Spektakel surfen in omgeving Domburg Prijswinnaars in het zonnetje bij 'jubilerende' ondernemers 'Zeeuwse Kinderopvangbeurs' in De Stenge in Heinkenszand Modehuis Albert: stijlvolle kleding in stijlvol interieur S p°n óor in de sport Clarke en Grootjans stuurt in Vlissingen het weten waard Origami in De Stenge De Bruijne-Wolf steunt biljarters van de BVM Wereldwinkel meer geopend Sjolmord in Bar American Tapijt reinigen zonder water Verkoopexpo in Schouwburg Vrouw en Werk geeft cursus Eigen Bedrijf Geen gasstaat UIT HET ZEEUWSE ZAKENLEVEN ov,ncLüËbuuc VAN WOENSDAG 6 APRIL 1988 305 Strijd om Sport Cup '88 Trio triathlon in Middelburg 9(f HUISARTSEN KRUISWERK TANDARTSEN APOTHEEK DIERENARTSEN KERKDIENSTEN DE DODEN VAN PE HERALD SPREKEN DOMBURG - Zaterdag 30 april en zondag 1 mei wordt in Domburg de 2e - Second - In vitational Slalom-waveper formance gehouden. Liefheb bers van het betere surfwerk kunnen bij dit spektakel hun hart ophalen. Tussen Domburg en West- kapelle, waar de golven soms geen pardon kennen en de wind zijn streken heeft, wordt er op beide dagen weer een groot publiek op de stranden verwacht. Was het vorig jaar laat in het seizoen - november - dit jaar zijn de organisators er vroeg bij. Een goede gok op mooi weer, theoretisch de beste kans op wind en vol doende publiek. Honderd vijf tig meter voor- bij de golfbaan van Domburg is een groot parkeerterrein bij de duinen. Tijdens beide da gen zal er ongetwijfeld een drukte van jewelste zijn. Surf planken die uit alle hoeken verschijnen en het publiek dat een goed plaatsje op het strand zoekt. Deze spectaculaire brandings-surfwedstrijden trokken vorig jaar ondanks het late tijdstip van november toch zo'n kleine vierduizend mensen naar de stranden. Naast de Performance zal er worden gestreden om de Sport Cup '88. Er wordt een slalom- course race gehouden waarbij gevaren wordt op speciaal be schikbaar gestelde course-ra- ce-boards. De hoofdprijs is niet niks. De winnaar wint een deelnameticket „Europese Kampioenschappen- Big Sport Cup '88" plus een geheel verzorgde reis naar Cap d'Agde in Zuid Frankrijk waar de beachsport populair is. Voor het publiek valt er volop te beleven. Naast de surfwedstrijden en de slalom- waveperformance zullen er verschillende demonstraties zijn. Op het strand is dit in de vorm van „trick-rijden" wat gebeurt op vierwiel-aange- dreven motorfietsjes. De red dingsbrigade geeft een spe ciaal surfers gerichte drenke- lingen-reddings demonstratie. Het Team Simmer-Stijl zal het wat spectaculairder surf werk verzorgen. Bekende sur fers als Claudio Brunotti - maakt zijn eigen surfplanken Ricardo Salawane en Ro nald Hereygers zijn hierbij van de partij. Op het strand is er beide dagen genoeg te be kijken aan high-tech-mate- riaal op surfgebied en de al lerlaatste snufjes. Vierenzestig surfers zullen op uitnodiging deelnemen aan deze beide dagen. Wie denkt toch sterk genoeg en goed ge noeg te zijn om hieraan mee te doen kan zich desondanks toch aanmelden. Voor de reserve lijst. Wanneer een van de vie renzestig deelnemers uitvalt wordt er iemand van deze re servelijst uitgenodigd. Deze regels zijn duidelijk ter beper king van de risico's die zeker in Domburg aanwezig zijn. Het kan er daar behoorlijk ruig aan toe gaan en de orga nisators voelen niets voor on gelukken door niet goed voor- selecteren van de deelnemers. Op zondagavond worden de beide dagen afgesloten met een grote feestavond in de Pup, Voltaweg in Vlissingen. Een koud buffet en een Rot terdamse band die zeker de nodige beachnummers mee brengt zullen beslist een ge slaagde afronding van deze Second Invitational worden. Voor meer informatie, Robert Jan Ras, windsurf centrum Zeeland, tel. 01180-34662. MIDDELBURG - De feest- week die de jubilerende zaken Habee Intersport, De Blauwe Winkel en Corrin's Mode on langs hielden in het kader van hun vijfjarig bestaan, is een doorslaand succes geworden. Een groot aantal bezoekers van de Burgpromenade heeft kunnen genieten van een sprankelende modeshow, de klanten van de jubilerende drie ondernemers hebben kunnen profiteren van een aantal extra's. Zo leverde be steding van een bepaald be drag een exclusieve fles wijn op en kon worden deelgeno men aan een leuke slagzin wedstrijd. De meest creatieve deelne mers aan de slagzin-wedstrijd zijn bij het afsluiten van de feestweek onder notarieel toe zicht bekendgemaakt. Win naar van de wedstrijd werd mevrouw Poerstamper. Zij kreeg namens de drie zaken een lang weekend Parijs voor twee personen aangeboden. Mevrouw Wattel-De Nood mocht een kledingbon ter waarde van driehonderd gul- In aansluiting op de geslaagde feestweek houden De Blauwe Winkel en Corrin's Mode op woensdag 13 april hun tradtionele modeshow. Een unieke mode-presentatie die wordt gehouden in De Zandput in Serooskerke. Deze show wordt door beide zaken geheel gratis aangeboden. Daarnaast kunnen de bezoekers ook nog rekenen op een gratis consumptie. den in ontvangst nemen. Me vrouw C. Boone mag op kos ten van Habee Intersport, De Blauwe Winkel en Corrin's Mode uit eten in een Middel burgs restaurant. Zij kreeg een dinerbon ter waarde van 150 gulden. Op de foto hebben de prijswinnaars hun prijs reeds in bezit. MIDDELBURG - Op dins dag 12 april start Vrouw en Werk Zeeland een cursus Eigen Bedrijf. De opleiding is bestemd voor vrouwen die zich willen orienteren op het ondernemerschap. De lesbij- eenkomsten worden gehouden op negen wekelijkse bijeen komsten op dinsdagmorgen van kwart over negen tot kwart over elf. De praktijk leert dat vrou wen die een eigen bedrijf wil len starten een relatief moei lijke uitgangspositie hebben, bijvoorbeeld bij het verkrijgen van krediet. In de cursus ko men verschillende aspecten van het ondernemerschap aan de orde zoals het begroten, fi nancieren, rechtsvorm, marktonderzoek, vestigingsei sen en vergunningen. Verder worden de cursisten geïnfor meerd over instanties als de Kamer van Koophandel, het bankwezen, de belastingdienst en het Regionaal Instituut voor het Midden- en Kleinbe drijf. Vertegenwoordigers van deze instanties verzorgen tij dens de lesbijeenkomsten een spreekbeurt. Vrouwen die belangstelling hebben voor de cursus Eigen Bedrijf kunnen voor inlichtin gen en opgave terecht bij Vrouw en Werk Zeeland, Nieuwstraat 47 in Middelburg. Het kantoor is telefonisch be reikbaar onder nummer 01180- 37555. HEINKENSZAND - Op verzoek van het Zeeuws Over leg houdt de Stichting Overleg Kindercentra Zeeland op za terdag 16 april een kinderop vangbeurs in De Stenge in Heinkenszand. De beurs is be doeld voor iedereen die be trokken is bij het werk in kin derdagverblijven, peuter speelzalen en gastouderpro jecten. De Kinderopvangbeurs begint om tien uur. Doel van de Stichting Over leg Kindercentra Zeeland is om brede voorlichting te ge ven over alle aspecten die met de opvang van kinderen te maken hebben. Tijdens de Kinderopvangbeurs gebeurt dat door middel van video presentaties, podiumactivitei ten en een informatiemarkt. In de grote zaal van De Stenge staat een groot aantal kraampjes die worden be mand door medewerkers van regionale en landelijke orga nisaties. Aanwezig zijn onder meer de Zeeuwse Bibliotheek, de Stichting Consument en MIDDELBURG - Op woensdag 18 mei wordt een trio triathlon estafette gehou den door atletiekvereniging Dynamo. De bedoeling is dat er een ploeg gevormd wordt door drie personen die elk één on derdeel voor hun rekening ne men. Er wordt gezamenlijk gestart op het onderdeel skee leren (drie ronden van totaal 13.3 km). Daarna moeten twee rond jes worden gelopen, waarna het laatste onderdeel fietsen (twee keer 21.6 km). Voor alle deelnemers ligt een herinnering klaar. Inlich tingen kunnen worden inge wonnen op de nummers 01180- 15183 en 01180-36226. sponsors bij dit evenement zijn Bijou (Middelburg), Jan Wagenmakers, Maartense Ta pijt en Van 't Westen. BRABANT ZEELAND - In verband met de afgelopen feestdagen verschijnt er deze week in de Zeebra-weekbla den geen gasstaat. Volgende week verschijnt dus ook de gasstaat, die we u deze week schuldig moeten blijven. Veiligheid, Vereniging tegen Kindermishandeling, de Ne derlandse Hartstichting, Kind en Ziekenhuis, het Zeeuws Servicebureau voor Jeugd- en Jongerenwerk en de Vereni ging Het Zeeuwse Kruis. Te vens zijn enkele bekende speelgoedfirma's bereid ge vonden om artikelen uit hun assortiment te tonen. Bezoekers van de Kinderop vangbeurs kunnen vrijblij vend in de verschillende zalen van De Stenge rondkijken. Voor meegebrachte kleine kinderen is opvang geregeld. De kinderen zijn te gast in peuterspeelzaal De Keet- VLISSINGEN - De Wereld winkel Vlissingen heeft op verzoek van de klanten het aantal openingsuren ver hoogd. In het vervolg is de Wereldwinkel -gevestigd in de Walstraat- elf uur per week geopend. Belangstellenden kunnen in de zaak voortaan terecht op woensdag, vrijdag en zaterdag van twee tot vijf uur. Daarnaast is de Wereld winkel ook open op vrijdag ochtend van halftien tot twaalf uur. MIDDELBURG - In Bar American aan het Plein 40 in Middelburg treedt vrijdag aanstaande de formatie Sjol mord op. Een Zeeuwse groep met een veel minder Zeeuwse naam die zich geheel heeft toegelegd op het spelen van supersnelle hardcore. Het op treden begint om halftien. De formatie Sjolmord wordt gevormd door drie jonge mu zikanten uit Goes en een uit Yerseke. De band bestaat wel iswaar nog maar ruim een jaar, maar heeft in die korte periode toch een stevig reper toire opgebouwd. Sjolmord heeft inmiddels een optreden achter de rug tijdens de Goese binnenstadsfeesten en in duis tere Belgische tenten. Een eer ste demo is in aantocht. De muziek van Sjolmord is hard en snel, de teksten handelen voornamelijk over bier, kroe gen, bunnies en meer van dat soort ongein. schoppertjes. Deze peuter speelzaal is in De Stenge ge huisvest. Kinderen hebben zaterdag 16 april gratis toegang. Aan volwassenen wordt een bij drage van drie gulden ge vraagd. In de kantine van De Stenge is er gelegenheid om te lunchen. De Kinderopvang beurs duurt tot halfvier. GOES/VLISSINGEN - „Er komt steeds meer belangstel ling voor de Sebo-tapijtreini- ger," dat zegt de heer Meul- meester uit Oost-Souburg, vertegenwoordiger voor Zee land en West-Brabant van deze nieuwe tapijtreiniger. De Sebo-tapijtreiniger werkt zonder water. Zelfs een katoenen tapijt kan er mee wórden gereinigd. Veel schoonmaakbedrijven maken er vloerbedekking in bedrij ven, kantoren, hotels en scho len mee schoon. Ook particu lieren zijn er zeer enthousiast over. Voor een beurt met de Sebo- tapijtreiniger wordt het poe der uitgestrooid over het ta pijt. Met een inborstelappa- raat wordt het iets vochtige poeder in de lengte en de breedte in het tapijt gemas seerd. Na één uur kan het dro ge, uitgewerkte poeder met een normale stofzuiger opge zogen worden en is het karwei geklaard. De apparatuur is licht en gemakkelijk te ver voeren. De Sebo-tapijtreiniger is verkrijbaar bij een groot aan tal dealers op Walcheren waaronder Passenier DHZ, Wilgenhoekweg 2 in Seroos- kerke.Inlichtingen over ver koop en verhuur van de Sebo- tapijtreiniger zijn te verkrij gen bij: J. Meulmeester, tele foon 01184-62815. VLISSINGEN - Modehuls Albert, hoek Walstraat- Koosje Buskenstraat, is zes weken dicht geweest wegens verbouwing. Sinds 24 maart is de zaak weer geopend en het resultaat ziet er goed uit. De buitenkant met prach tige grote etalages nodigt uit om binnen een kijkje te ne men. De entree is eveneens verrassend: veel licht, een klein deel open etalages en een goed overzicht naar binnen. Modehuis Albert is groter geworden door er een stukje Walstraat bij te krijgen. Dat stukje Walstraat was ook een gestelde voorwaarde om aan deze verbouwing te beginnen. Het licht in de winkel is goed verdeeld. De voorjaarsmode komt fris en gezellig over. De zwarte grintvloer krijgt door dat er glasvezel in verwerkt is een glinstereffect door de Niet alleen het exterieur van Modehuis Albert is verfraaid, ook binnen wacht de klant verrassend veel moois. spots erop. Erg fraai is de zelf ontworpen toonbank met aan de voorzijde een open vitrine en glas. Het ijzerdraad ver werkt onder het glas aan de bovenkant is een aardig detail. MIDDELBURG - De leden van de Biljartvereniging Middel burg staan sinds kort met shirtreclame aan de wedstrijdtafel. Verantwoordelijk daarvoor is de firma De Bruijne-Wolf Ge reedschappen. De Biljartvereniging Middelburg, beter bekend als de BVM, telt momenteel tien leden die allemaal actief zijn in de wed strijdsport. De meeste biljarters zijn 'vaste klant' bij districts wedstrijden, gewestelijke kampioenschappen of zelfs nationale finales. Daarnaast doet BVM mee aan teamwedstrijden in het district. De speelsterkte van de heren varieert van de vijfde klas tot de hoofdklasse. Het binnenhalen van een echte clubsponsor moet voor BVM een stimulans zijn om de club verder uit te breiden. Het streven is een verdubbeling van het huidige ledental. Gezocht wordt niet naar topbiljarters, maar juist naar recreanten die op een leuke manier toch serieus met hun sport bezig willen zijn. Nieuwkomers kunnen rekenen op de steun van de heren die op bijgaande foto poseren. Van links naar rechts zijn dat G. Schaalje, C. Coomans, J. Platteeuw, C. Heyboer, J. Koppejan, J. Wisse, S. Nanurun, H. Kisters en D. van den Berg. De grote loods wordt volle dig ingericht met meubelen die te koop zijn tegen onge looflijke scherpe stuntprijzen. Voor ieder is er wat wils en de kortingen zijn enorm. De groene aankleding is in han den van de Moesbosch uit Vlissingen die eveneens wat tuinmeubelen zullen uitstal len. Tegen geringe kosten kan er voor vervoer van meubelen gezorgd worden. MIDDELBURG - In de Schouwburg in Middelburg wordt zaterdag 9 april een verkoopexpositie gehouden. Getoond worden meer dan 150 schilderijen van veelal buiten landse kunstenaars. De expo sitie is gratis toegankelijk van tien tot vijf uur. De stijl van de geëxposeerde kunstwerken is overwegend klassiek. Te zien is een groot aantal landschappen, stille vens, zeegezichten en bloemen. Het gaat om warme afbeeldin- fr 9 MIDDELBURG - Clarke Grootjans Meubelen uit Middel burg gaat stunten. Marijke en Pedro Clarke hebben de lente kriebels in hun hoofd en willen dit delen met de klant Op don derdag 8 en vrijdag 9 april van tien tot negen en op zaterdag 10 april van tien tot zes houden zij een spectaculaire meubel-lente show in de ruim zevenhonderdvijftig vierkante meter grote loods achter de Pub aan de Voltaweg in Vlissingen. gen in aansprekende kleuren. De schilderijen worden tegen redelijke prijzen te koop aan geboden. De schilderijen zitten echter niet in een lijst Ze zijn voorzien van een kartonnen passé partout. De organisators van de verkoopexpositie heb ben wel voorbeeldlijsten bij. Zo is het mogelijk in de schouwburg bij een aange kocht schilderij een lijst te kiezen die past in het inte rieur. Gegevens voor deze rubriek moeten de vrijdag voor plaatsing uiterlijk om 11.00 uur op het kan toor aan de Torenstraat 5 te Vlis singen binnen zijn. Vlissingen - Zat. van Pelt, Julia- nalaan 7, tel. 12225. Zo. Kant, Sa- balaan 3, tel. 71017. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30-13.00 en van 17.30- 18.00 uur (zonder afspraak). Huis bezoek aanvragen voor 10.00 uur. Middelburg - Zat. Wortelboer, Kromme Weele 7, tel. 33946. Zo. Dominicus, Dam 30, tel. 12830. Spreekuur voor spoedgevallen (zonder afspraak) 12.30-13.30 uur en 17.30-18.00 uur. Huisbezoek aanvragen voor 10.00 uur. Souburg, Middelburg-Zuid, Ar- nemuiden en Nleuwfand - Zat. M. Pennings, Amstelstraat 55, Oost-Souburg, tel. 01184-61630. Zo. N. Kapteijn-Snijders, Lekstraat 6, tel'61630. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Spreekuur voor dringende geval len: 12.30 - 13.00 uur, 17.30 - 18.00 uur. Oostkapelle, Serooskerke, Grijpskerke en Veere-Zat. en zo. Oosterhof, Markt 10, Veere, tel. 01181-271. West- en Mldden-Walcheren - Zat. en zo. A. Stutterheim, Beukei- manstraat 8, Meliskerke, 01186- 1760. Domburg, Aagtekerke, Westka- pelle, Meliskerke, Zoutelande, Koudekerke, Blggekerke - 8, 9, 10 april A. van der Male, Duinweg 59, Zoutelande, tel. 01186-1282. Verloskundigen Middelburg - 9 april 18.00 uur tot 10 april 24.00 uur, De Crom, tel. 27325. Vlissingen - Vr. 18.00 uur tot ma. 9.00 uur A. de Gaaij, tel. 71768. Groepspraktijk voor alternatieve geneeswijzen: Van vr. tot en met zo. voor dringende gevallen tel. 01184-65200 van 9.00 tot 10.00 uur. Kruisvereniging Walcheren-Oost (middelburg, Amemulden, Nieuw en St-Joosland): bereik baarheid avond- en weekenddienst via alarmcentrale, tel. 01184- 14444; Kruisvereniging Vlissingen/ Souburg (Vlissingen, West- en Oost-Souburg en Rltthem): be reikbaarheid avond- en weekend dienst via alarmcentrale, tel 01184- 14444: Kruisvereniging Platteland Wal cheren: bereikbaarheid avond- en weekenddienst via alarmcentrale, tel. 01184-14444. Voor heel Walcheren - J. Jansen, J. v. Hoofkwartier 90, tel. 01180- 15595. Vlissingen - Vr. 8 april tot vr. 15 april apotheek Souburg, C. van Pe restraat 1, tel. 61593. Middelburg - Vr. 8 april tot vr. 15 april apotheek Hummelen, Markt 69. Kleine huisdieren - Zat., zo. C. Brink, Middelburg, tel. 01180- 11011. Dierenartsenpraktijk Middelburg - Grote huisdieren 01180-33803. Visites aanvragen van 8.00 - 9.00 uur. Praktijk Oostkapelle - Oude Domburgseweg 33a, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. MAATSCH. DIENSTVERL. Gezinsverzorging Valkenlsse en Vlissingen: Brou- wenaarstraat 4, Vlissingen, tel. 17810. Middelburg en Amemul den: Loskade 29, Middelburg, tel. 26951Westkapelle, Marlekerke, Domburg en Veere: Molenwater 33, Middelburg, tel. 11255. MAATSCHAPPELIJK WERK Regio Walcheren Zuid (Vlissin gen en Valkenlsse) Brouwenaarstraat 4, Vlissingen, tel. 19820. Regio Walcheren, Noord: Molenwater 33, Middel burg, tel. 11255. Voor crisissituaties buiten kantoor tijd is de dienstdoende maatsch. werker bereikbaar via het door het antwoordapparaat gegeven tele foonnummer. NVSH MIDDEN-ZEELAND Tel. 01100-21724. Landelijke tele fonische hulpdienst. 076-600010. Ma. vr. geopend van 10-22.30 uur. R.-K. Kerk Walcheren, Souburg, Martinuskerk, zo. 10.00 uur, Paro chiekoor. Open Hof, zo. 11.00 uur eigen zanggroep. Vlissingen, Ter Reede, Za. 17.00 uur Vlissingen, Lieve Vrouwekerk, zat. 19.00 uur, Lambertuskoor, zo. 9.30 uur, da meskoor. Bethesda St.-Josephzie- kenhuis, zo. 11.15 uur. Middelburg Petrus en Pauluskerk, 10 april, 10.00 uur. Hoeksteen, zo. 11.30 uur. Badhuisweg, zat. 19.15 uur. Elke 1 e en 3e zat. Catharinakerk Zoutelande, zo. 10.00 uur. Souburg, Zoute Viever, zat. 9.00 uur. Prot. Ziekenhuispastoraat Streekziekenhuis Walcheren - 10 april, 10.00 uur P. Paulus. Evang. Gem. de Wijngaard, Mid delburg - vrij. LTS-Klarenbeek, zon. 9.30 uur broeder C. v.d. Zan den. Geref. Kerk Vrijgemaakt, De Lannoystraat, Vlissingen - 10 april 9.30 G. Zomer, 16.30 uur G. Zomer. Klein Vlaanderen, 09.30 en 16.30 u. ds. J. Krijtenburg te Slie- drecht. Anglicaanse Kerk - (Mission to Seamen) Zeemanshuis Schelde- poort: zo. 10.30 uur Holy Commu nion, 19.30 uur Morning Prayer. Zevende Dags Adventisten: Mid delburg in Doopsgezinde kerk Lange Noordstraat 69, za. ds. Tempel, 10.00 u. Bijbelstudie, 11.00 u. Eredienst. Vlissingen 't Anker, Bonedljke- straat 163, Za. 09.30 u. en 11.30 uur. Van de Ploeg. Kristen Zuidmolukse Kerk In Ne derland - Oost-Souburg zo. 10.00 Pdt. S. Waisapy. Herv. Gem. en Ger. Kerk te Vlis singen - 10 april. Petruskerk 9.30 uur, ds. Nijhuis, 19.00 uur ds. de Boer. Open Hof 9.30 uur, ds. Velle- koop. De Schaapskooi, 9.30 uur ds. de Nooij. Johanneskerk 9.30 u. ds. Glashouwer. St. Jacobskerk, zo. 10 april 10.00 uur ds. de Boer, Ev. Lutherse gemeente - Middel burg - Vlissingen, zo. 10 april ds. Buissing. Hervormd Middelburg - Nieuwe- kerk, 10.00 uur prof. van der Lin de. Koorkerk 10.15 uur ds. Reitse- ma, Hofpleinkerk, 9.30 uur ds. De Boer, Oostkerk 10.00 uur ds. 'tHart. Ontmoetingskerk 10.00 Ni- colai. Thomaskapel 9.30 mevrouw v. Grondel. Engelse kerk, 19.00 uur ds. Hendrikse. Leger des Hells Vlissingen - zo. Heiligingssamenkomst 10.00 uur en 19.00 uur avondsamenkomst. Evangelische Baptisten Ge meente Damplein 12, Middel burg. - zo. 10.00 u. Br. Lek. Baptisten Gemeente Bree 8, Middelburg - Zo. 10.00 u. Ezinga. Slon Gemeente Oost-Souburg - Zo. 10.00 u. Lofprijzingsdienst. Ned. Ger. Kerk. Middelburg, Slmpelhulsstraat 10 - Zo. 09.30 ds. Huisman, 17.00 uur ds. Brands. Vrijzinnig Protestants Centrum Op- hir. Kerkdiensten Babbelaar, ds. Baaijens. De Christengemeenschap Zee land, 10 april 10.30 uur, kapel van St. Maarten te Hoogelande. Doopsgezinde Gemeente, vrij. 8 april, 17.00 uur ds. Postema. Zo. 10.00 uur ds. Postema. Middelburg - Zo. 9.30 u. Postema. Pinkstergemeente - Emmastraat 10 Vlissingen Zo. 14.30 u. ge meentedienst. Eucomenlsch avondgebed. Zij kapel Singelkerk - Di. 19.00 u. avondgebed. Bethel Pinksterkerk, Vtijdomweg 1, Vlissingen - Wo. 19.30 u., vr. 19.30 u., zo. 14.30 u. Lofprijzings dienst. Christelijk Ger. kerk Vlissingen - 09.30 uur kand. L. Buys. Zo. 10 april 17.00. Ger. en Ned. Herv. kerk. - Oost- Souburg, Kanaalstraat 9.30 uur R. Heemskerk. Oranjeplein 9.30 uur. Ds. v. Bork, 19.00 uur ds. Num merdor. Bethesda St. Josephziekenhuis, 10.00 uur P. Paulus. Bejaarden huis Zoute Viever, 19.00 uur dhr. Sinke. De Ark, Klnderkerk 4-12 jaar. Ger. Gem. Nederland. - Arnemui- den. zo. 09.30 u., leesdienst 14.00 u., leesdienst, 19.00 u. leesdienst. Ontmoetingskerk Middelburg, 14.30 uur, bijzondere kerkdienst. Koorkerkgemeenschap Middel burg, vrijzinnig hervormden en remonstranten, zo. 10.15 uur dr. G. Reitsema. HEINKENSZAND - In De Stenge exposeert Hannie van de Sluis uit Lewedorp tot 25 april Japanse vouwkunst De expositie gaat vooraf aan een cursus, zodat de mensen ken nis kunnen maken met ori gami en de verschillende mo gelijkheden van het vouwen van papier kunnen ontdekken. Blikvanger op de exposititie is een mobile van duizend kraanvogels. Verder zijn er een 'kasudamas', een Japanse feestballon, sieraden, doosjes en kaarten te zien. Om goed te leren vouwen moet men de verschillende bassisvormen onder de knie hebben. Het leuke van Ori gami is dat men niet bijzonder creatief hoeft te zijn om zeer leuke resultaten te kunnen boeken. Om dat te laten zien zal Hannie van de Sluis op vrijdag 8 april van 18.00 tot 20.00 uur zelf aanwezig zijn in de bibliotheek om te demon streren. De cursus voor jong en oud start op 1 september, 's mor gens van 9.15 tot 11.00 uur. Op 31 augustus start er ook een beginners cursus in Amemui- den. Voor inlichtingen kan men bellen 01196-12703. (ADVERTENTIE) Mediamieke kontakten met de slachtoffers van The Herald of Free Enter prise. Te lezen in Para- Astro, het maandblad voor astrologie en para psychologie. Te koop bij Uw dagbladverkoper. Verd: Betapress

Scheldebode | 1988 | | pagina 5