's-Heer Hendrikskinderendijk 84-Telefoon 01100-14352-4461 EC GOES SGHRIJVER-VERSUIYS B.V. GOES Goes, Zonnebloemstraat 19 Mooie halfvrijstaande woning met veel ruimte en voor- en achtertuin. Indeling: Hal, keuken, voorkamer, achterkamer, schuur; 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer, overloop; 2e verd.: slaapkamer, berging. Het ge heel is voorzien van c.v. Prijs138.000.- k.k. Goes, Schumanstede 16-27 Mooie ruime eengezinswoning met voor- en achtertuin en vrije achter om. Ind.: hal, ruime kamer, open keu ken, toilet, stenen schuur. 1e Verd.: overloop, 3 slaapkamers, luxe badka mer. 2e Verd.: slaapkamer, bergkas- Prijs109.000.-k.k. Goes Adenauerstede 42-18 Mooie ruime eengezinswoning met voor- en achtertuin. Aan de woning zit een stenen berging. Ind.: hal, toi let, L-kamer, keuken. 1e Verd.: 3 slaapkamers, luxe badkamer met 2e toilet. 2e Verd.: ruime slaapkamer, bergkasten, overloop. Prijs98.000.-k.k. Goes Rooseveldtstede 61-16 Mooie tussenwoning met voor- en achtertuin en blijvend vrij uitzicht. Ind.: hal, L-kamer, inbouwkeuken, toilet. 1e Verd.: badkamer, 2e toilet, 3 slaapkamers, balkon. 2e Verd.: mo gelijkheid voor slaapkamer. Voorzien van c.v. en geïsoleerd. Gedeeltelijk dubb. beglazing. Prijs123.000.-k.k. Kloetinge, Buys Ballotstraat 33 Vrijstaande woning met voor- en achtertuin en stenen schuur. Indeling: Hal, L-kamer, keuken, badkamer met ligbad, toilet; 1e verd.: 3 slaapka mers, overloop; 2e verd.: bergvlie- ring. De elektriciteit is vernieuwd en de woning is voorzien van voorzetra men. Prijs155.000.- k.k. UNIEK VRIJ WONEN OP 3500 m1 GROND Aan de Bouwensputseweg nabij Oud-Sabbinge en op 500 m van het Veerse Meer in een mooie in re delijke staat zijnde landelijk gelegen woning. In dit pand vindt u o.a. een portaal, badkamer, toilet, woonka mer, woonkeuken en op de verdie ping 2 slaapkamers en veel berg ruimte. Achter dit pand zijn diverse schuren waarin een paardestal en garage zijn ondergebracht. Achter de woning is nog een stuk weiland en naast de woning diverse fruitbomen. Prijs155.000.-k.k. Oud-Sabblnge, Bijsterweg 38 Halfvrijstaande woning op erfpacht grond. Indeling: Hal, kamer, keuken, douche, toilet; verd.: slaapzolder. Prijsn.o.t.k. Wolphaartsdijk, Papeweg 29 Mooie goed onderhouden eengezins woning met voor- en achtertuin en vrije achterom met schuur en garage. Indeling: Ruime hal met plavuizen, ruime kamer, luxe open keuken, toi let; 1e verd.: 3 slaapkamers, badka mer, toilet, overloop; 2e verd.: 1 slaapkamer, veel bergruimte, over loop. Beneden is de woning voorzien van dubbele beglazing. Deze woning moet u beslist van binnen gezien hebben. Prijs117.500.- k.k. Wolphaartsdijk v. Walenburghof 10 Mooie ruime eengezinswoning met voor- en achtertuin, schuur en gara ge en carport. Indeling: hal, toilet, ruime kamer met open haard, keu ken. 1e Verd.: 4 slaapkamers, badka mer. 2e Verd:. 1 slaapkamer, moge lijkheid voor 2e. Het geheel is in keu rige staat van onderhoud en voorzien van c.v. en dubbele beglazing. De to tale grondoppervlakte is 155 m2 eigen grond. Prijs116.500.-k.k. Goes, Zaagmolenstraat 6 Mooie goed onderhouden halfvrij staande woning met voor- en achter tuin en vrije achterom. Indeling: Hal, kamer, keuken, badkamer, toilet; verd.: 3 slaapkamers, overloop. Het geheel is voorzien van c.v. Opleve ring juli 1986. Prijs117.500.-k.k. Driewegen, Plattenweg 4 Boerderijtje met boomgaard. Goed onderhouden woonboerderijtje met boomgaard op 2200 m2 grond- .Ind.: gang, woonkamer, woonkeuken, toilet, schuur 7x7, schuur 65 m2. Verd.: 3 slaapkamers, douche, overloop, bergvliering. Het geheel is in goede staat van onderhoud, ge deeltelijk voorzien van dubb. begla zing. Prijsn.o.tk. In verband met snelle ver koop en de enorme vraag naar diverse woningen VRA GEN WIJ MET SPOED TE KOOP of in bemiddeling: Halfvrijstaande woningen Vrijstaande woningen Bungalows Landbouwgrond Boerderijtjes Tevens kunt u bij ons uw wo ning inruilen. Wij verzorgen hypotheken tegen zeer lage rentes. Vraag over dit alles zo spoe dig mogelijk en vrijblijvend inlichtingen. Wolphaartsdijk, Papeweg 25 Ruime eengezinswoning met voor- en achtertuin en stenen schuur met een vrije achterom op 120 m2 grond. In deze woning vindt u op de begane grond o.a. een hal met daarin een toi let, dan een ruime kamer 33 m2), en een luxe keuken. Op de 1e verdie ping zijn 3 grote slaapkamers en een badkamer met ligbad en een 2e toilet. Naar de 2e verdieping is een vaste trap. Hier is een mooi afgewerkte lo geerkamer met veel bergruimte. De woning is voorzien van c.v. en dub bele beglazing en is geheel geïso leerd. De prijs voor dit object Is 105.000.- k.k. Yerseke Emmastraat 33 Mooie eengezinswoning met schuur en vrije achterom. Indeling: Hal, ka mer, keuken, douche, toilet. Verd.: 3 slaapkamers. Prijsf 65.000.-k.k. Goes, Jul. v. Stolberglaan 35 Mooie tussenwoning met voor- en achtertuin en schuur met vrije ach terom. Indeling: Hal, toilet, kamer, moderne keuken, berging; verd.: 2 slaapkamers, overloop, badkamer, balkon. PrijsJ 88.000.-k.k. Vlaardingen, Julianalaan 23 Mooie ruime eengezinswoning met vrije achterom op 107 m2 eigen grond. Indeling: Hal, toilet, ruime ka mer, eiken keuken, stenen schuur; 1e verd.: 3 slaapkamers, overloop, douche; 2e verd.: kamer met berging. Het geheel is voorzien van c.v. en dubbele beglazing. Inruil eigen wo ning mogelijk. Prijs132.500.-k.k. Hansweert, Merwedestraat 6 Halfvrijstaande woning met garage en stenen schuur, op 138 m2 grond. Deze woning is pas gereno veerd. Indeling: Hal, toilet, ruime ka mer met open haard, open keuken; 1e verd.: 3 mooie slaapkamers, badka mer, overloop; 2e verd.: ruime vlie ring. Prijs89.000.-k.k. Middelburg, Breeweg 5 Halfvrijstaande woning met achter plaats. Deze woning staat op een rustige plaats nabij het centrum van de stad. Indeling: hal, voorkamer, achterkamer, keuken, douche, toilet. Verd.: 2 slaapkamers, ruime over loop, veel bergruimte. PrijsJ 49.000.- k.k. Vllssingen, Glaclsstraat 131 Mooie ruime eengezinswoning met achterplaats. Indeling: Lange gang, ruime kamer, keuken, toilet, douche; 1e verd.: 3 slaapkamers, hobbyka mer, berging, overloop; 2e verd. bergvliering. Deze woning verkeert in redelijke staat. Prijs69.000.-k.k. - Goes, Bessestraat 27 Ruime drive-in woning met de tuin op het zuiden en een garage. Deze wo ning is voorzien van c.v. Het totale grondoppervlak is 160 m2. Op de 1e verdieping is voor en achter een balkon. Indeling: Hal, toilet, garage, berging, slaapkamer; 1e verd.: ruime kamer met halfopen keuken; 2e verd.: 4 slaapkamers, badkamer. Prijs127.500.-k.k. Wolphaartsdijk, Van der Baanstraat 16 Mooie goed onderhouden vrijstaande woning met garage en schuur en 500 m2 tuin. Indeling: Hal, kamer, woon keuken, studeerkamer, toilet; 1e verd.: 4 slaapkamers, badkamer, toi let, overloop; 2e verd.: bergvliering. PrijsJ 175.000.-k.k. Kattendijke, Dorpstraat 9 Halfvrijstaande woning met voor- en achtertuin en schuur die u beslist van binnen moet zien. Deze woning is geheel voorzien van c.v. en gedeelte lijk voorzien van dubbele beglazing. Indeling: Portaal, kamer met plavui zen, luxe keuken, mooie douche, toi let; 1e verd.: 2 ruime slaapkamers, overloop; 2e verd.: bergvliering. PrijsJ 117.500.-k.k. Kortgene Snellenstraat 21 Halfvrijstaande woning met voor- en achtertuin en houten schuur. Ind.: gang, kamer (balkenplafond), keuken, douche, toilet, serre. Verd.: 2 zolder slaapkamers. Het geheel is mooi af gewerkt en goed onderhouden. PrijsJ 62.500.- k.k. Cadzand-Bad, De Loplnge 86 Mooie rekreatiewoning op 500 n> van het strand op goede stand. De woning is voorzien van elektr. ver warming. Indeling: Hal, toilet, douche, kamer, open keuken; verd.: 2 slaapkamers. Prijs117.500.-k.k. Baarland, diverse rekreatiebungalows Op bungalowpark op een mooie plaats aan de Westerschelde hebben wij nog enkele rekreatiebungalows te koop. Deze staan nabij o.a. een speeltuin, zwembad. De indeling is: Kamer, keuken, toilet, douche, hal, 2 slaapkamers. Deze woningen staan op 300 m2 erfpachtgrond. Voor de woning is eigen parkeerruimte. Prijsvanaf 32.500.-

Scheldebode | 1985 | | pagina 24