V textielSupers m JA OH Zo is 't. Want terwijl we allemaal nog verlangen naar een beetje zomer is Koning Winter al weer in aantocht. Brrr... In de winkels van Zeeman is er volop wintermode. Gelukkig. Warme flanellen lakens. Pantoffels. En truien bijvoorbeeld. Als u naar de prijzen kijkt, zult u meteen ontdekken, dat de temperatuur niet als enige gaat dalen: De prijzen van Zeeman dalen gewoon mee. Mooie warme wintertrui. Behaaglijke trui. Wintertrui met strepen. BIJ U IN DE BUURT SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 18 SEPTEMBER 198S 318 Jogging pakdat met de mode mee beweegt. Plensbuisterke regenpakken. Warm kleuterjack. Donald en Mickey. Warme sloffen voor mannen. Bont voor dames. Het werk- hemd voor hem, het mode- hemd voor haar. Het echte stevige mannenwerk. In leuk puzzelmotief. Royale maten. Met ronde hals. Truien die lekker warm zitten. In de kleuren- kombinaties kobalt/zwart, rood/ zwart, emerald/zwart, paars/zwart en gebroken wit/ lichtgrijs.In de maten S, M, L en XL. Valt heel erg mooi. Heeft een boothals die extra geaksentueerd wordt door de kleur. Leuk ijskristal motief. In de kleuren lichtgrijs/ gebroken wit, marine/gebroken wit, muisgrijs/gebroken wit en zwart/gebroken wit. M, L en XL. Op de foto ziet u 'n bijpassende uni-shawl uit het assortiment. 6.95 Sportieve driekleuren-kombinatie. Wafelmotief gebreid. Valt extra ruim. Onder de ronde lage hals staat 'n overhemd met das extra mooi. In de maten M, L en XL. Echt flanellen sloop. Warm flanel. Ondermode voor mannen Bic-stunt. Pas onze textiel rustig bij u thuis. Ruilen binnen 14 dagen met uw kassabon. Iets niet goed? Geld terug, (met kassabon) VLISSINGEN Lange Zelke 9 MIDDELBURG Lange Delft 76 Dat valt op. Met die opgezette katoenen stukken. Veel verschillende modellen en kleuren. 104 t/m 140. Koning Winter kan het warmpjes ,'t Is immers waterdicht. De naden zijn extra afgeplakt: Er zit 'n reflek terende streep op de mouw. Inklusief mouwzak. In de kleuren marine, bordo en leger groen. Past altijd. Maten 140 t/m 188. Warm gevoerd jack met capuchon. Opvallend gebiesd. In 4 winter- pastelkleuren uitgevoerc Extra door-] gestikt. Maten 921 t/m UO. De bekende stripfiguren, die al jarenlang uw kinderen boeien. Nu op meisjes ondergoed. Setjes in de maten 104/116, 128/140 en 152/164. Uitgevoerd in bruin en beige. Van 42-46, per paar. Namaakbont, Uitgevoerd in 5 verschillende kleuren. Met pompoen. Verkrijgbaar in de maten 36/37,38/39 en 40/41. Per paar Een overhemd met extra lange achter- Met een vrolijk voorjaars motief gaat u warm de winter in. Formaat 65 x 65 cm. Allerhande dessins, Buttondown model, dus heel erg modem. 100% katoen. Ruiten in allerhande kleuren. 1TJ Maten 116 t/m 176. Boxershort met elastische taille, in vele dessins. S-M-L-XL. <=QO Een origineel vulpotlood van Conté en een aansteker voor duizenden vuurtjes.

Scheldebode | 1985 | | pagina 18