theelen van der weele IÏL makelaars en taxateurs o.g. makelaardij in hypotheken makelaardij in assurantiën b.v. VLISSINGEN theelenvan der weeie OOST-SOUBURG ZUIDERZEE STRAAT ARNEMUIDEN BIGGEKERKE COLIJNSPLAAT 's HEER ARENDSKERKE PREMIE A theelen&van der weele VLISSINGEN NIEUWBOUW KAMPERLAND KOUDEKERKE LEWEDORP MIDDELBURG OOSTKAPELLE RITTHEM TERNEUZEN WISSENKERKE 61 theelen&van der weele Een stap is voldoende Badhuisstraat 31 -33-35 4381 LN Vllssingen, tel. 01184-13920*-13948 Aagje Dekenstraat 41 Royale opknapwoning met tuin gelegen in het centrum van de stad. Vraagprijs 26.700.- k.L Aalbersestraat 11 In moderne woonwijk gelegen 2/1 kap-woning met garage en tuin op het zuiden. Ind: Hal, toilet, eetkamer met open keuken, living met open haard, 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche w.t. en 2de toilet, zolderberging. Aanvaar ding in overleg. Vraagprijs 185.000.- k.k. Badhuisstraat 21-23 Centraal gelegen winkelpand met bruikbare verd. Door zijn ligging ook zeer geschikt voor kantoor en/of praktijk, eventueel gecombineerd met be woning. Vraagprijs 159.000.- Lk. Huurprijs 18.000.- per jaar. Boulevard de Ruyter 334. Uitstekend onderhouden appartement. Ind: Hal, toilet, badk., living, keuken, 2 slaapkamers en berging, alles op één verdieping en bereikbaar middels lift. Uitsluitend zicht op stad. Vraagprijs 99.000.- Lk. Burg. v. Woeldereulaaa 80 Uiterst degelijk gebouwd vrijstaand herenhuis met garage en goed verzorgde tuin. Beg.gr: Hal met vestibule, living met open haard, mod. keu ken met apparatuur, bijkeuken, 1ste verd: 4 sl.ka- mers en 2 badkamers, 2de verd.: Geheel be vloerde living en c.v. ruimte. R adelt jka vraagprijs Coesje Buskeastraat 22 Strategisch gelegen en goed verzorgd hoek ap partement met fantastisch zicht over gehele „WesterschekJe". Ind: Hal, toilet, badk. met lig bad w.t. en toilet, slaapkamer, living (±55 m2) met open keuken waarin mod. app. tevens ber ging. Vraagprijs 288.000.- koper krijgt 1e keus op in nabijheid gelegen garage (±70 m2). Ceesje Buskeastraat 49 Uitstekend onderhouden, zeer luxueus apparte ment op 4e verdieping met mooi uitzicht. Ind: ruime hal, toilet, badkamer met ligbad, 2 slaapka mers, royale woonkamer met open haard en mo derne open keuken. Berging in souterrain en lift aanwezig. Vraagprijs 115.000.- tk. Cert vaa der Uadeaiaaa 1/Haak vaa Waaidaraaiaao Uiterst royaal herenhuis, bevat T-living, hal, toi let, keuken, bijkeuken, garage, berging, 5 l.ka- mers en badkamer met ligbad. Vraagprijs 435.000.- k.k. Gildeweg 37 ±10 jaar oud bedrijfspand (opp. 600 m2) met kantoren, toiletgroep, kitchenette en vriesruimte (750 m2) op centrale lokatie. Eigen parkeer moge lijkheden. Huurprijs 40.000.- per jaar. Koopsom 340.000.- k.k. Griaglaaa 4 Goed onderhouden geschakelde eengezinswoning met garage en berging. Ind: Hal, toilet, living met o.h., half open eiken keuken met inbouwapp., 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, w.t. en toilet. Grote vliering met mogelijkheden voor slaapka mer. Overal parket. Grote tuin. C.V. aanwezig. Vrssgprijs 169.000, Iül St. Jacabstrait 12 In sfeervolle winkelstr. gelegen woon-winkeipand. Opp. detailhandel 125 m1, woning: L-kamer, keuken, 2 sl.kamers, terras, toilet, douche en zol derberging. Zowel koop als huur is mogelijk. Joost de Moorstraat 28 In prima staat van onderhoud verkerende eenge zinswoning. Ind: Hal, toilet, doorzonk. met o.h. mod. keuken, berging in tuin. 1e verd: 3 sl.k., badk. met ligbad en w.t. 2e verd: bereikb. middels vaste trap, 4e siaapk. Vraagrpijs 129.000.- k-k. Vaa Karaebeekstraat 17 Moderne 2/1 kap-woning met garage. Ind: Hal, toilet, living met open haard, eetkamer, open keu ken met apparatuur, garage, 4 sl.kamers, badk. met ligbad, douche, wastafel en 2e toilet. Tuin op het zuiden. Uitstekende staat van onderhoud. Vraagprijs 187.500.- Lk. V. Kanisbeekstraat 21 Halfvrijstaande woning met garage. Hal, toilet, garderobe, L-kamer met o.h., plavuizen, mod. open keuken met app., garage waarboven prima zolder. Verd: 4 sl.kamers, badk. met ligbad, w.t. en toilet. Vrije achter- en voortuin. Vraagprijs 217.500.- lek. Kenau Hasselaarstraat 67 Appartement met fantastisch zicht over Boule vards en West er sc hel de. Bevat o.a. living (±50 m2) open keuken met app., luxe badkamer met ligbad, douche en 2e wastafel, toilet, 2 grote sl.kamers en garage/berging in souterrain. Aanv. op korte termijn. Koopsom ia overleg. Kertdaae 15 (West-Souburgj Degelijk gebouwde halfvrijstaande woning op 210 m2 grond. Ind: Hal, woonkamer, open keuken, ber ging, toilet, 3 slaapkamers, douche, grote vliering met vaste trap. Vraagprijs 139.000.- k.k. Molenstraat 57 Monumentaal woonhuis in binnenstad. Ind: Entree, woonkamer met open keuken, binnenplaats met berging. 1e verd: 2 sl.kamers, douche met w.t. en w.c. overloop. 2e verd: 1 siaapk., overloop en hobbyruimte. Vraagprijs 125.000.- lek. Paauweaburgweg 121 Goed onderhouden eengezinswoning, bevat hal, toilft, woonk., keuken, bijkeuken, berging, 5 sl.kamers, badk. en bergruimte. Oplevering in overleg. Vraagprijs 121.000.- lek. Paul Krugerstraat 173 Zeer goed verzorgde „maisonette". Ind: Royale hal, toilet, kastruimte, moderne keuken met app., woonkamer, 3 slaapkamers, douche met wastafel en toilet, berging in souterrain. Aanvaarding op korte termijn. Koopsom ia overlag Paul Krugerstraat 210-212 Zeer royaal dubbel woonhuis, ook erg geschikt om te kombineren met kantoor en/of praktijk. Een bezichtiging is de moeite waard. Vraagprijs 125.000.- Lk. Puccioilaaa 18 Rustig gelegen 2/1 kap-woning met carport, voor- en achtertuin op 212 m2 eigen grond. Ind: hal met toilet, L-kamer met o.h. mod. open keu ken met app., berging en hobbyruimte. Verd: 4 siaapk., badk. met ligbad w.t. en 2e toilet. Geheel bevloerde vliering. Goede staat van onderhoud. Vraagprijs 180.000.- k.k. Rossiailaaa 20 Uiterst luxueus halfvrijstaand herenhuis met grote garage. Ind: Hal, toilet, L-vormige living, halfopen keuken met app., garage bijk., 4 sl.ka mers, badk. met o.a. ligbad en douche. Alles is van een fantastisch afwerkingsniveau met vele extra's. Koopsom alleen voor serieuze kandidaten op aanvraag beschikbaar. RmimisM 25 Degelijk gebouwde, goed afgewerkte en verzorgde bungalow. Ind: Hal, toilet, woonkamer open keu ken met apparatuur, 2 sl.kamers, badkamer met luxe sanitair, bijkeuken, c.v. ruimte en garage. Keepsem 295.000.- k.k. ScheMestrsst 76 Centraal gelegen uitstekend bereikbaar kantoor- /praktijk-pand. Ind: Entree met trapopgang, re ceptie/kantoor (ca 45 m2) toilet en kantoor (ca 10 m2) 1e verd: portaal, direktiekamer/vergader- ruimte (ca 35 m2) archiefruimte en keuken. 2e verd: archiefruimte. Het object is enkele jaren ge legen volledig gemoderniseerd en verkeert behou dens het schilderwerk aan de achterzijde in uit stekende staat van onderhoud. Voorzien van een gas-c.v. install. Omsloten achterpi. Vraagprijs 160.000, Ul Scherm«kalstraat 33 Monumentaal winkelpand op nette stand. Ind: Winkelruimte/Kantoor met trap naar verd. opp. 225 m2. Verd: Winkelruimte/kantoor met een kitchenette. Zolder: bruikbaar voor archief/toilet. Huurprijs 1.000, Siegel 6-8 Dubbel woonhuis, gelegen op strategisch punt na bij stadscentrum. Fijne woonomgeving, doch ook geschikt voor praktijk en/of kantoorpand. Eventu eel gecombineerd met bewoning. Vraagprijs 126.000, Lk. Verdilaaa 78 Mooie vrijstaande woning met garage op 600 m2 eigen grond. Ind: Hal, toilet, L-vormige living met plav. en o.h. halfopen keuken, garage, ber ging, 3 sl.kamers en douche met wastafel en toé- In uitstekende staat van onderhoud verkerend, nabij centrum gelegen dubbel woonhuis met gara ge. Ind. beg. gr: Appartement best. uit inpandige garage annex werkplaats, woonk, open keuken, gr. sl.k. en berging, douche, toilet, tuin en terras, (uniek voor zomerverhuur). 1e verd: Hal, w.t, toi let, L-vormige living, open keuken, o.h., dak zon- ne-terras. 2e verd: 4 sl.k., badk., toilet, balkon. Vraagprijs 165.00a- tk. Nog enkele goed gelegen autoboxen te koop nabij de Wagnerlaan. Prijzen op aanvraag. Walstras! 78 In hartje van winkelcentrum gelegen winkelpand met moderne pul en indeling. Aanvaarding kan op korte termijn geschieden. De huurprijs slsmda condities op aaavraag be schikbaar. Hoek Walstraat-La«ge Zaika Op 1e stand gelegen detailhandeisruimte (±375 m2). Eventueel ook in gedeelten te huur. Geschikt voor tal van branches. I.v.m. verbouwing is in spraak in de afwerking mogelijk. Oplevering voor jaar 1986. Huursom J 65.000, excl. BTW per jaar De verkoop van 23 pluspuntwoningen verloopt zéér voorspoedig. Het is niet uitgesloten dat er nog een enkele optie komt te vervallen. De brochure is op aanvraag beschik baar. Westerzicht 303 Triowoning, bevat grote woonkamer, moderne keuken, 2 sl.kamers, douche met w.t. en 2de toi let, aparte berging. Vraagprijs 115.000, k.k. In de Vlissingse binnenstad hebben we te huur enkele winkelpanden op beslist goede lokatie. op pervlakten vanaf 100 m2. Huurprijs op aanvraag Boterbloemstraat 18 Aan de rand van de wijk gelegen halfvrijstaande woning met tuin op het zuiden. Ind: Hal, toilet, ruime woonkamer met open keuken. 1e verd: 3 siaapk. en badkamer. 2e verd: Open zolder met mogelijkheden voor slaapkamer(s). Rookkanaal aanwezig. Vraagprijs 125.000, k.k. Bremstraat 37 In nieuwe wijk gesitueerde en prima geïsoleerde tussenwoning met berging, voor- en achtertuin. Ind: Hal, toilet, woonk. met open keuken. 1e verd: 3 siaapk. en badk. met ligbad. 2e verd: Overloop, doka en slaapkamers. Parketvloer ter overname. Mogelijkheid voor open haard. Vraagprijs 109.000, lek. Ksrkplaia 18 Eengezinswoning met ruime zonnige tuin. Woning is reeds grotendeels gerenoveerd. Ind: Hal, woon kamer met parket, keuken met app., bijkeuken, 3 royale siaapk. en mod. badkamer met ligbad, wastafel, toilet en bidet. Vraagprijs 125.000, Ut Oest-Haveastraat 4 Halfvrijstaande gezellige woning, met berging, voor- en achtertuin. Bevat o.a. royale woonk. met fraaie openhaardpartij en balkenplafond, luxe badk. en 3 sl.kamers. Het huis is in 1980 vrijwel volledig gerenoveerd en uitgebreid, onder toepas sing van prima materialen. Perceelsopp. 248 m2 Prijs a.a.Lk. Runstraat 12 Uitstekend onderhouden tussenwoning met ber ging. (Bj. 1973). Bevat o.a. royale woonkamer, gesepareerde trapopgang en keuken. 3 sl.kamers en badk. Vanaf de sl.kamers op de oostzijde is er een prachtig uitzicht op de Zeelandbrug. Prijs «.«.tk. Voorstraat 22 In goede staat van onderhoud verkerend winkel huis met kantoren en aangebouwde opslagruimte. Ind: Beg. grond: Winkel (±80 m2), kantoor, kanti ne, magazijntje en stalling- opslagruimte (±300 m2) met toilet. 1e verd: kantoor (±25 m2) en ma gazijnen. 2e verd: 2 kantoorruimten van 35 m2 en 30 m2. De gas-c.v. installatie is in prima staat. Dit centraal gelegen objekt is voor vele doelein den geschikt en ook aan de achterzijde (Irene- straat) op goede wijze bereikbaar. Perceelsopp. 429 m2 (7,5 m2x57 m2). Vraagprijs 265.000, lek. Voorstraat 65 Volledig en fraai gerestaureerd woon-/winkelhuis met tuin en met luxe materialen afgewerkte ste nen schuur. Indeling woon-/winkelhuis. Begane grond: winkel (±25 m2) woon-/eetkamer met keukenblok en openhaardpartij, wasruimte en toi let. Verd: Overloop (±27 m2) geschikt voor het creëren van twee siaapk., luxe badk. met ligbad, bidet, w.t. en w.c., siaapk. en royaal zonneterras. De schuur bevat 2 ruimten van resp. 30 m2 en 20 m2. Het woon-/winkelhuis is voorzien van hete- luchtverwarming (Thermo Air). De achtergevel is isolerend begiaasd. De tuin is uitstekend aange legd. Vraagprijs J 150.000, Ik. In het centrum van het dorp van de Korte Achter weg wordt aangevangen met de bouw van een tweetal woningen met garage, gekenmerkt door: Vriendelijke architektuur Functionele indeling Degelijke afwerking Optimale isolatie Jaarlijkse premie van 5.500, (max. 17 keer) Bij volledige financiering bedraagt de maande lijkse hypotheekverplichting aanvankelijk ca 485.-. Gaarne zullen wij de berekening afstem men op uw persoonlijke situatie. Rente 5 jaar vast 6,9% Makelaardij In het begin van 1986 wordt aangevan gen met verkoop van twee-onder-één- kapwoningen aan de Zuidbeekseweg en Papegaaienburg. Gegadigden kunnen zich laten inschrij- >ven. ■■■■■■BMBBaHHIa Beukenlaan 7 (Ruiterplaat). Op eerste rij gelegen luxueuze bun galow met inpandige garage. Ind: Entree, portaal, berging, toilet, douche, badkamer, 3 sl.kamers, keuken, woonkamer met o.h. Garage-berging. De living biedt een fantastisch uitzicht over het Veerse Meer tot aan Veere. Recreatieve bew. toe gestaan. Vraagprijs 395.000, Lk. Driehoekseweg 23 Twee verbouwde boerenwoningen, samengevoegd tot een riant geheel. Ind: Hal, toilet, living (±50 m2), keuken (±15 m2), 5 sl.kamers, badk. met ligbad, perceelsopp. 1600 m2. Alles verkeert in uitstekende staat van onderhoud. Vraagprijs 249.000, k-k. Vlissingsestraat 32 Statige villa met bijgebouwen. Alles verkeert in goede staat en is volledig gemoderniseerd. Na dere gegevens op aanvraag beschikbaar, uitslui tend voor serieuze kandidaten. Ts huur: autobox a/d Roompotstraat. Oplevering in overleg. Huurprijs 52.50 p/aasnd Bra*straat/Neder straat Geheel gerenoveerd herenhuis (monument), het welk in uitstekende staat verkeert. Ind: Entree, li ving met open keuken, toilet, grote kelder, 2 sl.kamers, badkamer en open zolder. Prijs U.UL Gerrit vaa dar Vaa astraal 13 Luxueuze semi bungalow op 750 m2 eigen grond. Bevat o.a: Hal, living met open haard, keuken, luxe badk. met ligbad, toilet. 4 sl.kamers, bergzolder en garage voor 2 auto's. Da vraagprijs bedraagt 369.000, sa is avaraaa kaatttig het gefeedeae. Jak. PastkwarHar 17 Eengezinswoning in jonge woonwijk. Ind: Hal, Z- kamer, keuken, 4 sl.kamers, void, bergruimte. Badk. met douche, tweede toilet en w.m. aansl. schuurtje in voortuin. Prijs aatk. Goed afgewerkte bungalow met fijne tuin. Ind: Hal, toilet, living met open haard en open keuken, garage, berging en 3 sl.kamers. aanvaarding in overleg. Prijs n.o.t.k. Dorpsstraat 13-15 In 1972 geb. mooi woonhuis met dubbele garage. Ind: Entree, toilet, woonkamer, keuken, 5 sl.ka mers, douche, speelzolder en berging. Goede iso latie en staat van onderhoud. Vraagprijs 189.000, k.k. Ta huur Woningen en garages aan de Gouwestraat en Sloelaan. Kerkstraat 6 Halfwijst, woonhuis met tuin en schuur. Ind: Gang, woonk., keuken, bijkeuken en toilet. Verd: Overloop en 3 sl.kamers. Opknapwoning. Schuur kan verbouwd worden tot garage. Perceelsopp.. 156 m2. Vraagpri|s 34.567, k-k. Sportlaaa 49 Zeer royale twee-onder-een-kapwoning met gara ge. Ind: Beg. grond: Hal, toilet m.k. trapportaal, L- vormige living 32 m2) met open haard, woon keuken 12,5 m2), berging (plm. 8 m2) en ga rage (plm 14 m2). 1e verd: portaal, 3 siaapk. en badk. 2e verd: portaal, berging, cv-ketelruimte en siaapk. (±14 m2). Perceelsopp. 284 m2 Vraagprijs 155.000, k.k. ■■WaMnktHurdll makelaardij in hypotheken Wie een hypotheek nodig heeft kan meerdere dingen doen: A. Hij of zij stapt naar b.v.: 7 geldge vers om aan de hand van de verkre gen informatie de beste van deze 7 te kiezen. B. Hij of zij kan ook één stap doen en met ons overleggen voor een objec tief advies. Wij beschikken over de gegevens van alle mogelijke geld- verstrekkers zodat u kiest voor de beste van allemaal!!!!! Afhankelijk van een aantal omstan digheden bieden wij aan rente van af, Voor resp: 1 jr. vast 6,7%, 5 jr. vast 6,9%, 15 jr. vast 7,7%. Vlissingen, Badhuisstraat 31-33, tel. 01184-13920*

Scheldebode | 1985 | | pagina 18