Unieke aanbie 3,75 5?5 9,75 Preiselbeeren. Verse Cranberries. Selderijstronken. A9r Palmharten. Champagne Zuur kool. Parijser aardappeltjes. Maiskorrels. Rode bessengelei. Golden berries. 255 Slierasperges. „r Kastanjepuree. Artisjokhartjes. 425 '9-9- Roquefort. Emmenthaler. Dessert kaas. Camembert. 2?5 Brie Merveilleux. Douceur d'Auvergne. 225 Mascarpone. Munster. 265 Baraka Coupe aux herbes. Ingrediënten voor de gastronomische keuken. Meloenbolletjes. Vijgen. Grapefruit partjes. Gepelde muscaat- druiven. Bigarreaux. 3« Gemengde vruchten. Williams peren. Kersen zonder pit. 225 Mérinques. Amarene kersen. Suprème de marrons. Gemengde vruchten met Kiwi. Traditionele Engelse Christ- maspudding. Gembemuts. Crêpes Bretonnes. Feest dessert pudding. Dresdener Butter- stolle. Crêpes dentelles. Choclat Mint- creambonbons.QQc Gemengde noten (in dop). Brusselse pralines. Moccaboontjes Compleet 6 gangen diner, inclusief 2 voortreffelijke wijnen, voor 4 personen voor totaal slechts f f 25,00 per persoon! Diner: Wijnen: 00,-. Oftewe Inhoud menudoos: Een zachte, frisse smaak, voor bij wild en gevogelte. iQC Pot 4, Dagprijs. Grote pot 4, Merg uit de top van in het wild )eiende palmbomen. Zowel koud in de hors d'oeuvre) als warm een lekkernij. /JQC Blik O, Voor bij wild. Blik Klein en fijn, pommes Parisiennes. Literblik 245 Blikje Flacon 2?5 Unieke, goudgele besjes, voor vlees en wildschotels. OQft Flacon O, pot 7, Om puur te gebruiken, ofte men gen. Klassiek bij wild! Blik Koud met bijvoorbeeld cocktail- saus. Of warm, als onderdeel van een groenteschotel. Blik Deze, blauw geaderde, Roquefort werd door "Les Chevaliers du taste fromage" tot de beste uitgeroepen. 100 Gram Stevig, pittig, met op de achter grond iets van zoet kortom de bekende "gatenkaas". 250 Gram ^95 Langres. Een landelijk geurend kaasje uit de Bourgogne, dat u ge flambeerd opdient Feestelijk en lekker. rü/; ca 200 Gram O, Echte Normandische. 240 Gram Een fantastische roombrie, perfect gerijpt -jok 100 Gram JL, Een romige witsclrimmel kaas. 100 Gram Een Italiaanse combinatie-kaas van laagjes mild romige mascarpone en pittige blauw geaderde gorgonzola Een culinaire vondst! 075 100 Gram A Een must voor elke kaaskenner. Pittige, aromatische kaas uit de Elzas, die het bijzonder goed doet in combinatie met een Gewtirztra- miner. 100 Gram Een heerljjke kruidenkaas. 100 Gram £65 Voor ingrediënten die u in recepten tegenkomt hoeft u echt niet stad en land af te lopen. Wij kunnen u vast helpen. Bijvoorbeeld aan: Aspic Cocktailkersen, rood of groen Crème fralche Dragon Eek- hoomtj esbrood Gembersiroop Jus de truffé Kaviaar Kappertj es Mango Chutney Mierikswortel Mosterdfruit Oesterzwammen Poivre vert Persilladekruiden Saffraan Truffels Pelures Tabasco Vanille stokjes Walnotenolie Worcestersaus Wijnazijn Etc. Geurige, sappige meloen. Blik Op siroop ingemaakt, met behoud van de tij ne smaak en geur. QQ Blik O, Blik 2?5 Blik OfD Potje Grote pot 6,75 Grote pot Uitstekende kwaliteit Pot Luchtige, zoete schuimgebakjes, ideaal om te vullen met bijvoor beeld Amarene kersen. A 95 8 Stuks 4, Italiaanse kersen in Marasquin. Royale flacon 145° Het recept om dit heerlijke toetje (op basis van crème de marrons) te maken, krijgt u bij ons in de zaak. Blik crème de marrons 3?5 Voor een fris en geurig nagerecht. (Een beetje slagroom erop mag!) Grote pot 8?5 De echte plumpudding. Vervaardigd van zeer fijne tafelrozijnen, krenten, tarwebloem, caramel, cognac, rum, sherry, geconljjte sinaasappel. Koud of warm serve ren, met rum geflambeerd. Voor 4 personen Goud-gele gemberbolletjes. Heer lij k met slagroom. Q4 c 720 Gram O, 12 Kant en klare Franse panne koekjes om zélf crêpes Suzette te maken. 495 Een echte gezellige en feestelijke pudding, te overgieten met Amaretto likeur. Een flesje likeur zit erbij! ^95 De traditionele Duitse stolle, naar oeroud recept, in roomboter gebak- ken. 795 Heerlijke, luchtige wafel-koekjes. Doosje 285 Doosje 162 gram O, 400 Gram O, 200 Gram O, 200 Gram 1. Crabcocktail 2. Heldere ossestaartsoep 3. Pasteitje van kalfsragöut met champignons 4. Hazebout in Bourgondische wijnsaus Cranberry-compöte 5. Meringues, gevuld met kersen 6. Bjj de koffie: gemengde bonbons en noten Extra: feestelijke "Christmas- crackers" (kerstsuprises voor de versiering van uw tafel) 1 Fles droge, witte wijn. Chevalier de Védrines 1 Fles rode Bordeaux. Chateau Tour Vérité '81 Hes Chevalier de Védrines Fles Chateau Tour Verité '81 2 Blikken Cocktail Crab met rode poot Flacon eoektailsauce Blik heldere ossestaartsoep Doos a 4 pasteibakjes Blik kalfsragöut met champignons Blik hazebout in Bourgondische wijnsaus Flacon cranberry compote Doos Meringues schuimgebak Flacon kersen op sap Doos gemengde bonbons Doos Christmascrackers Notengamituur Verpakt, in gezellige geschenkdoos. (X)K HEEL GESCHIKT ALS GESCHENKPAKKET! 'Van deze gerechten zijn in onze zaak recepten verkrijgbaar.

Scheldebode | 1984 | | pagina 53