De Bourgondiër: gastvrijheid en exclusiviteit onder één dak AVA Electro presenteert een nieuwe generatie wasautomaten Camerashow bij Foto Back Prijzenregen bij Dijkwel Modeshow bij Doornen wederom een succes het weten waard Topmerken presenteren zich Leren lezen WIE VERMOEDT DAT ANNE EN WIM NOG EEN KIND WILLEN? LUNDIA. MIRO wordt Albert Heijn Oranjebal dansschool Janvier Van Oeveren levert nieuwe Mercedes Benz Ecosprinter aan Tapijtcentrum Zeeland Open dag bij Steketee Mode UIT HET ZEEUWSE ZAKENLEVEN SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 27 APRIL 1988 305 Zoek je een slimme oplossing voor de baby-doorgroeikamer? Het Lun- dia woonsysteem biedt meer moge lijkheden dan je denkt. Kom naar de winkel. Anne en Wim deden dat ook. I.Liiii<liaJ HUISARTSEN KRUISWERK TANDARTSEN APOTHEEK DIERENARTSEN KERKDIENSTEN Actie zuinig stoken V Tabel voor de week van 18 april 1988 t/m 24 april 1988 VLISSINGEN - Een aanwinst voor Vlissingen in het alge meen, voor de boulevard in het bijzonder. Een paradijsje voor zonaanbidders, dagjesmensen en levensgenieters. Superlatieven zijn op zijn plaats bij het beschrijven van het nieuwe café-res taurant van Lex Nijman en Annie de Ridder aan de Boulevard Bankert. Een sfeervol etablissement in de luwte van de Residen ce, een gastronomisch hoogtepunt aan de monding van de Schel de: De Bourgondiër. „De naam is misschien niet erg origineel, hij is wel bewust gekozen. Allereerst ademt de naam de sfeer die wij in onze zaak willen brengen, daar naast is de naam ook eenvou dig te bevatten voor buiten landse toeristen. Het begrip Bourgondiër is tamelijk uni verseel", zo meent Lex Nij man, de kersverse eigenaar van het exclusieve stulpje aan de Plaza. Op 27 maart opende De Bourgondiër officieel zijn poorten. In het kleine, maar daar door erg knusse café-restau rant hebben Lex Nijman en Annie de Ridder zeventien jaar vakmanschap, bouwkun dige en cullinaire creativiteit onder een dak weten te bren gen. Ondanks het beperkte vloeroppervlak heeft het tweetal een functionele en toch sfeervolle ruimte weten te creëren. „Uiteraard heben we geko zen voor lichte tinten. De mo dekleuren blauw en rose heb ben we echter bewust ge weerd. Gekozen is voor zacht groen en champagne. Door het vele glas in de zaak heeft het natuurlijke buitenlicht vrij spel. Mede door het unieke uit zicht is het daardoor ook bin nen net of je op het water zit. Aan het raam heb je echt het idee dat je op de brug van een schip zit." Gezeten in De Bourgondiër is het uitzicht inderdaad in drukwekkend. Links lonkt het silhouet van de binnenstad, uiterst rechts steken de duinen de kop op. Verder slechts zon, zee en passerende schepen. „De unieke locatie is voor ons ook de reden geweest om vanaf het Beursplein te ver trekken. In Noordzee konden we geen kant meer uit. Er wa ren eenvoudig geen doorgroei mogelijkheden. Daarnaast trok het barleven een te zware wissel op ons sociale leven. Na zeventien jaar dag en nacht werken vonden we het wel letjes. Vandaar dat we ons meer zijn gaan toeleggen op het restaurantgebeuren. We willen koken voor een wat groter publiek. Vandaar een hele selectieve kaart met leuke gerechten voor een leuke prijs. Alles klaargemaakt door onze chef-kok André Huiser met de •Het interieur van De Bourgondiër. - foto cor toriand meest geavanceerde appara tuur. Wat dat betreft zijn we altijd al enorm vooruitstre vend geweest." De kaart toont inderdaad een verscheidenheid aan vis-, vlees- en ijsspecialiteiten. Er zijn zelfs faciliteiten voor dia betici terwijl ook aan wensen van vegetariërs kan worden voldaan. Een leuke wijnkaart, hele mooie cognacs en oude ports completeren het goed doordachte aanbod „We willen graag een to taalpakket bieden. Daarom ook voeren we een kleine kaart met eenvoudige lunch gerechten zoals soepen en luxe broodjes. Daarmee mikken we op bezoekers uit het zakenmi- lieu en passanten." Wat die passanten betreft heeft De Bourgondiër nog een ijzer in het vuur: het 175 stoe len tellende terras. De aanleg van het terras is nog niet hele maal voltooid, maar rond Pinksteren verwacht de ge meente Vlissingen ook dit kar wei te hebben geklaard Het terras aan de voet van de Re sidence is dan helemaal bete geld en bereikbaar via een rol- baan. Ook voor rolstoelers en wandelaars met kinderwa gens is De Bourgondiër dan eenvoudig te bereiken. OOST-SOUBURG - AVA Electro in de Kanaalstraat in Oost-Souburg heeft sinds kort een aantal opmerkelijke was automaten in huis. Bedoeld wordt de Aquanoom-serie van Bosch: vier nieuwe economie- wasautomaten die minder stroom, minder water, minder wasmiddel en zelfs minder tijd nodig hebben. Het Aqua-Bespaar-Systeem waarmee de nieuwe machines van Bosch zijn uitgevoerd is in principe eenvoudig. Door wa terschoepen aan de buitenkant van de van roestvrij edelstaal vervaardigde trommel en zo genaamde meenemers met sproei-openingen aan de bin nenkant van de trommel, neemt het wasgoed niet alleen een bad, maar gaat het ook on der de douche. Hierdoor wordt beduidend minder water ver bruikt. Bij kook- en bonte was volgt na elke spoelgang een centrifugegang. Wasmiddel- resten worden daardoor ver wijderd. Minder water betekent ook minder energie om het te ver warmen. Daarnaast gaat douchen ook in de wasma chine sneller dan nemen van De nieuwe Bosch Aqaunoom is vanaf heden te zien bij AVA Electro in Oost-Souburg. - foto cor dor land een bad. Door een watemi- veau-automaat wordt het wa terverbruik -en dus ook het stroomverbruik- automatisch aangepast aan de hoeveelheid en het soort wasgoed. Bij alle programma's kan de Kort- toets worden ingedrukt, met de Eco-toets kan veel stroom worden bespaard als op een VLISSINGEN - Foto Back in Vlissingen houdt op zater dag 7 mei een groots opgezette camerashow. Aan deze show wordt medewerking verleend door alle grote importeurs. Vertegenwoordigd zijn Canon, Nokon, Minolta, Pentax en Olympus. De camerashow wordt gehouden in de zaak van Foto Back in de St Ja- cobsstraat Tussen tien uur 's morgens en vijf uur 's middags kunnen belangstellenden bij Foto Back het assortiment van de vijf topmerken bekijken. Ver tegenwoordigers van ge noemde merken zijn aanwezig om met de aanwezige appara tuur te demonstreren en vra gen van de bezoekers te beant woorden. Van ieder merk wordt het gehele assortiment getoond: van de eenvoudigste kleinbeeldcamera tot de meest professionele spiegelreflex. Naast de bestaande appara- VLISSINGEN - Automo bielbedrijf Dijkwel in Vlissin gen strooide afgelopen vrijdag met prijzen. In de showroom van de Peugeot-Talbot-dealer in de President Rooseveltlaan werden de meest succesvolle deelnemers aan een door Dijk wel georganiseerde prijsvraag nadrukkelijk in het zonnetje gezet. Tien bezoekers van een onlangs gehouden show keer den met een waardevolle prijs huiswaarts. De eerste prijs werd door Els Meijer uitgereikt aan de heer J. Sinke uit de Willem Alexanderstraat in Oost-Sou burg. Hij wist niet alleen de gestelde zestien vragen juist te beantwoorden, maar ook de slagzin het meest origineel af te maken. Als beloning mocht de heer Sinke een stereo ra dio-cassetterecorder met speakers in ontvangst nemen. Tijdens de camerashow bij Foto Back presenteren de topmer ken niet alleen hun volledige assortiment, ook de allernieuwste snufjes opfotogeboed worden getoond. tuur presenteren de medewer kers van Nikon, Canon, Minol ta, Pentax en Olympus ook de laatste ontwikkelingen op fo- togebied. Zelfs enkele pri meurs voor Nederland worden bij Foto Back getoond. Tijdens de Camerashow heeft Foto Back voor de bezoe kers een aantal aardige aan biedingen. Speciaal voor deze dag is een graveur aanwezig die de camera's van de bezoe kers gratis voorziet van naam en postcode. De bezoekers gaan overigens toch niet met lege handen naar huis. Naast de speciale showaanbiedingen ontvangen de bezoekers een leuke attentie en een waarde vol chequeboekje. De winnaars van de Peugeot Prijsvraag van Automobielbedrijf Dijkwel Vlissingen iverden vrijdagavond uitgebreid in het zon netje gezet. Winnaar van de eerste prijs werd de heer Sinke uit Oost-Souburg. - foto cor dorlano De tweede prijs -een zonne dak- werd gewonnen door L. Buijze uit Middelburg. Sjoerd Hanemaayer uit Vlis singen ging naar huis met een Peugeot-horloge. Een Peu- geot-jack werd gewonnen door J. Lock uit Vlissingen. Vac Hanemaayer won een Peugeot sweatshirt. Een Peu geot strandlaken lag klaar voor C. van der Voet uit Mid delburg. C. van de Broeke uit Middelburg kan aan de slag met een schaalmodel van de Peugeot 205 Turbo. Troostprij zen waren er tenslotte voor A. de Vries uit Temeuzen, R. Melse uit Zoutelande en A. de Vries uit Middelburg. De win naars werden tenslotte alle maal verblijd met een drankje en een bosje bloemen. VLISSINGEN - Vrijdag 29 april houdt modehuis Steketee een Open Dag. De hele dag staan de deuren wijd open voor iedereen die kennis wil maken met de nieuwe zomer- mode 1988. Gedurende vier wervelende shows komen alle facetten van deze fleurige nieuwe mode aan de orde. Zo wel jong als oud, modem of klassiek, er is voor ieder een passend modebeeld te zien. Speciale aandacht is er ook voor de strandkleding en de bijpassende zomerkleding. Geheel nieuw zijn de neon-T- shirts. De shows zijn om elf uur, halfdrie, vier uur en half- acht. De toegang is vrij en er is een leuke attentie voor iedere belangstellende. MIDDELBURG - De Stich ting voor Basiseducatie en Vormings- en Ontwikkelings werk houdt momenteel een cursus Alfabetisering. Deze cursus is speciaal bedoeld voor mensen die problemen hebben met lezen, schrijven en reke nen. De lessen worden gege ven op het adres Latijnse Schoolstraat 10-12 in Middel burg. De cursus Alfabetisering wordt zowel gegeven in de middaguren als 's avonds. Ne derlanders die moeite hebben met lezen, schrijven of reke nen kunnen aan de lessen deelnemen. Voor de opvang van kinderen wordt gezorgd. Inlichtingen omtrent de in houd en de opzet van de cursus kunnen worden verkregen op het nummer 01180 - 16278. (ADVERTENTIE) Breda, Houtmarktpassage 24-26, Tel. 076 - 143731. lagere temperatuur langer wordt gewassen. Per waspro gramma wordt ook de wijze van centrifugeren aangepast. Kook- en bont wasgoed wordt met tussenpozen luchtig ge centrifugeerd terwij k kreuk- herstellende wasgoed glad en wollen stoffen voorzichtig worden drooggezwengeld. Het toerental kan daarbij naar eigen wens worden geregeld. Tot slot kan de te gebruiken waterhoeveelheid met de hand worden ingesteld. Wanneer men bepaald wasgoed, zoals gordijnen, met wat meer wa ter wil wassen dan hoeft al leen de Waterstand-toets te worden in gedrukt. De hoe veelheid water wordt dan automatisch verhoogd met twintig liter. De nieuwe Bosch Aqau noom is stil en service-vrien delijk. De nieuwe serie is ook in het echt te bewonderen en wel bij AVA Electro in de Ka naalstraat in Oost-Souburg. VLISSINGEN - Aan de Gil- deweg 6 in Vlissingen - waar tot voor kort MIRO was ge vestigd - opent Albert Heijn donderdag 28 april een nieuw filiaal. Een en ander is een ge volg van het besluit om MIRO en Albert Heijn te integreren. De integratie van MIRO en Albert Heijn houdt in, dat de MIRO in Vlissingen in een Al- bert Heijn-jasje wordt gesto ken. Een aantal afdelingen wordt verplaatst, alle stellin gen worden vervangen. Reeds in 1987 is men begonnen het assortiment van MIRO en Al- bert Heijn bij elkaar te voegen met als resultaat meer dan twaalf duizend verschillende artikelen. Daarbij zijn vele van de witte MIRO-merken. Voor de consument betekent het een forse uitbreiding van de keus. De medewerkers krijgen niet alleen een AH-kostuum, zij krijgen ook een Albert Heijn-opleiding. Naast waren kennis zal de nadruk liggen op nog meer service aan de klant. De eigen ambachtelijke slage rij wordt voorzien van een be dieningstoonbank, waar vlees en vleesproducten naar wens van de klanten worden uitge sneden en afgewogen. Chef- slager J. Karten staat borg voor de kwaliteit en voor het vakmanschap van zijn mede werkers. De leiding van de su permarkt blijft in handen van J. Kleijne. Ook de andere me dewerkers blijven werkzaam. GOES MIDDELBURG - Op 30 april kunnen belang stellenden in Middelburg en Goes een kijkje komen nemen tijdens het Oranjebal van dansschool Janvier. Dit bal is voor iedereen gra tis toegankelijk en vindt plaats in de panden van Jan vier: Kanaalweg 34 in Middel burg of Jacob Valckeplein 4 in Goes. Voor kinderen gaan de deu ren om 19.30 uur en voor de ouderen om 23.00 uur. OOST-SOUBURG - Tijdens een bijna al traditiegetrouwe modepresentatie in de zaak zelf, showde modehuis Ad Doornen wat het aan zomercollectie in huis had. Vooral de jonge mode kwam verrassend uit de bus. Wat niet wil zeggen dat bij Doo rnen dit jaar de grote maten waren vergeten. Voor elk wat wils in zowel dames- als herenkleding. En, zoals de ladyspeaker her haaldelijk kon vermelden, voor de prijs hoeft u het niet te laten. VLISSINGEN GOES - Peter Floresse, lichte bedrijfswagen adviseur van Mercedes Benz-dealer Van Oeveren BV, heeft een gloednieuwe Mercedes Benz Ecosprinter mogen overhandigen aan de heer Witte van Tapijtcentrum Zeeland. Een unieke ge beurtenis daar de nieuwe bedrijfswagen van Mercedes nog niet eerder in Zeeland werd geleverd. De nieuwe Mercedes Benz Ecosprinter is een kleine bestelwa gen met een laadvermogen van ongeveer duizend kilo. De auto is uitermate geschikt voor het lichtere bestelwerk en uiterst handzaam in drukke woongebieden en het stadsverkeer. De Ecosprinter is standaard voorzien van stuurbekrachting, voor wielaandrijving en een vijfde versnelling. De voorwielen wor den aangedreven door de vertrouwde OM 6-16 motor, dezelfde krachtbron die terug te vinden is in degelijke Mercedes Benz 207D. De vlakke laadvloer en de lage instap bij de dubbele ach terdeur en de schuifdeur aan de rechter zijkant maken de jong ste telg binnen de Mercedes-familie tot een bijzonder handige bestelauto. De Ecosprinter is overigens naar ieders wens aan te passen. De auto is verkrijgbaar in diverse uitvoeringen, met een variërende wielbasis en met verschillende dakhoogten. Voor Tapijtcentrum Zeeland -gevestigd in Middelburg, Goes en Krui- ningen- betekent de Ecosprinter de vijfde Mercedes in het be drijfswagenpark. De heer Witte heeft dan ook niet alleen alle vertrouwen in het merk Mercedes, maar ook in dealer Van Oeveren BV. De nieuwe Mercedes Benz Ecosprinter is te zien bij Van Oeveren BV in Vlissingen en in Goes. i ii mum i Gegevens voor deze rubriea moeten de vrijdag voor plaatsing uiterlijk om 11.00 uur op het kan toor aan de Torenstraat 5 te Vlis singen binnen zijn. Vlissingen - Zat. 30/4 Thiadens, Zuiderbaan 23, tel. 64633. Zo. 1 mei Mijnlieff, Nic. Beetslaan 15, tel. 12525. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30-13.00 en van 17.30- 18.00 uur (zonder afspraak). Huis bezoek aanvragen voor 10.00 uur. Middelburg - Zat. B. Pont, Bel- linkplein 1, tel. 37393. Zo. Wortel- boer, Kromme Weele 7, tel. 33946. Spreekuur voor spoedgevallen (zonder afspraak) 12.30-13.30 uur en 17.30-18.00 uur. Huisbezoek aanvragen voor 10.00 uur. Souburg, Middelburg-Zuid, Ar- nemuiden en Nleuwland - Zat. Kodde, Oude Vlissingseweg 13, M'burg, tel. 15810. Zo. Bergen, Kanaalstraat 89, Oost-Souburg, tel. 61212. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Spreekuur voor dringende geval len: 12.30 - 13.00 uur, 17.30 - 18.00 uur. Oostkapelle, Serooskerke, Grijpskerke en Veere-Zat. en zo. Oosterhof, Markt 10, Veere, tel. 01181-271. West- en Mldden-Walcheren - Zat. en zo. A. Bouwense, Valkenis- seweg 14, Biggekerke, tel. 01185- 2190. Domburg, Aagtekerke, Westka- pelle, Mellskerke, Zoutelande, Koudekerks, Biggekerke - 29, 30, 1 mei Vaandrager, Weststraat 7, Domburg, tel. 01188-1271. Verloskundigen Middelburg -Wrijdijk, tel 26045. Vlissingen - Vr. 18.00 uur tot ma. 9.00 uur H. Klompe, tel. 71140. Groepspraktijk voor alternatieve geneeswijzen: Van vr, tot en met zo. voor dringende gevallen tel. 01184-65200 van 9.00 tot 10.00 uur. Kruisvereniging Walcheren-Oost (middelburg, Amemulden, Nieuw en St-Joosland): bereik baarheid avond- en weekenddienst via alarmcentrale, tel. 01184- 14444; Kruisvereniging Vlissingen/ Souburg (Vlissingen, West- en Oost-Souburg en Rltthem): be reikbaarheid avond- en weekend dienst via alarmcentrale, tel 01184- 14444: Kruisvereniging Platteland Wal cheren: bereikbaarheid avond- en weekenddienst via alarmcentrale, tel. 01184-14444. Voor heel Walcheren - Cappen- berg, Chopinlaan 71, Vlissingen, tel. 01184-65557. Spreekuur voor spoedgevallen van 11.00 tot 12.00 uur. Vlissingen - Vr. 29 april tot vr. 6 mei apotheek De Singel, Singel 9, tel. 12730. Middelburg - Vr. 29 april tot vr. 6 mei Apotheek Ringeling, Lange Delft 133, Middelburg. Kleine huisdieren - Zat., zo. 30 apr.-1 mei Ruys, Middelburg, tel. 01180-13118. Dierenartsenpraktijk Middelburg - Grote huisdieren 01180-33803. Visites aanvragen van 8.00 - 9.00 uur. Praktijk Oostkapelle - Oude Domburgseweg 33a, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. R.-K. Kerk Walcheren, Souburg, Martinuskerk, zo. 10.00 uur, Paro chiekoor. Open Hof, zo. 11.00 uur eigen zanggroep. Vlissingen, Ter Reede, Za. 17.00 uur. Vlissingen, Lieve Vrouwekerk, zat. 19.00 uur, Lambertuskoor, zo. 9.30 uur, da meskoor. Bethesda St.-Josephzie- kenhuis, zo. 11.15 uur. Middelburg Petrus en Pauluskerk, zon.10 10.00 uur. Hoeksteen, zo. 11.30 uur. Domburg Badhuisweg, zat. 19.15 uur. Elke 1 e en 3e zat. Catharinakerk Zoutelande, zo. 10.00 uur. Souburg, Zoute Viever, zat. 9.00 uur. Prot. Ziekenhuispastoraat Streekziekenhuis Walcheren - 1 mei, 10.00 uur dhr. P. Joosse. Evang. Gem. de Wijngaard, Mid delburg - vrij. LTS-Klarenbeek, zon. 19.30 uur broeder C. v.d. Zanden Geref. Kerk Vrijgemaakt, De Lannoystraat, Vlissingen - 1 mei 9.30 G. Zomer, 16.30 uur G. Zo mer. Klein Vlaanderen Middelburg. 09.30 en 16.30 u. Prof. J. Douma te Kampen. Anglicaanse Kerk - (Mission to Seamen) Zeemanshuis Schelde- poort: zo. 10.30 uur Holy Commu nion, 19.30 uur Morning Prayer. Herv. Gem. en Ger. Kerk te Vlis singen - 1 mei. Petruskerk 9.30 uur, ds. Genuït. Open Hof 9.30 en 17.00^ uur, ds. Kalksma. De Schaapskooi, 9.30 uur ds. de Nooij. Johanneskerk 9.30 u. ds. Rothfusz, 19.00 uur ds. de Boer. St. Jacobskerk, zo. 10.00 uur ds. de Boer. Ophir, 10.00 uur ds. van Bork. Ev. Lutherse gemeente Vlissin gen, 10.00 uur drs. van Klaveren, T9.00 uur in Ter Reede dr. Buis- sing-van Beers. Hervormd Middelburg - Nieuwe- kerk, 10.00 uur ds. Dubbink. Koor kerk. Oostkerk 10.00 uur ds. v.d. Ban. Ontmoetingskerk 10.00 u. ds. Else- man, 18.45 uur welkomsdienst. Thomaskapel 9.30 u. ds. de Boer, 11.00 uur ds. de Rijke (GB). 17.00 uur kand. ds. Veldhuizen (GB). En gelse kerk. Leger des Hells Vlissingen - zo. Heiligingssamenkomst 10.00 uur en 19.00 uur avondsamenkomst. Evangelische Baptisten Ge meente Damplein 12, Middel burg. - zo. 10.00 u. Br. Lok. Baptisten Gemeente Bree 8, Middelburg - Zo. 10.00 u. Ezinga. Slon Gemeente Oost-Souburg - Zo. 10.00 u. Lofprijzingsdienst. Ned. Ger. Kerk. Middelburg, Slmpelhulsstraat 10. Kerkdiensten Babbelaar, ds. J. Lukasse, kerkkoor Lammerenburg. De Christengemeenschap Zee land, kapel van St. Maarten te Hoogelande. Doopsgezinde Gemeente Vlis singen, zon. 1 mei, 9.30 uur br. Zondervan. Middelburg- Pinkstergemeente - Emmastraat 10 Vlissingen Zo. 14.30 u. ge meentedienst. Eucomenisch avondgebed. Zij kapel Singelkerk - Di. 19.00 u. avondgebed. Bethel Pinksterkerk, VrIJdomweg 1, Vlissingen - Wo. 19.30 u., vr. 19.30 u„ zo. 14.30 u. Lofprijzings dienst. Christelijk Ger. kerk Vlissingen - 09.30 uur ds. A. Brons. Zo. 16.30 uur ds. A. Brons. Ger. en Ned. Herv. kerk. - Oost- Souburg, Kanaalstraat 9.30 uur Ds. Makkinga. Oranjeplein 9.30 uur. Ds. v. Buiren, 19.00 uur ds. A. Jobsen. Bethesda St.-Josephziekenhuis, 10.00 uur ds. P. Joosse. Bejaar denhuis Zoute Viever, 19.00 uur dhr. Walhout. De Ark, Klnderkerk 4-12 jaar. Ger. Gem. Nederland. - Arnemui- den. zo. 09.30 u., leesdienst, 14.00 u., leesdienst, 19.00 u. leesdienst. R.-k. Kerk, Singel Vlissingen, Za. 23 april. Kerkdienst om 18.00 uur. Koorkerkgemeenschap Middel burg, vrijzinnig hervormden en remonstranten, zo. 10.00 uur ds. J. Dubbink. SL Jacobskerk, Vlissingen, zo. 1 mei appeldienst, 9.45 uur samen zang, 10.00 uur dienst. Vrijzinnig Protestants Centrum Ophlr 10.30 uur ds. Laforêt. Peter Floresse, lichte bedrijfswagen-adviseur van Van Oeveren BV, overhandigt de sleutels van de nieuwe Ecosprinter aan de heer Witte van Tapijtcentrum Zeeland. ENERGIEBEDRIJVEN ZEELAND in samenwerking me!: DE SCHF^DEBODE j bijeen hoort een en een totaal jaarverbruik van: streefverbruik voor streefverbruik sinds de afgelopen week 12 oktober 1987 van: 800 12 600 1000 15 750 1200 18 900 1400 21 1050 1600 24 1200 1800 27 1350 2000 30 1500 2200 33 1650 2400 36 1800 2600 39 1949 2800 42 2099 3000 45 2249 3300 50 2474 3600 54 2699 3900 58 2924 4200 63 3149 4500 68 3374 5000 75 3749 5500 82 4124 6000 90 4499 Het werkelijke streefverbruik wordt bepaald aan de hand van de gemiddelde etmaal-temperatuur en enkele andere gegevens

Scheldebode | 1988 | | pagina 5