Z-woningen L MtJNSimiAlW \*\i Rekreatiepark-caravanhandel 'Stelleplas' BRASSER voor kwaliteit en service Tt CARAVANHANDEL 'STELLEPLAS9 Voor de tourcaravan DICUE Voor de stacaravan: Het is onmogelijk om niet te slagen bij Z-woningen Oogmerk Opticien, een nieuwe norm in optiek Kurk: het betaalbare alternatief Rekreatiepark-caravanhandel „Stelleplas" PUZZEL Inklapbare trekhaak-drager Voor kwaliteit en service naar Brasser aluminium Wij zijn dealer van: rl'T VA Wij zijn het hele jaar zeven dagen per week geopend. Tot ziens op Stelleweg 1, Heinkenszand, tel. 01106-2260. Wij adviseren u geheel vrijblijvend op het gebied van zonwering, raam horren, hordeuren, aluminium ramen en deuren, rolluiken enz. Vlissingsestraat 1, Koudekerke Tel. 01185-2010. LU Bon voor de dikke Z~mnp PUZZELWINNAARS SUNSEEKER Tevens verhuur van bungalowsStellehomes en Stacaravans en natuurlijk jaar- en seizoenplaatsen. INFORMA WALCHEREN PAG. 3 Z-woningen schot in de roos Vervolg van pag. 1 BTW en dergelijke. Z-woningen worden altijd gebouwd door aannemers uit de eigen streek. Op dit moment werken 15 Z-wo ningen aannemers met to taal 300 'mensen aan Z- woningen. Naast de bouw in Zuid- West Nederland gaat ar- chitektenburo Zeelenberg zich nu ook meer richten op de rest van het land. In Leusden is onlangs een nieuw Z-woningenkan- toor geopend met 5 mede werkers, dat via compu ters verbonden is met het kantoor in Ouddorp. De afgelopen maanden werd ook het kantoor aan de Ouddorpse Haven ver dubbeld in oppervlakte, met een apart bouwvoor- lichtingscentrum. De opdrachtgever kan in de showroom ook de ma terialen uitzoeken voor de te bouwen woning. De verschillende bouwmate rialen waaruit de adspi- rant-eigenaar kan kiezen zitten binnen het budget, zodat men niet in de ver leiding komt duurdere materialen te nemen. De showroom biedt de moge lijkheid om in één ochtend het huis samen te stellen. Het grootste probleem voor Zeelenberg vormt de bouwgrond en de hoge prijzen daarvan, vooral in de randstad. Maar vele ge meenten en partikulieren werken nu met Z-wonin- gen samen om tot goedko pere totaaloplossingen te komen. Zeelenberg ver wacht een snelle groei van de vraag naar de vrij staande partikuliere wo ning. Wie nu bouwt kan nog voor redelijke prijzen slagen. Onze ogen zijn een kost baar bezit. Vreemd toch dat er evengoed zoveel mensen zijn die er zorge loos mee omspringen en zomaar een brillenwinkel binnenstappen voor een bril of contactlenzen. Met alle risico's van dien. Met het doel de consument de grootst mogelijke zeker heid te bieden heeft een groep kwaliteitsopticiens de Vereniging Oogmerk opgericht. Alleen opti ciens die een volledige, ge specialiseerde vakoplei ding gevolgd hebben en kunnen bogen op een rui me praktijkervaring mo gen zich Oogmerk Opti cien noemen. U herkent ze aan het Oogmerk-vignet: de garantie voor deskun dige aandacht, zorgvuldi ge oogmeting en een ver antwoord advies. Alle aandacht. Een Oogmerk Opticien neemt alle tijd voor u. Om te beginnen meet hij uw ogen met zeer moderne precisie-apparatuur. Wilt u vervolgens een bril, dan kunt u kiezen uit een grote collectie eigentijdse en modieuze monturen. Ook heeft u een keuze uit vele soorten glazen: getint, kleurloos, ontspiegeld of ultra-dun. Heeft u geko zen voor contactlenzen? Ook dan neemt de Oog merk Opticien uitgebreid de tijd voor u om u te ad viseren en te instrueren over het gebruik en het reinigen. Oogmerk Service Pas. U ontvangt bij aanschaf van een nieuwe bril gratis de Oogmerk Service Pas, als landelijk geldend ser vice- en garantiebewijs. Uw montuur en glazen zijn dan 12 maanden ge garandeerd tegen fabrica ge- en montagefouten. Moet uw montuur bijge steld worden? Uw Oog merk Opticien doet dat vanzelfsprekend koste loos. En in geval van ver huizing of vakantie in ei gen land kunt u met de Service Pas altijd bij een Oogmerk Opticien ter plaatse terecht. Hardy Optiek aan de Bellamy- park 38 in Vlissingen is zo'n Oogmerk Opticien. Bij hen kunt u altijd te recht voor alle mogelijke informatie en inlichtin gen. Telefonisch zijn zij bereikbaar onder nummer 01184-12010. 15 jaar In 1986 bestaat Hardy op tiek 15 jaar. Er staan voor dit jubileumjaar de nodige voordeelakties op stapel. De gehele Z-woningen serie is vernieuwd en uitgebreid: EEN KEUZE UIT MEER DAN 100 VARIATIES! We noemen enkele typen: Z1:VARIANTWONING Z1A f149.000,- all-ln Z1B (152.000,- all-ln Een vrijstaande woning van mo derne archltektuur met: royale woonkamer eethoek keuken 44 m', hal, tollet, garage Verdieping: 3 slaapkamers, bad kamer, berging Z2: type VILLA Z2A 1161.500,- all-ln Z2B 168.500,- 1 m. langer) Een vrijstaande woning, woonka mer eethoek 40 m', openhaard, 4 slaapkamers badkamer, keu ken bijkeuken, hal. wc, garage Ook geheel In steen voor dezell de prijs. Voor al die mensen die verhuisd zijn of gaan ver huizen, leeft het pro- bleem-letterlijk-huizen- hoog: wat doen we op de vloer, de wanden of het plafond. Misschien is kurk voor al die mensen een goed idee. Kurk is slijt vast, isolerend, erg mooi en... betaalbaar. Kurk op de vloer Misschien moet u wat aan het idee wennen, maar kurk op de vloer is niet zo maar een modegril, het bestaat zelfs al vele jaren lang. Kurk als wandbekle- ding kennen we allemaal. Kurk als vloerbedekking is de toekomst. Kurkpar- ket is de gemalen geperste schors van de kurkeik. Wandkurk bestaat uit persingen van 50 tot 150 kilo per kubieke meter. In de vloerkurk gaat 300 tot 500 kilo per kubieke me ter. Dat betekent een on gelofelijk sterke verbin ding die tientallen jaren meekan. Het aardige is ook dat de natuurlijke te kening nooit gaat verve len. Bovendien bespaart zo'n vloer (en wand) u geld door energiebesparing. Elke kubieke centimeter van de 1 tot 8 cm dikke schors van de kurkeik heeft wel 40 miljoen veer- tienzijdige luchtcellen met harsachtige wandjes. Uw vloer bestaat dan voor ruim de helft uit lucht en is daarom zo sterk warm- Z3: type BUNGALOW 224.000,- all-ln Alles op begane grond, opp. 146 m', woonkamer eethoek 42 m'. open haard, zeer luxe keuken, bij keuken, overdekt terras, oprijpa den, entree, tollet, hal, 3 grote slaapkamers, badkamer bad bidet, garage, bergzolder. Z4: type LANDHUIS 249.000,- all-ln Zeer luxueus, zeer royaal, klas sieke stijl. Totaal vloeroppervlak 216 mf, woonkamer eet hoek 48 m'. open haard, luxe keu ken bijkeuken, hal, garage, S royale slaapkamers kasten, badkamer bad. dubbele wasta fel, douche en w.c.. grote over stekken, luiken, raamroeden, klassieke kapvorm. Z5A: type CHALET 206.000,- all-ln Zeer royale woning met balkon in chaletstijl. Totaal vloeroppervlak 265 m' Begane grond: woonka mer eethoek 50 m'. luxe keu ken bijkeuken, entree, slaap kamer badkamer en garage Verdieping: 4 royale slaapka mers, e.d. LU Q_ H 3 LU Z7: type VARIANT BUNGALOW (181.000,- alHn Alles begane grond, woning met piramidedak. zeer veel platte grondvarianten mogelijk. Woon kamer 50 m*. luxe keuken, bijkeu ken, grote garage, overdekte en tree, beschut terras, 3 4 4 slaap kamers naar keuze badkamer Z8: typ» BASISPLUS (148.000,- «IHn Zeer aantrekkelijk geprijsde roya le seml-bungalow 8* 10 m. Beg grond: woonkamer 30 m'. keuken 6 m', slaapk. 13 m', badk 4 m', bijkeuken 4,5 m', hal 7 m", w.c. Verdieping: 2 4 3 royale slaapka mers berging balkon. Z10: typ» SCHAKELVILLA 176.000,- alHn(geschakeld) f 182.500,- all-ln(vrijstaand) Luxe, royale te schakelen villa met 2 balkons, garage en open haard. Begane grond: woonka mer 45 m'. keuken, garage, bij keuken, hal tollet, overdekte entree Verdieping: 4 slaapka mers, badkamer, wc. Z11A: typ» VILLAGE (169.900,- all-ln Z11B: typ» VILLAGE-CLASSIC (177.000,- Vrijstaande villa Beg grond: Woonkamer L-vormlg, open haard, eetkeuken, slaapkamer, hal, tollet, bijkeuken, garage Ver dieping: 3 slaapkamers badka- Z12: a) typ» COUNTRY (7,6 x 11.9) (171.500,- alHn b) typ» COUNTRY-CLASSIC (7,6 x 11,9) f 179.750,- all-ln c) typ» COUNTRY-COTTAGE (7 x 11,91(165.750,- all-in Vrijstaande royale woning openhaard. Begane grond: woon kamer 32 m', keuken 9,5 m*. bij keuken 6 m', slaapkamer t16 m', badkamer 5 m', hal 9 m'. Verdie ping: slaapk 2: 24 m', slaapk 3: 21 m', slaapk 4 balkon 15 m'. badkamer 2. 4,5 m', vide over loop 8 m' Type Country-Classic wordt uitgevoerd met klassieke kap, dakkapel, luiken en roeden Zeven dagen per week, het gehele jaar door, is recrea tiepark annex caravan- handel „Stelleplas" ge opend. Op het recreatie- fiark, gelegen aan de Stel- eweg in Heinkenszand, kunt u o.a. terecht voor de huur van bungalows, de zogenaamde Stellehome en stacaravans. „Stelle plas" biedt ook de gele genheid tot het huren van seizoenplaatsen. Caravandealer... Naar aanleiding van de activiteiten m.b.t. het re creatiepark is het eigen lijk logisch dat „Stelle plas" zich ook heeft toege legd op de verkoop van ca ravans, zowel sta- als tourcaravans. Caravan- handel „Stelleplas" is dealer van gerenommeer de merken zoals bijvoor beeld „Münsterland". Het spreekt voor zich dat ze bij „Stelleplas" de nodige ervaring en kennis op het febied van caravans heb- en opgedaan. Ze zijn dan ook uitstekend in staat u van de nodige kennis te voorzien om een juiste keuze mogelijk te maken. Ook op caravangebied geldt dikwijls „goedkoop is duurkoop" en „de duur ste hoeft echt niet de beste te zijn". De beste caravan is die caravan, die geheel aan uw behoefte en ver wachtingen voldoet en u daardoor veel plezier ver schaft. U vindt bij caravanhandel „Stelleplas" caravaps in alle mogelijke uitvoerin gen van zowel robuust tot aan zeer elegant en lu xueus, alle typen even sta biel en duurzaam afge werkt. Wat dacht u van de LX-serie van Dique, abso luut de lichtste caravan van Nederland en toch zeer compleet, verkrijg baar in diverse typen of de Solifer caravan, betrouw baar en degelijk tot in het detail en de Sunseeker stacaravan, leverbaar in diverse afmetingen en uit voeringen. Laat u zich eens deskundig voorlich ten aan de Stelleweg in Heinkenszand, tel. 01106- 2260. Z5B: type CHALET-CLASSIC 215.000,- all-ln Zeer royale woning met balkon In klassieke stijl Totaal vloeropper vlak 265 m' Begane grond: woon- kamer eethoek 50 m', luxe keu ken bijkeuken, entree, slaap kamer badkamer en garage Verdieping: 4 royale slaapka mers. e.d te- en geluidsisolerend. Het is waterdicht, reukloos, smaakloos, niet giftig, elastisch, slijtvast en moeilijk brandbaar. Zelf plakken Zelf een kurkparket leg gen is geen kunst. Als u zorgt voor een vlakke on dergrond, een scherp stan- leymes en een beetje goede wil is het gemakkelijk te doen. Denkt u er wel om de vloer en niet de kurkte- gels met lijm in te smeren. Aflakken Als de vloer is gelegd, dient u af te lakken. Dat kan 2 of 3 keer, al naar ge lang u dik of dun lakt. Daar is speciale lak voor, gebruik die ook want die lak veert mee met de kurk en is belangrijk voor de le vensduur. Afhankelijk van het gebruik moet de vloer na 3 tot 6 jaar op nieuw in de lak. Dat is niet veel werk als u bedenkt dat u 30 m2 in een half uur doet. Argus Kurkcentrum Deze kurkspeciaalzaak aan de 's Heer Boeyen- straat 4 te Dordrecht heeft alweer zo'n anderhalf jaar een filiaal in Middelburg aan de Korte Geere 15. In tegenstelling tot groot winkelbedrijven wordt onder het genot van een kopje koffie een uitgebrei de en vakkundige voor lichting verstrekt. Kurk- 25-18 Z9: type CLASSIC (169.000,- all-ln Een vrijstaande woning In klas sieke landhulsstljl. Woonkamer eetkamer 40 m', 4 slaapka mers. badkamer, keuken bij keuken. garage, luiken en raam- roeden, klassieke kapvorm. Z13: typ» ARTISAN 205.000,- alHn Zeer royale woning In moderne vormgeving. Vrijstaand ot ge schakeld te bouwen Beg. grond: luxe woonkamer 41 m' met groot beschut terras, luxe keuken met serre, slaapkamer met badkamer, grote hal. tollet, zeer ruime gara- rmet hobbyruimte. Verdieping: grote slaapkamers met badka mer. Z-16: typ» BASIS BUNGALOW 157.000,- alHn Alles op de beganegrond, opp. 107 m' Woonkamer keuken: 39 m1, 3 slaapkamers, badkamer, hal. w.c., berging, event carport, vele plattegrondvarianten moge lijk. nenm straat postcode woonplaats telefoon heeft bouwgrond In zoekt bouwgrond in Opsturen naar Z-W0nifigen. Ouddorpsehoven S 3253 Lfl Ouddorp. tel 01870-1803 ZET EEN Z-WONING IN MAX. 4 MAANDEN! Z-woningen bouwt In samenwerking met een groot aantal geselekteerde aannemers uit uw omgeving In Zuid-West Nederland traditioneel gebouwde woningen (dus géén systeemwoningen met gipsplaat en spaanplaat!) voor prijzen die tot op heden voor on mogelijk werden gehouden De prijzen zijn alMn prijzen Z-woningen blinken uit door kompleetheid: er komt geen cent bij. U kunt de woningen op uw eigen grond laten bouwen. In diverse gemeenten zijn percelen bouwgrond be schikbaar Z-wonlngen kosten tienduizenden guldens minder dan vergelijkbare systeembouw woningen Voor alle Z-woningen geldt- TOPKWALITEIT - traditional* bouwwijze, dus géén systeembouw - hardhouten kozijnen, ramen en betimmeringen - zeer goede isolatie (spouw 10 cm, dak, vloer, dubbelglas) - betonnen verdiepingsvloeren luxe keuken - top installateurs voor C.V. en elektrische installaties - handvormsteen m kleur naar keuze - tegelwerk in kleur naar keuze gratis tuinontwerp prijs all-ln dus inclusief bouwvergunning, aansluitkosten op water. gas. elektriciteit en riolering, B T W., konstrukteur, architekt. notariskosten, bouwtoezicht, dus vrij op naam - snelle bouwtijd: 4 maanden - vaste prijs: stijgingen van loon en materiaalprijzen worden niet doorberekend géén „venef" prijzen: een Z-woning is KOMPLEET - alle typen kunt u door onze architekt gratis laten aanpassen naar uw persoonlijke wen sen - u kunt de diverse modellen bezichtigen op lokatie of d.m.v videopresentatie op ons kantoor - maak een vrijblijvende afspraak met de Z-woning-architpkt Tot medio 85 werden 320 Z-woningen gebouwd m Zuid-West Nederland Verder volgens de Z-methode: premiewoningen - utiliteitsgebouwen - land bouwlood san INFORMATIE: Architek1.nbi.ro Zealenberg Ouddorpsehaven 3 3253 LM Ouddorp 01878-1883 Alle Z-woningen-ontwerpen zijn beschermd door het Benelux Bureau v voor modellen en ontwerpen. y parket als vloerbedekking is niets nieuws, maar be staat reeds meer dan 50 jaar. Door de ontwikke ling echter van goede fle xibele lakken komt het product steeds meer in de belangstelling te staan. Niet in het minst door het thans uitgebreide scala van meer dan 40 motieven. In diverse advertenties staat rechtshoven een cij fercode bestaande uit 2 cijfers, waarvan het eerste cijfer aangeeft de volgorde van de letter van de op te zoeken zin en het tweede cijfer de volgorde van de letter in het alfabet. Bij voorbeeld: 4-6: dan is de 4 de vierde letter van de zin en de 6 de zesde letter van het alfabet, dus de F. Tus sen de goede inzenders worden drie prijzen ver loot. Oplossingen uitsluitend per briefkaart, aan: Uitg. Iburcc, Postbus 2035, 1620 EA Hoorn. G. de Ridder-Boot Sterkenburg 26 4385 GE VLISSINGEN M. Louwe Markt 6a 4357 BG DOMBURG W. Verhage Nieuwstraat 12 4374 BA ZOUTELANDE Het plezier van een fiets tocht hangt niet alleen af van de route of het weer. Het fietsen op het eigen vertrouwde trapmachien- tje is meetsal bepalend. Maar dan moet-ie wel op een veilige en praktische wijze meegenomen kun nen worden. Voor elke be zitter van auto met trek haak heeft Batavus thans ook een inklap-bare fiets- drager. Twee fietsen, van welke soort dan ook, kunnen er „muurvast" op vervoerd worden, terwijl de kon- struktie in ruststand - toe gevouwen zogezegd - geen hinderlijk uitsteeksel vormt. Zeker niet omdat het bovenste gedeelte van de vertikale steun eenvou dig kan worden ingescho ven. De trekhaak-fietsdrager is niet alleen voorzien van verlich- volgens ■JWB- een komplete tingsbak, welke het zogenaamde AN\ schema is aangesloten, maar eveneens van een so lide diefstalbeveiliging. Elke Batavus of Fongers vakman kan hem leveren voor 310.-. Aan de Vlissingsestraat 1 in Koudekerk vindt u Brasser aluminium. Een bedrijf met een bijzonder groot assortiment alumi nium producten zoals zon wering, raamhorren, hor deuren en aluminium ra men en deuren. Voor wat betreft de electrisch be diende zonwering maakt men bij Brasser gebruik van Somfy-producten. Dit kwaliteitsmerk zorgt met zijn buismotor met Kema Keur voor een optimale werking. Bij Brasser vindt u tevens de complete col lectie zonwering en rollui ken. In het Brasser zonwe ringsprogramma vindt u ondermeer de toumesol: deze constructie mag u tot de top in de zonweringen rekenen. Het doek zit op gesloten in een koker, de bovenrol kan niet door hangen. De knikarmen van uitstekende kwaliteit zijn leverbaar tot een uit val van 3.10 meter. Door eenvoudige koppeling van kast en voorlijst tot leng ten van 14 15 meter pro bleemloos toepasbaar met een naadloos doek. De 65/ 110 knikarm: uitermate geschikt als schaduwgever op terrassen tot ca. 5.50 meter. De toumeset: deze con structie valt op door de aparte vormgeving. Het doek is stofvrij in een alu minium koker opgebor gen. Doordat de bovenrol niet kan doorhangen, ge schikt voor grotere over spanningen. De carré 95: het architectenscherm, dat door de strakke vorm geving zeer geliefd is bij projecten. Verticaal 75/95: in eerste instantie ontwor pen als projectzonwering in de hoogbouw vindt het thans zijn weg in de parti culiere sector. Het toege paste glasvlezeldoek is een uitstekende warmte- en zonwering en heeft boven dien 's winters een isole rende werking. Rolluiken... Dit produkt mag zich bij Brasser verheugen in een groeiende belangstelling. Niet zo verwonderlijk, ruilluiken bieden immers een perfecte koude/warm- te-isolatie, een goede ge luidsisolatie en bovendien een uitstekende beveili ging. Het Brasser-programma is een uitgebreid assorti ment, waaronder de mer ken Luxaflex en het Agero isolerend zonwering-sys teem. Service en advies... Uiteraard kunt u bij Bras ser een vrijblijvend advies verwachten. Voor de in stallatie en montage be schikt Brasser over vakbe kwaam personeel met een ruime ervaring. Ook voor de service bent u bij Bras ser aluminium in goede handen. 3-11 8-1 2-15 15-18 aluminium

Scheldebode | 1986 | | pagina 17