Wij bouwen op traditionele wijze landhuizen met vrijstaande garage, ontworpen door de beroemde architekt Ben Kraan uit Bodegraven MAKELAARDIJ BA Ontworpen met een heel eigen karakter en in te delen naar uw eigen keuze. Een ideaal landhuis voor zowel oudere mensen (vanwege de beneden- slaapkamer en benedenbadkamer) als voor het jonge gezin. Alles van le kwaliteit Een stuk architektuur van grote klasse. 169.000,- (excl. grond) Bramestraat 10,4413 EX Krabbendijke tel. 01134-1367 telex 55198 De koopsom is al net zo plezierig als het wonen PLUSPUNTWONINGEN De doordachte indeling is als volgt: Begane grondroyale hal met mooie hardhouten trap, w.c., L-vormige woon kamer met gezellige openhaard, beneden slaapkamer en badkamer met vaste wastafel, ruime eetkeuken en bijkeuken. Ruime garage en berging met kap. Verdiepingoverloop, 3 a 4 slaapkamers, 2e badkamer met ligbad, 2e toilet en vaste wastafel. Ook is dit landhuis voorzien van de volgen de pluspunten gekleurd sanitair mooie hardhouten voordeur overal mahoniehouten opdekdeuren mooie handvormsteen Neroma sneldekpan (romaanse vorm) twee prachtige dakkapellen standaard een nostalgische eiken land- huisstijlkeuken (afm. 2.70 mtr.), kom pleet met gas/elektrokombinatie, 160 liter geïntegreerde koelkast, afzuigkap, kunststof werkblad. Inclusief krans en lichtlijst. isolatie van grote klasse dubbel beglaasd En nu de prijs erst even ter verduidelijkingonder prijs verstaan wijde totale bouwkosten all-in (exclusief grond). Dus alle le klas materiaalkosten, heiwerk, bouwkosten, legeskosten bouwvergunning, aansluitkos ten nutsbedrijven, architektkosten, con- structeurskosten, kosten grondonderzoek, makelaarskostendit alles inclusief B. T. W., zonder dat de prijs door stijging van materiaal en/of loonkosten kan worden verhoogd. DUS EEN VASTE PRIJS!

Scheldebode | 1985 | | pagina 22