Grootse Mode-ontwerpwedstrijd in Vlissings Scheldekwartier De WV-i-Vlissingen is er niet alleen voor toeristen L Nieuwe gids over Middelburg on de heer Hilliard ensemble in derde burgerzaalconcert Info-avond over Molukse Rela VVD Valkenisse bijeen Cultureel Café SZECHUAN Woonproject voor ouderen Succes voor Twirlteam 'Scheldebode Puzzelsport' ONZE PRIJS welde week! Rowenta SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 18 FEBRUAR11987 309 PREESMANN KRUISWOORDRAADSEL éénmalig VLISSINGEN - Op 25 april van dit jaar vindt in het Scheldekwartier in Vlissingen het eindfestijn plaats van de jaarlijkse ontwerpwedstrijd van het Vlissingse Mode Ak senten, het opleidingsinstituut voor mannequin/dressman, presentatie en houding. Toe komstig ontwerpers moeten hun creatie op zes of zeven april af hebben en inleveren bij de Scholengemeenschap voor MDGO aan de Vlissingse Sloeweg. Voor de tweede maal wordt aan amateur of semi-profes- sionele ontwerpers de gele genheid geboden zich aan een groter publiek te presenteren. De ontwerpwedstrijd valt in twee categorieën uiteen. Ten eerste futuristische kledingob- jecten. Hierbij gaat het om ra riteiten en extremen. Hoe zal men zich bijvoorbeeld over honderd jaar uitdossen om naar een feestje te gaan, Fan tasie en originaliteit zijn hier bij heel belangrijk. MIDDELBURG - Het Mid delburgse VVV-kantoor heeft sinds kort de nieuwe accomo- datie- en recreatiegids '87 van de Zeeuwse hoofdstad klaar liggen op de balie. Voor een gulden is de brochure voor de geïnteresseerde Middelburg- ganger. De accomodatie- en recrea tiegids '87 moet op overzichte lijke wijze informatie ver schaffen over de logies-acco- modaties en de beziensdwaar- digheden in de stad. De bro chure is uitgevoerd in vier ta len en is uitgezonderd de 'eer ste en de laatste drie pagina's (van de 24) in zwart-wit uitge voerd. Het winnende ontwerp van de ontwerpwedstrijd van 1986. De bedenkster heet Elise van Stee. De andere categorie houdt originele, draagbare kleding in. KLeding dus die nu goed te dragen is of wellicht binnen afzienbare tijd het straatbeeld zou kunnen bepalen. Voor beide categorieën geldt dat elk willekeurig materiaal gebruikt en verwerkt kan worden. De creativiteit staat voorop bij de beoordeling en de afwerking komt op de tweede plaats. Dignate Blan ker visagiste, zal de make-up van de modellen die de pro- dukten gaan tonen, afstem men op de ingezonden kleding. 1 o o JAAR ALTIJD IETS NIEUWS ONDER DE ZON MIDDELBURG - Op vrijdag 20 februari, aanvang 20.15 uur vindt in het stadhuis te Mid delburg het derde concert in de reeks burgerzaalconcerten plaats. Ditmaal uitgevoerd door het wereldberoemde Hil liard Ensemble (David James, countertenor; Rogers Covey- Crump, tenor; John Potter, te nor; Paul HiUier, bas). Onder de titel „A Renaissance Song- book" worden onder meer chansons en madrigalen van de meest bekende componisten uit die tijd zoals Josquin Des- prez, Robert Fayrfax, Jacques Arcadelt en Clemens Janequin ten gehore gebracht. Gedurende het concert valt een constante wisseling in ta len te beluisteren, van Frans naar Italiaans naar Latijn en vice versa, en een klein deel Engels en Schots. De realiteit in die dagen was dat nationale stijl-kenmerken duidelijker werden, zelfs wan neer componisten ieder gevoel van het bestaan van grenzen te niet deden door hun reizen waarbij ze van de ene taal op een andere overgingen en het is zelfs zo dat de taal waarin de tekst is geschreven eerder de stijl van het stuk bepaalt dan de nationaliteit van de componist. Het is interessant om op te merken dat bij al deze composities de komische het meest hun specifiek natio nale aard blijven behouden, komedie in taal is een aspect dat zich het minst goed laten vertalen en in alle opzichten een gevoel voor de eigen (oor spronkelijke) taal behoeft. Toegangskaarten inclusief programmaboekje 15.- (CJP/65+ 12,50) worden ver kocht bij de receptie Stadhuis straat 2, tel. 01180-26251, tst. 410 gedurende werkdagen van 8 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur, vanaf 10 dagen voor het concert Kaartverkoop aan de zaal vanaf 19.30 uur. Organisatie: bureau cultu rele zaken van de gemeente Middelburg, i.s.m. de Stichting Organisatie Oude Muziek te Utrecht. OOST-SOUBURG- In de cyclus "Molukkers en Ontwik kelingssamenwerking houdt het DOCUMENTATIECEN TRUM MOLUKKERS op za terdag 21 februari een info- avond met de Molukse organi satie Rela '69 over haar (klein schalige) projekten in de Mo- 1 ukken. Het gebeuren in De Zwaan (Oost-Souburg) begint om 19.30 uur. 'Hulp aan de Molukken' wordt in de Molukse gemeen schap steeds belangrijker. Kampong-organisaties, Mo lukse kerken en particulieren houden zich er in toenemende mate mee bezig. In veel geval len wordt voor de financiering van de projecten een beroep gedaan op de achterban. Hoe komt Rela '69 - die al meer dan 15 jaar bestaat - aan het geld voor haar projecten en wat kan Rela '69 bijvoorbeeld doen voor de kampong-organisa ties? Ontwikkelingssamenwer king kan voor Molukkers in Zeeland in de nabije toekomst heel belangrijk zijn. De Hoge school Zeeland is n.l. bezig om een samenwerkingsverband op te zetten met Universiteit Pattimura in Ambon. Het is de bedoeling om van daaruit pro jecten op te starten op het ge bied van de landbouw, visse rij, waterwerken, etc. Een de legatie van de Hogeschool gaat in maart voor enige tijd naar de Molukken om zich verder te oriënteren. E'en tot maximaal drie kle dingstukken mogen per deel nemer worden ingeleverd. Ook voor diegenen die wel kunnen ontwerpen maar niet kunnen uitvoeren mogen dat werk overdragen, ook Mo- deAksenten kan daarin helpen door coupeuses te regelen. Op de 25e april kunnen deelnemers 's middags zelf de modellen aankleden. De hoofdprijs bestaat uit een drie-daagse reis naar Pa rijs en een wisselbeker. IN ca tegorie 1 zijn er twee prijzen en de 'draagbare-kleding' ca tegorie zijn er naast plaatsen 'e'en en twee ook een publieks prijs. De jury wordt bemand door onder anderen Ghislaine Nuy- ten, tv-presentatrice van het Belgische modemagazin Blik vanger en Tineke Verhagen, hoofd van de afdeling Mode en Kleding van de Vlissingse MDGO-scholengemeenschap. Zes en zeven april tussen 10 en 15 uur kunnen de creaties op de MDGO in Vlissingen in geleverd worden. Het in schrijfgeld voor de wedstrijd is vijftien gulden. Voor meer informatie: Mode Aksenten Antoinette Akker mans 01184-13585. Van Dis- hoeckstraat 10, 4381 TZ Vlis singen. KuUDEKERKE - De afde ling Valkenisse van de WD houdt dinsdag 24 februari de voorjaars-ledenvergadering in Hotel Walcheren in Koude- kerke. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. Na de pauze, ongeveer om 20.30 uur is de vergadering openbaar. Gedeputeerde J. de Voogt houdt dan een korte in leiding met als onderwerp 'Provinciale politiek en wat daar mee samen hangt'. Daarna is er gelegenheid tot het stellen van vragen. MIDDELBURG - Morgen, donderdag 19 februari, staat het derde cultureel café te ge beuren. Vanwege de grote pu blieke belangstelling vorige maand voor het gebeuren in de Middelburgse Schouwburg, is deze maand gekozen voor de grote benedenfoyer als plaats voor amateur-artiesten. Voor de februari-editie staan zes programma-onder delen gepland waarbinnen Kabaret De Kuil twee keer op treedt. Om 20 uur opent Rob Hou- ben uit Zierikzee de avond met eigen geschreven Engelse bal lads die hij zelf op de gitaar begeleidt. Daarna brengt Kabaret De Kuil uit Goes gedeelten uit het programma De Kuil Ver- normt Kees Bij de Vaate en Willem van Maanen uit Zierikzee zin gen, ondersteund door gitaar en piano, zelf geschreven En gelse liedjes. Daarna is het de beurt aan de Brabantse mo derne dansgroep Dansex. De Middelburger Wouter Iedema tracteeft het publiek met behulp van zijn gitaar op Ierse ballads en Kabaret De Kuil sluit het derde Cultureel Café af. (ADVERTENTIE) is een Chinese provincie die een grote bekendheid geniet om haar keuken met zeer veel oude klas sieke, maar beroemde gerech ten. Kleur, geur en pikant zijn veelal de basis. Maar de gerech ten zijn pas perfect wanneer deze bereid worden met een zeer speciale bouillon waarvan Chin. Ind. rest. „Pom Lal" het geheim heeft. Wij raden diegenen die de exclu sieve Chinese keuken kennen en waarderen en zij die er kennis mee willen maken aan, deze bij zondere gerechten die naar wij weten als enige in Chln. Ind. rest. „Pom Lal" te Vlissingen, Kleine Markt 13, tel. 01184-13025 zijn te verkrijgen, te gaan probe ren. De directie helpt u gaarne door middel van foto en receptuur in uw menukeuze. U zult er beslist geen spijt van hebben. VLISSINGEN Klussencursus In buurthuis Het Woltershuis wordt op woensdagochtend van 09.30 tot 11.30 uur een klussen cursus voor vrouwen gegeven. Het programma wordt in overleg met de deelneemsters opgesteld. Voor informatie: Kees Catsman, Het Woltershuis, Hogeweg 103- 105, telefoon 01184-14660. Opruiming Op zaterdag 21 februari ruimt de Actiecommissie van de Delta band de opslagruimte op, waar bij iedereen kan komen kijken of er iets van zijn of haar gading bij is. Dit open huis wordt gehouden in de voormalige jeugdherberg aan de Breewaterstraat te Vlis singen van 09.30 tot 12.00 uur. Bingo Op dinsdag 24 februari wordt in dienstencentrum Bachten Komme in de Badhuisstraat een bingo-middag gehouden. De aanvang is om 14.00 uur, kaarten vanaf 13 februari 's middags ver krijgbaar aan het buffet. Lezing In dienstencentrum Bachten Reede aan de Vredehoflaan wordt op woensdag 25 februari een lezing gehouden over „Ouderen onderweg", te voet, op de fiets of in de auto. De aan vang is om 14.30 uur. Van 16 tot en met 25 februari is in het dien stencentrum een tentoonstelling over dit onderwerp te zien. Gevonden voorwerpen Bij de Gemeentepolitie te Vlis singen zijn in de periode van 4 tot 11 februari de volgende voor werpen aangegeven: bromfiets helm - tabakszak - dameshorloge - zilverkleurige armband - 3, 2 en 12 sleutels aan ring - sleutel aan label - losse sleutel - blauw kin dertasje met knuffelbeest. Pottenbakken In buurthuis Het Woltershuis start op vrijdag 27 februari een cursus pottenbakken en boetse ren. Deze cursus wordt door een deskundige begeleid en wordt gegeven op tien vrijdagmorgens van 09.30 tot 11.30 uur. Ook op andere dagen kunnen cursisten komen oefenen in het werken met klei en op de draaischijf. Voor opgave of informatie tele- fon 01184-14660, vragen naar Sarien Horinga. Ook op de crea tieve morgen op donderdag, waar men bezig is met breien, haken, poppen en bloemen ma ken en papier vouwen is nog een aantal plaatsen vrij. Vergadering Op maandag 23 februari houdt de Stichting Opbouwwerk Vlis singen een openbare vergade ring om 20.00 uur in welzijnscen- trum Bachten Komme. Aan de orde komen onder meer: de be noeming van bestuursleden en de onderwerpen inspraak/mede zeggenschap en huisvesting uit „perspektieven opbouwwerk", het jaarverslag 1986 en de verde ling van middelen ten behoeve van activiteiten in 1987. Bingo In buurthuis Scheldebuurt wordt op vrijdag 20 februari de maandelijkse bingo-avond ge houden. De zaal in het buurthuis aan de Verkuyl Quakkelaarstraat 95 is open om 19.30 uur en de aanvang is om 20.00 uur. Kindercarnaval Op woensdag 25 februari is er Kindercarnaval in buurthuis Scheldebuurt. Alle kinderen van vier tot twaalf jaar zijn (graag ver kleed) welkom van 14.00 tot 15.30 uur. MIDDELBURG Verkoping Op 21 februari houdt de vrou wenvereniging Hadassa, uit gaande van de Gereformeerde Gemeente te Middelburg-Zuid, een verkoping van zelfgemaakte spullen, boerenkaas, bloemen, fruit enzovoorts. De opbrengst is onder andere bestemd voor het nieuw te stichten Gereformeerd Psychiatrisch Ziekenhuis. De verkoping wordt gehouden van 10.00 tot 12.30 uur in de Zuider- kerk aan de Schoutstraat. Bijzondere kerkdienst Op zondag 22 februari wordt voor de eerst keer de morgen dienst, aanvang 10.00 uur, in de Getuigeniskerk aan de A. Lauwe- reyszeestraat aangepast aan hen die verstandelijk gehandicapt zijn. Voorganger is ds. Paulus, de muzikale medewerking wordt verleend door een band onder leiding van Hans Notebaart. Na afloop is er koffie. Jazz op zondag Het New Orleans Rythm Trio idt op zondag 22 februari een -session voor iedereen die 'kan en wil spelen. Dus deze keer geen vaste gast, maar elke muzi kant die thuis is in het Dixiland- of New Orleans-repertoire is wel kom om 15.00 uur in Café Co lours aan de Vlasmarkt in Mid delburg. Vogelasiel Op zaterdag 21 februari houdt vogelasiel „de Mikke" open dag vanaf 10.00 tot 16.00 uur. Het asiel ligt in het park Toorenvliedt aan de Koudekerkseweg in Mid delburg. Vanaf de hoofdingang geven gele paaltjes de weg aan. Het vogelasiel is dagelijks telefo nisch bereikbaar onder nummer 01180-28288. Trlmloop Op zaterdag 21 februari wordt de Vijvervreugd-trimloop gehou den ten bate van de spel-o-theek van de pupillen. Start om 14.00 uur, de afstand is drie kilometer per ronde, over maximaal vijf rondes. Start en inschrijving op het parkeerterrein achter de gymzaal. De organisatie is in handen van A.V. Dynamo Mid delburg. Moeilijk lezen Van 16 februari tot 9 maart wordt in de Openbare Biblio theek in Oost-Souburg een ten toonstelling gehouden rond het thema „Moeilijk lezen, makkelijk toch!". Deze tentoonstelling brengt jeugdboeken onder de aandacht die geschikt zijn voor kinderen met leesmoeilijkheden. Pleegzorg De Centrale voor Pleegzorg kampt nog steeds met een groot tekort aan pleegzorgadressen voor de wat oudere jeugd, vooral ook in Vlissingen en omgeving. Mensden van de Centrale staan op vrijdag 20 februari van 09.00 tot 20.30 uur in de hal van de Miro in vlissingen met folderma teriaal en een videoband. Voor informatie: Centrale voor Pleeg zorg, Londense Kaai 39, Middel burg, telefoon 01180-14955. Inzameling De Stichting K.I.C.I. (Kleding Inzameling Charitatieve Instellin gen) dankt de bewoners van Domburg voor hun spontane me dewerking, waardoor de actie een succes is geworden. De op brengst van deze actie gaat voor de helft naar hulpbehoevende gezinnen van Nederlandse af komst in Indonesië en voor de andere helft naar projekten in het Afrikaanse koninkrijk Lesotho, één van de armste landen ter we reld. Diabetes Voor wie diabetes of suiker ziekte heeft is goede voeding heel belangrijk. Toch behoort het afwegen van maaltijden, zoals vroeger werd voorgeschreven, tot de verleden tijd en ook kan men in sommige gevallen suiker gebruiken. De Kruisvereniging organiseert een cursus Voeding en Diabetes. Deze wordt gehou den op woensdag 18 en 25 maart en 1 en 8 april van 14.00 tot 15.30 uur in het wijkgebouw Le- liënlaan 1 te Vlissingen. Hier kan men zich aanmelden tot 27 fe bruari, telefoon 01184-13769. Voor meer informatie: Marian E ',ker, diëtiste Provinciale Ver- er ng Het Zeeuwse Kruis, tele foon 01100-15892, toestel 38. VLISSINGEN - Om oude ren die mee willen denken over het huisvesten van deze steeds groter groeiende bevol kingsgroep de kans te bieden him gedachten kwijt te kun nen, heeft de Vlissingse pro jectgroep 'Over wonen van ouderen gesproken' een woon project opgezet Het gaat erom in het project informatie van onderzoeken uit te dragen en ouderen de kans geven met elkaar van ge dachten te wisselen. In Dien stencentrum Bachten Komme in de Vlissingse Badhuisstraat wordt door de projectgroep op woensdag 25 februari om 10 uur een voorlichtingsbijeen komst gehouden met de blik op het project. De Vlissingse projectgroep 'Over wonen van ouderen ge sproken' is een samenwer kingsverband van organisa ties zoals de Stichting Welzijn voor Ouderen, de Stichting Bouwwinkel Zeeland en de Vlissingse afdelingen van de twee ouderenbonden. Na de voorlichtingsbijeen komst vinden vanaf 18 maart op de woensdagochtend nog vier bijeenkomsten plaats om verder te werken aan het pro ject. Voor meer informatie over het project: Gerrie Beks (func tionaris van de Stichting Wel zijn voor Ouderen) telefoon 01184-10795. VLISSINGEN - Het Twirl team Zeeland heeft pas twee wedstrijden achter de rug sinds de oprichting maar voor het jeugdteam van die kers verse vereniging betekende dat meteen de tweede over winning. In Hellevoetsluis op een wedstrijd van de Hellevoet Twirling Stars onder auspi ciën van de NBTA Holland be haalde de groep onder leiding van Diana Geers en Lianne Mannaart met 60.95 de eerste stek. Het seniorenteam kwam met 64.7 op een tweede plaats terecht in hun categorie. Met deze 'Scheldebode Puz- zelsporl'-puzzel is maandelijks een aantrekkelijke prijs te verdienen: een praktisch actueel en uitvoerig woordenboek. Het is een betrouw bare gids voor de gebruiker van het Nederlands, zoals dat momen teel gebruikt wordt. De 'Grote van Dale' is zowel het oudste als het grootste woordenboek in het Ne derlandse taalgebied. Het is meer dan een eeuw de onbetwiste auto riteit op dat terrein. De 'Heden daagse Van Dale' heeft een winkel waarde van 120,-. Om deze prijs te kunnen verdie nen, moet men in februari alle vier puzzels oplossen. Van de puzzel van 4 februari neemt men de eer ste twee letters van de oplossing van 35 horizontaal; van de puzzel van 11 februari neemt men de eer ste letter van 14 horizontaal en neemt men de oplossing van 65 horizontaal in zijn geheel, maar dan wel in omgekeerde volgorde; van de puzzel van 18 februari neemt men de eerste drie letters van 16 horizontaal; van de oplos sing van 25 februari neemt men de eerste twee letters van 41 verticaal. Zet men de gevonden letters achter elkaar, dan krijgt men de benaming van een rollenspel of to neelstuk waarbij de deelnemers in een leersituatie een maatschappe lijke situatie bestuderen. Men moet deze benaming inzen den voor woensdag 4 maart naar de puzzelredactie van De Schelde bode, Postbus 50514380 KB Vlis singen. Uit alle goede oplossingen trekt de redactie de winaar van de februari-puzzelserie. VEEL SUCCES. Hor.: 1 eerstgeboren zoon van Jacob 5 paard 7 halfwas 11 Eng. duim 13 neer slaand vocht 14 uiting van koude 16 brancard 19 water in N.-Brabant 20 niet vers 22 toetje 23 Alg. Ned. Pers bureau 24 gravin van Holland 25 pl. in de Betuwe 27 rimpel 29 stuk hout 30 fe bruari (afk.) 32 scheepsherstelplaats 33 woord 35 windzijde 37 poen 39 me taalsoort 40 leven 41 Algemene Wedu wen- en Wezenwet 42 insekteneter 44 versleten kledingstuk 46 dun 47 roem 49 larve v/e vlinder 51 gezicht 52 speel goed 54 gegeven 56 lidwoord 57 herte soort 58 de Schepper 60 pausennaam 61 langspeelplaat 62 grondwater onder de duinen 65 zangnoot 66 diepte 67 we relddeel 69 textielsoort 70 ogenblik 71 bijb. profeet. Vert.: 1 kunstmens 2 bouwkundig inge nieur 3 slot 4 Ned. omroeporg. 6 deel v/e naald 7 spotnaam voor katholiek 8 deel v/d dag 9 Burgerlijk Wetboek 10 oude Sp. munt 12 gedeeltelijk 13 ritm. bewe ging 15 traliewerk bij een voederbak 17 karakter 18 kredietinstelling 19 vader van Kaïn 21 meedoen 24 eetbare knol 26 lagere beroeps opleiding 28 binnen zee tussen Duitsl. en Scandinavië 29 dop 31 opstandeling 33 zangstem 34 de post 36 vinnig 37 bitter vocht 38 Koningin Wilhelmina Fonds 43 kleine afgelegen plaats 45 bedompt 46 vloeibaar voedsel 47 loven 48 pl. in Letland 50 praal 51 kweken 52 kuip 53 factuur 55 onder zoek 57 paard 59 aanw. vnw. 62 tweetal 63 verdriet 64 huivering 66 Kon. Lucht macht 68 vogelprodukt. Alle logiesvormen en meer daagse arrangementen kimt u bij de WV-i-Vlissingen boe ken; door heel Nederland! Wie heeft niet regelmatig de behoefte om er eens een paar dagen tussenuit te trekken? Even de boel de boel laten om op adem te komen. De grote vraag is dan altijd: waar gaan we naar toe? Sinds een inmid dels flink aantal jaren wordt in Nederland als antwoord op die vraag reclame gemaakt voor "Lekker weg in eigen land". Want Nederland heeft zoveel leuke bestemmingen te bieden en is voor ons zelf op veel punten nog zo onbekend, dat Nederland als vakantiebe stemming best eens goed on der de aandacht gebracht mag worden. Alle VW-i-kantoren ver strekken alle informatie over heel Nederland. De leuke plekjes in Friesland, de fiets mogelijkheden in Zuid-Lim burg, de culinaire avonturen van de Brabantse keukenprin sen, de films die deze week draaien in Amsterdam en noem maar op. De VW-i- Vlissingen is daarbij ook nog aangesloten bij het landelijk systeem van de Logies-Infor- matie-Dienst. Een naam die de inhoud niet helemaal dekt, want de VW-i-Vlissingen geeft niet alleen informatie over logies-mogelijkheden door heel Nederland, maar kan u daarnaast ook recht streeks boeken in het hotel of pension van uw keuze! Daar bent u als consument nog eens mee geholpen! Om te beginnen zoeken we samen met u uit welk hotel o.i.d. in de plaats waar u heen wilt vol doet aan uw verlangens (en dan ook nog past binnen de prijs die u wilt betalen). Daarna checken we of er plaats is op het moment dat u er heen wilt Tenslotte verzor gen we dan ook nog de reser vering voor u. En mocht uw eerste keuze geen plaats meer hebben, dan zoeken we samen met u net zo lang door, tot we u „onder dak hebben". Dat kunnen we ook, omdat ons kantoor alle logies-informa- ties van heel Nederland voor handen heeft Bij ons aan de balie betaalt u de prijs van de eerste over nachting en een bedrag van 3.- reserverings- en tele foonkosten p/p (tot een maxi mum van ƒ11,- per gehele re servering). Zoals ook bij de theaterboekingen is telefo nisch reserveren niet moge lijk. Slechts aan de balie en te gen contante betaling van de verschuldigde kosten kunnen wij uw logies reserveren. Om deze service voor iedereen be reikbaar te maken is ons kan toor ook zaterdagsmorgens ge opend. En als u dan later in uw ho tel in-checkt is alles voor u ge regeld, gereserveerd en wordt u verwacht Bij het afrekenen na uw verblijf brengt de ho telhouder de eerste nacht in mindering op uw rekening en klaar is Kees. Natuurlijk zoeken we, als u dat wilt, gelijk voor u uit wat er in de omgeving van uw ver blijf allemaal te doen is en kunnen we - zie artikel van vorige week - ook uw avondje naar het theater verzorgen en reserveren. Dat is een service die het u wel heel makkelijk maakt om er eens een paar dagen tussen uit te trekken! U stapt gewoon het WV-i-Vlissingen binnen en wij regelen precies wat u verlangt Een andere mogelijkheid die hier zeker niet onbesproken mag blijven, is het reserveren van een speciaal arrangement Op ons kantoor zijn alle va kantie-reisgidsen van alle provincies in Nederland te verkrijgen. Die gidsen staan boordevol speciale meer daagse arrangementen. Voor wandel-, rust-, fiets-, culture le-, sportieve-, culinaire-, in teressante- en noem-maar- op-vakanties in eigen land. Volpension, half pension of lo gies met ontbijt Inclusief of exclusief excursies, uitjes, voordeelcoupons, entreebewij zen en alle denkbare andere extra's. U kunt bij ons al die arran gementen direct aan de balie boeken, a nnulerings-verzeke ringen afsluiten etc. Daar naast verzorgen we ook nog alle boekingen voor Centre Pares (v5h Sporthuis Cen trum) en reizen en arrange menten met de Olau Line naar Engeland. En, hoewel een VW-i-kan- toor daar eigenlijk niet voor is, ligt Vlissingen zo dicht tegen onze zuiderburen aan, dat we op ons kantoor in Vlissingen u ook nog uitgebreid van infor matiemateriaal kunnen voor zien voor een verblijf in Bel gisch Vlaanderen. Dus: of u nu een vastom lijnd plan heeft voor een va kantie (of kort verblijf) in eigen land of verlegen zit om suggesties en ideeën: een be zoek aan ons kantoor is altijd op zijn plaats. Folders, bro chures en gidsen om thuis door te snuffelen hebben we van heel Nederland in huis. En als u uw keuze bepaald heeft, dan staan we voor u klaar om - sa men met u - uw hele verblijf te regelen, te reserveren en om u met een gerust hart op pad te laten gaan. De VW-i-Vlissingen is niet voor niets uw vraagbak voor vakantie en vrije tijd! VW-i-Vlissingen Nieuwendijk 15 4381 BV VLISSINGEN tel.:01184-12345 Openingstij den ma. t/m vr. 09.00-17.00 uur zaterdags 09.00-12.30 uur 's zomers tot 18.00 uur (ma. t/m zat) Volgende week: Informatie nodig? Het moet gek lopen wil de VW-i-Vlissingen u niet kunnen helpen. fflïmKÊNDK~Op7is]BS Voor deze klasse klapstoel in uni-wit met stabiel metalen frame en kunststof rug en zitting, betaalt u nu per stuk Computer-telefoon met druktoetsen en 1 geheugen voor het laatst gekozen nummer. Eenvoudig aan te sluiten als 2e toestel Deze royale boodschappen tas, van stevig canvas, is een ontwerp van "Alfonso Requitti". Met leren draag- grepen Flessenvaas in uni-wit. Sierlijk gelijnd en van origi neel Royal keramiek. Per stuk: lengte 30 cm. 1245 9.95 en 25 cm. slechts Schoonmaakgarnituur bestaande uit zwabber, uit- wringvak en emmer. Ideaal vooro.a. plavuizen en linoleumvloeren ROWENTA "Dress-fit". Zorgt door middel van stoom- stootjes voor onberispelijke, altijd-in-de- vouwkleding voor thuis, op vakantie of zakenreis. Kompleet met étui. Adviesprijs 109,-

Scheldebode | 1987 | | pagina 9