„Mode showen is vooral hard werken" Kerstman in AH Gevonden Autoshow bii Goud Vrouwen succesvol in ondernemingen UIT HET ZAKENLEVEN Kapel in de steigers H Filmfestival in de Piek Puzzelrit korfbal- toernooi VLISSINGS MODE-PROMOTIETEAM NAAR AHOY Workshop SCHELDEBODE VAN DINSDAG 23 DECEMBER 1986 VLISSINGEN- Het Mode-promotion- team Aliènne uit Vlissingen verzorgt van 23 tot en met 28 december een groot aantal mode-shows in de Ahoy'-hal te Rotterdam. Tweemaal per dag wordt een greep uit het assortiment van de heer Baynath, impor teur van Oosterse kleding, vertoond te midden van een groots gebeuren waaraan ook een circus, een kermis en een uitge breid aantal stands deelnemen. Ali Wille is oprichtster en leidster van het team. Wat in juli 1985 als hobby begon, lijkt nu, zo'n anderhalf jaar later, een professioneel aandoende onderneming te zijn. Aliènne levert mannequins en sinds kort, fotomo dellen. „Er waren in Vlissingen en omgeving verschil lende meisjes die zo nu en dan een modeshow lie pen. Dit gebeurde echter niet in georganiseerd ver band. Ik was als gediplomeerd visagiste geregeld aanwezig bij dergelijke gebeurtenissen en zo doende had ik wel een aardig beeld van de hele si tuatie. We hebben het team toen met zo'n tien meis jes opgezet en sindsdien loopt alles op rolletjes." Telefoon. Kinderschoenen Badpak APOTHEEK Opel xl met alle mogelijke accessoires HUISARTSEN Tip van de week Actie zuinig stoken Tabel voor de week van 15 december t/m 21 december 1986 TANDARTSEN DIERENARTSEN KERKDIENSTEN HOOGWATER 305 De grote doorbraak is de laatste braderie in Middelburg geweest. Na dit modefestijn, waar honderden getuigen van waren, stond de telefoon van Ali Wille niet meer stil. Uitno digingen stroomden binnen en tevens lieten verscheidene meisjes weten dat zij ook graag lid van het Mode-pro- motionteam wilden worden. De wereld van de mode brengt niet voor niets een romantisch beeld met zich mee. Onterecht meent Ali Wille. „Ik houd meisjes die bij ons komen altijd voor dat zij geen luchtkastelen moeten bouwen. Mode showen is vooral hard werken. De mensen die bij ons DOMBURG - In het week- ens van 27 en 28 december wordt onder de naam 'Leven uit eigen bron' een Workshop gehouden in jeugdherberg 'Kasteel Westhove', gelegen in de Domburgse bossen. Het programma van de Workshop, die voor iedereen toegankelijk is, omvat vier onderdelen. Het Meditatief schilderen, waarbij de speciale techniek gericht is op het ontsluiten van de iegen binnenwereld en het naar bui ten brengen daarvan in kleu ren. De begeleiding van het meditatief schilderen wordt verzorgd door Marten Muller, kunstenaar en kleurenthera- peut. Sacred Dance is een dans vorm, die uitgaat van een diepe betrokkenheid bij het wezen van de dans als middel tot bewustwording. Hiervoor worden eenvoudige dansen gebruikt als oude mythische en folkloristische dansen en daarnaast ook nieuwe dansen op klassieke en religieuse mu ziek. Danservaring is niet noodzakelijk. De Sacred Dance wordt gedoceerd door Elly Mulder-Tak. Het volgende programma punt kan worden omschreven als een zwerftocht door de na tuur. De folder zegt: „Onder leiding van de Indiaan in ons zwerven we door de bossen, duinen en langs het strand bij het kasteel. We aarden, bele ven onze verbondenheid met de natuur in de geest en bren gen iets tastbaars mee terug als aanzet voor een creatief groepsproces. Het laatste punt van het programma wordt gebracht onder de naam Zelfverzorging en wordt afgewerkt in het Koetshuis waar men de be schikking heeft over een eigen keuken, zitkamer en slaapka mers. De maaltijden worden gezamenlijk bereid. En het ligt in de bedoeling dat ieder voor zichzelf en voor elkaar zorgt. De totale kosten voor het weekend bedragen f.90,- per persoon. Kinderen, die geen eigen inkomen hebben betalen f.60,- per persoon. Men kan zich opgeven bij Marten Muller, prinses Irene- straat 6, 4332 XE te Middel burg. Naam, adres, telefoon nummer en een korte om schrijving van de motivatie. werken, volgen allemaal een door ons opgezette cursus. Hier leren zij de kneepjes van het vak make-up, looples, de manieren van staan, conditie training, niets wordt vergeten. Dat is niet altijd even leuk. Jon Aartsen en Diana Zwier, die de lessen geven, laten de modellen wel eens een uur lang oefenen hoe je op de beste manier je jas uit kunt doen of een bepaald looppasje moet uitvoeren en dat wordt er ste vig gebaald." Naast de mannequins heeft het team ook fotomodellen. Ali Welle vindt dat dit onderdeel eigenlijk nog in de kinder schoenen staat, maaar toch lijkt dit steeds sneller te ver anderen. Om zelf het klappen van de zweep beter te leren kennen, volgen zij en de meis jes een fotocursus bij De Draadontspanner. Voorzitter van deze fotoclub Zeljko Savic fotografeert zelf geregeld mo dellen en noemt de eigen schappen die zij volgens hem moeten hebben. "Natuurlijk is een goed mo del fotogeniek. Zij moet verder enigszins toneel kunnen spe len en ontspannen voor de ca mera staan. Daarbij is het van belang dat het fotomodel een redelijk intelligent gezicht heeft. Om bepaalde dingen te leren, is ervaring vereist. Na zo'n drie maanden oefenen, sta je bijvoorbeeld pas echt lekker op de foto. Je schaamt je niet meer om gezichten en derge lijke te trekken." Ali Wille beaamt dit Een goed model moet inderdaad heel wat in huis hebben. Ook voor hen geldt dat zij niet te kinderachtig moeten zijn een badpak in de winter en een warme trui in de zomer zijn bijvoorbeeld zaken waar geen enkel fotomodel omheen kan. Daarnaast moeten modellen en mannequins altijd klaar staan. Soms wordt er's mid dags gebeld voor een mode- schow van dezelfde avond. De meisjes moeten zichzelf dan zonder moeite opmaken en klaarstomen voor de stijl die gevraagd wordt. Of dit nu klassiek of modern is." Aliènne heeft een eigen fo toboek waar alle modellen in staan zowel jongens als meis jes. Toch is Ali Wille nog niet helemaal tevreden. „We zoe ken nog wat modellen met grote maten. Meisjes met maatje 36 hebben we genoeg. Ook nemen we liever geen modellen meer aan beneden de 1.74. Lange meisjes zijn dus al tijd welkom. Hierdoor wordt het team wat professioneler en kunnen wij ons overal laten zien. Mijn wens is om in België aan de slag te gan er zijn daar veel modebureaus maar die zijn vooral Franstalig. Het zou leuk zijn als er voor ons een markt te vinden was." VLISSINGEN- Bij de Ge meentepolitie te Vlissingen werden in de periode van 10 tot 17 december 1986 de vol gende voorwerpen aangege ven bril, metalen montuur red dingsvlot accu's en gelijk- richter zwart/grijze jongens handschoen wit/blauw/roze gestreepte kindermuts re genpak gouden oorhanger 2 autosleutels huissleutel huissleutel aan koord 3 sleu tels aan hanger 5 sleutels aan ring sleutel aan label 2 sleu tels aan hanger groene fiets tas plastic tas met kleding boodschappentas met inhoud. HOOGELANDE - De oplettende polderganger heeft waarschijnlijk ge merkt, dat de kapel van St. Maarten in Hoogelande in de steigers staat. De kapel is in 1180 gebouwd door de pastoor van de Westmon- sterkerk te Middelburg. In de tachtigjarige oorlog werd de kapel, zoals vele andere verwoest. Het puin werd in de zeeweringen gebruikt. De heer en me vrouw Hoegen hebben de kapel in de jaren zestig ge restaureerd. Architect B. Oele vertelt wat er nu aan de hand is: „Het is nooit gebruikelijk geweest om aan de dakrand van derge lijke gebouwtjes een goot te hangen. Dat zie je op alle plaatjes. Was is daar nu het gevolg van? Het regen water komt tegen de on derste helft van de muur en daardoor is de specie verteerd. Ook geldt dat voor de stenen. We gaan er nu koperen goten aanbren gen. Ook de vogelschroten onder de dakpannen zijn helemaal verrot, die wor den weggehaald." De klus aan de kapel van St. Maar ten zal begin volgend jaar geklaard zijn. „„V. VLISSINGEN - In de Vlissingse vestiging van Albert Heijn in de Scheldestraat, was kortgeleden de kerstman op bezoek. Naast het vele handen schudden dat hij met de kinderen van de klanten deed, moest de kerstman ook nog aantreden voor een echte prijsuitreiking. De Vlissingse mevrouw C. Schreurs kreeg op dezelfde dag als de kerstman op bezoek was bij Albert Heijn, de prijs uitgereikt voor de beste inzending van de Supra Van Nelle wedstrijd. Mededingers naar de dinerbon ter waarde van tweehonderd vijftig gulden moesten een verhaaltje schrijven over het meest sfeervolle moment waarop hij of zij Supra-koffie nuttigde. Me vrouw Schreurs deed dat over de blije afloop van de geboorte van haar kleinkind Aster en werd daarmee winnares van de in drukwekkende prijs, die goed van pas komt de komende dagen. Op de foto krijgt mevrouw Scheurs de felicitaties van de kerstman in het Vlissingse filiaal van Albert Heijn. Bedrijfslei der Aarnoutse, hoofdvertegenwoordiger van Van Nelle en een AH-medewerker kijken toe. foto kafiin stroo KRABBENDIJK - Bij Autobedrijf Goud aan de Westweg in Krabbendijke wordt op zaterdag 27, maan dag 29 en dinsdag 30 december een grandioze autoshow ge houden, waarbij ruim 80 wa gens staan tentoongesteld. Door eigen import van bijna nieuwe wagens zijn de nieuw ste modellen van onder meer Opel en Ford te leveren tegen zeer scherpe prijzen. Een pri meur op de show is de Opel xl, die door autobedrijf Goud compleet is opgetuigd met alle denkbare accessoires. Van Opel staan er ook de Opel Cor- sa, de Kadett automaat, de Kadett special, de Ascona automaat, Ascona S.LS. Ford is onder andere pre sent met de Ford Fiësta, de Es cort, Sierra automaat en break en de Scorpio. Verder staat er de BMW 316, Renault 25 auto maat naast vele andere gere- nomeerde merken. Het belooft een gezellige show te worden bij auotbe- drijf Goes. De koffie staat klaar voor bezoekers. Vlissingen- Vrijdag 26 decem ber, tweede kerstdag dus, houdt Uitgaanscentrum De Piek een mini-filmfestival. Er zullen dan een tweetal films worden vertoond, namelijk 'Prizzi's Honor* en The Year Of The Dragon'. Naast deze films is zowel eerste als tweede kerstdag de bar ge opend vanaf 16.00 uur. Prizzi's Honor is een parodie op het typische mafia-film- genre a la Godfather, waarin hartstocht lijkt te leiden tot de ondergang van de hoofdper soon. Die hoofdpersoon is Charlie, een kleine jongen in het mafia-milieu, huurmoor denaar van beroep. Deze rol wordt meeslepend gespeeld door een geschifte Jack Ni cholson op z'n best. Charlie is de protégé van de 'Don' het hoofd van de mafia-familie, en staat op de nominatie diens opvolger te worden. Charlie wordt echter hopeloos verliefd op Irene, een beeldschone dame van enigzins twijfelach tig allooi, gespeeld door de beeldschone Kathleen Turner. Irene blijkt echter, net als de meeste mafiosi, de wat onsym pathiek aandoende gewoonte te hebben tegenstanders en ri valen op gepaste maar doel treffende manier uit de weg te ruimen. Charlie, vanuit zijn beroep toch niet helemaal on bekend met deze manier van omgaan met relaties, is nogal geschockeerd als hij verneemt dat het lieve, onschuldige meisje dat hij aanbidt in wer kelijkheid van hetzelfde slag als hijzelf blijkt te zijn. On dertussen is hij echter dusda nig van haar in de ban geraakt dat ontsnappen onmogelijk is geworden. Charlie wordt door de ambitieuze Irene voortdu rend op het verkeerde been gezet, vooral door de eigen re gels die zij hanteert op het ge bied van man-vrouw verhou dingen regels waar Ita liaanse Charlie knap veel moeite mee heeft. Regie John Huston. Aan vang 16.00 uur. In The Year Of The Dra gon', een 'Good Guy Against The World'-film binden Mic key Rourke ('The Motorcycle Boy') en Stanley White de strijd aan met de verzamelde kriminelen van China Town. Inzet is een grote cocaïne-zen- ding door de Chinese bendelei der Joe Tai die de beide 'un dercovers' moeten veroveren op het geteisem van de plaat selijke onderwereld, ergens in het Verre Oosten. Op een meer dan voorvarende wijze zien ze kans, met een 'ietsje' geweld, niet alleen de stad te zuiveren van Joey Tai en zijn misda dige kompanen, maar en pas sant weten ze ook nog de be ruchte Gouden Driehoek in Thailand tot de Loden Puin hoop te transformeren. Regie Michael Cimino. Aanvang 21.00 uur. VLISSINGEN - Op 16 de cember werd in Vlissingen de tweede kursus Starten Eigen Bedrijf voor vrouwen afgeslo ten. Vijftien vrouwen namen deze herfst aan deze oriënta- tiekursus deel. De kursus werd georganiseerd door buro economische zaken van de ge meente Vlissingen (voorheen Projekt Werkloosheid Vlissin gen) en het Projekt Vrouw en Werk Zaaland. De docenten Jacky Doorns en Antonie de Beaumont reik ten de certificaten uit en bo den de deelneemsters een roos aan. In de kursus werden in vogelvlucht allerlei zaken aangestipt waar beginnende onderneemsters mee te maken krijgen. Dit waren zowel za ken als begroting, markton derzoek, rechtsvorm, als aan dacht voor de situatie waar vooral vrouw mee gekonfron- teerd worden. Een kursus-on- derdeel was een forum van vrouwelijke ondernemers en enkele deskundigen, waarn de deelneemsters praktijkvragen konden stellen. Ook werd een bezoek aan de Kamer van Koophandel gebracht waar o.a. een consulent van het Re gionaal Dienstverleningcen trum Kleinbedrijf een inlei ding hield. Al met al een zeer intensieve en informatieve kursus. Thans zijn 6 van de 15 deel neemsters al een heel eind met hun eigen bedrijf. Twee vrou wen starten 1 februari met hun praktijk voor Cesar the rapie; drie anderen zijn een naaiatelier 'Duivetex' begon nen. (Dit initiatief dateert ove rigens al van voor de kursus), één deelneemster wil een pa pierwinkel gaan beginnen. Bij de afsluiting wensten Jacky Doorns en Antonie de Beau mont hun kursisten veel suc ces bij hun verdere plannen. Jacky Doorns wees er nog op dat Vlissingen er in toene mende mate in slaagt om on dernemers aan zich te binden. Er wordt op alle fronten kei hard gewerkt om Vlissingen tot een woon- en winkelstad te maken. Antonie de Beaumont hield hen voor dat hoewel de VALKENISSE- Op vrijdag middag 26 december (tweede kerstdag) houdt de Motor- en Autoclub "De Zeeuwen" een puzzelrit voor automobilisten. Deze rit wordt verreden in de gemeente Valkenisse over goed begaanbare wegen. Het puzzelreglement Midden-Zee land is van toepassing. In schrijving is mogelijk voor le den en niet-leden in de A- klasse (ervaren rijders) of de B-klasse (beginners) van 13.30 tot 14.30 uur in café Herwegh, Dorpsstraat 1 te Biggekerke. De vrije start van de eerste deelnemer is om 14.01 uur. Er geldt geen gemiddelde snel heid, maar elke deelnemer moet uiterlijk 16.30 uur bij de finish arriveren. Aan de rit is ook een wedstrijd voor passa giers en kinderen verbonden. Elke deelnemer ontvangt een prijs. 'zuigelingensterfte' onder startende ondernemingen erg hoog mag zijn, de cijfers voor vrouwelijke ondernemers aanzienlijk beter uit de bus komen. Dit komt omdat vrou wen voorzichtiger blijken te zijn, ze bereiden zich beter voor en zijn preciezer in de uitwerking en afwerking van hun plannen. Zij wenste de deelneemsters deze eigen schappen die kunnen leiden tot succesvol onderneemster schap van harte toe, aange vuld met de meer 'mannelijke' eigenschap: lef. Met de goede voorbereiding ook de sprong in het onzekere wagen! Na afloop van de kursus blijven het buro economische zaken van de gemeente Vlis singen en het Projekt Vrouw en Werk voor de kursisten be schikbaar voor hulp en advies bij de verdere uitwerking van hun plannen. MIDDELBURG- Eerste kerstdag, donderdag 25 de cember a.s. om 15.00 uur wordt in de Ontmoetingskerk te Middelburg het Kerstfeest voor en met verstandelijk ge handicapten gehouden. Gegevens voor deze rubriek moeien de vrijdag voor plaatsing uiterlijk om 11.00 uur op het kan toor aan de Torenstraat 5 te Vlis singen binnen zijn. Vlissingen 25 dec. Bom, Badhuis straat 81, tel. 12233, 26 dec. v.d. Griek, Badhuisstraat 46, tel. 12950. za. Mijnlieff, Nic. Beetslaan 15, tel. 12525. zo. Thiadens, Zuiderbaan 23, tel. 64633. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30-13.00 en van 17.30-18.00 uur (zonder afspraak). Huisbezoek aanvragen voor 10.00 uur. Middelburg - 25 dec. v.d. Haak, Rouaansekaai 47, tel. 12637. 26 dec. Wortelboer, Kromme Weele 7, tel. 33946. za. Meyer, De Krammer 14, tel. 14664. zo. Buytendijk, Noordweg 353, tel. 12460.Spreekuur voor spoedgevallen (zonder afspraak) 12.30-13.30 uur en 17.30-18.00 uur. Huisbezoek aanvragen voor tien uur. Souburg, Middel burg-Zuid, Ame- mulden en Nleuwland. 25 dec. Kap- teyn, lekstraat 6, Oost-Souburg, tel. 01184-61630. 26 dec. Pennings, Amstelstraat 55, Oost-Sousburg, tel. 01184-61630. za. Heere, J.H. Huys- senstraat 15, Middelburg, tel. 01180- 11501. zo. Bergen, Kanaalstraat 89, Oost-Sousburg, tel. 01184-61500. Spreekuur voor spoedgevallen van 12.30 tot 13.00 uur en van 17.30 tot 18.00 uur. Visites aanvragen voor 10.00 uur. West- en Mldden-Walcheren - Za. en zo. Bouwense, Valkenisseweg 14, Biggekerke, tel. 01185-2190. Zoutelande, Meliskerke, Biggeker ke, Koudekerke, Westkapelle, Domburg, Aagtekerke - Vrijd. 18.00 uur - zo. 24.00 uur: 24 dec. 18.00 uur tot 26 dec. 18.00 uur: v.d. Male, Duinweg 59, Zoutelande, tel. 01186- 1282. Vaandragee, Weststraat 7, Domburg, tel. 01188-1271 Oostkapelle, Serooskerke, Grijps- kerke en Veere - Van za. 8.00 uur tot zo. 23.00 uur: 25 en 26 dec. Rul lens en Mol, Dorpsstraat 2, Oostka pelle, tel. 01186-1276. Kousemaker, Dorpsstraat 66, Gapinge, tel. 01189- 2071 VERLOSKUNDIGEN Vrijd._ 18.00 uur tot zo. 24.00 uur Middelburg: mw. de Crom, tel. 27325. Vlissingen: 25 dec. - 8.00 uur tot 28 dec. - 20.00 uur, Mevr. v. Sorgen, tel. 16420. SOUBURG- Op vrijdag 26 december houdt korfbalver eniging Seolto haar jaarlijkse Kersttoernooi voor junioren- ploegen. Ook dit jaar hebben weer vele Zeeuwse verenigingen zich ingeschreven Animo, Atlas, Swift, Togo, Tjoba, On- do, Zuid-westers, Stormvogels en Seolto. De top van de Zeeuwse korfbalwereld is dus op het toernooi aanwezig. Er wordt gespeeld in twee poules van zes teams. De eind rangschikking bepaalt wie in de twee finales om de eerste vier plaatsen gaan strijden. De winnaar van het toernooi ont vangt naast de eerste prijs ook de P.Z.C. - wisselbeker. Het toernooi beging om 9.00 uur in de sporthal va Souburg. De fi nales zijn om 17.05 uur en 17.25 uur. Draai voor het luchten de thermostaat lager en de ra diotoren dicht Zo verliest u de minste warmte. Ventileer niet langer dan nodig is. Een kwartier per dag goed luch ten is voldoende. bij een hoort een en een totaal jaarverbruik van: streefverbruik voor streefverbruik sinds de afgelopen week 13 oktober 1986 van: 800 m3 24 182 1000 m3 31 228 1200 m3 37 274 1400 m3 43 319 1600 m3 49 365 1800 m3 55 410 2000 m3 61 456 2200 m3 67 502 2400 m3 73 547 2600 m3 79 593 2800 m3 85 638 3000 m3 92 684 3300 m3 101 752 3600 m3 110 821 3900 m3 119 889 4200 m3 128 958 4500 m3 137 1026 5000 m3 153 1140 5500 m3 168 1254 6000 m3 183 1368 Het werkelijk streefverbruik wordt bepaald aan de hand van de gemiddelde etmaal-temperatuur en enkele andere gegevens. Vlissingen - Vrijd. 26 dec.-vrijd. 2 jan.Apotheek De Singel, Singel 9, tel. 12730 Middelburg - Vrijd. 26 dec. - vrijd. 2 jan. Apotheek Hummelen, markt 69. Voor heel Walcheren - Spreekuur voor spoedgevallen tussen 11 en 12 uur. 25 en 26 dec. - v.d. Moer, Pr. Rooseveltlaan 48, Vlissingen, tel. 01184-19086. za. en zo. - de Boer, Rouaansekaai 23, Middelburg, tel. 01180-13320. Kleine huisdieren - 25 en 26 dec. v.d. Akker te Oost-Sousburg, tel. 01184-60860. za. en zo. mevr. Brink te Middelburg, tel. 01180-11011 Consult na tel. afspraak. Dierenartsenpraktijk Middelburg - Grote huisdieren 01180-33803. Visi tes aanvragen van 8.00-9.00 uur. Praktijk Oostkapelle - Oude Dom- burgseweg 33a, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. KERKDIENSTEN R.-K. Kerk Walcheren, Souburg, Zoute Viever za. 9.00, mar- tinuskerk. 24 dec. 18.30 uur Her dertjeshuis 22.00 uur, parochiekoor, 25 dec. 10.30 uur, parochiekoor, zo. 10.30 uur, parochiekoor. Paauwenburg open hof 24 dec.- 21.30 uur onze eigen zanggroep, 25 dec. 11.15 uur, eigen zanggroep, zo. 11.15 uur eigen zanggroep en 19.00 u samenzang.Lieve Vrouwekerk 25 dec. 10.00 uur jeugdkoor, za. 19.00 uur dameskoor en zo. 10.00 uur jeugdkoor. Middelburg Petrus en Pauluskerk 24 dec. - 24.00 uur Gre goriaans, 25 dec.-10.00 uur, 26 dec.- 10.00 uur, jongerenkoor, za. 19.00 uur, zo. 10.00 uur. Hoeksteen zo. 11.30 uur. Domburg (Badhuisweg) 25 dec.-10.00 uur en elke 1e en 3e zo. 8.15 uur. Bethesda SL-Josephzlekenhuls - 25 dec. Ds. Joosse en past. v.d. Riet en zo. 10.00 uur dhr. Schoenmaker. Chr. Ger. Kerk Vlissingen - 25 dec 9.30 en 17.00 uur ds. Brons en 26 dec. 10.00 uur ds. Brons. zo. 9.30 uur ds. brandsma en 17.00 uur ds. Verhage. Geref. Kerk en Ned. Herv. Gem. Souburg - Kanaalstraat: 24 dec. 23.00 uur dhr. Heemskerk en 25 en 28 dec. 9.30 uur ds. Melse, Oranje plein 25 en 28 dec. 9.30 uur ds. v. Buiren en 28 dec. 19.00 uur ds. Don- dorp. Evang. Gem. de Wijngaard, Mid delburg, - L.T.S. Klarenbeek, 25 dec. 9.30 uur samenkomst en zo. 9.30 uur A. Baak. Ge"M. Kerk Vrijgemaakt, De Lan- noystraat, Vlissingen 25 dec. 9.30 uur ds. Zomer en 16.30 uur cand. de Mey. zo. 9.30 uur en 16.30 uur lees- dienst. Anglicaanse Kerk - (Mission to Seamen) Zeemanshuis Schelde- poort: 24 dec. 23.30 uur Midnight Mass, 25 dec. en zo. 10.30 Holy Communion en 19.30 uur Evening Prayer. Luth. Kerk - Middelburg: zo. 10.00 u. ds. v. Houwelingen en Vlissingen ds. Buissing-van Beers (samen met N.H. wijkgemeente). Zevende Dags Adventisten, Mid delburg - za. 10.00 uur en Vlissingen za. 9.30 uur ds. Mandemaker. Kristen Zuldmolukse Kerk In Ne derland - Souburg: 24 dec. 20.00 uur, 25 dec. 10.00 uur en 17.00 uur, 26 dec. 13.00 uur en zo. 13.00 uur. en Koudekerke 24 dec. 18.00 uur, 25 dec. 12.00 uur, 26 dec 16.30 uur, zo. 12 uur Doopsgezinde Gemeente Vlissin gen: 24 dec. 19.30 uur ds. Poste- ma, 25 dec. 10.00 uur te Goes, za. 9.30 uur ds. Postema, Middelburg, zo. 11.00 uur ds. Postema. Herv. Gem. en Ger. Kerk te Vlissin gen zo. 10.00 uur ds. de Boer en 17.00 uur ds. Cazander E.V.-Lu- therse Kerk, Petruskerk 25 dec. 10.00 uur ds. Makkinga en zo. 9.30 uur ds. Makkin- ga. Johanneskerk 25 dec. 10.00 uur ds. Glashouwer en zo. 9.30 uur hr. Jorritsma en 17.00 uur ds. de Mooy. Open Hof 24 dec. 19.30 uur ds. Krij- gee, 25 dec. 9.30 uur ds. Kalsma en ds. Krijger. De Schaapskooi 24 dec. 23.00 uur, 25 dec. 9.30 uur en zo. 9.30 uur ds. de Mooij. Der Boede - 25 dec. ds. lukasse en zo. ds. Weijs. Hervormd Middelburg Nieuwe Kerk 25 dec. 10.00 uur ds. Dondorp en ds. Dubbmk, zo. 10.00 uur ds. glashouwer. Koorkerk 25 dec. 10.00 uur ds. Hen- drikse-Spiermgs, za. 10.00 uur ds. hendrikse. Oostkerk 25 dec. 10.00 uur ds. de Boer, zo. 10 00 uur ds. Hiensch.Ont- moetingskerk zo. 25 dec. 10.00 uur ds. Elseman en 17.00 uur ds. Blom, zo. 10.00 uur ds. Elseman en 17.00 uur ds. de Rijke (Ger. Bondsdienst). 25 dec. 10 uur ds. Snijders en zo. 10.00 uur ds. Geers.Engelse Kerk zo. 19.00 uur ds. de Boer. De Hoek steen: 24 dec. 22.30 uur ds. Paulus. Vrljz. Herv. en Remonstrantse Kring Koorkerk - Middelburg 24 dec. 22.45 uur ds. Hendrikse, 25 dec. 10.00 uur ds Hendrikse-Spie- rings en zo. 10.00 uur ds. Hendrikse Christengem.: Kapel St.-Maarten, Hoogelande, zo. 10.30 u. mensenwij- dingsdienst. Pinksterkerk Vrljdomweg 1, Vlis singen, wo. 19.30 uur, vr. 19.30 uur, zo. 14.30 uur. Lofpr. dienst Leger des Hells, Vlissingen - Zo. 10.00 uur Heiligingssamenkomst, 17.00 uur Avondsamenkomst. Evangelische Baptisten Gemeente, Damplein, Middelburg Zo. 10.00 uur Br. Lok. Baptisten Gemeente, Middelburg, Kapel Bree 8,10.00 u. ds. Ezinga. Slon-gemeente Oost-Souburg, Deckerestraat 1, zo. 10.00 u. Lof- prijsdienst. Ned. Ger. Kerk (Engelse kerk) Middelburg: 25 dec. 10.00 uur ds. Brands en dhr. de Leur, zo. 9.30 uur ds. Brands, 17.00 uur dhr. de Leur Do. 25 dec. Vr. 26 dec. Za. 27 dec. Zo. 28 dec. Ma. 29 dec. Di. 30 dec. Wo. 31 dec. 8.07 en 20.48 uur 9.13 en 21.53 uur 10.20 en 22.57 uur 11.22 en 23.55 uur 12.17 en - uur 0.48 en 13.08 uur 1.38 en 13.57 uur

Scheldebode | 1986 | | pagina 5