinde kerk Lange Noordstraat 69, zaterdag 18 juni 10.00 u. bijbelstudie, 11.00 eredienst, ds. J. Reith. Kristen Zuidmolukse Kerk in Ne derland - Zo. 19 juni, Koudekerke om 11.45 u. Oud. P. Latuheru, Oost-Souburg om 13.00 u. idem. Herv. Gem. en Ger. Kerk te Vlis singen - zon. 19 juni H.A. ds. de Boer om 17.00 u. ds. korporaal, St, Jacobskerk, 10.00 uur, Petruskerk 9.30 uur, ds. Makkinga, Johannes- kerk, 9.30 uur, ds. v. Buizen om 19.00 u. dhr. Jorritsma, Open Hof, 9.30 uur ds. Glashouwer, De Schaapskooi, 9.30 uur ds. Jor ritsma om 19.00 u. ds. Lorier. Ev. Lutherse kerk. 10.00 uur: Middelburg. Ds. Buissing-van Beers. Vlissingen: geen dienst. Hervormd Middelburg - Nieuwe- kerk, 10.00 uur drs. van Klaveren Koorkerk 10.00 uur ds. Hendrikse. Oostkerk 10.00 uur ds. Nauta. Ontmoetingskerk 10.00 u. ds. Fon- teijn. Thomaskapel 9.30 u. ds. Bummelkamp, 11.00 u. en (GB), 18.30 u. kand. Donken (GB). zo. Engelse kerk 19.00 u. ds. Meyer. Leger des Hells Vlissingen - Hei ligingssamenkomst 10.00 uur en 19.00 uur avondsamenkomst. Evangelische Baptisten Ge meente Damplein 12, Middel burg. - zo. 10.00 u. Br. Lok. Baptisten Gemeente Middel burg, Bree 8, dienst 10.00 u. ds. M. Ezinga. Slon Gemeente Oost-Souburg - Zo. 10.00 u. Lofprijzingsdienst. Ned. Ger. Kerk. Middelburg, Simpelhuisstraat 10, 9.30 u. en 17.00 u. ds. Janse, Loosdrecht. Kerkdiensten Babbelaar, ds. C. Simons. De Christengemeenschap Zee land, kapel van St. Maarten te Hoogelande. Doopsgezinde Gemeente Vlis singen, gezamenlijke dienst in Middelburg - 11.00 u. ds. Borren, Deventer. Pinkstergemeente - Emmastraat 10 Vlissingen Zo. 14.30 u. ge meentedienst. Oecumenisch avondgebed. Zij kapel Singelkerk - Di. 19.00 u. avondgebed. Bethel Pinksterkerk, Vrljdomweg 1, Vlissingen - Wo. 19.30 u., vr. 19.30 u., zo. 14.30 u. Lofprijzings dienst. Christelijk Ger. kerk Vlissingen - Zo. 09.30 u. leesdienst. Ger. en Ned. Herv. kerk. - Oost- Souburg, Kanaalstraat 9.30 uur ds. A.V. de Nooy, kerkgebouw Oranje plein 09.30 u. ds. Mevr. A.J. v. Grondel-Emmen te Serooskerke. Bethesda St.-Josephziekenhuis, 10.00 uur Ltn. H. Puttensteyn. Be jaardenhuis Zoute Viever, 19.00 uur, dhr. A.M. Schot. (ADVERTENTIE) 2.89 n

Scheldebode | 1988 | | pagina 5