Lustrumfeest met modeshow en prijzenfestival Reggae in De Piek Slager Muilwijk zweert bij vlees van scharrelvarkens De Blauwe Winkel Habee Intersport Corrin's Mode Sprankelende modeshow in Open Hof Lezing op de Vrije School Rommelmarkt Kledingbeurs Late Back in bar American SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 16 MAART 1988 305 MIDDELBURG - Een goede buur is nog al tijd beter dan een verre vriend. Dat bewijzen drie ondernemers gevestigd in de Burg Pro menade in het hartje van Middelburg. Zowel Habee Intersport, De Blauwe Winkel als Cor- rin's Mode vieren de komende dagen hun vijf jarig bestaan. Een lustrumfeest dat door de drie zaken gezamenlijk wordt gevierd. Het bereiken van de mijlpaal wordt vooral een groot feest voor de klanten. Zaterdag wordt in de promenade een grote modeshow gegeven, daarnaast start donderdag 17 maart een grote Slagzinactie. Een wedstrijd waarmee fantas tische prijzen te verdienen zijn. De meest ori ginele slagzin wordt beloond met een reis voor twee personen naar Parijs, de nummer twee krijgt een waardebon van driehonderd gulden. De winnaar van de derde prijs mag uitgebreid gaan dineren in een Middelburgs restaurant naar keuze. Tenslotte krijgen alle klanten in de jubilerende zaken bij besteding van honderd gulden of meer een lekkere fles wijn gratis. HUISARTSEN KRUISWERK TANDARTSEN APOTHEEK DIERENARTSEN KERKDIENSTEN Actie zuinig stoken Tabel voor de week van 7 maart 1988 t/m 13 maart 1988 Driewerf Hoera in Burg Promenade De Blauwe Winkel, het geesteskind van Cor en Trudy van Blerkum, is een eigentijdse zaak in fashion- en vrijetijdskle- ding. Een gezellige winkel waarin jonge damesmode, luchtige herenkleding en jeans een eigen vaste plaats hebben verworven. Een zaak met een uiterst actueel assortiment. „Dat we ons met louter actuele mode bezighouden is onze kracht. Daarom zijn we in een tijdsbestek van vijf jaar een be grip geworden. We kopen in op korte termijn, houden er geen grote voorraden op na, laten ons helemaal inspireren op de vraag van nu. Je moet daarvoor de markt goed in de gaten hou den. Wij hebben daar kennelijk de juiste neus voor", aldus Cor van Blerkum, die samen met zijn vrouw Trudy, zoon Daniël, Jo sé Joosse en Wilma de Groot de zaak draaiende houdt. Die fijne neus is Cor van Blerkum niet aan komen waaien. Ja renlang heeft hij als etaleur gewerkt bij de grote modehuizen. Door zijn ogen goed de kost te geven heeft hij de modewereld le ren kennen, heeft hij de noodzakelijke contacten weten te leg gen. Daarnaast maakt hij in eigen huis optimaal gebruik van zijn vaardigheden als etaleur. „De hele winkel is opgebouwd naar eigen idee. Vorig jaar hebben we reeds een hele nieuwe pui geplaatst en een nieuwe magazijnruimte aangebouwd, nu liggen de plannen klaar om het interieur te veranderen. Als je jonge mode wilt verkopen, is een moderne zaak een eerste vereiste." Evenals De Blauwe Winkel heeft ook Habee Intersport een stormachtige groei doorgemaakt Begonnen als speciaalzaak in tenten en kam peerartikelen is Habee in enkele jaren uitgegroeid tot een volwaardige sportzaak met een uitgebalanceerd assorti ment „Aan een speciaalzaak in kam peerartikelen en tenten was vijf jaar geleden in Middelburg een grote behoefte. Omdat er echter ook In de wintermaanden brood op de plank moet komen is het assortiment langzaam maar zeker uitgebreid. De relatie met de inkoopvereniging Intersport is dan ook een logisch vervolg. In tersport voert niet alleen een eigen lijn kampeerartikelen, een eigen merk tenten, maar is ook op het gebied van sportartikelen van alle markten thuis", aldus Henk Boers, de eigenaar van de zaak. Samen met zijn vrouw Anneke drijft hij de zaak. Daarbij krijgt het echtpaar Boers regelmatig hulp van Edward de Leng, een langlauf-instructeur met een hele brede sportopleiding. „We hebben een uitgebalanceerd assortiment, geheel aange past aan de beschikbare ruimte. Zo hebben we bijvoorbeeld al les op het gebied van langlauf, een grote collectie ski-kleding, maar geen alpine-ski's. Ook het goedkope artikel is uit het as sortiment verdwenen. De mensen letten tegenwoordig veel meer op de kwaliteit en hebben daar best wat meer geld voor over. De sport kleding is dan ook veel modischer geworden. Zelfs de voet balschoenen hebben tegenwoordig een kleurtje." Dat de klant meer oog heeft voor kwaliteit heeft tot gevolg dat minder snel wordt gekocht en meer om advies wordt gevraagd. Van de ondernemer vraagt dat de nodige inspanningen. „We moeten Inderdaad voortdurend bijscholen en erg veel le zen. De markt ontwikkeld zich razendsnel. Steeds weer worden nieuwe materialen ontwikkeld. Door de nodige cursussen te vol gen en allert op de markt te reageren hebben we de ontwikke lingen altijd bij kunnen houden. Dat we mede daardoor een goede naam hebben opgebouwd is ons onlangs wel duidelijk ge worden. We worden namelijk leverancier van de ClOS-oplei- ding in Goes. Voor ons is dat een bijzondere blijk van waarde ring." Het bereiken van het eerste lustrum is Habee Intersport, De Blauwe Winkel en Corrin's Mode wel een feestje waard. De drie zaken floreren, de on dernemers hebben geen se conde spijt gehad dat ze zich aan de Nieuwe Burg hebben gevestigd. „Vijf jaar geleden kwamen hier vrij onverwacht ineens drie zaken vrij. Omdat de Nieuwe Burg een bloeiende straat is in het winkelhart van Middelburg leek het ons een prima locatie om te starten. De Burg Promenade heeft eigen lijk alleen voordelen. Het win kelbestand kenmerkt zich door een grote diversiteit, door de centrale ligging tussen de Markt en de Lange Jan is er altijd loop, het historisch ka rakter van de straat geeft de promenade een heel eigen sfeer. Daarbij is in deze straat geen enkel groot winkelbedrijf gevestigd. Juist omdat we hier louter te maken hebben met zelfstandige ondernemers is een hechte winkeliersvereni ging mogelijk. De samenwer king in de straat is dan ook voorbeeldig. Ieder jaar weer worden gezamenlijk heel wat activiteiten op touw gezet. De Herfstweek is daarvan wel het mooiste voorbeeld", aldus Henk Boers, eigenaar van Ha bee Intersport Een mening die wordt gedeeld door zijn beide buren: Cor van Blerkum van De Blauwe Winkel en Corry Westdorp van Corrin's Mode. Het succes van een winkel straat in het algemeen en een individuele ondernemer in het bijzonder staat of valt inder daad bij het enthousiasme van de betrokkenen. Of zoals op een wandbord in de zaak van Corry Westdorp te lezen staat: Een zaak is als een kruiwagen. Men moet ze duwen. „Toen ik deze locatie onder ogen kreeg, dacht ik meteen: dat scoort. We hebben inder daad ook allemaal een storm achtige groei doorgemaakt. Dat ligt natuurlijk niet alleen aan de locatie, dat ligt niet al leen aan een uitgelezen assor timent, dat ligt ook aan de ma nier waarop je naar de klan ten toe treedt. Door steeds onze zaken aan te passen aan de eisen van de tijd, door steeds met nieuwe ideeën te komen hebben we de aandacht van de klanten weten vast te houden. Koppel daaraan de bijna vanzelfsprekende kwali teit en een prima service en het succes van onze zaken is verklaard." Omdat Habee Intersport, De Blauwe Winkel en Corrin's Mode de klanten graag in het succes willen laten delen heb ben de drie jubilerende onder nemers besloten een feestweek aan het eerste lustrum te kop pelen. Donderdag 17 maart start de Slagzinactie. In de drie zaken kan iedereen gratis een wedstrijdformulier afha len. Op dat formulier moet een leuke slagzin komen te staan. Zaterdag 26 maart maakt no taris Janssen-deJonge bekend welke bezoeker het meest creatief is geweest. Dan ook wordt duidelijk wie een lang weekend naar Parijd gaat, wie voor driehonderd gulden inko pen mag doen bij de jubilaris- senu en wie voor een bedrag van 150 gulden mag gaan di neren. Tijdens de feestweek wacht ook iedere klant die bij Habee Intersport, De Blauwe Winkel of Corrin's Mode voor een be drag van honderd gulden of meer besteedt een speciale fles wijn. Een fles met daaraan een feestelijk visitekaartje van de desbetreffende winkels. Za terdag worden in de prome nade door de drie zaken twee modeshows gegeven. Om elf uur 's morgens en om twee urn 's middags presenteren de drie jarigen hun voorjaars- en zo mercollecties. De modeshows worden gepresenteerd door la dy-speaker Will van Son. Vijf jaar geleden begon Corry Westdorp onder de naam Cor rin's Mode haar modehuis voor speciale en grotere maten. Een bewuste keuze, gestoeld op de eigen ervaring. „Zelf heb ik ook een grotere maat In Middelburg en ook in de omliggende plaatsen was voor mij geen leuke kleding te vinden. Nergens kon je terecht voor een leuke jurk of een leuke jas. De meeste zaken hadden weieens wat in maat 46 of maat 48 in de rekken hangen, maar meestal was het zoeken naar een speld in een hooiberg. Daar wilde ik graag iets aan veranderen", legt Corry Westdorp uit Samen met vijf part-time verkoopsters en een eigen naaister heeft zij Corrin's Mode tot een succes ge maakt. Keihard werken, een leuke bediening en een uitgelezen collectie zijn de pijlers waarop de zaak rust. „We zijn een beetje klassiek georiënteerd. Dat betekent niet dat we echt sjieke kleding in onze collectie voeren, maar goed draagbare dameskleding. Niet van dat hippe, maar mooie blou ses, rokken, japonnen, vesten, jassen en pantalons. Kleding die bij mensen met grote maten past Ons assortiment begint bij maat 40, maar eindigt pas bij maat 60. Is de kleding niet hele maal passend dan kunnen we dat ter plekke vermaken. Achter de zaak hebben we de beschikking over een eigen atelier waarin de kleding -indien noodzakelijk- zelfs la minute kan worden veranderd." Een service die vandaag de dag door maar weinig modezaken meer zal worden gegeven. Juist de service is een van Corry Westdorps oogappels. Dat blijkt bijvoorbeeld uit de aanwezig heid van een paskamer die ook toegankelijk is voor rolstoelers. „Onze paskamers zijn een stukje groter dan normaal. Een daarvan hebben we geschikt gemaakt voor klanten in een rol stoel. De paskamer is dermate ruim dat men zich in alle rust kan kleden. Ook als daar hulp van een of twee personen bij nodig is". VLISSINGEN - In jongere- nuitgaanscentrum De Piek wacht met name de reggeai- liefhebbers zaterdag aan staande een leuk concert. Op tredend is de formatie 'Four 17'. De Noordhollandse band - ooit begeleidingsband van Sista Spliff- brengt originele reggae in een eigentijdse vorm. Het optreden in De Piek begint omstreeks tien uur. Four 17 was de begelei dingsband van Myrtha Salesia VLISSINGEN - Op donder dag 17 maart houdt A. Ma- chiel, leraar aan de Vrije School Zeeland in Middelburg, een lezing over het Vrije School-onderwijs. De bijeen komst vindt plaats in het Dienstencentrum Bachten Komme in Vlissingen. De le- VLISSINGEN - Slager WJ. Muilwijk is veertien dagen ge leden gestart met de verkoop van scharrel varkensvlees. Als enige slager in de provincie heeft hij toestemming van de Interim Commissie Scharrel varkensvlees Controle (IJ5.C.) in Utrecht. Nu na veertien da gen komen de klanten van heel Walcheren en Beveland om kennis te maken met dit uit zuiver kwaliteit bestaande VLISSINGEN - In Open Hof aan de Alexander Gogel- weg heeft Steketee Mode vo rige week een sprankelende modeshow gegeven. In samen werking met Heystek Heren mode, Schoenenhuis Roelse, Sporthuis Roovers, Roovers Lederwaren en kapsalon Hairpoint gaf Steketee Mode op fraaie wijze een prima pre sentatie van de komende voor jaarsmode. Voor jong, voor oud, voor dames en voor he ren. In een fleurig decor van Moesbosch Bloemdecoraties en voor een uitverkochte zaal lieten de deelnemende zaken in een hoog tempo zien wat de modebewuste dames en heren het komende voorjaar mogen verwachten. Zo werd de aan wezigen op een speelse manier duidelijk gemaakt dat pastel tinten ook de komende lente zullen overheersen. Wie durft mag zich wagen aan vrolijke kleding met grote bloemmo tieven in felle kleuren. De rok is dit voorjaar weer heel actueel. De wijde rok wordt weliswaar nog altijd lang gedragen, de smalle, strakke rokken zijn beduidend korter dan voorheen. Zelfs de mini-rok laat zich weer voor zichtig zien. De zestiger jaren Zowel voor jong als oud biedt de voorjaarsmode heel ivat mo gelijkheden lijken de ontwerpers meer dan ooit te motiveren. Voor de wat oudere dames toonde Steketee een aantal charmante blousonpakjes. Ge toond werd goed draagbare kleding die zijn oo: sprong vindt in het klassieke genre. Voor de sportieve jongeren is er opnieuw vlotte vrijetijds mode. Het functionele jog gingpak lijkt zijn plaats in de modewereld definitief te heb ben gevonden. Voor de heren is gekozen voor sportief ogende combinaties. Daarbij wordt niet alleen gedacht aan kostuums, maar ook aan mooie pantalons met losse jacks en trendy regenjassen. De schoenmode is eveneens uiterst actueel. De kleuren zijn geheel aangepast aan het gel dende modebeeld. Dat bete kent lichte kleuren, aar- dekleuren en hier en daar een schoen met een opvallend mo tief. varkensvlees. Slager Muilwijk is geves tigd in Vlissingen en heeft za ken in de Hobeinstraat en aan de President Rooseveltlaan. Het zoeken naar een dier vriendelijke oplossing is ont staan na bewustwording van wat er met ons vlees gebeurt, via de media. „Ik vind het afschuwelijk vlees te verkopen van dieren die een smerig leven achter de rug hebben. Het dier moet een natuurlijk leven hebben ge leid. Vlees van varkens die vrij geleefd hebben is in kwa liteit stukken beter dan vlees van varkens uit de bio-indu- strie". Per week koopt slager Muil wijk vijf varkens van de gros sier. Deze scharrelvarkens zijn onder toezicht van de commis sie (I.S.C.) gefokt op Goeree of Schouwen. Ze worden geslacht in Hellevoetsluis waarna het vlees wordt gemerkt met een stervormig stempel. De com missie (I.S.C.) is in Nederland de gezaghebbende instantie op het gebied van scharrelvar kensvlees. Muilwijk: „Iedere week moet ik de inkoopadmi nistratie van deze varkens op sturen naar de commissie. Ik vermeld het aantal ingekochte kilo's en de speciale oormerk- nummers van de ingekochte varkens. Ook kan een inspec teur onaangekondigd deze boekhouding komen controle ren. Er mag dan niet blijken dat er nog varkensvlees uit de bio-industrie in de verkoop zit". De I.S.C. stelt zowel eisen aan de slager als aan de fok ker. Het scharrelvarken moet volop daglicht en frisse lucht krijgen en voldoende lig- en loopruimte hebben. Antibioti ca, hormoonpreparaten en kalmeringsmiddelen zijn ten strengste verboden. „Het scharrelvlees is per kilo één tot anderhalve gulden duurder, maar dit is geen maatstaf als je het vergelijkt met de duidelijk betere kwali teit van het vlees". De scharreleieren van Muil wijk zijn eveneens echt en staan ook onder controle. De eieren hebben een kaartje van echtheid. Voor de klant is dit ook controleerbaar door een bezoekje aan de boerderij in Oude Tonge waar de eieren vandaan komen. Als enige in Vlissingen verkoopt Muilwijk paardevlees en ook dit is geen bio-industrie produkt De paarden worden op een nor male, gezonde manier gefokt Het rundvlees is het enige nog resterende bio-industrie pro dukt in zijn zaak. „Scharrelrundvlees bestaat nog niet. Ik koop mijn rund vlees echter wel bij een gros sier uit Zeeland. Zo is de kans groter dat de koe toch ook een natuurlijk leven heeft geleid". Er is dus weer kwaliteitsvlees te koop. Een goed stuk vlees vol hoogwaardige eiwitten, ijzer en vitamines. Een be langrijk onderdeel van ons voedselpakket. Misschien iets duurder, maar duidelijk beter. VROUWENPOLDER - In de peuterspeelzaal in Vrou wenpolder wordt woensdag 23 maart een kledingbeurs en rommelmarkt gehouden. De opbrengst van de rommel markt zal in z'n geheel be stemd zijn voor de peuter speelzaal. Van de opbrengst van de kledingbeurs zal vijftig procent ten goede komen aan de peuterspeelzaal. De beurs en rommelmarkt is 's middags van drie tot vijf. Wie kleren, speelgoed, boeken of andere spullen heeft kan deze inleve ren bij de peuterspeelzaal. totdat deze zangeres voor een aantal solo-optredens naar Afrika vertrok. Zij is nog al tijd niet terug. Intussen beslo ten de bandleden van Four 17 als zelfstandige band door te gaan. In de muziek van Four 17 is niet veel veranderd. De groep brengt hedendaagse reggae waarbij strakke muzikale structuren en melodieuze zang de basis vormen. Gegevens voor deze rubriek moeten de vrijdag voor plaatsing uiterlijk om 11.00 uur op het kan toor aan de Torenstraat 5 te Vlis singen binnen zijn. Vlissingen - Zat. Bom, Badhuis straat 21, tel. 12233. Zo. van Pelt, Julianalaan 7, tel. 12225. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30-13.00 en van 17.30- 18.00 uur (zonder afspraak). Huis bezoek aanvragen voor 10.00 uur. Middelburg - Zat. B. Pont, Bel- linkplein 1, tel. 37393. Zo. Reyer- se, Seisweg 29, tel. 13456. Spreekuur voor spoedgevallen (zonder afspraak) 12.30-13.30 uur en 17.30-18.00 uur. Huisbezoek aanvragen voor 10.00 uur. Souburg, Middelburg-Zuid, Ar- nemulden en Nieuwland - Zat. R. de Groot, Dr. v.d. Moerstraat 15, Arnemuiden, tel. 01182-1308. Zo. J. Visser, Roosenburglaan 20, tel. 01180-37431. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Spreekuur voor dringende geval len: 12.30 - 13.00 uur, 17.30 - 18.00 uur. Oostkapelle, Serooskerke, Grfjpskerke en Veere-Zat. en zo. E. Gunst, Torenstraat 46, Seroos kerke, tel. 01189-1212. West- en Midden-Walcheren - Zat. en zo. A. Bouwense, Valkenis- seweg 14, Biggekerke, tel. 01185- 2190. Domburg, Aagtekerke, Westka- peile, Mellskerke, Zoutelande, Koudekerke, Biggekerke - Vr. 18.00 u.-zo. 24.00 u. A. van der Male, Duinweg 59, Zoutelande, tel. 01187-1282. Verloskundigen Middelburg - Vr. 18.00 uur tot zo. 24.00 uur de Crom, tel. 27325. Vlissingen - Vr. 18.00 uur tot ma. 8.00 uur de Gaaij, tel. 71768 Groepspraktljk voor alternatieve geneeswijzen: Van vr. tot en met zo. voor dringende gevallen tel. 01184-65200 van 9.00 tot 10.00 uur. Openingstijden magazijnen Kruis werk Leliënlaan 1 te Vlissingen en C. van Perestraat 8 Oost-Souburg: op werkdagen van 10 tot 12 uur en van 16 tot 17 uur. tel. weekend dienst: 01184-13769 Voor heel Walcheren - Zat. J. v.d. Heijden, Londensekaai 29, Middelburg, tel. 12738. Vlissingen - Vr. 18 mrt. tot vr. 25 mrt. apotheek Pauwenburg, tel. 70717, Troelstraweg 2a. Middelburg - Vr. 18 mrt. tot vr. 25 mrt. Apotheek v.d. Boogert, Vrij landstraat 79. zing begint om acht uur. De lzeing van A. Machiel draagt de titel 'Menswording in het onderwijs'. Met deze titel wil de spreker aantonen dat onderwijs geen eenzijdige, voornamelijk op het intellect gerichte bezigheid mag zijn. De Vrije School hecht veel waarde aan de ontwikkeling van de kinderen in de totali teit Naast de verstandelijke vermogens moeten ook de kunstzinnige, morele en so ciale vermogens tot ontwikke ling worden gebracht. Om daar een voorbeeld van te kunnen geven hangen in de Bachten Komme donderdag avond werkstukken van leer lingen van de Vrije School. SEROOSKERKE - Op vrij dag 25 maart wordt in de peu terspeelzaal De Vrolijke Keet een kledingbeurs gehouden. Een deel van de opbrengst is bestemd voor de peuterspeel zaal. De beurs is van kwart over drie tot halfvijf. Het is de bedoeling dat er voor deze beurs zomerkleding aangeboden wordt voor kinde ren tot veertien jaar. De kle ding moet hersteld en gewas sen zijn. Kinderspeelgoed in goede staat en kinderboeken zijn ook welkom. De spullen die gebracht worden krijgen een kaartje waarop de prijs staat die men er voor wil ont vangen. Na verkoop zal vijftig procent van het bedrag voor de peuterspeelzaal zijn. Tij dens de beurs kan er koffie en limonade gekocht worden en is er voor de kinderen een grabbelton. De kleding kan gebracht worden op dinsdag 22, woens dag 23 en donderdag 24 maart van 10.45-11.30 uur in de peu terspeelzaal. MIDDELBURG - Vrijdag 18 maart staat bar American in Middelburg in het teken van een zogenaamde 'covers- review*. Covers uit de periode 1960-1980 worden gespeeld door de Engelse formatie Late Back. Het optreden van Late Back begint om half tien. De groep wordt gevormd door Steven Hackett, Rick Sharp en Steve Geogham. Kleine huisdieren - Zat. en zo. E. v.d. Akker, Oost Souburg, tel. 01184-60860. Dierenartsenpraktijk Middelburg - Grote huisdieren 01180-33803. Visites aanvragen van 8.00 - 9.00 uur. Praktijk Oostkapelle - Oude Domburgseweg 33a, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. MAATSCH. DIENSTVERL. Gezinsverzorging Valkenlsse en Vlissingen: Brou wen aarstraat 4, Vlissingen, tel. 17810 Middelburg en Arnemui den: Loskade 29, Middelburg, tel. 26951 Westkapelle, Marlekerke, Domburg en Veere: Molenwater 33, Middelburg, tel. 11255. MAATSCHAPPELIJK WERK Regio Walcheren - Zuid (Vlissin gen en Valkenlsse) Brouwenaarstraat 4, Vlissingen, tel. 19820. Regio Walcheren, Noord: Molenwater 33, Middel burg, tel. 11255. Voor crisissituaties buiten kantoor tijd is de dienstdoende maatsch. werker bereikbaar via het door het antwoordapparaat gegeven tele foonnummer. NVSH MIDDEN-ZEELAND Tel. 01100-21724. Landelijke tele fonische hulpdienst. 076-600010. Ma. vr. geopend van 10-22.30 uur. R.-K. Kerk Walcheren, Souburg, Zoute Viever, zat. 9.00 u. Boete- dienst. Martinuskerk, zon. 10.30 uur Parochiekoor, boetedienst Paauwenburg, Open Hof, zon. 11.00 uur samenzang eigen zang groep, boetedienst. Vlissingen, Ter Reede, zat. 17.00 uur, boetedienst. Vlissingen, Lieve Vrouwekerk, zat. 19.00 uur, Lambertuskoor, zo. 9.30 uur, dameskoor. Bethesda St.-Josephziekenhuis, boetedienst. zon. 11.15 uur boetedienst Middel burg Petrus en Pauluskerk zon. 10.00 uur. Middelburg, Hoeksteen, zon. 11.30 uur, Domburg, Bad huisweg, zat. 19.15 uur. Elke leen 3e zat. Prot. Ziekenhuispastoraat Streek ziekenhuis Walcheren - Zon. 10.00 uur Ds. J. Dubbink. Evang. Gem. de Wijngaard, Mid delburg - LTS-Klarenbeek, zon. 9.30 uur broeder E. Poppe. Gerei. Kerk Vrijgemaakt, De Lannoystraat, Vlissingen - Zon. 9.30 leesdienst, 16.30 uur lees- dienst, Middelburg, Klein Vlaande ren. 09.30 en 16.30 u. leesdienst ds. G. Zomer. Vlissingen 't Anker, Bonedljke- straat 163, Za. 09.30 u. en 11.30 uur. Van de Ploeg. Kristen Zuldmolukse Kerk In Ne derland - Oost-Souburg zo. 17.00 uur Oud Latuheru Koudekerke zo. Gezamenlijke dienst. 12.00 uur Oud P. Latuheru. Herv. Gem. en Ger. Kerk te Vlis singen - zo. Evangelisch-Lutherse kerk 10.00 u. Ds. de Boer Petrus- kerk 9.30 u. Ds. Manninga, 17.00 uur hr. Jorritsma Johanneskerk 09.30 u. Ds. Wijnsma. Open hof 9.30 u. Ds. Glashouwer. Schaaps kooi 09.30 u. Ds. de Nooij, Ophir 10.00 uur Ds. v. Born, Ev. Lutherse gemeente - Middel burg - geen dienst, zie Vlissingen, zo. 10.00 u. N.H. dienst in Lu therse kerk. Hervormd Middelburg - Nieuwe- kerk, 10.00 uur ds. Brummelkamp Koorkerk 10.00 uur Ds. Hendrikse Oostkerk 9.30 uur de Boer, 10.00 uur Ontmoetingskerk 10.00 Ds. El- seman. Thomaskapel 9.30 mevr. v. Grondel-Emmen. Getuigeniskerk 19.30 uur de Boer. Getuigeniskerk, 19.00 uur Kleins- ma. Leger des Hells Vlissingen - zo. Heiligingssamenkomst 10.00 uur Ned. Ger. Kerk. Middelburg, Slmpelhulsatraat 10 - Zo. 09.30 Ds. Mudde, 17.00 uur Ds. Mudde. Vrijzinnig Protestants Centrum Op hir, 10.00 uur Ds. Bork. Kerkdiensten Babbelaar, Ds. C. Simons. De Christengemeenschap Zee land, zon. 10.30 uur, kapel van St. Maarten te Hoogelande. Doopsgezinde Gemeente Zo. Zr. de Grauw. Vrijdomweg 1, Vlis singen - Zo. 09.30 uur Postema. Middelburg - Zo. 11.00 u. Poste ma. Pinkstergemeente - Emmastraat 10 Vlissingen Zo. 14.30 u. ge meentedienst, 20.19.30 u. Opwek kingssamenkomst. Eucomenlsch avondgebed. Zij kapel Singelkerk - di. 19.00 u. avondgebed. Bethel Pinksterkerk, Vrijdomweg 1, Vlissingen - Wo. 19.30 u., vr. 19.30 u., zo. 14.30 u. Lofprijzings- dienst Christelijk Ger. kerk Vlissingen - 09.30 uur, leesdienst Zo. Brons, 17.00 Brons. Ger. en Ned. Herv. kerk. - Oost- Souburg, Kanaalstraat 09.30 u. P. Melse. Oranjeplein 09.30 u. v. Bui- ren, 09.30 u. R. v. Buiren, Bejaar dentehuis Zoute Viever, 19.00 uur J. Schot. Ger. Gem. Nederland. - Arnemui den. zo. 09.30 u., leesdienst, 14.00 u., leesdienst, 19.00u. leesdienst. ENERGIEBEDRIJVEN ZEELAND in samenwerking met: r DE SCHF^DEBODE J bij een hoort een en een totaal jaarverbruik van: streefverbruik voor streefverbruik sinds de afgelopen week 12 oktober 1987 van: 800 24 500 1000 30 625 1200 36 750 1400 42 875 1600 48 1000 1800 54 1125 2000 60 1249 2200 66 1374 2400 72 1499 2600 78 1624 2800 84 1749 3000 090 1874 3300 099 2062 3600 108 2249 3900 117 2436 4200 126 2624 4500 135 2811 5000 150 3124 5500 165 3436 6000 180 3748 Het werkelijke streefverbruik wordt bepaald aan de hand van de gemiddelde etmaal-temperatuur en enkele andere gegevens

Scheldebode | 1988 | | pagina 5