2 Alles voor de tuin Van Belle Meubelen nieuw heropend (X) OOGSTRELEND. Volop keus bij restaurant Maritiem het weten waard ij Programma zaterdag Gunstige ligging De Punt UIT HET ZEEUWSE ZAKENLEVEN 29.50 39.50 49.50 19.- 29.- 89.50 U05 Een flink stuk aandacht voor de beel dende kunst is op het driedaagse, in de eer ste plaats toch zakelijke gebeuren in de Zeeuwse hoofdstad inmiddels een vast be standdeel geworden Officieel is het on derdeel Beeldende Kunsten een van de vier bestanddelen van Middelburg Folklo- restad en ondanks de grootse uitvoering van de mode, blaast de beeldende kunst dit jaar op de vrijdag en de zaterdag toch een respectabel deuntje mee. films Gouden verrassingen.. WEI MONACO. Vloeiend vormgegeven sfeertoestel met ronde druktoetsen. Voorzien van regelbare zoemtoon en nummerherhaling. Lever baar in wit, beige en lichtblauw. Prijs f 105,- plus f 3,75 per maand ptt telecommunicatie EEN BETROUWBARE TELEFOON KOMT VAN DE PTT PTT Telefoonwinkels, Bergen op Zoom: Van Konijnenburgweg 23. Breda: Oude Vest 2. Goes: Schuttershof 24. Middelburg: Lange Noordstraat 42. Roosendaal: Schotsbossenstraat 19. Terneuzen: Mr. F.J. Haarmanweg 38. Voor meer informatie: bel gratis 004. HUISARTSEN APOTHEEK TANDARTSEN DIERENARTSEN KERKDIENSTEN KRUISWERK HOOGWATER I 300 Beeldende kunst opbraderie De braderiecommissie greep een landelijk medium aan om de aandacht te trekken van de beeldende kunst sector en de reac ties waren de moeite waard. Mer dan twintig beeldende kunste naars (gezelschappen) zullen de komende drie dagen aan het werk te zien zijn.2 De Amsterdammer Martin Soesbergen heeft een uiter mate breed aanbod voor ko mende dagen. Zijn werk is in verschillende onderdelen uit een te rafelen: tekeningen en schilderijen geinspireerd op punk en new wave,moderne architectuur, naakten (pot loodtekeningen) pastels en olieverfschilderijen. Martin Soesbergen omschrijft zijn werk als surrealistisch. De Utrechtse Alma Gerrit sen is pas voor zichzelf begon nen als beeldend kunstenares. Ze heeft gestudeerd aan de Academie voor Beeldende Kunsten te Utrecht. Ze heeft zich daar gespecialiseerd in de richtingen schilderen/tekenen en fotografie. De drijfveer van haar activiteiten is het zoeken naar vormen tussen droom en werkelijkheid, abstractie en figuratie, zo omschrijft ze het zelf. Pentekeningen in zwart/wit en in kleur komen van de hand van de Vlissingse Rian Krull. De 26-jarige Zeeuwse maakt grote (dertig bij veertig centimeter) en kleine werken. De grote pentekeningen zijn uitgevoerd in zwart en wit en de kleinere zijn kleurig uitge voerd. Correspondentiekaar- ten staan ook op het 'repertoi re' van Rian Krull. H. Glerum uit Oost-Sou burg is amateur-kunstenaar. Schilderijenen beschilderde koperdozen van eigen fabri kaat mogen we van H. Glerum op de braderie verwachten. De deelnemende kunste naars komen uit allerlei delen van het land en de groep heeft zelfs een internationaal tintje gekregen door deelname van de Belgische familie Henckes uit Gent. Drie vrouwelijke le den van de familie die in Mid delburg komen hebben veel te tonen: schilderen op zijde, aquarellen, sieraden, riet- vlechten en sculptures. Moniek Meinders reist ook naar Middelburg af met een uitgebreid portfolio. De stu dente aan de Academie voor Beeldende Kunsten te Rotter dam toont werk dat bestaat uot aquarellen, tekeningen, ly- to's en etsen en olieverfschil derijen. In Galerie Maas en in cafe Mateloos, beide in de Maas stad, heeft Meinders werk op hangen en de Rotterdamse is pas met een nieuwe activiteit gestart. Het zogenaamde snel- tekenen zoals dat ook in Parijs veel te zien is, oefent Moniek Meinders ook uit. Dinie Postma heeft de aca demische kunst-studie inmid dels achter de rug. In Amster dam, aan de Rijksacademie volgde ze de studie tekenen en schilderen en ze heeft zich nu toegelegd op het portretteke nen. Ze heeft al op verschil lende braderies in den lande die activiteit uitgeoefend. De Amsterdamse maakt portret ten van de braderie-bezoekers stelt werk ten toon en biedt het te koop aan. Portrettekenaar Dinie Postma aan het werk.Onder andere de Amsterdamse is de komende dagen op de braderie te zien. Uit Zwijndrecht komen twee semi-professionele kun stenaars naar de braderie. Jan Saarloos en Johan Wessling willen zich wat meer buiten de regio Dordrecht begeven en doen dat met tekeningen (Jo han Wessling) en sierkera- miek (Jan Saarloos). De Down Home String Band VLISSINGEN/MIDDEL- BURG - Angst en walging in Vlissingen deze week, waar twee 'weerzinwekkende' films in roulatie gaan. Fright Night en The Delta Force. In Mid delburg zijn ook twee Zeeuwse premieres te zien, namelijk Fool for Love en Carmen. In het Vlissingse Alhambra- theater is vanaf donderdag het anti-terreurspektakel The Delta Forse te zien. In deze ac tiefilm treden Lee Marvin en Chuck Norris hard op tegen Palestij nen die een Ameri kaanse jetliner hebben ge kaapt. Een ander soort terreur is te zien in Fright Night. In dit produkt krijgen een jongen en een meisje te maken met een vam pier, die naast hen is komen wonen. Voor de buitenwereld lijkt er niets aan de hand, maar het tweetal komt tot een andere conclusie. En dat gaat niet zonder kleerscheuren. Verder is Abel in Vlissingen nog te zien, over een onaangepaste oudere jon gere die het leven van zijn ouders tot een regelrechte hel maakt. Eindelijk eens een echte leuke Nederlandse film. Te zien in Alhambra van vrijdag tot en met dinsdag om 21.30 uur. In Meccano is de eerste film te zien die in Cannes onderschei den werd, Fool for Love van Robert Altmann. Het programma voor de laatste dag van de braderie luidt als volgt: 10 uur tot 15 uur Kinderbraderie (Markt), modeshow (Markt) gecostumeerd wagenspel Elckerlyc (Damplein) foiklore- groep Joke van der Weijden (Vlasmarkt) 10.30 uur Dansschool Van Broekhoven latin-american (Markt) 11 uur Canasta Cabaret (Damplein) Ricky Dean en Be-Fit (Damplein) Blue Jeans Big Band (Vlasmarkt) 11.30 uur Johnny and the Sukkels samen met US '50's (Markt) Scarlet O'Hara (Lange Viele) 11.45 uur Uitreiking prijzen kinderbraderie (Markt) 12.30 uur Ricky Dean en Be-Fit (Markt) Down Home String Band (Damplein) Stobbelaarshow (Segersstraat) 12.30 uur Down Home String Band (Damplein) 13 uur Tenderfoot (Segeersstraat) New Orleans Rhythm Trio (Burg promenade) Edgar van Boven kwartet (Vlasmarkt) 13.30 New Or leans Rhythm Trio (Burgpromenade) 14 uur seniorenorkest ONDA (Burgpromenade) Canasta Cabaret (Vlasmarkt) 14.30 uur Deniz met danseres (Markt) 15 uur folkloregroep Joke van der Weijden (Damplein) Stobbelaarshow (Lange Viele) 15.30 uur De niz en danseres (Markt) Down Home String Band (Damplein) 16 uur Wagenspel Elckerlyc (Vlasmarkt) Canasta Cabaret (Lange Viele) 16.30 uur Down Home String Band (Damplein) muziek groep Tenderfoot (Segeersstraat) New Orleans Rhythm Trio (Burgpromenade) Sea Port Quintet (Vlasmarkt) Canasta Cabaret (Lange Viele) van 10 uur tot 17 uur internationale folkloristische kramen en optredens (Straatje van Snoey) van 10 uur tot 17 uur Beeldende kunstenaars (podia in de winkelstraten) 11 tot 16 uur slenterorkest Cosa Nostra Jazz Gang (winkelstraten) 16.30 uur prijsuitreiking Han v.d. Sande prijs aan ded beste artiest of groep, mode/muziek/folkloristische slotshow, officiële sluiting, optredens Deniz, dansschool van Broekhoven, Antilliaanse dans groep, Ricky Dean en Be-Fit en Johnny and the Sukkels met US '5 O's. Diverse gezelschappen treden tijdens deze braderie meerdere malen op. Fool for Love is dagelijks te zien om 21.30 uur. Een andere speciale film is Carmen die al een keer eerder in Electro heeft gedraaid. Op veler ver zoek is het liefdesdrama nog maals te zien van de dansle- raar die hopeloos verliefd wordt op zijn talentvolle en zeer geraffineerde leerlinge. Geprolongeerd wordt The Berlin Affair. Te zien op maandag, dinsdag en woens dag om 20.30 uur in Electro. Ten slotte is de Walt Disney tekenfilm Taran en de Tover- ketel te zien in Middelburg. Deze film draait om 15.00 uur op zaterdag en zondag. MIDDELBURG - In tuin centrum Verstraten-Walhout aan de Veerseweg in Middel burg staan naast de bloemen en planten zo'n twintig ver schillende tuinameublemen- ten opgesteld. „We leveren o.a. de merken Allibert, Kettler, Kurz, Gros- fillex en Hartmann," vertelt eigenaar Walhout. „Alles is uit voorraad leverbaar. Dat moet wel, want er komen wel eens toeristen, die de tuinmeubels meteen voor hun vakantie huisje willen meenemen." Alle meubels zijn van vol kunststof met een volledige garantie en ze kunnen zomer en winter buiten staan. De prijzen variëren van 279,- tot 6.000,- per ameublement. „De mensen zijn het beu om goedkope tuinmeubels na twee jaar mee te moeten geven met het grof vuil. Ze kiezen nu voor kwaliteit," stelt de heer Walhout. „Wat wel nogal eens vernieuwd wordt zijn de kus sens, want die zij heel mode gebonden. Wat dit jaar de mo dekleuren zijn in de kleding, vind je volgend jaar terug in de kleuren van de kussens. Dit jaar zijn lichtroze, grijs en geel erg in trek." VLISSINGEN - Van BeUe Meubelen hoort bij wijze van spre ken bij de stad Vlissingen als de Boulevard dat doet. Het fami liebedrijf met het fikse aantal meubelen in de collectie bivak keert al geruime tijd in de stad aan de Westerschelde en huist al zestien jaar op het huidige adres aan de Vlissingse Hermesweg. Iedere in Vlissingen enigszins bekende consument kent de grote zaak op de hoek van Paul Krugerstraat en Hermesweg maar weinigen zullen zich een verbouwing in het gebouw kun nen herinneren en dat is begrijpelijk. „De verbouwing van afge lopen maanden is de eerste sinds onze huisvesting hier", legt P. van Belle uit. Samen met J. en L. van Belle vormt Pieter van Belle de direc tie van het meubelbedrijf en alle drie broers zijn rasechte VUis- singers. Een gewillig oor en een enquete onder de klandizie gaf als resultaat dat hét tijd werd voor een herinrichting en een op knapbeurt bij Van Belle. „De buitenkant heeft ook een goede beurt gehad", zegt Pieter van Belle, „er is een ingang gekomen en de lange etalage van twee keer vijftig meter is opgedeeld door middel van schotten". Een nieuw plafond en een nieuw tapijt vervolmaken de opknap beurt. Met het nieuwe interieur is ook het assortiment uitgebreid. Sinds kort zijn bij Van Belle complete kantoorinventarissen verkrijgbaar. J GOUDEN CREOOLTJES Doorsnede 8 mm Doorsnede 10 mm Doorsnede 12 mm 6 O ■f, L GOUDEN OORBOLLETJES. Doorsnede 3 mm.: Doorsnede 4 mm. 4 mm.: Rova.1 Qfslrpen /I U GOUDEN OORKNOPJES. J. Granaat OORKNOPJES. Handgravé. Ook in bloed koraal en zirconia ST. JACOBSSTRAAT 28. VLISSINGEN. TELEFOON 01184-13635 (ADVERTENTIE) Wigiging m uitvoeringen specificaties voorbehouden MIDDELBURG Orgelconcert Dinsdag 24 juni om 20.00 uur geeft Everhard Zwart een orgel concert in de Nieuwe Kerk, geor ganiseerd door de Stichting Orgel centrum. Het is het vierde concert in de zomeravondserie, er worden werken gebracht van o.a. Bach, Mendelssohn, Liszt en Zwart. Expositie Tot 31 juli zijn in de Rabobank werken te bezichtigen van Leen Quist (keramiek) en Piet Rijken (schilderijen). Concert Zaterdag 21 juni brengt het Mid delburgse Mannenkoor een con cert in samenwerking met de Stich ting Zeeuws Theater Orgel in de Concert- en Gehoorzaal. Gerard de Waardt bespeelt het beroemde Londens Theater Orgel. Er worden werken gebracht van o.a. Wagner, Foster, Frank en Rinck. Solisten zijn de heren Otterdijk, Dirks en Grootjans, de dirigent is Han Beek man. Aanvang 20.00 uur. Bijzondere dienst Zondag 22 juni om 10.00 uur wordt in de Ontmoetingskerk (Oos- terscheldestraat) een bijzondere VLISSINGEN - Wie eens lekker wil gaan tafelen en het een beetje Nederlands wil houden, kan sinds enige weken in de Wal- straat op nummer 7 terecht. Na maandelange leegstand ver scheen kort geleden Cafe Restaurant Maritiem in het pand aan de eerste Vlissingse winkelstraat. MIDDELBURG - Jos Boot (26) en Petra Matthijsse (22) wilden een eigen bedrijf be ginnen. In april schreven ze op een advertentie voor over name van een tankstation en voor ze het wisten zaten ze vanaf 2 juni al in tankstation „De Punt" in Middelburg. „We hebben er veel zin en vertrouwen in," vertellen Jos en Petra. „We moeten nog uit Zierikzee komen elke dag en we draaien lange dagen van halfacht tot zeven uur, maar we zitten op een heel mooi punt in de stad, zo aan de ha ven. Het contact met de men sen is erg leuk, ook omdat het een bedieningsstation is. We krijgen veel vaste klanten, de toeristen, die richting Veere rijden en ook booteigenaren komen met een jerrycan langs." Naast benzine en de gebrui kelijke auto-onderhoudsarti kelen verkopen Jos en Petra ook zakken kattebakkorrels en hondevoer. Jos, die een op leiding kreeg op het Instituut voor Autohandel in Drieber gen, voegt daar energiek aan toe: „In juli en augustus gaan we ook zondags open van half- tien tot vijf uur. We gaan eens kijken hoe dat loopt." Frank van den Hoek is er halverwege de maand mei samen met zijn moeder Truus als zelfstandig ondernemer begonnen en deed dat vol enthousiasme. „Als je in aanmerking neemt dat de zaak maandelang leeg heeft gestaan, is het resultaat van de eer ste weken uitstekend te noemen. De mensen kunnen je wel eens vergeten". De naam Maritiem is uiteraard niet toevallig gekozen. Frank van den Hoek: „Momenteel is er veel te doen rond het zoge naamde maritieme gebeuren in Vlissingen en daar heb ik op in gehaakt". Cafe Restaurant Maritiem is een vlees-vis-eetgele- genheid met een uitgebreide, populaire kaart „Je kunt bij ons alle kanten uit. We serveren goede goedkope maaltijden maar de klant kan er ook terecht voor iets exclusievers", legt Truus van den Hoek uit. Maritiem is geen onpersoonlijk grote zaak. Er kunnen ruim 100 mensen zitten en in het verzorgde interieur zijn 22 tafels ge plaatst. De chef-kok in restaurant Maritiem is Wim Telepary. dienst gehouden, die wordt voor bereid door leden van de Ned. Herv. Ontmoetingskerkwijk, de jon- gerenkapel van die wijk en enkele leden van de werkgroep exprimen- tele diensten. Het thema zal zijn „Meer dan het gewone", voorgan ger is ds L.A Nell. Festival Nieuwe Muziek Donderdag 19 juni opent burge meester Rutten in het Centrum Nieuwe Muziek, Koveniersdoelen, het Festival Nieuwe Muziek 1986 om 21.00 uur. Het festival duurt tot en met 6 juli en presenteert een uitgebreid programma met experi menten en nieuwe ontwikkelingen in de muziek. Inlichtingen en pro gramma: tel. 01180-23650. Roze Aktle Week Het COC Walcheren opent de Roze Actie Week op zaterdag 21 juni met een feest in het pand van de Jongerenbeweging, Dam 12- 14, om 21.00 uur. Het feest wordt opgeluisterd met een discodans wedstrijd en playback. Ook in Vlis singen staat een stand om informa tie te verstrekken aan belangstel lenden. Inlichtingen: tel. 01184- 11641 en 10821. VLISSINGEN Volksgeloof, in het Surinaams „Winti" Dit is een tussengod, die zich met de snelheid van de wind kan verplaatsen en opgeroepen kan worden met speciale ritmische mu ziek. Over dit thema geeft dr. C. Wooding op 21 juni een lezing in de aula van de MTS. Deze lezing staat in het teken van de 1 -juli vie ring (emancipatiedag). Het begint om 21.00 uur, om 22.30 uur zal worden gedanst op de muziek van de Surinaamse band Funmasters. Voor reserveringen: tel. 01184- 70136. Rommelmarkt Op zaterdag 21 juni wordt weer de jaarlijkse rommelmarkt van de korfbalvereniging Seolto gehou den. De verkoop begint om 10.00 uur op het VCB-terrein aan de Zuidbeekseweg (zijweg Gerbran- dystraat). Er is van alles te koop, er zijn spelletje voor de kinderen en op hetzelfde terein wordt ook een ringrijderij gehouden. Expositie Van 21 juni tot en met 4 juli ex poseert Loes Bredius haar schilde rijen in de kapel van St. Maarten te Hoogelande. Het zijn defiguratieve schilderijen, ontstaan door de techniek van laag over laag aan brengen van de verf d.m.v. sjablo nen. De openingstijden zijn van 13.00 tot 19.00 uur. Rommelmarkt Het comité Walcheren van Woord Daad hoopt zaterdag 21 juni weer haar jaarlijkse rommel markt te houden samen met de Zending. U kunt van alles kopen en lekkere hapjes eten van 9.00 tot 16.00 uur op het terrein van de kerk der Gemeente aan de Noord- weg 36 te Oostkapelle. Om 10.00 uur is er een verkoping bij opbod en er is een grabbelton voor de kinderen. Gegevens voor deze rubriek moeten de vrijdag voor plaatsing uiterlijk om 11.00 uur op het kan toor aan de Torenstraat 5 te Vlis singen binnen zijn. Vlissingen - Za. Bom, Badhuisstraat 81, tel. 12233. Zo. de Greet, Willem Klooslaan 1tel. 68021 Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30-13.00 en van 17.30-18.00 uur (zonder afspraak). Huisbezoek aanvragen voor 10.00 uur. Middelburg - Za. de Doelder, Bel- linkplein 1, tel. 26483. Zo. Wortel- boer, Kromme Weelde 7, tel. 33946. Spreekuur voor spoedgevallen (zon der afspraak) 12.30-13.30 uur en 17.30-18.00 uur. Huisbezoek aanvra gen voor tien uur. Souburg, Middelburg-Zuid, Arne- muiden en Nieuwland. Za. Pen- nings, Amstelstraat 55, Oost-Sou burg, tel. 01184-61630. Zo. Kapteyn, Lekstraat 6, Oost-Souburg, tel. 01184-61630. Spreekuur voor spoedgevallen van 12.30 tot 13.00 uur en van 17.30 tot .18.00 uur. Visites aanvragen voor 10.00 uur. West- en Midden-Walcheren - Za. en zo. Bouwense, Valkenisseweg 14, Biggekerke, tel. 01185-2190. Domburg, Aagtekerke, Zoutelande, Mellskerke, Biggekerke, Koude kerks, Westkapelle - Vrijd. 18.00 uur - zo. 24.00 uur: v.d. Male, Duin weg 59, Zoutelande, tel. 01186- 1282. Oostkapelle, Serooskerke, Grijps- kerke en Veere - Van za. 8.00 uur tot zo. 23.00 uur: Rullens-Mol, Dorpsstraat 2, Oostkapelle, tel. 01188-1276. Vlissingen - Vrijd. 20 juni - vrijd. 27 juni Apotheek Papegaaienburg, tel. 66345. Middelburg - Vrijdag 20 juni - vrijd. 27 juni. Apotheek v.d. Boogert, Vrij landstraat 79. Voor heel Walcheren - Spreekuur voor spoedgevallen tussen 11 en 12 uur. Za. en zo. Ruissen en Smalle- gange, Gerbrandystraat 176, Vlissin gen, tel. 01184-65326. Kleine huisdieren - Za. en zo. Schofaerts te Vlissingen, tel. 01184- 10910. Consult na tel. afspraak. Dierenartsenpraktijk Middelburg - Grote huisdieren 01180-33803. Visi tes aanvragen van 8.00-9.00 uur. Praktijk Oostkapelle - Oude Dom- burgseweg 33a, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op atspraak. Kleine huisdierenpraktijk Oost- Souburg - Kanaalstr. 3, 01184- 60860. Behandeling na tel. afspraak. R.-K. Kerk Walcheren, Souburg Zoute Viever: Za. 9.00 uur. Martinuskerk zo. 10.00 uur parochie koor. Paauwenburg open hof zo. 11.00 uur eigen zanggroep, 19.00 uur samenzang. Vlissingen Ter Reede za. 17.00 uur. Lieve Vrouwen kerk za. 19.00 uur Lambertuskoor. zo. 9.30 u. Dameskoor Breda. Be- thesda St. Josephziekenhuis zo. 11.15 uur. Middelburg Petrus en Pauluskerk za. 19.00 uur, zo. 10.00 uur. Hoeksteen zo. 11.30 uur. Dis hoek (Koudekerke) zo. 10.00 uur, Domburg (Badhuisweg) za. 19.00 uur en zo. 10.00 uur. Oostkapelle (Ned. Herv. Kerk) za. 19.00 uur. Vrouwenpolder (Fort de Haakweg) za. 19.00 uur en zo. 10.00 uur. Zou telande (Bosweg) za. 19.00 uur en zo. 10.00 uur. Bethesda SL-Josephziekenhuis - zo. 10.00 uur ds. Joosse. Chr. Ger. Kerk Vlissingen - zo. 9.30 en 17.00 uur ds. v.d. Weele. Geref. Kerk en Ned. Herv. Gem. Souburg - Kanaalstraat: Zo. 9.30 u. dhr. Heemskerk en 19.00 uur ds. v. Buiren. Oranjeplein zo. 9.30 u. ds. v. Buiren. Bejaardenhuis Zoute Viever - geen opgave. Evang. Gem. de Wijngaard, Mid delburg, - L.T.S. Klarenbeek. zo. 9.30 uur v.d. Zanden. Geref. Kerk Vrijgemaakt, De Lan- noystraat, Vlissingen - Zo. 9.30 u. en 16.30 uds. Zomer. Middelburg, zo. 9.30 u. ds. de Graaf en 16.30 u. leesdienst. Herv. Gem. en Ger. Kerk te Vlissin gen St. Jacobskerk 10 uur ds. de Boer, Petruskerk 9.30 u ds. Kalksma en 19.00 u. ds. Makkinga. Johanneskerk 9.30 Kerkeraadsbeurt. Open hot 9.30 u. ds. Krijger en 17.00 u. ds. Kalksma. Voor hele gem. Vlissingen - Za. en zo. 01184-13769. Spreekuren alle werkdagen 16.30- 17.00 uur, Leliënlaan 1, 01184- 13769: op ma., wo. en vrij. 16.30- 17.00 uur in Batenburg 84-86, 01184-67181. Dagelijks spreekuur 16.30U7.00 uur in Gezondheidscen trum, C. van Perestraat 8, 01184- 61479. Di. en do. 16.30-17.00 uur in Open Hof, Alex. Gogelweg 59, 01184-65455. Openingstijden maga zijnen C. van Perestr. en Leliënlaan: alle werkdagen 10.00-12.00 en 16.30-17.30 uur. Platteland Walcheren; Koudekerke, Biggekerke, Oostkapelle, Grijpsker- ke, Westkapelle, Domburg, Aagteker ke, Serooskerke, Zoutelande, Melis- kerke, Veere, Gapinge, Vrouwenpol der en St. Laurens, tel. 01187-2333. Verloskundigen - Middelburg: Drij- dijk, Grootmede 62, tel. 26045. Vlis singen: Klompe, Doornenburg 91tel. 71140. Do. 19 juni Vr. 20 juni Za. 21 juni Zo. 22 juni Ma. 23 juni Di. 24 juni Wo. 25 juni 12.27 en 24.49 uur 13.20 en --.--uur 1.41 en 14.11 uur 2.30 en 15.00 uur 3.19 en 15.48 uur 4.08 en 16.48 uur 4.59 en 17.28 i

Scheldebode | 1986 | | pagina 5