„Je hebt niets zonder goed personeel" Kind-hond dag voor alle rassen service en aandacht I Hardy Optiek I h®t weten waard Stoffenhuis nu ook in Middelburg VAN DE MAAND Ouderwets dessert: schoenlappen Siel en bewust handelen: Credo van W. Blankenburgh11~~| «nm» H De Pannering geopend in Middelburgs centrum Lentefeest in Souburg 'Scieldebode Puzzelsport' Maart Uw ogen verdienen niet minder. SCIELDEBODE VAN WOENSDAG 25 Maaki 1987 305 MIDDELBURG/GOES - In een kamer aan een fikse woonkamer in het Bevelandse Nieuwdorp is het alemaal begonnen. De familie Blankenburgh startfe daar lang geleden een bedrijfje dat het best omsclreven kan worden als woninginrichtings zaak. Met hooggespannen verwachtingen van het nabuige Sloe-gebied, dat door de bestuurders van de pnvincie een grote toekomst werd voorspeld zou dt bevolking in en rond het dorpje in Zuid-Be- velanl aanzienlijk toenemen. Dat feest ging dus niet cbor. De naam Blankenburgh is echter in het Middei-Zeeuwse wel een begrip geworden op het gebiet van de totale woninginrichting. Twintig Boerkring organiseert gebeuren KRUISWOORDRAADSEL Goes Of u bij Hardy komt voor een oogmeting, een nieuwe bril of lenzen, of voor het bijstellen, schoonmaken of repareren van uw bril of voor een contactlenscontrole, u kunt altijd rekenen op een kopje koffie en alle aandacht. Daarnaast is Hardy pas tevreden als u voor de volle honderd procent tevreden bent. U bent tenslotte de klant en hebt daar recht op. Bij Hardy Optiek is dat de normaalste zaak van de wereld. optometrist OV ANVC contactlensspecialist Bellamy park 38 - Vlissingen - 01184-12010 HUISARTSEN TANDARTSEN APOTHEEK DIERENARTSEN KERKDIENSTEN HOOGWATER Actie zuinig stoken Hoe scm^-debodjO Tabel voor de week van 16 maart t/m 22 maart 1987 Eerst verantwoordelijke daarvoor is de heer W. Blanken burgh, ie leidinggevende van de momenteel twee florerende za ken in Kiddelburg en Goes maar zelf wijst hij die steiiing regel recht va de hand. "Je doet niets zonder goed, gemotiveerd per soneel. lie moeten uiteindelijk de zaken verkopen, zij zijn in eerste Lstantie het gezicht van het bedrijf en de spil waar het voor dedanten om draait". De her W. Blankenburgh zit nu 2 jaar in het familiebe drijf. Hj kwam overigens niet uit de hndelsrichting „maar", zo legtde 44-jarige Blanken burgh lit, „het bloed kruipt waar ht niet gaan kan en die handelgeest zat er toch in, bij alle kiideren van de familie". Na eenkorte tijd actief te zijn gewees als automonteur („Techiiek heeft me altijd ge- fascinerd") verschoof hij bin nen di branche al snel naar de verloop. Op 3-jarige leeftijd besloot hij thiis te gaan werken, het familibedrijf in dus. „Ik had mezell voorgenomen het een LEVE DORP - De Zeeuwse Boxerlring houdt op 2e paas dag (3 april), in samenwer king met trainingscentrum „De lalkenhove" een kind- hond-iag. En wel vanaf 14.00 uur ojhet eigen terrein aan de Kraayrtsedljk 9 in Lewedorp. Alle rssen en soorten honden moger meedoen, mits ze wor den bgeleid door een kind niet oider dan 14 jaar. Verter ligt het in de bedoe ling dt de jeudigde begelei ders zch verkleden. Liefst in de klëing van het land van herkonst van de hond. Het is voor ie eerste maal dat in Zeelarf zo'n kind-hond-dag plaatsïndt. Een tweehoofdige jury boordeelt de honden niet op scbonheid, maar let uit sluiten! op de wijze waarop het kiri met het dier omgaat. Er wedt gewerkt in twee leeftijdgroepen: 5 tot 10 jaar er 10 tot 14 jaar. Voor de beste combinaties zijn prijzen beschikbaar, terwijl er voor iedere deelnemer een aanden ken is. Ook de leukst verklede kinderen worden extra be dacht. Volgens de regels van de raad van beheer op Kynolo- gisch gebied worden alle deel nemende honden door een die renarts op gezondheid ge keurd, voordat ze het terrein opgaan. De deelname bedraagt ƒ5,- per koppel. Aanmelding dient voor 8 april a.s. te gebeu ren. Dat kan bij de volgende personen: J. Jenster, Wilhel- minastraat 68, 4413 BB Krab- bendijke (01134-2656), M. van Huisstede, Burg. Lewestraat 8, 5546 AH Lewedorp (01196- 13777). Tegelijkertijd met de inschrijving dient het ver schuldigde bedrag gestort te worden op banknummer 12.85.12.563 van de Rabobank, Vlissingen t.n.v. Boxerkring Zeeland, D. Haak, Postgiro bank 7433. Met eze 'Scheldebode Puz zelsport "puzzel is maandelijks een aantrekklijke prijs te verdienen: een prakisch actueel en uitvoerig woordeooek. Het is een betrouw bare gid voor de gebruiker van het Nedrlands, zoals dat momen teel gebuikt wordt. De 'Grote van Dale' is:owel het oudste als het grootstewoordenboek in het Ne derlands taalgebied. Het is meer dan eenseuw de onbetwiste auto riteit opdat terrein. De 'Heden daagse Ian Dale' heeft een winkel waarde an 120,-. Om dze prijs te kunnen verdie nen, mot men in februari alle vier puzzels jplossen. Van de puzzel van 4 mart neemt men de eerste twee letters van de oplossing van 7 horizontaal; van die van 11 maart de tweede letter van 21 horizon taal; van die van 18 maart de eer ste twee letters van 49 horizontaal en van de puzzel van 25 maart de tweede en de vierde letter. Zet men de letters op een rij dan krijgt men aan het eind van de maand een woord voor gegoed en ruik. Dit woord moet voor 1 april worden in gezonden aan de puzzelredactie van De Scheldebode, postbus 5051,4380 KB Vlissingen. Uit alle goede oplossingen trekt de redactie de winnaar van de maart-puzzelserie. VEF.L SUCCES. ONDERNEMER VAN DE MAAND jaar te proberen. Als het me niet zou bevallen, zou ik Zee land verlaten. De Zeeuwse autohandel stelde toen nog weinig voor en ik was genood zaakt, vond ik zelf, het buiten Zeeland te proberen". Dat ene jaar werden er twintig meer. Twintig drukke, succesvolle maar ook moei lijke jaren onderschrijft de ondernemer. „Het stelde alle maal niet zo veel voor toen we begonnen. Omdat de ver wachte explosieve groei van Nieuwdorp niet doorging zijn Hor.: lgeëffend 6 oefenstuk 10 v/d grond oinemen 16 sultanaat in Zuid- oost-Araiië 18 nakroost 20 zoogdier 21 aanhechtbriefje 23 zangvogel 25 Unie van Socalistische Sovjet Republieken 27 zeestrtal 29 alg. beschaafd Neder lands 31 scioorsteengat 34 grootmoeder 35 vragend vnw. 36 mondeling 38 kabi- netsvakanie 40 zeker iemand 42 verhar de huid 44 gek 45 sprookjesfiguur 47 platvisiS hol 49 plus 50 achten 52 pl. in Geldeiand 54 Amerik. ruimtevaar- torg. 56 nimmer 57 per 58 dichte menig te 59 vocrwerp 60 tijdrekening 61 Zijne Excellenie(Fr.)63 pl. in Frankrijk 65 ze tel 67 wize van eredienst 69 stoomschip 70 pl. inGelderland 72 mannetjeshond 74 vod 75 schrijfstift 76 benaming 78 jong schaap 79 aanwijz. voornaamw. 81 schepsromp 82 Eng. bier 83 lichte hoofdbiiging 85 kruisbes 88 legerrang (afk.) 8' gifslang 91 kledingstuk 92 vuur 93 kunitmens 95 aanslibsel 97 Scand. munt 99 brandkast 100 kletspraat 101 vlig 102 moeilijke positie. Vert.: 1 royaal 2 knobbel 3 einde v/e ge bed 4 paling 5 de onbekende 7 bazaar (Indon.) 8 bolgewas 9 verdovend middel 11 per persoon 12 gard 13 in het jaar 14 dwerg 15 ontkenning 17 dier met lan ge hals 19 herfstbloem 22 strelen 24 zandheuvel 26 plaaggeest 28 vaalgeel worden 30 behoeftig mens 32 kleverig 33 levensgezel 35 rag 37 bewüs van deel genootschap 39 grote vergadering 41 zelfzucht 43 huidskleur 45 zeurkous 46 uier 48 pl. in het Gooi 51 Amsterdams tentoonstellingsgebouw 52 Griekse go din v/d dageraad 53 rechtsvordering 55 deel v/e tennispartij 62 hoefdier 64 kruis 66 land. gemeente 68 Eng. duim 69 restbedrag 71 smederij 73 pl. in Bel gië 75 overdekte marktplaats (Indon.) 77 vrucht 80 katjesdragende loofboom 81 kloostervertrek 84 beker 86 koraalei land 87 stroompje 88 kleine canapé 89 grote papegaai 90 rivier (Sp.) 93 vlug 94 gesloten 96 boksterm 98 rijksuniver siteit 99 sergeant-majoor. In de zaak aan de Middelburgse Lange Viele is de groei van Blankenburgh begonnen./ - foto: fotozesa we het in de stad gaan probe ren". Snel en bewust handelen le verde het eerste Blanken- burgh-pand op buiten Nieuw dorp: de Lange Viele. „We re den door de verschillende ste den die in aanmerking kwa men volgens ons. In de Zeeuwse hoofdstad aanbeland, zagen we iets veelbelovends in de Lange Viele. Toen hebben ze meteen toegeslagen. In korte tijd hadden we het en toen zijn we gestart Dat was in 1967 geloof ik". Naast de intrede in de Zeeuwse hoofdstad onderging Blankenburgh ook nog op een andere manier een belangrijke verandering: specialisatie. In Middelburg werd met enkel tapijten begonnen. In totaal negentien kleinere en grotere verbouwingen later, ziet Blan kenburgh er heel anders uit dan bij de start Blankenburgh kreeg er de twee naastlig gende panden bij (aan elke kant één), specialiseerde elk pand in één tak van de wo ninginrichting en koos voor een ander aangezicht van de inmiddels heel brede zaak in het hartje van de Middel burgse binnenstad. Die inde ling biedt een uniek geheel waarin het gezellig en ont spannen dolen is. De vestiging in de Lange Vorst in Goes ging in 1983 open. „Het zwaarste jaar", zegt Blankenburgh daarvan. „Het komt vaak voor dat zich een goede kans op een ongele gen moment voordoet Dan moet je razendsnel beslissen en daar zitten risico's aan. Handel komt vaak op je af en daar moet je door snel te han delen gebruik van maken. Een uitstekende naam, dito omzet en zestien full-timers karakteriseren de tegenwoor dige naam Blankenburgh. Er ligt nog meer in het verschiet maar de heer Blankenburgh realiseert de plannen liever eerst voordat hij ze naar bui ten brengt Zorg voor twee aanzienlijke ondernemingen in Midden-Zeeland heeft W. Blankenburgh zijn hobby techniek gekost. Intrede van zijn zoon (één van de vier) zorgt ervoor dat de 44-jarige Bevelander nu echt hele weekends met vrouw (M.J. Blankenburgh-Van der Knaap) en kinderen kan door brengen. Ook zijn aanzienlijke tuin krijgt dan de aandacht Andere liefhebberijen zijn er nauwelijks. „Mijn werk is mijn hobby", zegt de heer W. Blankenburgh. MIDDELBURG - Wie een dagje winkelen wil onderbre ken voor een hapje tussendoor, kan sinds kort terecht bij lunchroom en ijssalon De Pannering. Aan het eind van de Lange Delft, in de Reiger straat, heeft de heer J. Abra- hamse de ideale plaats gevon den om het winkelend publiek te bereiken. In dit gedeelte van de binnenstad was nog geen restaurant voor tussen de middag en daar is nu een eind aan gekomen. „Ik heb me er altijd over verbaasd dat er in de Lange Delft vrijwel geen eetgelegen- heden waren. Hier in de Rei gerstraat kwam er een pand vrij en dat heb ik toen gelijk overgenomen. Uniek aan deze plaats is niet alleen het feit dat je de mensen uit de winkel straten trekt, maar ook de vele ambtenaren die hier in de buurt werkzaam zijn. Die ko men tussen de middag gere geld binnen wippen. Het assortiment van De Pannering is uitgebreid. Warme en koude lunches, broodjes met twaalf verschil lende soorten beleg, koffie, thee, en binnenkort fast-food in de Amerikaanse stijl. J. Abrahamse: „Dat is vooral bedoeld voor de snelle hap. Hamburgers en dergelij ke, zoals je ook bij de grote za ken in Amsterdam en Rotter dam kunt krijgen. Dit soort voedsel doet het momenteel bijzonder goed." De Pannering oogt modern, kleuren als grijs en rood voe ren de boventoon. Geen toeval, volgens eigenaar Abrahamse. „De tijd van donkere, bruine café's is voorbij. De lichte kleuren staan nu centraal. Ik heb mijn eetgelegenheid daarom expres een trendy aanzien gegeven, dit wordt nog eens benadrukt door de expositie van Andries Minder- houd die ik hier heb hangen. De Pannering is geen cafeta ria en dat is door deze schilde rijen wel duidelijk." Het ijs, wat De Pannering haar klanten biedt, is van hoge kwaliteit. Het is afkomstig van de Zwitserse hotelketen Scholier-Mövenpick. „Dit schepijs staat bekend om de goede smaak," vertelt de heer Abrahamse. „Het is - foto foto ZESA. tijdens onze openingstijden te krijgen. Van negen uur 's mor gens tot zes uur 's avonds en op de koopavond van zeven tot negen." OOST SOUBURG - De Buurtvereniging Van Duy- venvoorde houdt komend weekeinde, zaterdag 28 maart een Lentefeest. Het Lentefeest vindt plaats in De Schuur aan de Middelburgsestraat en be gint al om 13.30 uur met een programma voor de jongere bezoekers met een playback- show. Vanaf 20 uur is er een Lentebal. De playback-show heeft een gratis toegang en duurt tot 16.45 uur. De inschrijving daarvoor is al gesloten. Elke deelnemer ontvangt een prijs ongeacht de klassering achter af. Het Souburgs Mannenkoor en Cabaretgroep Wissewasje zorgen op het Lentefeest voor de tussentijdse optredens. Het Lentebal kent een be scheiden toegangsprijs en De Schuur is daarvoor open vanaf 19.30 uur. Dansliefhebbers kunnen hun hart ophalen en een verloting met verschil lende prijzen onderbreken het muzikale festijn. De hoofd prijs van de verloting is een draagbare kleurentelevisie en die is beschikbaar gesteld door AVA Electro. (ADVERTENTIE) 100% MI DDELBURG/VLISSIN - GEN - In Alhambra I in Vlis singen is nieuw de film „Cloc kwise" van regisseur Christ opher Morahan met in de hoofdrol John Cleese, bekend van Monty Python. Hij speelt in deze komische film de rol van Brian Stimpson. Brian Stimpson is een wils krachtig en energiek man. en deze dag is de belangrijkste van zijn leven. Hij wordt als eerste Hoofd van een lagere school benoemd tot voorzitter van de befaamde Vereniging van Schoolhoofden, die de meest beroemde kostscholen van Engeland onder haar le den telt. Maar een moment van on oplettendheid - een klein foutje leidt tot een serie komi sche ongelukjes en rampen, waarbij een bonte stoet van mafketels is betrokken. Stukje bij beetje begint zijn onver stoorbaarheid af je brokkelen en zijn pogingen om Norwich te bereiken worden steeds dol zinniger. Wordt deze dag de kroon op Brian Stimpsons loopbaan of wordt het domweg de rampza ligste dag van zijn leven? Clockwise, Alhambra I, donderdag, maandag, dinsdag en woensdag om 20.00 uur. Vrijdag, zaterdag en zondag om 19.00 en 21.30 uur en vrij dag ook om 23.30 uur. Op za terdag en zondag om 14.00 draait Dutch Treat met de Dolly Dots. In Alhambra II draait Cro codile Dundee, over de kroko- dillenjager, die wordt losgela ten in de jungle van Manhat tan, op donderdag, maandag, dinsdag en woensdag om 20.00 uur. Vrijdag, zaterdag en zon dag om 19.00 uur en 21.30 uur. Zaterdag en zondag is om 14.00 uur Asterix contra Caesar te zien en vrijdag om 23.30 uur als nachtfilm De Gravin. In het Middelburgse filmthea ter Meccano draait als pre mière de film True Stories, de debuutfilm van de zanger van The Talkings Heads David Byrne. Uiteraard is de muziek in deze film van The Talking Heads. True Stories, Mec cano, donderdag, zondag, maandag, dinsdag en woens dag om 20.30 uur. Vrijdag en zaterdag om 20.00 uur. Vrijdag en zaterdag draait in Meccano om 22.30 uur The Mission, voor de vierde week, met in de hoofdrol Robert de Niro. In Electro draait de jazzfilm Round Midnight met Dexter Gordon op donderdag, vrijdag, zaterdag en dinsdag om 20.30 uur. Op maandag begint om 19.00 uur in Electro het filmcollege Film en Psychoanalyse. Om 20.30 uur wordt - ook voor Gegevens voor deze rubriek moeten de vrijdag voor plaatsing uiterlijk om 11.00 uur op het kan toor aan de Torenstraat 5 te Vlis singen binnen zijn. Vlissingen - Za. de Greet, Willem Klooslaan 1tel. 68021Zo. Kant, Sa- balaan 3, tel. 71017. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30-13.00 en van 17.30-18.00 uur (zonder afspraak). Huisbezoek aanvragen voor 10.00 uur. Middelburg - Za. Crucq,. Bellink- plein 7, tel. 26483. Zo. Wortelboer, Kromme Weele 7, tel. 33946. Spreekuur voor spoedgevallen (zon der afspraak) 12.30-13.30 uur en 17.30-18.00 uur. Huisbezoek aanvra gen voor 10.00 uur. Souburg, Middelburg-Zuid, Ame- muiden en Nleuwland. Za. Heere, J. Huyssenstraat 15, Middelburg, tel. 01180-11501. Zo. Visser, Roosen- burglaan 20, Middelburg, tel. 01180- 37431. Spreekuur voor spoedgevallen van 12.30 tot 13.00 uur en van 17.30 tot 18.00 uur. Visites aanvragen voor 10.00 uur. West- en Mldden-Walcberen - Za. en zo. Bouwense, Valkenisseweg 14, Biggekerke, tel. 01185-2190. Zoutelande, Meliskerke, Biggeker ke, Koudekerke, Westkapelle, Domburg, Aagtekerke - Vrijd. 18.00 uur tot zo. 24.00 uur Noorlander, Middelburgsestraat 94, Koudekerke, tel. 01185-1231. Oostkapelle, Serooskerke, Grijps- kerke en Veere - Za. 8.00 uur tot zo. 23.00 uur Gunst, Torenstraat 46, Se rooskerke, tel. 01189-1212. Verloskundlaen Middelburg: Vrijd. 18.00 uur tot zo. 24.00 uur: Mw. de Crom, tel. 27325. Vlissingen: Vrijd. 18.00 uur tot maand. 8.00 uur: Mw. de Gaaij, tel. 71768. Groepspraktljk voor alternatieve geneeswijze: van vr. tot en met zo. voor dringende gevallen tel. 01184- 65200 van 9.00 tot 10.00 uur. Voor heel Walcheren - Spreekuur voor spoedgevallen tussen 11 en 12 uur. Za. en zo. de Looff, Badhuis straat 140, Vlissingen, tel. 01184- 13881. Vlissingen - Vrijd. 27 maart - vrijd. 3 april Apotheek v.d. Sande, Badhuis- straat 30-34, tel. 12066. niet-collegevolgers - de film Rear Window van Hitchcock gedraaid. In de matineevoorstelling van Meccano wordt op zaterdag, zondag en woensdag om 15.00 uur klever Ending Story" vertoond. MIDDELBURG - In de Middelburgse Segeersstraat, sinds kort ook promenade, is een nieuwe stoffen- en hoe denzaak neergestreken. Vo rige week vrijdagavond werd Het Stoffenhuis van Carry den Hertog-Cohen getoond aan ge nodigden en zaterdag was de aanwinst voor de Segeers straat voor het publiek ge opend. Het Stoffenhuis biedt ruimte aan de betere, duur dere stoffen en hoeden leken me daar mooi bij aan te slui ten", zegt de eigenares van de nieuwe Middelburgse zaak. Het Stoffenhuis in de Zeeuwse hoofdstad is een bewijs dat de formule van mevrouw Den Hertog-Cohen werkt In Goes heeft ze namelijk precies het zelfde soort zaak, alleen dan zonder hoeden. „Het liep daar goed en een uitbreiding zat er in. Voor onze dochter Nini zijn we nu met het oog op de toe komst, in de Segeersstraat be gonnen. De locatie is prima vlakbij de Lange Delft „We liepen al een tijdje rond met plannen om in Middelburg te beginnen. Op een gegeven moment kwa men we het pand hier tegen en in feite was dat de perfecte plaats. We zitten nu echt in een stoffenwinkelsbuurt" Het Stoffenhuis is geen zaak voor een klant op zoek naar koopjes, daar komt Carry den Hertog rond voor uit „Wij zijn er voor mensen die zowel op het gebied van zelfmaakmode als op het gebied van hoeden iets exclusiefs zoeken van ge renommeerde fabrikanten. En dat kost iets meer." Wat nodig is voor een des sert uit de oude doos zoals schoenlappen is het volgen de: oud wit brood, suiker, kaneel, boter en water. Het dessert wordt opgebouwd uit verschillende lagen maar in feite ligt dat puur aan dr kok of kokkin zelf. De eerste laag vormt met een de bodem van de schoenlappen. De bodem van een vuurvaste schaal moet belegd worden met ge snipperde appels en vervol gens moet daarover heen suiker en kaneel gestrooid worden. De tweede laag bestaat uit brood. Aan twee kanten met boter besmeerde sneetjes oud wit brood worden op de bestrooide appels gelegd. Al naar gelang de grootte van het gezin of de honger of wat er in huis is, kan het aantal lagen steeds afgewis seld uitgebreid worden. Belangrijk is naast uit te gaan van een appelbodem, ook te eindigden met een laagje appels. Dus het laagje bestrooide appels is zowel het begin als het slot van de serie lagen in de vuurvaste schaal. De laatste laag appels moet wat klontjes boter meekrijgen en een kopje water. Als de voorbereiding rond is, moet de schaal met deksel vijfendertig minuten in de oven. Warm geserveerd levert dit een heerlijk, fris en frui tig toetje op! Middelburg - Vrijd. 27 maart - vrijd. 3 april Apotheek v.d. Boogert, Vrij landstraat 79. Kleine huisdieren - Za. en zo. v.d. Akker te Oost-Souburg, tel. 01184- 60860. Consult na tel. afspraak. Dierenartsenpraktijk Middelburg - Grote huisdieren 01180-33803. Visi tes aanvragen van 8.00-9.00 uur. Praktijk Oostkapelle - Oude Dom- burgseweg 33a, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. R.-k. Kerk Walcheren, Souburg, Zoute Viever za. 9.00 uur, Martinuskerk. Zo. 10.00 uur, paro chiekoor. Paauwenburg Open Hof, zo. 11.00 eigen zanggroep 19.00 u samen zang. Vlissingen Ter Reede za. 17.00 uur. Lieve Vrouwekerk, za. 19.00 uur Dameskoor en zo. 9.30 uur jeugd koor. Bethesda St. Josephziekenhuis zo. 11.15 uur. Middelburg Petrus en Pauluskerk, za. 19.00 uur, zo. 10.00 uur. Hoeksteen zo. 11.30 uur. Dom burg (Badhuisweg) elke 1 e en 3e zo. 8.45 uur. Prot Ziekenhuispastoraat Streek Ziekenhuis Walcheren. Zo. 10.00 uur. ds. Joosse. Chr. Ger. Kerk Vlissingen - Zo. 9.30 uur en 17.00 uur ds. Brons. Geref. Kerk en Ned. Herv. Gem. Souburg - Kanaalstraat: zo. 9.30 uur ds. Melse en 19.00 uur ds. v. Buiren. Oranjeplein zo. 9.30 uur ds. v. Bui- ren. Evang. Gem. de Wijngaard, Mid delburg, - L.T.S. Klarenbeek, zo. 9.30 uur C. v.d. Zanden. Geref. Kerk Vrijgemaakt, De Lan- noystraat, Vlissingen - Zo. 9.30 uur en 16.30 uur ds. Zomer. Anglicaanse Kerk - (Mission to Seamen) Zeemanshuis Schelde- poort: zo. 10.30 uur Morning Prayer en 19.30 uur Holly Communion. Luth. Kerk - Middelburg 10.00 uur ds. Buissing-v. Beers Vlissingen 10.00 uur N.-H. dienst. Zevende Dags Adventisten: Middel burg, za. 11.00 uur, Vlissingen 9.15 uurds. v. Rijn. Kristen Zuidmolukse Kerk In Ne derland - Oost-Souburg zo. 17.00 uur en Koudekerke 12.00 uur pdt. Waisapy. Doopsgezinde Gemeente Vlissin gen: zo. 9.30 uur zr. Gortee, Middel burg: zo. 11.00 uur geen dienst. Herv. Gem. en Ger. Kerk te Vlissin gen EV.-Lutherse kerk, 10.00 uur ds. de Boer en 17.00 uur ds. Teekens, Petruskerk zo. 9.30 uur ds. Den Hee- ten en 19.00 uur ds. Glashouwer, Jo- hanneskerk zo. 9.30 uur ds. Glas houwer. Open Hof zo. 9.30 uur ds. Krijger en 17.00 uur ds. Den Heeten. De Schaapskooi 9.30 uur ds. De Nooij en 19.00 uur hr. Sinke. Der Boede - Zo. 10.30 uur Ophir 10.00 uur ds. v. Bork, ds. Lukasse. Hervormd Middelburg - Nieuwe Kerk 10.00 uur ds. Dubbink, 17.00 uur drs. De Koeijer, Geref. Bonds- dienst. Koorkerk, 10.00 uur ds. Hendrikse, Oostkerk, 10.00 uur ds. De Boer. Ontmoetingskerk, 10.00 uur ds. Else- man. Thomaskapel 10.00 uurds. Klijnsma. Engelse Kerk 19.00 uur ds. Dubbink. VrIJz. Herv. en Remonstrantse Kring Koorkerk - Middelburg zo. 10.00 uur ds. Hendrikse. Chrlstengem.: Kapel St.-Maarten, Hoogelande, zo. 10.30 geen dienst. Pinksterkerk VrIJdomweg 1, Vlis singen, wo. 19.30 uur, vr. 19.30 uur, zo. 14.30 uur. Lofpr. dienst Leger des Hells, Vlissingen - Zo. 10.00 uur Heiligingssamenkomst, 17.00 uur Avondsamenkomst. Evangelische Baptisten Gemeente, Damplein, Middelburg Zo. 10.00 uur br. Lok. Baptisten Gemeente, Middelburg, Kapel Bree 8,10.00 u. ds. Ezinga. Sion-gemeente Oost-Souburg, Rit- themsestraat 43a, zo. 10.00 u. Lof- prijsdienst. Ned. Ger. Kerk te Middelburg zo. 9.30 u. dhr. Riemens en 17.00 u. dhr. Huisman. Do. 26 maart Vr. 27 maart Za. 28 maart Zo. 29 maart Ma. 30 maart Di. 31 maart Wo. 1 april 11.48 en uur 0.16 en 12.43 uur 1.02 en 13.26 uur 1.42 en 14.04 uur 2.19 en 14.41 uur 2.56 en 15.19 uur 3.33 en 15.56 uur ENERGIEBEDRIJVEN m zeeland bij een hoort een en een totaal jaarverbruik van: streefverbruik voor streefverbruik sinds de afgelopen week 13 oktober 1986 van: 800 mJ 28 615 1000 m3 35 769 1200 mJ 42 923 1400 m3 49 1076 1600 m3 56 1230 1800 m3 63 1384 2000 m3 69 1538 2200 m3 76 1691 2400 m3 83 1845 2600 m3 90 1999 2800 m3 97 2153 3000 m3 104 2306 3300 m3 115 2537 3600 m3 125 2768 3900 m3 135 2998 4200 m3 146 3229 4500 m3 156 3459 5000 m3 174 3844 5500 m3 191 4228 6000 m3 208 4613 Het werkelijk streefverbruik wordt bepaald aan de hand van de gemiddelde etmaal-temperatuur en enkele andere gegevens.

Scheldebode | 1987 | | pagina 5