Informatieve avond over de wintersport 't KeldertjeopdeCalifornische toer het weten waard Kalender 1988 met Zeeuwse Molens 'Scheldebode Puzzelsport' Vijfentwintigste DAF voor gemeente Middelburg Eerste Zeeuwse CD-zaak: Future Compact Discs Besterfield houdt modeshow Prijsuitreiking Blokkenspel van MIRO en Austin-dealer Stuntverkoop in Walstraat Sint in Oost-Souburg Ijzerhandel bij Interdetail Crohn vereniging bijeen SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 11 NOVEMBER 1987 Nu ook schoonheidssalon Drogisterij Luitwieler fiks uitgebreid en gemoderniseerd tA'ei VEEL SUCCES KRUISWOORDRAADSEL HUISARTSEN Tabel voor de week van 2 november t/m 8 november 1987 KRUISWERK TANDARTSEN APOTHEEK DIERENARTSEN KERKDIENSTEN HOOGWATER 305 Matty en Ad Luitwieler samen met het personeel in de ver nieuwde zaak aan de Lange Zelke. - foto foto zesa VLISSINGEN - Na een ver bouwing van drie en een halve week werd vorige week dro gisterij Luitwieler aan de Lange Zelke te Vlissingen her opend. Naast de vervanging van de voorgevel is ook het hele interieur vernieuwd en gemoderniseerd. In de lichte, ruime zaak kan de klant nu rustig de keus maken uit de overzichtelijk opgestelde arti kelen. Met de verbouwing werden de parfumerie- en de cosmeti- ca-afdeling uitgebreid met een aantal zeer exclusieve merken zoals Salvador Dali, Helena Rubinstein en Rochas. Merken als Dior, Lancóme en Nina Ricci had de zaak voor de ver bouwing al in voorraad. De nieuwe schoonheidssa lon, waarvoor achter in de zaak een speciale ruimte werd gemaakt voltooit het brede pakket. Eigenaar Ad Luitwieler: „Wij kunnen de consument wat meer bieden dan het groot-winkel bedrijf door meer keuzemogelijkheden en des kundig advies. Onze mede werkers krijgen regelmatig trainingen op het gebied van cosmetica. Dat is ook nodig omdat de ontwikkelingen in de huidverzorgingssector op het moment gigantisch zijn". In de schoonheidssalon werkt een gediplomeerde schoonheidsspecialiste. De mogelijkheden variëren van een complete schoonheidsbe handeling tot alleen make-up, massage, epileren of harsen. Uiteraard wordt ook hier weer met de betere merken ge werkt. Als vanouds kan de klant natuurlijk ook voor de „gewone" boodschappen bij Luitwieler terecht. Behalve de dagelijkse benodigdheden heeft de zaak ook een groot as sortiment traditionele en ho meopa tische geneesmiddelen. MIDDELBURG - De wijk- vereniging „Dauwendaele" houdt op donderdag 12 novem ber in samenwerking met het reisbureau AMZ, de Jong In- tra Tours en sporthuis Jonge- pier een informatieve avond over het wintersportgebeuren. De avond vindt plaats in het ontmoetingscentrum in win kelcentrum „Dauwendaele" en begint om 20 uur. De zaal is geopend vanaf 19.30 uur. De bezoekers worden door de medewerkers van AMZ ge ïnformeerd over de verschil lende vakantiebestemmingen en de vervoerswijze. In sa menwerking met de Jong In- tra Tours wordt een film met wintersportbestemmingen vertoond. Verder is er infor matie over de speciale, voor delige achtdaagse busreis naar Saar Grund. Voor deze reis zijn geen lange aanvoerlijnen omdat de bus vanuit Zeeland vertrekt. Een ski-aerobic dansgroep onder leiding van Elly Stadhouders geeft een de monstratie. Sporthuis Jan Jongepier verzorgt een mode show met als thema winter sport. De bijpassende muziek wordt verzorgd door de Zeeuwse Centrale Discotheek. Kaarten zijn vanaf 19 uur ver krijgbaar aan de zaal. MIDDELBURG - De Mid delburgse ijzerhandel De Bruyne-Wolff is sinds oktober 1987 aangesloten bij de samen werkende winkeliersgroep In terdetail. Interdetail is een samen werkingsorganisatie voor ge reedschappen-, ijzerwaren- en doe-het-zelf breedpakketza- ken. Het lidmaatschap wordt bepaald door een aantal aan het vak gekoppelde vereisten zoals een breed assortiment, kwalitatieve artikelen, opti male service, kwaliteitsgaran tie, persoonlijke bediening en deskundig advies. Met deze 'Scheldebode Puz- zelsport'-puzzel is elke maand een opmerkelijke prijs te verdienen: een praktisch actueel en uitvoerig woordenboek. Het is een betrouw bare gids voor de gebruiker van het Nederlands, zoals dat heden ten dage gebruikt wordt. De 'Grote van Dale' is zowel het oudste als het grootste woordenboek in het Nederlandse taalgebied. Het is al meer dan een een eeuw de onbe twiste autoriteit op dit terrein. De 'Hedendaagse Van Dale' heeft een winkelwaarde van 120,-. Om deze prijs te kunnen verdie nen, moet men in november alle vier puzzels oplossen. Van de puz zel van 4 november neemt men van de oplossing van 49 horizon taal de eerste twee letters; van 11 november de eerste letter van 64 horizontaal en de tweede en derde letter van 30 horizontaal; van 18 november de eerste en de derde letter van 30 verticaal en de tweede letter van 28 horizontaal en tenslotte van 25 november de tweede en de derde letter van 91 horizontaal. Zet men de letters in deze volg orde achter elkaar dan vormen zij een woord waarmee de 'toeters en bellen' van een stoomketel worden aangeduid. Dit woord moet voor woensdag 2 december worden gezonden aan de Puzzel redactie van De Schelde bode, Torenstraat 5, 4381 ET Vlis singen. Uit alle goede oplossingen trekt de redactie de winnaar van de november-puzzelserie. Hor.: 1 dergelijk 6 liefdesbetrekking 12 minnegod 14 vishaak 15 telmachine in een winkel 17 Aziat. hoofdstad 20 lichte slag 22 kosten koper 23 chem. symb. voor zilver 24 plechtige verkla ring 25 gesneden stier 27 titel v/e geeste lijke 28 vulkaan in Europa 30 achten 32 stekelvarken 34 nieuw 35 afspraak 37 vrouw van Jakob 38 smeerstof 40 rustteken (muz.) 42 pl. aan de Zwarte Zee 43 voor een jaar geldende 45 scherts 47 delfstof 49 leven (Gr.) 51 wijze van on derzoek 54 draagarmen v/e balans 56 enigszins 58 pl. in Drenthe 59 oratie 60 lengtemaat 61 overdreven 63 schaap 64 eenh. van arbeidsvermogen 65 oude lengtemaat 66 straalvliegtuig 68 kamer plant 71 stek 72 wegkant 74 riv. in Span je 76 kunstm. yerdoving 77 bluffer. Vert.: 1 vallend 2 jachthond 3's och tends 4 pl. in Drenthe 5 Iers republikein se leger 7 kunsttaal 8 riv. in Italië 9 dat wil zeggen (Lat.) 10 legerrang (afk.) 11 genadeslag 13 notitieboekje 16 deel v/ e toneelstuk 18 bijw. 19 riv. in Polen 21 begrip 23 water in N.-Brabant 26 Zij ne Excellentie (Fr.) 29 bestemming 30 eigenaar 31 tweede gewas 33 borrel 35 toelatingsvergunning tot een bep. land 36 stijl 39 wetering 41 lang dun mens 44 hoofdstad van Ivoorkust 46 prikkelend gas 48 speelgoed 50 ho ningbij 52 gewelfboog 53 myth. fig. 55 pl. in N.-Brabant 57 maning tot stilte 59 bep. godsdienst 62 riv. in Europa 64 nieuwe docentenopleiding 67 ter be schikkingstelling v/d regering 69 riv. in Duitsland 70 Europeaan 71 Griekse go din v/d dageraad 73 voetbalbeker (alk.) 75 rijkstelegraaf. VLISSINGEN/MIDDEL BURG - Het filmpakket van Alhambra in Vlissingen blijft deze week onveranderd. De succesfilm Hektor, Who's that girl en Robocop zijn nog steeds te zien. Ook de tekenfilm Bambi bleef gehandhaafd. In Middelburg zijn drie premiè res, namelijk Crimes of the Heart in Electro en la Fa- miglia en Les quatre aventu- res de Reinette et Mirabelle. Komiek Urbanus laat zich in Alhambra als Hektor zien op donderdag om 20 uur, van vrijdag tot en met zondag om 19 en 21.30 uur en van maan dag tot en met woensdag om 20 uur. Zaterdag en woensdag zijn er speciale middagvoor stellingen om 14 uur. Robocop draait donderdag om 20 uur, van vrijdag tot en met zondag om 21.30 uur en van maandag tot en met woensdag om 20 uur. Madonna speelt in Who's that girl een ex-gedetineerde op zoek naar de ware moorde naars van haar vriend. Who's that girl is te zien op vrijdag om 19 uur, op zaterdag en zon dag om 14 en 19 uur en op woensdag om 14 uur. Bambi wordt vertoond op zondag middag om 14 uur. In Electro in Middelburg draait de film Crimes of the Heart van donderdag tot en met zondag om 19 en 21.30 uur en van maandag tot en met woensdag om 20.30 uur. De hoofdrollen in deze film van Bruce Beresford worden vertolkt door de actrices Jes sica Lange, Diane Keaton en Sissy Spacek. Als drie zusters in het zuiden van de Ver enigde Staten komen zij elk in de problemen. Keaton is ge frustreerd omdat zij geen kin deren kan krijgen en Lange raakt aan lager wal als ze car rière in Hollywood probeert te maken. Tom Cruise is te zien in de succesfilm Top Gun op zater dag, zondag en woensdag om 14 uur. Donderdag is er in het Schuttershoftheater de avond van de korte Nederlandse film. De aanvang is om 20.30 uur. Tijdens deze avond zijn de volgende films te zien: Aanstelleritus van Ineke Schenkkan, Het sioen van Rimko Haanstra en Deja Vu van Jorge Hoogland. In Les quatre aventures de Reinette en Mirabelle van Eric Rohmer spelen Joëlle Miquel en Jessica Forde respectieve lijk een meisje van het platte land en een studente uit Pa rijs. In het eerste avontuur ontmoeten ze elkaar en wordt Mirabelle door Reinette inge- wijdt in de geheimen van het platteland. In de daarop vol gende avonturen woont Rei nette bij Mirabelle in Parijs en probeert daar aan de kunst academie haar talent verder te ontwikkelen. Rohmer is in staat boeiende films over jon geren te maken. Les quatres aventures is te zien in het Schuttershof op vrijdag en za terdag om 20 uur en op zondag en maandag om 20.30 uur. La Famiglia van Ettore Scola draait om het gezin. In negen hoofdstukken van tien minuten wordt het de geschie denis van een Romeinse mid denklasse-familie. De film be gint in 1906 met de doop van de verteller Carlo en eindigt in 1986 bij een familiereünie ter ere van Carlo's verjaardag. La Famiglia draait vrijdag en za terdag om 22 uur en dinsdag en woensdag om 20.30 uur. In het Bibliotheektheater draait maandag om 20.30 uur de film Down bij Law. Zaterdag, zondag en woens dag om 14 uur draait in het Schuttershof de kinderteken film Walt Disney's Robin Hood. MIDDELBURG/VEERE - DAF-dealer Poppe Bedrijfs wagens B.V. uit Veere over handigde kortgeleden de vijf entwintigste DAF truck aan de Gemeente Reinigingsdienst van Middelburg. Het betrof een FAG 2305 DHTD met ge stuurde loopas, geschikt voor een zeventiens kuubs Geesink huisvuilopbouw. Dit type vuilniswagen is bij uitstek geschikt voor het ge bruik in smalle stragen en op woonerven. Uit het aantal aangeleverde huisvuilwagens, kipers, kolkenzuigers en veeg- machines blijkt dat de relatie Poppe-Gemeente Middelburg niet van vandaag of gisteren dateert. Die was er al toen Poppe onderhoud verrichtte aan het toen in gebruik zijnde materieel van de gemeente Middelburg. - Eigenaar van Poppe Bedrijfswagens B.V., Rien Poppe, over handigt de sleutels aan de Middelburgse wethouder G.B. Schoen makers (rechts). In 1965 werd Poppe DAF het eind van dat jaar werd de dealer voor Walcheren. Aan eerste huisvuilwagen van het Eindhovense merk aan Mid delburg geleverd. VLISSINGEN - In de Vlis- singse Walstraat is sinds vo rige week de eerste CD-spe- ciaalzaak van Zeeland geves tigd. Future Compact Discs is een onderneming van Ed en Ria Peeman. Ed Peeman noemt zichzelf een echte discofiel. „In de vijf jaar die ik hiervoor in andere platenzaken werkte, heb ik veel ervaring opgedaan. Ik heb veel verstand van mu ziek". Momenteel heeft hij twaalfhonderd titel in de zaak staan. De bedoeling is uit te groeien tot tweeduizend tweeentwintighonderd stuks. Ed Peeman: „Als de klant een niet voorradige titel vóór twaalven bestelt hebben we die de volgende dag binnen. We hebben breed ingekocht voor een groter publiek. Er is markt voor want er is hier verder niemand met zo'n groot assortiment". Veel van de compact discs bij Future zijn in de mid-price klasse verkrijgbaar. „Veel oude elpees verschijnen met een in de mid-prices op de markt. Daarna zijn ze niet meer op elpee verkrijgbaar", vertelt Peeman. Het echtpaar Peeman in de eerste CD-speciaalzaak in Zeeland, Future Compact Discs. - foto foto zesa Naast het populaire genre heeft hij ook veel klassiek in huis. Liefhebbers hoeven niet in de rij te staan om de CD's te kunnen beluisteren. In de zaak zijn zeven spelers aanwezig. Naast de plaatjes verkoopt het echtpaar Peeman ook acces soires als houders en schoon- maaksets. VLISSINGEN - Restaurant 't Keldertje aan de Smalle- kade te Vlissingen start 14 no vember met iets nieuws in het Zeeuwse horecagebeuren. Vanaf die dag kan men genie ten van Califomische wijnen, zoals de Zinfandel en de Fumé blanc van het beroemde Cali fomische Wijnhuis "Buena Vista". Daarnaast serveert de eige naar, Leo Huiszoon, ook nog een speciaal menu, bestaande uit diverse specialiteiten uit de Califomische streek. De wij nen zijn er per fles verkrijg baar, maar ook, om eerst te proberen, per glas als een wijnarrangement bij het me nu. Prijstechnisch zijn de Cali fomische wijnen interessanter dan de bekende Franse wij nen, terwijl ze er smaaktech- nisch niet voor onder doen. Daarnaast hebben Califomi sche wijnen nog iets specifieks en dat is het in de wijn "ge vangen" zonlicht wat onder het drinken door veel mensen wordt ervaren als "even op vakantie zijn". Bij restaurant 't Keldertje is de keuken dagelijks geopend van 17 uur tot 22 uur. Lunch wordt er ook geserveerd, maar dan alleen op reservering. Gegevens voor deze rubriek moeten de vrijdag voor plaatsing uiterlijk om 11.00 uur op het kan toor aan de Torenstraat 5 te Vlis singen binnen zijn. Vlissingen - Za. Bon, Badhuis straat 81tel. 12233. Zo. de Greet, Willem Klooslaan 1tel. 68021 Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30-13.00 en van 17.30- 18.00 uur (zonder afspraak). Huis bezoek aanvragen voor 10.00 uur. Middelburg - Za. De la Haijze- Bellinkplein 3, tel. 28574. Zo. Meij- jer-De Krammer 14, tel. 14664 Spreekuur voor spoedgevallen (zonder afspraak) 12.30-13.30 uur en 17.30-18.00 uur. Huisbezoek aanvragen voor 10.00 uur. Souburg, Middel burg-Zuid, Ar- nemulden en Nieuwland. Za. Bloos-Kanaalstraat 70, Oost-Sou burg, tel. 61212. Zo. Groot, Dr. v.d. Moerstraat 15, Arnemuiden, tel. 01182-1308. Spreekuur voor spoedgevallen van 12.30 tot 13.00 uur en van 17.30 tot 18.00 uur. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Weet- en Midden-Walcheren - Za. en zo. Stutterheim, Beukei- manstraat 8, tel. 01186-1760. Domburg, Aagtekerke, Westka- pelle, Mellskerke, Zoutelande, Koudekerke, Blggekerke - Vr. 18.00 uur - zo. 24.00 uur Van der VLISSINGEN - De kleding zaak Besterfield, gelegen aan de Korte Delft in Middelburg en aan de Sint Jacobsstraat te Vlissingen geeft zondag 15 no vember een modeshow in de De Ruyterzaal van Britannia- Watertoren aan de Boulevard. Haar en make-up worden verzorgd door Kapsalon Hair- point, Boulevard Bankert 50 te Vlissingen. De aanvang is om 20 uur. Kaarten zijn verkrijg baar bij de deelnemende za ken of aan de zaal. Besterfield showt de nieuwe wintercollectie, alles op het gebied van spijkergoed en sportieve uitgaanskleding. Kapsalon Hairpoint laat de nieuwste winter lijn in de kap sels zien. Aan de show doen vier mannelijke en vijf vrou welijke modellen mee. Voor de pauze is er een verrassingsop treden. VLISSINGEN - Vandaag, woensdag 11 november, wordt het eerste exemplaar van de kalender De Zeeuwse Molen 1988 aangeboden aan de voor zitter van de Vereniging De Zeeuwse Molen, de Vlissingse burgemeester J.C. van der Doef. Om 10.00 uur krijgt de voorzitter de nieuwe kalender in handen. Dat gebeurt in de hal van het Administratief Dienstencentrum Zeeland aan de Mercuriusweg in Vlissin gen. Het winnende gezelschap op het MIRO-Centerplein tn Vlissin gen. Vóór de Mini-Metro de heer Wagenaar. - foto foto zesa. VLISSINGEN - Tweeën twintig seconden had de heer J.W.A. Hagenaar uit Oost- Souburg nodig om tijdens de Austin Metro-wedstrijd in de MIRO half oktober de ver schillende blokken op de enige juiste wijze in te passen in de bagageruimte van de Mini Metro. Als duidelijke winnaar werd de heer Wagenaar om die reden afgelopen zaterdag op het MIRO-centerplein in de bloemetjes gezet. Zijn zege was goed voor een auto-radio cassetterecorder, geschonken door Stanny en Henk Mole naar van autobedrijf Renton uit Middelburg, de Austin- dealer die de Mini Metro door middel van deze actie wat ex tra in de belangstelling wilde zetten. Iedereen die zich niet wen ste te wagen aan het blokken spel in de MIRO kon door het invullen van een vragenfor mulier en het afmaken van een slagzin toch meedingen naar iets uit de prijzenpot. De makers van de vijf leukste slagzinnen namen zaterdag in de MIRO een kolossale doos met MIRO-Center artikelen ter waarde van 150.- in ont vangst uit handen van be drijfsleider J. Kleijn. Die ge lukkigen waren: Hanny de Nooijer uit Vlissingen, C.J. de Morree uit Middelburg, B.C. Nobel uit Koudekerke, J.H. Ceelen en C. Vermaat, beiden uit Vlissingen. De kalender van de vereni ging De Zeeuwse Molen is een jaarlijkse uitgave. Het for maat is 48 x 30 centimeter, uit gevoerd in vier-kleuren-druk. Afgezien van de voorplaat, be staat het uit twaalf bladen met afbeeldingen van Zeeuwse molens, aangevuld met informatie over de mo lens. De Zeeuwse free-lance fotograaf Ruben Oreel tekent voor de fraaie plaatjes. MIDDELBURG- De Zeeuwse afdeling van de Crohn Vereni ging Nederland houdt zater dag 14 november de jaarlijkse ledenbijeenkomst in de Pro vinciale Bibliotheek in Mid delburg. Het begint om 10.45 uur. Na de ledenvergadering be gint om 12 uur een serie van drie lezingen. Dr. P.A.M. van Hees, maag-darmarts in het St. An toni us ziekenhuis in Nieuwegein gaat in op de ziekte van Crohn. Mevrouw S. Baldew-Visser van de Stich ting chronisch zieke kinderen en jongeren in Zwolle spreekt daarna over de hulp van haar stichting aan jongeren, en me vrouw A. Wipkink-Bakker dietiste in het Academisch Ziekenhuis Leiden, behandelt de voedings- en dieetaspecten van de ziekte. OOST-SOUBURG - Enkele toeken geleden maakten we melding van de komst van Sinterklaas in Oost-Souburg. Sint komt inderdaad nog wel maar hij komt met z'n Pieten niet aan op de Kade. De bin nenkort jarige Sint met zijn ge-volg arrir^eert op het Mid denhof in de Kanaalstraat. Een kijkje in het pand van de stuntverkoop. VLISSINGEN - Sinds een week is in Vlissingen een naamloze winkel met vrije- tijdskleding gestart met een stuntverkoop tegen fabrieks prijzen. De kortingen bereiken regelmatig hoogten tot 80 pro cent In het voormalige pand van Livera (Walstraat 41) is de zaak maar enkele weken in Vlissingen aanwezig en heeft vrij etijdskleding voor zowel dames als heren te bieden: spijker- en ribbroeken, swea ters, jacks, truien, blazers en allemaal van bekende merken. ENERGIEBEDRIJVEN ZEELAND in samenwerking mei: r DE SCH^DEBODE J bijeen hoorteen en een totaal jaarverbruik van: streefverbruik voor streefverbruik sinds de afgelopen week 12 oktober 1987 van: 800 22 57 1000 28 72 1200 33 86 1400 39 100 1600 45 115 1800 50 129 2000 56 143 2200 61 158 2400 67 172 2600 72 186 2800 78 201 3000 83 215 3300 92 236 3600 100 258 3900 108 279 4200 117 301 4500 125 322 5000 139 358 5500 153 394 6000 167 430 Het werkelijke streefverbruik wordt bepaald aan de hand van de gemiddelde etmaal-temperatuur en enkele andere gegevens Male, Duinweg 59, Zoutelande, tel. 01186-1282. Oostkapel Ie, Serooskerke, Grljpskerke en Veere - Za. en zo. Oosterhoff, Markt 10, Veere, tel. 01181-271 Middelburg - Vrijd. 18.00 uur tot zo. 24.00 uur Drijdijk, tel. 26045. Vlissingen - Vrijd. 18.00 uur tot ma. 8.00 uur Klompe, tel. 71140 Groepspraktijk voor alternatieve geneeswijzen: Van vr. tot en met zo. voor dringende gevallen tel. 01184-65200 van 9.00 tot 10.00 uur. Voor heel Walcheren - Spreek uur voor spoedgevallen tussen 11 en 12 uur. Za. en zo. Tan, Bad huisstraat 45, Vlissingen, tel. 14643 - foto. foto zesa Vlissingen - Vr. 13 nov.- vr. 20 nov. Apotheek, Papegaaienburg 24-26, tel. 66345. Middelburg - Vr. 13 nov.-vr. 20 nov. Apotheek Hummelen, Markt 69. Kleine huisdieren - Za. en zo. Brink, Middelburg tel. 11011 Dierenartsenpraktijk Middelbu g - Grote huisdieren 01180-33803. Visites aanvragen van 8.00 - 9.00 uur. Kleine huisdierenpraktijk Oost- Souburg, v.d. Akker, Kanaalstraat 3, Oost-Souburg, tel. 01184- 60860. Behandeling uitsluitend na tel. afspraak. Praktijk Oostkapelle - Oude Domburgseweg 33a, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. R.-K. Kerk Walcheren, Souburg, Zoute Viever za. 9.00 uur. Martinuskerk, zo. 10.00 uur parochiekoor. Vlissingen, Paau- wenburg Open Hof, zo. 11 uur eigen zanggroep. Ter Reede za. 17.00 uur. Lieve Vrouwekerk, za. 19.00 uur Lambertuskoor. Zo. 9.30 uur dameskoor. Bethesda St.-Jo- sephziekenhuis zo. 11.15 uur. Mid delburg Petrus en Pauluskerk, zo. 10.00 uur. Hoeksteen zo. 11.30 uur, Domburg (Badhuisweg), za. 19.15 uur. elke 1e en 3e zat. Prot. Ziekenhuispastoraat Streekziekenhuis Walcheren - Zo. Brons. Chr. Ger. Kerk Vlissingen - Zo. 9.30 uur leesdienst. 16.30 u. Brons. Geref. Kerk en Ned. Herv. Gem. Souburg - Oranjeplein zo. 9.30 uur v. Buiren,Kanaalstraat 9.30 u. Bouwer, 19.00 u. Melse. Evang. Gem. de Wijngaard, Mid delburg - L.T.S. Klarenbeek zo. 9.30 uur v.d. Laak Geref. Kerk Vrijgemaakt, De Lannoystraat, Vlissingen - Zo. 9.30 Zomer, 16.30 u. Geertsma. Middelburg Klein-Vlaanderen 75, 9.30 en 16.30 uur Leesdienst Anglicaanse Kerk - (Mission to Seamen) Zeemanshuis Schelde- poort: zo. 10.30 u. Holy Commu nion. 19.30 u. Evening Prayer. Zevende Dags Adventisten: Mid delburg za. v.d. Ploeg Kristen Zuldmolukse Kerk In Ne derland - Oost-Souburg zo. 10.00 uur Waisapy, Koudekerke zo. 12.00 u. Waisapy. Herv. Gem. en Ger. Kerk te Vlis singen: Zo. St. Jacobskerk 10.00 uur de Boer, 17.00 u. de Rijke. Pe- truskerk 9.30 u. Makkinga, Johan- neskerk 9.30 u. Glashouwer Open Hof 9.30 u., Kalksma, 17.00 u. Makkinga. De Schaapskooi 9.30 uur De Nooij, Ev. Lutherse gemeente - Middel burg - Zo. Buissing. Vlissingen Zo. van Tuijll van Serooskerken. Hervormd Middelburg - Nieuwe Kerk 10.00 uur Van Klaveren. Koorkerk 10.15 uur Adriaanse. Oostkerk 10.00 u. Klijnsma Ontmoetingskerk 10.00 uur Goed hart. 17.00 uur Gorissen. Thomaskapel 10.00 uur Hendikse- Spierings Engelse kerk: 19.00 u. Brummal- kamp. VrIJz. Herv. en Remonstrantse Kring Koorkerk - Middelburg zo. 10.00 u. Adriaanse Christengem.: Kapel St.-Maarten, zo. 10.30 u. Ev. Lutherse Gemeente, zo. 10.00 u. Van Tul]ll-van Seroos kerke. Bethel-PInksterkerk, Vrijdom- weg 1, Vlissingen wo. 19.30 u. vr. 19.30 u. zo. 14.30 u. Lofpr. dienst Leger des Hells, Vlissingen - Zo. 10.00 uur Heiligingssamenkomst, 19.00 uur Avondsamenkomst. Evangelische Baptisten Ge meente, Damplein, Middelburg. Zo. 10 uur Lok. Baptisten Gemeente, Middel burg - Kapel Bree 8, 10.00 uur ds. Ezinga. Slon-gemeente Oost-Souburg, Ritthemsestraat 43a, zo. 10.00 uur Lofprijsdienst. Ned. Ger. Kerk te Middelburg, Zo. 9.30 en 17.00 uur van Alten. Der Boede zo. 10.30 uur Lukasse. Doopsgezinde Gemeente Vlis singen, Vrijdomweg 1zo. 9.30 u. Postema. Doopsgezinde Gemeente Mid delburg, zo. 11.00 uur Postema. Singelkerk, di. 19.00-19.30 uur Eucumenisch avondgebed. Pink stergemeente, Emmastraat 10, Vlissingen Zo. 14.30 u. gemeen tedienst, zo. 19.30 uur, opwek kingssamenkomst. vr. 13 nov. - za. 14 nov. zo. 15 nov. - ma. 16 nov. di. 17 nov. - wo. 18 nov. do. 19 nov. -6.39 en 19.19 uur -7.41 en 20.29 uur - 8.53 en 21.49 uur -10.22 en 23.00 uur -11.21 en 23.48 uur -12.03 -0.26 en 12.40 uur

Scheldebode | 1987 | | pagina 5