1// MeP Duizenden 6/uId ens aan ?rijzen! WSSI& UITLEG ST. NIC. ACTIE: Sint Nicolaasactie in Vlissingen Intocht Sinterklaas in Vlissingen ORGANISATIE: Winkelcentrum en Scheldestraat samen Zaterdag 21 november rA Deelnemers Sint-Nicolaasactie SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 18 NOVEMBER 1987 a a - •:^-k-a a Toestemming Kamer van Koophandel De actie loopt van dinsdag 17 nov. 1987 tot 5 dec. 1987. De deelnemende winkeliers zijn herkenbaar aan een raamaffi- che! Bij elke 10.- die u in de deelnemende zaken besteedt, ontvangt u een bon die een „niet", een lot of een geldprijs van 10.- aangeeft. De geldprijzen worden onmiddellijk uitbetaald. Elk lot kan, voorzien van naam en adres, worden in geleverd in de daarvoor geplaatste bussen. Op zaterdag 5 dec. om 16.00 uur vindt de trekking plaats door notaris A.J. Sauer op een podium in de Scheldestraat. De prijswinnaars worden bekend gemaakt in De Scheldebode van woensdag 9 december 1987. Alle prijswinnaars ontvangen ook persoonlijk bericht! VLISSINGEN - Ook dit jaar organiseren de Vereniging Winkelcen trum Vlissingen en de Scheldestraat-Winke- liersvereniging weer ge zamenlijk de Sint Nico laasactie. Verleden jaar was de actie weer een groot succes, vooral de prijzen in de vorm van koopcheques zijn bij de winnaars zeer in de smaak gevallen. De hiervoor aangeschafte goederen, waarvan de samenstelling naar eigen smaak en wens is van de winnaar en die je als organisatie niet zelf kunt aanschaffen, als prijs. Raamaffiche Bussen VLISSINGEN - Voor de kinderen onder ons breken spannende tij den aan. Zaterdag 21 no vember is het weer zo ver: de grote kinder vriend Sint-Nicolaas doet dan op zijn lande lijke tournee Vlissingen aan. Om halftwee arri veert de goedheilig man bij het Bellamypark. Route Ziekenhuis 315 r -v,'vy,. v*V' a m v, m'" a 'm '-^l. i. s-: r' V- 'ir iér^rr^k w «mi 'VBÜ**^-.! •-. v v-" ,- y.> ■- K V v i i WINKELIERSVERENIGING WINKELCENTRUM VLISSINGEN SCHELDESTRAAT WINKELIERS VERENIGING Verder is de klantvrien delijkheid van deze actie belangrijk. Ook iemand die voor één tientje heeft be steed, zijn lot invult, doet mee en dingt mee (geen kaart volplakken of slag zinnen). De prijs kan niemand ontgaan, ook al is men ver geten de uitslag te lzen in de krant, naam en adres staan op het lot en win naars ontvangen automa tisch bericht. De actie loopt van dinsdag 17 november en eindigt op za terdag 5 december om 16.00 uur. De deelnemende winke liers zijn herkenbaar aan een raamaffiche. De consument wordt bij aankoop van elke 10.- een bon verstrekt, die óf een niet, óf een lot, óf een geld prijs van 10.- aangeeft. Dit bedrag wordt gelijk uitbe taald. Totaal is er een prijzenpot van ruim 16.000.-, namelijk ƒ8.400.- aan loterij prijzen, in de vorm van koopcheques, ter waarde van 1.000.-, 900.-, 800.- enz. die de winnaar kan omzetten in het door hem/ haar meest begeerde en 8.000.- aan geldprijzen in de vorm van direct uit te betalen tientjes. De loten kunnen, voorzien van naam en adres, worden ingeleverd in daartoe ge plaatste bussen bij: Boekhan del Geijsen, Wim de Bruijne Lederwaren, Sigarenspeciaal- zaak Ter Meulen, Lunchroom Panaché, Algemene Bank Ne derland, Zijnen Mode en Da mesmode Steketee in de bin nenstad en bij Foto Schuil- werve en Schoenhandel Roelse in de Scheldestraat. De trekking vindt plaats op zaterdag 5 december om 16.00 Na de officiële begroeting door een delegatie van de Stichting 'Vlissings Aktivi- teiten Fonds' en de burge meester van Vlissingen, de heer J.C. Th. van der Doef, begeeft Sint zich om twee uur omringd door Pieten, Spaanse dansers, majoret tes en muziekverenigingen naar de binnenstad voor de optocht. Een aantal Pieten volgden een opleiding bij jeugdcircus 'Hoogerop' uit Goes. De ingewikkelde kunsten die ze daar geleerd hebben vertonen ze vanaf één uur op het parkeerter rein in het Bellamypark. De route van de optocht is als volgt: Bellamypark, Nieu- wendijk, Walstraat, Lange Zelke, Spuiplein, Van de Bus- sestraat, Spuistraat, Coosje Buskenstraat, Betje Wolff- plein, Badhuisstraat, Glacis- straat, Scheldestraat, Paul Krugerstraat, Singel, Brouwe- naarstraat, Paul Kruger straat, Badhuisstraat, Betje Wolffplein, Coosje Busken straat, Spuistraat en Bellamy park. De optocht eindigt om drie uur. De stoet is wat kleiner dan voorgaande jaren. Voorop lo pen vlaggendraagsters, ge volgd door een wagen van het Vlissings Aktiviteiten Fonds, dat er ook dit jaar weer voor zorgde, dat Sint naar Vlissin gen kwam. Verder zijn er in de stoet de Koninklijke Harmo nie 'Ons Genoegen', de Delta- band, Drumfanfare 'Alpha' en de majorettenpelotons 'Flus hing Girls' en 'Stars at Moon light' te vinden. Voor het eerst dit jaar lopen er in de stoet zestien paren van de Spaanse Dansgroep van Dansschool De Jong mee. Ge kleed in Spaanse klederdracht tonen zij hoe er in het land van Sint en Piet gedanst wordt. Sinterklaas zal zich zeker amuseren met de vijfendertig circuspieten die meespringen. Ook de ruiters van Ruiter sport Scheldestad ontbreken niet. Na een rustpauze van Sint, die tenslotte ook niet meer één van de jongsten is, begeeft hij zich om kwart over vier van uit restaurant De Beurs naar het ziekenhuis Bethesda-Sint Joseph alwaar hij geschenken uitdeelt aan de kinderen die daar op de kinderafdeling ver pleegd worden. Daarna trekt Sint zich terug om zich voor te bereiden op de grote schoe nenronde die hij die nacht nog af moet leggen. De Pieten die bij circus 'Hogerop' in opleiding zijn geweest, la ten zaterdag heel wat van hun kunsten zien. De heren Nijman, Schuilwerve en Van der Kooy (v.ln.r.) hebben de 'instructies' voor de intocht van Sinterklaas aan de Regel-Piet doorgegeven. - foto foto zesa uur door notaris mr. A.J. Sauer. Waar dit plaatsvindt, leest u nog. De prijswinnaars worden cember 1987. Alle prijswin- bekend gemaakt in De Schel- naars ontvangen persoonlijk debode van woensdag 16 de- bericht. VLISSINGEN - G. ter Meulen, Walstraat 34; Sil ver Inn, Walstraat 40; Brammetje Dump B.V., Walstraat 62; Plouvier - Ploef Walstraat 64; Drogis terij De Gaper, Walstraat 70; Foto De Grave, Wal straat 74; Silhouette, Wal straat 76; Roovers Sport, Walstraat 82; Homelight B.V., Walstraat 84; 't Goud doppertje - Witsel, Wal straat 88; De Boekelier, Walstraat 92. Boekhandel Bikker, Wal straat 94; Bakkerij Joh. Stuurwold, Walstraat 98; Slagerij Fr. Gillissen, Wal straat 100; Pims Juweliers- bedrijf Walstraat 102; Handelshuis Vlissingen, Walstraat 15-17; Albert Pa- nis, Walstraat 41; Van Rui ten Fruit, Walstraat 43; Kleinmeubel Alink, Wal straat 47; Lunchroom Pa naché, Walstraat 49-51. Van de Ree B.V., Wal straat 75; Tilroe Optiek, Walstraat 81; Smith Kaas, Walstraat 83; Wim de Bruijne Lederwaren, Wal straat 85; Wim van der Wal Menswaer, Walstraat 89; Van der Vorst Mode, Wal straat 95; Boekhandel Geij sen, Walstraat 101; De Tin winkel, Walstraat 105. Willemsen Elektrotech niek, Walstraat 113-117; De Kousenwinkel, Walstraat 127; Juwelier P. v.d. Made, Kleine Markt 1; Herenkle ding Hans Knuijt, St.Ja- cobsstraat 10; De Pantalon, St.Jacobsstraat 24-26; Kles- tex Stoffen, St.Jacobsstraat 30; Foto Verschoore, St.Ja cobsstraat 15; Foto Video Back, StJacobsstraat 25; Besterfield Jeans, St.Jacobs straat 29. Zijnen Mode, StJacobs straat 31; Kaasshop 't Ouwe Martje, Oude Markt 10; Schoenmode van Kampen, Oude Markt 20; Peeters Ge schenken, Lange Zelke 26; Steketee Mode, Lange Zelke 48; Drogisterij Luitwieler, Lange Zelke 50; Fa. Wil brink, Lange Zelke 95; Bloemenhuis Minnebreu- ker, Badhuisstraat 2-4; Bobbe Mode, C. Busken straat 149; Patachou, C. Buskenstraat 190; Henk en Ingrid v.d. Kooij, Scher- minkelstraat 31; J.P. Son- nevijlle Prenatal, Spui straat 88; Naaimach. handel G. Hemelaar, Nieuwendijk 29; Foto Video Dert, Nieu wendijk 35-39. Bakkerij A. Brokking, Nieuwendijk 53; Restau rant De Beurs, Beursplein 11; J. van Noort Kaashoek, Scheldestraat 70; Juwelier Kootwijk, Scheldestraat 15; Bakkerij J. v.d. Ketterij, Scheldestraat 58; Shop '54, Scheldestraat 54. Jo-Jo Vrijetijdskleding, Scheldestraat 38; Schoen maker A. Koets, Scheldes traat 72; De Vrijbuiter, Scheldestraat 41; Fafitex, Scheldestraat 16; Schoen modes Roelse, Scheldestraat 60; De Wolshop, Scheldes traat 44. Groente- en Fruith. de Rijke, Scheldestraat 68; Stomerij Aquarette, Paul Krugerstraat 146-148; Kap salon Temsamani, Schel destraat 59; De Verfhoek, Scheldestraat 80-82;. Radio T.V. Center, Schel destraat 57; Vishandel Jas pers, Scheldestraat 37; Al- tena Inti Archi, Scheldes traat 25-29; De Speelboom, Scheldestraat 33. Elektro Janssen - Jobse, Scheldestraat 17; Foto Schuilwerve, Scheldestraat 42; Slagerij J. Verboom, Scheldestraat 71; Bloemen huis Mies, Kasteelstraat 79/hoek Scheldestraat; Ra dio Ton, Scheldestraat 52. Sport Stijl Sinke, Schel destraat 22; Bloemenhuis La Bonne Fleur, Scheldes traat 45; Kapsalon Modem Eva Couture, Scheldes traat 13; Techn. Handels- buro Depa, Scheldestraat 35.

Scheldebode | 1987 | | pagina 13