Meer bewegen voor ouderen Schoenmode De Arend heropend het weten waard Informatie-avonden over verslaving Sunlux breidt uit 'Scheldebode Puzzelsport' Rode Kruis Rian Krull Wijn proeven Jo-Jo kleding Shot SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 9 SEPTEMBER 1987 303 Actie van La Reine verloopt voorspoedig VLISSINGEN - Eind 1985 kwam de koffieshop La Reine aan de Lange Zelke in Vlissingen op het idee om een gedeelte van de omzet af te staan aan een aantal goede doelen. De opbrengst van de actie „La Reine laat de zon voor anderen schijnen" bedroeg in 1986 14.016,45. Het streefbedrag was toen tien duizend gulden. Het streefbedrag voor 1987 is vijf- AfCjeStaan tienduizend gulden. De tussenstand van dit mo ment is 10.026,90 en het ziet er naar uit dat ook dit bedrag ruimschoots zal worden overschreden. Dubbeltje GOES/MIDDEL- BURG - Deze week wordt voor vrijwel alle groepen die actief zijn in het kader van „Meer Bewegen voor Ouderen" het startsein gegeven voor een nieuw seizoen. Op vele plaatsen in Zee land trekken ouderen vanaf zestig jaar er weer wekelijks op uit. Niet om halsbrekende toeren uit te halen, maar wel om een uurtje gezel lig bezig te zijn en de li chaamsconditie op peil te houden. VEEL SUCCES KRUISWOORDRAADSEL ^vilSSINGEN - Tot 24 september exposeert Rian Krull haar pente keningen in de Open bare Bibliotheek Vlis singen. Pop in 'Walk-inn' VLISSINGEN - Een interne verbouwing van drie maanden gaat vooraf aan een popdag die zaterdag wordt ge houden in de Vlissingse jongerensociëteit 'Walk inn' in de Minister Lely- straat in Vlissingen. MIDDELBURG- Aan de Nieuwe Burg in Mid delburg is Schoenmode De Arend aan een nieuwe periode begon nen. Afgelopen zaterdag ging de zaak van de fa milie Wassink officieel open na enkele weken ingrijpende verbou wing. „De belangstelling is erg groot", sprak de heer Wassink zaterdag. „Het is toch altijd maar afwachten hoe het pu bliek reageert op een fikse verandering maar het verliep boven ver wachting. Verschillende klanten spraken van een zeer uitnodigende zaak". HUISARTSEN VLISSINGEN - Het Walchers amateur wijnmakers- en bier- i brouwersgilde houdt vrijdag 11 september een introduktieavond in 'De Schuur" in Oost- Souburg. MIDDELBURG - Het Gereformeerd sociaal centrum, de provinciale diakonale commissie, Humanitas gewest Zee land en het katholiek maatschappelijk active- ringswerk houden in de provincie Zeeland in de maanden september en oktober een aantal in formatie-avonden voor vrijwilligers. Onder werp van de bijeenkom sten is de verslavings problematiek. VLISSINGEN - De fo to-film en videogroep Shot '68 in Vlissingen houdt dinsdag 15 sep tember in haar clublo kaal 'Breehof in de Breestraat een open huis. Aanvang van de bijeenkomst is 20 uur. MIDDELBURG - Wat meneer C. Snepvangers zeven jaar geleden be gon, is nu uitgegroeid tot een bloeiend één- mansbedrijf: Sunlux, de vakspecialist voor rol luiken en zonweringen. KRUISVER. TANDARTSEN APOTHEEK DIERENARTSEN KERKDIENSTEN HOOGWATER „We mogen toch zelf weten wat we met ons geld doen" Vaak wordt La Reine als een verlengstuk van het asiel gezien. Sommige mensen ko men zelfs hun huisdier bren gen. Dit is natuurlijk niet de bedoeling. De heren W. van Dijke en A. Schol ten zijn de eigenaren van La Reine. „Omdat wij voor onze inkomsten afhankelijk zijn van de binnenstad van Vlissingen, wilden wij iets te rug doen voor organisaties die belangrijk zijn voor de stad." De organisaties die ge steund worden door La Reine zijn het dierenasiel, de Pony club voor gehandicapten, de reptielenzoo Iguana, de speel tuinvereniging „De Oude Stad", Greenpeace en het rampschip de Schorpioen. Van elke consumptie wordt een dubbeltje afgestaan. Bij het ringrijden tijdens het straat festival was dit een kwartje. Verder werd er geld ingeza meld met een fietstocht. De kok kon toen niet mee. Hij zal de tocht van tweehonderd ki lometer in zijn eentje uitrij den. Hiervoor zoekt hij nog sponsors. Het Countryfestival in de Zeelandhallen leverde zevenhonderd gulden voor het goede doel op. Ook de op brengst van de rommeltent tijdens de jaarmarkt was hier voor bestemd. Tevens worden er veel giften ontvangen. „In september is er een wandeltocht. De bedoeling is dat de deelnemers hun huis dier meenemen. Degenen die geen hond bezitten kunnen er eentje „lenen" van het asiel. Op deze manier komen die honden ook weer eens echt buiten." De reacties van de klanten zijn over het algemeen zeer positief. De heer Van Dijke: „Natuurlijk zijn er mensen die het niet eens zijn met de doel stellingen van een van de or ganisaties. Zij vergeten dat niet zij maar wij het geld af staan. En wij mogen ten slotte zelf weten wat wij met ons geld doen." Dieren zijn altijd welkom. Een bak water en een kluifje is een kleine moeite. Ooit zag een voorbijganger een serveerster een hond aaien. De volgende dag stond de Keuringsdienst van Waren op de stoep. „Aan de hygiëne mankeert absoluut niets. Als er een hond geaaid wordt, worden direct de han den gewassen. Dat valt niet op omdat dit in de keuken ge beurt." Verder worden er regelma tig exposities gehouden. De kunstenaar mag gratis expo seren. De afspraak is wel dat er bij een verkoop tien procent aan de organisatie wordt afge staan. De eigenaren hadden wat meer bijval van de plaat selijke middenstand verwacht De heer Van Dijke: „De mid denstand is hier blijkbaar een beetje afgestompt. Het kost maar weinig geld en moeite om meer sfeer en gezelligheid in de binnenstad te brengen. Hoewel de gemeente hier de laatste jaren aan werkt, denk ik dat er meer behoefte is aan iets minder zogenaamd cultu rele evenementen. Het straat festival kostte ontzettend veel geld. Ik denk dat een artiest met een accordeon het publiek meer zal boeien." La Reine is een principiële zaak. De heer Van Dijke: „Iedereen is hier welkom, ook bijvoorbeeld gehandicapte mensen die door bepaalde an dere ondernemingen nog al eens geweigerd worden. De klanten dienen zich wel aan bepaalde regels te houden. Een vrouw alleen moet hier rustig haar kopje koffie kunnen drinken, zonder dat ze lastig wordt gevallen." De heren Van Dijke (l.) en Scholten van La Reine. - FOTOrFOTOZESA. Van 'de activiteiten die de meeste deelnemers trekken staat gymnastiek bovenaan (2.600 activisten). Daarna volgt volksdansen (1.600) en water- gymnastiek (1.100). Maar ook spelen als Koersbal en Jeu de Boules krijgen steeds meer po pulariteit. Voor oudere mensen is be wegen net zo belangrijk als voor jongeren. Onderzoekers beweren dat actieven gemiddeld twee jaar langer leven. Maar wat min stens even belangrijk is, actie ven functioneren ook langer zelfstandig. Veel lichamelijke problemen die zich voordoen op oudere leeftijd zijn mede te wijten aan onvoldoende li- Met deze 'Scheldebode Puz- zelsport'-puzzel is elke maand een opmerkelijke prijs te verdienen: een praktisch actueel en uitvoerig woordenboek. Het is een betrouw bare gids voor de gebruiker van het Nederlands, zoals dat heden ten dage gebruikt wordt. De 'Grote van Dale' is zowel het oudste als het grootste woordenboek in het Nederlandse taalgebied. Het is al meer dan een een eeuw de onbe twiste autoriteit op dit terrein. De 'Hedendaagse Van Dale' heeft een winkelwaarde van 120,-. Om deze prijs te kunnen verdie nen, moet men in september alle vijf puzzels oplossen. Van de puz zel van 2 september neemt men de eerste twee letters van de oplos sing van 36 horizontaal; van 9 sep tember de vijfde en zesde letter van 25 horizontaal; van 16 septem ber de eerste twee letters van 58 horizontaal; van 23 september de laatste letter van 48 verticaal en tenslotte van 30 september de derde en vierde letter van 32 verti caal. Zet men de letters in deze volg orde achter elkaar dan vormen zij een werkwoord dat in militaire krin-' gen, maar ook daarbuiten, de bete kenis heeft van 'rugdekking ge ven'. Dit werkwoord moet voor woensdag 7 oktober worden ge zonden aan de Puzzelredactie van De Scheldebode, Postbus 5051, 4380 KB Vlissingen. Uit alle goede oplossingen trekt de redactie de winnaar van de september-puzzel- serie. chaamsbeweging. Door te bewegen blijft de conditie niet alleen op peil, maar blijven ook de spieren langer stevig en de gewrichten langer soepel. Daardoor kan men langer trappen lopen en men loopt ook minder de kans om te vallen. Reden genoeg dus om iets aan de conditie te gaan doen. Zo'n 5.000 Zeeuwse ouderen zijn daarvan reeds overtuigd. Niettemin is er bij de meeste groepen die dit alles begelei den nog voldoende plaats voor nieuwe deelnemers. Zij kunnen in eerste instan tie hun huisarts of specialist raadplegen, die het beste kun nen adviseren aan welke acti viteiten men kan beginnen. Voor deelname en informa tie kan men zich wenden bij de Stichting Welzijn voor Oude ren, in de woonomgeving en voorts bij het Kruiswerk of de consulent Meer Bewegen voor Ouderen, telefoon 01100-15892. Hor.: 2 land aan de Middellandse Zee 8 verrijzende vogel 14 gebrek 16 mest vocht 17 vers (dichtk.) 18 opgeld boven parikoers 20 werklust 21 trek 23 met hu mor begaafd 24 wijze van eredienst 25 zetmeelsuiker 28 in mindering ge bracht 31 brievensnoer 32 lekkernij 35 uitgesloten aansprakelijkheid 37 niet diep 39 w.c. 40 dozün 41 langspeelplaat 43 gewoontegang 46 vader 47 kaartkleur 48 deel v/e toga 49 vindingrijk persoon 50 ten bedrage van 51 reus 53 legerrang (afk.) 54 Landbouwhogeschool 55 diep te opnemen 57 hals over kop 59 senior 62 domoor 64 moederkonijn 66 geza menlij|ce edellieden 70 vormelijk 73 deel v/e schip 75 deel v/e zintuig 77 vuur (Barg.) 78 juichen 80 rang in leger (afk.) 81 naar beneden 83 aanw. vnw. 84 bijb. profeet 85 na dit 86 Egypt, zonnegod. Vert.: 1 uiting van afkeuring 2 plan 3 be vlieging 4 streling 5 klaagzang 6 luite nant 7 deftig 8 gulden (afk.) 9 dooier 10 ontkenning 11 gedachte 12 ingre diënt v/e rijsttafel 13 federatie 15 onbe hoorlijke tijd 19 wijze van betalen 21 fa milielid 22 gevangenis 24 mannetjes hond 26 Finse taal 27 secretaris (afk.) 29 rode muts met kwastje 30 rangschik ken 31 damestijdschrift 33 wildhande- laar 34 mens uit de prehistorie 36 God (moh.) 38 verbouw 40 Eng. werpspel 42 kikvorsachtig dier 44 lagere beroeps opleiding 45 onbekend vliegend voor werp 46 huid 51 klem 52 heuvel in Jeru zalem 54 bijb. fig. 56 hard werken 58 fat soenlijk 60 achterzijde v/h lichaam 61 lit teken van knijpen 63 onverschrokken heid 64 tam 65 niet hartelijk 67 bezink sel 68 luthers (afk.) 69 meeëters 71 reis boek 72 beroep 73 witte plek op diere- hoofd 74 uniek 76 roem 79 machinepis tool 82 rondhout 83 zangnoot. OOST-SOUBURG - Don derdag 10 september om 20.00 uur is er in het Rode Kruisge- bouw aan de Rehobothstraat in Oost-Souburg een informa tieavond over de in het ko mende seizoen te houden cur sussen en herhalingslessen. Bij voldoende belangstel lenden wordt er een E.H.B.O. opleiding gestart. Inlichtingen en/of aanmeldingen van nieuwe cursisten op bovenge noemde avond of telefonisch 0^84^70354^61744^^^^^^ Rian Krull stamt uit een grafische familie die al meer dan honderdvijfentwintig jaar in deze sector het dagelijks brood verdient. Reeds op veer- tienjarige leeftijd nam zij deel aan een tentoonstelling met Oostindische pentekeningen. Nu maakt zij gebruik van geo metrische patronen, ingevuld met het fijne tekenwerk. Optredende groepen zijn Fiction, Fresh, Beaujeaulais, Car Trouble en het Duo Top 100, allen afkomstig uit Zee land. De popdag begint om 14.00 uur en de toegang is gra tis. Rond zes uur worden be legde broodjes verkocht, zodat de bezoekers niet voor het eten naar huis hoeven. Schoenmode De Arend is een begrip in de Zeeuwse hoofdstad. De geschiedenis van de winkel gaat heel ver terug. De heer en mevrouw Wassink kwamen er drie jaar geleden in. Dit is de eerste grote verbouwing sinds zij er in trokken maar die verande ring mag er dan ook zijn. De heer Wassink: „Om te beginnen is de pui geheel ver anderd. Daar is ook het typi sche arendje weer op versche nen. De firma Weststrate uit Kattendijke heeft dat aange pakt en de reacties zijn heel De heer en mevrouw Wassink voor de vernieuwde pui van Schoenmode De Arend aan de Nieuw Burg in Middelburg. - FOTO FOTO ZESA. positief. Daarnaast is het inte rieur grondig herzien. We hadden nog al eens de indruk dat de zaak wat te donker was. Dat hebben we nu volledig uit de wereld laten helpen met een nieuw, fris up-to-date in terieur", vertelt de enthou siaste eigenaar. Gegevens voor deze rubriek moeten de vrijdag voor plaatsing uiterlijk om 11.00 uur op het kan toor aan de Torenstraat 5 te Vlis singen binnen zijn. Vlissingen - 2a. Bom, Badhuis straat 81tel. 12233. Zo. v. Ouwer- kerk, Gerbrandystraat 6, tel.65498 Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30-13.00 en van 17.30- 18.00 uur (zonder afspraak). Huis bezoek aanvragen voor 10.00 uur. Middelburg - Za. Buytendijk, Noordweg 353, tel. 12460. Zo. v.d. Haak, Ronaansekaai 47, tel. 12637 Spreekuur voor spoedgevallen (zonder afspraak) 12.30-13.30 uur en 17.30-18.00 uur. Huisbezoek aanvragen voor 10.00 uur. Souburg, Middelburg-Zuid, Ar- nemuiden en Nieuwland. Za. Kodde, Oude Vlissingseweg 13 Middelburg, tel. 15180. Zo. Visser, Roosenburglaan 20 Middelburg, tel. 37431 Spreekuur voor spoedgevallen van 12.30 tot 13.00 uur en van 17.30 tot 18.00 uur. Visites aanvragen voor 10.00 uur. West- en Mldden-Walcheren - Za. en zo. Bouwense, Valkenisse- weg 14 Biggekerke, tel. 01185- 2190 Domburg, Aagtekerke, Westka- pelle, Meliskerke, Zoutelande, Koudekerke, Biggekerke - 11,12,13 september Noorlander, Middelburgsestraat 94 Koudeker ke, tel. 01185-1231 Oostkapelle, Serooskerke, Grljpskerke en Veere - Gunst, Torenstraat 46 Se rooskerke, tel. 01189-1212 Aan de hand van een film en diavoorstelling wordt ge toond wat er zoal komt kijken bij het zelf maken van wijn en bier. Tevens is er gelegenheid om te proeven. Belangstellenden kunnen zich tijdens de bijeenkomst opgeven voor een cursus (5 les sen) wijnmaken of bierbrou- wen, waarvoor de kosten 10 gulden per persoon bedragen. Cursusleiders zijn Herman ter Beek en Jan van Schaik. Bij de heer Ter Beek kan ook nadere informatie verkregen worden op nummer 01184- 64547. Schoenmode De Arend biedt plaats aan de betere schoen mode. Ook mensen die om me dische redenen aangepast schoeisel behoeven kunnen te recht bij De Arend aan de Nieuwe Burg. VLISSINGEN- Vlissingen heeft een nieuwe zaak voor vrijetijdskleding: Jo-jo. In De Scheldebode van woensdag 2 september maakten we mel ding van die nieuwe zaak in de Scheldestraat. In het verhaaltje is een sto rende fout geslopen. Jo-jo vrijetijdskleding is een zaak voor mensen van 15 tot 50 jaar. Vorige week kwamen we maar tot de helft: 25 jaar. Jos en Jozé gaan er echter prat op dat ook 'ouderen' in hun zaak met succes terecht kunnen. Jo- -jo vrijetijdskleding voor 15 I tot 50-jarigen dus. De bijeenkomsten worden gehouden in samenwerking met het Zeeuws platform vrij willigerswerk en het Zeeuwse consultatiebureau voor alco hol en drugs. De regio-avonden zijn ge richt op het herkennen van problemen op het gebied van alcohol- en medicijngebruik, de vaardigheden om met die problemen om te gaan en het peilen van de behoefte aan een regionale cursus aangaande de genoemde problematiek. De bijeenkomsten worden gehouden op de volgende da gen en plaatsen: maandag 14 september, Legerdiek Goes; woensdag 16 september, Op- standingskerk Terneuzen; dinsdag 22 september, De Meulvliet Tholen; woensdag 23 september Den Hoekzak Oostburg; donderdag 1 okto ber Zeeuwse Bibliotheek Mid delburg en woensdag 7 okto ber in het Leger des Heilsge- bouw in Zierikzee. Aanvang telkens 19.30 uur. Voor meer informatie kan het nummer 01180-15353 gedraaid worden. In de vereniging 'Shot' is een grote mate van deskun digheid op het gebied van film en video aanwezig. Mensen met technische of montage problemen kunnen deze op de 'open avond' in clubverband laten oplossen. Verder kunnen belangstellenden op deze bij eenkomst inschrijven voor de regionale Zeeuwse film- en vi deowedstrijd die op 3 oktober in de Zeeuwse bibliotheek ge houden wordt In samenwerking met de Delta rolluikenfabriek in Ber gen op Zoom worden rollui ken, zonweringen, raamrelin- gen, stoffen lamellen en ver schillende aluminium produk- ten gefabriceerd. Snepvangers: "Ik ben ver antwoordelijk voor de verkoop en montage. Mijn vrouw neemt de goederen in ont vangst en beantwoordt de te lefoon. Ik timmer aan de weg via sponsoring van twee voet balclubs en een vijftal wiel renners". En hij timmert maar door, want deze winter al wil hij in Middelburg een show room en een kleine produktie- hal openen. "Wij verkopen uitsluitend produkten van hoogwaardige kwaliteit dus niet de zoge naamde bouwmarkt produk ten en kunnen daarom een ga rantie van twee tot drie jaar geven. Iedereen kan bij ons te recht voor een gratis en vak kundig advies. We leveren zo wel aan instellingen en bedrij ven als aan particulieren", verklaart Snepvangers. Sun lux is tevens dealer voor onder andere Luxaflex, Verosol, De- galux, Heroal en Polinorm ga rageroldeuren. Sunlux is ge vestigd aan Girsesland 7 in Middelburg, telefoonnummer: (01180)-37563. Middelburg - Vrijd. 18.00 uur tot zo. 24.00 uur. de Crom, tel. 27325. Vlissingen - Vrijd. 18.00 uur tot ma. 8.00 uur de Gaaij, tel. 71768. Groepspraktijk voor alternatieve geneeswijze: Van vr. tot en met zo. voor dringende gevallen tel. 01184-65200 van 9.00 tot 10.00 uur. Voor heel Walcheren - Spreek uur voor spoedgevallen tussen 11 en 12 uur. Za. en zo. Jansen, J. van Hoofkwartier 90 Middelburg, tel. 15595. Vlissingen-Vrijd. 11 september - vrijdag 18 september apotheek Souburg, C. v. Perestraat 1, tel. 61593 Middelburg - Vrijd. 11 september - vrijd. 18 september apotheek L. v.d. Boogert, Vrijlandstraat 79 Kleine huisdieren - Za. en zo. Driehuis-van Haselen Vlissingen, tel. 66548 Dierenartsenpraktijk Middelburg - Grote huisdieren 01180-33803. Visites aanvragen van 8.00 - 9.00 uur. Kleine huisdierenpraktijk Oost- Souburg, Kanaalstraat 3, Oost- Souburg, tel. 01184-60860. Praktijk Oostkapelle - Oude Domburgseweg 33a, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. R.-K. Kerk Walcheren, Souburg, Zoute Viever za. 9.00 uur. Martinuskerk, zo. 10.00 uur parochiekoor. Vlissingen, Paau- wenburg Open Hof, zo. 11.00 uur eigen zanggroep. Ter Reede za. 17.00 uur. Lieve Vrouwekerk, za. 19.00 uur Lambertuskoor. Zo. 9.30 uur Dameskoor. Bethesda St.-Jo- sephziekenhuis zo. 11.15 uur. Mid delburg Petrus en Pauluskerk, za. 19.00 uur, zo. 10.00 uur. Hoek steen zo. 11.30 uur, Domburg (Badhuisweg), za. 19.00 uur en zo. 10.00 uur. Zoutelande zo. 10.00 uur. Dishoek zo. 10.00 uur, Vrou wenpolder zo. 10.00 uur. Prot. Ziekenhuispastoraat Streek Ziekenhuis Walcheren. Zo. ds. Joosse. Chr. Ger. Kerk Vlissingen - Zo. 9.30 uur en 17.00 uur ds. A. Brons. Geref. Kerk en Ned. Herv. Gem. Souburg - Kanaalstraat zo. 9.30 uur ds. P. Melse, 19.00 uur v. Bui- ren Oranjeplein 9.30 uur N.E.R. v. Bui- ren. Evang. Gem. de Wijngaard, Mid delburg - L.T.S. Klarenbeek, zo. 9.30 uur N. van Biljouw Gerei. Kerk Vrijgemaakt, De Lannoystraat, Vlissingen - Zo. 9.30 uur Ds. Zomer, 16.30 uur ds. G. Zomer. Middelburg 9.30 uur en 16.30 uur Ds. de Graaf. Anglicaanse Kerk - (Mission to Seamen) Zeemanshuis Schelde- poort: zo. 10.30 uur Holy Commu nion en 19.30 uur Evening Prayer. Zevende Dags Adventisten: Mid delburg geen dienst. Vlissingen geen dienst. Kristen Zuidmolukse Kerk In Ne derland - Oost-Souburg 10.00 uur Waisapy Koudekerke 12.00 uur: S. Waisa- py- Herv. Gem. en Ger. Kerk te Vlis singen: Zo. St. Jacobskerk 10.00 uur ds. Van Tuyll van Serooskerke, Petruskerk 9.30 u. Makkinga, 19.00 uur Glashouwer, Johannes- kerk 9.30 uur ds.' Glashouwer, 19.00 uur Open Hof 9.30 uur Krij ger, 17.00 uur ds. Makkinga, Ophir 10.30 uur Van Royen. Ev. Lutherse gemeente - Middel burg 10.00 uur Buissing-van Beers Vlissingen ds. Van Tuyll-van Se- rooskerken luthersedienst, St.- Jacobskerk ls22Hervormd Middelburg Nieuwe Kerk 10.00 uur ds. Don- dorp en Bubbink 17.00 uur ds. Wijnhorst. Koorkerk 10.00 uur Hendrikse. Oostkerk 10.00 u. Westhoff, Hof- pleinkerk, 9.30 uur ds. de Boer Ontmoetingskerk 10.00 uur ds. El- seman. Thomaskapel 17.00 uur ds. Luk- asse De Hoeksteen 9.30 uur ds. Paulus, Engelsekerk 19.00 uur ds. Else- man VrIJz. Herv. en Remonstrantse Kring Koorkerk - Middelburg zo. 10u. Hendrikse. Christengem.: Kapel St.-Maarten, geen dienst. Pinksterkerk Vrijdomweg 1, Vlis singen, wo. 19.30 uur, vr. 19.30 uur, zo. 14.30 uur. Lofpr. dienst. Leger des Hells, Vlissingen - Zo. 10.00 uur Heiligingssamenkomst, 17.00 uur Avondsamenkomst. Evangelische Baptisten Ge meente, Damplein, Middelburg. Zo. 10 uur, Br. Makkink Baptisten Gemeente, Middel burg - Kapel Bree 8,10.00 uur ds. Ezinga. Sion-gemeente Oost-Souburg, Ritthemsestraat 43a, zo. 10.00 uur Lofprijsdienst. Ned. Ger. Kerk te Middelburg, 9.30 uur en 17.00 uur ds. Koolber gen. Der Boede zo. 10.30 uur v. Ruiten burg. Doopsgezinde Gemeente Vlis singen, Vrijdamweg 1, zo. 9.30 uur ds. Br. Harmsen. Doopsgezinde Gemeente Mid delburg, geen dienst Vr. 11 sept. 05.02 en 17.18 uur Za. 12 sept. 05.44 en 17.59 uur Zo. 13 sept. 06.25 en 18.40 uur Ma. 14 sept. 07.07 en 19.24 uur Di. 15 sept. 07.52 en 20.17 uur Wo. 16 sept. 08.46 en 21.32 uur Do. 17 sept. 10.31 en 23.29 uur

Scheldebode | 1987 | | pagina 3