arnemuiden woonwijzer zuidwest uw betaalbare eigen woning staat voor u klaar in vastgoed verkoopmij bv LANGE GEERE153 MIDDELBURG 01180-27158 i? Op een prima lokatie aan het Middel gat met de achtertuinen op het zuiden heeft Bouwbedrijf "de Delta" een aan tal fijne energie-zuinige eengezinswo ningen in aanbouw. Een uitgekiend verwarmingssysteem, samen met de overige zeer goede iso latie voorzieningen zorgen ervoor dat de stookkosten binnen de perken blijven. Een voorbeeld Speciale beganegrondvloer isolatie. Rondom thermo-plus en dubbele be glazing. Het dak is voorzien van 8 cm mineraal wol. Dat zult u merken aan uw energienota. De indeling is als volgt entree met apart tochtportaal, L-vor- mige woonkamer en afgesloten keuken. 3 slaapkamers op de eerste verdieping en badkamer met ligbad en vaste was- een vliezotrap. In het afwerkingsnivo is nog ruimschoots keuzemogelijk. Betaalbaar? Jazeker! De koopsommen kompleet vrij op naam (geen renteverlies tijdens de bouw! zijn f. 113.500,— Verder is op deze woningen de premie- C regeling van toepassing. U kunt rekenen op een eenmalige bijdrage van f 6.500,— belastingvrij Rekening houdend met inbouw van de eenmalige premie, een vaste rente gedurende de 20 jaar, en aflossing in 20 jaar berekenden wij de netto maand last bij 100% financiering op ca. f705,— Dus in 20 jaar uw onbelaste eigendom! Wilt u er 30 jaar over doen? Ook dat kan. Uw netto maandlasten zullen dan komen op ca. f 590,—. Uiteraard mag eigen geld worden inge bracht. Hierdoor komen de woonlasten nog eens aanmerkelijk lager uit. Meer weten? Bel ons even en wij sturen u de komplete dokumentatie snel toe. o

Scheldebode | 1985 | | pagina 26