het weten waard Nieuwe douchekop is zuinig met water Bij BELLAMY BOEKENMARKT Foreign Bodies Bouncing Czecks Vaudeville Nouveau Conexion Latina Sint Juttemis Circusschool Joe An dy Vlissings Accordeon Ensemble Daniel Wayenberg en Louis van Dijk Alda Loeffen Super Diamano de Dakar Regio Theater Quaiqueri Super Ichiza Monsieur Roer en Madame Lucie The Mint Juleps Informatie over verplichte keuring van personenauto's Mapu AMZ viert jubileum met speciale reizen DEVLEESCHMEESTERS Wedstrijd bij Blokker-winkels Hoofdprijzen C A Rally vielen op Walcheren Orgelconcert SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 24 JUL11985 APOTHEEK TANDARTSEN DIERENARTSEN Rund en Varkens H.O.H. Gehakt, Botermalse Runderbiefstuk Gemarineerde Shaslicks Gekruide Like Cordon Bleu, r «,is Uit Eigen Keuken Verse Nasi Mager Runderhart Fijn Gerookte Coburger kilo 7,90 100 gram 2,98 100 gram 1,75 100 gram 1,99 kilo 4,98 kilo 5,50 100 gram 2,49 PROEF VAN HUN BEKWAAMHEID. KRUISWERK KERKDIENSTEN HOOGWATER 305 «4; •s-L, *4- Ook deze week voor jong en oud attracties in het straatfestival VLISSINGEN - Ook deze week is er op en om de Boule vard in Vlissingen weer van alles te doen in het kader van het Straatfestival: muziek, dans, theater, acrobatiek, ten toonstellingen, kindervoorstellingen. Kortom voor ieder wat wils. In de spiegeltent kan men deze week leren dansen. Van 24 tot en met 28 juli geeft Wouter Brave dagelijks om vijf uur een spoedcursus Argentijnse tango. Ook kan men deze week de kennismaking met het thea terduo Foreign Bodies her nieuwen. Het duo kwam vorig jaar even langs op terugreis van Gent naar Amsterdam. Ze bleven bijna een week hangen, één van de verrassingen van het Straatfestival 1984. Ter plaatse geïmproviseerde grap pen, spectaculaire vuurspu- wacts, en een vlijmscherpe re actie op onvoorziene gebeurte nissen zijn het handelsmerk van dit tweetal. Ze zijn te zien op donderdag vanaf twee uur op de Boulevard. The Bouncing Czecks uit Engeland zijn sinds 1982 een begrip geworden na optredens op vele festivals. Zij zingen en spelen met lepels, gitaar, pia no, viool, mandoline, percussie en synthesizer. Close harmo ny, boogie woogie, rock en roll, honky tonk, ballades, tamla, funk en Erik Satie wisselen el kaar moeiteloos af. Tussen door nog wat grappen en met veel humor gebracht. Spiegel, vrijdag 22.30 uur. Vaudeville Nouveau is een nieuwe vorm van theater, van comedy, acrobatiek, goochelen en clownerie. Ze halen muziek uit de meest onwaarschijnlij ke instrumenten. Ze brengen onder meer een jazz-duet tus sen een fluit en jonglerende ballen, het gevaar van het springtouw van de dood en een pingpongwedstrijd op de bole ro. Ze zijn te zien in de grote tent op vrijdag om half negen. Oebra dans. De Stichting Oebra Produc ties en de Stichting Wereld premières brengen samen een :ie straatincidenten met een formance-achtig karakter. Geen publieksgerichte straat- acts, maar een serie op zichzelf staande handelingen. Door het grotendeels trage en bizarre karakter vormen deze hande lingen een bewegend beeld, bijna een onderdeel van het normale straatgebeuren. Door het contrast van de handelin gen met het straatbeeld wordt toch de aandacht van voorbij gangers getrokken. Naast de straatincidenten voert Oebra haar nieuwe pro gramma „Worries on the Shelf" uit. Rhytmisch han- deklappen, tijdloze country, een stokkendans van Chop Stick, Charley en Mr. Mikado, zwevende gordijnen, zanga- crobatiek, een gespierde stoe lendans onder leiding van Ja mes Brown en een late night song zijn enkele onderdelen uit deze voorstelling. Vrijdag vanaf twee uur op de Boule vard. Deze super salsaband is te horen en te zien op donderdag 25 juli om half tien in de spie geltent. Wat we vandaag salsa noemen is in de jaren veertig ontstaan uit een mix van Be Bop en Latin in de Spaanse getto's van New York, Cone xion Latina behoort tot de eer ste en nog altijd meest intense en authentieke salsagroepen in Europa. De groep heeft München als thuisbasis maar de musuci wonen her en der in Duitsland. De band is een mix van nationaliteiten en muzi kale achtergronden, met als enig gemeenschappelijk punt de Latijnsamerikaanse mu ziek. De fanfare Sint Juttemis is in Vlissingen geen onbekende. De groep bestaat uit acht tot negen blazers, waaronder saxo foons, eufonium, trombone, bas-tuba en een slagwerker. In de composities, die Dies le Due zelf schrijft, zijn verschillende muziekvormen te herkennen, voornamelijk uit de jazz. Door het eigenzinnige in de compo sities van le Due, waarin het ritme een belangrijke plaats inneemt, is het moeilijk deze groep in een bepaald genre on der te brengen. Sint Juttemis bestaat in 1985 tien jaar en brengt in dat kader een derde langspeelplaat uit met als titel: Sint Juttemis 3. Tijdens hun optreden in de grote tent op zaterdag 27 juli om tien uur, wordt deze plaat gepresen teerd. De circusschool verzorgt tij dens het straatfestival een aantal workshops waar ieder een die graag zelf wil optre den, kogellopen, rijden op een eenwieler, jongleren, draadlo pen en acrobatiek aan mee kan doen. Naast de workshops geeft het circus ook zelf voor stellingen. De school is er van 26 tot en met 28 juli Niet alle artiesten die optre den tijdens het Straatfestival zijn van ver gekomen. Zondag 28 juli om elf uur 's morgens verzorgt het Vlissings Accor deon Ensemble een concert in de spiegeltent. Het ensemble staat onder leiding van-^i- Schroevers die onder andere als accordeon-docent verbon den is aan de Zeeuwse Mu ziekschool. Het Accordeon En semble geniet internationale bekendheid en won in 1984 de eerste prijs op het Europees Concours in Baden-Baden. Een tweede concert op zon dag 28 juli verzorgt het duo Daniel Wayenberg en Louis van Dijk. Ze zijn te horen in de grote tent om halfnegen. Dit duo behoeft nauwelijks intro ductie. Ze vormen al vanaf vijf jaar een hecht duo. Op unieke wijze weten deze twee muzikanten hun publiek te boeien met een programma dat bestaat uit een mengsel van klassieke j azz. Speciaal voor het jonge pu bliek, vanaf vijf jaar geeft Al- da Loeffen een voorstelling op vrijdag 26 juli om vier uur. Ze maakt theater waarin poppen, dingen, een duif en zijzelf meespelen. Op het Straatfesti val speelt ze „Beestekind". Een voorstelling over een sjagrij- nige moeder, die met haar zie lige kind in een eigenaardig spiraalvormig huis woont. Ze bespelen traditionele in strumenten zoals fluiten, bom- bo, charango, gitaar, güiro en dergelijke. Ze zijn te horen op zondag 28 juli vanaf zes uur op het terras en vanaf elf uur in de spiegeltent. Deze Senegalese groep kent in eigen land al tien jaar grote successen. De groep is tijdens het straatfestival voor het aerst ook in Nederland te zien. Ze brengen muziek waarbij het moeilijk is om niet in be weging te komen. Ze treden op in de grote tent op maandag 29 juli om negen uur. Het Regio Theater brengt deze zomer het stuk „Het Ko ninkrijk IJmond" van de in Suriname geboren schrijver Edgar Cairo. Het is een spel over macht en menselijkheid, machtsgebruik en machtsmis bruik, over verscheurdheid van hen die verschillende be langen moeten behartigen en hoe wij als mensen proberen te overleven. Het is een fami lievoorstelling met een tragi komisch karakter. De voor stelling is verschillende keren te zien van 24 tot en met 27 juli. Vaudeville Nouveau men ten als bandola, cuatro en maracas, maar heeft daar naast een gevarieerd interna tionaal repertoire. De groep is te zien en te horen zowel op ht podium van het terras om zes uur als in de spiegeltent om elf uur op maandag 29 juli. De groep Quaiqueri komt voort uit de Universiteit van Oriente in Venezuela. De groep vertolkt dan ook voor namelijk Venezolaanse mu ziek met de nadruk op joropos, gespeeld op typische instru- Deze groep laat zich het best omschrijven als een eigentijd se Kabukigroep. Kabuki is een traditionele vorm van Japans volkstheater. De groep, be staande uit 17 personen, heeft zich ten doel gesteld deze oude theatervorm aan te passen aan deze tijd door de integratie van moderne, levende muziek en het accentueren van het spectaculaire karakter van de Kabuki door middel van kos tuums, decors en requisieten. Rock Kabuki is een program ma, waarin hedendaagse pop muziek en traditioneel Japans Volkstheater elkaar ontmoe ten in een wervelende show. Grote tent, dinsdag 30 juli ne gen uur. Dit tweetal doet het variété van de ouderwetse kermis herleven. Ze brengen een bloedstollende fakir-act, acro batiek op een bed van scher ven en spuwen vuur, dit alles omlijst met muziek. De voorstellingen zijn dins dag 30 juli om vijf uur en half- acht op het terras. Als laatste hoogtepunt voor deze week mag het optreden van de soulgroep Mint Juleps niet onvermeld blijven. Deze zes meisjes zijn te horen op dinsdag 30 juli om elf uur in de spiegeltent. Op 15 juli is de verplichte autokeuring van personenau to's gestart. De Algemene Pe riodieke Keuring van motor voertuigen, of kortweg APK, luidt de officiële benaming. In principe moeten op den duur '"alle auto's van drie jaar en ouder éénmaal per jaar wor den gekeurd. Over de verplichte keuring heeft de ANWB een 16 pagi na's tellend inlichtingenblad •uitgegeven, dat zowel voor le den als niet-leden gratis is af te halen bij alle ANWB-kan- toren en Technostations. Daarin wordt onder meer uit eengezet welke auto's wan neer aan de beurt zijn voor de keuring, die geleidelijk aan wordt ingevoerd. Dit jaar zijn dat de auto's ouder dan tien jaar (dus van 1974 of ouder), waarvan het kentekenbewijs een datum vermeldt in de pe riode 15 sept. t/m 31 dec. Vol gend jaar zijn alle auto's ouder dan zeven jaar aan de beurt en 1987 alle auto's van drie jaar en ouder. Verder wordt de vraag be antwoord waar men zijn auto kan laten keuren. Behalve bij de Rijksdienst voor het Weg verkeer, kan men terecht bij de Technostations van de ANWB en bij de erkende ga rages. Een keuring bij de ANWB kost 50.-. Een eventuele her keuring kost 25.- (voor leden gratis). Uitgebreid komen ook de punten aan de orde die bij de verplichte keuring worden be keken. In de eerste plaats moet het kentekenbewijs in orde zijn, anders kan de auto niet worden gekeurd. Verder gaat het bij de verplichte keuring onder meer om de remmen, de besturing en het onderstel en de carrosserie. Uiteraard wordt daarbij ook gelet op za ken als verlichting, banden, autogordels enz. Waar mogelijk wordt in het inlichtingenblad aangegeven hoe men ook - als men niet al te technisch is - de auto zo goed mogelijk kan voorberei den op de keuring. Tenslotte wordt aangegeven wat het verschil is tussen de verplichte autokeuring (waar bij uitsluitend wordt gekeken naar veiligheidsaspekten) en de overige ANWB-keuringen (waarbij ook zaken als motor, versnellingsbak, enz. kunnen worden doorgelicht). Gegevens voor deze rubriek moeten de vrijdag voor plaat sing uiterlijk om 11.00 uur op het kantoor aan de Torenstraat 5 te Vlissingen binnen zijn. Vlissingen - Za. Cramer, Ger- brandystraat 6, tel. 65498; zo. van Pelt, Julianalaan 7, tel. 12225. Spreekuur voor dringende geval len van 12.30-13.00 en van 17.30-18.00 uur (zonder af spraak). Huisbezoek aanvragen voor 10.00 uur. Middelburg - Za. Buytendijk, Noordweg 353, tel. 12460; zo. De la Hayze, Bellinkplein 3, tel. 28574, Spreekuur voor spoedgevallen 12.30-13.00 uur. en van 17.30- 18.00 uur. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Souburg, Middelburg-Zuid, Ar- nemuiden en Nieuwland. Za. Bloos, Kanaalstraat 70, Souburg, tel. 01184-61212; zo. Kodde, Oude Vlissingseweg 13, Middel burg, 01180-15810. Spreekuur voor spoedgevallen van 12.30 tot 13.00 uur en van 17.30 tot 18.00 uur. Visites aan vragen voor 10.00 uur. West- en Midden-Walcheren - Za. en zo. Bouwense, Valkenis- seweg 14, Biggekerke, tel. 01185-2190. Koudekerke, Zoutelande, Me- liskerke, Biggekerke, Vrij. 18.00 uur tot zo. 24.00 u. Noor- lander, Middelburgstraat 94, Koudekerke, tel. 01185-1231 Domburg, Aagtekerke, West- kapelle - Vrij. 18.00 tot zo. €4.00 uur: Vaandrager, Weststraat 7, Domburg, tel. 01188-1271 Oostkapel le, Serooskerke, Grijpskerke en Veere - Za. 08.00 - zo. 23.00 u. Oosterhoff, Markt 10, Veere, tel. 01181 -271 Vlissingen - Vrij. 26 juli - vrij. 2 aug. Apotheek Souburg, C. van Perestraat 1, tel. 61593. Middelburg - Vrij. 26 juli - vrij. 2 aug., Ringeling, Lange Delft 133. Voor heel Walcheren - Za. en zo. Cappenberg, Chopinlaan 71, Vlissingen, tel. 01184-65557. Spreekuur voor spoedgevallen tussen 11 en 12 uur. Kleine huisdieren - Za en zo. Schofaerts, Vlissingen, tel. 01184-14699, b.g.g. 01185- 2069. Consult na tel. afspraak. Dierenartsenpraktijk Middel burg - Grote huisdieren 01180- 33803. Visites aanvragen van 8.00-9.00 uur. Mapu bestaat uit vijf gerou tineerde muzikanten uit het Indiaanse zuiden van Mexico. (ADVERTENTIE f* MPra VLISSINGEN - Door een Noors ingenieursbureau is een energiebesparende douchekop ontwikkeld genaamd Best Saver, die zuinig met het warme water omspringt, zonder verlies van douchecomfort. Een onderzoek door T.N.O. aan deze douchekop heeft aangetoond dat de waterbe sparing - afhankelijk van de waterdruk - kan oplopen tot 66% ten opzichte van de con ventionele douchekoppen. Ondanks deze besparing blijkt het douchecomfort niet te worden verminderd, uit het onderzoek van T.N.O. blijkt dat de kracht van de water straal groter is dan bij norma le douchekoppen. Bij een gemiddelde douche- tijd van vijf minuten per dag, bedraagt de besparing van de Best Saver afhankelijk van het gebruikte verwarmings toestel minimaal honderd gul den per persoon per jaar. De douchekop wordt in twee uitvoeringen op de markt ge bracht namelijk als een kunst stof handdouche en als een verchroomde, messing vaste douchekop met kogelgewricht. De prijs ligt rond de zestig gulden. Voor meer inlichtingen om trent verkoopadressen kan men zich wenden tot Seatrade, Postbus 1120, 3220 BD in Helle- voetsluis. VLISSINGEN/MIDDELBURG - De AMZ reisbureaus in Vlissingen en Middelburg jubileren. Het Vlissingse AMZ-reis- bureau bestaat dit jaar tien jaar en de Middelburgse vestiging opende vijf jaar geleden haar poorten. Reden voor een dubbel feest dat gevierd wordt met allerlei extra aanbeidingen. Zo krijgen alle mensen die bij AMZ een vakantiereis boeken een fles wijn van eigen merk overhandigd. Daarnaast zijn er activiteiten die zich toespit sen op het reizen zelf. „Er is in Zeeland een duide lijke behoefte aan goed geor ganiseerde all-in reizen", ver klaart Ollie Berrevoets, mana ger van de AMZ-reisbureaus. „Op die behoefte spelen we dit jaar in door het organiseren van een aantal jubileum-spe cials. Er zijn dit jaar al drie van dergelijke reizen geweest, een vierde mogelijkheid bieden we in oktober in de vorm van een vijf tiendaagse reis naar Mal- lorca. Bij deze reis bieden we de zestigplussers nog een ex tra korting." De AMZ-specials zijn zeer in trek. Het all-in idee spreekt de mensen zeer aan, vooral ook omdat het vervoer naar Schiphol bij de reizen is gere geld. „Hoewel in groepsverband wordt gereisd, blijft het indi viduele karakter van de reis behouden", zegt Berrevoets. „Wie dat wil kan altijd terug vallen op zijn medereizigers, maar wie liever zijn eigen gang gaat, heeft daar ook de mogelijkheid toe. Hoewel deze vierde special nog maar pas bekend is gemaakt, is de be langstelling alweer bijzonder groot. Wie weet moeten we de capaciteit nog wel uitbreiden. We willen het zeker niet bij dit jubileumjaar laten, maar wil len van deze speciale reizen een regelmatig terugkerend gebeuren maken." (ADVERTENTIE is er elke dag Bellamypark 50-52 VLISSINGEN Middelburg: Lange Delft 57-59. BREDA - Bij aankoop van schoolartikelen in een van de Blokker-winkels is een wed strijdformulier verkrijgbaar. Als de vragen op het formulier correct beantwoord worden, op een van de prijzen. De hoofdprijzen bestaan uit tien home-computers. Verder is er nog een extra prijs: een dag op stap met TROS-d.j. Erik de Zwart. Ook zijn er vele troost prijzen, zoals Parker-balpen- nen met de naam van de win naar erin gegraveerd. De actie gaat gepaard met de introductie van het assorti ment schoolartiekelen van Blokker onder de naam 't Schoolplein. Iedereen die de artikelen koopt, kan meedoen aan de wedstrijd. Bij beste ding van vijf gulden krijgt men een stempel op het deel nameformulier. Met een stem pel op het formulier en met het beantwoorden van enkele eenvoudige vragen is eenieder al kanshebber op een van de prijzen. Ieder mag zoveel for mulieren inleveren als men wil. De deelnameformulieren kunnen worden ingeleverd tot en met 14 september in alle Blokker-winkels. Medio okto ber krijgen alle prijswinnaars schrijftelijk bericht thuis. MIDDELBURG - In de landelijke C A Broekenrally wed strijd zijn verschillende prijzen op Walcheren gevallen. Ms nationale^ BR0EKENRALLY t'/nf, CsAs Nationale *mUy De bedrijfsleider van de C A Vestiging Middelburg, de heer Papendorp, deelde zater dag de prijzen uit aan de ge lukkige winnaars: Mevrouw A.J. Willeboordse uit Oost- Souburg mocht een Raleigh- fiets naar eigen keuze uitzoe ken. Ook voor Patrick de Waardt uit Oost-Souburg was er een Raleighfiets. De heer C.J. Hoogesteger uit Westka- pelle won een OAD-fietsbus- retour en de heer A. J. Haag uit Middelburg het A.N.W.B.- boek Nationale Fietsronde. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii VLISSINGEN - In de serie marktconcerten 1985 bespeelt Iman de Zwarte op vrijdag 26 juli van twaalf uur tot halfeen het orgel van de Sint Jacobs- kerk in Vlissingen. In verband met de Bach- herdenking in het muziekjaar 1985 bestaat het programma geheel uit werken van Johann Sebastiaan Bach, waaronder de Trio Sonate in Es-dur. Illllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllillllllllllll Praktijk Oostkapelle - Oude Domburgseweg 33a, Oostkapel le, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. Kleine-huisdierenpraktijk Sou burg - Kanaalstr. 3, behandeling na tel. afspraak: 01184-60860. Vlissingen-stad - Za. en zo. de Moré. tel. 01184-14019. Spreekuur alle werkdagen 17.00-17.30 uur, Leliënlaan 1, 01184-13769. West-Souburg, Papegaaien burg, Bossenburgh, Wester- zicht, Oost-Souburg, Ritthem en Paauwenburg - Za. en zo. van de Velde, tel. 01185-2780. Spreekuur op ma., wo. en vrij. 17.00-17.30 uur in Batenburg 84-86, 01184-67181. Spreekuur Oost-Souburg en Ritthem: dage lijks spreekuur 16.30-17.00 uur in Gezondheidscentrum, C. van Perestraat 8, 01184-61479. Verloskundigen - Za. en zo. van Ginkel, Pres. Rooseveltlaan 232, tel. 12775. R.-K. Kerk Walcheren, Sou burg - Martinuskerk - Zo. 10.00 uur parochiekoor; Paau wenburg Open Hof - zo. 11.00 u. eigen zanggroep, 19.00 u. sa menzang; Vlissingen, Lieve Vrouwekerk - Za. 19.00 dames koor, zo. 9.30 u. jeugdkoor; Mid delburg, Petrus en Pauluskerk - Za. 19.00 u. zo. 10.00 u.; De Hoeksteen, zo. 11.30 uur; Dom burg za. 19.00 u, zo. 10.00 u.; Zoutelande za. 19.00 u, zo. 10.00 u; Dishoek zo. 10.00 u.; Oostkapelle zat. 19.00 u.; Vrou wenpolder za. 19.00 u. en zo. 10.00 u. Bethesda St.-Josephzieken- huis - Zo. 10.00 u. ds. van Voorst Vader. Chr. Ger. Kerk Vlissingen - Zo. 9.30 u. en 17.00 u. ds. Brons. Geref. Kerk en Ned. Herv. Gem. Souburg - Kanaalstraat zo. 9.30 u. ds. Melse. Oranje- plein, zo 9.30 u. ds. van Duyne, Apeldoorn, 19.00 u. ds. Cop- poolse, Middelburg. Bejaardenhuis Zoute Viever - Zo. 19.00 uur dhr. Van de Putte. Evang. Gem. de Wijngaard, Middelburg, - In aula L.T.S. Klarenbeek, zo. 9.30 u. ds. van de Zanden. Geref. Kerk Vrijge maakt, De Lannoystraat, Vlis singen - Zo. 9.30 ds. Zomer, 16.30 u. ds. Zomer; Klein Vlaan deren 75 Middelburg, zo. 9.30 u., 16.30 u. ds. Douw. Anglicaanse Kerk - (Mission to Seamen) Zeemanshuis Schelde- poort, zo. 10.30 u. Morning Prayer, 19.30 Holy Communion. Luth. Kerk - Vlissingen, combi- natiedienst met Middelburg. 10.00 uur ds. Schokking. Zevende Dags Adventisten, Vlissingen - 't Anker, za. 9.30 u. ds Reith, 10.15 u. bijbelstudie; Middelburg. 10.00 u. bijbelstu die; 11.00 u. ds. Reith. Kristen Zuidmolukse Kerk in Nederland - Souburg, zo. 10.00 u. pdt. Waisapy; Koudekerke, 10.00 u. doop. Doopsgezinde Gemeente Vlis singen - Zo. 9.30 uur ds. Poste- ma, M'burg zo. 11.00 uur ds. Postema. Ger. Kerk en Herv. Gem. Vliss. - Jacobskerk zo. 10.00 u. ds. de Weerd, Open Hof, zo. 9.30 u. ds. van de Wind; Johanneskerk zo. 9.30 u ds. v.d. Heide; 19.00 u. dhr. Jorritsma. Petruskerk zo. 9.30 u. ds. Makkinga. Der Boede- Zo ds. Coppoolse. Hervormd Middelburg - Nieu we Kerk, zo. 10.00 u. ds. Brum- melkamp,, 17.00 u. ds. Hovius (Geref. Bondsdienst); Koorkerk, zo. 10.00 u. ds. Hendrikse-Spie- rings; Oostkerk zo. 10.15 u. ds. van Boven; Ontmoetingskerk, 10.00 u. ds. Hoffman; 19.00 u. ds. DronkertThomaskapel, 10.00 u. ds. Gijsbedsen. Ned. Geref. Kerk (in Engelse Kerk) - Middelburg, zo. 9.30 en 19.00 u. dhr. van Veelen. Vrijz. Herv. en Remonstrantse Kring - Vlissingen in Ophir Bad huisstraat 186, Zo. geen dienst, (Koorkerk), zo. 10.00 u. ds. Hen- drikse-Spierings. Nieuw Apost. Kerk - Wester- baan 20, West-Souburg, zo. 9.30 en 16.00 uur, wo. 20.00 uur. Pinkstergem. Leden in Chris tus - Vrijdomweg 1Vlissingen, zo. 11.00 uur dienst. Leger des Heils - Vlissingen, zo. 10.00 en 17.00 uur. Goed- Nieuwsclub wo. 13.30 uur. Volle Evangelie Gemeente Im- manuel Arnemuiden - zaal bo ven de Krab, Zo. 10.00 u. br. Creemers. Volle Evang. Bethel Kerk - Middelburg 't Zand, Baarsjes straat 42, zo. 15.30 uur. Bethel Pinksterkerk - Vrijdom- weg 1, Vlissingen, zo. 14.30 uur, vr. 19.30 uur en wo. 19.30 uur. De Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen - Paul Krugerstraat 22d4, Vlissingen, zo. 11.45 uur. Pinkstergem. Vlissingen - Em- mastraat 10, wo. 19.30 uur, zo. 14.30 uur. Christengemeenschap Kapel Hoogelande - zo. geen dienst. Evang. Bapt. Gem. - Damplein 12, M'burg, zo. 10.00 u. br. Lok. Hoogwater Vlissingen Do. 25 juli 08.07 en 20.34 uur Vr. 26 juli 09.10 en 21.41 uur Za. 27 juli 10.24 en 23.00 uur Zo. 28 juli 11.44 en uur Ma. 29 juli 00.19 en 12.55 uur Di. 30 juli 01.27 en 13.54 uur Wo. 31 juli 02.17 en 14.38 uur.

Scheldebode | 1985 | | pagina 5