m s-Heer Hendrikskinderendijk 84-Telefoon 01100-14352-4461 EC GOES UlM yf d SCHRUVER-VERSLUYS R.V. GOES (j) Oostkapeile, Torenstraat 25 Mooie ruime vrijstaande woning met garage en schuur op 295 m2 eigen grond. Indeling: Hal, toilet, keuken, doorzonkamer, garage, schuur; 1e verd.: 3 slaapkamers, overloop, douche; 2e verd.: bergvliering. Het geheel is in goede staat van onder houd. Prijs125.000.-k.k. Hellevoetsluis, Westdijk 67 Uniek vrij wonen op 2300 m2 grond. Vrijstaande woning met schuren en garage. Indeling: zijkamer, voorka mer, keuken, douche, toilet, slaapka mer; verd.: 2 slaapkamers. Dit object moet u beslist zien. Inruil eigen wo ning mogelijk. Prijs149.000.-k.k. Kattendijke, Dorpstraat 9 Haltvrijstaande woning met voor- en achtertuin en schuur die u beslist van binnen moet zien. Deze woning is geheel voorzien van c.v. en gedeelte lijk voorzien van dubbele beglazing. Indeling: Portaal, kamer met plavui zen, luxe keuken, mooie douche, toi let; 1e verd.: 2 ruime slaapkamers, overloop; 2e verd.: bergvliering. Prijs117.500.- k.k. Wolphaartsdijk, Van der Baanstraat 16 Mooie goed onderhouden vrijstaande woning met garage en schuur en 500 m2 tuin. Indeling: Hal, kamer, woon keuken, studeerkamer, toilet; 1e verd.: 4 slaapkamers, badkamer, toi let, overloop; 2e verd.. bergvliering. Prijs175.000.-k.k. Goes, Zonnebloemstraat 19 Mooie haltvrijstaande woning met veel ruimte en voor- en achtertuin. Indeling: Hal, keuken, voorkamer, achterkamer, schuur; 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer, overloop; 2e verd.: slaapkamer, berging. Het ge heel is voorzien van c.v. Prijs138.000.-k.k. Vlissingen, Glacisstraat 131 Mooie ruime eengezinswoning met achterplaats. Indeling: Lange gang, ruime kamer, keuken, toilet, douche; 1e verd.: 3 slaapkamers, hobbyka mer, berging, overloop; 2e verd.: bergvliering. Deze woning verkeert in redelijke staat. PrijsJ 69.000.-k.k. Vlaardingen, Julianalaan 23 Mooie ruime eengezinswoning met vrije achterom op 107 m2 eigen grond. Indeling: Hal, toilet, ruime ka mer, eiken keuken, stenen schuur; 1e verd.: 3 slaapkamers, overloop, douche; 2e verd.: kamer met berging. Het geheel is voorzien van c.v. en dubbele beglazing. Inruil eigen wo ning mogelijk. Prijs132.500.- k.k. In verband met snelle ver koop en de enorme vraag naar diverse woningen VRA GEN WIJ MET SPOED TE KOOP of in bemiddeling: Haltvrijstaande woningen t* Vrijstaande woningen Bungalows Landbouwgrond Boerderijtjes Tevens kunt u bij ons uw wo ning inruilen. Wij verzorgen hypotheken tegen zeer lage rentes. Vraag over dit alles zo spoe dig mogelijk en vrijblijvend Inlichtingen. UNIEK VRIJ WONEN OP 3500 m2 GROND Aan de Bouwensputseweg nabij Oud-Sabbinge en op 500 m van het Veerse Meer in een mooie in re delijke staat zijnde landelijk gelegen woning. In dit pand vindt u o.a. een portaal, badkamer, toilet, woonka mer, woonkeuken en op de verdie ping 2 slaapkamers en veel berg ruimte. Achter dit pand zijn diverse schuren waarin een paardestal en garage zijn ondergebracht. Achter de woning is nog een stuk weiland en naast de woning diverse fruitbomen. Prijs155.000.-k.k. Goes, Jul. v. Stolberglaan 35 Mooie tussenwoning met voor- en achtertuin en schuur met vrije ach terom. Indeling: Hal, toilet, kamer, moderne keuken, berging; verd.: 2 slaapkamers, overloop, badkamer, balkon. Prijs88.000.-k.k. Vlissingen, Paul Krügerstraat 356 Mooi gelegen benedenappartement met achtertuin en schuur met vrije achterom. Indeling: Hal, ruime kamer, 2 slaapkamers, badkamer. Het geheel is in goede staat van onderhoud en voorzien van c.v. en dubbele begla zing. - Prijs75.000.-k.k. Krabbendijke, Noord weg 26 Haltvrijstaande woning met voor- en achtertuin op 172 m2 grond met vrije achterom. Indeling: Hal, toilet, douche, kamer, keuken; verd.: 2 slaapkamers, ruime overloop. Achter* de woning staat een schuur. Prijs32.500.-k.k. Wolphaartsdijk, Van der Baanstraat 13 Mooie ruime haltvrijstaande woning met voor- en achtertuin en garage en schuur. Indeling: Hal, toilet, L-vormi- ge doorzonkamer, keuken, sl.kamer/ kantoor; 1e verd.: 3 slaapkamers, douche, overloop; 2e verd.: bergvlie ring. Prijs92.500.-k.k. Oud-Sabbinge, Bijsterweg 38 Haltvrijstaande woning op erfpacht grond. Indeling: Hal, kamer, keuken, douche, toilet; verd.: slaapzolder. Prijsn.o.tk. Goes, Zaagmolenstraat 6 Mooie goed onderhouden haltvrij staande woning met voor- en achter tuin en vrije achterom. Indeling: Hal, kamer, keuken, badkamer, toilet; verd.: 3 slaapkamers, overloop. Het geheel is voorzien van c.v. Opleve ring juli 1986. Prijs117.500.- k.k. Hansweert, Merwedestraat 6 Haltvrijstaande woning met garage en stenen schuur, op 138 m2 grond. Deze woning is pas gereno veerd. Indeling: Hal, toilet, ruime ka mer met open haard, open keuken; 1e verd.: 3 mooie slaapkamers, badka mer, overloop; 2e verd.: ruime vlie ring. Prijs89.000.-k.k. Rilland, Adriaan Buteijnweg 29 Ruime vrijstaande woning met voor tuin en garage en 150 m2 bedrijfs- /hobbyruimte. Indeling: Hal, keuken, toilet, kamer; 1e verd.: douche, over loop, 3 slaapkamers, berging; 2e verd.: bergvliering. Achter de woon kamer grenzen 4 ruime lokalen. Prijs89.000.-k.k. Wolphaartsdijk, Papeweg 2 Haltvrijstaande hoekwoning met ach terplaats en zijtuin. Indeling: Hal, keuken, L-kamer, toilet, douche; verd.: slaapzolder. Deze woning mag zowel voor permanent als voor re- kreatie gebruikt worden. PrijsJ 32.500.- QQ Kloetinge, Buys Ballotstraat 33 Vrijstaande woning met voor- en achtertuin en stenen schuur. Indeling: Hal, L-kamer, keuken, badkamer met ligbad, toilet; 1e verd.: 3 slaapka mers, overloop; 2e verd.: bergvlie ring. De elektriciteit is vernieuwd en de woning is voorzien van voorzetra men. Prijs155.000.-k.k. Goes, Oostwal 43 Tussenwoning die opgeknapt moet worden. Echt iets voor de doe-het- zelver. Indeling: Gang, kamer, keu ken; verd.: slaapzolder. Dit pand komt mogelijk in aanmerking voor subsidie. Prijs41.000.-k.k. Baarland, diverse rekreatiebungalows Op bungalowpark op een mooie plaats aan de Wester schelde hebben wij nog enkele rekreatiebungalows te koop. Deze staan nabij o.a een speeltuin, zwembad. De indeling is: Kamer, keuken, toilet, douche, hal, 2 slaapkamers. Deze woningen staan op 300 m2 erfpachtgrond. Voor de woning is eigen parkeerruimte. Prijsvanaf 32.500.- mm Cadzand-Bad, De Lopinge 86 Mooie rekreatiewoning op 500 m van het strand op goede stand. De woning is voorzien van elektr. ver warming. Indeling: Hal, toilet, douche, kamer, open keuken; verd.: 2 slaapkamers. Prijs117.500.-k.k. Wolphaartsdijk, Papeweg 29 Mooie goed onderhouden eengezins woning met voor- en achtertuin en vrije achterom met schuur en garage. Indeling: Ruime hal met plavuizen, ruime kamer, luxe open keuken, toi let; 1e verd.: 3 slaapkamers, badka mer, toilet, overloop; 2e verd.: 1 slaapkamer, veel bergruimte, over loop. Beneden is de woning voorzien van dubbele beglazing. Deze woning moet u beslist van binnen gezien hebben. Prijs117.500.-k.k. wsêê Goes, Scheldestraat 100 Tussenwoning met achtertuin en vrije achterom. Indeling: Hal, voorkamer, achterkamer, keuken, toilet, douche; 1e verd.: 3 slaapkamers, ruime over loop, berging; 2e verd.: bergvliering. Prijs82.500.-k.k. Goes, Bessestraat 27 Ruime drive-in woning met de tuin op het zuiden en een garage. Deze wo ning is voorzien van c.v. Het totale grondoppervlak is 160 m2. Op de 1e verdieping is voor en achter een balkon. Indeling: Hal, toilet, garage, berging, slaapkamer; 1e verd.: ruime kamer met halfopen keuken; 2e verd.: 4 slaapkamers, badkamer. Prijs127.500.-k.k.

Scheldebode | 1985 | | pagina 30