NBBS geeft informatie tijdens 'verre reizen dag' Tournee met Trees het weten waard Open School-cursus voor 50-plussers Zeeland Vakanties steunt Paraplu-voetballers AUTO WALCHEREN DUKWEL Een keuken als prijs UIT HET ZEEUWSE ZAKENLEVEN Puzzels 'Smuk' noviteit van Bakkersgilde Bakker Daane in het nieuw 'Scheldebode Puzzelsport' Februari UIT HET ZEEUWSE ZAKENLEVEN SUNNY-COLLECTIE O NI55AIM Regiogroep Walcheren voor jonge agrarische vrouwen Lezing ICTO SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 3 FEBRUAR11988 305 Q films 1 KRUISWOORDRAADSEL De NISSAN Sunny serie bestaat uit ruim 30 model len, 3-, 4- of 5-deurs sedans of stationwagon. Ook voor u is er een SUNNY op maat v.a. 19.640.- Kom maar eens passen! Hans de Booij in De Prins HUISARTSEN KRUISWERK TANDARTSEN APOTHEEK DIERENARTSEN DIVERSEN KERKDIENSTEN Actie zuinig stoken Tabel voor de week van 25 januari 1988 t/m 31 januari 1988 MIDDELBURG - Het NBBS is een non-profit reis organisatie, lid van het ANVR het het Garantiefonds Reis gelden met al 60 jaar ervaring op het gebied van betrouw bare reizen. Zaterdag 6 fe bruari biedt de NBBS de mo gelijkheid voor geïnteresseer den in verre reizen om op veel vragen en onwetendheden antwoord te krijgen. De letters NBBS staan voor Nederlands Bureau Buiten landse Studendenbetrekkin- gen en werd zestig jaar gele den opgericht door studenten voor studenten. Naar aanlei ding van een uitwisselings programma tussen Ameri kaanse studenten die met de Holland-Amerika-Lijn naar Nederland kwamen en Neder landse studenten omgekeerd een kijkje in Amerika gingen nemen. Het aspect studenten is nog steeds één van de kenmer ken van het NBBS. Als enige in Nederland kan het NBBS studentenkaarten afgeven die wereldwijd recht op kortingen geven. Minder bekend is dat het NBBS een 'iedereen-reisbu- reau' is, voor iedereen die een goede reis wil boeken en voor elke type vakantieganger. An- ja: „Wij verzorgen reizen van Blankenberghe tot Timboek- toe, van een eenvoudig trein kaartje tot een geheel ver zorgde wereldreis". Dit laat ste, het rond-de-wereld-ticket wint trouwens aan populari teit. Twee jaar geleden heeft het NBBS eenzelfde informatieve dag gehad die heel succesvol is gebleken. Als mensen naar verre landen gaan, komen er heel wat vragen los zoals over de geschiedenis van het land, de cultuur, hoe de heden daagse situatie is, welke inen tingen er nodig zijn, hoe en waar je een visum moet vra gen, transportmogelijkheden, interessante reisroutes en nog veel meer. Het NBBS-kantoor aan de Lange Geere. Vandaar opnieuw een 'verre reizen dag' en wel op zaterdag 6 februari. Dit zal zijn in de Concert- en gehoorzaal, Sin gelstraat 13 in Middelburg. Men kan er terecht van 12.00 tot 16.00 uur en toegang is gra tis. Het NBBS reisburo ver strekt graag meer inlichtingen en is te bereiken op 01180-37791 van 9.30 tot 17.30 uur of even binnengaan in de reiswinkel aan de Lange Geere. Ervaren reizigers zullen die middag aan geinteresserden hun reiservaringen vertellen en ook laten zien door middel van dia's en films, De landen die in de belangstelling staan zijn Indonesië, Kenia, India, Thailand, China, Egypte, Me xico, Peru, Brazilië, Argenti nië en Chili. VLISSINGEN - Op veler verzoek herhalen we nog eens de jongste uitslagen van de maandelijkse puzzel van De Scheldebode. De uitslag van december van Fatamorgana, in november luidde de oplos sing Appendages, oktober was Labberdaan (zoute vis). In september luidde de oplossing van de puzzels samen Adosse- ren (rugdekking geven). Augustus leverde Polemicus op als juiste woord, in juli moest men Occlusief invullen (dat betekent afsluitend) en op de briefkaart voor de juiste maandpuzzel in juni moest u het woord Mohikanen invul len. De oplossing van de maand januari luidde Elek tron. VLISSINGEN - Zeeland Vakanties heeft in samenwerking met De Paraplu het voetbalteam van dat buurthuis van nieuwe sokken, kousen en shirts voorzien. Dit recreatieve team speelt elke vrijdagavond van 18.00 tot 19.00 uur sporthal Baskenburg in Vlissingen. De club is nog op zoek naar tegenstanders. Zeeland Vakanties bemiddelt zoals bekend bij de verhuur van vakantie- en privéwoningen voor toeristen en studenten. Op de foto v.l.n.r. Keer Corbijn (sponsor), Mandrie Haring, Peter Verpoorte, Fred Hanny (Paraplu), Joost Hanny en Radziz. VLISSINGEN/MIDDEL-BURG - In het Vlissingse Alhambra- theater deze week weinig nieuws onder de zon. De films 'Dirty Dancing', 'Hector' en 'The Witches of Eastwick' blij ken regelrechte bestsellers. Re den voor de directie vanm Al- hambra om alle producties deze week te prolongeren. De film 'Dirty Dancing' doet het in geheel Nederland erg goed. Op zich niet zo verwon derlijk want 'Dirty Dancing' is een leuke, ontspannende fami liefilm. Centraal in deze pro ductie staat een jong meisje dat verplicht met haar ouders op vakantie moet. Tijdens het uitstapje leert zij twee grote liefdes kennen: een aardige jongen en het dansen. De mu ziek in de film is in de stijl van de vroege jaren zestig, aange vuld met een aantal eigen tijdse composities. 'Dirty Dan cing' is donderdag, maandag, dinsdag en woensdag te zien om acht uur. Op vrijdag zijn er voorstellingen om zeven uur en half tien, op zaterdag en zondag "kunnen de liefhebbers om twee uur, om zeven uur en om half tien in Alhambra 1 te recht. De liefhebbers van plat vloerse Vlaamse humor kun nen vrijdag, zaterdag en zon dag om zeven uur kennisma ken met de seniele bakkersjon- gen Achiel. In de huid van die persoon beleeft Urbanus in de film 'Hector* de meest vreemd soortige avonturen. Donder dag, maandag, dinsdag en woensdag is om acht uur The Witches of Eastwick' te zien. Een spannende maar ook hu moristische film waarin een hoofdrol is weggelegd voor Jack Nicholson. Hij speelt de vriendelijke duivel die in het kleine plaatsje Eastwick drie vrouwen aan zich weet te bin den. Voor Darrel van Home is het zaak zijn nageslacht veilig te stellen. Op het moment dat de vrouwen dat door hebben, krijgt Van Home een koekje van eigen deeg. Een verras sende film met de nodige leuke effecten. In Electro in Middelburg gaat de bikkelharde Vietnam- tragedie 'Full Metal Jacket' zijn tweede en laatste week in. Op vrijdag en zaterdag is de film te zien om half tien, alle andere dagen om half negen. De verzoekfilm deze week is 'Who's that girl' met Madonna in de hoofdrol. De film draait vrijdag en zaterdag om zeven uur, op zaterdag, zondag en woensdag om twee uur. In Schuttershof gaat de film 'Gardens of Stone' van Cop pola in première. Een hoofdrol in deze productie is weggelegd voor Angelica Houston. 'Gar dens of Stone', een betere Viet nam-film, geldt als de tegen hanger van de legendarische 'Apocalyps Now'. Vrijdag en zaterdag te zien om half elf, zondag tot en met woensdag om half negen. In Schuttershof is tevens de film 'Hersen schimmen' te zien. De produc tie naar het gelijknamige boek van J. Bemlef is donderdag om half negen te zien, vrijdag en zaterdag om acht uur. De kin derfilm is evenals de vorige week de film 'Ake's Wereld'. Tc zien op zaterdagmiddag en zondagmiddag. Donderdag 11 februari gaat in filmhuis Electro in Middelburg de film 'Amsterdamned' in pre mière. De belangstelling voor het jongste product van cineast Dick Maas is dermate groot dat de echte filmliefhebbers wordt geadviseerd tijdig te reserveren. 'Amster damned' is volgende week donderdag te zien om zeven uur en half tien. Met deze 'Scheldebode Puz- zelsport'-puzzel is elke maand een opmerkelijke prijs te verdienen: een praktisch actueel en uitvoerig woordenboek. Het is een betrouw bare gids voor de gebruiker van het Nederlands, zoals dat heden ten dage gebruikt wordt. De 'Grote van Dale' is zowel het oudste als het grootste woordenboek in het Nederlandse taalgebied. Het is al meer dan een een eeuw de onbe twiste autoriteit op dit terrein. De 'Hedendaagse Van Dale' heeft een winkelwaarde van 120,-. Om deze prijs te kunnen verdie nen, moet men in februari alle vier puzzels oplossen. Van de puzzel van 3 februari neemt men van de oplossing van 6 horizontaal de eer ste twee letters; van 10 februari eerst de eerste twee letters van 58 horizontaal en dan de laatste letter van 1 horizontaal; van 17 februari de tweede en derde letter van 26 verticaal; en tenslotte van 24fe- bruari de eerste drie letters van van 6 horizontaal. Zet men de aldus gevonden let tercombinaties in een bepaalde volgorde achter elkaar dan ont staat een aanduiding voor een 'nauwe' geestesgesteldheid. Dit woord moet voor woensdag 2 maart worden gezonden aan de Puzzelredactie van De Scheldebo de, Torenstraat 5, 4381 ET Vlissin gen. Uit alle goede oplossingen trekt de redactie de winnaar van de februari-puzzelserie. VEEL SUCCES Hor.: 1 noodzakelijk 5 rijksvoorlich tingsdienst (afk.) 7 ziezo 11 int. org. voor luchtvervoer 13 spotnaam voor katho liek 14 water in N.-Brabant 16 soort sporthemd 19 voorm. Frans filmster (alk.) 20 wiel 22 Ned. Verbond van Vak verenigingen 23 lidwoord 24 vrolijk 25 klein werpanker 27 Ned. roeiclub 29 knorrepot 30 gekneed mengsel 32 troefkaart 33 restant van sigaar 35 land in Azië 37 Oudnoorse god 39 kruik 40 pl. in Canada 41 Koningin Wilhelmina Fonds 42 schildersgerei 44 morsdoekje 46 het zij zo 47 Kon. Mili taire Academie (afk.) 49 tabaksprodukt 51 w.c. (plat) 52 hit 54 mestvocht 56 elektr. geladen deeltje 57 ongedwon gen 58 riv. in Duitsland 60 vlug 61 kilo meter 62 aanwenden voor 65 predikante (afk.) 66 deel v/e berg 67 pl. in W.-Duits- land 69 niet snel 70 doctoranda (afk.) 71 tuinder. Vert.: 1 rijdier 2 het Romeinse Rijk 3 vruchtenat 4 bek. Eng. kostschool 6 waterdier 7 boterton 8 smalle plank 9 waterstand 10 rood edelgesteente 12 Sp. landvoogd 13 golfbreker 15 ka rakter 17 bakplaats 18 zegen 19 uiting 21 meedoen 24 praktisch 26 godin v/d aarde 28 ontstaan 29 zot 31 Öostger- maanse volksstam 33 Slavische taal 34 Ned. Katholiek Vakverbond 36 zang- noot 37 techn. opleiding 38 onbekend vliegend voorwerp 43 groot water 45 uit roep van verrassing 46 overal 47 bak 48 levenslucht 50 effen 51 brandwacht 52 levensonderhoud 53 voorm. konin gin-regentes 55 voorm. Russ. heerser 57 zonder betekenis 59 Duitse champag ne 62 halsbont 63 roem 64 ontkenning 66 vader 68 namelijk. VLISSINGEN - Echte bak ker Piet Daane heeft het inte rieur van zijn zaak aan de Vlissingse Sint-Jacobsstraat vernieuwd. Na een verbou wing van veertien dagen kon den belangstellenden vorige week maandag een kijkje ne men in de winkel en de bakke rij. „Dat was een groot succes, we hebben veel leuke reakties gekregen", aldus Piet Daane. Morgen (donderdag) start Daane met de verkoop van de „Smuk", een nieuwe lekkernij exclusief samengesteld voor en door het Echte Bakkersgil de. „Bijna iedereen denkt dat de winkel groter is geworden", zegt Piet Daane. Het interieur is dan ook radicaal omgegooid. Het oude zat er al elf jaar in. In plaats van de etalage staat nu de toonbank direct achter het raam. Ook de spiegels doen de zaak ruimer lijken. De boe tieksfeer is helemaal verdwe nen want we lopen tenslotte voorop. Niet achter", aldus de bakker. Daane is de enige bakker op Walcheren die is aangsloten bij het Echte Bakkersgilde. De bakkers van dit Gilde werken intensief samen aan de pre- _(ADVERTENTIE^ Veerseweg 104 - MIDDELBURG - tel. 01180-38880 Hans de Booij. GOES - Hans de Booij komt met zijn eerste theatersolo „Tournee met Trees" op woensdag 10 februari in „De Prins van Oranje" in Goes. Afkomstig uit de Neder landstalige pophoek en bekend van eigengeschreven hits als „Annabel" en zijn versie van Koos Speenhoff's „Alle vrou wen", maakt Hans de Booij nu samen met zijn combo de overstap naar het theater. Zijn tournee „Tournee met Trees" is een gevarieerd programma dat verstilde poëtische mo menten afwisselt met stevige swingende stukken. De inhoud: een man van midden in de twintig, een indi vidualist, is op zoek naar zijn plaats in het leven en de we reld. En naar de vrijheid. Op reis belandt hij in een grote universele wereld- en haven stad. In een volkscafé ontmoet hij daar zwervers, hopelozen, daklozen, bandelozen en... Trees, die luistert en praat. Samen met haar beleeft hij een avontuur vol verwachtin gen, ontgoochelingen, illusies, passie, eenzaamheid en hu mor. De voorstelling begint om 20.00 uur. sentatie van hun produkten. Onder het motto „Met een Smuk kan je dag niet meer stuk" lanceert het Gilde don derdag hun nieuwste delica tesse. De Smuk is een gebakje in de vorm van een hoefijzer, gemaakt van brood- of bla derdeeg, gevuld met worst of vruchten. „Er is verschrikke lijk veel variatie mee moge lijk" vertelt Daane, „deze maand hebben we de appels- muk op het programma staan. Ook de Kiwismuk is in de maak". Het plan is om elke maand met een andere varië teit te komen. De smuk kan zowel warm als koud gegeten worden. MIDDELBURG - In het ge bouw van de Stichting Welzijn voor Ouderen in Middelburg ;aat donderdag 4 februari een Open Schoolgroep voor Mid delburgers vanaf vijftig jaar van start. De cursus, die elke week op donderdagmiddag van 13.30 tot 15.30 uur plaatsheeft, heeft nog ruimte voor enkele deel nemers en snijdt onderwerpen aan als financiën, reizen, ge zondheid en vrije-tijdsbeste- ding. Ook eigen suggesties voor het invullen van de cur sus zijn mogelijk. Opgeven kan bij de Stichting Basisedu catie in de Latijnse School straat in Middelburg, de orga nisator van de Open School- cursus, telefoon 01180-16278. Gegevens voor deze rubriek moeten de vrijdag voor plaatsing uiterlijk om 11.00 uur op het kan toor aan de Torenstraat 5 te Vlis singen binnen zijn. VIANEN/OOST-SOUBURG - Mevrouw Pleyte uit Oost-Sou burg heeft de hoofdprijs van de puzzelaktie van het culinaire maandblad Tip gewonnen. De prijs, een zelf samen te stellen Miele-keuken ter waarde van vijfendertigduizend gulden, werd vorige week vrijdag in het hoofdkantoor van Miele in Vianen uitgereikt in de vorm van een mini-keuken annex bloemstuk. Tip vierde in 1987 haar tien-jarige jubileum. Voor de culinaire puzzelaktie moesten daarvoor acht taartpunten verzameld wor den. De deelnemers moesten daarvoor acht verschillende num mers van Tip kopen. Er kwamen bijna tienduizend reakties bin nen. Mevrouw Pleyte, die nog nooit eerder iets had gewonnen, nam samen met haar man de prijs in ontvangst uit handen van de heer Bloemendal, algemeen directeur van Miele. Van hoofd redactrice Philo Hermans van Tip ontving ze een ingebonden jaargang van 1987. Uiteraard is mevrouw Pleyte een enthou siaste kookster. De keuken is dan ook meer dan welkom. KOUDEKERKE - In over leg met de Walcherse platte landsorganisaties PJZ, CJP en ZAJK is een werkgroep in het leven geroepen die activiteiten moet gaan opstarten voor jonge agrarisch geïnteres seerde vrouwen op Walcheren. De eerste activiteit van de kersverse Regiogroep Walche ren staat op de kalender voor woensdag 10 februari. In Hotel Walcheren wordt die dag een thema-avond ge houden over bedrijfsoverna me. Tijdens de informatieve bijeenkomst vertelt de heer Markusse, sociaal-economisch voorlichter van de ZLM, het een en ander over de bedrijfs overname in het algemeen, de rol van de partner van de be- drijfsopvolger in het bijzon der. De thema-avond begint om acht uur. Jonge agrarisch geïnteres seerde vrouwen die belang stelling hebben voor de activi teiten van de Regiogroep Wal cheren zijn woensdag 10 fe bruari welkom. Een onderzoek van Karin van Herwaarden heeft aangetoond dat onder jonge agrarische vrouwen be- Vlissingen - Zat. Mijnlieff, Nic. Beetslaan 15, tel. 12525. Zo. Bom, Badhuisstraat 81tel. 12233. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30-13.00 en van 17.30- 18.00 uur (zonder afspraak). Huis bezoek aanvragen voor 10.00 uur. Middelburg - Zat. Wortelboer, Kromme Weele 7, tel. 33946. Zo. Bruynzeel, Herengracht 68, tel. 15814. Spreekuur voor spoedgevallen (zonder afspraak) 12.30-13.30 uur en 17.30-18.00 uur. Huisbezoek aanvragen voor 10.00 uur. Souburg, Middelburg-Zuid, Ar- nemuiden en Nleuwland - Zat. Pennings, Amstelstraat 55, Sou burg, tel. 61630. Zo. Kapteyn, Lek straat 6, Souburg, tel. 61630. Visi tes aanvragen voor 10.00 uur. Spreekuur voor dringende geval len: 12.30 - 13.00 uur, 17.30 - 18.00 uur. Oostkapelle, Serooskerke, Grljpskerke en Veere-Zat. en zo. Gunst, Torenstraat 46, Seroosker ke, tel. 01189-1212. West- en Midden-Walcheren - Zat. en zo. Stutterheim, Berkel- manstraat 8 Meliskerke, tel. 01186- 1760. Domburg, Aagtekerke, Westka- pelle, Meliskerke, Zouteiande, Koudekerke, Blggekerke - Vr. 18.00 u.-zo. 24.00 u. Vaandrager, Weststraat 7, Domburg, tel. 01188- 1271. langstelling bestaat voor agrarische activiteiten, maar dat slechts een beperkt aantal aan georganiseerde activitei ten durft deel te nemen. De drempel is voor hen vaak te hoog. Met de oprichting van een eigen Regiogroep voor vrouwen hopen de standsor ganisaties deze drempel weg te nemen en meer vrouwen bij het agrarisch jongerenwerk te betrekken. Verloskundigen Middelburg - Do. 18.00 uur tot zo. 24.00 uur de Crom, tel. 27325. Vlissingen - Do. 18.00 uur tot ma. 8.00 uur de Gaaij, tel. 71768. Groepspraktijk voor alternatieve geneeswijzen: Van vr. tot en met zo. voor dringende gevallen tel. 01184-65200 van 9.00 tot 10.00 uur. Openingstijden magazijnen kruis werk Lelienlaan 1 te Vlissingen en C. van Perestraat 8 Oost-Souburg: op werkdagen van 10 tot 12 uur en van 16 tot 17 uur. tel. weekend dienst: 01184-13769 Voor heel Walcheren - Zat. en 'zo. de Haes, J.W. Schuurman straat 5, Domburg, tel. 01188- 2304. Vlissingen - Vr. 5 febr. tot vr. 12 febr. Apotheek v.d. Sande, Bad huisstraat 30-34, tel. 12066. Middelburg - Vr. 5 febr. tot vr. 12 feb. Apotheek Ringeling, Lange Delft 133. Kleine huisdieren - Zat. en zo. Ruijs, Middelburg, tel. 01180- 13118. Dierenartsenpraktijk Middelburg - Grote huisdieren 01180-33803. Visites aanvragen van 8.00 - 9.00 uur. Praktijk Oostkapelle - Oude Domburgseweg 33a, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. MAATSCH. DIENSTVERL. Gezinsverzorging Valkenisse en Vlissingen: Brou- wenaarstraat 4, Vlissingen, tel. 17810 Middelburg en Arnemul- den: Loskade 29, Middelburg, tel. 26951 Westkapelle, Mariekerke, Domburg en Veere: Molenwater 33, Middelburg, tel. 11255. MAATSCHAPPELIJK WERK Regio Walcheren - Zuid (Vlissin gen en Valkenisse) Brouwenaarstraat 4, Vlissingen, tel, 19820. Regio Walcheren, Noord: Molenwater 33, Middel burg, tel. 11255. Voor crisissituaties buiten kantoor tijd is de dienstdoende maatsch. werker bereikbaar via het door het antwoordapparaat gegeven tele foonnummer. NVSH MIDDEN-ZEELAND Tel. 01100-21724. Landelijke tele fonische hulpdienst. 076-600010. Ma. vr. geopend van 10-22.30 uur. R.-K. Kerk Walcheren, Souburg, Zoute Viever, zo. 19.00 u. Heems kerk, Martinuskerk, zon. 10.00 uur Parochiekoor. Paauwenburg, Open Hof, zon. 11.00 uur eigen zanggroep (oecumenische dienst). Vlissingen, Ter Reede, zat. 17.00 uur. Vlissingen, Lieve Vrouwekerk, zat. 19.00 uur, dameskoor. Zo. 9.30 uur jeugdkoor. Bethesda St.- Josephziekenhuis, zon. 11.15 uur. Middelburg Petrus en Pauluskerk, zon. 10.00 uur. Middelburg, Hoek steen, zon. 11.30 uur, Domburg, Badhuisweg, zat. 19.15 uur. Elke leen 3ezat. Prot. Ziekenhuispastoraat Streek ziekenhuis Walcheren - Zon. 10.00 uur Kuiper. Evang. Gem. de Wijngaard, Mid delburg - LTS-Klarenbeek, zon. 9.30 uur, v.d. Zanden. Geref. Kerk Vrijgemaakt, De Lannoystraat, Vlissingen - Zon. 9.30 uur en 16.30 uur Zomer, Mid delburg, Klein Vlaanderen. 09.30 en 16.30 u. De Mey. Anglicaanse Kerk - (Mission to Seamen) Zeemanshuis Schelde- poort: zo. 10.30 uur Holy Commu nion, 19.30 uur Evening Prayer. Zevende Dags Adventisten: Mid delburg in Doopsgezinde kerk za. v.d. Ploeg, 10.00 u. Bijbelstudie, 11.00 uur Eredienst. Vlissingen 't Anker, Boredijke- straat 163, Za. 09.30 u. v.d. Ploeg. Kristen Zuidmolukse Kerk In Ne derland - Oost-Souburg zo. 17.00 u. Waisapy. Koudekerke zo. 12.00 u. Waisapy. Herv. Gem. en Ger. Kerk te Vlis singen - zo. Jacobskerk 10.00 u. de Boer, 17.00 u. Cazander Pe- truskerk, 09.30 u. Kalksma, 17.00 u. de Boer. Johanneskerk 09.30 u. Glashouwer. Open hof 9.30 u. De Nooij. De Schaapskooi 09.30 u. Makkinga Ophir 10.00 u. v. Bork. Ev. Lutherse gemeente - Middel burg - Zo. 10.00 u. v. Tuyll-v. Se- rooskerken. Vlissingen zo. 10.00 u. appeldienst in Jacobskerk de Boer. Hervormd Middelburg - Niewe- kerk, 10.00 uur Dubbink, 17.00 u. Kirpenstein. Koorkerk 10.00 uur Hendrikse. Oostkerk 10.00 uur 't Hart. Ontmoetingskerk 10.00 uur Elseman. Thomaskapel 10.00 uur Paulus. Hofpleinkerk 9.30 u. de Boer. De Hoeksteen 09.30 u. Luk- asse 18.45 u. Welkomdienst. Christengemeente: Kapel St.- Maarten Hooglande Middelburg geen dienst. Leger des Hefls Vlissingen - zo. Heiligingssamenkomst 10.00 uur avondsamenkomst 19.00 uur. Evangelische Baptisten Ge meente Damplein 12, Middel burg. - zo. 10.00 u. Lok. Baptisten Gemeente Bree 8, Middelburg-Zo. 10.00 u. Ezinga. Sion Gemeente Oost-Souburg - Zo. 10.00 u. Lofprijzingsdienst. Ned. Ger. Kerk. Middelburg, Simpelhulsstraat 10 - Zo. 09.30 u. Riemens, 17.00 u. Brands. Doopsgezinde Gemeente, Vrij- domweg 1, Vlissingen - Zo. 09.30 uur Zondervan, Middelburg - Zo. 11.00 u. geen dienst. Pinkstergemeente - Emmastraat 10 Vlissingen Zo. 14.30 u. ge meentedienst, 20.19.30 u. Opwek kingssamenkomst. Eucomenlsch avondgebed. Zij kapel Singelkerk - di. 19.00 u. avondgebed. Pinksterkerk, Vrijdomweg 1, Vlissingen - Wo. 19.30 u., vr. 19.30 u., zo. 14.30 u. Lofprijzings dienst. Christelijk Ger. kerk Vlissingen - Zo. 09.30 u. en 17.00 u. Brons. Ger. en Ned. Herv. kerk. - Oost- Souburg, Kanaalstraat 09.30 u. v. Melse. Oranjeplein 09.30 u. v. Bui- nen, 19.00 u. Mol. Ger. Gem. Nederland. - Arnemui- den. zo. 09.30 u., 14.00 u., 19.00 u. leesdienst. MIDDELBURG - De ICTO- afdelingen Mariekerke en Middelburg-Vlissingen heb ben europarlementariër W. Vergeer uitgenodigd voor een lezing over defensie en ontwikkelingssamenwerking. De lezing wordt gehouden op woensdag 17 februari. Plaats van handeling is de aula van de Zeeuwse Biblio theek in Middelburg. Vergeer, lid van het Europees Parle ment voor het CDA, begint zijn lezing om acht uur. Na de pauze is er voor de belangstel lenden gelegenheid tot het stellen van vragen. ENERGIEBEDRIJVEN ZEELAND in samenwerking met: r DE SCHF^DEBODE bij een hoort een en een totaal jaarverbruik van; streefverbruik voor streefverbruik sinds de afgelopen week 12 oktober 1987 van: 800 23 345 1000 29 432 1200 35 518 1400 41 604 1600 46 691 1800 52 777 2000 58 863 2200 64 950 2400 70 1036 2600 76 1122 2800 81 1209 3000 87 1295 3300 96 1425 3600 105 1554 3900 113 1684 4200 122 1813 4500 131 1943 5000 145 2158 5500 160 2374 6000 174 2590 Het werkelijke streefverbruik wordt bepaald aan de hand van de gemiddelde etmaal-temperatuur en enkele andere gegevens

Scheldebode | 1988 | | pagina 5