Sean Winders maakt jacht op Zeeuws talent het weten waard 'Scheldebode Puzzelsport' 3* Vergadering De Zeeuwen Autobedrijf Renton toont ijzersterke nieuwkomers DE NISSAN TREND £3 NISSAN AUTO WALCHEREN DUKWEL Verf-Prins-Glas steunt team De Waayenburgh Verkeersinstructie Freddy Wolf geeft unieke aanvulling op rijles w ;j- 31 JU V Volgende week geen tabel SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 10 FEBRUAR11988 WESTKAPELLE - In de luwte van de duinenrij even buiten Westkapelle ligt een klein stukje gras land. Het ziet er nog wat onontgonnen uit, al wap pert hier en daar tussen het groen de Nederlandse driekleur. De vier vlaggetjes markeren de plaatsen waar Sean Winders gaten in het grasveld heeft ge maakt. Geen grote kuilen, maar kleine putjes waarin precies een golfballetje past. Het grasveldje is dan ook de oefenhoek van het Pro Golf Centrum, de eerste golfschool op Walcheren. Winders is eige naar en oprichter. KRUISWOORDRAADSEL - #r. -i HUISARTSEN KRUISVER. TANDARTSEN APOTHEEK DIERENARTSEN KERKDIENSTEN Tabel voor de week van 25 januari 1988 t/m 31 januari 1988 305 Engelse prof start op Walcheren In de Zeeuwse golfsport is de naam Sean Winders inmid dels een begrip. De uit Enge land afkomstige golfer woont reeds geruime tijd in Sluiskil en is tot en met 1987 actief ge weest binnen de Golfclub Rei- merswaal in Rilland. Dit voor jaar start Winders zijn eigen school op een terrein naast Hotel Zuiderduin. „Nederlanders hebben het voor een handje om een sport aan seizoenen te verbinden. Het tennisseizoen start dan en dan, gevoetbald wordt er van dan tot dan. Het golfseizoen begint in april. Je reinste flau wekul want golf speel je het hele jaar door. Vandaar dat ik ook nu al ben begonnen met het geven van lessen", aldus Winders. Die lessen geeft Winders op een terrein van nauwelijks twee hectare groot. Aan de ba sis van het driehoekige terrein heeft hij een klein kantoortje annex golfwinkeltje neerge zet, pal daarnaast staat een overkapping die vijf golfers tegelijkertijd moet bescher men tegen regen en wind. Daar weer naast kunnen op nieuw zes praktizerende golf ers een plaatsje zoeken om de minuscule balletjes richting 'hole' te slaan. „Het ziet er allemaal nog een beetje wild uit, maar begin mei moet hier een perfecte drivi9ng-range zijn gereali seerd. Compleet met een 'green' die zo glad is als een biljartlaken. Op die green kunnen de leerlingen leren 'putten'. Voor zij daar echter aan toe zijn dienen ze eerst de basistechnieken goed te be heersen. Daarvoor is geen per fect terrein nodig. Vandaar dat we nu al heel goed met les sen kunnen beginnen. Een ba sisopleiding duurt ongeveer zes maanden, zodat iedereen die nu begint nog deze zomer van het echte spel kan genie ten', aldus Sean Winders, ooit winnaar van grote toernooien als de Digby Trophy, de Lait Bermuda Cup en The Cham pionship of Foursomes. Dat Sean Winders in Wal cheren zijn golfschool is be gonnen, is beslist geen toeval. De golfsport wordt met de dag populairder, het aantal spor- tievelingen dat de strijd met de 'club' aandurft wordt gro ter en groter. Op Walcheren is dat niet anders. Vandaar dat deze regio een eigen school verdient. „Met de komst van de ka beltelevisie in Middelburg zal die belangstelling alleen maar groter worden. Sky Channel, Super Channel en de BBC zen den vrijwel dagelijks golf uit en dat heeft succes. In heel wat plaatsen in ons land is juist daardoor golf ineens zo populair geworden. Daarnaast is er de mogelijkheid om met golf rijk te worden. Ook dat trekt mensen." Sean Winders is wel zo reëel om te stellen dat het grote geld niet de drijfveer mag zijn om aan de golfsport te beginnen. Koffers vol dollars zijn slechts voor enkelen weggelegd. „Iedereen die een piano heeft kan niet meteen de Vijfde van Beethoven spelen. Dat vraagt enorm veel oefe ning. Een talentvol iemand die alles voor de sport over heeft kan heel ver komen. Ook als die iemand toevallig op Wal cheren woont." Winders zegt de vakkennis in huis te hebben om regionaal talent naar de vaderlandse top te begeleiden. Daarnaast heeft hij voldoende contacten in het buitenland om dat eventuele supertalent onder te brengen bij een echte crack. „In een echt talent wil ik veel energie steken. Nederland schreeuwt om een echte topper in deze sport. In dit land huist ook veel talent, al zijn er te veel die te gemakkelijk miljo nair willen worden. Om de top te bereiken moet er keihard gewerkt worden, minimaal vier tot zes uur per dag. Iemand die dat kan opbrengen Met deze 'Scheldebode Puz- zelsport'-puzzel is elke maand een opmerkelijke prijs te verdienen: een praktisch actueel en uitvoerig woordenboek. Het is een betrouw bare gids voor de gebruiker van het Nederlands, zoals dat heden ten dage gebruikt wordt De 'Grote van Dale' is zowel het oudste als het grootste woordenboek in het Nederlandse taalgebied. Het is al meer dan een een eeuw de onbe twiste autoriteit op dit terrein. De 'Hedendaagse Van Dale' heeft een winkelwaarde van 120,-. Overigens staat heronder de juiste opgave. Door een techni sche fout zijn er in de opgave, die stond in de Scheldebode van 3 fe bruari, enige verkeerde gegevens. Om deze prijs te kunnen verdie nen, moet men in februari alle vier puzzels oplossen. Van de puzzel van 3 februari neemt men van de oplossing van 26 verticaal de eer ste twee letters; van 10 februari eerst de eerste twee letters van 58 horizontaal en dan de laatste letter van 1 horizontaal; van 17 februari de tweede en derde letter van 43 horizontaal en tenslotte van 24 fe bruari de eerste drie letters van van 6 horizontaal. Zet men de aldus gevonden let tercombinaties in een bepaalde volgorde achter elkaar dan ont staat een aanduiding voor een 'nauwe' geestesgesteldheid. Dit woord moet voor woensdag 2 maart worden gezonden aan de Puzzelredactie van De Scheldebo de, Torenstraat 5, 4381 ET Vlissin- gen. Uit alle goede oplossingen trekt de redactie de winnaar van de februari-puzzelserie. VEEL SUCCES Hor.: 1 belenmering 6 enig 10 gymna- stiektoestel 16 Europ. taal 18 internatio naal (afk.) 20 -Ihin. gerecht 21 pl. in N.-Bra bant 23 opeibaar vervoermiddel 25 hel dendicht 27Afrik. gifslang 29 vlaktemaat 31 als hulde aanbieden 34 vochtig koud 35 in orde 3< lichaamsholte 38 klein orkest 40 projectiqjlaatje 42 kerel 44 priem 45 Toegepst Natuurwetenschapp. Onder zoek 47 mainetjeshond 48 riv. in Rusland 49 oude bngtemaat 50 riv. in Spanje 52 god vtt onderwereld 54 sneeuwhut 56 domino; 57 gravin van Holland 58 pl. in de Betuve 59 hak 60 vrucht 61 bevel 63 god v/c liefde 65 mijnheer (Sp.) 67 inko men 69 laars inziens 70 god v/d liefde 72 gronditof voor bier 74 ontkenning 75 deel Ve hertegewei 76 hofstede 78 ter beschikkingstelling v/d regering 79 apos tel 81 dr tanden zetten in 82 nakroost 83 lofdicht 85 halfblind 88 honingdrank 89 teder 91 overwinning 92 stekelhuidig •dier 93 ontuchtige literatuur 95 andere naam voor Ierland 97 rechtsvordering 99 wijnsoort 100 misteltak 101 borrel 102 wederhelt. Vert.: 1 zeehond 2 krioelen 3 honingdrank 4 Ierse verboden leger 5 Ned. spoorwegen 7 bekoorlijk meisje 8 voorzetsel 9 gast 11 waterstand 12 kappersgerei 13 klap 14 bedeesd 15 Kon. Militaire Academie (alk.) 17 mok 19 systeem voor plaatsbepa ling op zee 22 pook 24 aflevering (afk.) 26 teer 28 rolluik 30 natuurlijke kleurstof 32 slot 33 wijfjesvarken 35 mond v/e oven 37 uitkomst 39 meetstok 41 soort gier 43 liefdevol 45 verlangen 46 uil 48 oogge brek 51 dranklokaal 52 kiel 53 Eng. titel 55 lagere beroeps opleiding 62 Indon. eiland 64 Amerik. staat 66 wreed heerser 68 kleur 69 palen in de grond slaan 71 op- bergmap 73 verzenmaker 75 zoogdier 77 rondreizen 80 zelfkant 81 jong varken 84 andere naam voor Ierland 86 Ontken ning 87 deel v/e ceintuur 88 ongegiste drui- vesap 89 in verband met 90 zwart gesteen te 93 duw 94 deelv/h hoofd 96 achter 98 ge luid v/e ezel 99 rondhout. - MkVjl IMP-ii j v t I i '&.f' - - J i- V -TV* ,/S m wr "jtid m A im —1fi 1: 'u - - KWmwM*. W '«T: Golf-prof Sean Winders probeert zijn enthousiasme voor de sport over te brengen op de inwoners van Walcheren, -foto zesa- mag bij mij meteen aanklop pen." Harde taal waarmee Win ders niet probeert te zeggen dat alles binnen zijn school er op gericht is om supertalenten op weg te helpen. Integendeel. Veel belangrijker voor Win ders is het uitdragen van de golfsport. Een ontspannende bezigheid die is weggelegd voor iedereen tussen de tien en de negentig jaar. „Golf is een erg ontspan nende sport. Je beweegt je heerlijk in de buitenlucht, bent steeds in een andere om geving. Dat in tegenstelling tot andere sporten die altijd op een gemarkeerd speelveld worden beoefend. Daarbij heb je als golfspeler steeds te ma ken met andere condities. De ene keer is het windstil en schijnt het zonnetje, dan weer blaast een harde wind. Dat maakt de sport zo boeiend." Hoewel steeds meer mensen golf gaan ontdekken als een prima vorm van vrijetijdsbe steding worstelt de sport nog altijd met een levensgroot vooroordeel: het snobbistische karakter. De echte liefhebbers zullen dat met klem proberen te ontzenuwen, ook al is de sport nog altijd niet voor iedereen even toegankelijk. „Daar komt gelukkig ver andering in. Allereerst is golf beslist geen dure sport. Het materiaal dat de beginnende golfspeler nodig heeft om het spelletje te spelen hoeft niet meer te kosten dan een rede lijk tennisracket. Daarnaast schieten de clubs en golfterrei nen als paddestoelen uit de grond. Er worden kapitalen geinvesteerd om Jan en Alle man op het golfterrein te krij gen. Een ontwikkeling die iki alleen maar kan toejuichen", aldus Winders. Om het golfpotentieel op Walcheren een zo goed moge lijke start te kunnen laten ma ken, heeft Sean Winders bij zijn golfbaan een klein win keltje ingericht. Daar kunnen belangstellenden zich laten adviseren door de meester en geschikt, ultramodern en uit- gebalnceerd materiaal laten aanmeten. Met unieke meet apparatuur -de eerste Custom Fitting Unit in Nederland- zorgt Winders dat het te ge bruiken materiaal het juiste gewicht heeft, de juiste grip en de juiste lengte. Om er voor te zorgen dat de eerste kennis making met de golfsport geen blessure maar wel het nodige speelplezier oplevert. VLISSINGEN - De motor en autoclub „De Zeeuwen" houdt op donderdag 11 fe bruari haar jaarvergadering in Resto Skandia Sauna, aan de Zwanenburgseweg in Vlis- singen. Aanvang 20.00 uur. Aftredend als bestuursle den, maar wel herkiesbaar zijn: C. Bode, L. van de Broek, C. Compeer en L. Waterman. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii MIDDELBURG - Biju Aus tin Rover zitten ze bepaald niet stil, zeker ook niet bij Autobedrijf Renton, de dealer van dit merk voor Walcheren. Wanneer Austin Rover iets nieuws op de markt brengt is Renton er als de kippen bij om de noviteit in de showroom te krijgen. Zo ook in het geval van de nieuwe Mini's die Aus tin Rover enkele dagen gele den presenteerde. Eind vorige maand heeft Austin Rover twee nieuwe va rianten op basis van de Mini Magie aan de internationale pers getoond. De auto is maar beperkt leverbaar waardoor exclusiviteit is gewaarborgd. Het gaat in dit geval om de ty pen Red Hot en Jet Black. Het nieuwe Mini-duo heeft dezelfde uitgebreide stan daard-uitrusting maar is wat kleur betreft totaal verschil lend van elkaar. De Mini's Hot Red en Jet Black zijn af fa briek voorzien van verstelbare voorstoelen met logo's en hppfdsteunen, exclusieve zwarte velvet-bekleding met rode biesjes, zwart tapijt, ge tint glas, te openen achterzij- ruiten, een zwart driespaaks stuurwiel en een in zwart uit gevoerd instrumentenpaneel. Al deze accessoires geven de beide versies een totaal eigen identiteit zonder dat het be proefde Mini-concept in het gedrang komt. De buitenzijde van de Mini's is onmiddelijk herkenbaar door de rode wie len en wieldoppen, ver chroomde bumpers, portier handels en het uitlaatsierstuk. Daarbij komen dan ook nog sierbiesjes over de zijkanten van de auto. De verschillen tussen de Red Hot en de Jet Black zitten hem in de kleur van de carros serie: rood voor de Red Hot, zwart voor de Jet Black. Auto liefhebbers die nader willen kennismaken met de parade- paardjes uit de Mini-serie kunnen vrijblijvend een kijkje komen nemen bij Renton in Middelburg. NISSAN was ook in 1987 met de uitgekiende model len-reeks weer het meeste verkochte Japanse merk in Nederland. Nu de speciale "Trend"-uitvoeringen leverbaar in Micra en Bluebird. Kom ze in onze showroom eens rustig bekijken! Veerseweg 104 - MIDOELBURG - tel. 01180-38880 MIDDELBURG - Het volleybalteam van scholengemeen schap De Waayenburgh uit Middelburg kan sinds enkele weken rekenen op de steun van verf- en glashandel Prins uit Vlissin- gen. De specialist in diverse soorten verven en glas heeft de sportieve volleyballers geheel in het nieuw gestoken. „We hebben de spelers een nieuwe sportuitrusting gegeven omdat in dit team een prima sfeer heerst. Daarnaast vinden we het belangrijk dat Verf-Prins-Glas is vertegenwoordigd in de bedrijfscompetitie volleybal", aldus sponsor J.A. Prins. Op de foto tonen de spelers van De Waayenburg de nieuwe te nues. Op de foto staan Ruud van Leerzem, Gerrit-Jan de Mey, Fred Boonstoppel, Piet Hoekman, Gerard van Essen, Ronald Hagen en Hans de Kuyper. Niet van de partij zijn Ko de Jonge en Wout Maaskant. De foto werd gemaakt door L. Vervloed. VLISSINGEN - Als je slaagt voor je rijbewijs gaat er een wereld voor je open. He laas ken je er de weg nog niet. De rijschool biedt nu in sa menwerking met Veka Best en Opel de leerlingen die slagen voor hun rijbewijs een aantal fantastische mogelijkheden om kennis te maken met de wereld van de automobilisten en wat er allemaal bij auto rijden komt kijken. De actie start landelijk maar Verkeersinstructie Freddy Wolf heeft de primeur. De leerlingen die bij hem sla gen voor hun rijbewijs of net geslaagd zijn krijgen van Freddy Wolf een uitnodiging om in samenwerking met Veka Best, General Motors en Opel een dag lang geheel gra tis gebruik te maken van een Opel Kadett of een Opel Corsa. Zonder begeleiding en in vol ledig vertrouwen mag de net in het bezit zijn van zijn/haar rijbewijs aspirant-automobi list de auto de hele dag meene men en er een onbepekt aantal kilometers mee rijden. Daar naast wordt de mogelijkheid geboden om een middag of avond kennis te maken met de opel-dealer. Deze kennisma king zal bestaan uit een uitge breide voorlichting over alles In geval van nood is kennis van het voertuig nooit weg. wat met de aanschaf van een auto te maken heeft, wat je moet weten over verzekerin gen, wegenbelasting, financie ring of bijvoorbeeld rijden in het buitenland. Daarnaast zal er ook een praktische kennis making zijn in de vorm van activiteiten als een wiel ver wisselen, profieldiepte van banden opmeten, olie peilen, zekeringen wisselen, koel vloeistof bijvullen en wat al niet meer. Bij deze excursie hoort een non-stop prijsvraag met als enige prijs een gloed nieuwe Opel Corsa. Al met al is dit fantastische pakket een waardevolle aanvulling op je rijopleiding en een stimulans om er alles aan te doen om zo snel mogelijk te slagen. Het geeft je een voorsprong die je veel teleurstellingen en kosten kan besparen en de extra rij ervaring die je opdoet is een kans waarop je misschien an ders nog een tijdje moet wach ten. Vanaf woensdag 10 fe bruari biedt Verkeersinstruc tie Freddy Wolf je de kans te léren rijden en je te léten rij den, een kans die je niet mag missen. Gegevens voor deze rubriek moeten de vrijdag voor plaatsing uiterlijk om 11.00 uur op het kan toor aan de Torenstraat 5 te Vlis- singen binnen zijn. Vlls8lngen - Zat. Van Dett, Julia- nalaan 7, tel. 12225. Zo. Van Dijk, Koudekerkseweg 52, tel. 13459. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30-13.00 en van 17.30- 18.00 uur (zonder afspraak). Huis bezoek aanvragen voor 10.00 uur. Middelburg - Zat. Pont, Bellink- plein 1tel. 37393. Zo. v.d. Haak, Rouaamsekaai 47, tel. 12637. Spreekuur voor spoedgevallen (zonder afspraak) 12.30-13.30 uur en 17.30-18.00 uur. Huisbezoek aanvragen voor 10.00 uur. Souburg, Middelburg-Zuid, Ar- nemulden en Nieuwland - Zat. Heere, J.H. Huijssenstraat 15, Mid delburg, tel. 11501. Zo. Bergen, Kanaalstraat 89, Souburg, tel. 61600. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Spreekuur voor dringende geval len: 12.30 - 13.00 uur, 17.30 - 18.00 uur. Oostkapelle, Serooskerke, Grijpskerke en Veere-Zat. en zo. Rullens en Mol, Dorpsstraat 2, Oostkapelle, tel. 01188-1276. West- en Midden-Walcheren - Zat. en zo. Bouwense, Valkenisse- weg 14, Biggekerke, tel. 01185- 2190. Domburg, Aagtekerke, Westka pelle, Mellskerke, Zoutelande, Koudekerke, Biggekerke - Vr. 18.00 u.-zo. 24.00 u. Noorlander, Middelburgsestraat 94, Koudeker ke, tel. 01185-1231 Verloskundigen Middelburg - Vr. 18.00 uur tot zo. 24.00 uur Drijdijk, tel. 26045. Vllssingen - Vr. 18.00 uur tot ma. 8.00 uur Klompe, tel. 71140. Groepspraktljk voor alternatieve geneeswijzen: Van vr. tot en met zo. voor dringende gevallen tel. 01184-65200 van 9.00 tot 10.00 uur. Openingstijden magazijnen Kruis werk Leliënlaan 1 te Vlissingen en C. van Perestraat 8 Oost-Souburg: op werkdagen van 10 tot 12 uur en van 16 tot 17 uur. tel. weekend dienst: 01184-13769 Voor heel Walcheren - Zat. zo. Vaessen, Koepoortstraat Middelburg, tel. 13403. en 3, Vlissingen - Vr. 12 febr. tot vr. 19 febr. Apotheek Paauwenburg, Troelstraweg 2a, tel. 70717. Middelburg - Vr. 12 febr. tot vr. 19 feb. Apotheek Hummelen, Markt 69. Kleine huisdieren - Zat. en zo. Schofaerts, Vlissingen, tel. 10910. Dierenartsenpraktijk Middelburg - Grote huisdieren 01180-33803. Visites aanvragen van 8.00 - 9.00 uur. Praktijk Oostkapelle - Oude Domburgseweg 33a, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. MAATSCH. DIENSTVERL. Gezinsverzorging Valkenlsse en Vlissingen: Brou- wenaarstraat 4, Vlissingen, tel. 17810. Middelburg en Arnemui- den: Loskade 29, Middelburg, tel. 26951 Westkapelle, Mariekerke, Domburg en Veere: Molenwater 33, Middelburg, tel. 11255. MAATSCHAPPELIJK WERK Regio Walcheren - Zuid (Vlissin gen en Valkenlsse) Brouwenaarstraat 4, Vlissingen, tel. 19820. Regio Walcheren, Noord: Molenwater 33, Middel burg, tel. 11255. Voor crisissituaties buiten kantoor tijd is de dienstdoende maatsch. werker bereikbaar via het door het antwoordapparaat gegeven tele foonnummer. NVSH MIDDEN-ZEELAND Tel. 01100-21724. Landelijke tele fonische hulpdienst. 076-600010. Ma. vr. geopend van 10-22.30 uur. R.-K. Kerk Walcheren, Souburg, Zoute Viever, zo. 9.00 u. Martinus- kerk, zon. 10.00 uur Parochiekoor. Paauwenburg, Open Hof, zon. 11.00 uur eigen zanggroep. Vlis singen, Ter Reede, zat. 17.00 uur. Vlissingen, Lieve Vrouwekerk, zat. 19.00 uur, Lambertuskoor, zo. 9.30 u. dameskoor, Bethesda St.- Josephziekenhuis, zon. 11.15 uur. Middelburg Petrus en Pauluskerk, zon. 10.00 uur. Middelburg, Hoek steen, zon. 11,30 uur, Domburg, Badhuisweg, zat. 19.15 uur. Elke 1 e en 3e zat. Prot. Ziekenhuispastoraat Streek ziekenhuis Walcheren - Zon. 10.00 uur Joosse. Evang. Gem. de Wijngaard, Mid delburg - LTS-Klarenbeek, zon. 9.30 uur Cornelisse. Geref. Kerk Vrijgemaakt, De Lannoystraat, Vlissingen - Zon. 9.30 uur en 16.30 uur Zomer, Mid delburg, Klein Vlaanderen, 09.30 en 16.30 u. Schelling. Anglicaanse Kerk - (Mission to Seamen) Zeemanshuis Schelde- poort: zo. 10.30 uur Morning Prayer, 19.30 uur Holy Commu nion. Zevende Dags Adventisten: Mid delburg in Doopsgezinde kerk Lange Noordstraat 69, za. Watson, 10.00 u. Bijbelstudie, 11.00 u. Ere dienst. Vllssingen 't Anker, Bonedljke- straat 163, Za. 09.30 u. Watson. Kristen Zuidmolukse Kerk in Ne derland - Oost-Souburg zo. 10.00 u. Waisapy. Koudekerke zo. 12.00 u. Waisapy. Herv. Gem. en Ger. Kerk te Vlls singen - zo. Evangelisch-Lutherse kerk 10.00 u. v. Tuyll-v. Seroosker- ken, Petruskerk 9.30 u. Makkinga, 17.00 u. Kalksma. Johanneskerk 09.30 u. Hiensch. Open hof 9.30 u. Kalsma. De Schaapskooi 09.30 u. de Nooij. Ev. Lutherse gemeente - Middel burg - Geen dienst, zie Vlissingen. Vlissingen zo. 10.00 u. v. Tuyll-v. Serooskerken (samen met N.H.) Hervormd Middelburg - Nieuwe- kerk, 10.00 uur Pikaar, 17.00 u. Korporaal. Koorkerk 10.00 uur Koek. Oostkerk 10.00 uur Sinke. Ontmoetingskerk 10.00 uur Alle- wijn. Thomaskapel 10.00 uur Pan- huise. Engelse kerk 19.00 u. Meij er. Christengemeente: Kapel St.- Maarten Hooglande Middelburg geen dienst. Sion Gemeente Oost-Souburg Zo. 10.00 u. Lofprijzingsdienst. Ned. Ger. Kerk. Middelburg, Simpelhuisstraat 10 - Zo. 09.30 u. Brands, 17.00 u. Riemens. Doopsgezinde Gemeente, VrlJ- domweg 1, Vlissingen - Zo. 09.30 uur Postema, Middelburg - Zo. 11.00 u. Postema. Pinkstergemeente - Emmastraat 10 Vlissingen Zo. 14.30 u. ge meentedienst, 20.19.30 u. Opwek kingssamenkomst. Eucomenisch avondgebed. Zij kapel Singelkerk - di. 19.00 u. avondgebed. Pinksterkerk, Vrijdomweg 1, Vlissingen - Wo. 19.30 u., vr. 19.30 u., zo. 14.30 u. Lofprijzings dienst. Christelijk Ger. kerk Vllssingen - Zo. 09.30 u. en 17.00 u. Brons. In verband met de carnavalssluiting van het gasbe drijf dat ons de wekelijkse cijfers aanlevert, kunnen we volgende week geen tabel in de actie Zuinig Sto ken publiceren. Over twee weken treft u daarom twee tabellen aan. ENERGIEBEDRIJVEN ZEELAND in samenwerking met: f DE SCH^jjDEBODE bij een hoort een en een totaal jaarverbruik van: streefverbruik voor streefverbruik sinds de afgelopen week 12 oktober 1987 van: 800 24 370 1000 30 462 1200 36 554 1400 42 647 1600 48 739 1800 54 831 2000 60 924 2200 66 1016 2400 72 1109 2600 79 1201 2800 85 1293 3000 91 1386 3300 100 1524 3600 109 1663 3900 118 1801 4200 127 1940 4500 136 2078 5000 151 2309 5500 166 2540 6000 181 2771 Het werkelijke streefverbruik wordt bepaald aan de hand van de gemiddelde etmaal-temperatuur en enkele andere gegevens

Scheldebode | 1988 | | pagina 5