69,- LEUK UITGEZOCHT. SLIM INGEKOCHT. Een nieuw soort arrangement Vlissingen heeft het heiemaalü 'simefi I r Hotel Piccard Strandhotel Westduin Hotel V Echte dames geloven dit niet! Behaaglijke warmgemaakte Geheel gevoerde geruite ■V'^^ Tweedelig pakje met Klassieke jacquard pullover Êmm ÊÊK Grof gebreid V-hals vest. regenmantel met opstaand japon met ceintuur. In MmM schootje en strik in diverse H met boothals. Kleuren: zwart In marine, oker, petrol en kraagje. Fblyester/katoen. modieuze kleurstellingen, gg dessins. Maten: 36 t/m 48 /ecru, ecru/ grijs of marine/ rood. Maten: 36 t/m 44 ^gF+ggjf In marine, rafblauw en grijs. Maten: 38 t/m 52 kobalt. Maten: 36 t/m 48 Entrenucci blouse met blin- Maten: 38 t/m 50 Tweedelig pakje met schootje en strik in diverse dessins. Maten: 36 t/m 48 Klassieke jacquard pullover met boothals. Kleuren: zwart /ecru, ecru/ grijs of marine/ kobalt Maten: 36 t/m 48 Grof gebreid V-hals vest. In marine, oker, petrol en rood. Maten: 36 t/m 44 Entrenucci blouse met blin de sluiting en borstzakje. Polyester/ katoen. In alle modekleuren. Maten: 36 t/m 48 Geruite bandplooibroek Klassiek gevoerde rok met vlotte plooistelling. Kleuren: zwart, marine, grijs en kobalt met ceintuur, in wolmengii marine met diverse kleur stellingen. Maten 38 t/m 4 Maten: 38 t/m 48 Marca is gevestigd in het Miro Center te Assen, Enschede, Leeuwarden, Nijmegen, FVjrmerend, Tilburg, Veenendaal, Vlissingen, Zutphen, de Munt Weert, het Makado Center Beek, Brusselse Poort Maastricht, Rijswijk-t.o. In de Boogaard, Heerhugowaard winkelcentrum Middenwaard en Arnhem winkelcentrum Presikhaaf. Op adem komen buiten het seizoen... in Vlissingen!! Badhuisstraat 178 4382 AR Vlissingen Telefoon 01184-13551 Een mooi, modern hotel uit de Best Western groep, vlak onder de boulevard gelegen op 200 meter van het strand. Vrij gebruik van overdekt chloorvrij zwembad, sauna's, hot-whirlpool, zonnebanken en zonnehemels, zonnedakterras, overdekte en verwarmde terrassen en recreatie zaal. Ruime restaurants- en bistrozaal. Grote bar met uitzicht op zwembad. Minibar. Hotelvi- deo. Alle kamers voorzien van bad/douche, bi det, toilet, telefoon en kleurentelevisie. Zon dagsmiddags country-barbequebuffet met live muziek. Boulevard Evertsen 4 4382 AD Vlissingen Telefoon 01184-12297 Een uniek familiehotel uit de Golden Tulip groep, gelegen op de boulevard van Vlissingen met uitzicht op de drukbevaren Westerschelde en het strand. Prima restaurantvoorzieningen met uitzicht op zee in Restaurant La Mer en in tieme bar. Afgeschermd terras aan boulevard zijde. Alle kamers voorzien van douche/bad en toilet, telefoon en kleurentelevisie. Zondags middags uitgebreide brunch. Westduin 1 4371 PE Koudekerke Telefoon 01185-2510 Splinternieuw kwaliteitshotel uit de groep Zee land Hotels, net buiten de gemeentegrens van Vlissingen, op 50 meter van zee en strand. Te midden van bos en duin gelegen aan de laagste duinovergang van Walcheren. Binnenzwem bad, tennisbaan, wasserette en ruime bar aan wezig. Alle kamers voorzien van balkon of ter ras, douche of bad, toilet, telefoon, kleurentele visie en hotelvideo. Zondagsmiddags high-tea- buffet. Drie Vlissingse hotels bieden met ingang van 1 september 1986 een volstrekt nieuw soort arrangement, gericht op een breed publiek dat buitenom het seizoen er eens een paar dagen uit wil De arrangementen, die met name voor gezinnen met kinderen bijzonder aantrekkelijk zijn. behelzen weekend-, midweek- en weekarrange- menten en bieden vele extra's naast een prima bed en verzorgde maaltijden. Om te beginnen stellen de drie hotels alle faciliteiten ter beschikking aan de hotelgasten, in welk van de drie hotels u ook verblijft. Dat betekent, dat u bijvoorbeeld kunt slapen in het Strandhotel. kunt eten in Hotel Westduin en naar het zwembad of de sauna kunt in Hotel Piccard. Allemaal binnen dezelfde arrangementsprijs. Een gratis fiets is voor iedereen beschikbaar en een boekje met zo n 35 voordeelcoupons biedt iedere volwassen gast binnen deze arrangementen de kans om in Vlissingen goedkoop te gaan winkelen, niet alleen in de Miro-vestiging in Vlissingen. maar zeker ook in tal van winkels en horecagelegenheden in de Vlissingse binnenstad. Het weekendarrangement (zaterdag komen, maandag vertrekken), het midweekarrangement (dinsdag komen, vrijdag vertrekken) en het weekarrangement (zaterdag komen, vrijdag vertrekken) hebben alle drie verder nog een prettig extraatje. Want voor alledrie geldt: een dag eerder komen kan en is helemaal gratis (als u daarbij ook een dag eerder vertrekt blijft de arrangementsprijs gelijk). Voor de gasten die op zondag nog van hun verblijf in Vlissingen genietenorganiseren de drie hotels elk nog een smakelijk extraatjewaaraan naar keuze kan worden deelgenomen. Het Strandhotel geeft van 11.00 tot 14.00 uur een uitgebreide brunch. Hotel Westduin biedt van 13.00 tot 15.00 uur een high-tea-buffet en in Hotel Piccard kan tussen 16.00 en 21.00 uur aan een country-barbeque worden deelgenomen. Het weekendarrangement is daarmee het meest uitgebreide van de drie arrangementen geworden: aankomst op vrijdag of zaterdag, vertrek op zondag of maandag (max. drie overnachtingen); twee of drie uitgebreide ontbijtbuffetten; twee of drie vier-gangen-diners; brunch, high-tea-buffet of country-barbeque-buffet op zondag; voordeelcoupon-boekje; gratis fiets. En dat alles voor een vaste arrangementsprijs van 198,- p/p. Zoals gezegd, uiterst aantrekkelijk met name voor gezinnen met kinderen, want kinderen tot drie jaar verblijven geheel gratis en kinderen van drie tot twaalf jaar verblijven voor de helft van de arrangementsprijs (mits op de kamer van de ouders). Een midweekarrangement op basis van half-pension kost 288,-p/p en een weekarrangement 486,-p/p. Koppelen van arrangementen (b.v. in de herfstvakantie!) is mogelijk. Zo is weekend midweek weekend (vrijdag t/m maandag 10 dagen later) 684.- p/p (uw voordeel: 3 gratis nachten!). Natuurlijk ook met alle extra's die hierboven zijn genoemd. Voor deze nieuwe arrangementen, die onder de naam 'Vlissingse promotie arrangementen' worden verkocht, kunt u rechtstreeks hoeken hij de deelnemende hotels. Vlissingen is een toeristenstad met onbegrensde mogelijkheden, zeker ook buiten het echte toeristenseizoen om. Vlissingen is prima bereik baar per auto, trein of met de boot vanuit Zeeuwsch-Vlaanderen en heeft een unieke ligging op de zuidpunt van Walcheren, precies daar, waar de Schelde uitmondt in de Noordzee. Een twee kilometer lange boulevard biedt uitzicht op het intensief scheepvaartverkeer voor de Vlissingse kust en aan het eind van die boule vard bij het standbeeld van de Vlissingse zeeheld Michiel de Ruyteris de vaak spectaculaire beloodsing van die zeeschepen een onbedoelde toeristische trekpleister. Honderd hectare natuur- en wandelgebied, de stranden en duinen, de boulevard, de wandelpromenades en de veelheid aan terrasjes en horecagelegenheden bewijzen de geschiktheid van Vlissingen om er te wandelen en rond te zwerven. Of natuurlijk om er te starten voor een zalige fietstocht over Walcheren, langs al die kleine, vriendelijke dorpjes, over binnen- en buitendijken en door een polderlandschap dat een geheel eigen geschiedenis vertelt. Omdat het ook in Vlissingen in het voor- en najaar wel eens minder zonnig is dan men zou wensen (en ga juist dan eens wandelen over de boulevards!) zijn er een aantal prima elk-weer-voorzieningen: een bioscoop met twee zalen en een actueel filmaanbod, een reptielenzoo, een golfslagrecreatiebad met alle faciliteiten, een stedelijk museum met o.a. de De Ruyterkamer, een luchtvaartmuseum, één van de mooiste saunacomplexen van Nederland, permanente en wisselende exposities in enkele galeries en natuurlijk optredens en voorstellingen op gebied van theater, muziek, dans enz. Vlissingen heeft uitgaansmogelijkheden te over! Vlissingen is ook dé plaats van waaruit tochtjes ondernomen kunnen worden naar de monumentensteden Veere en Middelburg, naar de Deltawerken (o.a. het werkeiland Neeltje Jans), bustochten worden gehouden naar Gent en Brugge en van waaruit met het cruiseschip De Poseidon tax-free vaartochten worden gehouden op Zeebrugge. Vlissingen is gastvrij en vriendelijk en biedt haar gasten ongekende mogelijkheden voor een paar dagen uitwaaien. Weekendarrangement 198,- p/p Midweekarrangement 288,- p/p Weekarrangement 486,- p/p Toeslag 1-pers. kamer 30,- p/n (m.u.v. gratis nacht) Kinderen tot 3 jaar gratis Kinderen van 3 tot 12 halve prijs Vele extra's bij alle arrangementen. De arrangementen lopen van 1 september 1986 t/m 31 december 1987 m.u.v. de maanden juli en augustus en m.u.v. de feestdagen waarop andere arrangementen gelden (paas-, hemelvaart-, pinkster-, kerst- en sylvesterarrange- menten). Boeken: rechtstreeks bij de betreffende hotels. send als de branding Vlissingse promotie arrangementen komen tot stand op initiatief van de Stichting Vlissingen Promotie, dankzij de medewerking van de betreffende logies-bedrijven, de Vlissingse middenstand en de gemeente Vlissingen. Stichting Vlissingen Promotie, Nieuwendijk 15. 4381 BV Vlissin gen, telefoon 01184-16874.

Scheldebode | 1986 | | pagina 24