«3J ïH stad en island makelaardij kapel Ie theelen van der weele TE KOOP woonwijzer zuidwest i'*B KODARAMA: EXTRA FOTO'S OP MINI FORMAAT. foto moison Borssele - Zuidsingel 4? Heinkenszand - Poelruiterhof 5. ■i §i iwri sm 'thuis in huizen' Zonnebloemstraat 46 - Goes - tel. 01100-11147, b.g.g. 30490 Oomskinderenstraat ROYALE TWEE ONDER EEN KAP MET GARAGE EN BIJKEUKEN Ruime living met open haard Schoonmetselwerk wanden Uitgebouwde keuken en bijkeuken- Flinke garage met kap en hobbyruimte 4 forse slaapkamers Komplete badkamer met ligbad, douche en 2e toilet Keuzemogelijkheid kleur tegels, keuken en sanitair KOOPSOM f 179.000,- v.o.n. vastgoed verkoopmij bv ISOLEREN! DE INVESTERING DIE ZICH TERUGBETAALT! HOUTHANDEL REIMERSWAAL makelaars en taxateurs o.g. makelaardij in hypotheken makelaardij in assurantiën b.v. VLISSINGEN OOST-SOUBURG 'S-HEER ARENDSKERKE COLMNSPLAAT Oost-Havenstraat 4. HEINKENSZAND YERSEKE RITTHEM BAARLAND ARNEMUIDEN Een nieuwe unieke service van Kodak voor de echte foto liefhebbers: Kodarama. Een handig mapje waarin van uw negatieven nog eens extra mini-foto's zijn afgedrukt op een formaat van 38 x 56 mm Laat nu dus uw kleinbeeld- kleurenfilm ontwikkelen en af drukken bij ons. want dan heeft u nog meer plezier van uw foto's. U weet dan zeker dat u eersteklas Kodak Select Prints krijgt en bovendien beschikt u voor f 5.- over een uniek mapje met mini-foto's: Kodarama. AJWm vrrknjgbttr bij uw Kudak Srtrct Drain stationsweg 22 heinkenszand telefoon 01106-2055 Ruime vrijstaande woning met veel vrijheid, gelegen binnen het dorp. lnd.:royale hal, woonkeuken, woonkamer met open haard, bijkeuken, bad en w.c. 1e Verd.: overloop en 4 grote slaapkamers, dakplat. 2e Verd.: 2 vlieringen via vlizotrap- pen bereikbaar met mogelijkheid voor slaapkamer, in de goed aangelegde tuin fietsenschuur en bergingen. De prijs zal u meevallen.!! Halfvrijstaande woning met garage op 310 m2 eigen grond. Ind.: hal, toilet met fonteintje, zeer ruime L- woonkamer met open haard en massieve parketvloer, keuken met r.v.s.-aanrecht en dubbele spoelbak, bijkeuken met wasma chine-aansluiting, c.v.-ketel en gasboiler, binnendoor bereikbare garage met moge lijkheid voor zolder. 1e Verd.: overloop, 3 slaapkamers, badk. met ligbad en 2e toilet. 2e Verd.: zolder via schuiftrap. Goed aan geplante tuin op 't zuidwesten met zonne terras Oude Kamersedijk 2 4451 ND Heinkenszand Tel 01194 396 b.g.g tel 06 52 10 45 69 Aagtekerke, Dorpsplein 7. Ruime woning met diepe achtertuin aan het fraaie dorpsplein. De woning dient gemoderniseerd te worden. Door de royale indeling biedt het geheel vele mogelijkheden. Vraagprijs: 79.000 - k.k. Kamperland, Stroodorp 7. Landelijk gelegen, half- vrijstaand boerderijtje op ca. 450 m2 grond Voor en achter vrij uitzicht over de akkers en velden. Ind. voorkamer, alkoof, eetka mer, keuken. Verd.: zol der, 2 kamers. Aange bouwde stenen schuur van 12x6 m. Zowel per manente als recreatiebe- woning toegestaan. Vraagprijs: 78.000 - k.k. Goes, Hoogewei 81 (Noordhoek) Uitstekend onderhouden twee onder een kap wo ning met garage. Ind. met o.m. woonkamer met open haard, keuken, vier slaapkamers, komplete badkamer. Vraagprijs: 162.000.- k.k. Nisse, Dorpsplein 5. Zeer ruime woning met inpandige garage op 235 m2 gr. Ind.: met o.m. voor- en achterkamer, keuken, berging Verd.: 3 slaapkamers, grote zolder (meerdere kamers moge lijk). C v.-olie De woning is nog met gemoderni seerd. Diverse subsidie mogelijkheden. Vraagprijs 79.000 - k.k. Heinkenszand, Buizerdhof 36 Ruime eengezinswoning met garagebox. Ind. met o.m. grote woonkamer, keuken, drie slaapka mers, komplete badka mer, (mogelijkheid voor vierde slaapkamer). Vraagprijs 110.000.- k.k Goes, Rooseveltstede 61 -26. Eengezinswoning (1977) met berging, garagebox en zonnige tuin. Ind.: hal, toilet, open keuken, woonk. met open haard. 1e Verd.: drie slaapka mers, complete badka mer, 2e verd.: hobbyzol der. Cv.-gas. Vraagprijs 98.000,- k.k. Oudelande, Lindestraat 24. Geheel gemoderniseerde en uitgebouwde halfvrij staande woning met ga rage en grote tuin (615 m2). Ind.: met o.m. woon kamer, keuken, bijkeu ken, berging. Verd.: drie slaapkamers, komplete badkamer Vraagprijs: 92.000 - k.k. Kloetinge, Groenedaal 18. Mooi gelegen halfvrijst. woning met berging en tuin op 238 m2 gr. Ind. woonkamer, keuken, bij keuken. Verd.: drie slaap kamers, douche, berg- vliering. C.v.-gas. Vraagprijs: 98.000.- k.k. Krabbendijke, J.W. Frisostraat 9 en 9a. Degelijk gebouwde, vrij staande woning met twee garages en drie bedrijfs ruimten, resp 40 m2, 12 m2 en 40 m2 groot. Het geheel leent zich uitste kend voor dubbele bewo ning of als praktijkpand Verdere gegevens op aanvraag Prijs: 129.000 -k.k. .s-Heer Arendskerke, Lange Achterweg 2a. Uitstekend onderhouden, gerenoveerde vrijstaande woning in boerderijstijl met inpandige garage. Ind. met o.m.: woonka mer, eetkamer, keuken met inbouwapp., vier slaapkamers, hobbyzol der. Prijs: 159.000.-k.k. sl LANGE GEERE153 MIDDELBURG 01180 27158 ..Safe rolluiken PVC of geïsoleerd alumi nium, warmte- en geluidsisolerend, be scherming tegen inbraak en vandalisme. Gratis opmeten, gratis montage. Dubbele beglazing met Komokeur en 10 jr. garantie Zonneschermen, balkonschermen, knikarm- schermen, vlakhangende schermen, vertika- le jaloezien. Groothandel voor bouwers van NU RILLAND, HOOFDWEG 7 Tel. 01135-1987 Kunstol kozijnen - ramen - deuren, kleurecht, onderhoudsvrij, bestand tegen alle weersin vloeden, draaikiepbeslag, isolerend komo keur. Hemen, deuren, kozijnen in hardhout met of zonder draaikiepbeslag Concurrerende prijzen, snelle levering. Ik ontvang graag een prijsopgaaf voor (zie aangekruisd hokje) Naam: Adres: Postcode: Tel.:. Plaats: Advertentie in open enveloppe, zonder postzegel sturen naar Antwoordnr. 724,4460 WB Goes Badhuisstraat 31 -33-35 4381 LN Vlissingen, tel. 01184-13920M 3948 315 Goeman Borgesiusstraat 97. Nette, goed gelegen eengezinswoning met ber ging, voor- en achtertuin. Hal mei toilet en trap- opgang, doorzonkamer met dubbele beglazing, keuken, zonnige achtertuin, vier slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en tweede toilet, aparte cv-ruimte; cv-installatie is onlangs gere noveerd, warmwatervoorziening d.m.v. elektri sche huurboiler (PZEM). Goede staat van onder houd. Aanvaarding in overleg. De vraagprijs bedraagt f 119.000 -k.k. Westerzicht 303. Triowoning, bevat grote woonkamer, moderne keuken, 2 si. kamers, douche met w.t. en 2e toi let. Aparte berging. Vraagprijs 115.000 - k.k. Vrouwestraat 12. Centraal gelegen gerenoveerde tussenwoning met binnenplaats en achterhuis met royale berging. Prijs 77.777.- k,k. Schuitvaartgracht 253. Degelijk gebouwd bedrijfspand, met diverse werk plaatsen en binnenplaats op de begane grond. Op verdiepingen zijn goed geoutilleerde kantoren ook geschikt te maken voor bewoning. Wij nemen ieder serieus bod in behandeling. Van Karnebeekstraat 17. Moderne 2/1-kapwoning met garage. Ind.: Hal, toilet, living met open haard, eetkamer, open keu ken met apparatuur, garage, 4 sl.kamers, badk. met ligbad, douche, wastafel en 2e toilet. Tuin op het zuiden. Uitstekende staat van onderhoud. Vraagprijs 187.500.- k.k. Boulevard De Ruijter 334. Uitstekend onderhouden appartement. Ind.: hal, toilet, badkamer, living, keuken, 2 slaapkamers en berging, alles op èèn verdieping en bereikbaar middels lift. Uitsluitend zicht op stad. Vraagprijs 99.000 - k.k. Winkelmanstraat 18. Geheel gerenoveerde eengezinswoning. Bevat: hal, woonkamer, keuken, berging, 3 slaapkamers, open haard, c.v., uitstekende staat van onder- houd Vraagprijs 85.000, k.k. Walstraat 78. In hartje van winkelcentrum gelegen winkelpand met moderne pui en indeling. Aanvaarding kan op korte termijn geschieden. De huurprijs alsmede condities op aanvraag bereikbaar. Multatulilaan 6. Vrijstaande semi-bungalow op 582 m2 eigen grond, vlak bij strand strand en Nollebos. Ind.: Hal, met vestibule, toilet, living met open haard, keuken, bijkeuken, garage, 3 sl.kamers en badka mer. C.V. op gas. Vraagprijs 219.000 - k.k. Gerbrandystraat 129a. Royale halfvrijstaande woning met garage en fijne tuin (332 m2) op het zuiden. Indeling: Begane grond: entree, toilet met fon teintje, L-vormige living met plavuizenvloer, se parate keuken en grote garage (7.30 x 3.12). Eer ste verdieping: overloop, slaapkamer (4.01 x 2.72), slaapkamer met twee ingebouwde kasten (2.70 x 4.78), slaapkamer (3.37 x 3.57), badkamer met ligbad, wastafel en tweede toilet. Tweede verdieping: bereikbaar middels vaste trap, gas- cv-ketel en gasboiler met vierde slaapkamer. Algemeen: Goede staat van onderhoud. Oplevering in overleg. Vraagprijs 179.000 - k.k. Cort van der ündenlaen 1 /hoek Ven Woelderenlain. Uiterst royaal herenhuis, bevat T-livin^, hal, toi let. keuken, bijkeuken, garage, berging, 5 sl. ka mers en badkamer met ligbad Assumburg 24. Vraagprijs 435^000 - k.k. Eengezinswoning met vrij zicht, bevat o.a. hal, woonkamer, open keuken, badkamer met w.m.- aansluiting. 3 slaapkamers, c.v.-ruimte en ber ging Vraagprijs 109.000 - k.k. Glaclsstraat 70. Eenvoudige eengezinswoning met tuintje op het zuiden, bevat: hal, keuken, douche met toilet, ka mer en suite, overloop 2 sl.kamers en berging Vraagprijs 52.500 - k.k. Kerklaan 15 (West-Souburg). Degelijk gebouwde halfvrijstaande woning op 210 m2 grond Ind.: Hal, woonkamer, open keuken, berging, toilet, 3 slaapkamers, douche, grote vlie ring met vaste trap. Vraagprijs 139.000 - k.k. Goeman Borgesiusstraat 97. Ruime eengezinswoning. Bevat: woonkamer, 4 sl. kamers, badkamer, keuken, c.v.-ruimte en ber ging, deels dubb. beglaasd, c.v. is gerenoveerd. Vraagprijs 119.000 -k.k. Aalbersestraat 11. In moderne woonwijk gelegen 2/1-kap-woning met garage en tuin op het zuiden. Ind.: hal, toilet, eetkamer met open keuken, living met open haard, 4 slaapkamers, badk. met ligbad, douche, w.t. en 2e toilet, zolderberging. Aanvaarding i.o.v. Vraagprijs 185.000 - k.k. Burg. v. Woelderenlaan 80. Uiterst degelijk gebouwd vrijstaand herenhuis met garage en goed verzorgde tuin. Beg.gr.: hal met vestibule, living met open haard, mod keu ken met apparatuur, bijkeuken 1ste Verd.: 4. sl. kamers en 2 badkamers. 2de Verd.: geheel be vloerde living en c.v.-ruimte. P.ui Krugsrstnit 173. •'"«"I'- Zeer goed verzorgde „maisonette". Ind.: royale hal, toilet, kastruimte, moderne keuken met app., woonkamer, 3 sl.kamers, douche met wastafel en toilet, berging in souterrain. Aanvaarding op korte termijn. Vraagprijs 89.000 - k.k. Kenau Hassalaarstraat 67. Appartement met fantastisch zicht over Boule vards en Westerschelde. Bevat o.a.: living 50), open keuken met app., luxe badkamer met ligbad, douche en 2 wastafels, toilet, 2 grote sl. kamers en garage/berging in souterrain. Aanv. op korte termijn. Koopsom in overleg. St. Kruislaan 7. In goede staat verkerend vierkamer-appartement op fijne lokatie en zicht op „groen". Vraagprijs 69.000 - k.k. Paauwenburgweg 121. Goed onderhouden eengezinswoning, bevat hal, toilet, woonk., keuken, bijkeuken, berging, 5 sl. kamers, badk., en bergruimte. Oplevering in over leg. Vraagprijs 125.000 - k.k. Eedestraat 13. w r Woonhuis met tuin en schuurtje, bevat o.m.: hal, woonkamer, achterkamer, keuken, toilet, grote open zolder, waarop slaapkamer Vraagprijs 59.000 - k.k. Er zijn subsidiemogelijkheden tot ca. 20.000, Singel 6-8. Dubbel woonhuis, gelegen op strategisch punt na bij stadscentrum. Fijne woonomgeving, doch ook geschikt voor praktijk en/of kantoorpand. Eventu eel gecombineerd met bewoning Vraagprijs 126.000 - k.k. Rossinilaan 20. Uiterst luxueus halfvrijstaand herenhuis met gro te garage. Ind.: Hal, toilet, L-living, halfopen keu ken met apparatuur, garage, bijkeuken, 4 sl.ka mers, badkamer met o.a. ligbad en douche. Alles is van een fantastische afwerkingsniveau met ve le extra's. Koopsom alleen voor serieuze kendideten op aan vraag beschikbaar. Groenewoud 39. Monumentale hoekwoning met garage aan sfeer vol Plein Vierwinden. ind.: hal, toilet, living, keu ken, 4 slaapk. en badkamer, Vraagprijs 225.000 - k.k. Niauwendijk 55. Onderkelderd winkelpandje met bovenwoning. Gunstige ligging (hoek Walstraat) nabij de nieuwe jachthaven. Vraagprijs 65.000 - k.k. Bellamypark 37. Te huur: in centrum gelegen bedrijfsruimte, mag ook gebruikt worden voor horeca-doeleinden 0pp. 40 m2. Huurprijs 1.500 -per maand. Boulevard Evertsen 52. Luxueus appartement op 2de verd. met garage in souterrain. Ind.: hal, garderobe, living (50 m2) met open haard en eiken kueken met app., gr. en kl. si.kamer en luxe badkamer Vraagprijs 348.000, k.k. Kolvenierstraat 2. Winkel c.q. kantoorunit met veel parkeergelegen heid. Bevat: bedrijfsgeel.: ca. 100 m2, berging ca. 40 m2, toilet en kitchenette Alles c.v. en i.g. st. v. onderhoud. Prijs n.o.t.k. De Mey van Streefkerklaan 4. 2/1-kap-woning, bevat o.a., hal met vestibule, l- vormige living, moderne keuken, bijkeuken, toilet, 5 sl.kamers, douche en bergruimte. Goede staat van onderhoud. Redelijke koopsom Grieglaan 2. Rustig gelegen, ruime geschakelde eindwoning op 330 m2 grond Beg.gr.: hal, toilet, living met oh., halfopen keuken, garage, aparte berging. 1ste Verd.: 3. sl.kamers. badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e Verd.: ruime zolder en 4e slaapk Dubbel beglaasd, spouwmuren en dakiso latie, overal Bruynzeelparket en zonnige tuin. Vraagprijs 179.000 k.k. Glaclsstraat 63. Nette eengezinswoning nabij centrum en Boule vards Ind hal, woonkamer met open keuken, bij keuken, toilet, c.v.-ruimte en schuurtje. 2 sl.ka mers en moderne badkamer met douche, wasta fel, toilet en bidet. Vraagprijs 84.500, k.k. Amstelstraat 129. Luxe drive-in-woning in uitstekende staat van on derhoud. Ind.: Entree met trapopgang en toilet, tuin c.q. studeerkamer, garage/berging. 1ste Verd.: ruime living met fijn uitzicht, 2e Verd.: overloop met berging, oudersl.kamer, 2 kin- dersl.k., badkamer met ligbad, w.t. en 2e toilet. Er is een royale goed gesitueerde en zonnige tuin. Vraagprijs 109.900, k.k. Vlissingsestraat 79. Keurig onderhouden halfvrijstaand woonhuis (mansarde-kap) met diepe tuin. Indeling: kamers- en-suite, keuken met bijkeuken, verdieping: slaapkamer met balkon, 2 slaapkamers aan ach terzijde. Voorzien van gas c.v.-installatie. Achter de bijkeuken bevindt zich een houten schuur. Per- ceelsopp. 245 m2. Vraagprijs 110.000, k.k. KOUDEKERKE Vebenabos 16. Vrijstaande stenen rekreatiewoning in goed ver kaveld park aan de rand van het ruimste duinen gebied van Walcheren. Deze geheel ingerichte en gemeubileerde woning omvat o.a.: hal, woonka mer, keuken, drie slaapkamers en douche met toi let. De woning is goed gebouwd en ca. 25 jaar oud Oplevering op korte termijn. Vraagprijs f 89.500, k.k. t i DISHOEKSEWEG Sfeervol verbouwde boerenwoningen en tot één geheel samengevoegd ladeliag Hal, toilet, grote woonkamer met plavuizenvloer en balkenplafond (plm. 50 m2), keuken met eiken inrichting en van alle gemakken voorzien (plm. 20 m2). Ouderslaapkamer met badkamer waarin lig bad, wastafel en tweede toilet. In de tuin een vrij staande berging. Verd.: ruime overloop, bergruim ten en 4 slaapkamers. Algemeen Uitstekende staat van onderhoud, perceelopp. plm. 1.600 m2, oplevering i.o.o. Vraagprijs 265.000, k.k. Vlissingsestraat 32. Statige villa met bijgebouwen. Alles verkeerd in goede staat en is volledig gemoderniseerd. Nade re gegevens op aanvraag beschikbaar, uitsluitend voor serieuze kandidaten. Korte Achterweg. Te koop voor de snelle beslisser. Nog één nieuw te bouwen Premie-A-woning typè twee-onder een-kap met garage Hypotheekrente 5 j. vast 7,2%. Halfvrijstaande gezellige woning, met berging, voor- en achtertuin. Bevat o.a. royale woonk met fraaie openhaardpartij en balkenplafond, luxe badkamer en 3 sl.kamers. Het huis is in 1980 vrijwel volledig gerenoveerd en uitgebreid, onder toepassing van prima materialen. Perceelopp. 248 m2. Vraagprijs 89.000, k.k. KAMPERLAND Beukenlaan 7 (Rmterplaat). Op eerste rij gelegen luxueuze bungalow met in pandige garage. Ind.: Entree, portaal, berging, toi let, douche, badkamer, 3 sl.kamers, keuken, woonkamer met o.h. Garage-berging. De living biedt een fantastisch uitzicht over het Veerse Meer tot aan Veere. Recreatieve bew. toegestaan. Vraagprijs 395.000, k.k. Flamingostraat 4. Uitstekend gesitueerde en goed afgewerkte „stolp-bungalow" met 545 m2 eigen grond. Ind.: Hal, toilet, living met o.h.. moderne open keuken, fraaie badkamer en 3 sl kamers. De garage is eveneens vanuit de hal bereikbaar. Voor deze sfeervolle woning met prachtige tuin vragen wij 205.000, k.k. In de Aakstraat kunnen wij nog één te bouwen premie-B woning aanbieden van het type 2 onder een kap met garage. Perceelopp 235 m2 Koopsom 163.000, v.o.n. 1 theelen van der weete Makelaardij I Naast een objectief en onafhankelijk ladvies kunt u bij ons kiezen uit offer-J ten van alle mogelijke geldgevers] (50 a 100). Als gevolg van volume een zeer gunstige rente: rente-indi- catie: 5 jr vast 7,2%, 7 jr vast 7,5%, MO jr t/m 20 jaar vast 7 8%. Bel naar lons kantoor voor een hypotheek Lop maat". Dorpsstraat 13-15. In 1971 gebouwd en perfekt geïsoleerd woonhuis met naastgelegen dubbele garage en extra berg ruimte met zolder. Indeling Hal met trapopgang, toilet met fonteintje, zonnige woonkamer, ruime keuken, zij-ingang is tevens berging. Eerste verdieping: drie grote en een klei nere slaapkamer, badkamer met ligbad en wasta lel, overloop en trapopgang naar de tweede ver dieping. Tweede verdieping: overloop en grote vijfde slaapkamer Algemaan Prima staat van onderhoud, overal thermostaat kranen, dubbele beglazing in woonkamer en keu ken. Tevens zijn spouwmuren en dak geïsoleerd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 189.000, k.k. Prinses Wilhelminastrait 18. In 1978 gebouwde luxe bungalow met bijzonder fraai uitzicht over aangrenzende landerijen. Indeling Begane grond: hal, slaap-/studeerkamer, royale living mei open haard, luxe open keuken, bijkeu ken en toilet. Verdieping: overloop, grote kast, badkamer en twee slaapkamers die op eenvoudi ge wijze tot drie zijn uit te breiden. Algemeen De royale vrijstaande garage heeft een zolder. De vloer op de begane grond van de bungalow is be legd met plavuizen. De badkamer bevat ligbad, wc en wastafel. Perceelsoppervlakte 517 m2. Vraagprijs J 177.771, k.k. Boterbioemstraal 18. Goed verzorgde eindwoning, grenzend aan agra risch gebied Indeling Begane grond: hal. meterkast, woonkamer waarin rookkanaal en open keuken, trapopgang en toilet eerste verdieping: twee grote en een kleinere slaapkamer, douche met wastalel, tweede toilet en w.m.-aansluitmg Tweede verdieping: grote zolder, bereikbaar middels vaste trap Algemeen Goede staat van onderhoud Oplevering in over leg. Vraagprijs 129.000 - k.k.

Scheldebode | 1985 | | pagina 15