ZAKEN FLITSEN LADIES LIKE THE LIGHTS OF LONDON DE 3 Meer merken kleding bij vergrote Pantalon Bistro Juliana vijf jaar Jaarlijkse uitvoering Caecilia Vengeance in Cavern Beschuit met muisjes en 's mensens rattenmentaliteit Films in Klovenier Frans Brüggen leidt orkest van de achttiende eeuw Goede Franse jazzmusicus in Flying Dutchman sightseeing-, shopping- en snuffeltrip voor 99.- SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 30 OKTOBER 1985 305 U HEBT HET VERDIEND HUISARTSEN APOTHEEK TANDARTSEN DIERENARTSEN KRUISWERK KERKDIENSTEN HOOGWATER film VLISSINGEN - De Pantalon in de Sint Jacobstraat in Vlissin- gen had meer ruimte nodig voor het „modegebeuren". Eigenaar Nijman pakte de zaken groot aan en liet het belendende pand bij de bestaande zaak trekken, zodat het winkeloppervlak nu ver dubbeld is. De vernieuwde zaak is afgelopen donderdag ge opend. „We zijn uitgebreid wat be treft mode, jeans en sportkle- ding", vertelt de heer Nijman. „Wat die sportkleding betreft, gaat het dan voornamelijk om kleding in de vrijetijdsfeer, zoals joggingpakken en derge lijke. In de zomer komt daar nog bad- en surf kleding bij". Helemaal nieuw is ook de Hanes store. „We zijn de eer sten in Europa die de sweaters en T-shirts van dit Ameri kaanse merk verkopen. Deze week komen er verkoopdirec teuren uit heel Europa naar Vlissingen om de kleding hier te bekijken. Hanes brengt de shirts en sweaters in 24 ver schillende kleuren, dat is nogal wat. Het bijzondere bij dit merk is, dat alles rondge- sneden is, er zijn dus geen na den". Ook het jeansvak bij de Pantalon is uitgebreid. De spijkerbroek is bezig aan een come-back en is er nu ook in fantasieuitvoering met onder meer streepjes en ruitjes. Het interieur van de niuwe zaak is uitgevoerd in wit en blauw. Ook de al bestaande zaak werd hierbij aangepast en is grondig vernieuwd. VLISSINGEN - Op zaterdag 2 november geeft de Muziek vereniging „Caecilia" de jaar lijkse uitvoering in het Schel- dekwartier in Vlissingen. Medewerking verlenen het Jeugdorkest en de Brassband. Als gasten treden op het Bar- bershopkoor „Flushing Boy Barber Friends". Het Barber- shoppen staat momenteel in Vlissingen erg in de belang stelling, want het afgelopen weekeinde heeft het Schelde- kwartier bol gestaan van de Barbershop-klanken. Tijdens de pauze is er een verloting met vele leuke prij zen. Na afloop is er gelegen heid een dansje te maken op muziek van de Fiësta Band. De toegang op deze avond is vrij. Wat de mode-afdeling be treft voert de Pantalon nog steeds de merken Esprit, Ema- nuelle en Moustache. Nieuw is ook het merk Matinique, dat een totaal modepakket biedt voor mannen. Binnenkort komt hierbij ook nog mode voor vrouwen van het merk In-Wear. MIDDELBURG - Bistro Ju liana op de Markt in Middel burg bestaat nu vijf jaar. In- grid Verheeke, een van de zeer weinige chef-koks in Zeeland en uitbaatster van de bistro, wil dat niet ongemerkt voorbij laten gaan. Er staan dan ook wat verrasingen op stapel voor de vaste klanten in deju- bileununaand november. "Na vijf jaar weten we on geveer wat onze gasten wen sen en daarop hebben we onze menu- en wijnkaart aange past", doet Ingrid uit de doe ken. Maar Bistro Juliana zou Bistro Juliana niet zijn als er niet werd geëxperimenteerd met nieuwe gerechten. Wie in november zo'n nieuw gerecht uit de menukaart kiest, kan het geluk hebben er gratis van te mogen eten. Gratis eten geldt de hele maand ook voor elke tiende reservering. Wat te betalen rest, is de drankrekening. Een klein presentje is er bovendien voor iedereen bij de afreke ning. MIDDELBURG - Zondag 3 november treedt de hard- rockgroep Vengeance op in The Cavern in Middelburg. Het concert begint om half vier. Zij laten onder meer num mers horen van hun pas uitbe- grachte tweede langspeelplaat Second tot None. In het Middelburgse film huis Meccano draaien van donderdag tot en met volgende week woensdag de volgende films: Mask: Met Cher als de moe der van de aan een botziekte lijdende Rocky is Mask een ontroerende film. Het gezicht van Rocky is tweemaal zo groot als normaal en moeder Rusty weet dat haar zoon niet oud kan wordën. Rocky en zijn moeder zijn goed bevriend met een stel motorfanaten die Roc ky .verder een zeer intelligente jongen, gewoon accepteren. Op een zomerkamp, waar Rocky als begeleider werkt, begint een drama. Hij wordt verliefd op een blind meisje en zij op hem. Haar ouders schrikken echter van Rocky en houden haar van hem weg. Cher kreeg voor haar rol in deze film een onderscheiding in Cannes. Donderdag,zondag en dins dag 20.30 uur,vrijdag en zater dag 20.00 uur. Cujo: Cujo van Lewis Tea- gue is een horrorfilm. Een ge trouwde vrouw heeft een ver houding met de plaatselijke rokkenjager. Als haar man dat ontdekt, moet hij net op za kenreis, zódat ze het niet kun nen uitpraten. Ze voelt zich geïsoleerd en tot overmaat van ramp lijkt haar auto het te gaan begeven. Dan zou ze nog meer geïsoleerd zijn, dus ze besluit naar de garage te rij den om hem onmiddellijk te laten maken. Dan begint het feest met een dolle hond. Vrijdag en zaterdag 22.30 uur. Pinocchio: Pinochio is een Nederlands ingesproken film over de legendarische pop die door een oude man uit een stukje hout werd gesneden en tot leven kwam. Hij is ondeu gend, nieuwsgierig en slim. Zaterdag en zondag 15.00 uur. Vanaf vier jaar. Cinematheek: Pantserkrui ser Potemkin. Deze klassieker van Sergei Eisenstein is de meest bejubelde in de filmge schiedenis. Onderwerp van de in 1925 gemaakte film is de op stand onder de matrozen van de kruiser potemkin in 1905 en de weerklank daarvan op de inwoners van Odessa aan de Zwarte Zee. Maandag 20.30 uur. Nieuwe golf. 'Nieuwe Golf' is een film over de wisselwer king tussen gecomponeerde en geïmproviseerde muziek in Nederland. Het is tevens een overzicht van de ontwikkelin gen van de hedendaagse mu ziek in Nederland. Regisseuze Digna Sinke doet dat aan de hand van het muziekproject Kaalslag: vier componisten (Louis Andriessen, Cornelis de Bondt, Willem van Manen en Cees van Zeeland) schreven ieder een stuk voor twee sa menwerkende orkesten, de Volharding en Hoketus. Beide orkesten hebben een traditie in het spelen zonder dirigent, wat een enorme concentratie van de musici vereist. Zaterdag 23.00 uur in de Kloveniersdoelen en woensdag 20.30 uur in Meccano. Deze film wordt gratis aangeboden door de Stichting Nieuwe Muziek en Meccano. In de Middelburgse filmzaal Electro in de Bibliotheek draait de komende week: The purple rose of Cairo. Deze rolprent is van en met Woody Allen. In de enige bio scoop van een Amerikaans stadje in de crisistijd draait de purple rose waar de serveer ster Cecilia weg van is. Ze gaat meermalen kijken, ook al om de ellende van haar bestaan in het algemeen en haar huwe lijk in het bijzonder te ont vluchten. Ze is getrouwd met Monk, die werkloos is en de hele dag gokt met zijn vrien den. Ook Cecilia wordt al gauw ontslagen. Ze is weg van de filmheld Tom Baxter. Het onmogelijke gebeurt: Baxter richt vanaf het filmdoek het woord tot Cecilia, stapt van het doek, neemt haar bij de hand en zegt in fraaie filmzin nen dat hij verliefd op haar is geworden. Het achtergebleven gezelschap acteurs gaat in dis cussie met de morrende zaal. Kortom Woody Allen. Vrij dag,zaterdag en maan dag tot en met woensdag 20.30 uur. In het Vlissingse filmthea ter Alhambra draaien van donderdag tot en met woens dag de volgende films: Vrijdag de dertiende, een griezelfilm, de laatste in een serie. Donderdag en maandag tot en met woensdag 20.00 uur,vrijdag 19.00, 21.30 en 23.30 uur,zaterdag en zondag 19.00 en 21.30 uur. Zestien jaar. Heavenly bodies, ofwel he melse lichamen, toont een strijd tussen twee rivalise rende aerobic danseressen. Samantha heeft in een oud pakhuis een bloeiende dans school opgebouwd. Ze wordt aangenomen bij een t.v.-studio en dat neemt haar rivale Deb bie niet. Het kost Samantha het pakhuis. De strijd wordt in een dansmarathon tussen twee scholen beslecht. Donderdag,maandag en dinsdag 20.00 uur, vrijdag tot en met zondag 19.00 uur. Mad Max wordt opnieuw geprolongeerd. Vrijdag,zaterdag en zondag 21.30 uur. Marilyn, porno. Vrijdag 23.30 uur. Achttien jaar. Het grote Ewok avontuur, speelt zich af op de verre pla neet Endor. Twee kinderen zijn er na een ongeluk met hun sterrenkruiser hun ouders uit het oog verloren. Ze ontmoe ten er een dapper en wijs volk: de Ewoks. Zondag 14.00 uur. Alle leef tijden. Assepoester, een getekend sprookje. Zondag 14.00 uur. Alle leef tijden. The draughtman's contract van Peter Greenaway is een thriller-achtige film over een een kunstschilder op een En gels landgoed in de zeven tiende eeuw. Woensdag 20.00 uur. Organi satie ZVTJ. MIDDELBURG - Donderdag 31 oktober speelt Toneelgroep Theater in de schouwburg van Middelburg „Beschuit met muis jes" van Herman Heijermans. In dit „cynische stuk" toont de schrijver de „schijnheiligheid", de „dubbele moraal" en de „rat tenmentaliteit" van de mensen. „Beschuit met muisjes", refe reert aan de traditionele Hollandse tractatie als er weer een nieuw leven begroet kan worden. MIDDELBURG - In de Klo veniersdoelen in Middelburg zijn aanstaande zaterdag twee films te zien. Om 21.00 uur be gint Harlem Theater, een film die in samenwerking met het Goethe Institut in Amsterdam wordt vertoond. Om 23.00 uur begint Nieuwe Golf van Digna Sinke, die in samenwerking met Meccano is georganiseerd. Harlem Theater werd in 1969 door Klaus Wildenhahn gemaakt. Hij portretteert een zwart toneelgezelschap in Harlem, New York. De groep draagt geen directe politieke stellingname uit, maar voor een zwarte groep is het spel, het theater een politiek middel geworden om tot zelfbewust zijn te komen. In de film is ook Bobby Seale, leider van de Black Panthers, te zien. De organisatie is in handen van de Stichting Nieuwe Mu ziek. Maar niet in de familie van Prosper Bien Aimé. Hier heerst het dodeljke klimaat van de hardvochtige kleinbur gerlijke benepenheid en schraapzucht. Prosper is de eigenaar van het Amsterdamse familiepen sion „Bien Aimé". De zaken gaan slecht want Prosper is verre van beminnelijk en de huurders vertrekken meestal snel naar een ander onderko men. De financiële toestand is nijpend en de schuldeisers staan regelmatig op de stoep. Maar dan lijkt een wonder - baarljke uitkomst nabij. Ger- rit, Prospers broer, ooit als het zwarte schaap uit de familie verdreven, komt na jaren te rug en overlijdt onverwacht tijdens een spelletje kaarten. En wat blijkt: Gerrit heeft niet slecht geboerd in Australië en er staat een behoorlijk bedrag op de bank. Prosper lijkt de enige erfgenaam te zijn. „Lijkt" want dan wordt be kend dat Gerrit een week voor zijn dood in Rotterdam een vrouw heeft getrouwd die een kind van hem verwacht. Nu laat de familie Bien Aimé zijn giftige tanden zien. De „schoonzuster" wordt vol haat ontvangen en als zij niet van plan is af te zien van de erfe nis die haar ongeboren kind toekomt, deinst Prosper er niet voor terug de vrouw zodanig over haar toeren te jagen dat een miskraam niet uitblijft. Géén beschuit met muisjes. Het begint om 20.00 uur. Frans Bruggen. MIDDELBURG In de Concert- en Gehoorzaal treedt zondag 3 november het Orkest van de 18e eeuw op. Het staat onder leiding van Frans Brüggen. Het concert begint om acht uur. (ADVERTENTIE) Bijna aan het einde van het drievoudig jubileumjaar organiseren de drie AMZ reisburo's speciaal voor de lezers van dit blad een unieke en eenmalige na- jaarsreis naar Londen. Op 26 november a.s. vertrekken AMZ touringcars vanaf diverse opstapplaat sen in Zeeland naar Vlissingen om in te schepen aan boord van de Olau Hollandia. Deze zeer luxe ferry naar Sheerness vertrekt om 22.30 uur. Aan boord overnacht u in hutten met dou che en toilet, welke bij de prijs zijn in begrepen. Komfortabeler reizen naar Engeland is haast onmogelijk. U kunt genieten van de heerlijke maal tijden in het a la carte restaurant of in het cafetaria, een laatste afzakkertje halen aan de welvoorziene en gezelli ge bar, lekker ontspannen in de sauna of het zwembad of desgewenst een gokje wagen in het casino. 's Morgens na de ontscheping wordt koers gezet naar Engelands magische hoofdstad. Hier arriveren we rond half- tien. Londen is in deze tijd van het jaar al volop in feestelijke kerststemming. Vooral Centraal Londen is prachtig versierd en duizenden lichtjes geven de stad een sprookjesachtig aanzien. Direkt na aankomst maken we een stadsrondrit langs de belangrijkste be zienswaardigheden. U maakt kennis met beroemde trekpleisters als Big Ben en de Houses of Parliament, Buc kingham Palace, Marble Arch, de To wer Bridge, het standbeeld van Nelson enz. De rest van de dag is volledig te beste den naar eigen goeddunken. Juist in deze tijd van het jaar is Londen een echt paradijs voor het doen van inko pen. Met Sint Nikolaas en de kerstda gen in het verschiet kunt u hier beslist uw voordeel doen. De duizenden eta lages in de beroemde winkelstraten als Regent Street, Bond Street, Carna- by Street en vooral Oxford Street lig gen vol met feestelijke geschenkarti kelen en in de vele warenhuizen kunt u ongestoord snuffelen. Geniet van een echte „English Tea", of proef de sfeer van zo'n typische Engelse Pub. Londen is een stad voor jong en oud; een stad waar nog nooit iemand zich heeft verveeld. Omstreeks 18.00 uur wordt U door de AMZ touringcar weer opgehaald op een centraal punt in Londen. We schepen weer in, ditmaal aan boord van de Olau Brittannia. Uw hut staat weer tot uw beschikking en misschien koopt u voor de thuisblijvers nog iets in de tax-free shop aan boord. Om 07.00 uur 's morgens arriveert u in Vlissingen en wordt de thuisreis aanvaard. Er even ongedwongen tussenuit. Een lekker dagje voor u zelf. Een reis waar iedereen op kan inschrijven. Moeder en dochter, vriendinnen, echtparen. Voor iedereen die er even tussenuit wil breken. Voor de reissom hoeft u het niet te laten. Deze bedraagt 99.-. U krijgt dan een bed in een 4-persoons- hut met douche en w.c. Wilt u liever een 2-persoonshut, dan is de reissom ƒ111.- per persoon. Alle maaltijden zijn natuurlijk voor eigen rekening. Maar.... er zijn slechts 100 plaatsen beschikbaar, dus wie het eerst komt.. Aarzel niet te lang en trakteer uzelf op zo'n heerlijk dagje uit. Een korte reis om nooit te vergeten. Reserveren kunt u bij één van de AMZ Reisburo's. U kunt ook onderstaande bon ingevuld afgeven bij of opsturen naar één van onze kantoren. De inzendingen wor den in volgorde van binnenkomst be handeld, walstraat 32 4381 EE Vlissingen 01184-19710 damplein 3 4331 GC Middelburg 01180-16755 westwal 13 4461 CM Goes 01100-27600 Ondergetekende meldt zich aan voor de amz-reis naar Londen, vertrek 26 november metpersonen. Mijn voorkeur gaat uit naar akkommodatie in O 4-persoonshut ad. 99.- p.p. O 2-persoonshut ad. 111.- p.p. naam adres postcode woonplaats telefoonnummer Gewenste opstapplaats: O kruiningen O goes O oost-souburg O vlissingen Handtekening: Gegevens voor deze rubriek moeten de vrijdag voor plaatsing uiterlijk om 11.00 uur op het kan toor aan de Torenstraat 5 te Vlis singen binnen zijn. Vlissingen - Za. Bom, Badhuisstr. 81, tel. 12233; zo. Van Dijk, Koude- kerkseweg 52, tel. 13459. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30-13.00 en van 17.30-18.00 uur (zonder afspraak). Huisbezoek aanvragen voor 10.00 uur. Middelburg - Za. Wortelboer, Kromme Weele 7, tel. 33946; zo. Meijer, de Krammer 14, tel. 14664. Spreekuur voor spoedgevallen 12.30-13.00 uur. en van 17.30-18.00 uur. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Souburg, Middelburg-Zuid, Ame- muiden en Nleuwland. Za. Kodde, Oude-Vlissingseweg 13, M'burg, 01180-15810; zo. Bouwmeester, dr. v.d. Moerstr. 15, Arnemuiden, 01182-1308. Spreekuur voor spoedgevallen van 12.30 tot 13.00 uur en van 17.30 tot 18.00 uur. Visites aanvragen voor 10.00 uur. West- en Mldden-Walcheren - Za. en zo. geen opgaaf. Domburg, Aagtekerke, Zoutelande, Mellskerke, Biggekerke, Koude- kerke, Westkapelle - Vrij. 18.00 tot zo. 24.00 uur: v.d. Male, Duinweg 59, Zoutelande, 01186-1282. Oostkapel Ie, Serooskerke, Grijps- kerke en Veere - Za. 08.00 - zo. 23.00 u. Gunst, Torenstraat 46, Se rooskerke, 01189-1212. Vlissingen - Vrij. 1nov-vrij. 8 nov. Soubutg, C. van Perestr. 1, tel. 61593. Middelburg - Vrij. 1 -vrij. 8 nov., v.d. Boogert, Vrijlandstr. 79. Voor heel Walcheren - Za. en zo. Bruijnzeel, Londensekaai 35, Middel burg, 01180-25963. Spreekuur voor spoedgevallen tus sen 11 en 12 uur. Kleine huisdieren - Za. en zo. Drie huis-van Haselen, Gerbrandystr. 151 Vlissingen, 01180-66548. Consult na tel., afspraak. Dierenartsenpraktijk Middelburg - Grote huisdieren 01180-33803. Visi tes aanvragen van 8.00-9.00 uur. Praktijk Oostkapelle - Oude Dom- burgseweg 33a, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. Voor hele gem. Vlissingen - Za. en zo. 01184-13769. Spreekuren alle werkdagen 17.00- 17.30 uur, Leliënlaan 1, 01184- 13769, op ma., wo. en vrij. 17,00- 17.30 uur in Batenburg 84-86, 01184-67181Dagelijks spreekuur 16.30-17.00 uur in Gezondheidscen trum, C. van Perestraat 8, 01184- 61479. Verloskundigen - Vliss. za. en zo. Klompe, Doornenburg 91tel. 71140; M'burg, vrij. 18.00-ma. 10.00 u. Drij- dijk, Grootmede 62. tel. 26045. R.-K. Kerk Walcheren, Souburg - Martinuskerk - Zo. 10.30 uur paro chiekoor; Paauwenburg Open Hof - zo. 11.15 u. eigen zanggroep, 19.00 u. samenzang; Vlissingen, Lieve Vrouwekerk - Za. 19.00 u. Lamber- tuskoor zo. 10.00 u. dameskoor; Middelburg, Petrus en Pauluskerk - Za. 19.00 u. zo. 10.00 u.; De Hoek steen, zo. 11.30 uur; Domburg, elke 1e en 3e zo. v.d. maand 8.45 u. Bethesda SL-Josephzlekenhuis - Zo. 10.00 u. dhr. Heemskerk. Chr. Ger. Kerk Vlissingen - Zo. 9.30 u. en 17.00 u. ds. Brons. Geref. Kerk en Ned. Herv. Gem. Souburg - Kanaalstraat zo. 9.30 u. ds. Melse, 19.00 u. dhr. Heemskerk, Oranjeplein, zo. 9.30 u. ds. van Bui- ren. Bejaardenhuls Zoute Viever - Zo. 19.00 uur ds. Melse. Evang. Gem. de Wijngaard, Mid delburg, - In aula L.T.S. Klarenbeek, zo. 9.30 u. ds. van 't Veer (H.A.). Geref. Kerk Vrijgemaakt, De Lan- noystraat, Vlissingen - Zo. 9.30 en 16.30 u. leesdienst; Klein Vlaanderen 75 Middelburg, zo. 9.30 u. en 16.30 u. ds. de Graaf. VLISSINGEN - De bekende Franse jazzmusicus Michel Roques is vanavond, woens dag 30 oktober, te gast in de Flying Dutchman in Vlissin gen. Hij zal worden begeleid door het New Look trio dat be- staatuit Johan Clement op piano, drummer Freddy Rot tier uit België en bassist Roger Vanhaverbeke, eveneens uit België. Michel Roques speelt fluit en tenorsax. Al op achtjarige leeftijd begon hij met piano lessen aan een instituut voor blinden. Later ging hij naar het conservatorium in Parijs om een saxofoonstudie te vol gen. Hij specialiseert zich ook op de fluit en een muziekblad omschrijft hem als een van de vijf beste fluitisten van de we reld. In 1966 kreeg hij de Djengo Reinhardtprijs, die Frankrijk jaarlijks toekent aan de beste jazzmuzikant. Een jaar later kreeg hij de persprijs tijdens het jazzfestival in Montreux. Het concert in de Flying Dutchman begint om 21.00 uur. Anglicaanse Kerk - (Mission to Seamen) Zeemanshuis Schelde- poort, zo. geen opgaaf. Luth. Kerk - M'burg en Vliss. zo. 10.00 u. ds. van Tuyll van Seroosker- ken. Zevende Dags Adventisten, Vlis singen - 't Anker, za. geen opgaaf. Kristen Zuidmolukse Kerk In Ne derland - Souburg, do. 20.00 u. pdt. Waisapy, Koudekerke, 18.30 u. idem; vrij. 14.30 u. pdt. Waisapy; zo. Sou burg, 17.00, Koudekerke 12.00 u. pdt Waisapy. Doopsgezinde Gemeente Vlissin gen - Zo. geen opgaaf, M'burg zo. 11.00 u. ds. Postema. Ger. Kerk en Herv. Gem. Vliss. - Jacobskerk zo. 10.00 u. ds. de Nooij; Open Hof, 9.30 u. Kalksma, 17.00 u. ds. Makkinga; Johanneskerk 9.30 u. ds. Glashouwer, 17.00 u. ds. Kalks ma; Petruskerk, 9.30 u. ds. Makkin- ga. Der. Boede - zo. ds. v.d. Vrie. Hervormd Middelburg - Nieuwe Kerk, zo. 10.00 u. ds. Brummelkamp; Koorkerk, 10.00 u. ds. Mentzel; Oost- kerk, 10.15 u. ds. Snijders; Ontmoe- tingskerk, 10.00 u. ds. Nell, 17.00 u. ds. Blom. (Ger. Bondsdienst); Tho maskapel, 10.00 u. ds. Schokking; de Hoeksteen, 18.45 u. welkomdienst. Ned. Geref. Kerk (In Engelse Kerk) - Middelburg, geen opgaaf. VrIJz. Herv. en Remonstrantse Kring - Vlissingen in Ophir Badhuis straat 186, zo. geen dienst; Koorkerk M'burg, zo. 10.15 u. ds. Mentzel. DIVERSEN Buro voor Rechtshulp Zeeland - Vlasmarkt 28, Middelburg, 01180- 37120. Gratis advies en informatie. Spreekuren M'burg ma. 13.30-15.30 u. en do. 17.00-19.00 u. Vliss. Brou- wenaarstr. 4 di. 9.30-11.30 u. Vrouw en werk - Nleuwstraat 13, M'burg, open ma. t.e.m. do. 10.00- 17.00 u. Spreekuur do. 10.00-13.00 u. tel. 01180-37555. Stichting Jeugd en Gezin In Zee land - Middelburg. Dagelijks en in het weekend telefonisch bereikbaar 01180-28555. FIOM Zeeland - Stichting tot hulp verlening bij zwangerschap en al leenstaand ouderschap. Varkens- markt 1Middelburg. Spreekuur vol gens afspraak, tel. 01180-27311be reikbaar tussen 9.00 en 12.30 uur en van 13.30-15.30 uur op ma., di., do. en vrij. Groep Weduwen en Weduwnaars - Bijeenkomst elke dinsdagavond Var- kensmarkt 1, Middelburg. Inl. bij FIOM, tel. 01180-27311. Zeeuws Consultatiebureau voor al cohol en drugs - Brakstraat 30, Middelburg, tel. 01180-37320. Vlis singen, Badhuisstraat 25-27-29, tel. 01184-13240. Opvanghuis voor jongeren - Dag en nacht bereikbaar via tel. 01180- 16816. Gehandicapten Adviesbureau Zee land - Kosteloze hulpverlening, ad vies en begeleiding. Dagelijks ge opend van 9.00-17.00 uur. Tel. af spraken 01180-23592 ook voor huis- bezoeken Stichting Blijf van m'n Lijf Zeeland - Postbus 231, Middelburg, 01184- 14645, dag en nacht. SOS Telefonische hulpdienst Zee land - Voor een gesprek van mens tot mens, tel. 01180-15551 (dag en nacht). Kinder- en jeugdtelefoon Zeeland, van 16.00-20.00 u. 01180-38080. Woningbouwvereniging Basco - Storingen aan c.v., liften en warmwa tervoorzieningen, behalve geisers. Na werktijden en in het weekeinde, tel. 12527. Orpheus, Werkgroep voor huwelijk en homofilie - Informatie en opvang, tel. 01184-72161. NVSH - Wijngaardstraat 9, Goes. In fo/bibliotheek, 1e en 3e maandag van de maand van 20.00-22.00 uur. Open Huis 2e en 4e zaterdag van de maand van 10.00-15.00 uur. Middel enverkoop tijdens de openingsuren of via tel. 01180-15290 tel. hulp dienst NVSH, 01100-21724. Woonlasten Komltee Middelburg - Spreekuur elke 2e maandag v.d. mnd. in Zuiderbaken, De La Palma- straat, 20.00-22.00 uur. Architectenwinkel, Vlissingen - Gratis bouwadviezen elke vrijdag van 18.30 tot 20.00 uur op bibliotheek Spuiplein. Informatie en Klachtenburo over de gezondheidszorg - v.d. Spiegel straat 7a Goes, tel. 01100-31594, ma-di-wo-do 9.00-12.00 uur di. 13.30-17.00 do. 18.00-21.00 uur. Prov. Ver. Het Zeeuwse Kruis - Kraamcentrum Walcheren, kraam hulp dag en nacht, 01180-13295; Diabetes Thuiszorg, info. 01100- 15892 tst. 35 op ma. van 9-12 uur; Geslachtsziektenbestrijding info. 01100-31032, Vliss. spreekuur do. 13.30-14.30, 01184-18395i Revali- datieteam, adviezen over voorzienin gen, 01100-15892 (op ma. 9.00- 12.00 u.); Voedingsvoorlichting, info. 01100-15892 tst. 55 (op di. 10.00- 11.00 u.); Gezondheid info, 01100- 15892 tst. 40; Tuberculosebestrij ding, Rozengracht 6, Vlissingen, 01184-18395, spreekuur ma. di., do. 9.00-11.00 u.; Meer Bewegen voor Ouderen, inf, 01100-15892, tst. 25. Info over astma, bronchitis en em- physeem, 01100-15892 tst. 40. Spreekuren gezinsverzorging - voor Middelburg: Loskade 29, Mid delburg, 01180-26951Maandag t/m vrijdag van 8.30-9.30 uur. Wijkge zondheidscentrum, Roozenburglaan 18, Middelburg, 01180-29146. Maan dag t/m vrijdag van 8.30-9.15 uur. Voor het Platteland Walcheren: Mo lenwater 33, Middelburg, 01180- 11255. Maandag t/m vrijdag van 8.30-9.00 uur. Voor Vlissingen: Brou- wenaarstraat 4, Vlissingen, 01184- 17810. Maandag t/m vrijdag van 8.30-9.30 uur. Spreekuren algemeen maatschap pelijk werk - voor Middelburg: Mo lenwater 33, Middelburg, 01180- 11255. Maandag t/m vrijdag van 9.00-10.00 uur, 13.30-14.00 uur, 16.00-17.00 uur. Wijkgezondheids centrum, Roozenburglaan 18, Mid delburg, 01180-29146. Maandag t/m vrijdag van 13.30-14.30 uur. Voor het Platteland Walcheren: Molenwater 33, Middelburg, 01180-11255. Maan dag t/m vrijdag van 8.30-9.00 uur. Voor Vlissingen: dr. Ottestraat 3, Vlis singen, 01184-19820. Maandag t/m vrijdag 9.00-10.00 uur, dinsdag avond van 19.00-20.00 uur. Hoogwater Vlissingen Do. 31 okt. 03.03 en 15.18 uur Vr. 01 nov. 03.36 en 15.52 uur Za. 02 nov. 04.11 en 16.28 uur Zo. 03 nov. 04.48 en 17.10 uur Ma. 04 nov. 05.33 en 18.01 uur Di. 05 nov. 06.30 en 19.07 uur Wo. 06 nov. 07.39 en 20.25 uur

Scheldebode | 1985 | | pagina 5