Twintig jaar Brammetje Dump Open podium voor amateurs in Cultureel Café Herfstpuzzelkrant Turnvereniging brengt uitvoering het weten waard Jakkes in Razzmatazz Rode Kruis houdt bloedinzamelingsavond Voorlichtingsmiddag ouderen in het verkeer Jubileum aquarium vereniging Concert 'Scheldebode Puzzelsport' Bijeenkomst Rechte Straat Livin' Blues in Bloesbak Prowizorka komt vrijdag Cry from the mountain Bazar in Rustenburg UIT HET ZEEUWSE ZAKENLEVEN Surfwedstrijd Discussie in Het Buut SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 12 NOVEMBER 1986 Actie zuinig stoken Tabel voor de week van 3 november t/m 9 november 1986 KRUISWOORDRAADSEL 305 fllmi BOEF OERENVLOER HUISARTSEN APOTHEEK TANDARTSEN DIERENARTSEN KERKDIENSTEN HOOGWATER MIDDELBURG - Degenen, die in Midden-Zeeland onbe kend zijn met het 'fenomeen' Brammetje Dump, zijn zonder twijfel op de vingers van een hand te tellen. Dump begon nen in Middelburg, is een be grip bij de Zeeuwse consu menten. De vestigingen in Middelburg, Goes en Vlissin- gen zijn bijna even vertrouwd als de Lange Jan, de televisie- -toren of de Vlissingse Boule vard. Deze maand bestaat Brammetje Dump in Middel burg twintig jaar en dat is re den voor een feest in alle drie de vestigingen van het fami liebedrijf Vreeke. In 1966 is het begonnen op precies dezelfde plek als de 'moederzaak' in de Zeeuwse hoofdstad zich nu bevindt. Een enigszins vergrauwd opschrift op de gevel van het pand Ach ter de Houttuinen illustreert de tand des tijds van de win kel. Henk Vreeke, bedrijfslei der van de vestiging in Mid delburg heeft het vanaf het begin meegemaakt. „We zijn destijds begonnen met enkel dump-artikelen te verkopen. Oude legerj assen en meer van dat soort spullen lie pen destijds als een trein. Er was veel vraag naar en wij bo den dat als enigen aan", aldus Henk Vreeke. De stem van het koperspu- bliek heeft ook min of meer voor de totstandkoming van Brammetje Dump gezorgd. Henk Vreeke:„We stonden destijds op de markt in Mid delburg en steeds meer klan ten opperden de vraag wan neer we nu eindelijk een zaakje gingen beginnen. Door het grote enthousiasme op voorhand en het gegeven dat we als enige deze tak zouden beheren, zijn we met de eigen zaak gestart". Dat begin was niet gemak kelijk. Het kenmerk van dump-artikelen is dat ze spot goedkoop moeten zijn. Een fikse winst maken kon de fa milie Vreeke dus wel vergeten. „Knokken", omschrijft de Middelburgse bedrijfsleider de ondememerssituatie van die tijd kernachtig. De belangstelling voor dump was dalende gedurende de jaren zeventig en zodoende sloeg Brammetje Dump een 'bredere' weg in. Het assorti ment werd vergroot en dat nu ENERGIEBEDRIJVEN ZEELAND in samenwerking met: bij een hoort een en een totaal rverbruik van: streefverbruik voor streefverbruik sinds de afgelopen week 13 oktober 1986 van: 800 m3 19 55 1000 m3 24 69 1200 m3 29 83 1400 m3 34 97 1600 m3 38 111 1800 m3 43 125 2000 m3 48 139 2200 m3 53 152 2400 m3 58 166 2600 m3 62 180 2800 m3 67 194 3000 m3 72 208 3300 m3 79 229 3600 m3 86 249 3900 m3 93 270 4200 m3 101 291 4500 m3 108 312 5000 m3 120 347 5500 m3 132 381 6000 m3 144 416 Het werkelijk streefverbruik wordt bepaald aan de hand van de gemiddelde etmaal-temperatuur en enkele andere gegevens. Met deze 'Nieuwsblad Puzzel sport-puzzel is maandelijks een aantrekkelijke prijs te verdienen: een praktisch actueel en uitvoerig woordenboek. Het is een betrouw bare gids voor de gebruiker van het Nederlands, zoals dat momen teel gebruikt wordt. De 'Grote van Dale' is zowel het oudste als het grootste woordenboek in het Ne derlandse taalgebied. Het is meer dan een eeuw de onbetwiste auto riteit op dat terrein. De 'Heden daagse Van Dale' heeft een winkel waarde van 120,-. Om deze prijs te kunnen verdie nen, moet men in november alle vier puzzels oplossen. Van de puz zel van 5 november neemt men de eerste twee letters van de oplos sing van 28 horizontaal; van de puzzel van 12 november neemt men de vierde en de zesde letter van 39 horizontaal; van de puzzel van 19 november neemt men de vierde en vijfde letter van 34 verti caal; van de oplossing van 26 no vember neemt met eerst de de laatste twee letters van 38 horizon taal en tenslotte de laatste twee let ters van 51 horizontaal. Zet men de gevonden letters achter elkaar, dan krijgt men de benaming van een sitauatie waarbij evenwicht ontbreekt. Men moet deze naam inzenden voor woensdag 3 december naar de puzzelredactie van het Nieuws blad voor de Bevelanden, Postbus 13, 4460 AA Goes. Uit alle goede oplossingen trekt de redactie de winaaar van de oktober-puzzelse- rie. VEEL SUCCES. Hor.: 2 vol maken 8 stukjes vlees met saus 14 bazaar (Indon.) 16 verharde huid 17 stekelvarken 18 Ned. omroeporg. 20 vrijgevigheid 21 slechte woning 23 voortreffelijk 24 omzichtigheid 25 hinderen 28 land in Azië 31 dichte menigte 32 kleurling 35 bouwland rond om een dorp 37 gestild 39 adergezwel in de endeldarm 40 maanfase 41 uitroep van verbazing 43 Arab, stamhoofd 46 zangnoot 47 zeevogel 48 Sp. uitroep 49 hard niezen 50 geest, titel 51 waak zaam 53 administratietroepen 54 maat schappij 55 raadgeving 57 ontsluiten 59 zijne excellentie (Fr.) 62 eikehout ont schorsen 64 pl. in Zwitserland 66 secre taris (afk.) 70 smidse 73 godin v/d twist 75 deel v/e rekenk. bewerking 77 openb. vervoermiddel 78 zeewier 80 slecht ho rende 81 gezicht 83 strot 84 Arab, titel 85 rouwsluier 86 ingeval. Vert.: 1 ambtsgewaad 2 eenheid van elektr. spanning 3 kleiachtig gesteente 4 dunbladig gesteente 5 niet hier 6 deel v/d bijbel 7 familielid 8 zangnoot 9 noti tieboekje 10 gemiddeld 11 brandstof 12 pl. in Gelderland 13 lichtbeeld 15 sol- datenkost 19 Kon. Ned. Automobiel Club 21 kilogrammeter 22 drie (in voor voegsels) 24 int. trein 26 ruwe steenmas sa 27 reus 29 deel v/e vistuig 30 vroeger 31 godsvrucht 33 hartelijk begroeten 34 ordenen 36 milit. toelage 38 gekookt sap van vruchten 40 nihil 42 voorm. schooltype 44 licht roeivaartuig 45 Eu ropeaan 46 bevel 51 adem 52 goochel kunst 54 sporeplant 56 kraaiachtige vo gel 58 eren 60 naaldtekening 61 Ned. omroeporg. 63 spitse vogelbek 64 vrucht 65 openbaar vervoermiddel 67 heldendicht 68 achterkamertje op schip 69 voertuig 71 zandheuvel 72 deel van Sumatra 73 achten 74 Egypt, godin 76 herkauwer 79 gelofte 82 techn. school 83 kunstm. inseminatie (afk.). De bedrijfsleider van de Middelburgse Brammetje Dump, Henk Vreeke, voor de twintigjarige zaak. - foto peter lievense blijkt hedendten dage het sterke punt van de serie zaken in Midden-Zeeland; razend snel het aanbod aanpassen aan de vraag van de consu ment. Het resultaat is zoals Henk Vreeke het zelf noemt „een klein warenhuis" Dat wil niet zeggen dat er niets meer van vroeger is te rug te herkennen De afdeling dump siert nog altijd een ge deelte van de zaak op. ,En als een soort eerbetoon", legt Henk Vreeke uit, „willen we die artikelen in ons pro gramma blijven handhaven". In november 66 verrees 'op verzoek' Brammetje Dump in Middelburg. Tien jaar later kwam de tweede vestiging te recht in de Vlissingse Wal- straat. De jongste Brammetje Dump staat in Goes. In 1982 was die zaak in gebruik. Alle zaken bieden nu eenzelfde as sortiment Vrijetijdskleding, communicatieapparatuur, hengelsport, sport in het alge meen en gereedschap zijn te genwoordig de soorten artike len waar Brammetje Dump naam mee maakt. De kleding is momenteel het best lopende VLISSINGEN - De Stich ting In de Rechte Straat houdt woensdagavond 19 november een bijeenkomst in de Christe lijke Gereformeerde Kerk in de Kasteelstraat te Vlissingen. Als spreker treedt ds. H.J. Hegger op. Zijn onderwerp draait om „Rechtvaardiging door het ge loof alleen". Medewerking aan de avond wordt verleend door het Evangelische Mannenkoor Comt nu met Sangh onder lei ding van de heer J. Suurmond. de bijeenkomst begint om 19.30 uur. MIDDELBURG - In het Middelburgse café de Bloes bak treedt vrijdagavond 14 november de legendarische formatie Livin' Blues op. Deze groep kende in het begin van de jaren zeventig veel succes in landen als België, Polen, West-Duitsland en Italië. In de Nederlandse hitpara des waren zij met nummers als Black Lisa, Wang dang* doodle en L.B. Boogie even eens geregeld in de bovenste regionen vertegenwoordigd. Toen de belangstelling voor Nederlandse blues wat leek te tanen, besloten de leden hun band in 1980 op te heffen. Livin' Blues is dit jaar ech ter uit haar as herrezen en heeft onder leiding van de soundmakers van het eerste uur, Nico Christiansen en John Lagrand, al weer menig optreden verzorgd. Het optreden van de voor malige topgroep begint om 21.30 uur en is gratis toeganke lijk- Het nieuwsfeit van de ko mende week op het Walcherse filmfront komt uit Vlissingen. In Alhambra draait vanaf morgen de prent uit de Ver enigde Staten Aliens, een SF-film met een interessant verloop waarbij de aardse mens geconfronteerd wordt met een moeilijk te identifice ren alles vernietigende ruim te-verschrikking. Verder blij ven in Vlissingen Top Gun en Karate Kid 2. In Middelburg is alles bij het oude gebleven. De Amerikaanse Color Purple en de Franse Drie mannen en een Wieg draaien goed en blijven nog een weekje in Meccano en Electro. In Aliens draait het om de vrouwelijke onderofficier Ri pley. Zij is de enige overle vende van het sterrenvracht schip Nostromo. en ook als onderdeel. Twintig jaar ondernemers schap levert natuurlijk een schat aan ervaring op. Een on dervinding is dat het tegen woordige publiek zeer beslist weer wat het wil hebben en alleen het beste merkartikel is goed genoeg. Ook daar is Dump handig op ingespron gen. Verkoper Ad van Sluys, al elf jaar bij de Middelburgse zaak: „Vroeger kochten we diep in. Dat wil zeggen dat we grote hoeveelheden van een zelfde produkt aanschaften. Nu gaan we voorzichtiger te werk en reageren we zo snel mogelijk op de veranderende smaak van de klanten. Die slaat tegenwoordig trouwens heel snel om". MIDDELBURG - In de bo- venfoyer van de Schouwburg te Middelburg vindt donder dag 20 november het eerste Cultureel Café plaats. Dit open podium voor Zeeuwse amateurs is bedoeld om ener zijds onbekend talent de kans te geven op te treden en an derzijds het publiek uitge breid kennis te laten maken met de vele amateur-kunste naars die Zeeland rijk is. Iedereen die toneel speelt, aan kabaret doet, gedichten voordraagt, danst of muziek MIDDELBURG - De Wind- surf-vereniging Zuid-West Zeven in Middelburg zal ter afsluiting van het zomersei zoen op zondag 16 november een Branding-Surfwedstrijd houden aan de zeezijde van de Veerse Dam te Vrouwenpol der. Een en ander kon worden gerealiseerd dankzij de mede werking van de V.V.V.-Red- dingsbrigade in Vrouwenpol der. Inzet van de wedstrijd is de „De Jong Sails-Surfbo- kaal", die momenteel in het bezit is van W. Koppejan. Er kan worden ingeschre ven op de wedstrijddag vanm 10.00 tot 11.00 uur in de cara van op het parkeerterrein van Resto-Vrouwenpolder. speelt, kan zich aanmelden voor het Cultureel Café. Door dat het café elke keer weer an ders van samenstelling en ka rakter is, staat het publiek steeds een verrassend pro gramma te wachten. De avond begint om 20.00 uur en de toegang is gratis. Andere avonden waarop het Cultureel Café plaatsvindt, zijn donderdag 22 januari en donderdag 19 februari. Solisten, duo's, trio's en der gelijke kunnen zich voor in lichtingen en aanmeldingen wenden tot Uit in Zeeland, postbus 124,4330 AC Middel burg, telefoon 01180-15256. in wisselende breedtes, dik 22 mm., met of zonder V-groef. Von/W,- nu voor 59, -p.mJ ongelegd BEL NU 01184-17294 01140-13312 01110-3573 VLISSINGEN - De centrale Stichting Sociaal-Kultureel Werk Vlissingen houdt don derdagavond 13 november een discussieavond over de bezui nigingen in het Sociaal-Kul- tureel Werk. Het direkte gevolg van deze bezuinigingen is de sluiting van het klub- en buurthuis Het Buut, waar genoemde dis cussie plaatsvindt. Op de avond spreken verschillende inleiders over het belang van het Sociaal-Kultureel Werk en de positie van Het Buut in de wijk. De discussie avond begint om 19.30 uur. OOST-SOUBURG - De Ne derlandstalige groep Jakkes treedt zaterdag 15 november op in Razzmatazz, Middel burgsestraat 113 te Oost-Sou burg. Zij zingen, soms op in dringende maar vaker op hu moristische wijze, over allerlei MIDDELBURG - De afde ling Middelburg van het Ne derlandse Rode Kruis houdt op dindag 25 november haar jaarlijkse bloedinzamelings avond. Omdat blijkt dat elk jaar 1 op de 10 donoren met bloedgeven moet stoppen (om gezondheidsredenen of het be reiken van de 65-jarige leef tijd) is het van het grootste be lang dat er nieuwe komen. Op dit moment zijn er in Neder land 500.000 bloeddonoren (5 op elke 100 volwassenen). De bloedafname-avond wordt gehouden in de Hoek steen, Roozenburglaan 22, Dauwendaele te Middelburg van 18.30 tot 20.30 uur. Voor opgave of inlichtingen kan men bellen naar mevrouw MIDDELBURG - Het optre den van de Poolse jazzband Prowizorka in café Colours aan de Vlasmarkt te Middel burg is verplaatst van zondag 9 november naar vrijdag 14 november. De oude jazz in de traditie van de dertiger jaren is vanaf 21.00 uur te beluiste ren. Toegang is gratis. Pieterse, telefoon 01180-12944. Er wordt dan een oproep naar huis gestuurd. Ook is het mo gelijk zich op de avond zelf op te geven. zaken van vandaag de dag. verschillende muziekstijlen en een grote afwisseling van instrumenten kenmerken de muzikale aanpak. Behalve in folkklubs en kroegen is Jakkes ook een veelgevraagde gast op manifestaties van progres sieve organisaties, vredesbe wegingen en aktiegroepen. Daarnaast wordt opgetre den in theaters, café-chan- tants en schouwburgzalen. In 1982 bracht de groep verder nog de elpee Hartverscheu rend uit en in 1985 de opvolger Hard gelag. Het optreden be gint om 20.30 uur en kost 10.- entree. OOST-SOUBURG - De ak- tiviteitencommissie Aktiva van het dienstencentrum Bachten Poorte te Oost-Sou burg houdt in samenwerking met Veilig Verkeer Nederland op dinsdag 18 november een voorlichtingsmiddag. In de Bachten Poorte start de heer J.W. van Popering het geheel door een diaserie te vertonen die handelt over pro blemen die ouderen in het ver keer ondervinden. Vervolgens wordt er nader ingegaan op verkeersknelpunten in Rit- them en Souburg. De aanwezigen staan vrij om hun bezwaren naar voren te brengen. De problemen worden verzameld en bij de daarvoor bestemde instanties neergelegd met het verzoek dit verder te onderzoeken en eventueel te verhelpen. De middag wordt besloten met een quiz. Het gebeuren start om 14.15 uur en kost ƒ1,- entree. Kaar ten kunnen worden afgehaald op 12 november en de dagen erna in de Bachten Poorte. MIDDELBURG - De Bap- tistengemeente aan Bree 8 te Middelburg draait vrijdag 21 november de film Cry From the mountain. Het verhaal handelt over de leden van het gezin Sanders en speelt zich af in Alaska. Larry, de vader wil scheiden van zijn vrouw die op haar beurt abor tus wil laten plegen. Een onge luk, waar hij bijna het leven bij verliest, en een oude klui- Grieg Het strijkersensemble zenaar openen Larry's ogen. Toch is Carolyn, zijn vrouw, niet in staat haar man, die een verhouding heeft gehad met iemand van kantoor, te verge ven. Cry from the mountain begint om 20.00 uur en is gratis toegankelijk. van de Zeeuwse Muziekschool onder leiding van Rien Hille- brand brengt werken van Britten en Telemann. Solisten' zijn Maurice Heugen, dwars fluit en Riaan van 't Veer, alt blokfluit. VLISSINGEN - De Herfst puzzelkrant ligt al weer enige weken achter ons en zoals dat eigenlijk altijd gaat met puz zelacties van uw Scheldebode, sprak ook deze puzzel erg aan bij de lezers. Aan de stroom inzendingen leek geen einde te komen maar gezien de prijzen die te winnen waren, was dat eigenlijk niet verwonderlijk. Drie waardebonnen van honderd gulden, drie van vijf enzeventig en drie van vijftig pietermannen zijn zeker de moeite waard om zich even te buigen over de puzzelbij lage in De Scheldebode. De prijzen zijn inmiddels verdeeld en de negen win- enige in staat te vertellen met welke verschrikking ze daar te maken heeft gehad. Het verschrikkelijke Alien dat verantwoordelijk was voor de ondergang van de Nostromo heeft zich inmiddels genesteld op de planeet Acheron en Ri pley gaat samen met Carter Burke, een regeringsbeambte, en luitenant Gorman van de koloniale marine het gevaar te lijf en dat staat borg voor spannend spektakel. Aliens is te zien in Alham bra op donderdag, maandag, dinsdag en woensdag om 20 uur, zaterdag en zondag om 19 en 21.30 uur en vrijdag om 19, 21,30 en 23.30 uur. De film Top Gun blijft nog een weekje in de Vlissingse bioscoop. De Amerikaanse prent handelt over een jonge, goede ambitieuze piloot die zich dient te handhaven op de zwaarste militaire pilotenop- leiding. Een geinteresseerde medewerkster van de vliegba- naars zijn; 100 gulden; M. Ba- boelal uit Middelburg, Me vrouw W. 't Hart uit Vlissin gen en A. de Ridder uit Ame- muiden; 75 gulden: E. Paai-K- nibbe uit Veere, Mevrouw J. De Mol uit Den Haag en Mar leen Mesie uit Vlissingen; 50 gulden: P. de Keijzer uit Vlis singen, B. Maljaars uit Seroos- kerke en S. de Rooij uit Oost- Souburg. De prijswinnaars gefelici teerd en een ieder die naast de prijzenpot heeft gegrepen, krijgt tegen kerstmis een her kansing, De wekelijkse Schel- debode-puzzel is uiteraard ook een prima gelegenheid mee te dingen naar een prachtige prijs. sis zorgt voor een romantische bijdrage aan de film. Top Gun is vrijdag, zaterdag en zondag te zien om 21.30 uur. Maandag tot en met woensdag begint de film om 20 uur. Karate Kid 2 is ook voor een week geprolongeerd in Vlis singen. Het bekende verhaal waarin nu ook meer dan in deel 1, de oude leermeester in betrokken wordt, blijft goed door het publiek bevolkt wor den en speelt vrijdag, zaterdag en zondag om 19 uur, donder dag om 20 uur ook zondagmid dag om twee uur is er een voorstelling. Het verhaal van het aan doenlijk lieve wezentje E.T. is ook nog een keer in het Vlis singse Alhambra te zien. Zon dagmiddag om 14 uur treedt hij weer op. Erotic City is de titel van de wekelijks sex- -film. Die is als gebruikelijk vrijdag om 23.30 uur te zien. Bij het uitbrengen van The Color Purple stond iedereen VLISSINGEN - De Vlis singse Turnvereniging houdt op zaterdag 22 november haar tweejaarlijkse uitvoering in sporthal Baskensburg te Vlis singen. Alle gymnmstlpkklas- sen van de vereniging verto nen hun kunnen op de diverse toestellen. Tevens demonstreren deze avond de verscheidene jazz- klassen hun vaardigheden. De versteld van het jongste Ste ven Spielberg-produkt. Een dergelijke benaderingswijze van zijn hand van het rassen probleem in de Verenigde Sta ten van Noord-Amerika was niet verwacht In The Color Purple, die uitstekend draait in het Middelburgse Meccano zet Spielberg door middel van een negerin, de immer actuele problematiek prachtig uiteen. De prent is elke dag te zien in Meccano van donderdag tot en met woensdag om 20.30 uur. Een ander succes dat nog minstens een week blijft is Trois Hommes et un Couffin (drie mannen en een wieg). Het verhaal doet een ver trouwde Franse komedie ver moeden en draait de film ook op uit. Drie vrijgezellen delen een uiterst luxueus apparte ment. Een van hen, een ste ward, gaat op reis maar laat een boodschap achter voor zijn twee vrienden. Er wordt een pakje afgeleverd en dat wordt MIDDELBURG - De her vormde vrouwengroep Zui- derwijk houdt op vrijdag 21 november een bazar in de re- kreatiezaal van de Rusten burg, Vrijlandstraat 28 te Middelburg. Deze bazar wordt ten behoeve van de bewoners van dit bejaardenhuis ver zorgd. Behalve de verkoop van vele handwerken, ba bykleertjes, sokken, kaarten en dergelijke zijn er ook spel letjes en verlotingen met di verse prijzen. Koffie met een oliebol is eveneens te verkrij gen. De bazar duurt van 14.30 tot 21.00 uur. MIDDELBURG - De aqua riumvereniging Barbus Con- chonius te Middelburg bestaat op 6 november 40 jaar. Ter ge legenheid van dit jubileum wordt op 15 november een re ceptie gegeven in de zaal van het U.V.V. Herengracht 52 in Middelburg. Deze receptie wordt gehou den van 15.00 tot 17.30 uur en belangstellenden die de ver eniging met dit jubileum wil len feliciteren zijn welkom. Tevens zal de aquariumver eniging het VI-ssen deel van de VIVOKA show voor z'n re kening nemen. Deze tentoon stelling die wordt georgani seerd in samenwerking met Succelenta afdeling Zeeland en de Vogelvrienden uit Vlis singen worden gehouden van vrijdag 21 november tot en met zondag 30 november in de Vleeshal van het Stadhuis op de markt te Middelburg en staat natuurlijk ook in het te ken van het 40-jarig jubileum van A.V. Barbus Conchonius. MIDDELBURG - In het ka der van de Jumelage Middel - burg-Folkestone organiseert de gemeente Middelburg in samenwerking met de Zeeuwse Muziekschool een concert Dit concert wordt ge geven in de Kloveniersdoelen op vrijdag 14 november om 20.30 uur. Gepresenteerd wordt de ne genjarige Frederick Kempf uit Engeland, die een pianorecital geeft met werken van Bach, Mozart, Chopin, Debussy en selectieklassen turnen geven een totaalprogramma van de diverse onderdelen van de gymnastiek, zij worden daar bij ondersteund door een drumband en majoretten. Het gebeuren vangt aan om 19.00 uur. De zaal is open vanaf 18.30 uur. Er vindt een voorverkoop plaats op de zelfde dag van 9.00 tot 12.00 uur. Deze is eveneens in sport hal Baskensburg. een paar dagen later weer op gehaald. Of zij dat even in goede banen willen leiden. Dat pakje blijkt een baby te zijn die voor de deur wordt achter gelaten en aan de zorg van de twee overgebleven vrijgezel len wordt toevertrouwd. Achteraf blijkt die baby niet het pakje te zijn waar de ste ward het in eerste instantie over had en die vergissing is een dankbaar aanknopings punt voor komische avonturen van het drietal. Drie Mannen en een Wieg is te zien in Elec tro (Zeeuwse bibliotheek) op donderdag, vrijdag, zaterdag, maandag en woensdag en be gint om 20.30 uur. Het kinderfilmtheater heeft de grote Walt Disney-produk- tie Peter Pan geboekt In Mec cano, dat binnenkort van nieuwe stoelen wordt voor zien, is Peter Pan zaterdag, zondag en woensdag om 15 urn- te zien. Gegevens voor deze rubriek moeten de vrijdag voor plaatsing uiterlijk om 11.00 uur op het kan toor aan de Torenstraat 5 te Vlis singen binnen zijn. Vlissingen - Za. v. Dijk, Koudekerk- seweg 52, tel. 13459.. Zo. v.d. Griek, Badhuisstraat 46, tel. 12950. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30-13.00 en van 17.30-18.00 uur (zonder afspraak). Huisbezoek aanvragen voor 10.00 uur. Middelburg - Za. Dominicus, Dam 30, tel. 12830. Zo. v.d. Haak, Rouaansekaai 47, tel. 12637. Spreekuur voor spoedgevallen (zon der afspraak) 12.30-13.30 uur en 17.30-18.00 uur. Huisbezoek aanvra gen voor tien uur. Souburg, Middelburg-Zuid, Ame- mulden en Nleuwland. Za. Bloos, Kanaalstraat 7a, Oost-Souburg, tel. 01184,61212. Zo. Kodde, Oude Vlis- singseweg 13, Middelburg, tel. 01180-15810. Spreekuur voor spoedgevallen van 12.30 tot 13.00 uur en van 17.30 tot 18.00 uur. Visites aanvragen voor 10.00 uur. West- en Midden-Walcheren - Za. en zo. Stutterheim, Beukelmanstr. 8, Meliskerke, tel. 01186-1760. Zoutelande, Meliskerke, Blggeker- ke, Koudekerke, Westkapelle, Domburg, Aagtekerke - Vrijd. 18.00 uur - zo. 24.00 uur: v. Eede, de Cas- embrootstr. 24, Westkapelle, tel. 01187-1234. Oo8tkapelle, Serooskerke, Grijps- kerke en Veere - Van za. 8.00 uur tot zo. 23.00 uur: Rullens en Mol, Dorpsstraat 2, Oost-Kapelle, tel. 01186-1276. VERLOSKUNDIGEN Vrijd. 18.00 uur tot zo. 24.00 uur Middelburg: mw. Drijdijk, tel. 01180- 26045. Vlissingen: mw. v. Sorgen, tel. 01184-16402. Vlissingen - Vrijd. 14 rtov. - vrijd. 21 nov. Apotheek Paauwenburg, Troet- straweg 2a, tel. 70717. Middelburg - Vrijd. 14 nov. - vrijd 21 nov. Apotheek Stromenwijk 't Zand, Maasstraat 56. Voor heel Walcheren - Spreekuur voor spoedgevallen tussen 11 en 12 uur. Za. en zo. Jansen, v. Hoofkwar- tier 90, Middelburg, tel. 01180- 15595. Kleine huisdieren - Za. en zo. Schofaerts te Vlissingen, tel. 01184- 10910. Consult na tel. afspraak. Dierenartsenpraktijk Middelburg - Grote huisdieren 01180-33803. Visi tes aanvragen van 8.00-9.00 uur. Praktijk Oostkapelle - Oude Dom- burgseweg 33a, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. R.-K. Kerk Walcheren, Souburg Zoute Viever: Za. 9.00 uur. Martinuskerk zo. 10.30 uur parochie koor. Paauwenburg open hof zo. 11.15 uur eigen zanggroep, 19.00 uur samenzang. Vlissingen Ter Reede za. 17.00 uur. Lieve Vrouwe- kerk za. 19.00 uur Lambertuskoor. Zo. 10.00 u. Dameskoor. Bethesda St. Josephziekenhuis zo. 11.15 uur. Middelburg Petrus en Pauluskerk za. 19.00 uur, zo. 10.00 uur. Hoeksteen zo. 11.30 uur. Domburg (Badhuis weg) zo. 8.45 uur, elke 1 e en 3e zo. Bethesda St.-Josephziekenhuis - zo. 10.00 uurds. Brandsma. Chr. Ger. Kerk Vlissingen - zo. 9.30 uur en 16.30 uur ds. Brons. Geref. Kerk en Ned. Herv. Gem. Souburg - Kanaalstraat: Zo. 9.30 u. ds. Joosse. Oranjeplein 9.30 u. ds. v. Ginkel en 19.00 u ds. de Nooy. Herv. Gem. en Ger. Kerk te Vlissin gen St. Jacobskerk 10.00 uur ds. Glashouwer, Petruskerk 9.30 uur ds. Makkinga en 17.00 u ds. de Jong, Petruskerk 9.30 uur ds. Makkinga, Johanneskerk 9.30 u. ds. Krijger en 17.00 ds. Kalksma Open Hof 9.30 uur ds. Kalksma en 17.000 uds.de Nooij. De Schaapskooi 9.30 uur ds. de Nooij en 19.00 u ds. Mkkinga Der Boede - Zo. ds. v.d. Vrie. Hervormd Middelburg - Nieuwe Kerk zo. 10.00 u. ds. Lukasse. Koorkerk 10.00 u. ds. Hendrikse. Oostkerk zo. 10.00 u ds. de Boer. Hofpleinkerk geen dienst. Ontmoetingskerk zo. 10.00 uur ds. Elseman en 17.00 u. ds. de Koeijer (Ger. Bondsdienst). Thomaskapel 10.00 u. ds. Klijnsma. Engelse Kerk 19.00 u. ds. Hendrikse-Spierings. Ned. Geref. Kerk Middelburg (In Engelse kerk) - Zo. 9.30 u. en 17.00 u. dsv. Atten. VrIJz. Herv. en Remonstrantse Kring Koorkerk - Middelburg Zo. 10.00 u. ds. Hendrikse. Vlissingen in Ophlr Badhuisstraat 186, zo. 10.00 u. ds. v. Bork. Chrlstengem.: Kapel St.-Maarten, Hoogelande, zo. 10.30 u. Mensenwij- dingsdienst. Pinksterkerk VrIJdomweg 1, Vlis singen, wo. 19.30 uur, vr. 19.30 uur, zo. 14.30 uur. Lofpr. dienst Leger des Hells, Vlissingen - Zo. 10.00 uur Heiligingssamenkomst, 17.00 uur Avondsamenkomst. Evangelische Baptisten Gemeente, Damplein, Middelburg Zo. 10.00 uur Br. Lok. Baptisten Gemeente, Middelburg, Kapel Bree 8,10.00 u. ds. Ezinga. Do. 13 nov. Vr. 14 nov. Za. 15 nov. Zo. 16 nov. Ma. 17 nov. Di. 18 nov. Wo. 19 nov. 11.57 en -.-uur 00.25 en 12.39 uur 01.05 en 13.17 uur 01.41 en 02.16 en 02.50 en 03.24 en 13.53 uur 14,28 uur 15.02 uur 15.37 uur

Scheldebode | 1986 | | pagina 5